Eleccions 21-D: Les llistes electorals de Girona

Consulta totes les candidatures al detall

19.11.2017 | 09:34

1.- PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)


Titulars:

1. Rafel Bruguera Batalla

2. Montserrat Surroca Comas (Independent)

3. Pere Casellas Borrell

4. Maria Teresa Guerrero Sánchez

5. Martí Duran Pons

6. Laura Serrano Gálvez

7. José Manuel Aliste Salís

8. Cristina Martínez Picot

9. Albert Bramon Vives

10. Ana Belén López Soto

11. José López Ruiz

12. Olga Catalina Simarro Rojas

13. Carlos Fernandez Amer

14. Mónica Rios García

15. Joan Martín Puntada

16. Ana Belén Avilés Ramos

17. Francesc Guisset Lagresa

Suplents:

1. Juan Antonio Marín Acuña

2. Ángeles Carrión GarcÍa

3. Arturo Prades Martínez

4. Marta Poyatos Gonzalez

5. José García Rodríguez


2.- PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

Titulars:

1. María Ángels Olmedo Delestal

2. Josep María Angelats Fábregas

3. Jonatan Muela Pajares

4. Josep Llambí González

5. Júlia Sala Esteban

6. Josefa Vendrell Gutierrez

7. Sebastián Mateo Herrero

8. Miquel Gardell Palol

9. Elena Isabel Salazar Gutiérrez

10. Leonardo Fernández Esquinas

11. Ángel Tarrero González

12. Miriam Beatriz Montero Castillo

13. Manuela Rico Criado

14. Luís Miguel Zamorano Cobos

15. Joan Menacho Gabardino

16. Carmen Peñalver Camarena

17. Salvador Tordera Pérez

Suplents:

1. Carme Vicens Codina

2. Cesárea Moran Alonso

3. Manuel Garrido Lepe

4. Anna Bernal Puiggarí

5. Andrés Cano Bonillo


3.- PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL (PACMA)

Titulars:

1. Ignacio Pascual Sanchez

2. Isabel Ramos Sierpes

3. Albert Benítez Hugas

4. Mónica del Mar Jordán Pujol

5. Ramón Torredemer Turu

6. Maria Elena Begara Lara

7. Josep Masalleras Martinez

8. Natalia Fernandez Blanco

9. Luis Pradas Amat

10. Patricia Graciela Martinez Ferro

11. Sergi Llatjos Badia

12. Claudia Dolores Costa Boadas

13. Jose Moreno Lopez

14. Silvia Abdelá Feixas

15. Iker Garcia Alonso

16. Enric Rosales Della

17. Maria del Pilar Ferrándiz Jordá

Suplents:

1. Joaquim Serra Ferrándiz

2. Mónica Sarrats Vilaplana

3. Sandra Brucet Balmaña


4.- PER UN MON MES JUST (PU M+J)


Titulars:

1. Jaume Nadal Corbalán

2. Manuel de Tena-Dávila Sarmentero

3. Guillem Nadal Perela

4. Julia Novellas Conesa

5. Maider Arranz Moreno

6. Carlos Lopéz González

7. Sergi Pla Garriga

8. Joan Munné Perez (Independent)

9. Belén Farre Álvarez

10. Manuela Sánchez Gómez

11. Francisco Javier Téllez Martín

12. Eloy Calero Rodríguez

13. Martí Garriga Bentué (Independent)

14. Laia Díaz Cano

15. Elisabeth Altayo Martí

16. Irene López Helguera

17. Clemente Garrido Durán


5.- ESQUERRA REPUBLICANA – CATALUNYA SÍ (ERC-CatSÍ)

Titulars:

1. Dolors Bassa i Coll

2. Roger Torrent i Ramió

3. Anna Caula i Paretas

4. Sergi Sabrià i Benito

5. Magdalena Casamitjana i Aguilà

6. Jordi Orobitg i Solé

7. Judit Calveras i Casanovas

8. Lluis Amat i Batalla

9. Agnès Fàbregas i Badosa

10. Elies Nova i Inglés

11. Maria Carme Freixa i Soldevila

12. Francesc Castañer i Campolier

13. Anna Barnadas i Lopez

14. Alexandre Barceló i Llauger

15. Ester Soms i Pagespetit

16. Roser Masgrau i Plana

17. Guillem Terribas i Roca

Suplents:

1. Joan Fàbrega i Solér

2. Sergi Albrich i Viñas

3. Marta Contreras i Teixido

4. Sergi Quiñones i Pujadas

5. Olga Palahí i Jordi

6. Albert Sanz i Gonzàlez

7. Silvia Romero i Quesada

8. Joan Figueras i Felip

9. Mercè Bosch i Romans

10. Marta Casacuberta i Solà


6.- CIUTADANS – PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)


Titulars:

1. Juan Maria Castell Sucarrat (Jean)

2. Alfonso Sánchez Fisac

3. Hectór Amellò Montiu

4. Maria del Camino Fernández Riol

5. Sheila Aria Malpica

6. Jaime Muzas Marcos

7. Elisabet Guillen Verdejo

8. José Manuel Álvarez Cuñat

9. Maria Paz García Moreno

10. Atilano González Moran

11. Sara Nerea Mateos Linacero

12. Sergio Atalaya Martín

13. Arantxa Granada de Caramany Bonet

14. Manuel Vazquez Rodriguez

15. Isabel Machado Rosa

16. Miriam Pujola Romero

17. Jose Luis Villa Montava

Suplents:

1. Jorge Hernández García

2. Olga Morente Iglesias

3. Cristina Rodríguez Miguez

4. José Ramón Talero Álvarez

5. Fernando López de Castro Fa


7.- DIÀLEG REPUBLICÀ (DIÀLEG)

Titulars:

1. Mariona Vilaroya i Ribera

2. Clàudia Brugués i Pastoret

3. Olga Pujol i Baldó

4. Marc Pujol i Maria

5. Joan Baixeras i Marin

6. Montserrat Soler i Martorell

7. Carlota Pons i Pérez

8. Carla Andreu i Pujadas

9. Jordi Vidal i Gañan

10. Joan Martínez i Sala

11. Anaïs Andreu i Palahí

12. Míriam Seguí i Carbonell

13. Carla Masmiquel i Suñer

14. David Gallego i Saballs

15. Guillem Morera i Romaní

16. Mireia Brunet i Biarnés

17. Jesús Vidal i Gañan


8.- CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR (CUP)


Titulars:

1. Natàlia Sànchez Dipp

2. Daniel Cornellà Detrell

3. Laia Pelàch i Saget

4. Ramón Casadevall Sala (Non)

5. Sylvia Dinorah Barragán Sacco

6. Ignaci Sabater Poch

7. Mireia Tresserres Fluvià

8. Joan Bou Geli

9. Àfrica Muntané Izquierdo

10. Albert Suñer Castillo

11. Judit Costa Pagès

12. Carles Ventura Sánchez

13. Núria Palmada Garcia

14. Aniol Pujolràs Frigola

15. Roser Huete Calderón

16. Francesc Domingo Oliver

17. Inmaculada Sau Giralt

Suplents:

1. Benet Salella Vilar

2. Mercé Amich Vidal

3. Santiago Llagostera Güell

4. Elena Delgado Caparrós

5. Raül Massanella Quiles

6. Maria Roure Fabré

7. Ernest Morell i Torra

8. Maria Dolors Pons Sais

9. Sebastià Parra Nuño (Sebas)

10. Marc Masfarré Irazola


9.- CATALUNYA EN COMÚ – PODEM (CatComú-Podem)


Titulars:

1. Llorenç Planagumà Guardia

2. Eugènia Pascual Puig

3. Maria Immaculada Montrey Griño

4. Juan Salmeron Crosas

5. Eva Rossell Teixidó

6. Yosef El Bakali Mateos

7. Maria Cristina Simó Alcaraz

8. Héctor Carrillo Guirao

9. Sonia Pujol Valls

10. Maria Teresa Palmer Barranco

11. Jorge Rodríguez Seguín

12. Maria Teresa Bravo Rodríguez

13. Víctor Catalan Casas

14. Maria Mercè Fortià Brugué

15. Ariadna Sánchez Mira

16. Marta Dòmenech Gràcia

17. Marcos Vidal Pou


10.- JUNTS PER CATALUNYA (JUNTSxCAT)

Titulars:

1. Gemma Geis Carreras

2. Lluis Puig Gordi

3. Marta Madrenas Mir

4. Narcís Clara Lloret

5. Lluís Guinó Subirós

6. Jordi Munell García

7. Francesc Xavier Ten Costa

8. Ferran Roquer Padrosa

9. Pilar Adroher Tarrés

10. Núria Roig Bazán

11. Jordi Soler Casals

12. Carles Ribera Rustullet

13. Àstrid Victoria Desset Desset

14. Emili Ayats Padrosa

15. Teresa Casademont Ruhi

16. Laura Liarte Castilla

17. Salvador Clarà Pons

Suplents:

1. Josep Maria Cervera Pinart

2. Ramón Moliner Serra

3. Salvador Coll Baucells

4. Cristina Vicens Payet

5. Miriam Lanero Carrillo


11.- RECORTES CERO – GRUPO VERDE (RECORTES CERO - GRUPO VERDE)

Titulars:

1. Francesc Sergio Ibañez Laffort

2. Francisca Cintas Gonzalez

3. Daniel Rojas Cadenas

4. Alejandro Mateo Blanco

5. Maria Esperanza Sanz Marcellan

6. Ester Llach Córdoba

7. Iván Mesa Díaz

8. Veronica Alvarez Ruisanchez

9. Carlos Minguez Gomez

10. Carmen Toledo Mellado

11. Javier Sanchez Aranda

12. Adriana Fátima Bermeo Cardenas

13. Jordi Grau Saladrigas

14. Francisco Antonio Aguilera Marquez

15. Eva Maria Cabello Cabello

16. Hermogenes Gonzalez Vizcaino

17. Monica Gauna Alonso

Suplents:

1. Guillermo Garcia Salas

2. Rosa Maria Campos de Pablo

3. Cora Melanie Kirch Jurado

4. Elisabet Casado Manteca

5. Leonardo Gabriel Rojo Maciel

6. Juan Jimenez Juarez

7. Elena Maraver Martos

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook
Enllaços recomanats: Premis cinema