Agullana
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP JOVELL I PUJULA "JUJU"
2. GEMMA VALLS I RUBIO
3. ROSA MARIA SANTEUGINI I MACH
4. FRANCESC CASADO I SABIOL "SISCU"
5. MONTSE MINGUELL I ROMERO
6. MARIA TERESA TRILLA I LASPLASAS
7. MARTA CUFI I GARRIDO
Suplents
1. CÈLIA CALVO I QUILEZ
2. MARIA NORMA CORRALES I TIGASI
3. ODÓ CARBONELL I BERGE
4. MARIA ROSA AGUSTÍ I ABEL
5. TERESA PUJULAS I MACH "TERESETA"
6. ARTUR GENIS I JOAN
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. XANDRA TROYANO GONTÁ
2. BENET BOADAS I PAGÈS
3. JORDI MUNTALAT I CABRETOSA
4. ALBERT CUADROS I BASERBA
5. MIRIAM LLADÓS GÓMEZ
6. CARLES GUISSET CAIXÀS
7. ALBA DOMINGO BARBESÀ
Suplents
1. AIDA TUBERT CAMPÀ
2. ANNA FLORENZA PONSET
3. DAVID CEBALLOS LEDESMA
4. EUDALD BOTA BRET
5. JORDI POL SALVÀ
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. MARINA GUTÉS I SERRA
2. ALINE MARIE PAGÉS GUITARD
3. GERARD COUTO BOTA
4. FRANCK ESCAFFRE
5. NARCÍS VENTURA PICAMAL
6. SALVADOR MORADELL ALECH
7. PERE PAGÈS SANTOS
Suplents
1. CÈLIA FITA SALELLAS
2. PERE PAGÈS I JUANOLA
3. JOSEP VALLES I ROVIRA
4. PERE RIGALL I CARRÉ
5. CARME TRILLA I BASSACH
6. NARCÍS VENTURA I CUFÍ
7. ALFONS QUERA I CARRÉ
Albanyà
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN FÀBREGAS I JORDÀ
2. JOAN CASELLAS I ALCOVER
3. MARC AMBROSIO I GRIFE
4. JOAN CUFI I CUSTUJA
5. XAVIER MERCE I CATALAN
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. FRANCISCO ROMERO ACOSTA
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS D'ALBANYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. JOSE MARIA CANTENYS ARBOLÍ
Avinyonet de Puigventós
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MARIA BARTOLOMÉ I FORASTER
2. JÚLIA GIL I VILAR
3. JORDI ABRES I SALA
4. SÍLVIA RICART I BELLO
5. JULI QUESADA I BELDA
6. DAVID SAMANIEGO I CASADEMONT
7. JOANA JULIÀ I MASET
8. JOSEP HERAS I ALSINA
9. DAMIÀ CASALS I VILANOVA
Suplents
1. JOSEP SERRA I BOTELLO
2. ADRIÀ AYATS I CAMPOS
3. ESTER SERRA I PRAT
4. LLUIS PUIG I HORTÓS
5. LLUIS VALLMAJÓ I ABEL
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. PEDRO YLLA COMELLAS
2. JOSE FRANCISCO CARVAJAL PALMA
3. MARIA PALMA ORDOÑEZ
4. JOSEP AYMAR OLIVE
5. MARIA ANGELES PEREZ ESCARTIN
6. MARIA TERESA ESCOBAR GUERRERO
7. ESTEBAN PI BORIS
8. BORJA CASANOVAS PEREZ
9. TERESA LLEONART MARTI
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. LLUÍS EZQUERRA I CUFÍ
2. XAVIER GÁLVEZ I MARTÍNEZ
3. ELISABET JIMÉNEZ I GUERRERO
4. JOAN GONZÁLEZ I ARISÓ
5. ESTHER PRAT I GENÍS
6. GERMAN FENÁNDEZ I CARTES
7. YOLANDA GUALDE I BAEZA
8. JOSÉ CARLOS DE LAS HERAS I GARCÍA
9. JOAN MITJAVILA I GIRÓ
Suplents
1. ÀNGELS CABAÑÓ I PUERTAS
2. MONTSERRAT ARISÓ I SALA
3. XAVIER LLOVERAS I TUBERT
4. JOSÉ LUIS JIMÉNEZ I PEREIRA
5. CRISTÓBAL CARRILLO I VACAS
Biure
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER BIURE - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. MARTÍ SANS PAIRUTÓ
2. JOSEP GIRONELLA CULUBRET
3. RAMON ROIG PLANAS
4. VERÓNICA SANTOS CHECA
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ANTONI VALLET I OLIVER
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D'ESQUERRES PER BIURE - ACORD MUNICIPAL (ERC - MESxBiure - AM)
1. JORDI GRATACÓS I RIGALL
2. MERCÈ GARCIA I BARBANY
3. MERCÈ BARBANY I PUIGDOMÈNECH
4. MARIA SALUT CLAPÉS I LLUÍS
Boadella i les Escaules
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. FREDERIC MINOBIS I EGIDO
2. MARINA RAMIO I SUÑER
3. MONTSERRAT GUIXA I CORONA (Independiente)
4. PERE VILARRASSA I ESTARRIOL (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D' ESQUERRES PER BOADELLA I LES ESCAULES - ACORD MUNICIPAL (ERC - MES per Boadella i les Escaules - AM)
1. RAMON CASELLAS I GÓMEZ
2. PAU ALEGRÍ I LLADÓ
3. ENRIC VEHÍ I MERCADER
4. SALVADOR LÓPEZ I GARCÍA
5. ÀNGEL LLORENTE I CILLERUELO
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER BOADELLA I LES ESCAULES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ANTONIO FORTES GUTIERREZ
Borrassà
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. FERRAN ROQUER I PADROSA
2. JOAN HURTÒS I GIRONELL
3. FRANCESC XAVIER OLIVERAS I PLANAS
4. JAUME CONGOST I COLL
5. FRANCESC XAVIER CLOTAS I TORRENT
6. RICARD HERNÁNDEZ I CASADEMONT
7. MARTA REIXACH I GELABERT
Suplents
1. MIREIA JUNCOSA I PIERRE
2. EVA CARRERAS I TUBERT
3. JOAN ALSINA I VIDAL
4. XAVIER TUBERT I PAGES
5. NÚRIA CLOTAS I SOLER
6. JOAN SOLER I TORRENT
Cabanelles
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP TARRADAS I PARDAS
2. IBAN TARRADAS I AGEA
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER CABANELLES - ACORD MUNICIPAL (JxC - AM)
1. MARTÍ ESPIGULÉ I VALLMAJÓ
2. ALBERT CASADEVALL I BALLADA
3. JORDI ROLLAN I ALTARRIBA
4. JAVIER SÁNCHEZ I MACHORDOM
5. DANIEL ARBUSÀ I TORRENT
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER CABANELLES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JULIO JIMENEZ LOPEZ
Cabanes
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ALEX HERNANDEZ I GONZALEZ
2. CATERINA CASANOVAS I LLAONA
3. MARC CLOS I VICO
4. ANDREU VIARNES I AGUILA
5. NURIA TUBAU I LACOSTA
6. ANTÒNIA GIMBERNAT I GOU
7. FRANCESC CERVILLA I VARGAS
Suplents
1. PERE SALLERAS I PARER
2. JOSEP MARIA NO I DIAZ
3. JORDI HERAS I CASADEMONT
4. NURIA CAMPDELACREU I TEIXIDOR
5. ANNA PALOU I RISPAU
6. AGUSTÍ PUJOLAR I CASTAÑER
7. JOSEP TERRATS I GIMBERNAT
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. PERE YLLA BATLLE
2. ANNA CORTADA POMÉS
3. JOAQUIM COLOMA BRUGUÉS
4. LOURDES LLADÓ TRILLA
5. CARLES VIDAL ALBERTÍ
6. CATERINA AGUER SUBIRÓS (Independiente)
7. FRANCISCO JAVIER CUMBRIU SIRVENT
Suplents
1. NATÀLIA ROCA CORTADA
2. JOSEP MARIA SERRANO JOVÉS
3. MIREIA CASTELLS PUIG
4. PERE COLOMA BRUGUÉS
5. JORDI ROURA HORTAL
Cadaqués
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOSEP LLORET PARELLADA
2. FRANCESC SALO NAVARRA
3. ALBA MARTÍN MORENO
4. SANTIAGO SANES ADANERO
5. MAR BONAY QUINTANA
6. EULÀLIA GONZALEZ SALVADÓ
7. MARGA FIGUERAS RIERA
8. FERNANDA MORENO JOSÉ
9. GERARD DURAN RIERA
10. JOSEP LLUÍS MERCADO FERNANDEZ
11. JOAN BORRELL I BASSOLS
Suplents
1. ROGER LLUÍS ALBA
2. ÀNGEL GISPERT ROYO
3. AINA FERRER BORRELL
4. MONTSERRAT HERNANDEZ MILA
5. JORDI CARMONA GARCIA
6. AHMED EL BADRI EL ALAOUI
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN FIGUERAS I POMÉS
2. CLÀUDIA POMÉS I SALAS
3. FERRÀN GRANADOS I JAÉN
4. CONCEPCIÓ VIDAL I TRÈMOLS
5. MUNIR ACHERKOUK I OTMAN
6. STEPHANIE THERESE LYNCH
7. ARTURO JAVIER SANCLEMENTE I ARAGÜÉS
8. XAVIER MORENO I MORENO
9. ESTHER CAUSSA I MARTÍN
10. MARC NOGUER I CARRERA
11. XAVIER SOMS I MARTÍNEZ
Suplents
1. JOANA GARCÍA I CLAVAGUERA
2. JUANA GABRIELA AVILA I VILLEGAS
3. EUGENI DONAT I GONZALEZ
4. MERCÈ ARBAT I TRAGINER
5. RAFAEL DIEGO LLINARES I BUENO
6. BERTA AGUSTÍ I ROCA
7. JUAN PUIG I FORNIS
8. ELISENDA GIRÓ I PARA
Cantallops
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOAN SABARTÉS I OLIVET
2. JOSEP CAMPSOLINAS I JUANOLA
3. DAVID MOLAS I ALBERTI
4. VANESA VALLS REY
5. ALVAR FARRÉ BRUGAT
6. XAVIER REBOLLO PAVÓN
7. MARIA CRISTINA CORTADA I ESTALLER
Suplents
1. NÚRIA MACH TRILLA
2. JOSEP ROMERA BARDERA
3. FRANCESC XAVIER BOIX I JUANOLA
4. ELOI NAVARRETE PEIX
5. ÒSCAR CEA CALZON
6. DANIEL DAVIU I GENÍS
7. NÚRIA RAMON ESTRACH
8. JUTTA BRIGITTE KRIEG
9. MIQUEL VERDAGUER I LLUÍS
Capmany
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN FUENTES I POMÉS
2. MONTSERRAT JUANA I PAIRÓ
3. MARGARITA CANTA I VILANOVA
4. MIGUEL LLOSA SEGURA
5. ANABEL GARDELL I GALVEZ
6. JOAN RAVENTOS I FERRERÓ
7. NÚRIA PEITAVÍ I CASADEVALL
Suplents
1. JOSEP MASÓ I BRUNET
2. CÉSAR FREIRE I ARIÑO
Castelló d'Empúries
Candidatura núm.: 1. PLATAFORMA CIVICA DE CASTELLÓ I EMPURIABRAVA (PCDR)
1. JOSE MANUEL GALLEGO BALSERA
2. FRANCISCO ORTIZ MOROTE
3. JORDI BORRÀS CLIMENT
4. JESSICA FERNANDEZ DE VRIES
5. MARIA TERESA RODAS GUILLAMOT
6. MIQUEL MARTINEZ CAULA
7. IRENE GUZMÁN CALLEJA
8. JORDI REITG FRANCH
9. ROSA ISABEL FRANCO VELASCO
10. MARIA SAGOLS BONAVIA
11. JULIO MOLINA LÓPEZ
12. ELISABETH ARANDA MALLORQUÍ
13. OMAR SIBOLDI BADIOLA
14. EVA CAIXÀS VERGÉS
15. ELISABETH LARA MONTOYA
16. AHMED BEN MOKHTAR AL MAKHFI
17. EVA MARIA SCHÜMANN
Suplents
1. ELISENDA GURRI CANALS
2. FRANCISCO RAMOS CONTRERAS
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. XAVIER SANLLEHÍ I BRUNET
2. ASSUMPCIÓ BROSSA I GRATACOS
3. SALVADOR CANET I JARA
4. MARGARITA GELABERT I PUJOL
5. ANTONIA CARBONELL SURROCA
6. AGUSTI RIBERA I DANES
7. ANNA GUSO I JANE
8. EMANUELA SCHUBERT CATOVIC
9. JORDI DANIEL I MUNTADA
10. QUINTIN MANZANO I JIMENEZ
11. PILAR POLO I PRINCIPE
12. ELISENDA LLADO I GRIMAU
13. ANTONIO VILLANUEVA I VALLS
14. THERRY SORIA
15. JOAN CORTADA I PUIG
16. CARME CASALPRIM I COMERMA
17. MARTI GENIS I NOGUER
Suplents
1. ELISA VINUESA I COCH
2. JOSEP MARIA ESTARRIOL I MENDOZA
3. SALVADOR PUIG I RUBIO
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. SALVI GÜELL I BOHIGAS
2. ANNA MASSOT I FONT
3. ROSER VITALLA BATLLE
4. MARIA ELENA SOLANA CAZORLA
5. JOSEP MARIA CANET BROSSA
6. ESTHER PIRIS I CASAS
7. RAFAEL JIMÉNEZ I ABRAIRA
8. RAMON PIRIS I LLORENS
9. MARIA BOSC DODERO
10. SERGI RODRÍGUEZ NIJPJES
11. JUAN ESCUDERO LÓPEZ
12. PIETER VAN DEN BERG
13. MARIA SOLEDAD SELLÉS I MARGALL
14. JOFRE GÜELL I BOSCH
15. ELISABET GONZALEZ MORALES
16. ANA LAPORTA I OCAÑA
17. PERE PUIG I SALA
Suplents
1. FRANCESC ESCUDERO I LÓPEZ
2. MARINA GINER PONS
3. JOSEP MARIA ALFORCEA I VALERO
4. JULIA DOMÍNGUEZ FERNÁNDEZ
5. JAUME DUÑACH I MONJONELL
Candidatura núm.: 4. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JAUME MORET PUJOL
2. ESTHER RENART BETANCOR
3. ANTONIO MARTIN TENIENTE
4. FRANCISCO MARTÍN MORENO
5. SABRINA MARTÍN LÓPEZ
6. RAFAEL GIRON DAVILA
7. MARIA DEL MAR GUIRADO PALOMINO
8. JOSEP MORET PUJOL
9. ANNA MORILLAS CANET
10. RAFAEL GIRON GIL
11. DOLORES NOGUER TURRÓ
12. FRANCISCO BELLO CASTRO
13. MAGDALENA JIMENEZ GONZALEZ
14. JUAN IGNACIO GIRON GIL
15. RAFAEL SALA OLIVERAS
16. ANICET JUNCA VIVES
17. MONICA ABELLA BYRNE
Candidatura núm.: 5. ENTESA PER CASTELLÓ I EMPURIABRAVA - ENTESA (ECE-E)
1. MONTSERRAT ESCUTIA ACEDO
2. OSCAR SÁNCHEZ SÁNCHEZ
3. MARIA AUXILIADORA LÓPEZ DEL PINO (AUXI)
4. SERGIO TENORIO CARO
5. MARIA DEL CARME SALLERAS SALA
6. MARGARITA ROLDÁN COBO
7. JAUME JOVÉ COLON
8. ROSARIO MARIA GARCÍA TOVAR (ROSI)
9. JAVIER CÁCERES VELASCO
10. INMACULADA PINTO SALINAS
11. NURIA ALONSO VILLALÓN
12. JOSEP MARIA FRAMIS ABELLA (COTE)
13. NEUS ALABAU CANET
14. VICENS ESCUTIA PAGÈS
15. SEBASTÍAN SÁNCHEZ GARCÍA
16. CONSUELO PILAR VILAGRAN (CONNIE)
17. MIGUEL SAAVEDRA MATEO
Candidatura núm.: 6. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. JULIAN GENOVES JUANOLA
2. JESUS CARRASCO TORRENT
3. NICOLA BRUZZESE
4. MIRIAM B. MONTERO CASTILLO
5. KIM GENOVES BOTMAN
6. RAFAEL TUBAU MACAU
7. CHRISTIAN AVARO
8. MERCEDES FCA. SAEZ BURDO
9. SANDRA CORINNE GARINO
10. JOAN DALMAU BURCH
11. FRANCISCO RODRIGUEZ OSTOS
12. ENCARNA MARTIN MARTINEZ
13. ROSA CASADEVALL RENART
14. ADRIA GENOVES CERVIA
15. TOMAS ORTEGA CORCHERO
16. MIHAI CIOBANU BUZDUGAN
17. JESÚS DEL VAL BODAS
Candidatura núm.: 7. UNITAT I DEFENSA D'EMPURIABRAVA (UDEM)
1. XAVIER MARTINEZ CANTERO
2. JOAN PUERTO GALÁN
3. MÓNICA KELLER VERDUM
4. ALFREDO CORDON ALDA
5. ELIANA GAVARD
6. IGNACIO REVILLA MARTINEZ
7. CHRISTINA M. REVILLA MARTINEZ
8. UTE BÁRBARA BRAUN
9. GERRIT JAN MESER
10. LIDIA JULIANA TORRAS
11. ANDREAS BRITZ
12. IRENE VILLANUEVA SUÑE
13. MONTSERRAT DUXANS VILLALBA
14. HANS KELLER BIJLSMA
15. DAVID PUERTO VILLANUEVA
16. MARIA PILAR ALONSO GUTIERREZ
17. CARLES PUERTO VILLANUEVA
Suplents
1. MARIA ANGELES MARTINEZ CANTERO
2. INMACULADA VIVERN GONZALEZ
3. JOSEFINA LOPEZ CARDERA
4. NURIA GARCIA LACUESTA
5. ALEXANDRA GLINK LEZANA
Candidatura núm.: 8. AVENÇ MUNICIPAL (AVENÇ)
1. VICENÇ COMAS VICENS
2. VICTOR PEDRA CASTANYÉ
3. MONTSE CAPDEVILA MITOGO (Independiente)
4. JORDI RODÀ BEGUDÀ
5. MARIA DEL CARMEN ABRAN FUENTES (Independiente)
6. JUAN MATEO JUSTICIA
7. ARIADNA COMAS LERIA (Independiente)
8. MARIA DEL CARMEN RINCÓN TORRENT
9. MARC FERRÓN RIU (Independiente)
10. MARIA ELENA MARTINEZ PIZARRO
11. JOSE DEL RIO FINESTRA
12. ROSARIO MARTÍNEZ BAZOCO (Independiente)
13. ALFONSO SÁNCHEZ CALVO (Independiente)
14. SERGIO GIRBAL RAMIREZ
15. GABRIELA-VASILICA DANCIU (Independiente)
16. GREGORIO JESÚS GONZÁLEZ VALENZUELA
17. MIGUEL DIAZ ESCUDER
Suplents
1. FRANCISCA GOMEZ HITA
Cistella
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ENRIQUE GIRONELLA I COLOMER
2. CARLES SAGUÉ I CASELLAS
3. BART BEKAERT
4. MOISES NOGUE I RIBAS
5. ROSA MARIA CUXART I MASDEU
6. LUIS TORRECABOTA I PEDREGOS
7. ANTONIO BERNAD I PRATS
Suplents
1. MARIA PILAR MARTIN I CORRAL
2. FRANCESC VILARRASA I RIQUE
Colera
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. LLUÍS BOSCH I REBARTER
2. JOAN CANO I YAÑEZ
3. CARLES SANCHEZ I PENA
4. ALEXANDRE CAMPS I REJAS
5. FREDERIC MONTENEGRO I PUJOL
6. NICOLAS GALINDO I MONTENEGRO
7. MARC CARRÉ I MOLAS
Suplents
1. PERE REDÓ I EGIDO
2. JOSEP ANTONI HERNANDEZ I RIBERA
3. MARIA TERESA SANCHEZ I VILLAR
4. IVAN RODRIGUEZ I MILLA
5. MARIA TERESA LOZANO I SANCHEZ
6. PERE REVILLA I ESTRACH
Crespià
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MARIA BUXEDA I ABELLÍ
2. JOAN LLORENS I NASPLEDA
3. ALFONS MENCIO I JUANMIQUEL
4. FRANCESC XAVIER QUER I BOSCH
5. JOAN JOSEP ROURA I RAMOS
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ALBERT ROGER HERREROS
Candidatura núm.: 3. JUNTS PER CRESPIÀ - ACORD MUNICIPAL (JpC - AM)
1. ANA MARIA GARCIA RODÀ
2. JOAQUIM VERDIELL MARCOS
Darnius
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. REYES ENRIQUE I GONZALEZ
2. JAIME MADERN I CRUSET
3. GEMMA COLOMER I JOU
4. ANTONI GORGOT I LAZARO
5. ADRIA COLLS I GUSO
6. MIGUEL GORGOT-PALAU I IZQUIERDO
7. JUAN ANTONIO PEREZ I LLAMAS
Suplents
1. JOAQUIM GONZALEZ I REVUELTA
2. VICTOR VENTOS I CROS
3. EMMA ANKLI I FONT
4. OSCAR PARCERO I MORENO
5. SERGIO SUAREZ I SANMARTIN
Candidatura núm.: 2. ASSEMBLEA PER DARNIUS - CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (AD-CUP-PA)
1. JOAN MOLINET BRET
2. PAULA GOMEZ AUQUER
3. SUSANA GOMEZ VIÑAS
4. JOSEP MARIA PERXES CAMPS
5. JAKOB WILLIAM BÜHLMANN QUERO
6. JULIA CAPEL PEREIRA
7. FERRAN QUINTANA BECH
Suplents
1. NURIA HERRERA REIG
2. FELIP JOANA BASERBA
3. SERGIO DANTAS COLLELL
4. CARLOS BASERBA VIÑAS
5. IGNACIO COLOMA PANIZO
6. JUAN MIGUEL FABREGA DOMINGO
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER DARNIUS - ACORD MUNICIPAL (IxD - AM)
1. PERE BLANCO I BLANCH
2. VICTOR PEY QUINTERO
3. GEORGINA BARÓ CALABUIG
4. HELENA PRATS I MANONELLAS
5. ANDREU PINEDA I QUINTANA
6. EDUARD PAYRÀ FERRER
7. ROSA MARIA BUSQUETS I ORIACH
Suplents
1. TERESA MIR CASAS
2. RAUL MARTINEZ GARCIA
3. BALBINA TORRENTE PEREZ
4. JOSÉ LUÍS HEREDERO RODRÍGUEZ
5. JAUME XETART PUJOLAR
6. CATALINA COLLGROS ALABAU
Candidatura núm.: 4. DARNIUS PEL CANVI - ENTESA (DpC-E)
1. JOSÉ MADERN CIRIA
2. FRANCESC XAVIER VILA LLAMAS
3. MANUEL VAZQUEZ ALCAIDE
4. MONTSERRAT OLIVENZA BARCELO
5. ANA BELEN ENRIQUE RENO
6. GABRIEL JESÚS OLLERO RAMIREZ
7. JUSTINO OLIVENZA BARCELÓ
8. JOSÉ PUJOL LLOSA
9. LAURA LLAMAS MATAS
El Far d'Empordà
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER EL FAR - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. JAUME ARNALL FIGUERAS
2. JUAN SUBIROS BRET
3. MARIA ELENA CAPABLO HERRADOR
4. JORDI QUIÑONERO SAEZ
5. JOSEP COLL HOSPITAL
6. JOAN JOFRE COMPANY
7. FRANCISCO FERRERA MAQUEDA
Suplents
1. LUIS PADILLA GONZALEZ
El Port de la Selva
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MARIA CERVERA I PINART
2. MARIA TURRÓ I MORELL
3. ROGER PINART I CAIRÓ
4. MARIA ROSA SALA I MORELL
5. ESTEVE CORTADA I VIDAL
6. RUBEN MOLINA I CERVERA
7. JOAN JOSEP RUEDA I URBANO
Suplents
1. JOAQUIM NADAL I VILANOVA
2. MARIA NEUS NIEVES I CASELLAS
3. CARME LLIMIANA I TROGAL
Candidatura núm.: 2. JUNTS PEL PORT DE LA SELVA - ACORD MUNICIPAL (JxPS - AM)
1. GEMMA VALL VALERO
2. AINA PRENAFETA RODRIGUEZ
3. VICTOR MAÑAS ESTEBAN
4. ROSA SUBIRÀ I TANE
5. JOSEP MARÉS I SUBIRÀ
6. JOSÉ ALVAREZ AYMAR
7. MANUEL ALVAREZ GAY
Espolla
Candidatura núm.: 1. COMPROMESOS AMB ESPOLLA - ACORD MUNICIPAL (CE - AM)
1. CARLES LAGRESA I FELIP
2. LLUÍS INSA I GUIRADO
3. ANNA ROS I VILANOVA
4. ESTHER PLAZA I MASSÓ
5. ÀNGEL OLIVET I CASELLAS
6. ALBERT SENJO I COMPTE
7. JOAN VERGES I PINEDA
Suplents
1. BERTA PRATS I MORERA
2. ARTEMI BELLÉS I GINER
3. ALBERT RIERA I ARBAT
4. CARLES LLONCH I MACH
5. JOSEP COROMINAS I CASTELLÓ
6. DAVID VERGÉS I BOIX
7. JAUME CALVEROL I VERGÉS
8. JORDI RODRÍGUEZ I ORTEGA
9. XAVIER BONAVIA I GUMMÀ
Candidatura núm.: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. SERGI PÉREZ SAMOS
2. JOSE LUIS MUÑIZ MORANTE
3. ROCIO BEJINES CAMPO
4. LETICIA FERRER CAVELIER
5. SATURNINO HERRERA QUINTANA
6. ELENA JIMENEZ JURADO
7. ANTONIO PARRA LÓPEZ
Figueres
Candidatura núm.: 1. CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
1. HECTOR AMELLO MONTIU
2. ANTONIO PEREZ MARQUEZ
3. FELIPE REDAL VILA
4. CRISTINA RODRIGUEZ MINGUEZ
5. MARIA TERESA DIAZ ESPIGARES
6. JOSE LUIS OSUNA HENARES
7. OLGA MAJUA MARCHENA
8. FRANCISCO HERNANDEZ PEREZ
9. JOSE ANTONIO SANCHEZ MESA
10. MARTA DEL PINO PINO
11. JOSE DE LA CRUZ MORENO ESPIGARES
12. CARMELO JUAN PIEDEHIERRO ANTONIO
13. ALEX ZAMORANO CORONIL
14. MARIA DE LAS MONTAÑAS CORONIL RIOS
15. SORAYA PIEDEHIERRO ANTONIO
16. MARCOS DELGADO GARCIA
17. MONTSERRAT VALENZUELA BUSQUETS
18. JUAN JOSE PONS LLERENA
19. ALBA MUÑOZ MARTIN
20. ROSA MARIA LUENGO MOYA
21. MANUEL DIAZ ESTURILLO
Suplents
1. DORIAN ADRIAN CANDELO CORTES
2. SANTIAGO ZAMORANO GALA
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARTA FELIP I TORRES
2. FRANCESC CRUANYES I ZAFRA (Independiente)
3. MANEL TORO I COLL
4. JORDI MASQUEF I CREUS
5. DOLORS PUJOL I MATAS
6. JOAQUIM FELIP I GAYOLÀ
7. MAR CASAS I HONRADO
8. NÚRIA GALIMANY I GRANES
9. JOSEP BUIXÓ PUJIULA (Independiente)
10. PAU MUÑOZ I PAIRET
11. NATÀLIA MADERN I SOY (Independiente)
12. MIQUEL ROURA I ROIG
13. ALBERT LLOBET I PORTELL
14. ASSUMPCIÓ PAIRUTÓ I RIGALL "SUSI"
15. JUDIT MORISCOT I GAZULES (Independiente)
16. DOLORS VIÑOLAS I CAMPASOLS
17. JOSEP OBRADORS I ALBERCH
18. SERGI GARCIA I TORRALVO
19. SÒNIA TRILLA I BEVIA
20. JOSEP MARIA GODOY I TOMÀS (Independiente)
21. JOAQUIM FERRER I SALA
Suplents
1. M. ANTÒNIA BONANY I PAGÈS
2. JOSEP MOLL I ARIZA
3. LLUÍS HERAS I TRILLA
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D'ESQUERRES PER FIGUERES - ACORD MUNICIPAL (ERC - MESxFigueres - AM)
1. ALBERT TESTART I GURI (Independiente)
2. AGNÈS LLADÓ I SAUS
3. MARIA PERPINYÀ I FORTUNET
4. JORDI GIRÓ I RIBAS
5. ANNA MARIA ALBÓ RIERA (Independiente)
6. MARIA GRATACÓS PUJOL (Independiente)
7. XAVIER BESORA I CAUSADIAS
8. MONTSERRAT SEGURA I FELIU
9. NOEMÍ CASERO DIAZ (Independiente)
10. LLUIS VALERO VILA (Independiente)
11. SEBASTIA ROIG CASAMITJANA
12. EVA SABATER PLANISI (Independiente)
13. JAVIER MARTÍN UCEDA (Independiente)
14. MARIA JOSEP PORTA DE LA FUENTE (Independiente)
15. JORDI PUJOL I BRET
16. NURIA CERVERA VILA (Independiente)
17. JORDI PLA PLANAS
18. XAVIER GURI BRECHA (Independiente)
19. MONTSERRAT FELIU CORTES (Independiente)
20. JOAN CARNÉ CABRÉ
21. ENRIC PUJOL I CASADEMONT
Candidatura núm.: 4. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. NATÀLIA SÀNCHEZ I DIPP
2. LLUÍS ARMENGOL I SUBIRÓS
3. MONTSERRAT BOHER I GENÍS
4. ANTONI GARCIA I QUESADA
5. JOAN JOSEP BOSCH I RESCALVO
6. EVA PUIG I CUSTEY
7. ORIOL TURRÓ I GARRIGA
8. CRISTINA VALLÉS I ORIANNE
9. ALEIX JIMÉNEZ I LEÓN
10. EMMA QUESADA I CLARÀ
11. AMADOU BARRY I NIARE
12. NÚRIA BONET I SOLER
13. LLUÍS CHAMORRO I TORRENT
14. ANNA MARIA PIBERNAT I LOPEZ
15. JORDI MASMARTÍ I RECASENS
16. BERNAT DAVID VIANA I SANZ
17. MARIA BESORA I SOLER
18. SERGI CUSTEY I MALÉ
19. CRISTINA PARAROLS I REIXACH
20. SERGI CASADEMONT I GARCIA
21. JOAN FONT I RIBERA
Suplents
1. NÚRIA FERNÀNDEZ I MANZANERA
2. HELENA YMBERT I PALLEJÀ
3. ANTONI CHACÓN I LÓPEZ
Candidatura núm.: 5. COMPROMÍS D'ESQUERRES PER FIGUERES - ENTESA (CExF - E)
1. JAVI MONTFORT PELIGERO
2. LIDIA GALDEANO MARTINEZ
3. ÒSCAR VERGÉS MORENO
4. ROSA MARIA CHÍA BALLESTER
5. OSCAR IBARRA HERNANDEZ
6. ÀNGEL RODRIGUEZ LOZANO
7. MARIO IZQUIERDO MARTINEZ
8. CARLA VICENTE GRAU
9. ÀLVARO TAMAYO HERAS
10. IMMA DOMÍNGUEZ SOBRON
11. DOLORS DEL FRESNO GUSÓ
12. EMILI SANTOS BACH
13. ODETTE MONER MATABOSCH
14. TOMÀS ANTÓN RUBIO
15. LEONEL MANSO VIEIRA
16. JORDI LARROSA AULET
17. PERE MONER CALLAVET
18. OBDULIA ALLOZA IRACHETA
19. MONTSERRAT MATABOSCH PUIG
20. DELMAR BLASCO BELLOMANIA
21. ÀNGELS MEZQUIDA ALSINA
Candidatura núm.: 6. IZQUIERDA NACIONAL DE LOS TRABAJADORES (INTRA)
1. JAUME FARRERONS SANCHEZ
2. PAULO POYATO CUESTA
3. CONCEPCIÓN MONJE MESA
4. SERGIO ROLDÁN MORENO
5. ADOLFO CUADRADO CABELLO
6. CRISTINA MORENO MARTIN
7. JOAN CARLES CANTERO FORNIELES
8. MARTA FARRERONS SANCHEZ
9. ANNA PEREGRÍN RAMIREZ
10. ANGEL MONJE MESA
11. Mª DEL CARMEN RAMIREZ CABALLERO
12. ALEX SANCHEZ VIVÓ (Independiente)
13. MONTSERRAT VIVÓ AZNAR
14. ROXANA HEIDEMREICH FARRERONS
15. ALBA MORAL MONJE
16. ANGEL NOVAS LOPEZ
17. JOSEFA MESTRE SANCHEZ
18. JOAQUIM SANCHEZ CLAVER (Independiente)
19. MARIA ELENA TARRATS ALONSO (Independiente)
20. CONCEPCIÓN GARSABALL QUIÑONEROS (Independiente)
21. MARÍA CUESTA FERNANDEZ
Suplents
1. MONTSERRAT GONZALEZ CUESTA
2. ISABEL MERCHÁN MARTÍNEZ
Candidatura núm.: 7. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALÚÑA (P.P.)
1. MARIA ANGELES OLMEDO DELESTAL
2. DIEGO BORREGO TORRES
3. FERNANDO SANCHEZ VERDAGUER
4. RUBEN PUJADAS LOPEZ
5. CRISTINA PEREZ FERRON
6. Mª CARMEN MORENO SAEZ
7. CARMEN VICENS DODINA
8. ANGEL BATLLE COMET
9. ROSA ISABEL ESTEBA LUZ
10. ENRIQUE RODRIGUEZ ZAMUDIO
11. Mª CARMEN FERNADEZ ROMERO
12. JAVIER UBACH CARITG
13. MARIA JOSEFA QUESADA MOYA
14. JOSE MANUEL GUALDA RODRIGUEZ
15. GLORIA LLOBET NEINHAUS
16. ANNA BERNAL PUIGGARI
17. MARIA CARMEN PUIG PUERTAS
18. PEDRO JUANOLA OLIVERAS
19. MARIA ANTONIA TORRICO VELASCO
20. HILARIO LOPEZ CARRIQUI
21. MARGARITA COTXO PI
Suplents
1. MARIA ANGELS VILANOVA OLMEDO
2. JOAQUINA ILLA CANELA
3. TEODORO LOPEZ BERROJO
Candidatura núm.: 8. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. PERE CASELLAS BORRELL
2. ALFONSO JESÚS MARTÍNEZ PUIG
3. CESAR LUIS BARRENECHEA MONTERO (Independiente)
4. MARIA DELS ÀNGELS VILA SAFONT
5. NÚRIA NAVARRO HURTADO
6. DIDAC CAPEL DOMÍNGUEZ
7. MARIA TERESA SERRA GALBANY (Independiente)
8. MARIA ENCARNACIÓN SAMOS DÍAZ (Independiente)
9. JOSEP MARIA POCH YMBERT
10. CARMINA LÁZARO ALAYA
11. ALEJO ALMENDROS SANTIAGO
12. LUIS SANJUAN DOMENE
13. MARIA TERESA MICÓ FLORIACH
14. CARMEN BLASCO MARTINEZ (Independiente)
15. FRANCESCA PLANELLA MARGALL
16. JOSE DAVID FERNANDEZ ELVIRA
17. ABDELWAHED BAHLOULI RAHALI
18. MERITXELL NOVILLO ROMERO
19. ANGELA BRENES LOPEZ (Independiente)
20. CARLOS MARTÍN GARCÍA
21. JOSEFA DÍAZ PAGES (Independiente)
Suplents
1. JOSE MANUEL VIDAL CORNEJO
2. AZUCENA GONZALEZ BERTRAN
3. MIGUEL ANGEL GUARDO MASÓ (Independiente)
Fortià
Candidatura núm.: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. SERGI MAYOLAS GIRONELLA
2. FERNANDO MORILLAS MORILLAS
3. CARLOS VILÀ FERNANDEZ
4. PEDRO RUDÓ BOLASELL
5. MIGUEL FERRER POU
6. JOSEP MARIA SUBIRÓS ROST
7. RAMÓN LÓPEZ VERA
Suplents
1. FRANCISCO JAVIER RAMON VÁZQUEZ
2. ANTONIO BENITEZ MUÑOZ
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP TELL I COSTA
2. FRANCESC MUMBRÚ I MARTÍNEZ
3. EULALIO HERNÁNDEZ I PORCEL
4. ÀNGEL PUIG I COLL
5. TONI CRUMOLS I DIAZ
6. MONTSERRAT RIPOLLES I VALLS
7. ÀNGEL EGEA I PEREGRINA
Suplents
1. PACO BELDA I DIAZ
Candidatura núm.: 3. GENT PER FORTIÀ - ACORD MUNICIPAL (GpF - AM)
1. FRANCESC BRUGUÉS I MASSOT
2. DIDAC GARCIA I MANZANO
3. RAMONA HERAS I CASADEMONT
4. ALBERT BRUGUÉS I MASSOT
5. MARC RODRIGO I DALMAU
6. LUPE RUÍZ I AVILÉS
7. JUAN CARLOS MARTÍNEX I SÁNCHEZ
Suplents
1. JUDITH VIDAL I COSTA
2. JORDI CAMPÀ I FRIGOLA
3. JOSEP LLORENS I PUIG
Garrigàs
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MASOLIVER I SUBIRÓS
2. PILAR BOSCH I BECH (Independiente)
3. JOSEP FERRER I SERRA (Independiente)
4. JOAQUIM PASTORET I LLADÓ (Independiente)
5. MARIA DOLORS JUANOLA I TEIXIDOR (Independiente)
6. DOLORS QUER I PUNTIL (Independiente)
7. CARLES VAELLO I ORDIS
Suplents
1. PERE BOSCH I CAMPS (Independiente)
Garriguella
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CARLOS ANTONIO SUAREZ I ZURITA
2. ADELA LOPEZ I GAMERO
3. OSCAR JUAN I CARRES
4. PATRICIA GUANTER I CROS
5. FERNANDO CASTILLO I CARRASCO
6. ÀNGELS SÁNCHEZ I SÁNCHEZ
7. MARIA ANTÓNIA GONZALEZ I BORRULL
Suplents
1. JORGE MENDEZ I MUÑOZ
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER GARRIGUELLA - ACORD MUNICIPAL (JpG - AM)
1. ISABEL TEIXIDOR DAMM
2. MONTSERRAT COLL TEIXIDOR
3. ANTONIA JIMÉNEZ I VALENZUELA
4. FERRAN CORONADO MATAIX
5. ERNEST PADERN POU
6. RAMON SERRA OLIVA
7. JULI SILVA I COSIN
Suplents
1. JORDI SABATER I ROGÉ
2. MONICA NOGUERA FERRER
3. ROSA BATLLORI SOLER
La Jonquera
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. SÒNIA MARTÍNEZ I JULI
2. JORDI PICORNELL I MACH
3. MÍRIAM LANERO I CARRILLO
4. RAFAEL MEDINILLA I MARTÍNEZ
5. JOAN BELLA I CUMBRIU
6. MARIA DOLORS CASTRO I CASTRO
7. JESUS MACH I HURTADO
8. JOEL TORRECABOTA I FAYET
9. ANNA VERA I DE LA TORRE
10. MONTSERRAT FIGUERAS I REGAS
11. FELIX CARRERAS I COMPTE
Suplents
1. JOSEP MARIA SERRA I VILA
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JAUME RICART I GARAYOA
2. JOAN BUDÓ I RICART
3. MONTSE MARTÍNEZ I CINTAS
4. MARTA COLLELL I CULLELL
5. TAMARA SÁNCHEZ ACEVEDO
6. CARLES PLANA I OLIVET
7. CARLA HERNÁNDEZ I FARRÉ
8. VERÓNICA RUIZ MARTÍNEZ
9. JAUME SABIOL I CANELA
10. HECTOR DE LA COSTA SÁNCHEZ
11. JAUME DOMÈNECH I DOMÈNECH
Suplents
1. GEMMA VILARDELL I SABIOL
2. MERCÈ SABIOL I JUANOLA
3. JAUME RICART I SÁNCHEZ
4. MARIA MERCÈ BONET I AGUSTÍ
5. RAMON BOIX I VIARNES
Candidatura núm.: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. NARCISO QUINTANA MARTINEZ
2. JULIO ORTIN DARNE
3. CRISTINA CABRERA LÓPEZ
4. JUAN ANTONIO CORPAS CASTAÑO
5. IMMACULADA CONCEPCION PEREZ LOPEZ
6. JOSE MANUEL SANTOS LOPEZ
7. ANTONIO CORPAS GARCIA
8. DOLORES MARTIN MOSQUERA
9. ANA MARIA BONILLO SANCHEZ
10. JOSE ANTONIO TORNEL MARTINEZ
11. PEDRO FUENTESAL GONZALEZ
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. MANUEL ANGEL MIGUEL BOTANA PENELA
2. ANA MARIA VILÀ GALLEGO
3. LUIS JOAQUIN MARTIN DE POZUELO DAUNER
4. E. JAVIER SIMARRO MINGUEZ
5. MARIA ANGELES LORENTE FLORIA
6. ANTONIO PEREZ MARTIN
7. JOSEFA MANZANO GONZALEZ
8. ENRIQUE MARTIN ZAMBRANA
9. MARIA CARMEN TRALLERO GASCON
10. MIGUEL ANGEL ANIA RODRIGUEZ
11. TRINIDAD MARIA PILAR LASERNA PEREA
La Selva de Mar
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOAN ANTONI MARISTANY I RABASSA
2. ALBERT VALLS I CAMPÀ
3. IVAN NOGUES I DÍAZ
Candidatura núm.: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JOSE DOMINGO RIVERA PEREZ
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MERCE BALDRICH I AMEIJEIRAS
2. CARLES BUSCATO I SANSBALLO (Independiente)
3. PERE CERVERA I FELIU (Independiente)
4. JESUS RAFAEL MALDONADO I PRENAFETA (Independiente)
5. ANNA MARIA MIR I MATAMOROS (Independiente)
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. OSCAR SERRATS OLLE
La Vajol
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAQUIM MORILLO I MAÑAS
2. FRANCESCA JAEN I TORRES
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER LA VAJOL - ACORD MUNICIPAL (JpV - AM)
1. DOLORS MANZANERA I CANDELA
2. ENRIC SALA I SALIP
3. MIQUEL COLL I BATLLORI
Candidatura núm.: 3. JUNTS PER LA VAJOL - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JORGE MANSERGAS LARTUNA
Lladó
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JUAN FÀBREGA I SOLÉ
2. JOAQUIM TREMOLEDA TRILLA
3. ROMÀ BRUGUÉS JUANOLA
4. GLÒRIA ANDREU CAIXÀS
5. TONI RAMISA USERO
6. OLGA CAMPS GARCIA
7. JORDI FIGUERAS GINJAUME
Suplents
1. EVA OLIVET GONZALEZ
2. ANNA MARIA PAYET BURCET
3. LLUÍS FONT BARTOLÍ
4. MIQUEL GILI RIBERA
5. ROBERT CAPALLERA GONZALEZ
Llançà
Candidatura núm.: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. FRANCESC GUISSET LAGRESA
2. SILVIA BARRIS ROCA
3. JOSEP BENITEZ SANCHEZ
4. REMIGIO HERAS DOMINGO
5. SÒNIA HERAS RUBIO
6. LAIA GUISSET LAGRESA
7. CRISTINA PIRIS RODRIGUEZ
8. BEATRIZ OGAYAR MARIN
9. SAMUEL GARCIA PEREZ
10. JUAN RIVERA RODRIGUEZ
11. MARIA CARMEN ALVES GONZALEZ
Suplents
1. MARIA PILAR LUPIÓN DOMINGUEZ
2. DAVID SÁNCHEZ DEU
3. SANDRA CARLES JIMENEZ
4. MARTA NEGRE VILAR
5. NARCIS NOGUERA NEGRE
6. CARMEN DUARTE LÓPEZ
7. LETICIA PRIETO CÓRDOBA
8. CARLES PAGES FELIU
9. FRANCISCO SERRANO SARMIENTO
10. ANGEL ANTONIO NO DIAZ
Candidatura núm.: 2. ALTERNATIVA PER LLANÇÀ (APL)
1. CLAUDIO GRANDE HERNANDEZ
2. EVA PADILLA FLORES
3. CORAL MATO AVILA
4. JORDI GRANDE HERNÁNDEZ
5. JAVIER JIMENEZ ALBAÑIL
6. ENCARNA RODRIGUEZ ACOSTA
7. GUILLERLMO MALLOL CLARET
8. BRUNO FERNÁNDEZ SANCHEZ
9. ELSA RODRIGUEZ CASTAÑO
10. MARC PÉREZ LÓPEZ
11. ISABEL DEL CARMEN RODRIGUEZ PEREZ
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. PERE VILA I FULCARÀ
2. JOAN CARLES MORA I TORRENT
3. NÚRIA ESCARPANTER I OLIVET
4. JUAN JOSÉ SERRÁN I BÁEZ
5. SÒNIA SAROLA I VILA
6. SÒNIA LOPEZ I MALLOL
7. JOAN CARLES SUBIRATS I BARÓ
8. JORDI VILÀ I BARÓ
9. MARIA JOSE CUNILL I RUBIO "MAISE"
10. SANDRA MARIN I GONZALEZ
11. VICENÇ BONAREU I SOLÀ
Suplents
1. CONCEPCIÓ CRUZ I BURGUILLO "CONCHI"
2. STEPHANE JUANOLA I JOURNÉ
3. ANNA FRANCO I BALMÓN
4. JOAN VILÀ I MARTY
5. MARINA ROYO I PLO
6. XAVIER AVILA I ESPIAGO
7. RAFAELA BENAVENTE I VISO
8. ESTHER LOPEZ I GICH
9. ANDRÉ BESOMBES
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. GUILLEM CUSÍ I BATLLE
2. SIMÓ CALSINA I COMORERA
3. ANNA GIRALT I GARCÍA
4. THAIS GÓMEZ I POL
5. DAVID TORRES I VILAJOANA
6. MARIA DE LES NEUS FERRÉ I CASAO
7. GUILLEM COMPANY I GIFREU
8. ANNA MARIA PUJOL I LLOSA
9. XAVIER SALVAT I VILÀ
10. SARA MALO I CERRATO
11. EUGENI DEU I RIERA
Suplents
1. MARTA CASAS I CALATAYUD
2. MONTSERRAT PLA I TERCEÑO
3. VICENÇ SERRADELL I PACAREU
4. RAMON ARCARONS I PEDREGAL
5. CAROLINA TORRES I BOUYSSI
Llers
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CARLES FORTIANA I COSTA
2. MIQUEL ROURA I EXPOSIT
3. ALFONS GRAU I CABRERA
4. ANNA GENÉ I SAGUÉS
5. MARIA DOLORS MORENO I JUNCÀ
6. SÍLVIA CAÑADAS I PÉREZ
7. FELISA LLORENTE I CILLERUELO
8. MÀRIUS VERGÉS I ROSA
9. XAVIER CHAMORRO I GRAU
Suplents
1. LLUÍS RIBERA I PONSI
2. JOSEP FERNÁNDEZ I MENCHÓN
3. JOAN CARLES FERRUSOLA I BOSCH
4. PERE PONS I POU
Maçanet de Cabrenys
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. LLUÍS CARBÓ I SAGUER
2. MARC COSTEJÀ I SAFONT (Independiente)
3. MONTSERRAT VIAL I QUINTANA (Independiente)
4. MARC GARCIA I DIVOSI (Independiente)
5. MARIA TERESA SABÀ I GIRALT (Independiente)
6. JOSEP COROMINAS I VILARRASA (Independiente)
7. FRANCISCA COSTEJÀ I COSTA (Independiente)
Suplents
1. MARCEL PLANAS I SANCHEZ (Independiente)
2. JORDI LLAONA I CABALL (Independiente)
3. JOSEP PEITIVÍ I GUISET (Independiente)
Candidatura núm.: 2. MOVIMENT D'ESQUERRES PER MAÇANET - ACORD MUNICIPAL (MESxMaçanet - AM)
1. MERCÈ BOSCH I ROMANS
2. SERGI SANGENÍS I VIDAL
3. MARIA DOLORS QUINTANA I CAIRO
4. SEGIMON BAULENAS I RAURELL
5. JUDITH RUFET I NAVARRO
6. FERRAN GARCIA I TRONI
7. ERNEST OLLERO I SAGUER
Suplents
1. JORDI PAGÈS I BERROCAL
2. JOSEP NOGUÉ I TERRADAS
3. MARTÍ SABÀ I ROURA
Masarac
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. LLUIS PUJOL I MOLAS
2. CARLES PAGÈS I GOU
3. CARLES FELIP I PUIGNOU
4. MARIA SALUD JUANOLA I SERRA
5. TOMAS QUINTANA I DURAN
6. JAUME BARNEDA I TUBERT
7. ANTONI ESTRACH I SANTALÓ
Suplents
1. RICARD CAMPS I GARCIA
2. DAVID COLL I SABATER
3. LOURDES ARLÀ I BATLLE
Mollet de Peralada
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP CRISTINA I LLANSÓ
2. ANNA MARIA PLANAS I ROMAÑACH
3. ALFONS VILANOVA I CALLIS
4. ENRIC BARRIS I OLIVEDA
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. EVA RIERA I GRASSIOT
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. DAVID CAMPS I MARCÉ
2. MARC FREIXAS I LLANSÓ
Candidatura núm.: 4. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JUAN AGUILÁ DEL CAMPO
Candidatura núm.: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. JOSE PUJOL RUBIO
Navata
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JAUME HOMS I CAMPANAR
2. PILAR PORTELLA I PARAROLS
3. DAVID MOYANO I BORRAT
4. ALBERT ALEGRÍ I REIXACH
5. JUAN DIEGO MARTIN I MARIN
6. RAMON SOLÉS I SARRET
7. JOSEP BARCELÓ I PORTELLA
8. ANNA GUARDIOLA I BORDAS
9. FRANCESC VIÑOLAS I FORT
Suplents
1. XAVIER PARELLA I ROURA
2. EVA TERRADAS I BRET
3. IRENE MONTBLANC DE LOS SANTOS
4. VANESA FOLGUERA I TERRÉ
5. MARINA TARRADAS I PADRAGÓS
6. JOSEP MARTI I PI
7. ESTER PLANAS I PUJADAS
8. OLGA MASAGUÉ I SANCHEZ
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER NAVATA - ACORD MUNICIPAL (JPN - AM)
1. JOSEP LLOVET OLIVERAS
2. DAVID VENTURA I BERTRAN
3. ENRIC VEHÍ CABEZA
4. GERMAN DE JUANA I FERNANDEZ
5. OLGA GÜELL TEDÓ
6. JOSEP MARIA VALLMAJÓ I CUFÍ
7. MARINA CARRASCO VILA
8. JOAN PINEDA I CAMPS
9. MARTA MESTRES I ARENAS
Suplents
1. RAFAEL COTS MUÑOZ
2. JOAQUIM PONSA FERNÁNDEZ
3. FREDERIC MERSEBURGER DÍAZ
4. RAMÓN SOTO REVERTE
5. ARES FÀBREGA PÉREZ
6. ALBERT CUEVAS BERNAL
7. MARIA ÀNGELS CROS ROCA
8. EUDALD SAEZ I RIERA
9. ALBERT CARBÓ BARCELÓ
10. IRENE ARMANGUÉ VILA
Ordis
Candidatura núm.: 1. ORDIS VIU - CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (Ordis Viu - CUP - PA)
1. ANA MARIA TORRENTÀ I COSTA
2. JOAN RAMON SANZ I BALL·LLOSERA
3. MARC OLIVERAS I CORTADA
4. ROBERT VIDAL I ROURA
5. MARIA TERESA BUCARDÓ I ALONSO
6. JOSEP VILÀ I CASAS
7. LAURA MARTINEZ I MORISCOT
Suplents
1. CAROLINA TORRENTÀ I COSTA
2. FRANCESC OLIVERAS I CORTADA
3. JOAQUIM VILÀ I CASAS
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. FRANCESCS BURGAS I BALIBREA
2. JORDI VIELLA I SUÑER
3. JAUME BURGAS I BALIBREA
4. JOAN CASALS I REIXACH
5. ENCARNACIÓ GIMBERNAT I CAMPS
6. JOSEP TRAYTER I LLADO
7. CARME BRET I BUSQUETS
Suplents
1. MIQUEL QUER I PRAT
Palau de Santa Eulàlia
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. XAVIER CAMPS COMAS
2. DELI MIQUEL SAAVEDRA BENITO
3. GREGORI SOLA FRANQUESA
Candidatura núm.: 2. PROGRÉS DE PALAU DE SANTA EULÀLIA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. JOSE FERNANDEZ DOMENECH
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ENRIC VILA I BUDÓ
Palau-saverdera
Candidatura núm.: 1. ALTERNATIVA PER A TOTHOM (AxT)
1. MIQUEL SERRA TRULLS
2. GUILLERMO COLOMER DOMENECH
3. JOAN SERRATS ROIG
4. ENRIC COSTA LLOP
5. JOSE MARIA SEGOVIA RODRIGUEZ
6. DAVID VITORIA GONZALEZ
7. SANTIAGO MONTORO VILA
8. SABINA CRISTINA GONZALEZ WERTH
9. YOLANDA BAYONA GARCIA
Suplents
1. FRANCESC TURRÓ RUBAU
2. INES MARIA GOMEZ MORENO
3. DANIEL CELMA NICOLAS
4. NARCIS FONT GALÍ
5. JAUME ESPELT ESPELT
Candidatura núm.: 2. GENT DE PALAU - ACORD MUNICIPAL (GdP - AM)
1. ISABEL MARIA CORTADA I SOLER
2. PAULINA CALVO I CABANES
3. JOSEP MARIA NAJES I QUEROL
4. BRUNO MAYDAT I MALÉ
5. CARLES FERRER I CASADEMONT
6. GUALTER BARRAZA I MANSILLA
7. MERCÈ BARCELÓ I BATLLORI
8. JOSE LUIS BARTOLOMÉ I SÁNCHEZ
9. MIQUEL ALSINA I TARRÉS
Suplents
1. MARTA VIÑAS I CARRIERAS
2. JENNIFER DAPHNEE MAGALI I CASTIN
3. PAULA CARO I CALVO
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. NARCÍS DEUSEDAS I BERTA
2. LLUÍS MONT I CARRERAS
3. JORDI COMPTE I MARTÍ
4. MIQUEL MAR´TÍNEZ I FLORES
5. AUGUST IMBERT I GELADA
6. DANIELLË VAN DER KLEYN
7. MANEL PEREZ I ISERN
8. IU GALI I FONT
9. DAVID BERTA I ORTA
Suplents
1. GLÒRIA TURRO I RUBAU
2. ANGEL ROIG I POU
3. JOAN BAREDA I FIGUERAS
4. JAUME PAGÈS I MAS
5. PERE OLIVET I GUANTER
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. MANUEL GONZALEZ SOLANO
2. ROBERTO MAS RUEDA
3. VALERIA LOPEZ RODRIGUEZ
4. LAUREANO GARCIA MARTINEZ
5. JUAN MORENO CHAFINO
6. JOSE MARTIN DOMINGUEZ
7. MARTA CONCEPCION TORRES CRUZ
8. MANUEL GARRIDO LUQUE
9. JOSEFA LEPE RICO
Pau
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP BLANCH I DALMAU
2. PERE MALUQUER I FERRER
3. ROSA MARIA COMAS I CAUSSA
4. YOLANDA MENESES I PUJOL
5. PERE TEIXIDOR I OLIVA
6. JORDI NICOLAU I PARONELLA
7. JORDI PAVON I SERRA
Suplents
1. ISAAC ZARAGOZA I AGUILAR
2. JOAN ANTONI GARCIA I PORCEL
3. FRANCESC CAUSSA I SANS
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. ALBERT SANTALÓ PEIX
2. JOSEP MARIA SOLER MARTÍ
3. JOSEP BESA MONTENEGRO
4. SIGRID TURRÀ CAUSSA
5. LAIA TOMÀS PAGÉS
6. ANTONI FERRER GAYOLÀ
7. DAVID PUJOL I FABRELLAS
Suplents
1. JORDI MERCADER CROS
2. NÚRIA PALMA MUÑOZ
3. FRANCESC ARTIGAS CONSTANS
Pedret i Marzà
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. NATALIA AMIEL I BRUGUERA
2. JOAN BOSCH I CASTELLÓ
3. NIL MOLAS I BECH
4. MONTSERRAT PEREZ I AMIEL
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER PEDRET I MARZÀ - ACORD MUNICIPAL (IxPM - AM)
1. DANIEL VALÈNCIA GARCIA
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE PEDRET I MARZÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. VÍCTOR DELGADO RODRÍGUEZ
Peralada
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS DE VILANOVA (IDV)
1. JOAN PLANAS PORTELL (Independiente)
2. MARTA BECH GIBERT (Independiente)
3. ANNA JOU CORTADA (Independiente)
4. JUAN CARLOS PLANAS SUÑER (Independiente)
5. CLAUDIA MARTA GÖPEL SERRA (Independiente)
6. MARTÍ VIDAL PRATS (Independiente)
7. MARTA HERRERA ALVARADO (Independiente)
8. JOAN BROCH PADROSA (Independiente)
9. AGNÈS PRESAS GIBERT (Independiente)
Suplents
1. XAVIER VIDAL BAHI (Independiente)
2. ANGELA ALEJANDRO MAYORAL (Independiente)
3. JOSEP ANTONI ESTEVE TORRES (Independiente)
4. JORDI PLANAS PORTELL (Independiente)
5. ARNAU LLAURÓ BECH (Independiente)
6. HELENA BECH GIBERT (Independiente)
Candidatura núm.: 2. UNIO MUNICIPAL DE CATALUNYA (UMdC)
1. MERITXELL GARRIDO SIRVENT
2. MARTÍ PALLISERA PEY
3. ENRIC ESCAPA PUJOL
4. LAURA SANCHEZ LOPEZ
5. JORDI TODA CASAS
6. CARLES BRUGAT VILANOVA
7. NATALIA HERAS PASCUAL
8. LUIS GARCIA MENDEZ
9. CARLES TOMAS ESCAPA
Suplents
1. JOAN MARANGES CARRERA
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. PERE TORRENT I MARTIN
2. JOAN ITXART I ROMAGOSA
3. LOURDES CARRERAS I SELVA (Independiente)
4. JOAN CROS I FERRADO
5. MÓNICA LLADÓ I DESCAMPS (Independiente)
6. ROSA CORTADA I SÁNCHEZ (Independiente)
7. AINA CABELLO I PALAHÍ (Independiente)
8. MERCÈ CALVO I TERRADES (MERTXE) (Independiente)
9. ANDREU FARO I PEREZ (Independiente)
Suplents
1. PERE CARBÓ I BIGAS (Independiente)
2. MIQUEL FONT I BOSCH (Independiente)
3. MIQUEL BRUGAT I VILANOVA (Independiente)
4. JOSEP ALEGRI I PADERN (Independiente)
5. MONTSERRAT BADOSA I CALVEROL (Independiente)
6. ERNEST PRATCORONA I CANELA (Independiente)
7. JOAN PADERN I PONSI (Independiente)
8. XAVIER CAPALLERA I GIBERT (Independiente)
9. PERE MIR I NEGRE (Independiente)
10. FRANCESC BECH I DIUMENGE (Independiente)
Candidatura núm.: 4. AGRUPACIÓ LA MUGA- ESQUERRA REBUPLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ALM - ERC - MES - AM)
1. MARIA JOSE ROMERO MADRID
2. ENRIC SERRA PLANAS
3. FRANCISCO JAVIER LLAURÓ FÀBREGAS
4. MARIA DOLORES RODRÍGUEZ COSTA
5. JOSEP M. OLIVER CLOTAS
6. ANTONIA CASAS BRUGAT
7. RAMON PALLISERA MILLAN
8. XAVIER NICOLAU REIXAC
9. CARLES NÚÑEZ FELIP
Suplents
1. JORGE ALGANS RAMOS
2. JOAN BARDELLA TRINCH
Candidatura núm.: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. EDUARDO MACIAS DEL OLMO
2. JUAN BOSCO SPITZER ISBERT
3. PEDRO JOSE GONZALEZ BELMONTE
4. NARCISO DEL RIO GUILLON
5. DAVID PEREZ GUERRA
6. MARIA TORRES GARCIA
7. JUAN FRANCISCO PEREZ ARCO
8. PURIFICACIÓN CRUZADO RUBIO
9. WILELMINA DELESTAL MARTINEZ
Pont de Molins
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP FUENTES I JIMÉNEZ
2. JOSEP BORRAS I PAGÈS
3. CARME SUÑER I PAGÈS
4. CARLES DEL CAMPO I JORDA
5. MIQUEL ANGEL CASTAÑO I CASTAÑO
6. LLUÍS FERNANDEZ I IRUELA
7. ORIOL TERRADAS I JOU
Suplents
1. MARIA ASUNCIÓN BLANCO BAENA
2. LOURDES MORATÓ I MORENO
3. EVA GARCIA I MESTRES
4. XAVIER CARRERAS I LLORENS
5. FRANCESC BATLLE I LOPEZ
6. MARIA FITA I JULIA
7. CONCEPCIÓ MOLONS I DE SAN ROMAN (Independiente)
8. AGNÈS BERTA I FAGES (Independiente)
9. JOSEP MARIA JORDA I GIRALT
10. MONTSERRAT ROMERO I PEREZ
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. MONTSERRAT SABATER I CARBONELL
2. RAÜL SIERRA I AGUILAR
3. ADELA PEREIRA I SANCHEZ
4. SANTIAGO HERRERO I NICOLAS
5. JOSEP MARIA GONZALEZ I PAGES
6. MARIA DEL CARMEN SÁNCHEZ I FERNÁNDEZ
7. SÍLVIA FERNÁNDEZ I SERRA
Suplents
1. VÍCTOR LÓPEZ I BASSONS
2. ADA PRUNEDA I NIETO
Candidatura núm.: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. ESTEVE LLORENS MARTELL
2. ERNEST MAURICI CORTADA
3. JOSE MARTIN PABLOS
4. XAVIER AYMÀ DARNE
5. JOAN QUINTA OLIVA
6. MARIANO SAAVEDRA RODRIGUEZ
7. CARMEN LOPEZ BASSONS
Suplents
1. MARIA JOSEFA CARMONA HARO
2. JOSE MARIA REIXACH GENER
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. MANUEL PINO GONZALEZ
2. MANUEL OROS ANDREU
3. MARIA GLORIA DOMINGUEZ DE MIGUEL
4. DANIEL SAEZ TRALLERO
5. FERNANDO PICAZO GARCIA
6. JUAN JIMENEZ MORENTE
7. NATIVIDAD VARA VARA
Pontós
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JAUME PRATS I SIMON
2. HELENA GONZALEZ I GONZALEZ
3. JOSEP BARCELO I SITJA
4. PERE VICENS I HERAS
Candidatura núm.: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JOSE DE LA RUBIA MOTA
Candidatura núm.: 3. COMPROMÍS PER PONTÓS (CxP)
1. BARBARA VAN HOESTENBERGHE
2. LAIA ALZUETA DILME
3. RAQUEL MORENO CASADO
Portbou
Candidatura núm.: 1. CANDIDATURA LOCAL DE PORTBOU - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. FRANCISCO ABALOS GARCIA
2. FAUSTINO SIMON ALGORA
3. RAFAEL DIAZ RUIZ
4. ALEJANDRO PARÉS TEMPLER
5. EUDALD GUBERT ROLDAN
6. MARIA CARMEN GRACIA IGLESIAS
7. MÓNICA DÍAZ PIFERRER
8. DIANA GUZMAN GARCIA
9. ANTONIO CORDON SANCHEZ
Suplents
1. BENITO NADAL MAS
2. GENÍS RUBIO ESTEVA
3. MARCOS CARREÑO JURADO
4. GENÍS MARTÍN RUBIO
5. RAMON DIAZ DOMINGUEZ
6. IVAN HERNÁNDEZ DÍAZ
7. JOSE ANTONIO VEGA CANÉ
8. JOEL CARRANZA CHECA
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP LLUÍS SALAS I MALLOL
2. ANTONIO SANCHEZ I SERRA
3. TRINIDAD MARTINEZ I HERNANDEZ
4. NATALIA TORRES I COMAS
5. ANNA MORENO I PICAMAL
6. SERGI ARANDA I PLANA
7. JORDI ESPELT I GONZALEZ
8. XAVIER BARRANCO I ANGULO
9. MARIA ANGELS PREGONAS I GOST
Suplents
1. AGATA PIFERRER I BADOSA
2. SEBASTIAN DAVID PEIX I ARIZA
3. CRISTINA GRACIA I REBOSO
4. JOSEP MORADELL I VALVERDE
5. ISMAEL RODRIGUEZ I PEREZ
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D'ESQUERRES PER PORTBOU - ACORD MUNICIPAL (ERC - MES x Portbou - AM)
1. RAMÓN PALLARÉS USÓ
2. MARIA ÀNGELS MACIAS I DELESTAL
3. JORDI ROCA PERICH
4. EMILI MOLLÀ NOGUERA
5. JOANA RODRÍGUEZ SEBASTIAN
6. MARIA EULÀLIA LLACHA LLAGOSTERA
7. JÚLIA FERNÁNDEZ CASTRO
8. JOAN GUBERT I MACIAS
9. JESUS SANZ CARLON
Suplents
1. ROSA MARIA POUS OLIVA
2. FRANCESC XAVIER RIBOT RODRÍGUEZ
3. JUAN PABLO MENA TAPIA
Rabós
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. DOMINICA MONTIEL I PUIG
2. RAMON PRAT I SANS
3. MARIA TERESA GINJAUME I CAMPS
4. MARTA NOBLEJAS I ESTELA
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. LUIS NOBLEJAS I JORDAN
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE RABÓS - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ADRIAN GONZALEZ ROSELLO
Riumors
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER RIUMORS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. JOSEP MARIA PADROSA GORGOT
2. ALEXIS OLLE TORNER
3. CARLES SERRA CASADEVALL
4. EUSEBI AYENSA PRAT
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP JUNCÀ I NOGUERA
2. CONCEPCIÓ FERRER I PUIG
3. IRENE GARCIA I GARRIGA
4. JOAN COMAS I ALSINA
Roses
Candidatura núm.: 1. PLATAFORMA CIVICA DE ROSES (PCDR)
1. RAMON VERDAGUER JAQUES
2. LOURDES ESTELA SOSA SASTRE
3. PERE AMER FONDEVILA
4. MARIA CASANELLAS PUNSI
5. CRISTINA PUJOL ALVES
6. CARLOS JEREZ GIJON
7. FAUSTINO OJEDA MORALES
8. MARIA DEL MAR ALVES TERRON
9. MERCEDES GARIN VILLARROYA
10. DAVID BETANCOR MORENO
11. SARA CALAHORRO JIMENEZ
12. ANTONIO BLASCO PRADOS
13. GRAZIELLA MACCHI
14. NURIA GARRIDO CAMPS
15. MILVIA GARDEL
16. PABLO DE LA FUENTE DE PABLO
17. FEDERICO MACAU FABREGA
Suplents
1. MARC RIERA BUSQUETS
2. ALBERTO GAMEZ DIAZ
3. ARNAU ONCINA I PÉREZ
4. MARIA ALVAREZ VILARNAU
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MONTSERRAT MINDAN I CORTADA (MONTSE)
2. CARLES PARAMO I PONSETI
3. JUAN MANUEL FERNANDEZ MARTINEZ (FREDY)
4. MARC DANÉS I ZURDO
5. ANNA JORQUERA I NAVARRO
6. JOSEP MARIA MAS BLANCH I PONCE
7. YOLANDA ROMERO I MORALES
8. FRANCESC ABAD I GRABULOS (KIKO)
9. PERE JUANOLA I GONZALEZ
10. MÒNICA MARCO I JUAN
11. ESTER SEGURA I PAREDES
12. CUSTODIA SÀNCHEZ I CUENCA (CUS)
13. JORDI ALCAIDE I PAIRET
14. MARINA GOTANEGRA I ESTAÑOL
15. ERIC FORTIANA I SASTRE
16. LAIA PAU I GUITART
17. JORDI DANES I JOFRE
Suplents
1. MONTSERRAT SASTRE I GOTANEGRA (MONTSE)
2. PILAR SERRA I VILARRODONA
3. FRANCESC SASTRE I SANCHEZ (PAQUITO)
4. JOAQUIM PRATS I FRANCISCO (QUIMET)
5. JOSEP GODO I GISPERT
Candidatura núm.: 3. CIUTADANS (C's)
1. JOSE MANUEL ALVAREZ CUÑAT
2. FERNANDO LOPEZ DE CASTRO FA
3. LUIS ALEJANDRO FERNANDEZ MARTIN
4. ISABEL MACHADO ROSA
5. SORAYA GIMENEZ LAGRESA
6. RAFAEL MARTIN MARIN
7. MAYIDA NIHLAUI VILLA
8. GONZALO JULIANI MORENCOS
9. JUAN MANUEL RUIZ L0'PEZ
10. NORBERTA CAÑIZARES DOMINGUEZ
11. JUAN JOSE LARA HEREDIA
12. CARLOS LOPEZ CALVET
13. DAVID ACEDO JARA
14. MARIA PAZ QUINTANA BELMONTE
15. JOSEFINA MORENO ARASIL
16. DANIEL CERVIÑO LEMA
17. ANGEL PINOS RAMOS
18. FRANCISCO GONZALEZ VELEZ
19. MARIA LUZ PINEL SOLA
20. MARIA CONCEPCIÓN BERENGENA CANO
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOAN PLANA I SAGUÉ
2. ÈRIC IBAÑEZ I MARTÍN
3. VERÓNICA MEDINA I FLORES
4. GERARD TEIXIDÓ I RIVERA
5. JÚLIA LÓPEZ I BOLEA
6. ALBERT TORRÀ I BORRAT
7. GERARD OLIVÉ I PALTRÉ
8. ALBA GÓMEZ I RIGAU
9. FAYNA POZA I MATÍAS
10. CARLES TRIAS I BOSCH
11. DAVID PALÓS I MAGESTER
12. JOAQUIM BUSCATÓ I FIGUERAS (Independiente)
13. ROSA FAIXÓ I GRAU
14. MUSTAPHA EL KARROUCHI (Independiente)
15. RAQUEL DÍAZ I GONZÁLEZ
16. DAVID CAMPÀ I FRIGOLA
17. HELENA THOMAS I CORTADA
Suplents
1. EMILIO SALELLAS I PASTOR
2. ALBERT MORENO I SAGRERA
3. JUDIT BOSCH I LLATAS
4. MIQUEL TORRES I CROS (Independiente)
5. ANNA CRISTINA DONAT I VILCHEZ (Independiente)
6. ROSA MARI GABARRÓ I JUNYENT
7. ENRIC ROMA I PUJOL
8. FRANCESC X. CALATAYUD I SALA
9. CLÀUDIA LÓPEZ I VILA (Independiente)
10. JOAN PUJOL I SERRA (Independiente)
Candidatura núm.: 5. GENT DEL POBLE DE ROSES (GDPR)
1. FRANCESC GINER BALLESTA
2. FELIX LLORENS PALOU
3. IANNA ARJONA CRUSELLAS
4. JORDI ABADAL I CORTADA
5. SANDRA CANELADA GRACIA
6. BASEL JUNAIDI MARDINI
7. SUSANA RODRÍGUEZ VIDA PAOLINI
8. ALBERT LÓPEZ LARROSA
9. MIREIA REYERO SALAZAR
10. PERE TORRÀ VILLAREJO
11. ENRIC GARRIGA I BARBERÀ
12. PERE BOHIGAS ARGEMÍ
13. LAURA SEGUÍ ANOLL
14. XAVIER POZAS YLLUECA
15. LIDIA GINER BALLESTA
16. EDDGAR D'ANDREA
17. CARMELO ROSES FALGÀS
Suplents
1. ESTHER GIL PERIS
2. ADRIÀ GINER PUIGDOMÈNECH
3. SILVIA FARGAS ARBONES
4. MARIA BRONSOMS BERNADÓ
Candidatura núm.: 6. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. OLGA SIMARRO ROJAS
2. ANTONIOQ RODRIGUEZ LOPEZ
3. MANUEL BUENO REYES
4. MANUEL PEDREIRA FONT
5. AIDA LATORRE GONZALEZ
6. EDUARDO MARTÍN SALGADO
7. SUSANA BUENO REYES
8. FRANCISCO ROLLÓN GONZÁLEZ
9. JUAN RIVERA PEREZ
10. SONIA ROLLON GONZALEZ
11. ESTEFANIA MARTIN BAREA
12. MANUEL BATALLA MUÑOZ
13. DIEGO AMARO FERNANDEZ BEJINES
14. MARIA FRANCISCA ALAVES ALEGRE
15. JOSEP PAGES ESTANY
16. VIRGINIA FORTES LUCAS
17. FERRAN CASALS GONZALEZ
Candidatura núm.: 7. PARTIT POPULAR DFE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. MANEL ESCOBAR YEGUA
2. ANGEL TARRERO GONZALEZ
3. CARLOS LOPEZ EXPOSITO
4. CARMEN TENA ALADID
5. EVA MAYOR GUARDIOLA
6. JOSE MARIA BAZAN MARRUECOS
7. JOSE PEREZ CARRASCO
8. RUBEN WINNENBROCK HIDALGO
9. ROSARIO SANTIAGO MORENO
10. PILAR ROMAÑACH RUIZ
11. ANTONO A. CASTAÑO PULIDO
12. OSCAR FUSTE FASSIER
13. FERNANDO MARTIN RUIZ
14. INES ALEGRE LLINARES
15. OLIVIA CHAMORRO CANILLOS
16. FERNANDO JOSE ABAD RUIZ
17. MARTINE JEANINE SENAC
Suplents
1. JOSEFINA MANGAS NEMESIO
2. JOSE LUIS TARRERO OJEDA
Candidatura núm.: 8. UNIO MUNICIPAL DE CATALUNYA (UMdC)
1. JOSE ANTONIO VALDERA MARTIN
2. ANTONIO CARRASCO CARRASCO
3. EVA CONCEPCIÓN BUENO CUADROS
4. JOSE GARCÍA CANGA "PIPPO"
5. SANDRA CHAMPETIER PUJOLAR
6. FRANCISCO JESUS TRINIDAD LORENZO
7. MONTSERRAT SANJAIME SOTO
8. MIGUEL ANGEL MUÑOZ SANCHEZ
9. SHAILA RITTER MUÑOZ
10. JOSE MARIA MARTINEZ CHINCHILLA
11. NICOLASA DEL PUERTO GALLARDO "NICOLE"
12. LUCIANO ROJAS CASTAÑO "LUCI"
13. EUGENIO DEL PUERTO GALLARDO
14. FLORIDANA CHITU CHITU "DANA"
15. ALBERTO LAGRESA MOTOS
16. MARIA CONCEPCIÓN DÍAZ REINÉ "CONCHI"
17. MARC ARMENGOL CARRASCO
Suplents
1. XAVIER COLL VILÀ
Candidatura núm.: 9. ENTESA (ROSINCS - E)
1. FRANCISCA GUIJARRO MUÑOZ
2. DAVID TERRONES PÉREZ
3. JOSÉ GÓMEZ VEGA
4. SILVIA JURADO HERMIDA
5. MARIA MERCÉ FÀBREGA HOMS
6. YOLANDA BATLLORI BERENGUER
7. ADAN CASADO MOMBLAN
8. TUDOR PRIGORIAN
9. BLANCA RUT RODRÍGUEZ RÍOS
10. NOUREDDINE EL MAKOUBI EL FELLAH
11. JUAN GUTIÉRREZ TRUJILLO
12. DIANA CASADO MOMBLAN
13. ANNA PALOU FORT
14. JORGE FERNÁNDEZ JAIMEZ
15. EDUARDO JURADO LÓPEZ
16. HECTOR CARRILLO GUIRAO
17. RENATE BRIGITTE DEUFEL
18. SARA JURADO HERMIDA
Sant Climent Sescebes
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP GUIOLÀ I CAMPS
2. MONTSERRAT BARTOLÍ I CROS (Independiente)
3. JOSEP COSTA I MORON (Independiente)
4. MARGARITA MASÓ I AIGUAVIVA (Independiente)
5. RAFEL PEREZ I ISERN (Independiente)
6. JOSEP MORILLA I CARRERAS (Independiente)
7. ROSA MARIA LOPEZ I PRATS (Independiente)
Suplents
1. ALDA PEREZ I CARRERAS
2. ANNA MARIA BOIX I PAGES (Independiente)
3. ANDREU SALAZAR I CAYUELA (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. OLGA CARBONELL I SABARTÉS
2. NATÀLIA TORRENT I NAVARRA
3. JOSEP JOAN PÉREZ I LÓPEZ
4. MARC MALLOL I PAGÉS
5. MERCÉ BECH I CASTELLÓ
6. MARIA GELI I VIÑAS
7. MIQUEL BRUNET I CALPENA
Suplents
1. JORDI BLANCHART I CALSAT
2. MERCÈ POU I FOLCH
3. JOSEP REIG I CALLÍS
Sant Llorenç de la Muga
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. LLUÍS VILA I PUJOL
2. ESTHER CLEMENTE I ISERN
3. JOSEP SARDA I CUSI
4. PERE BRUGUES I SEGUNDO (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. SANDRA QUERA I CAAMAÑO
2. JOAN MARTÍNEZ I ROCA
3. JUDIT MALLART I GIL
4. RAQUEL CANO PARDO
Candidatura núm.: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. ENRIQUE GUTIERREZ GUILLEN
Sant Miquel de Fluvià
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS DE SANT MIQUEL DE FLUVIÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. ANGEL POSAS AGULLÓ
2. SONIA MARTÍNEZ ESPLUGA
3. ANTONIO DIAZ CANO
4. NOEMI MADRERO LATORRE
5. MARIA ISABEL POU LUMERAS
6. MARIA VICTORIA FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
7. TOMAS LÓPEZ LÓPEZ
Suplents
1. LATIFA CHAMLALI ABJIL
2. JOANA LÓPEZ SAAVEDRA
3. LLUÍS SERRA BRUGADA
Candidatura núm.: 2. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)
1. MARCOS SANCHEZ LOPEZ
2. SOLEDAD LOPEZ CASTILLO
3. JONATHAN FERNANDEZ CHINARRO
4. CRISTIAN FERNANDEZ MOYANO
5. PEDRO FERNANDEZ MUÑOZ
6. MARIA DEL CARMEN BOU SAGARRA
7. ISARAEL GARCIA CALAF
Suplents
1. ANDRES ORTEGA LOPEZ
Sant Pere Pescador
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. AGUSTI BADOSA I FIGUERAS
2. ANNA ISERN I FONT
3. JORDI VILÀ I CIBIACH
4. BLAI BAHÍ I LARIOS
5. MARIA NEUS AVILA I ABRAS
6. LLUÍS FONT I MASSOT
7. ALEJANDRO BERTRAN I RODRIGUEZ
8. LUCIA CANADELL I CASANOVAS
9. JOAN VILÀ ISARQUELLA
10. MARTA FONT I CLOTAS
11. PERE GIRBENT I SERRA
Suplents
1. ANNA SOLER I GUSO
2. ROSA MARIA CARRERAS I HUGAS
3. CATALINA FERRER I PUIG
4. JOAN MANEL PEREZ I TALLAFET
Santa Llogaia d'Àlguema
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. DAVID BAHÍ I SERRA
2. MIREIA PIMENTEL I LOPEZ
3. RAMON MORENO I RUIZ
4. VICTOR NIERGA I ARENAS
5. VANESSA ASENSIO I BELMONTE
6. XAVIER QUESADA I LOPEZ
7. MIQUEL ROURA I COMAS
Suplents
1. NÚRIA GARRIDO I PEREZ
2. PERE PALOL I SERRA
3. RAFEL DOMINGUEZ I RUEDAS
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. MANUEL GARRIDO LEPE
2. CHRISTIAN MONTERO HERNANDEZ
3. ROCIO DUARTE CAPEL
4. JOSE NAVAS NOGALES
5. MANUEL PUENTEDURA LINARES
6. LUIS GALLEGO CASTRO
7. VIRTUDES PEREZ LEON
Siurana
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN HERAS I BORDAS
2. PERE COSTA I JUANOLA
3. JOSEP MARIA NOGUERA I BOSCH
4. ANTONI GIFREU I BATLLE
5. JOAN BUSQUETS I TURA
Candidatura núm.: 2. TOTS PER SIURANA - ACORD MUNICIPAL (TxS - AM)
1. JORDI SOTO I HERRERA
2. ÀNGEL PLANAS I SABATER
3. SARA FÀBREGAS I SANCHÍS
4. JORDI SUBIRÓS I ROCA
Candidatura núm.: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JUAN ANTONIO ORTEGA HIDALGO
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. JOSEP VERAY CAMA
Terrades
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ISIDRE FELIP I ISERN
2. PATRICIO QUINTANA I RIGONI
3. CARLES RIERA I LLORENS
4. ROSA MARIA JACAS I VERDAGUER
5. JOAN BALDOYRA I BOSCH
6. JOAN CARLES ALVAREZ I BURRALLO
7. LLUIS AURICH I MASIAS
Suplents
1. JOSEP MONJONELL I CASADEMONT
Torroella de Fluvià
Candidatura núm.: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. PEDRO MORADELL PUIG
2. RAMON PARRAMON SOIS
3. JORGE AGUT GONZALEZ
4. ISIDRE CALLOL PLANELLA
5. JUAN TESTART GIRALT
6. MARTA FLOTATS CALDERON
7. FRANCISCO MARTÍN SÁNCHEZ
Suplents
1. MERCEDES MILLÁN GUIRADO
2. ERNESTO RIPOLL SUBICH
Candidatura núm.: 2. EL NOSTRE POBLE (ENP)
1. JORDI NIERGA FOCHS
2. JUAN BATLLE COLL
3. ANA MERINO NOLLA
4. MARCEL ALSINA PAGES
5. MANUEL GARCIA DEL CASTILLO
6. MONTSERRAT PAMIES PASCUAL
7. FRANCESC PIBERNUS VINARDELL
Suplents
1. JORGE BORRAS POU
2. JOSEP CURANTA CHARLES
3. ANA CORTADA PADROSA
4. XAVIER LUDEVID I MASSANA
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. XAVIER MASET I COLL
2. IRINA AYMERICH I PEREZ
3. ARNAU LIESA I MARQUEZ
4. MANUEL ESTEBAN I PAGÉS
5. MIQUEL COLL I MASET
6. ESTER PRUENCA I LLAUGER
7. MIQUEL VILARDELL I PUJOL
Vilabertran
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. MARTÍ ARMADÀ I PUJOL
2. JOAN JAUME PARNAU COMAS
3. BELEN NAVARRO OLLER
4. ELIES FERNANDEZ ORTEGA
5. JAUME MESAS HILARI
6. MARIA VIVES CROS
7. BIBIANA CORTADA POMÉS
Suplents
1. CRISTINA SÁNCHEZ PALACIOS
2. AMÀLIA VENTI FERNANDEZ
3. ESTHER SILVA RAMOS
4. CARLES BARÓ VERGÉS
5. JORDI SAIS MAYÀ
6. JORDI COROMINAS TRINCH
7. JOSEP MARIA TOMÀS TEIXIDOR
8. MARIA ANGELES MARTÍ CLAVAGUERA
9. EUDALD BRUGAT MONTIEL
10. FRANCESC BASSOLS GARDELLA
Vilafant
Candidatura núm.: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. CONSOL CANTENYS ARBOLÍ
2. FRANCESC GASPAR LÓPEZ
3. MARISA RESTA BUXEDA
4. FRANCISCO JAVIER MARIN ESTANY
5. JOSE JAVIER GARCIA RODRIGUEZ
6. CÈSAR GONZÁLEZ CRESPO
7. OLGA SUÑER VERGES
8. MARIA PÉREZ RICO
9. JOSEP PUIGMAL PAIROT
10. JUAN MIGUEL GUIRAO SOLANAS
11. MERCEDES GARCIA CALER
12. JOSE ANTONIO BENITEZ SABIOTE
13. BERNARDINO RAMON ROBLES
Suplents
1. ISAAC ALONSO NONELL
2. MARIA JESÚS QUIROGA FERNANDEZ
3. LLUÍS GRABOLEDA TORRENT
4. FRANCISCO JULIAN JIMENEZ QUESADA
5. BERTA PRATS MARTÍNEZ
6. JUAN ANTONIO SÁNCHEZ GIL
7. LUIS FERNANDO COTTA HERNANDEZ
8. JOAN VIDAL TORRENT
9. MARIA TERESA MACHADO BATLLES
10. ANA TERESA SANCHEZ BARDERA
11. ESTER LAGO JUANOLA
12. ALFONSO LUIS MORENO VILLAREJO
13. ISABEL SALA GENER
14. IVAN MORILLO FERNANDEZ
15. MANUEL BOTELLO BERMEJO
16. RAFAEL ORTEGA PALOMINO
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MONTSERRAT RICART I SOLÉ
2. CRISTIAN CEBALLOS I LOPEZ
3. ROSER SENDRA I GRAU
4. YURI LOPEZ I ESCUSOL
5. JORDI VERGES I AIGUAVIVA
6. HUGO ROBLES I MONTORO
7. ANTONIO RAMOS I JULIÀ
8. SANDRA GIRONELLA I SOLÉS
9. PAU PADRÓS CABAÑÓ
10. MONTSERRAT PLANAS I MARULL
11. FLORENTINA MARTINEZ I ERRE
12. ROSA MARIA GONZALEZ I VAZQUEZ
13. JOAQUIM TUBAU I RIU
Suplents
1. ELISABET RODRIGUEZ I LORENZO
2. JOSE ROST I GINJAUME
3. RAMON BRUNET I SERRATS
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - MOVIMENT D'ESQUERRES PER VILAFANT-ACORD MUNICIPAL (ERC - MESxVilafant - AM)
1. SERGI PALOMERAS I FERRAN
2. MARIA VIDAL I HURTÓS
3. ANNA PASTORET I MARTÍN
4. ALBERT SERRATS I JUANOLA
5. JOAN CARRERAS I VILA
6. FERRAN FONTDECABA I FERNÁNDEZ
7. JORDI RIGALL I PRATS
8. CARINA GISPERT I BAGUÉ
9. IRINA NEVADO I HERNÁNDEZ
10. OLGA PULIDO I IGLESIAS
11. JORDI CANELA I ALMODÍN
12. MARIA TERESA PASTORET I JOU
13. ALBERT BASERBA I AMIEL
Suplents
1. ELENA CAMERÓN I VILÀ
2. JOAQUIM AYMAR I SALÍS
3. MONTSE GUITART I VIÑAS
4. ALBERT FONT I ROURA
5. MARIA PRAT I LEÓN
6. JOAN GIRÓ I GIRONELLA
7. MARGARITA RIGAT I SUBIRÀ
8. PERE LLUÍS GÓMEZ I GIL
9. ANNA CARRERAS I PARRA
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. JOSE FRANCISCO PARRA GALLARDO
2. ANGEL PUJOL RUBIO
3. JOSE HERNANDEZ SUAREZ
4. RAQUEL SANCHEZ VALENZUELA
5. LIBRADA SILVA NOVILLO
6. JOSE RAMON HERNANDEZ SILVA
7. DIEGO SANCHEZ CRESPO
8. JUAN TORRES BARD
9. NATALIA IGLESIAS ALVAREZ
10. ROSA MARIA GONZALEZ MARTIN
11. RUBEN MARTIN RODRIGUEZ
12. MARTIN FUENTES MARTIN
13. MARINA GUILLEN CAMPOS
Vilajuïga
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER VILAJUÏGA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (JxV-CP)
1. JOAN AGUILAR DESTART
2. JORDI GIRONES MATAS
3. DANIEL ORTIZ MACIAS
4. JUDITH RIZQUE GUIJARRO
5. ALBA LOPEZ COMPANY
6. JORGE MANUEL SAEZ MORATA
7. JOANA BERENGUER MARTIN
8. JUAN RAMON RAMIREZ TAVIRA
9. MARCIN BOJNOWSKI
Suplents
1. MARIA ALEJANDRA DE LOS ANGELES VERGARA GOMEZ
2. PATRICIA AGUILERA PEREO
3. VICTOR ARAGON MORENO
4. MARIA YOLANDA ROMERO DIAZ
5. ESTER MARIA RIVERO VERGEL
6. MARIA TERESA IGLESIAS MARTIN
7. JUANA ESTEBAN BORAO
8. MIGUEL ANGEL TRISTANCHO JIMENEZ
9. DOLORES ORGAZ PRIETO
10. ALONSO REVIDIEGO OCAÑA
11. JUDITH RAMIREZ PEREILA
Candidatura núm.: 2. ASSEMBLEA PER VILAJUÏGA (APV)
1. FRANCESC XAVIER LLORENTE CABRATOSA
2. ERNEST POUS RIPOLL
3. SIMÓ COLLS COSTA
4. PAULA PAIRÓ CORTADA
5. CARLES ARAUJO GARCIA
6. DOLORS TURU SANTIGOSA
7. TEIA BOU VILANOVA
8. MANUEL ORTEGA MARTIN
9. PURIFICACIÓN RUIZ SÁNCHEZ
Suplents
1. SANTIAGO MIGUEL LORENZO CORDERO
2. ROSER RIPOLL COLL
3. JOAQUIN BIERA ANGUERA
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JAUME PALAU I MATAS
2. XAVIER CANAL I MOLINS
3. SÒNIA MOLINA I VIVO
4. CARME VALLS I GONZALEZ
5. MANEL CUSTEY I MUNDET
6. VICENS FERRER I PASTOR
7. MARIA DOLORS MOLINS I SANCHEZ
8. ALBERT GENIS I CANALIAS
9. JAUME CARRES I RIPOLL
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOANA COBO I ORTIZ
2. ALBERT BRUGAT I SASTRE
3. FRANCINA COMPTE I BOEREMA
4. ÓSCAR GARCIA I BELMONTE
5. CARLES MORAS I MERCADER
6. JAUME PARÉS I IGLESIAS
7. ISABEL FUENTES I GARRIGA
8. SÍLVIA MATAS I LÓPEZ
9. FÉLIX CANAL I TORRENT
Suplents
1. INGRID SERRANO I ÀLVAREZ
2. LAURA POCH I PAYAROL
3. RUBEN LÓPEZ I PÉREZ
4. JULIO SÁNCHEZ I MESA
5. MARIA CARMEN RIBERA I SÁNCHEZ
6. ROSER PARÉS I SASTRE
Vilamacolum
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER VILAMACOLUM - ACORD MUNICIPAL (IxV - AM)
1. JAUME DALMAU I JUANOLA
2. JOAN AGUSTÍ I SAGUER
3. ELISABET GINESTERA I SERRA
4. PERE VINYOLES I COSTALS
5. ALBA ANDREU I CAIXÀS
6. MARC VILÀ COMAS
7. NÚRIA FONT SIMON
Suplents
1. JOAN GINESTERA SERRA
2. JORDI DALMAU JUANOLA
Vilamalla
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CARLES ALVAREZ I GONZALEZ
2. JOSEP SUBIROS I VIÑOLAS
3. JOSEP VALLS I CANTENYS (Independiente)
4. MARGARITA CAMINO I FERNANDEZ
5. JOAN NIERGA I EXTREMERA
6. MARIA PILAR MARTINEZ I MARTINEZ
7. JOAQUIM MELÉNDEZ I LÓPEZ
8. ESTEVE COSTA I RODRÍGUEZ
9. PERE TEIXIDOR I ESCANILLA
Suplents
1. MARTA IBARZ I FORMATGER
2. EVA SÁEZ I GOU
3. ANNA GARCÍA I MELÉNDEZ
4. CONCEPCIÓN HERNÁNDEZ I GIL
5. ROSA ALONSO I LÓPEZ
6. DANIEL PÉREZ I MARTINEZ
7. EDUARDO GARCÍA I MARTÍNEZ
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. JULIIO RODRIGUEZ RODRIGUEZ
2. DAVID ABEL DIAZ PEREZ
3. CARMEN LORENA FUERTES REDONDO
4. JOAQUIN JOSE LOPEZ MOLINA
5. MARIA PILAR ALONSO CABERO
6. FRANCISCO TENACIO VARA
7. LUIS SANCHEZ BARTOLOME
Vilamaniscle
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. RAMON BONATERRA I MOLTÓ
2. ALFONS VILA I CUADRADO
3. JOSEP MARIA PIJOAN I CODERCH
4. SÍLVIA SANCHEZ I PIFARRÉ
5. OLIVIA DIANA DOMKEN
Candidatura núm.: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JOSE CALVO GOMEZ
Vilanant
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ANNA PALET I VILAPLANA (Independiente)
2. DAVID CARVAJAL I CARBONELL (Independiente)
3. SONIA XINXO I ZAMORANO (Independiente)
4. CARLES SALLES I SOSPEDRA (Independiente)
5. LLUIS AULET I SAYO (Independiente)
6. MARINA PRATS I FORNÉS (Independiente)
7. ESTER SAGUÉ I GIRONELL (Independiente)
Suplents
1. SILVIA BARRAGAN I SAGREDO (Independiente)
2. SARA GIRONELLA I GOMEZ (Independiente)
3. TOMASA SALVANERA I HOMS (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. MIQUEL PAGÈS I GUILLAMET
2. CARLES CUXART I PÉREZ
3. SABINE FELBEK
4. JOAQUIM DACHS I SALA
5. MARIA SIBECAS I PAGÈS
6. MARC CUXART I PÉREZ
7. JOAN ANTONI POCH I GOICOECHEA
Suplents
1. FELIPE HERNÁNDEZ I OLLER
Vila-sacra
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARIA CARME BARCELÓ I BLANCH (Independiente)
2. ANTONI DESCAMPS I AYATS
3. JORDI PLANAS I DABAU (Independiente)
4. DANIEL MARTINEZ I QUER (Independiente)
5. QUERALT CODINA I MOYA
6. OCTAVI PLANAS I VILÀ (Independiente)
7. FRANCISCO MANUEL MORENO I HERNANDO (Independiente)
Suplents
1. VÍCTOR MÁRQUEZ I MORENO (Independiente)
2. FRANCESC CARBONELL I BUXEDA
Candidatura núm.: 2. UNITS PER VILA-SACRA - ACORD MUNICIPAL (UpV - AM)
1. JONATHAN CASTELLÓ I MARCOS
2. ALBERT ARNALL I FUNOSAS
3. PERE ARNALL I PERPIÑÀ
4. NÚRIA FÀBREGA I PUJOL
5. FRANCESC COMALERAS I DABAU
6. JAUME AMORÓS I MOLINAS
7. JOSEP CAMPOLIER I BONET
Suplents
1. JULI PLANAS I FREIXES
2. CATERINA TEIXIDOR I COSTAL
Candidatura núm.: 3. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (P.P.)
1. FRANCISCO BLANCO ORDOÑEZ
2. MARIA DEL CARMEN BRISO-MONTIANO MORAL
3. DANIEL PEREZ MORENO
4. ALBERTO DIAZ ALVAREZ
5. MARIA DEL CARMEN MARTIN IRAÑETA
6. FRANCISCO JAVIER AGRAZ LASERNA
7. GABRIEL CASTRO VILLALBA