Alp
Candidatura núm.: 1. ALTERNATIVA CERDANA (ALCE)
1. FRANCISCO ROSELL BLANICH
2. MARIA COSTA BERTRAN
3. MARIA ASSUMPTA VILLARO BUJ
4. JUAN CARLOS MASDEU CARRERA (Independiente)
5. IGOR ROIG GUTIERREZ
6. MARIA ANGELES MORENO SANCHEZ
7. JOSE RODRIGUEZ AGUASCA
8. SALVADOR COLL NAVARRO
9. COSME RUAIX JUNOY (Independiente)
Suplents
1. DUVAN REYES PINEDA (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)
1. NATIVIDAD BOVER TARRES
2. CARLOS ADSERA GUILLEN
3. JORGE MUÑOZ CABOS
4. MARIA ISABEL CASTRO IGLESIAS
5. JOSEP SERRA VILA
6. MIRIAM ADSERA GAZQUEZ
7. SERAFIN MENDEZ RODRIGUEZ
8. JAVIER ARENAS GUTIERREZ
9. JUAN CABALLERIA PLA
Suplents
1. FRANCISCO MICHELENA UGALDEBERE
2. MARIA DEL MAR DEULOFEU CANOS
3. JOSÉ ANTONIO LÓPEZ AVALOS
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS D´ALP-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. DAVID PEÑUELA BUSTOS
2. PEDRO JUAN LLORET LOPEZ
3. FRANCISCO JAVIER GARCIA LOPEZ
4. GERARD REDO QUEROL
5. ROCIO LOPEZ MARQUEZ
6. MARIA ISABEL GARCIA LOPEZ
7. BLAS NAVALÓN FERNANDEZ
8. JOSEFA RIVERA DUEÑAS
9. NÚRIA PEY DE LA IGLESIA
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JORDI SOLERGIBERT ORTS
2. ANTONIO LLORD DEU
3. SARA FONTDEVILA PLANAS
4. VICTOR GARCIA GALLEGO
5. MONICA BLABIA GARCIA
6. JOSEP LAGUARDA IGARTUA
7. TERESA OLIVA RECASENS
8. FRANCESC XAVIER ESPARO ADSUAR
9. ISIDRE RIBERA GRAU
Suplents
1. XAVIER DALMAU VILA
2. PERE CARLES VIVER SAENZ
Candidatura núm.: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. RAMON MOLINER SERRA
2. MIQUEL PUIG ANTOLIN
3. SALVADOR VILALTA TEXIDO
4. MARIA DE FATIMA ZANBOT CORONADO
5. JAIME ADSERA PUIG (Independiente)
6. OSCAR PAGES BERTRAN
7. RAFAEL MOLINA GUTIERREZ
8. MARIA RIGOLA JUNOY
9. JOAQUIN CAMACHO CISNEROS
Suplents
1. PERE ROS CLAVERIA
2. EDUARD CONDE GARCIA
3. ESTEBAN CALVES SERRA
4. MONTSERRAT CANAVES ESCOBAIRO
5. JOSE MARIA CAROL RIBERA
6. MARTHA BRISCELIA GONZALEZ HERRERA
7. ESTEBAN ESTEVE FARRES
8. JOSEFA GIRAUT ESCOBAIRO
Bolvir
Candidatura núm.: 1. ENDAVANT CERDANYA (En-Cert)
1. BARTOMEU BAQUE MUNTANE
2. MARIA TERESA ESTAÑOL CARRERA
3. XAVIER FORMENTI COT
4. ROSARIO CASELLES BOIX
5. LORENZO CASTELLS PERIZ
6. SALVADOR MEYA DE PASTORS
7. JOSEP GASTO BAQUE
Suplents
1. SANDRA TUSET GARRIDO
2. ANGEL SANCHEZ FABREGAT
3. MARTA BOIXADE RIU
4. MARIA DEL ROSER GIL MERZ
5. JUAN MEYA RIBOT
6. MARISOL JIMENEZ CANAL
7. JAVIER PALAU LLOMBART
8. SALVADOR BERTRAN FERRER
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MANUEL CAMPENY ISERN
2. ANGEL MAURELL BONET
3. CELESTINO MACIAS LLOMBART
4. EVA SUEIRO DOCAMPO
5. ISIDRE CHIA TRILLES
6. IRMA ALEU PUIG
7. CARLOS GARCIA VIDAL
Suplents
1. ESTEBAN OLIVA ALCALDE
2. JUAN ARTURO MAGALLO RIBERA
3. ANTONIO VIDAL ESPINOSA
4. ROSER CABANA RIBOT
5. LAURA RIERA GARRIDO
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE BOLVIR - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ENRIC LÓPEZ JURADO
2. MANUEL REYES HARO
3. MONTSERRAT SANCHEZ OJANGUREN
4. MARIA CARMEN FERNANDEZ GONZALEZ
5. HECTOR DAVILA GONZALEZ
6. MARIA ISABEL MACIA GINES
7. ALBERTO DIAZ BORREGO
Candidatura núm.: 4. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. JOSEJA VENDRELL GUTIERREZ
2. MARIA MARGARITA GARCIA TORRES
3. FRANCISCO DOSTA ILLANA
4. JAVIER SALA BERTRAN
5. ISIDRO BOSOM MITJAVILA
6. ALBERT DIAZ PALLE
7. JORGE CAVESTANY DE DALMASES
Campdevànol
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN MANSO BOSOMS
2. DOLORS COSTA MARTINEZ
3. SERGI CORBATERA JORGE
4. JORDI TUBAU MITJAVILA
5. MARIA SAU TUBAU
6. GERARD FOSSAS NOGUERA
7. MARIA DEL MAR CASALS SERRAS
8. BLANCA SANCHEZ GONZALEZ
9. ANGEL RUIZ PARTIDA
10. MARIA CARMEN COROMINAS VIÑAS
11. JOAQUIM SERRADOR RABASEDA
Suplents
1. GERARD SOLER SERRA
2. GEMMA CANALIAS PEINADO
3. LUIS CARRILLO PRECIADO
4. NATALIA PONS RANDO
Candidatura núm.: 2. MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (Moviment d'Esquerres)
1. LUIS LOPEZ LAFUENTE
2. NURIA LOPEZ RODRIGUEZ
3. ROSER CAPDEVILA CABALLERO
4. SERGI COLOME COROMINA
5. ANDRES ACOSTA OSORIO
6. JOSE MANUEL PALOMO PALOMO
7. JAIME EXPOSITO CANUDAS
8. MARIA MERCE GUITART NOGUERA
9. FRANCISCO MARTINEZ RODRIGUEZ
10. MARIA DE LA SIERRA REINA LOPEZ
11. FERNANDO MARTINEZ RAMOS
Suplents
1. MARIA JESUS GONZALEZ QUERO
2. ANTONIA GONZALEZ PIZARRO
3. FRANCISCO SALGADO LLORENTE
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JAIME GARCIA ANGLADA
2. ANTONIO RIERA MASJOAN
3. JAUME BASSAGANYA GUITART
4. HELGA PUJOL PONS
5. MARIA ROSA BARTRINA SALA
6. PERE CARALT GUIX
7. JORDI SALAMÓ SERRA
8. XAVIER TUBAU CASTAÑE
9. JULIA GARCIA ARBOIX
10. FRANCESCA PUIGCERCOS BOIXASA
11. MARIA PALOU ARIAS
Candidatura núm.: 4. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (C.U.P.-PA)
1. MARIONA BARALDES CABARROCAS
2. MAIOL MIRO MUÑOZ
3. AFRICA MUNTANE IZQUIERDO
4. CARLOS BONICH BONET
5. GEMMA RUSIÑOL GIMBERT
6. ALBERT MARTINEZ ESPELT
7. NURIA PICADO CANTERO
8. DAMIA MATEU GARRIDO
9. AINA ZARCO SUBIRÁS
10. JORDI CASTAÑER VILLALBA
11. AÏDA MATEU PICADO
Suplents
1. JAIME CABALLERO RUIZ
2. GEMMA POVILL MEDALLA
Campelles
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP DORDAS VILA
2. GERARD ESPUGA TORNÉ
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER CAMPELLES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. CESAR MILLAN MARFIL
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE CAMPELLES - ACORD MUNICIPAL (IdC - AM)
1. JUAN DORDAS RIU
2. JUAN CABANAS MAURI
3. RAMON CUTRINA PLANELLA
4. SIMON ROVIRA PUIG
5. JUAN SANJAUME COSTA
Camprodon
Candidatura núm.: 1. TOTS PER CAMPRODON (TpC)
1. FRANCESC XAVIER SALA PUJOL
2. XAVIER JUNCA MORER
3. NURIA MAS SOLER
4. JAVIER RIGAT GARDELLA
5. JORDI JUNCA TENAS
6. ANGEL COMA CAPEL
7. FRANCISCO PAGES MINGORANCE
8. FRANCESC XAVIER VILA CORBELLA
9. MARIA SAUQUET FERNANDEZ
10. PERE PUJOL COSTA
11. ANA MESTRES CASANOVA
Suplents
1. JOSE ROCA MONFORT
2. MARC RIERA FELIU
3. JUAN TARRUELLA FEBRER
4. ESTHER CLARENA GAMISANS
Candidatura núm.: 2. TOTS PER CAMPRODON - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ESTEVE PUJOL BADÀ
2. JORGE BERDALA VIDAL
3. XAVIER GUITART CANO
4. LAURA COSTA ESCOLANO
5. JOAN FAIG COLOMER
6. JUAN GUILLAUMES VILA
7. MARIA CASADESUS SUÑE
8. MARTI PUJOL SURIÑACH
9. MIQUEL SALA PLANELLA
10. SERGI JUNCA COSTA
11. JAIME FERRANDO MOLLA
Suplents
1. ALBERTA CARRASCO SUÑER
2. LOURDES PUIGMAL CLARAVALL
3. GERARD MIRÓ SURIÑACH
4. ESTER BLANCH AMARO
5. FRANCISCO CIFUENTES VICENTE
Candidatura núm.: 3. + CAMPRODON-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (+C-ERC-AM)
1. JORDI BATCHELLI AULINAS
2. ANNA COLOMER VILA
3. MOISES SOLA CORDOBA
4. JUAN MARCE CASTILLO
5. NURIA COMERMA POVEDA
6. DANIEL RODRIGUEZ PLANELLA
7. MAGDALENA JUNCA BARCELO
8. ISAAC COLOMER GONZALEZ
9. JAUME COROMINAS HOYO
10. MARTA VIDAL GARDELLA
11. FRANCESC XAVIER COLLBONI SALA
Suplents
1. GLORIA MARCE VIDAL
2. DAVID ROCA ROBLES
3. JOSEP PUJOL FERRER
4. MARC MONZÓ BERDÚN
5. JOSEP COLOM BASAGAÑA
Candidatura núm.: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. DANIEL BIRBA CUFFI
2. FRANCISCO REPISO MUÑOZ
3. FRANCESC XAVIER BRAGULAT BOSOM
4. JUDITH FORTUNY CHIVA
5. ELISENDA CAPELL CASACUBERTA
6. MIGUEL SAYO MAS
7. CARLOS PONCE RODRIGUEZ
8. MARIA IGLESIAS GARDELLA
9. ESTHER MUÑOZ REPISO
10. MARIA CLARET GARDELLA
11. DOMINGO PAIRO MORERA
Das
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. ENRIC LAGUARDA PONS
2. MARIA TERESA GARCIA CASAMITJANA
3. LUIS MAS SARIOLA
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER DAS-CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-PMC)
1. ANTONIO LINARES BOGAS
Candidatura núm.: 3. REAGRUPAMENT DAS (RCAT-Das)
1. GONZALO FERNANDEZ BOYER
Candidatura núm.: 4. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. JOSE ANTONIO TABOADA HEREDIA
Candidatura núm.: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. PERE ARDERIU ARRAUT
2. AGUSTIN TARRATS GALAN
3. GEMMA ARDERIU ROS
4. JOSE LLIURET SOLER
Fontanals de Cerdanya
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER FONTANALS DE CERDANYA - ACORD MUNICIPAL (IpFC - AM)
1. RAMON CHIA GALVEZ
2. IGNASI BARTRA PONS
3. SILVIA MAYORAL COLL
4. LLUIS DOMINGO SOLER
5. PEDRO BLANCHER GONZALEZ
6. JUDITH TRILLES BLANCH
7. DAVID CRUZ VILA
Suplents
1. ANDRES GIL ALMUZARA
2. ISIDRO SIRVENT PUIG
3. ANTONIO COSME ABIAN GIL
Candidatura núm.: 2. BLOC MUNICIPAL DE CATALUNYA (Bloc Municipal)
1. MIQUEL ADAM COMAS
2. JORGE PEREIRO LAGUARDA
3. PEDRO MUNTANE ESTER
4. VICTOR FRANCISCO MOURE GARCIA
5. LEDA ROSA MAGGIANI BARREIRO
6. MERCEDES VIVES MONTANER
7. YOLANDA BLANCO COMBALIA
Suplents
1. MIQUEL BLANQUER PUBILL
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE FONTANALS DE CERDANYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ANTONI MONTSENY DOMENECH
2. SANTIAGO MORERA TOMAS
3. OSCAR CERDEÑO SALVADOR
4. DOMINGO SOTO VALDEZATE
5. JORDI PEDRET GRENZNER
6. LUIS CRESPO BETTONICA
7. EVA CASTRO TORRES
Candidatura núm.: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSE SERRET MILLS
2. ESTEBAN BAQUE VIDAL
3. MARIA GARRETA BAQUE
4. JOAQUIN VERA GARROTE
5. JOSE MARIA ESTER FONT
6. MARC RIBOT SOLE
7. ILIA LUCY DIAZ VALDEBENITO
Suplents
1. ESTEVE VIDAL NOGUERA
2. FERRAN TERRA NAVARRO
3. ELISABET MOURE NAUDEILLO
4. FRANCISCO JAVIER BARRADO CONTI
Ger
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS DE GER-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JUAN CRISTOBAL AVILES GARCIA
2. JUAN JOSE RIVES ALVAREZ
3. MARIA DOLORES ESTEBAN MUÑOZ
4. FERMÍN GARCIA MUÑOZ
5. MERCEDES ANA JANE ENGUITA
6. JOSE LUIS JIMENO SAEZ
7. IVAN ESTEBANEZ NÚÑEZ
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ALFONSO CASAMAJO CARRERA
2. JOSE MARIA ISERN COMENGES
3. EDUARD ISERN TURET
4. EVA SANCHIS COT
5. LAURA RUFIANDIS VIGO
6. CARLOS GRAU MARTI
7. PERE PUJOL CLAVERIA
Suplents
1. JORDI MARTI BRILLAS
2. MERITXELL IZQUIERDO MUNUERA
3. JUAN LLOBET RODRIGUEZ
Gombrèn
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. EUDALDO PICAS MITJAVILA
2. ANA MARIA REYES ALCALA
3. FRANCISCO FELIP BAUZA
4. JAIME RODRIGUEZ ORTEGA
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER GOMBRÈN-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. BERNARDO FERNANDEZ MARTINEZ
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. RAMON CORTINA CORTACANS
Guils de Cerdanya
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER GUILS DE CERDANYA
1. JOSE MENDO MIR
2. ESTEVE TALLAFERRO RAVETLLAT
3. JAVIER FONT CERDA
4. XAVIER JI´MENEZ VERNIS
5. MONTSERRAT TERRADELLAS BORI
6. MARCELINO BLANICH ROS
7. MARIA CARMEN NANIN MERA
Suplents
1. ALBERTO MAURELL ROCA
2. JORGE BOMBARDO LOPEZ
3. JAIME FERNANDEZ FERNANDEZ
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. VALENTIN TUSET CREUS
2. MONTSERRAT RIBOT LLAUDO
3. VICENÇ DE MOXO FORGA
4. ANTONIA ARMENGOU ALSINA
5. FRANCESC VIDAL CERDA
6. ISABEL OLIVERAS MASANA
7. ANA MARIA CASTAÑO SANCHEZ
Suplents
1. MARIA ANGELES MEYA CASADESUS
2. CONCEPCIO JUBES RAVETLLAT
Candidatura núm.: 3. SOLIDARITAT PER LA INDEPENDENCIA (SI-Solidaritat)
1. MIQUEL BISBE SERRA
2. JORGE CARNICE PUIG
3. JOSEP RIBOT RIBOT
4. FRANCESC CASAÑAS FARGAS
5. JESUS CAMPAYO SEGURA
6. CARMEN RIBE COMES
7. JOAQUIMA COMAS MARTY
Suplents
1. FRANCESC XAVIER MATEU RUBIO
Candidatura núm.: 4. INDEPENDENTS PER GUILS DE CERDANYA-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JONATAN GARCIA COLL
2. SARA PEIDRO ROY
3. MARIA VEGA NAVARRO CASTRO
4. ALBERTO MARTIN MARTINEZ
5. AUGUSTIN TORRELLES TOLOSA
6. ALBERT FERNANDEZ JULVEZ
7. BRAULIO SAUL MORA MUENTES
Isòvol
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER ISÒVOL-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. AIDA BUSQUET ESTANY
2. JOSE MANUEL DOMINGUEZ HOLGADO
3. FRANCISCO JAVIER MARIN VAZQUEZ
4. MARIA LUISA RUBIO ROQUE
5. EDUARD SORIANO VIVES
6. ISABEL BAEZ GONZALEZ
7. JOSE FERNANDEZ PENDON
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. PERE OLIU CASAMITJANA
2. AGUSTIN CARCASONA COMAS
3. MONTSERRAT VIDAL GUILLAMO
4. FERRAN RODRIGUEZ BOSOM
5. BEATRIZ ARREDONDA NEGRE
6. JUAN BERTRAN BONET
7. RAQUEL GONZALEZ ESTEVEZ
Suplents
1. FRANCISCO JAVIER CARDONA VIVO
2. PEDRO CASADESUS TURET
Les Llosses
Candidatura núm.: 1. LES LLOSES PARTICIPA (LLP)
1. JAUME CUNI SOLER
2. DIDAC RUS BAGES
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP LLIMOS CAMPRUBI
2. ANTONI DE PADUA PUIG-PEY SAURI
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE LES LLOSES-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JORDI BIEL LINARES
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. DAVID SERRAT SOLDEVILA
2. MARINA PUIGCORBE SABATA
3. PERE SALA SERRA
4. SANTIAGO GARCIA VEGA
Llanars
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. AMADEO ROSELL MARTI
2. JUAN MORET ROQUE
3. JOSE BUIXEDA PAGES
4. JOAN SOLE GUITART
5. JORDI LLONGARRIU CANAL
6. MIREIA GUILLAUMES VILANOVA
7. MISAEL ARRIZABALAGA BLANCH
Suplents
1. ANNA MARIA SOLE COSTA
2. NATALIA VILA COLOMER
Llívia
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. ELIAS NOVA INGLES
2. JAUME TUSET BORRUT
3. LUIS ALMESTOY CARRASCO
4. ANTONIO MORENO SANCHEZ
5. JOSE ANTONIO GIL CORTIZO
6. EVA ALVAREZ BUFILL
7. FRANCISCO JAVIER ROURA SANCHEZ
8. DOLORES MARIA JORDANA COMAS
9. CLAUDI RIBÓ DURÁN
Suplents
1. AGUSTI MONTANE DELCOR
2. VALENTÍ SALLAS CAMPMANY
3. CARMEN ARAGUES ARLA
4. GREGORIO RAMON RAMON
5. JORDI TABOADA TRILLES
6. ALEXANDRA-IRINA DIUDEA
7. JORGE CASAS VOLTA
8. MARIO CASTELO DOCAMPO
Candidatura núm.: 2. ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)
1. JOSEP POUS RODRÍGUEZ
2. TOMAS ISERN ALEIX
3. JOSE RAMON ROTLLANT GARCIA
4. MERCEDES SERRA ROMAN
5. JAVIER PUIG MUÑIZ
6. MARIA NURIA NOVA INGLES
7. OCTAVI GALCERAN SOLANES
8. ORIOL MIQUEL SANCHEZ
9. FRANCISCO JAVIER GIL CORTIZO
Suplents
1. ESTER ROSAL MAURELL
2. JORDI DELCOR BALLESTEROS
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE LLIVIA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JOSE MANUEL GOMEZ DIAZ
2. JUAN FORTES GUTIERREZ
3. JAUME RAMIRO BOADA
4. NIL LÓPEZ PALAHÍ
5. ANA MARIA ROSELLO CHAPA
6. JAQUELINA NANCI GASPAR ANDRES
7. GONZALO LOPEZ REDONDO
8. JULIANA GONZALEZ MARTINEZ
9. BONIFACIO MANZANEDA ZORRILLA
Candidatura núm.: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. SILVIA ORRIOLS PALMERO
2. JORGE DE MONTELLA VILARDELL
3. MARC TORRENT PALOU
4. JULI BOADA VALLS
5. JUAN IGNACIO MARTI GARCIA
6. DAVID GIL MATEU
7. JOSEP MARIA VILA PONS
8. JUAN FORMENTI BLANQUER
9. MARTA MEYA POSADAS
Suplents
1. GEMMA PRIOR DURAN
2. JOSE SANCHEZ JIMENEZ
3. JOSE REDONDO CORPAS
4. RICARD LOBO GIL
5. LLUIS AMAT CODINA
Candidatura núm.: 5. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. RAMON PRAT COSTA
2. JORGE PEREZ VARELA
3. ELOY VILLAR VILLAR
4. ANGEL ELOY BARREIRO LORENZO
5. XAVIER RISQUEZ GOMEZ
6. MARIA DE LES NEUS VICENS BLANQUE
7. ALEJANDRO BARREIRO COTA
8. MARIA HELENA ECHEVERRY RESTREPO
9. MARCELINO BRAVO TALAVERA
Meranges
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ESTEBAN AVELLANET TARRES
2. VALENTIN VIDAL RIBOT
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER MERANGES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. JUANA PEREZ MORENO
Candidatura núm.: 3. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. MATIAS BERTRAN DOMINGO
2. OLIVER VERDAGUER JIMENO
Molló
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP COMA GUITART
2. PEDRO SUÑER VILANOVA
3. ELENA LLONGARRIU GUILLAMET
4. MARIA TERESA BUIXEDA VILARRASA
5. MIREIA SOLE HERNANDEZ
6. JORDI ASPAR BAS
7. CARMEN MERCEDES SERRA CASAMITJASA
Suplents
1. SEBASTIA FOLCRA NOU
Ogassa
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. XAVIER AULINAS SANGLAS
2. ROSA MARIA VILA PUIGCORBE
3. MARIA COLOMER VILARRASA
4. LUIS VILA PUIGCORBE
Suplents
1. MARIA DOLORES TRUJILLO BURGUILLOS
2. ALBERT REYNES CASTILLO
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS D´OGASSA-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. AROA ARAUZO PEREZ
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER OGASSA - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (IpO - ERC -AM)
1. JOSEP TREMPS BOSCH
2. ALBERT SOLA SERRA
3. FRANCESC XAVIER VILARRASA BATCHILLI
4. JOSE MARIA RODRIGUEZ LEON
Pardines
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER PARDINES-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. MARIA SOLEDAD CARDONA RASO
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DE PARDINES - ACORD MUNICIPAL (IdP - AM)
1. NURIA PEREZ DESEL
2. MARTA DESEL SERRA
3. JOAN GARRIDO PANICELLO
4. JORDI PERPINYA PERPINYA
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. PERE SUBIRANA PERPINYA
Planoles
Candidatura núm.: 1. Gent per Planoles (G per P)
1. DAVID VERGE FOLIA
2. SILVIA PUIG FIBLA
3. PERE BOVER PEIRIS
4. MARIA JOSE EZCURRA VALDES
5. MARIANO ARRANZ MUÑOZ
6. MARIA ROSA ALBALATE FERNANDEZ
7. EVA SALMERON MATEU
Suplents
1. FRANCESC VERDERA XIBELI
2. JOSE PALAU SUBIRA
3. MARC AJENJO COSP
4. NURIA PEIRIS PUJOLAR
5. JOSEP ESPINET PARES
6. BARTOMEU TARRUELLA COLL
7. MARGARITA MOLIST PLA
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MARIA CORCUERA ORTEU
2. ENRIC GRACIA BARBA
3. MARIA MONTSERRAT VIÑAS FORT
4. PURA BOBER PEIRIS
5. JUAN CARLOS LOPEZ HERNANDEZ
6. NURIA MONTSERRAT ROQUE VALERO
7. JERONI MARIN SURROCA
Suplents
1. AGUSTI CONSTANS HUBACH
2. FRANCESC SIMON PEIRIS
3. ENRIC SALA QUINTANA
4. ELENA GALEGO PINEDO
5. PEDRO CAMPS VILA
Puigcerdà
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. RAIMON RIBES BARNOLA
2. JOAN MANEL SERRA ARENAS
3. OLGA VIÑETA RIU
4. MARIA ROSER PEÑARROJA PALOMERA
5. RAFAEL GISPERT FERRER
6. JOAN TOSAS PONS
7. PABLO VALDIVIA JIMENEZ
8. NURIA PASCUAL PEREZ
9. LUZ ROCÍO ALVAREZ BEDOYA
10. ENRIC LOPEZ PRIETO
11. ALBERT MARTI ROLLAND
12. ALBERT SALONI FUNOLLOSA
13. FLORA BADOSA TUSET
Suplents
1. DANIEL ARAGÜES BARO
2. JORDI SALONI MARIMON
Candidatura núm.: 2. REAGRUPAMENT PUIGCERDÀ (RCAT-P)
1. ANTONIO VERES GOMEZ
2. MARTA MEDRANO CADEFAU
3. LAIA MARTIN HERNANDEZ
4. AMADEO FITO GISPERT
5. MARIA CARMEN RIEROLA PADROS
6. GENOVEVA ADELL BARNOLA
7. ENRIC MOLINS FONTDEVILA
8. FRANCISCO DAFIS GARRIGA
9. PERE REAL BALAGUER
10. MARIA LUISA CARDONA SANCHEZ
11. JAUME TOSAS BAQUE
12. MARIA VICTORIA LISEDA BARNOLA
13. ARTURO SAMARA VIDAL
Suplents
1. JOAN CARRETERO GRAU
2. MARIA MONTSERRAT MEYA CASANOVAS
3. ALBERTO TOMAS ESTRADA
Candidatura núm.: 3. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. FRANCISCO DIAZ GINES
2. MERITXELL FORMENT GARRETA
3. SEXTO GONZALEZ FEIJOO
4. PEDRO FABREGA MATA
5. IRYNA SHEVCHENKO VYRZHAKOVSKA
6. ANTONIO FERNANDEZ GARCIA
7. RAFAEL GARCIA ZAMORA
8. NATALIYA VYRZHAKOVSKA POLISHYS
9. RIDVAN ALITI KAMBERI
10. LORENA DIAZ PALLE
11. OSCAR RODRIGUEZ BURGOS
12. BELEN PEDRAZA DIAZ
13. OSCAR DE LA CRUZ DE LUCA
Candidatura núm.: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ALBERT PIÑEIRA BROSEL
2. PEDRO VALIENTE NAVARRO
3. MARTA RUFIANDIS DANIEL
4. MARIA CARME MAS COMAS
5. ALBERT CASAS NICOLAU
6. DOMINGO MORA LLUMA
7. MONTSERRAT DOLCET BOSCH
8. XAVIER PIGUILLEM SANCHEZ
9. PERE TOR BENAZET
10. MARIA DEL MAR QUERA BOFARULL
11. SONIA DOMINGO RABETLLAT
12. DOLORS SOLER RIU
13. JORGE GONZALEZ FONT
Suplents
1. MARIA ESTHER COMAS HERRERO
2. AINA PONS HERNANDEZ
3. NEREA ESPADA BADIA
4. PACO PASAPERA PEÑA
5. JOSE LUIS FIRVIDA CASADO
6. DEBORAH GOMERA CABANAS
7. JOSE MARTIN ESTEBAN
Queralbs
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARIA INMACULADA CONSTANS RUIZ
2. RAMON FEIXA JOVE
3. MARIA CARMEN GIRONES CASALS
4. MAGDALENA CARBONELL SALA
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DE QUERALBS-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ALEX COY SANTIAGO
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-MOVIMENT D'ESQUERRES-ACORD MUNICIPAL (ERC-MES-AM)
1. GENIS COLL SUBIRA
2. VICENÇ PARES PRATS
3. LOURDES BONADA GONZALEZ
4. FRANCESC TUBAU BONADA
Ribes de Freser
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. MARIA PERRAMON MIR
2. DAVID VIGO ANGLADA
3. JORDI MAYMO PUIG
4. XAVIER OLIVA CRESTEMAYER
5. GERMAN JOSEP FERRER
6. ISABEL FONT BASAGAÑA
7. JUAN MIGALES CAMPOS
8. JOSEPA SEGARRA CASANY
9. CARLES CANO SANCHEZ
Suplents
1. JOAN VILAPLANA MORERA
2. ROSA POUS TENAS
3. CRISTINA PERPINYÀ LAGUNA
4. GIL PAU RICART
5. MERCE LLOPART TUSELL
6. ELISA VILARRUBIA CASAS
7. ISABEL CORCOY MALLARACH
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARC PRAT ARREY
2. FRANCISCO VARDERA ROSELL
3. COSME DAMIAN MORENO HERMOSO
4. NÚRIA IBAÑEZ RESPLANDIS
5. JOAN ALBAMONTE VENTAYOL
6. CARLOTA PAJARES TUBAU
7. XAVIER PERPIÑA COLOMER
8. ROSER CONESA VILLAROYA
9. MIREIA ALERM RODRIGUEZ
Suplents
1. JORDI AGUERRI YUSTE
2. DAVID SALAMO CASALS
3. NEUS PAU SOLA
4. CARLOS MATEU DURAN
5. MARTA MARTINEZ I SERRAT
6. SONIA HERNANDEZ TORRES
7. JOSEP MANUEL LALIENA CAROL
8. EUGENI CASALS GUIX
9. RAMON RIU CORCOY
Ripoll
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JORDI MUNELL GARCIA
2. MIGUEL ROVIRA COMAS
3. JOSE MARIA CREIXANS PONS
4. JOSEFINA GUIX SALA
5. MARIA DOLORS VILALTA FOSSAS
6. FRANCESC XAVIER CIMA RUIZ
7. RAMON SANTANACH PUJOL
8. MAGDALENA PERRAMON MIR
9. LAURA MORENO GONZALEZ
10. JOAQUIM COLOMER CULLELL
11. JORDI GUMI MERINO
12. MONTSINA LLIMOS CASAPONSA
13. MIREIA LLAGOSTERA VEGA
14. JOSEP SELVA ARDERIU
15. JUAN JOSE PERADALTA SANCHEZ
16. RAMON LABRO GRANDE
17. MARIA INMACULADA MARTIN SORIA
Suplents
1. ERICA PANIAGUA RIVERO
2. RAMON SERRADOR VIVET
3. JORDI BRUGULAT CABANES
4. ARIADNA SANCHEZ VILAMAÑA
5. RAMON RAIGON MARTINEZ
6. MARTA GALÍ BARBA
7. JOSE ISERN TRUY
8. MARTA VERDAGUER PEREZ
9. ALBERT ROMEU VILALTA
10. MARIA LEONOR MUNELL CASADESUS
Candidatura núm.: 2. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)
1. JOSEP SORT CASALS
2. ERNESTO NIEVES VAQUERO
3. ISABEL BAÑULS PEREZ
4. SANDRA CARRASCOSA PARRONDO
5. JOSEFA LLAVERO RODRIGUEZ
6. MONTSERRAT ROURA MASOLIVER
7. ANA BELEN VALEBONA BIEDMA
8. MIQUEL CASALS ORRI
9. JUAN JOSE GUILLEN ARANDA
10. FRANCISCO JAVIER SALAZAR LUQUE
11. ROSARIO TRIGUERO PEREZ
12. ASCENSION RAMOS ALVAREZ
13. ANTONIO ROMERO RICI
14. PEDRO SILVA GONZALEZ
15. PURIFICACIÓN MARTÍNEZ SILVA
16. MARCO ANTONIO DE ZULOAGA BONO
17. JOSE ALFREDO HERRERA LOPEZ
Candidatura núm.: 3. FEM RIPOLL-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ANA BELEN AVILES RAMOS
2. MARTI ALMOR DANTI
3. ENRIC PEREZ CASAS
4. JOAQUIN MERINO TARRUELLA
5. MARTA TOMAS SUBIRATS
6. MARTA GOMEZ FARRES
7. ANTONI SANCHEZ PEREZ
8. MARIA ROSER MARTINEZ BERMUDEZ
9. FRANCISCO CONDE PEDROSA
10. RUBEN CEDILLO PESTAÑA
11. MARIA DOLORES MENA GARCIA
12. JULIAN PANIAGUA RUBIO
13. LLUÏSA RUIZ ORTEGA
14. IRENE LARA VEGA
15. ALBERTO FERNANDEZ RODRIGUEZ
16. JUAN BAZ PRECIADO
17. JOSEFINA DEL POZO ALVAREZ
Suplents
1. MONTSERRAT TORRENTE MARTINEZ
2. EUDALD FAJULA VILAMITJANA
3. JOSEP AURELI IZQUIERDO PEREZ
4. MARIA ANGELES MOLINA VAS
5. JOSE PEREZ SERRANO
6. CATALINO CIVICO CASADO
7. LAURA GOMEZ FARRES
8. RUBEN CRESPO CRESPO
9. SUSANA DALMAU BUENO
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. MARIA TERESA JORDA ROURA
2. ROGER BOSCH CAPDEVILA
3. RAMON SERRA VILA
4. MARIA DEL CARMEN SERRANO FERNANDEZ
5. JORDI CAPDEVILA CASAS
6. ENCARNACION MORA LOPEZ
7. AITOR FORTUÑO RIBAS
8. JORDI CONCA MATIAS
9. HELENA ANGRILL MARI
10. ANGEL FERRER MORA
11. JORDI EUDALD BATLLE FALCON
12. SUSANA ESCRIU VILALTA
13. RAMON PRAT GODAYOL
14. MARIA TERESA ESPELT VILLEGAS
15. MIQUEL CASAS VAQUE
16. JUDITH SANMARTI ROVIRA
17. RAMON ORRIOLS CASAS
Suplents
1. EUDALD CASAS VAQUE
2. XAVIER ESCRIBA SOLA
3. FRANCESC RAMON TERRADELLAS PALAU
4. CRISTINA MORENO TORRES
5. MARTA ANDREU LOSANTOS
Candidatura núm.: 5. PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. IVAN RODRIGUEZ PRAT
2. ADRIAN PEREZ MOLINER
3. ESTER PRAT ISERN
4. JOSE ANTONIO MARTINEZ SORIA
5. PAULA ESTACA ABELLAN
6. JORGE ARNAIZ KOMPANIETZ
7. MARIA ANGELES GALAN REY
8. FRANCISCO DE BORJA GOMEZ GARCIA
9. MARIA NATIVIDAD GIL MATESANZ
10. MARIANO DORADO CAÑON
11. FRANCISCO JAVIER MIGUEL RODRIGUEZ SUAREZ
12. SANTIAGO FERNANDEZ REYERO
13. ELSA ANA VIETINA ALVAREZ
14. IGNACIO FELIPE BAUTISTA SAMANIEGO
15. FRANCISCA BERENGUER BERMUDO
16. MARIA DEL MAR SOTO SANROMAN
17. JOSE ANTONIO DIESTRO VILLANUEVA
Candidatura núm.: 6. CANDIDATURA D´UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. SANTIAGO LLAGOSTERA GÜELL
2. AITOR CARMONA PEREZ
3. ELISABET JORDA SABATES
4. JOAN PUJOL POVEDANO
5. MERCE MAURI MUNTADAS
6. ARNAU BUXADE LOMBRAÑA
7. SANDRA COSTA MUÑOZ
8. JOAN POL SALA DESCAMPS
9. ROGER JORDA SABATES
10. MARIA ALBA MARTINEZ RUBIO
11. LLORENÇ VIÑAS CASTRO
12. ROSER ALABAU VILELLA
13. ARNAU ROURA CAMPALANS
14. MARIA ARIAS GARCIA
15. JUDITH PEÑAFIEL MUÑOZ
16. DANIEL VILASECA LAZARO
17. MONTSERRAT ROVIRA SALVANS
Suplents
1. CRISTINA MOTOS ROCA
2. SERGI GUIX PLANAS
3. ANTONI DOMINGO LLAGOSTERA
4. ESTHER HERRANZ CECILIA
5. ORIOL ESCARRA PEREZ
6. ANGEL LOPEZ GOMEZ
Sant Joan de les Abadesses
Candidatura núm.: 1. MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (Moviment d'Esquerres)
1. RAMON ROQUE RIU
2. JORDI CAPARRÓS MARCÉ
3. MONTSERRAT TALLANT DESCAMPS
4. FERRAN MIQUEL RIGAU
5. MARIA TERESA TALLANT DESCAMPS
6. LLUIS IBAÑEZ RUANO
7. SANDRA SOLER GARCIA
8. JOSEP SANTANACH PICOLA
9. JOSEP MARIA FREIXA FOLCRA
10. BLANCA LOPEZ PARDO
11. JOSEP MARIA ANGLADA SEGOVIA
Suplents
1. ORIOL COSTA RUIZ
2. ANNA SOLER RODRIGUEZ
3. JOAN GUILLAMET JUNCA
4. ROSALIA BUIXASA BASAGAÑA
5. EDUARD BOSCH RIERA
6. OSCAR MONTALVO GOMEZ
7. JUAN CARLOS BOLAÑOS SANCHEZ
8. GISELA SOLA SANCHEZ
9. LIDIA FOLGUEIRAS FOLGUEIRAS
10. RAMON ORIOL PUIG
11. OLGA MARIA CAMPS FERNANDEZ
12. JOSE MIQUEL RIGAU
13. MAGDALENA MANZANAL SAURET
14. SILVIA CARREIRA LLENDERROZAS
15. ENRIC PALAU HOMS
16. ANA RUANO ROMERO
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. SERGI ALBRICH VIÑAS
2. ELISENDA GUILLAUMES CULLELL
3. MARIA LLUISA PEREZ CASTRO
4. ANNA NICOLAU MOYES
5. JOAN FRANCH PUJOL
6. EVA CLOTA SANTORO
7. MARTA LOPEZ TALLANT
8. JOSEP BASSAGANYA CALL
9. JAUME ARQUES CARBONELL
10. EMMA CARBONELL ROQUE
11. ANGEL MARTINEZ COMAS
Suplents
1. EVA BARTRINA PORTELL
2. ADRIA ROCA RADA
3. LAIA CAPDEVILA MAS
4. JUAN MURO JUANOLA
5. JUAN JUNCA PUXEU
6. ROSER SALA SAÑA
7. MONTSERRAT ARLA RODRIGUEZ
8. JOSEP BOSCH CANAL
9. JOAN ALVAREZ PUJOL
10. ALEIX CABALLERIA BOSCH
Candidatura núm.: 3. PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. ANGEL HUERTAS VIVES
2. CRISTINA HUERTAS CAMBRA
3. FAUSTINO FERRERA DURAN
4. REYES RUBIO JIMENEZ
5. MARIA ISABEL BRAOJOS SANCHEZ
6. SANDRA SEBASTIAN RIVERA
7. MIGUEL GARZON ANDRES
8. JESUS ALBERTO MESSIA DE LA CERDA BALLESTEROS
9. AURORA GARVIN DIAZ
10. ALEJANDRO SOTO CARBAJAL
11. ANASTASIA MAYORAL LEON
Candidatura núm.: 4. CANDIDATURA D´UNITAT POPULAR-CUP-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. LAURA VALLEJOS GIRALT
2. ISABEL LLANAS CUENCA
3. VANESA PAU GIMENEZ
4. JORDI SOLANELLAS BARTRINA
5. ORIOL RAMOS LOPEZ
6. PERE VILLANUEVA COSTA
7. MARIA BLANCA GIRALT TEJADA
8. JORDI TALLANT PEDRAGOSA
9. PATRICIA MC CLOSKEY ALEMANY
10. GUILLEM FERRER GODOY
11. PERE ESQUERRA DILME
Suplents
1. MIRIAM AYALA ROMA
Candidatura núm.: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CONCEPCION FORMATGER MARCER
2. MARIA CURRIUS CAMPS
3. AUGUST SERRA TOMÀS
4. EUSEBI PUIGDEMUNT PUIG
5. JOAN GUILLAUMES JORDA
6. ANNA FREIXAS CLOTET
7. MONTSERRAT SALVATELLA PLANELLA
8. JORDI CIMA RUIZ
9. JOAN MANUEL VIDAL PUIG
10. MARC ESCUDE BLASI
11. MONTSERRAT VERGES CASALS
Suplents
1. FERNANDO VERDAGUER ROQUE
2. JOSEP GAMELL FONTANET
3. MONTSERRAT NAVARRO PLANAS
4. MONTSERRAT COSTA SALVADO
5. RAIMON TRAVER BURNIOL
Sant Pau de Segúries
Candidatura núm.: 1. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (FSP- PA)
1. JOAN SOLA GALCERAN
2. JAVIER MARSAL COMA
3. JUAN BOSCO BLANCO CARRASCO
4. JUAN PUIGVERT DELOS
5. MARTA SALA BASEGAÑA
6. ALBERT COMA VILA
7. JAUME PUIXEU DELÒS
Suplents
1. MERCE MILLASTRE COSTA
2. JOAN GUITART ROSSELL
3. ELVIRA MASIP GONZALEZ
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARIA DOLORES CAMBRAS SAQUES
2. JUAN NAVARRO SOLER
3. ADRIAN GOMEZ MARCO
4. GABRIEL BARBA RAMIREZ
5. GEMMA GALIAN ESPIN
6. PEDRO PUIGVERT RICART
7. JOAN RODES COSTA
Suplents
1. MARIA CARMEN SIMON ORRIOLS
2. JOSE CLOTA FOSAS
3. BARTOMEU SAU CAMBRAS
4. PEP PALOS SASTRE
5. JAVIER FONT SOMS
Setcases
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JAIME PUJOL MORET
2. JUAN CASADEVALL CASTELLA
3. NURIA VILA RIGAT
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DE SETCASES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (IdS-CP)
1. CARLOS FERNANDEZ AMER
2. ANNA VILA PALOL
3. SANTIAGO MOLAS ALBERICH
4. MIGUEL GIMENEZ BLANCO
Candidatura núm.: 3. PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. JAVIER CORDOBA BELLIDO
Toses
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JUAN BERNADAS ROSELL
2. JOSEP ESTRAGUES BONADA
3. SANTIAGO CIRERA SALA
4. RAMON GASSO GIRME
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DEL MUNICIPI DE TOSES-CANDIDATURA DE PROGRÈS (IdT-CP)
1. SHEILA MARIA GUERRA ANDRES
Candidatura núm.: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. BUENAVENTURA COCH ESTRAGUES
2. MARIA GASSO SOY
3. DOLORS ROVIRA MORER
4. JUAN POL PURRA
Candidatura núm.: 4. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. MIGUEL OSCARIZ FARAUT
Urús
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. JOSE MORERA COMPAÑO
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MIGUEL TOR LLIURET
2. ISIDRO RAVETLLAT LLIURET
3. MARIA TERESA GUIX ARNAS
4. MONTSERRAT MEDALLA VILA
5. JORDI GINESTA PUIG
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER URÚS-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ANTONIO JESUS JIMENEZ RODRIGUEZ
Candidatura núm.: 4. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. JUAN ORTIZ LEDESMA
Vallfogona de Ripollès
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JORDI VERGES I BUSQUETS
2. SANDRA RIBAS CALL
3. JOAN ANGEL SALA SALA
4. ERNEST SILVAS VERGES
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DE VALLFOGONA DE RIPOLLÈS - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. ALMUDENA LINARES QUINTANILLA
Candidatura núm.: 3. TRIA PER VALLFOGONA-ACORD MUNICIPAL (TpV-AM)
1. MARIA CARME FREIXA BOSCH
2. ESTEBA FONT BUSOMS
3. SUSANA NICOLETTI MESA
4. EDUARD RAMO RIERA
Vidrà
Candidatura núm.: 1. MOVIMENT DEMÒCRATA CATALÀ (MDC)
1. JOSEP ANGLADA DORCA
2. ROBERT AGUILERA BASAGAÑA
3. BLANCA VILAGELIU BORRUT
4. MARTA VIVET DOT
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS PER VIDRÀ - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. MARIA DOLORES MORON CONCEPCION
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER VIDRÀ - ACORD MUNICIPAL (IpV - AM)
1. MARC RAURELL BASSAGAÑA
Vilallonga de Ter
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MONICA BONSOMS PASTORET
2. ESTEBAN MARCER VIDAL
3. BENET JORDA DARRE
4. JOSE MARIA BUSQUETS ALABAU
5. MONTSERRAT GRATACOS MONLLOR
6. PERE GIRONES GALIAN
7. NEUS MARIN COSTA
Suplents
1. LAURA VIDAL SUÑER
2. JUAN VILANOVA BUIXEDA
3. MARIA DELS ANGELS GARDELLA MARTINEZ