Resultats i calendari d'Eurocup

Grup A

Jornada 1ª

12.10.2016
12/10 Lietkabelis Panevezys 90 - 89 MZT Skopje Fi
12/10 Herbalife Gran Canaria 101 - 76 Cedevita Fi

Jornada 2ª

18.10.2016 - 19.10.2016
18/10 Nizhny Novgorod 80 - 106 Herbalife Gran Canaria Fi
19/10 Cedevita 76 - 80 Lietkabelis Panevezys Fi

Jornada 3ª

26.10.2016
26/10 Lietkabelis Panevezys 72 - 75 Nizhny Novgorod Fi
26/10 MZT Skopje 85 - 89 Cedevita Fi

Jornada 4ª

02.11.2016
02/11 Nizhny Novgorod 88 - 74 MZT Skopje Fi
02/11 Herbalife Gran Canaria 86 - 67 Lietkabelis Panevezys Fi

Jornada 5ª

09.11.2016
09/11 MZT Skopje 75 - 98 Herbalife Gran Canaria Fi
09/11 Cedevita 92 - 77 Nizhny Novgorod Fi

Jornada 6ª

16.11.2016
16/11 MZT Skopje 80 - 87 Lietkabelis Panevezys Fi
16/11 Cedevita 97 - 90 Herbalife Gran Canaria Fi

Jornada 7ª

23.11.2016
23/11 Lietkabelis Panevezys 68 - 69 Cedevita Fi
23/11 Herbalife Gran Canaria 98 - 87 Nizhny Novgorod Fi

Jornada 8ª

30.11.2016
30/11 Nizhny Novgorod 91 - 89 Lietkabelis Panevezys Fi
30/11 Cedevita 95 - 61 MZT Skopje Fi

Jornada 9ª

07.12.2016
07/12 Lietkabelis Panevezys 73 - 92 Herbalife Gran Canaria Fi
07/12 MZT Skopje 82 - 97 Nizhny Novgorod Fi

Jornada 10ª

14.12.2016
14/12 Nizhny Novgorod 82 - 84 Cedevita Fi
14/12 Herbalife Gran Canaria 87 - 75 MZT Skopje Fi

Classificació del grup A en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Herbalife Gran Canaria 15 8 7 1 758 630 (+128)
2 Cedevita 14 8 6 2 678 644 (+34)
3 Nizhny Novgorod 12 8 4 4 677 697 (-20)
4 Lietkabelis Panevezys 11 8 3 5 626 658 (-32)
5 MZT Skopje 8 8 0 8 621 731 (-110)

Grup B

Jornada 1ª

12.10.2016
12/10 Khimki Moscú 76 - 71 Lietuvos Fi
12/10 Alba Berlin 88 - 81 Fuenlabrada Fi

Jornada 2ª

19.10.2016
19/10 Bizkaia B. 77 - 85 Alba Berlin Fi
19/10 Fuenlabrada 89 - 85 Khimki Moscú Fi

Jornada 3ª

26.10.2016
26/10 Alba Berlin 72 - 102 Khimki Moscú Fi
26/10 Bizkaia B. 80 - 76 Lietuvos Fi

Jornada 4ª

02.11.2016
02/11 Alba Berlin 124 - 115 Lietuvos Fi
02/11 Fuenlabrada 89 - 78 Bizkaia B. Fi

Jornada 5ª

09.11.2016
09/11 Lietuvos 101 - 84 Fuenlabrada Fi
09/11 Bizkaia B. 72 - 91 Khimki Moscú Fi

Jornada 6ª

16.11.2016
16/11 Lietuvos 93 - 91 Khimki Moscú Fi
16/11 Fuenlabrada 105 - 80 Alba Berlin Fi

Jornada 7ª

23.11.2016
23/11 Khimki Moscú 96 - 84 Fuenlabrada Fi
23/11 Alba Berlin 88 - 92 Bizkaia B. Fi

Jornada 8ª

30.11.2016
30/11 Khimki Moscú 88 - 77 Alba Berlin Fi
30/11 Lietuvos 83 - 71 Bizkaia B. Fi

Jornada 9ª

07.12.2016
07/12 Lietuvos 97 - 99 Alba Berlin Fi
07/12 Bizkaia B. 97 - 83 Fuenlabrada Fi

Jornada 10ª

14.12.2016
14/12 Khimki Moscú 99 - 79 Bizkaia B. Fi
14/12 Fuenlabrada 81 - 70 Lietuvos Fi

Classificació del grup B en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Khimki Moscú 14 8 6 2 728 637 (+91)
2 Fuenlabrada 12 8 4 4 696 695 (+1)
3 Alba Berlin 12 8 4 4 713 757 (-44)
4 Lietuvos 11 8 3 5 706 706 (0)
5 Bizkaia B. 11 8 3 5 646 694 (-48)

Grup C

Jornada 1ª

12.10.2016
12/10 Zenit St. Petersburgo 80 - 77 FC Bayern Munich Fi
12/10 UCAM Murcia 86 - 77 KK Buducnost m:tel Fi

Jornada 2ª

19.10.2016
19/10 KK Buducnost m:tel 62 - 86 Unicaja Fi
19/10 FC Bayern Munich 92 - 84 UCAM Murcia Fi

Jornada 3ª

26.10.2016
26/10 Zenit St. Petersburgo 83 - 85 UCAM Murcia Fi
26/10 Unicaja 62 - 74 FC Bayern Munich Fi

Jornada 4ª

02.11.2016
02/11 Zenit St. Petersburgo 84 - 79 KK Buducnost m:tel Fi
02/11 UCAM Murcia 83 - 75 Unicaja Fi

Jornada 5ª

09.11.2016
09/11 KK Buducnost m:tel 44 - 68 FC Bayern Munich Fi
09/11 Unicaja 93 - 86 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 6ª

16.11.2016
16/11 KK Buducnost m:tel 75 - 86 UCAM Murcia Fi
16/11 FC Bayern Munich 88 - 99 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 7ª

23.11.2016
23/11 Unicaja 93 - 75 KK Buducnost m:tel Fi
23/11 UCAM Murcia 79 - 90 FC Bayern Munich Fi

Jornada 8ª

30.11.2016
30/11 UCAM Murcia 77 - 90 Zenit St. Petersburgo Fi
30/11 FC Bayern Munich 72 - 69 Unicaja Fi

Jornada 9ª

07.12.2016
07/12 KK Buducnost m:tel 95 - 97 Zenit St. Petersburgo Fi
07/12 Unicaja 89 - 86 UCAM Murcia Fi

Jornada 10ª

14.12.2016
14/12 Zenit St. Petersburgo 82 - 72 Unicaja Fi
14/12 FC Bayern Munich 80 - 66 KK Buducnost m:tel Fi

Classificació del grup C en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Zenit St. Petersburgo 14 8 6 2 701 666 (+35)
2 FC Bayern Munich 14 8 6 2 641 583 (+58)
3 UCAM Murcia 12 8 4 4 666 671 (-5)
4 Unicaja 12 8 4 4 639 620 (+19)
5 KK Buducnost m:tel 8 8 0 8 573 680 (-107)

Grup D

Jornada 1ª

12.10.2016
12/10 Valencia B. 95 - 58 Ratiopharm Ulm Fi
12/10 Ljubljana 64 - 72 Lokomotiv Kuban Fi

Jornada 2ª

19.10.2016
19/10 Ratiopharm Ulm 87 - 82 Ljubljana Fi
19/10 Valencia B. 77 - 81 H. Jerusalem Fi

Jornada 3ª

26.10.2016
26/10 Lokomotiv Kuban 62 - 77 Ratiopharm Ulm Fi
26/10 Ljubljana 74 - 89 H. Jerusalem Fi

Jornada 4ª

02.11.2016
02/11 H. Jerusalem 90 - 79 Lokomotiv Kuban Fi
02/11 Valencia B. 87 - 74 Ljubljana Fi

Jornada 5ª

09.11.2016
09/11 Lokomotiv Kuban 64 - 73 Valencia B. Fi
09/11 Ratiopharm Ulm 103 - 77 H. Jerusalem Fi

Jornada 6ª

16.11.2016
16/11 Lokomotiv Kuban 77 - 64 Ljubljana Fi
16/11 Ratiopharm Ulm 60 - 86 Valencia B. Fi

Jornada 7ª

23.11.2016
23/11 H. Jerusalem 84 - 86 Valencia B. Fi
23/11 Ljubljana 76 - 72 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 8ª

30.11.2016
30/11 H. Jerusalem 81 - 69 Ljubljana Fi
30/11 Ratiopharm Ulm 105 - 101 Lokomotiv Kuban Fi

Jornada 9ª

07.12.2016
07/12 Lokomotiv Kuban 88 - 68 H. Jerusalem Fi
07/12 Ljubljana 72 - 75 Valencia B. Fi

Jornada 10ª

14.12.2016
14/12 H. Jerusalem 69 - 64 Ratiopharm Ulm Fi
14/12 Valencia B. 78 - 77 Lokomotiv Kuban Fi

Classificació del grup D en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Valencia B. 15 8 7 1 657 570 (+87)
2 H. Jerusalem 13 8 5 3 639 640 (-1)
3 Ratiopharm Ulm 12 8 4 4 626 648 (-22)
4 Lokomotiv Kuban 11 8 3 5 620 619 (+1)
5 Ljubljana 9 8 1 7 575 640 (-65)

Grup E


Grup F