Resultats i calendari de l'Eurocup

Grup A

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Cedevita 83 - 86 FIAT Turin Fi
11/10 Andorra 68 - 76 Unics Kazan Fi
11/10 Paris Levallois 64 - 69 Darussafaka Dogus Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 FIAT Turin 92 - 86 Andorra Fi
18/10 Unics Kazan 76 - 68 Paris Levallois Fi
18/10 Darussafaka Dogus 85 - 83 Cedevita Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Paris Levallois 73 - 79 FIAT Turin Fi
25/10 Darussafaka Dogus 78 - 69 Unics Kazan Fi
25/10 Cedevita 91 - 73 Andorra Fi

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Andorra 79 - 61 Paris Levallois Fi
01/11 Cedevita 94 - 74 Unics Kazan Fi
01/11 FIAT Turin 60 - 89 Darussafaka Dogus Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Darussafaka Dogus 85 - 77 Andorra Fi
08/11 Unics Kazan 101 - 93 FIAT Turin Fi
08/11 Paris Levallois 91 - 81 Cedevita Fi

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 Unics Kazan 89 - 80 Andorra Fi
15/11 Darussafaka Dogus 100 - 67 Paris Levallois Fi
15/11 FIAT Turin 65 - 87 Cedevita Fi

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Cedevita 89 - 83 Darussafaka Dogus Fi
06/12 Andorra 83 - 77 FIAT Turin Fi
06/12 Paris Levallois 67 - 77 Unics Kazan Fi

Jornada 8ª

13.12.2017
13/12 Unics Kazan 75 - 79 Darussafaka Dogus Fi
13/12 Andorra 78 - 71 Cedevita Fi
13/12 FIAT Turin 92 - 86 Paris Levallois Fi

Jornada 9ª

20.12.2017
20/12 Unics Kazan 78 - 61 Cedevita Fi
20/12 Darussafaka Dogus 75 - 77 FIAT Turin Fi
20/12 Paris Levallois 99 - 92 Andorra Fi

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 FIAT Turin 72 - 79 Unics Kazan Fi
27/12 Cedevita 94 - 79 Paris Levallois Fi
27/12 Andorra 68 - 69 Darussafaka Dogus Fi

Classificació del grup A en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Darussafaka Dogus 18 10 8 2 812 729 (+83)
2 Unics Kazan 17 10 7 3 794 760 (+34)
3 Cedevita 15 10 5 5 834 792 (+42)
4 FIAT Turin 15 10 5 5 793 842 (-49)
5 Andorra 13 10 3 7 784 810 (-26)
6 Paris Levallois 12 10 2 8 755 839 (-84)

Grup B

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietkabelis Panevezys 86 - 72 H. Jerusalem Fi
11/10 KK Buducnost m:tel 82 - 74 Grissin Bon Reggio Emilia Fi
11/10 Galatasaray 69 - 86 FC Bayern Munich Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 H. Jerusalem 81 - 86 KK Buducnost m:tel Fi
18/10 FC Bayern Munich 93 - 57 Lietkabelis Panevezys Fi
18/10 Grissin Bon Reggio Emilia 74 - 71 Galatasaray Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Lietkabelis Panevezys 75 - 82 Grissin Bon Reggio Emilia Fi
25/10 H. Jerusalem 83 - 91 FC Bayern Munich Fi
25/10 KK Buducnost m:tel 87 - 78 Galatasaray Fi

Jornada 4ª

01.11.2017
01/11 Galatasaray 73 - 78 Lietkabelis Panevezys Fi
01/11 KK Buducnost m:tel 60 - 76 FC Bayern Munich Fi
01/11 Grissin Bon Reggio Emilia 61 - 63 H. Jerusalem Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Lietkabelis Panevezys 86 - 79 KK Buducnost m:tel Fi
08/11 H. Jerusalem 81 - 91 Galatasaray Fi
08/11 FC Bayern Munich 83 - 58 Grissin Bon Reggio Emilia Fi

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 H. Jerusalem 93 - 81 Lietkabelis Panevezys Fi
15/11 FC Bayern Munich 86 - 78 Galatasaray Fi
15/11 Grissin Bon Reggio Emilia 77 - 71 KK Buducnost m:tel Fi

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Galatasaray 82 - 72 Grissin Bon Reggio Emilia Fi
06/12 Lietkabelis Panevezys 87 - 88 FC Bayern Munich Fi
06/12 KK Buducnost m:tel 92 - 75 H. Jerusalem Fi

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Galatasaray 82 - 61 KK Buducnost m:tel Fi
13/12 FC Bayern Munich 111 - 85 H. Jerusalem Fi
13/12 Grissin Bon Reggio Emilia 82 - 85 Lietkabelis Panevezys Fi

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Lietkabelis Panevezys 77 - 84 Galatasaray Fi
19/12 FC Bayern Munich 85 - 82 KK Buducnost m:tel Fi
20/12 H. Jerusalem 66 - 79 Grissin Bon Reggio Emilia Fi

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 Galatasaray 87 - 68 H. Jerusalem Fi
27/12 KK Buducnost m:tel 76 - 62 Lietkabelis Panevezys Fi
27/12 Grissin Bon Reggio Emilia 90 - 82 FC Bayern Munich Fi

Classificació del grup B en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 FC Bayern Munich 19 10 9 1 881 749 (+132)
2 Galatasaray 15 10 5 5 795 770 (+25)
3 Grissin Bon Reggio Emilia 15 10 5 5 749 760 (-11)
4 KK Buducnost m:tel 15 10 5 5 776 776 (0)
5 Lietkabelis Panevezys 14 10 4 6 774 822 (-48)
6 H. Jerusalem 12 10 2 8 767 865 (-98)

Grup C

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietuvos 83 - 93 Bilbao Basket Fi
11/10 Limoges CSP Elite 61 - 63 Lokomotiv Kuban Fi
11/10 Alba Berlin 111 - 85 Partizán B. Fi

Jornada 2ª

18.10.2017
18/10 Lokomotiv Kuban 75 - 59 Alba Berlin Fi
18/10 Partizán B. 80 - 91 Lietuvos Fi
18/10 Bilbao Basket 91 - 98 Limoges CSP Elite Fi

Jornada 3ª

24.10.2017
24/10 Lietuvos 85 - 93 Lokomotiv Kuban Fi
24/10 Limoges CSP Elite 65 - 73 Alba Berlin Fi
24/10 Bilbao Basket 92 - 96 Partizán B. Fi

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Limoges CSP Elite 92 - 83 Partizán B. Fi
01/11 Lokomotiv Kuban 102 - 86 Bilbao Basket Fi
01/11 Alba Berlin 93 - 86 Lietuvos Fi

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Lietuvos 92 - 76 Limoges CSP Elite Fi
08/11 Partizán B. 83 - 93 Lokomotiv Kuban Fi
08/11 Bilbao Basket 86 - 94 Alba Berlin Fi

Jornada 6ª

14.11.2017 - 15.11.2017
14/11 Partizán B. 80 - 96 Alba Berlin Fi
15/11 Lokomotiv Kuban 81 - 55 Limoges CSP Elite Fi
15/11 Bilbao Basket 79 - 96 Lietuvos Fi

Jornada 7ª

05.12.2017
05/12 Lietuvos 93 - 75 Partizán B. Fi
05/12 Alba Berlin 84 - 89 Lokomotiv Kuban Fi
05/12 Limoges CSP Elite 86 - 74 Bilbao Basket Fi

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Alba Berlin 78 - 84 Limoges CSP Elite Fi
13/12 Lokomotiv Kuban 77 - 68 Lietuvos Fi
13/12 Partizán B. 67 - 83 Bilbao Basket Fi

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Partizán B. 98 - 101 Limoges CSP Elite Fi
20/12 Lietuvos 94 - 73 Alba Berlin Fi
20/12 Bilbao Basket 69 - 91 Lokomotiv Kuban Fi

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 Limoges CSP Elite 69 - 71 Lietuvos Fi
27/12 Lokomotiv Kuban 99 - 64 Partizán B. Fi
27/12 Alba Berlin 86 - 68 Bilbao Basket Fi

Classificació del grup C en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Lokomotiv Kuban 20 10 10 0 863 714 (+149)
2 Lietuvos 16 10 6 4 859 808 (+51)
3 Alba Berlin 16 10 6 4 847 812 (+35)
4 Limoges CSP Elite 15 10 5 5 787 804 (-17)
5 Bilbao Basket 12 10 2 8 821 899 (-78)
6 Partizán B. 11 10 1 9 811 951 (-140)

Grup D

Jornada 1ª

10.10.2017 - 11.10.2017
10/10 Ratiopharm Ulm 83 - 73 Tofas SC Bursa Fi
11/10 Dolmiti Energi Trento 85 - 75 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
11/10 Herbalife G.C. 97 - 87 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 Tofas SC Bursa 98 - 94 Herbalife G.C. Fi
17/10 Asvel Lyon-Villeurbanne 108 - 77 Ratiopharm Ulm Fi
18/10 Zenit St. Petersburgo 81 - 70 Dolmiti Energi Trento Fi

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Ratiopharm Ulm 97 - 87 Herbalife G.C. Fi
25/10 Dolmiti Energi Trento 88 - 91 Tofas SC Bursa Fi
25/10 Asvel Lyon-Villeurbanne 88 - 85 Zenit St. Petersburgo Fi

Jornada 4ª

01.11.2017
01/11 Tofas SC Bursa 82 - 81 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
01/11 Ratiopharm Ulm 93 - 95 Zenit St. Petersburgo Fi
01/11 Herbalife G.C. 85 - 76 Dolmiti Energi Trento Fi

Jornada 5ª

08.11.2017
08/11 Zenit St. Petersburgo 84 - 82 Tofas SC Bursa Fi
08/11 Asvel Lyon-Villeurbanne 68 - 84 Herbalife G.C. Fi
08/11 Dolmiti Energi Trento 77 - 66 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 6ª

14.11.2017 - 15.11.2017
14/11 Zenit St. Petersburgo 90 - 85 Herbalife G.C. Fi
14/11 Asvel Lyon-Villeurbanne 79 - 67 Dolmiti Energi Trento Fi
15/11 Tofas SC Bursa 100 - 84 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 7ª

05.12.2017 - 06.12.2017
05/12 Dolmiti Energi Trento 103 - 81 Zenit St. Petersburgo Fi
06/12 Ratiopharm Ulm 84 - 94 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
06/12 Herbalife G.C. 92 - 71 Tofas SC Bursa Fi

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Zenit St. Petersburgo 89 - 92 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi
13/12 Tofas SC Bursa 79 - 91 Dolmiti Energi Trento Fi
13/12 Herbalife G.C. 97 - 84 Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Zenit St. Petersburgo 90 - 78 Ratiopharm Ulm Fi
20/12 Asvel Lyon-Villeurbanne 84 - 74 Tofas SC Bursa Fi
20/12 Dolmiti Energi Trento 79 - 76 Herbalife G.C. Fi

Jornada 10ª

26.12.2017 - 27.12.2017
26/12 Tofas SC Bursa 76 - 80 Zenit St. Petersburgo Fi
27/12 Ratiopharm Ulm 84 - 94 Dolmiti Energi Trento Fi
27/12 Herbalife G.C. 128 - 129 Asvel Lyon-Villeurbanne Fi

Classificació del grup D en la jornada 10ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Asvel Lyon-Villeurbanne 17 10 7 3 898 855 (+43)
2 Dolmiti Energi Trento 16 10 6 4 830 797 (+33)
3 Zenit St. Petersburgo 16 10 6 4 862 864 (-2)
4 Herbalife G.C. 15 10 5 5 925 879 (+46)
5 Tofas SC Bursa 14 10 4 6 826 861 (-35)
6 Ratiopharm Ulm 12 10 2 8 830 915 (-85)

Grup E


Grup F

Buscador de deportes