Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix

Resultats i classificació de l'Amistosos de seleccions

Resultats de la jornada 1ª

01.07.2017 - 12.06.2018
01/07 EEUU 2 - 1 Ghana Fi
02/07 México 2 - 1 Paraguay Fi
27/07 Ecuador 3 - 1 Trinidad y Tobago Fi
16/08 Andorra 0 - 1 Qatar Fi
02/09 Indonesia 0 - 0 Fiji Fi
02/09 Mozambique 1 - 1 KenIa Fi
03/09 Canada 2 - 0 Jamaica Fi
05/10 Irán 2 - 0 Togo Fi
05/10 Iraq 2 - 1 KenIa Fi
06/10 Japón 2 - 1 Nueva Zelanda Fi
07/10 Tanzania 1 - 1 Malaui Fi
07/10 Rusia 4 - 2 Rep. Corea Fi
08/10 Tailandia 1 - 0 KenIa Fi
08/10 El Salvador 1 - 0 Canada Fi
10/10 Japón 3 - 3 Haití Fi
10/10 Rep. Corea 1 - 3 Marruecos Fi
10/10 Rusia 1 - 1 Irán Fi
08/11 Islandia 1 - 2 República Checa Fi
09/11 Emiratos Arabes 0 - 0 Egipto apla.
09/11 Armenia 4 - 1 Bielorrusia Fi
09/11 Finlandia 3 - 0 Estonia Fi
09/11 Rumania 2 - 0 Turquía Fi
09/11 Irán 2 - 1 Panamá Fi
09/11 Luxemburgo 2 - 1 Hungría Fi
09/11 Escocia 0 - 1 Holanda Fi
10/11 Rep. Corea 2 - 1 Colombia Fi
10/11 China 0 - 2 Serbia Fi
10/11 Japón 1 - 3 Brasil Fi
10/11 Georgia 1 - 0 Chipre Fi
10/11 Ucrania 2 - 1 Eslovaquia Fi
10/11 Bélgica 3 - 3 México Fi
10/11 Polonia 0 - 0 Uruguay Fi
10/11 Inglaterra 0 - 0 Alemania Fi
10/11 Francia 2 - 0 Gales Fi
10/11 Portugal 3 - 0 Arabia Saudi Fi
11/11 Rusia 0 - 1 Argentina Fi
11/11 Qatar 0 - 1 República Checa Fi
11/11 Macedonia 2 - 0 Noruega Fi
11/11 España 5 - 0 Costa Rica Fi
12/11 Malta 0 - 3 Estonia Fi
12/11 Benin 1 - 1 Tanzania Fi
12/11 Curazao 1 - 0 Bolivia Fi
13/11 Armenia 3 - 2 Chipre Fi
13/11 Georgia 2 - 2 Bielorrusia Fi
13/11 Venezuela 0 - 1 Irán Fi
13/11 Bulgaria 1 - 0 Arabia Saudi Fi
13/11 Turquía 2 - 3 Albania Fi
13/11 Kosovo 4 - 3 Lituania Fi
13/11 Polonia 0 - 1 México Fi
14/11 KenIa 0 - 0 Zambia apla.
14/11 Rep. Corea 1 - 1 Serbia Fi
14/11 China 0 - 4 Colombia Fi
14/11 Argentina 2 - 4 Nigeria Fi
14/11 Qatar 1 - 1 Islandia Fi
14/11 Eslovaquia 1 - 0 Noruega Fi
14/11 Rusia 3 - 3 España Fi
14/11 Rumania 0 - 3 Holanda Fi
14/11 Hungría 1 - 0 Costa Rica Fi
14/11 Austria 2 - 1 Uruguay Fi
14/11 Bélgica 1 - 0 Japón Fi
14/11 Alemania 2 - 2 Francia Fi
14/11 Gales 1 - 1 Panamá Fi
14/11 Inglaterra 0 - 0 Brasil Fi
14/11 Portugal 1 - 1 EEUU Fi
19/11 Fiji 0 - 2 Estonia Fi
23/11 Vanuatu 0 - 1 Estonia Fi
25/11 Indonesia 2 - 1 Guyana Fi
26/11 Nueva Caledonia 1 - 1 Estonia Fi
14/01 Indonesia 1 - 4 Islandia Fi
27/01 Rep. Corea 1 - 0 Moldova Fi
29/01 EEUU 0 - 0 Bosnia and Herzegovina Fi
30/01 Rep. Corea 2 - 2 Jamaica Fi
30/01 Azerbaijan 0 - 0 Moldova Fi
01/02 México 1 - 0 Bosnia and Herzegovina Fi
02/02 Azerbaijan 0 - 0 Kosovo apla.
03/02 Rep. Corea 1 - 0 Lituania Fi
26/02 Arabia Saudi 3 - 0 Moldova Fi
28/02 Iraq 4 - 1 Arabia Saudi Fi
14/03 Irán 0 - 0 Libya apla.
17/03 Irán 4 - 0 Sierra Leone Fi
21/03 South Africa 1 - 1 Angola Fi
21/03 Iraq 2 - 3 Qatar Fi
21/03 Liechtenstein 0 - 1 Andorra Fi
22/03 Algeria 4 - 1 Tanzania Fi
22/03 Faroe Islands 1 - 1 Lituania Fi
22/03 Malta 0 - 1 Luxemburgo Fi
22/03 Denmark 1 - 0 Panamá Fi
23/03 Japón 1 - 1 Mali Fi
23/03 Azerbaijan 0 - 1 Bielorrusia Fi
23/03 Chipre 0 - 0 Montenegro Fi
23/03 Finlandia 0 - 0 Macedonia Fi
23/03 Rusia 0 - 3 Brasil Fi
23/03 Senegal 1 - 1 Uzbekistan Fi
23/03 Bulgaria 0 - 1 Bosnia and Herzegovina Fi
23/03 Noruega 4 - 1 Australia Fi
23/03 Turquía 1 - 0 Republic of Ireland Fi
23/03 Greece 0 - 1 Switzerland Fi
23/03 Hungría 2 - 3 Kazakhstan Fi
23/03 Tunisia 1 - 0 Irán Fi
23/03 Arabia Saudi 1 - 1 Ucrania Fi
23/03 Serbia 1 - 2 Marruecos Fi
23/03 Argentina 2 - 0 Italy Fi
23/03 Austria 3 - 0 Slovenia Fi
23/03 Alemania 1 - 1 España Fi
23/03 Holanda 0 - 1 Inglaterra Fi
23/03 Polonia 0 - 1 Nigeria Fi
23/03 Portugal 2 - 1 Egipto Fi
23/03 Escocia 0 - 1 Costa Rica Fi
23/03 Francia 2 - 3 Colombia Fi
24/03 Curazao 1 - 0 Bolivia Fi
24/03 Peru 2 - 0 Croatia Fi
24/03 México 3 - 0 Islandia Fi
24/03 Armenia 0 - 0 Estonia Fi
24/03 Northern Ireland 2 - 1 Rep. Corea Fi
24/03 Canada 1 - 0 Nueva Zelanda Fi
24/03 Georgia 4 - 0 Lithuania Fi
24/03 South Africa 2 - 0 Zambia Fi
24/03 KenIa 2 - 2 Comoros Fi
24/03 Qatar 2 - 2 Syria Fi
24/03 Sweden 1 - 2 Chile Fi
24/03 Israel 1 - 2 Rumania Fi
24/03 Kosovo 1 - 0 Madagascar Fi
24/03 Togo 2 - 2 Côte d'Ivoire Fi
25/03 Gibraltar 1 - 0 Lituania Fi
25/03 Kuwait 1 - 3 Cameroon Fi
25/03 Faroe Islands 3 - 0 Liechtenstein Fi
26/03 Bulgaria 2 - 1 Kazakhstan Fi
26/03 Finlandia 5 - 0 Malta Fi
26/03 Albania 0 - 1 Noruega Fi
26/03 Andorra 0 - 0 Equatorial Guinea apla.
26/03 Portugal 0 - 3 Holanda Fi
27/03 Curazao 1 - 0 Bolivia Fi
27/03 Japón 1 - 2 Ucrania Fi
27/03 Tanzania 2 - 0 Congo DR Fi
27/03 Armenia 0 - 1 Lithuania Fi
27/03 Georgia 2 - 0 Estonia Fi
27/03 KenIa 2 - 3 Central African Republic Fi
27/03 Rusia 1 - 3 Francia Fi
27/03 Azerbaijan 1 - 1 Macedonia Fi
27/03 Irán 2 - 1 Algeria Fi
27/03 Kosovo 2 - 0 Burkina Faso Fi
27/03 Switzerland 6 - 0 Panamá Fi
27/03 Montenegro 2 - 2 Turquía Fi
27/03 Côte d'Ivoire 2 - 1 Moldova Fi
27/03 Denmark 0 - 0 Chile Fi
27/03 Egipto 0 - 1 Greece Fi
27/03 Hungría 0 - 1 Escocia Fi
27/03 Senegal 0 - 0 Bosnia and Herzegovina Fi
27/03 Tunisia 1 - 0 Costa Rica Fi
27/03 Slovenia 0 - 2 Bielorrusia Fi
27/03 Luxemburgo 0 - 4 Austria Fi
27/03 Rumania 1 - 0 Sweden Fi
27/03 Bélgica 4 - 0 Arabia Saudi Fi
27/03 Alemania 0 - 1 Brasil Fi
27/03 Polonia 3 - 2 Rep. Corea Fi
27/03 Colombia 0 - 0 Australia Fi
27/03 Inglaterra 1 - 1 Italy Fi
27/03 Marruecos 2 - 0 Uzbekistan Fi
27/03 Nigeria 0 - 2 Serbia Fi
27/03 España 6 - 1 Argentina Fi
28/03 EEUU 1 - 0 Paraguay Fi
28/03 Islandia 1 - 3 Peru Fi
28/03 México 0 - 1 Croatia Fi
18/04 Trinidad y Tobago 0 - 1 Panamá Fi
09/05 Arabia Saudi 2 - 0 Algeria Fi
15/05 Arabia Saudi 2 - 0 Greece Fi
19/05 Irán 1 - 0 Uzbekistan Fi
20/05 Jordan 3 - 0 Chipre Fi
25/05 KenIa   -   14:00h.
25/05 Kuwait   -   Egipto 21:00h.
26/05 China   -   13:35h.
28/05 KenIa   -   Equatorial Guinea 12:00h.
28/05 Rep. Corea   -   Honduras 13:00h.
28/05 Bosnia and Herzegovina   -   Montenegro 18:00h.
28/05 Turquía   -   Irán 20:15h.
28/05 Italy   -   Arabia Saudi 20:45h.
28/05 Portugal   -   Tunisia 20:45h.
28/05 Francia   -   Republic of Ireland 21:00h.
28/05 Nigeria   -   Congo DR 21:00h.
29/05 EEUU   -   Bolivia 00:30h.
29/05 México   -   Gales 03:00h.
29/05 Azerbaijan   -   Kyrgyzstan 18:00h.
29/05 Armenia   -   Malta 19:00h.
29/05 Albania   -   Kosovo 20:00h.
30/05 Argentina   -   Haití 01:00h.
30/05 Panamá   -   Northern Ireland 03:00h.
30/05 Peru   -   Escocia 03:00h.
30/05 Japón   -   Ghana 12:25h.
30/05 Austria   -   Rusia 20:45h.
31/05 Rumania   -   Chile 16:00h.
31/05 Moldova   -   Congo 19:00h.
31/05 Luxemburgo   -   Senegal 20:00h.
31/05 Marruecos   -   Ucrania 20:00h.
31/05 Eslovaquia   -   Holanda 20:45h.
01/06 Australia   -   República Checa 13:00h.
01/06 Rep. Corea   -   Bosnia and Herzegovina 13:00h.
01/06 Georgia   -   Malta 19:00h.
01/06 Tunisia   -   Turquía 20:15h.
01/06 Egipto   -   Colombia 21:00h.
01/06 Francia   -   Italy 21:00h.
02/06 Tailandia   -   China 13:30h.
02/06 Austria   -   Alemania 18:00h.
02/06 Inglaterra   -   Nigeria 18:15h.
02/06 Sweden   -   Denmark 19:45h.
02/06 Montenegro   -   Slovenia 20:15h.
02/06 Bélgica   -   Portugal 20:45h.
02/06 Albania   -   Ucrania 21:00h.
02/06 Republic of Ireland   -   EEUU 21:00h.
02/06 Islandia   -   Noruega 22:00h.
03/06 México   -   Escocia 02:00h.
03/06 Brasil   -   Croatia 16:00h.
03/06 Costa Rica   -   Northern Ireland 20:00h.
03/06 Arabia Saudi   -   Peru 20:00h.
03/06 España   -   Switzerland 21:00h.
04/06 Moldova   -   Armenia 17:00h.
04/06 Malta 0 - 0 Moldova apla.
04/06 Italy   -   Holanda 20:45h.
04/06 Serbia   -   Chile 21:00h.
04/06 Marruecos   -   Eslovaquia 22:00h.
05/06 Kazakhstan   -   Azerbaijan 16:00h.
05/06 Rusia   -   Turquía 18:00h.
05/06 Rumania   -   Finlandia 19:30h.
05/06 Luxemburgo   -   Georgia 20:00h.
06/06 Nigeria   -   República Checa 15:00h.
06/06 Bielorrusia   -   Hungría 19:00h.
06/06 Noruega   -   Panamá 19:00h.
06/06 Bélgica   -   Egipto 20:45h.
07/06 Rep. Corea   -   Bolivia 16:00h.
07/06 Inglaterra   -   Costa Rica 21:00h.
07/06 Portugal   -   Algeria 21:15h.
07/06 Islandia   -   Ghana 22:00h.
08/06 Uruguay   -   Uzbekistan 01:00h.
08/06 Croatia   -   Senegal 16:00h.
08/06 Irán   -   Lithuania 16:00h.
08/06 Switzerland   -   Japón 19:00h.
08/06 Alemania   -   Arabia Saudi 19:30h.
08/06 Polonia   -   Chile 20:45h.
09/06 Lituania   -   Azerbaijan 17:00h.
09/06 Hungría   -   Australia 17:30h.
09/06 Estonia   -   Marruecos 18:00h.
09/06 Finlandia   -   Bielorrusia 18:00h.
09/06 Sweden   -   Peru 19:15h.
09/06 Denmark   -   México 21:00h.
09/06 Francia   -   EEUU 21:00h.
09/06 España   -   Tunisia 21:00h.
10/06 Austria   -   Brasil 16:00h.
11/06 Bélgica   -   Costa Rica 20:45h.
11/06 Rep. Corea   -   Senegal 21:00h.
12/06 Paraguay   -   Japón 15:05h.
12/06 Polonia   -   Lithuania 18:00h.

Classificació jornada 1ª Amistosos de seleccions

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC

Buscador de deportes

Diari de Girona - Página no existeix