Resultats i calendari de l'Europa League

Grup A

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Slavia Praga Slavia Prague 1 - 0 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv Fi
14/09 Villarreal Villarreal 3 - 1 FC Astana FC Astana Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 FC Astana FC Astana 1 - 1 Slavia Prague Slavia Praga Fi
28/09 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal Villarreal Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 FC Astana FC Astana 4 - 0 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv Fi
19/10 Villarreal Villarreal 2 - 2 Slavia Prague Slavia Praga Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 1 FC Astana FC Astana Fi
02/11 Slavia Praga Slavia Prague 0 - 2 Villarreal Villarreal Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 FC Astana FC Astana 2 - 3 Villarreal Villarreal Fi
23/11 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0 - 2 Slavia Prague Slavia Praga Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Slavia Praga Slavia Prague   -   FC Astana FC Astana 19:00h.
07/12 Villarreal Villarreal   -   Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 19:00h.

Classificació del grup A en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Villarreal Villarreal 11 5 3 2 0 10 5 2 1 1 0 5 3 3 2 1 0 5 2
2 Slavia Prague Slavia Praga 8 5 2 2 1 6 5 2 1 0 1 1 2 3 1 2 0 5 3
3 FC Astana FC Astana 7 5 2 1 2 9 7 3 1 1 1 7 4 2 1 0 1 2 3
4 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1 5 0 1 4 0 8 3 0 1 2 0 3 2 0 0 2 0 5

Grup B

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Dynamo Kiev Dynamo Kyiv 3 - 1 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce Fi
14/09 Young Boys Young Boys 1 - 1 Partizan Belgrade Partizan Belgrado Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Partizan Belgrado Partizan Belgrade 2 - 3 Dynamo Kyiv Dynamo Kiev Fi
28/09 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce 1 - 1 Young Boys Young Boys Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Dynamo Kiev Dynamo Kyiv 2 - 2 Young Boys Young Boys Fi
19/10 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce 0 - 0 Partizan Belgrade Partizan Belgrado Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Partizan Belgrado Partizan Belgrade 2 - 0 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce Fi
02/11 Young Boys Young Boys 0 - 1 Dynamo Kyiv Dynamo Kiev Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Partizan Belgrado Partizan Belgrade 2 - 1 Young Boys Young Boys Fi
23/11 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce 3 - 2 Dynamo Kyiv Dynamo Kiev Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Dynamo Kiev Dynamo Kyiv   -   Partizan Belgrade Partizan Belgrado 19:00h.
07/12 Young Boys Young Boys   -   Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce 19:00h.

Classificació del grup B en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Dynamo Kyiv Dynamo Kiev 10 5 3 1 1 11 8 2 1 1 0 5 3 3 2 0 1 6 5
2 Partizan Belgrade Partizan Belgrado 8 5 2 2 1 7 5 3 2 0 1 6 4 2 0 2 0 1 1
3 Skenderbeu Korce Skenderbeu Korce 5 5 1 2 2 5 8 3 1 2 0 4 3 2 0 0 2 1 5
4 Young Boys Young Boys 3 5 0 3 2 5 7 2 0 1 1 1 2 3 0 2 1 4 5

Grup C

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 0 - 0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad Fi
14/09 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 Sporting Braga Sporting Braga Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim Fi
28/09 Sporting Braga Sporting Braga 2 - 1 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Sporting Braga Sporting Braga 0 - 2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad Fi
19/10 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3 - 1 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim Fi
02/11 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1 - 1 Sporting Braga Sporting Braga Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1 - 2 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir Fi
23/11 Sporting Braga Sporting Braga 3 - 1 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir   -   Sporting Braga Sporting Braga 19:00h.
07/12 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim   -   Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 19:00h.

Classificació del grup C en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Sporting Braga Sporting Braga 10 5 3 1 1 8 6 3 2 0 1 5 4 2 1 1 0 3 2
2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 8 5 2 2 1 6 4 3 1 1 1 4 4 2 1 1 0 2 0
3 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 5 5 1 2 2 5 7 2 0 2 0 1 1 3 1 0 2 4 6
4 TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 4 5 1 1 3 7 9 2 1 0 1 4 3 3 0 1 2 3 6

Grup D

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 FK Austria Viena FK Austria Wien 1 - 5 Milan Milan Fi
14/09 HNK Rijeka HNK Rijeka 1 - 2 AEK Athens AEK Atenas Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 AEK Atenas AEK Athens 2 - 2 FK Austria Wien FK Austria Viena Fi
28/09 Milan Milan 3 - 2 HNK Rijeka HNK Rijeka Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 FK Austria Viena FK Austria Wien 1 - 3 HNK Rijeka HNK Rijeka Fi
19/10 Milan Milan 0 - 0 AEK Athens AEK Atenas Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 AEK Atenas AEK Athens 0 - 0 Milan Milan Fi
02/11 HNK Rijeka HNK Rijeka 1 - 4 FK Austria Wien FK Austria Viena Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 AEK Atenas AEK Athens 2 - 2 HNK Rijeka HNK Rijeka Fi
23/11 Milan Milan 5 - 1 FK Austria Wien FK Austria Viena Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 FK Austria Viena FK Austria Wien   -   AEK Athens AEK Atenas 19:00h.
07/12 HNK Rijeka HNK Rijeka   -   Milan Milan 19:00h.

Classificació del grup D en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Milan Milan 11 5 3 2 0 13 4 3 2 1 0 8 3 2 1 1 0 5 1
2 AEK Athens AEK Atenas 7 5 1 4 0 6 5 3 0 3 0 4 4 2 1 1 0 2 1
3 FK Austria Wien FK Austria Viena 4 5 1 1 3 9 16 2 0 0 2 2 8 3 1 1 1 7 8
4 HNK Rijeka HNK Rijeka 4 5 1 1 3 9 12 2 0 0 2 2 6 3 1 1 1 7 6

Grup E

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Apollon Limassol Apollon Limassol 1 - 1 Lyon Lyon Fi
14/09 Atalanta Atalanta 3 - 0 Everton Everton Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Everton Everton 2 - 2 Apollon Limassol Apollon Limassol Fi
28/09 Lyon Lyon 1 - 1 Atalanta Atalanta Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Atalanta Atalanta 3 - 1 Apollon Limassol Apollon Limassol Fi
19/10 Everton Everton 1 - 2 Lyon Lyon Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Apollon Limassol Apollon Limassol 1 - 1 Atalanta Atalanta Fi
02/11 Lyon Lyon 3 - 0 Everton Everton Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Everton Everton 1 - 5 Atalanta Atalanta Fi
23/11 Lyon Lyon 4 - 0 Apollon Limassol Apollon Limassol Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Apollon Limassol Apollon Limassol   -   Everton Everton 19:00h.
07/12 Atalanta Atalanta   -   Lyon Lyon 19:00h.

Classificació del grup E en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Atalanta Atalanta 11 5 3 2 0 13 4 2 2 0 0 6 1 3 1 2 0 7 3
2 Lyon Lyon 11 5 3 2 0 11 3 3 2 1 0 8 1 2 1 1 0 3 2
3 Apollon Limassol Apollon Limassol 3 5 0 3 2 5 11 2 0 2 0 2 2 3 0 1 2 3 9
4 Everton Everton 1 5 0 1 4 4 15 3 0 1 2 4 9 2 0 0 2 0 6

Grup F

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 FC Copenhague FC Kbenhavn 0 - 0 Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscú Fi
14/09 Zlín Zln 0 - 0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Lokomotiv Moscú Lokomotiv Moscow 3 - 0 Zln Zlín Fi
28/09 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0 - 0 FC Kbenhavn FC Copenhague Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 - 1 Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscú Fi
19/10 Zlín Zln 1 - 1 FC Kbenhavn FC Copenhague Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 FC Copenhague FC Kbenhavn 3 - 0 Zln Zlín Fi
02/11 Lokomotiv Moscú Lokomotiv Moscow 1 - 2 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Lokomotiv Moscú Lokomotiv Moscow 2 - 1 FC Kbenhavn FC Copenhague Fi
23/11 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 - 0 Zln Zlín Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 FC Copenhague FC Kbenhavn   -   Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 19:00h.
07/12 Zlín Zln   -   Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscú 19:00h.

Classificació del grup F en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 9 5 2 3 0 4 2 3 1 2 0 2 1 2 1 1 0 2 1
2 Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscú 8 5 2 2 1 7 4 3 2 0 1 6 3 2 0 2 0 1 1
3 FC Kbenhavn FC Copenhague 6 5 1 3 1 5 3 2 1 1 0 3 0 3 0 2 1 2 3
4 Zln Zlín 2 5 0 2 3 1 8 2 0 2 0 1 1 3 0 0 3 0 7

Grup G

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 FCSB FCSB 3 - 0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Fi
14/09 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2 - 1 Lugano Lugano Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Lugano Lugano 1 - 2 FCSB FCSB Fi
28/09 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3 - 1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1 - 2 FCSB FCSB Fi
19/10 Lugano Lugano 3 - 2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 FCSB FCSB 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Fi
02/11 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 - 1 Lugano Lugano Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Lugano Lugano 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Fi
23/11 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2 - 0 FCSB FCSB Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 FCSB FCSB   -   Lugano Lugano 21:05h.
07/12 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva   -   Viktoria Plzen Viktoria Plzen 21:05h.

Classificació del grup G en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 FCSB FCSB 10 5 3 1 1 8 5 2 1 1 0 4 1 3 2 0 1 4 4
2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 9 5 3 0 2 11 8 3 3 0 0 9 2 2 0 0 2 2 6
3 Lugano Lugano 6 5 2 0 3 7 10 3 2 0 1 5 4 2 0 0 2 2 6
4 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 5 1 1 3 5 8 2 1 0 1 3 3 3 0 1 2 2 5

Grup H

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Estrella Roja Belgrado Crvena Zvezda 1 - 1 BATE Borisov BATE Borisov Fi
14/09 Arsenal Arsenal 3 - 1 1. FC Kln FC Colonia Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 FC Colonia 1. FC Kln 0 - 1 Crvena Zvezda Estrella Roja Belgrado Fi
28/09 BATE Borisov BATE Borisov 2 - 4 Arsenal Arsenal Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 BATE Borisov BATE Borisov 1 - 0 1. FC Kln FC Colonia Fi
19/10 Estrella Roja Belgrado Crvena Zvezda 0 - 1 Arsenal Arsenal Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 FC Colonia 1. FC Kln 5 - 2 BATE Borisov BATE Borisov Fi
02/11 Arsenal Arsenal 0 - 0 Crvena Zvezda Estrella Roja Belgrado Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 FC Colonia 1. FC Kln 1 - 0 Arsenal Arsenal Fi
23/11 BATE Borisov BATE Borisov 0 - 0 Crvena Zvezda Estrella Roja Belgrado Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Arsenal Arsenal   -   BATE Borisov BATE Borisov 21:05h.
07/12 Estrella Roja Belgrado Crvena Zvezda   -   1. FC Kln FC Colonia 21:05h.

Classificació del grup H en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Arsenal Arsenal 10 5 3 1 1 8 4 2 1 1 0 3 1 3 2 0 1 5 3
2 Crvena Zvezda Estrella Roja Belgrado 6 5 1 3 1 2 2 2 0 1 1 1 2 3 1 2 0 1 0
3 1. FC Kln FC Colonia 6 5 2 0 3 7 7 3 2 0 1 6 3 2 0 0 2 1 4
4 BATE Borisov BATE Borisov 5 5 1 2 2 6 10 3 1 1 1 3 4 2 0 1 1 3 6

Grup I

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Olympique Marsella Marseille 1 - 0 Konyaspor Konyaspor Fi
14/09 Vitória Guimarães Vitria Guimares 1 - 1 FC Red Bull Salzburg FC Red Bull Salzburgo Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 FC Red Bull Salzburgo FC Red Bull Salzburg 1 - 0 Marseille Olympique Marsella Fi
28/09 Konyaspor Konyaspor 2 - 1 Vitria Guimares Vitória Guimarães Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Konyaspor Konyaspor 0 - 2 FC Red Bull Salzburg FC Red Bull Salzburgo Fi
19/10 Olympique Marsella Marseille 2 - 1 Vitria Guimares Vitória Guimarães Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 FC Red Bull Salzburgo FC Red Bull Salzburg 0 - 0 Konyaspor Konyaspor Fi
02/11 Vitória Guimarães Vitria Guimares 1 - 0 Marseille Olympique Marsella Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 FC Red Bull Salzburgo FC Red Bull Salzburg 3 - 0 Vitria Guimares Vitória Guimarães Fi
23/11 Konyaspor Konyaspor 1 - 1 Marseille Olympique Marsella Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Olympique Marsella Marseille   -   FC Red Bull Salzburg FC Red Bull Salzburgo 21:05h.
07/12 Vitória Guimarães Vitria Guimares   -   Konyaspor Konyaspor 21:05h.

Classificació del grup I en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 FC Red Bull Salzburg FC Red Bull Salzburgo 11 5 3 2 0 7 1 3 2 1 0 4 0 2 1 1 0 3 1
2 Marseille Olympique Marsella 7 5 2 1 2 4 4 2 2 0 0 3 1 3 0 1 2 1 3
3 Konyaspor Konyaspor 5 5 1 2 2 3 5 3 1 1 1 3 4 2 0 1 1 0 1
4 Vitria Guimares Vitória Guimarães 4 5 1 1 3 4 8 2 1 1 0 2 1 3 0 0 3 2 7

Grup J

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Hertha BSC Hertha BSC 0 - 0 Athletic Club Athletic Club Fi
14/09 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 0 - 2 stersunds FK Östersunds FK Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Athletic Club Athletic Club 0 - 1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi
28/09 Östersunds FK stersunds FK 1 - 0 Hertha BSC Hertha BSC Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2 - 1 Hertha BSC Hertha BSC Fi
19/10 Östersunds FK stersunds FK 2 - 2 Athletic Club Athletic Club Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Athletic Club Athletic Club 1 - 0 stersunds FK Östersunds FK Fi
02/11 Hertha BSC Hertha BSC 2 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Athletic Club Athletic Club 3 - 2 Hertha BSC Hertha BSC Fi
23/11 Östersunds FK stersunds FK 2 - 0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Hertha BSC Hertha BSC   -   stersunds FK Östersunds FK 21:05h.
07/12 Zorya Luhansk Zorya Luhansk   -   Athletic Club Athletic Club 21:05h.

Classificació del grup J en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 stersunds FK Östersunds FK 10 5 3 1 1 7 3 3 2 1 0 5 2 2 1 0 1 2 1
2 Athletic Club Athletic Club 8 5 2 2 1 6 5 3 2 0 1 4 3 2 0 2 0 2 2
3 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 6 5 2 0 3 3 7 2 1 0 1 2 3 3 1 0 2 1 4
4 Hertha BSC Hertha BSC 4 5 1 1 3 5 6 2 1 1 0 2 0 3 0 0 3 3 6

Grup K

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1 - 5 Nice Niza Fi
14/09 Vitesse Vitesse 2 - 3 Lazio Lazio Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Lazio Lazio 2 - 0 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem Fi
28/09 Niza Nice 3 - 0 Vitesse Vitesse Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Niza Nice 1 - 3 Lazio Lazio Fi
19/10 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1 - 1 Vitesse Vitesse Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Lazio Lazio 1 - 0 Nice Niza Fi
02/11 Vitesse Vitesse 0 - 2 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Lazio Lazio 1 - 1 Vitesse Vitesse Fi
23/11 Niza Nice 3 - 1 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem   -   Lazio Lazio 21:05h.
07/12 Vitesse Vitesse   -   Nice Niza 21:05h.

Classificació del grup K en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Lazio Lazio 13 5 4 1 0 10 4 3 2 1 0 4 1 2 2 0 0 6 3
2 Nice Niza 9 5 3 0 2 12 6 3 2 0 1 7 4 2 1 0 1 5 2
3 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem 4 5 1 1 3 5 11 2 0 1 1 2 6 3 1 0 2 3 5
4 Vitesse Vitesse 2 5 0 2 3 4 10 2 0 0 2 2 5 3 0 2 1 2 5

Grup L

Jornada 1ª

14.09.2017 - 14.09.2017
14/09 Real Sociedad Real Sociedad 4 - 0 Rosenborg Rosenborg Fi
14/09 Vardar Vardar 0 - 5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburgo Fi

Jornada 2ª

28.09.2017 - 28.09.2017
28/09 Rosenborg Rosenborg 3 - 1 Vardar Vardar Fi
28/09 Zenit St Petersburgo Zenit St Petersburg 3 - 1 Real Sociedad Real Sociedad Fi

Jornada 3ª

19.10.2017 - 19.10.2017
19/10 Vardar Vardar 0 - 6 Real Sociedad Real Sociedad Fi
19/10 Zenit St Petersburgo Zenit St Petersburg 3 - 1 Rosenborg Rosenborg Fi

Jornada 4ª

02.11.2017 - 02.11.2017
02/11 Real Sociedad Real Sociedad 3 - 0 Vardar Vardar Fi
02/11 Rosenborg Rosenborg 1 - 1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburgo Fi

Jornada 5ª

23.11.2017 - 23.11.2017
23/11 Rosenborg Rosenborg 0 - 1 Real Sociedad Real Sociedad Fi
23/11 Zenit St Petersburgo Zenit St Petersburg 2 - 1 Vardar Vardar Fi

Jornada 6ª

07.12.2017 - 07.12.2017
07/12 Real Sociedad Real Sociedad   -   Zenit St Petersburg Zenit St Petersburgo 21:05h.
07/12 Vardar Vardar   -   Rosenborg Rosenborg 21:05h.

Classificació del grup L en la jornada 5ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburgo 13 5 4 1 0 14 4 3 3 0 0 8 3 2 1 1 0 6 1
2 Real Sociedad Real Sociedad 12 5 4 0 1 15 3 2 2 0 0 7 0 3 2 0 1 8 3
3 Rosenborg Rosenborg 4 5 1 1 3 5 10 3 1 1 1 4 3 2 0 0 2 1 7
4 Vardar Vardar 0 5 0 0 5 2 19 2 0 0 2 0 11 3 0 0 3 2 8

Buscador de deportes