Calendari de Regional Preferent Canàries del Grup 2

Jornada 1ª

28.08.2015 - 30.08.2015
28/08 CD Charco del Pino 2 - 0 Atlético San Juan Fi
28/08 I'Gara C-Blanco 1 - 3 CD San Andrés Fi
28/08 Guargacho 3 - 1 Victoria Fi
28/08 Icodense 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
29/08 Atlético Unión Güímar 4 - 0 CD Águilas Atlético Fi
29/08 Orotava 1 - 1 Buzanada Fi
30/08 Laguna 1 - 1 Valeriana Fi
30/08 Tacoronte 0 - 1 Zamorano Esperanza Fi
30/08 Gomera 4 - 1 San Isidro Fi
 
 

Jornada 2ª

04.09.2015 - 06.09.2015
04/09 Atlético San Juan 1 - 3 Laguna Fi
04/09 CD San Andrés 1 - 1 CD Charco del Pino Fi
04/09 CD San Lorenzo 2 - 1 Orotava Fi
04/09 San Isidro 1 - 2 Icodense Fi
05/09 Juventud Laguna 3 - 1 Atlético Unión Güímar Fi
05/09 Zamorano Esperanza 2 - 1 Guargacho Fi
05/09 Buzanada 0 - 0 Tacoronte Fi
06/09 Victoria 2 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
06/09 CD Águilas Atlético 1 - 1 Gomera Fi
 

Jornada 3ª

11.09.2015 - 13.09.2015
11/09 Laguna 1 - 1 CD San Andrés Fi
11/09 I'Gara C-Blanco 2 - 1 Zamorano Esperanza Fi
11/09 Guargacho 1 - 2 Buzanada Fi
12/09 Orotava 2 - 0 San Isidro Fi
12/09 Icodense 2 - 1 CD Águilas Atlético Fi
12/09 CD Charco del Pino 2 - 1 Victoria Fi
13/09 Valeriana 2 - 2 Atlético San Juan Fi
13/09 Gomera 0 - 1 Juventud Laguna Fi
13/09 Tacoronte 3 - 1 CD San Lorenzo Fi
 
 

Jornada 4ª

18.09.2015 - 20.09.2015
18/09 Victoria 2 - 2 Laguna Fi
18/09 Buzanada 3 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
18/09 CD San Lorenzo 3 - 1 Guargacho Fi
18/09 CD Águilas Atlético 1 - 2 Orotava Fi
18/09 Juventud Laguna 0 - 1 Icodense Fi
19/09 San Isidro 1 - 3 Tacoronte Fi
19/09 CD San Andrés 0 - 0 Valeriana Fi
19/09 Zamorano Esperanza 0 - 2 CD Charco del Pino Fi
20/09 Atlético Unión Güímar 3 - 0 Gomera Fi
 

Jornada 5ª

22.09.2015 - 23.09.2015
22/09 I'Gara C-Blanco 1 - 0 CD San Lorenzo Fi
23/09 Valeriana 1 - 0 Victoria Fi
23/09 Atlético San Juan 0 - 2 CD San Andrés Fi
23/09 Laguna 3 - 1 Zamorano Esperanza Fi
23/09 CD Charco del Pino 1 - 0 Buzanada Fi
23/09 Guargacho 2 - 1 San Isidro Fi
23/09 Tacoronte 1 - 2 CD Águilas Atlético Fi
23/09 Orotava 1 - 1 Juventud Laguna Fi
23/09 Icodense 2 - 3 Atlético Unión Güímar Fi
 
 

Jornada 6ª

25.09.2015 - 27.09.2015
25/09 Victoria 2 - 1 Atlético San Juan Fi
25/09 CD San Lorenzo 1 - 1 CD Charco del Pino Fi
25/09 CD Águilas Atlético 1 - 0 Guargacho Fi
25/09 Juventud Laguna 2 - 4 Tacoronte Fi
26/09 San Isidro 4 - 1 I'Gara C-Blanco Fi
26/09 Buzanada 0 - 2 Laguna Fi
27/09 Zamorano Esperanza 3 - 1 Valeriana Fi
27/09 Atlético Unión Güímar 1 - 1 Orotava Fi
27/09 Gomera 2 - 1 Icodense Fi
 

Jornada 7ª

02.10.2015 - 04.10.2015
02/10 CD San Andrés 1 - 0 Victoria Fi
02/10 Atlético San Juan 1 - 4 Zamorano Esperanza Fi
02/10 I'Gara C-Blanco 1 - 2 CD Águilas Atlético Fi
02/10 Guargacho 2 - 3 Juventud Laguna Fi
03/10 Laguna 7 - 1 CD San Lorenzo Fi
03/10 CD Charco del Pino 1 - 0 San Isidro Fi
04/10 Valeriana 2 - 3 Buzanada Fi
04/10 Tacoronte 2 - 1 Atlético Unión Güímar Fi
04/10 Orotava 3 - 0 Gomera Fi
 
 

Jornada 8ª

09.10.2015 - 08.12.2015
09/10 CD Águilas Atlético 2 - 2 CD Charco del Pino Fi
10/10 Icodense 1 - 3 Orotava Fi
10/10 Zamorano Esperanza 1 - 2 CD San Andrés Fi
10/10 CD San Lorenzo 3 - 1 Valeriana Fi
11/10 Atlético Unión Güímar 4 - 2 Guargacho Fi
08/12 Juventud Laguna 2 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
08/12 Gomera 0 - 0 Tacoronte Fi
08/12 Buzanada 8 - 0 Atlético San Juan Fi
08/12 San Isidro 2 - 4 Laguna Fi
 

Jornada 9ª

16.10.2015 - 18.10.2015
16/10 Victoria 2 - 0 Zamorano Esperanza Fi
16/10 CD San Andrés 1 - 1 Buzanada Fi
16/10 Atlético San Juan 1 - 2 CD San Lorenzo Fi
16/10 I'Gara C-Blanco 0 - 2 Atlético Unión Güímar Fi
17/10 Laguna 0 - 0 CD Águilas Atlético Fi
17/10 CD Charco del Pino 0 - 0 Juventud Laguna Fi
18/10 Valeriana 1 - 3 San Isidro Fi
18/10 Guargacho 3 - 2 Gomera Fi
18/10 Tacoronte 2 - 0 Icodense Fi
 
 

Jornada 10ª

23.10.2015 - 16.12.2015
23/10 CD San Lorenzo 3 - 1 CD San Andrés Fi
24/10 Orotava 1 - 4 Tacoronte Fi
24/10 San Isidro 5 - 2 Atlético San Juan Fi
24/10 Icodense 5 - 0 Guargacho Fi
24/10 CD Águilas Atlético 1 - 2 Valeriana Fi
24/10 Buzanada 6 - 1 Victoria Fi
25/10 Atlético Unión Güímar 3 - 0 CD Charco del Pino Fi
25/10 Gomera 5 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
16/12 Juventud Laguna 0 - 3 Laguna Fi
 

Jornada 11ª

30.10.2015 - 01.11.2015
30/10 Victoria 0 - 2 CD San Lorenzo Fi
30/10 CD San Andrés 2 - 2 San Isidro Fi
30/10 Atlético San Juan 1 - 2 CD Águilas Atlético Fi
30/10 I'Gara C-Blanco 1 - 4 Icodense Fi
30/10 Guargacho 0 - 4 Orotava Fi
31/10 Valeriana 1 - 1 Juventud Laguna Fi
31/10 Laguna 1 - 0 Atlético Unión Güímar Fi
31/10 Zamorano Esperanza 2 - 3 Buzanada Fi
01/11 CD Charco del Pino 1 - 0 Gomera Fi
 
 

Jornada 12ª

06.11.2015 - 08.11.2015
06/11 CD San Lorenzo 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
06/11 CD Águilas Atlético 1 - 0 CD San Andrés Fi
06/11 Juventud Laguna 1 - 2 Atlético San Juan Fi
07/11 Orotava 4 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
07/11 San Isidro 0 - 0 Victoria Fi
07/11 Icodense 1 - 5 CD Charco del Pino Fi
08/11 Atlético Unión Güímar 6 - 0 Valeriana Fi
08/11 Tacoronte 1 - 0 Guargacho Fi
08/11 Gomera 1 - 0 Laguna Fi
 

Jornada 13ª

13.11.2015 - 15.11.2015
13/11 Atlético San Juan 2 - 5 Atlético Unión Güímar Fi
13/11 Buzanada 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
13/11 Victoria 0 - 1 CD Águilas Atlético Fi
13/11 CD San Andrés 2 - 2 Juventud Laguna Fi
13/11 I'Gara C-Blanco 3 - 4 Tacoronte Fi
14/11 Laguna 1 - 0 Icodense Fi
14/11 CD Charco del Pino 2 - 1 Orotava Fi
15/11 Zamorano Esperanza 2 - 1 San Isidro Fi
15/11 Valeriana 1 - 2 Gomera Fi
 
 

Jornada 14ª

20.11.2015 - 22.11.2015
20/11 CD Águilas Atlético 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
20/11 Juventud Laguna 2 - 2 Victoria Fi
20/11 Orotava 0 - 1 Laguna Fi
20/11 Guargacho 1 - 1 I'Gara C-Blanco Fi
22/11 CD San Andrés 2 - 4 Atlético Unión Güímar Fi
22/11 Tacoronte 4 - 3 CD Charco del Pino Fi
22/11 Gomera 5 - 0 Atlético San Juan Fi
22/11 San Isidro 2 - 0 Buzanada Fi
22/11 Icodense 1 - 1 Valeriana Fi
 

Jornada 15ª

27.11.2015 - 29.11.2015
27/11 CD San Lorenzo 0 - 1 San Isidro Fi
27/11 Buzanada 2 - 0 CD Águilas Atlético Fi
27/11 Victoria 0 - 6 Atlético Unión Güímar Fi
27/11 Laguna 3 - 0 Tacoronte Fi
28/11 Zamorano Esperanza 1 - 1 Juventud Laguna Fi
28/11 CD Charco del Pino 4 - 1 Guargacho Fi
28/11 Atlético San Juan 0 - 1 Icodense Fi
29/11 Valeriana 0 - 6 Orotava Fi
29/11 CD San Andrés 0 - 2 Gomera Fi
 
 

Jornada 16ª

04.12.2015 - 13.01.2016
04/12 CD Águilas Atlético 1 - 2 CD San Lorenzo Fi
04/12 Juventud Laguna 2 - 2 Buzanada Fi
04/12 I'Gara C-Blanco 1 - 3 CD Charco del Pino Fi
05/12 Atlético Unión Güímar 1 - 1 Zamorano Esperanza Fi
05/12 Orotava 2 - 1 Atlético San Juan Fi
06/12 Tacoronte 0 - 0 Valeriana Fi
06/12 Gomera 4 - 2 Victoria Fi
23/12 Icodense 3 - 1 CD San Andrés Fi
13/01 Guargacho 1 - 2 Laguna Fi
 

Jornada 17ª

11.12.2015 - 13.12.2015
11/12 CD San Lorenzo 1 - 1 Juventud Laguna Fi
11/12 Buzanada 4 - 0 Atlético Unión Güímar Fi
12/12 Laguna 3 - 2 I'Gara C-Blanco Fi
12/12 San Isidro 2 - 1 CD Águilas Atlético Fi
12/12 CD San Andrés 0 - 1 Orotava Fi
12/12 Atlético San Juan 2 - 3 Tacoronte Fi
13/12 Valeriana 1 - 0 Guargacho Fi
13/12 Victoria 2 - 1 Icodense Fi
13/12 Zamorano Esperanza 1 - 2 Gomera Fi
 
 

Jornada 18ª

18.12.2015 - 20.12.2015
18/12 Guargacho 1 - 2 Atlético San Juan Fi
18/12 CD Charco del Pino 1 - 2 Laguna Fi
19/12 Juventud Laguna 2 - 2 San Isidro Fi
19/12 Orotava 1 - 2 Victoria Fi
19/12 Tacoronte 2 - 0 CD San Andrés Fi
19/12 Icodense 1 - 1 Zamorano Esperanza Fi
19/12 I'Gara C-Blanco 4 - 0 Valeriana Fi
20/12 Atlético Unión Güímar 1 - 3 CD San Lorenzo Fi
20/12 Gomera 1 - 2 Buzanada Fi
 

Jornada 19ª

23.12.2015 - 03.01.2016
23/12 Atlético San Juan 2 - 3 I'Gara C-Blanco Fi
29/12 CD Águilas Atlético 3 - 1 Juventud Laguna Fi
30/12 Buzanada 2 - 3 Icodense Fi
30/12 Victoria 0 - 1 Tacoronte Fi
30/12 CD San Andrés 2 - 0 Guargacho Fi
02/01 Valeriana 1 - 3 CD Charco del Pino Fi
03/01 Zamorano Esperanza 0 - 2 Orotava Fi
03/01 CD San Lorenzo 2 - 1 Gomera Fi
03/01 San Isidro 3 - 2 Atlético Unión Güímar Fi
 
 

Jornada 20ª

08.01.2016 - 10.01.2016
08/01 CD San Lorenzo 2 - 2 Icodense Fi
08/01 CD San Andrés 5 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
08/01 CD Águilas Atlético 3 - 3 Atlético Unión Güímar Fi
08/01 Buzanada 3 - 1 Orotava Fi
08/01 Victoria 3 - 1 Guargacho Fi
09/01 Valeriana 0 - 4 Laguna Fi
09/01 Zamorano Esperanza 0 - 5 Tacoronte Fi
09/01 Atlético San Juan 1 - 5 CD Charco del Pino Fi
10/01 San Isidro 0 - 2 Gomera Fi
 

Jornada 21ª

15.01.2016 - 17.01.2016
15/01 I'Gara C-Blanco 1 - 0 Victoria Fi
15/01 CD Charco del Pino 1 - 0 CD San Andrés Fi
16/01 Orotava 2 - 0 CD San Lorenzo Fi
16/01 Laguna 3 - 0 Atlético San Juan Fi
16/01 Icodense 4 - 1 San Isidro Fi
16/01 Guargacho 2 - 2 Zamorano Esperanza Fi
17/01 Atlético Unión Güímar 2 - 3 Juventud Laguna Fi
17/01 Tacoronte 3 - 3 Buzanada Fi
17/01 Gomera 1 - 1 CD Águilas Atlético Fi
 
 

Jornada 22ª

22.01.2016 - 24.01.2016
22/01 Victoria 2 - 1 CD Charco del Pino Fi
23/01 San Isidro 4 - 1 Orotava Fi
23/01 CD Águilas Atlético 0 - 0 Icodense Fi
23/01 CD San Andrés 2 - 0 Laguna Fi
23/01 Zamorano Esperanza 1 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
23/01 Buzanada 2 - 1 Guargacho Fi
23/01 Atlético San Juan 1 - 1 Valeriana Fi
23/01 CD San Lorenzo 1 - 1 Tacoronte Fi
24/01 Juventud Laguna 2 - 0 Gomera Fi
 

Jornada 23ª

29.01.2016 - 31.01.2016
29/01 CD Charco del Pino 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
29/01 Guargacho 0 - 4 CD San Lorenzo Fi
29/01 I'Gara C-Blanco 0 - 2 Buzanada Fi
30/01 Orotava 2 - 1 CD Águilas Atlético Fi
30/01 Laguna 3 - 0 Victoria Fi
30/01 Icodense 1 - 0 Juventud Laguna Fi
31/01 Valeriana 2 - 0 CD San Andrés Fi
31/01 Tacoronte 3 - 2 San Isidro Fi
31/01 Gomera 1 - 2 Atlético Unión Güímar Fi
 
 

Jornada 24ª

04.02.2016 - 06.02.2016
04/02 Zamorano Esperanza 1 - 2 Laguna Fi
04/02 CD San Andrés 1 - 0 Atlético San Juan Fi
04/02 CD San Lorenzo 6 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
04/02 Juventud Laguna 2 - 1 Orotava Fi
05/02 Buzanada 2 - 2 CD Charco del Pino Fi
05/02 CD Águilas Atlético 3 - 1 Tacoronte Fi
06/02 Atlético Unión Güímar 2 - 1 Icodense Fi
06/02 San Isidro 3 - 3 Guargacho Fi
06/02 Victoria 1 - 2 Valeriana Fi
 

Jornada 25ª

19.02.2016 - 21.02.2016
19/02 Atlético San Juan 1 - 6 Victoria Fi
19/02 I'Gara C-Blanco 1 - 1 San Isidro Fi
19/02 Guargacho 5 - 6 CD Águilas Atlético Fi
20/02 Orotava 0 - 4 Atlético Unión Güímar Fi
20/02 Laguna 0 - 0 Buzanada Fi
20/02 CD Charco del Pino 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
21/02 Valeriana 1 - 1 Zamorano Esperanza Fi
21/02 Tacoronte 4 - 2 Juventud Laguna Fi
21/02 Icodense 1 - 1 Gomera Fi
 
 

Jornada 26ª

26.02.2016 - 28.02.2016
26/02 Victoria 2 - 1 CD San Andrés Fi
26/02 CD San Lorenzo 2 - 1 Laguna Fi
26/02 San Isidro 2 - 0 CD Charco del Pino Fi
26/02 CD Águilas Atlético 5 - 1 I'Gara C-Blanco Fi
26/02 Juventud Laguna 4 - 2 Guargacho Fi
27/02 Buzanada 1 - 0 Valeriana Fi
28/02 Zamorano Esperanza 5 - 1 Atlético San Juan Fi
28/02 Gomera 2 - 1 Orotava Fi
28/02 Atlético Unión Güímar 1 - 4 Tacoronte Fi
 

Jornada 27ª

04.03.2016 - 06.03.2016
04/03 CD San Andrés 3 - 2 Zamorano Esperanza Fi
04/03 Atlético San Juan 0 - 4 Buzanada Fi
04/03 I'Gara C-Blanco 1 - 4 Juventud Laguna Fi
05/03 Orotava 0 - 2 Icodense Fi
05/03 Laguna 1 - 1 San Isidro Fi
05/03 CD Charco del Pino 3 - 0 CD Águilas Atlético Fi
05/03 Guargacho 1 - 2 Atlético Unión Güímar Fi
06/03 Valeriana 1 - 2 CD San Lorenzo Fi
06/03 Tacoronte 3 - 3 Gomera Fi
 
 

Jornada 28ª

11.03.2016 - 13.03.2016
11/03 CD San Lorenzo 3 - 0 Atlético San Juan Fi
11/03 CD Águilas Atlético 0 - 0 Laguna Fi
12/03 Juventud Laguna 2 - 0 CD Charco del Pino Fi
12/03 Icodense 2 - 2 Tacoronte Fi
12/03 San Isidro 1 - 2 Valeriana Fi
12/03 Buzanada 2 - 1 CD San Andrés Fi
13/03 Zamorano Esperanza 2 - 2 Victoria Fi
13/03 Atlético Unión Güímar 9 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
13/03 Gomera 8 - 0 Guargacho Fi
 

Jornada 29ª

18.03.2016 - 20.03.2016
18/03 Victoria 0 - 3 Buzanada Fi
18/03 CD San Andrés 0 - 2 CD San Lorenzo Fi
18/03 Atlético San Juan 0 - 1 San Isidro Fi
18/03 CD Charco del Pino 2 - 0 Atlético Unión Güímar Fi
18/03 Guargacho 1 - 2 Icodense Fi
19/03 Tacoronte 1 - 3 Orotava Fi
19/03 Laguna 1 - 2 Juventud Laguna Fi
20/03 Valeriana 0 - 5 CD Águilas Atlético Fi
20/03 I'Gara C-Blanco 1 - 4 Gomera Fi
 
 

Jornada 30ª

01.04.2016 - 03.04.2016
01/04 Buzanada 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
01/04 CD San Lorenzo 1 - 0 Victoria Fi
01/04 San Isidro 2 - 0 CD San Andrés Fi
01/04 CD Águilas Atlético 4 - 0 Atlético San Juan Fi
01/04 Icodense 4 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
02/04 Juventud Laguna 0 - 3 Valeriana Fi
02/04 Orotava 3 - 0 Guargacho Fi
03/04 Atlético Unión Güímar 1 - 1 Laguna Fi
03/04 Gomera 4 - 1 CD Charco del Pino Fi
 

Jornada 31ª

08.04.2016 - 27.04.2016
08/04 Victoria 1 - 1 San Isidro Fi
08/04 Atlético San Juan 1 - 0 Juventud Laguna Fi
08/04 I'Gara C-Blanco 2 - 4 Orotava Fi
09/04 Guargacho 0 - 7 Tacoronte Fi
09/04 CD Charco del Pino 3 - 0 Icodense Fi
10/04 Valeriana 0 - 1 Atlético Unión Güímar Fi
10/04 Laguna 2 - 2 Gomera Fi
27/04 Zamorano Esperanza 2 - 0 CD San Lorenzo Fi
27/04 CD San Andrés 0 - 0 CD Águilas Atlético Fi
 
 

Jornada 32ª

15.04.2016 - 17.04.2016
15/04 San Isidro 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
15/04 CD Águilas Atlético 1 - 0 Victoria Fi
15/04 Juventud Laguna 2 - 4 CD San Andrés Fi
16/04 Orotava 1 - 5 CD Charco del Pino Fi
16/04 Icodense 2 - 1 Laguna Fi
17/04 Atlético Unión Güímar 4 - 0 Atlético San Juan Fi
17/04 Gomera 0 - 0 Valeriana Fi
17/04 Tacoronte 6 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
17/04 CD San Lorenzo 1 - 1 Buzanada Fi
 

Jornada 33ª

22.04.2016 - 24.04.2016
22/04 CD San Andrés 0 - 1 Atlético Unión Güímar Fi
22/04 Buzanada 2 - 0 San Isidro Fi
22/04 Victoria 4 - 0 Juventud Laguna Fi
22/04 CD Charco del Pino 3 - 3 Tacoronte Fi
22/04 I'Gara C-Blanco 2 - 4 Guargacho Fi
23/04 Valeriana 2 - 1 Icodense Fi
23/04 Laguna 0 - 0 Orotava Fi
23/04 Zamorano Esperanza 3 - 1 CD Águilas Atlético Fi
24/04 Atlético San Juan 2 - 4 Gomera Fi
 
 

Jornada 34ª

29.04.2016 - 01.05.2016
29/04 San Isidro 2 - 2 CD San Lorenzo Fi
29/04 Juventud Laguna 1 - 0 Zamorano Esperanza Fi
29/04 Guargacho 1 - 2 CD Charco del Pino Fi
30/04 Orotava 2 - 1 Valeriana Fi
30/04 Icodense 7 - 2 Atlético San Juan Fi
30/04 CD Águilas Atlético 0 - 1 Buzanada Fi
01/05 Atlético Unión Güímar 5 - 0 Victoria Fi
01/05 Tacoronte 1 - 0 Laguna Fi
01/05 Gomera 2 - 1 CD San Andrés Fi
 

Jornada 35ª

06.05.2016 - 08.05.2016
06/05 CD San Andrés 3 - 0 Icodense Fi
06/05 Atlético San Juan 3 - 1 Orotava Fi
06/05 Buzanada 2 - 1 Juventud Laguna Fi
06/05 CD San Lorenzo 2 - 1 CD Águilas Atlético Fi
06/05 CD Charco del Pino 10 - 0 I'Gara C-Blanco Fi
07/05 Laguna 3 - 0 Guargacho Fi
07/05 Valeriana 1 - 1 Tacoronte Fi
08/05 Zamorano Esperanza 2 - 1 Atlético Unión Güímar Fi
08/05 Victoria 4 - 0 Gomera Fi
 
 

Jornada 36ª

13.05.2016 - 15.05.2016
13/05 CD Águilas Atlético 2 - 2 San Isidro Fi
13/05 Juventud Laguna 2 - 5 CD San Lorenzo Fi
13/05 I'Gara C-Blanco 1 - 8 Laguna Fi
14/05 Orotava 1 - 1 CD San Andrés Fi
14/05 Tacoronte 5 - 0 Atlético San Juan Fi
14/05 Icodense 1 - 1 Victoria Fi
14/05 Guargacho 0 - 7 Valeriana Fi
15/05 Atlético Unión Güímar 0 - 1 Buzanada Fi
15/05 Gomera 2 - 3 Zamorano Esperanza Fi
 

Jornada 37ª

20.05.2016 - 22.05.2016
20/05 San Isidro 1 - 1 Juventud Laguna Fi
20/05 Victoria 2 - 0 Orotava Fi
20/05 Atlético San Juan 1 - 0 Guargacho Fi
21/05 CD San Andrés 2 - 0 Tacoronte Fi
21/05 CD San Lorenzo 3 - 2 Atlético Unión Güímar Fi
21/05 Zamorano Esperanza 3 - 0 Icodense Fi
22/05 Valeriana 0 - 0 I'Gara C-Blanco apla.
22/05 Laguna 0 - 2 CD Charco del Pino Fi
22/05 Buzanada 1 - 0 Gomera Fi
 
 

Jornada 38ª

27.05.2016 - 29.05.2016
27/05 Juventud Laguna 0 - 1 CD Águilas Atlético Fi
27/05 Atlético Unión Güímar 4 - 4 San Isidro Fi
27/05 Icodense 3 - 4 Buzanada Fi
27/05 I'Gara C-Blanco 1 - 5 Atlético San Juan Fi
29/05 Gomera 0 - 3 CD San Lorenzo Fi
29/05 Orotava 1 - 2 Zamorano Esperanza Fi
29/05 Tacoronte 3 - 0 Victoria Fi
29/05 Guargacho 1 - 5 CD San Andrés Fi
29/05 CD Charco del Pino 0 - 1 Valeriana Fi
 

Buscador de deportes