Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Resultats i classificació Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Calendari Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Equips Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Fores de joc Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Rematades de cap Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Rematades a porta Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Gols a favor Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Pilotes perdudes Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Pilotes recuperades Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Minuts jugats Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Assistencies Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Targetes grogues Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Faltes rebudes Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Rematades Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Porters menys golejats Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques » Faltes comesses Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana » Estadístiques Diari de Girona » Esports » Futbol » Travessa Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana Diari de Girona » Esports » Futbol » Primera Regional Catalana

Resultats i classificació de Primera Regional Catalana

Resultats de la jornada 1ª

11.09.2011
11/09 Peralada   -   Mollet -:-
11/09 Gramanet Milán B   -   UD San Lorenzo -:-
11/09 Farners   -   Montcada -:-
11/09 San Cristóbal CP   -   Lloret -:-
11/09 Palamós   -   Guíxols -:-
11/09 Vilassar Mar   -   Ripollet -:-
11/09 Cerdanyola del Vallés   -   Manresa -:-
11/09 Avià   -   Premià -:-
11/09 CF Junior   -   Figueres UE -:-
 

Classificació jornada 1ª Primera Regional Catalana

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Avià 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cerdanyola del Vallés 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CF Junior 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Farners 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Figueres UE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gramanet Milán B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Guíxols 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Lloret 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manresa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Mollet 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Montcada 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Palamós 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Peralada 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Premià 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ripollet 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 San Cristóbal CP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UD San Lorenzo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vilassar Mar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Calendari de Primera Regional Catalana

Jornada 1ª

11.09.2011
11/09 Peralada   -   Mollet -:-
11/09 Gramanet Milán B   -   UD San Lorenzo -:-
11/09 Farners   -   Montcada -:-
11/09 San Cristóbal CP   -   Lloret -:-
11/09 Palamós   -   Guíxols -:-
11/09 Vilassar Mar   -   Ripollet -:-
11/09 Cerdanyola del Vallés   -   Manresa -:-
11/09 Avià   -   Premià -:-
11/09 CF Junior   -   Figueres UE -:-
 
 

Jornada 2ª

18.09.2011
18/09 Mollet   -   CF Junior -:-
18/09 UD San Lorenzo   -   Peralada -:-
18/09 Montcada   -   Gramanet Milán B -:-
18/09 Lloret   -   Farners -:-
18/09 Guíxols   -   San Cristóbal CP -:-
18/09 Ripollet   -   Palamós -:-
18/09 Manresa   -   Vilassar Mar -:-
18/09 Premià   -   Cerdanyola del Vallés -:-
18/09 Figueres UE   -   Avià -:-
 

Jornada 3ª

25.09.2011
25/09 Mollet   -   UD San Lorenzo -:-
25/09 Peralada   -   Montcada -:-
25/09 Gramanet Milán B   -   Lloret -:-
25/09 Farners   -   Guíxols -:-
25/09 San Cristóbal CP   -   Ripollet -:-
25/09 Palamós   -   Manresa -:-
25/09 Vilassar Mar   -   Premià -:-
25/09 Cerdanyola del Vallés   -   Figueres UE -:-
25/09 CF Junior   -   Avià -:-
 
 

Jornada 4ª

02.10.2011
02/10 UD San Lorenzo   -   CF Junior -:-
02/10 Montcada   -   Mollet -:-
02/10 Lloret   -   Peralada -:-
02/10 Guíxols   -   Gramanet Milán B -:-
02/10 Ripollet   -   Farners -:-
02/10 Manresa   -   San Cristóbal CP -:-
02/10 Premià   -   Palamós -:-
02/10 Figueres UE   -   Vilassar Mar -:-
02/10 Avià   -   Cerdanyola del Vallés -:-
 

Jornada 5ª

09.10.2011
09/10 UD San Lorenzo   -   Montcada -:-
09/10 Mollet   -   Lloret -:-
09/10 Peralada   -   Guíxols -:-
09/10 Gramanet Milán B   -   Ripollet -:-
09/10 Farners   -   Manresa -:-
09/10 San Cristóbal CP   -   Premià -:-
09/10 Palamós   -   Figueres UE -:-
09/10 Vilassar Mar   -   Avià -:-
09/10 CF Junior   -   Cerdanyola del Vallés -:-
 
 

Jornada 6ª

16.10.2011
16/10 Montcada   -   CF Junior -:-
16/10 Lloret   -   UD San Lorenzo -:-
16/10 Guíxols   -   Mollet -:-
16/10 Ripollet   -   Peralada -:-
16/10 Manresa   -   Gramanet Milán B -:-
16/10 Premià   -   Farners -:-
16/10 Figueres UE   -   San Cristóbal CP -:-
16/10 Avià   -   Palamós -:-
16/10 Cerdanyola del Vallés   -   Vilassar Mar -:-
 

Jornada 7ª

23.10.2011
23/10 Montcada   -   Lloret -:-
23/10 UD San Lorenzo   -   Guíxols -:-
23/10 Mollet   -   Ripollet -:-
23/10 Peralada   -   Manresa -:-
23/10 Gramanet Milán B   -   Premià -:-
23/10 Farners   -   Figueres UE -:-
23/10 San Cristóbal CP   -   Avià -:-
23/10 Palamós   -   Cerdanyola del Vallés -:-
23/10 CF Junior   -   Vilassar Mar -:-
 
 

Jornada 8ª

30.10.2011
30/10 Lloret   -   CF Junior -:-
30/10 Guíxols   -   Montcada -:-
30/10 Ripollet   -   UD San Lorenzo -:-
30/10 Manresa   -   Mollet -:-
30/10 Premià   -   Peralada -:-
30/10 Figueres UE   -   Gramanet Milán B -:-
30/10 Avià   -   Farners -:-
30/10 Cerdanyola del Vallés   -   San Cristóbal CP -:-
30/10 Vilassar Mar   -   Palamós -:-
 

Jornada 9ª

06.11.2011
06/11 Lloret   -   Guíxols -:-
06/11 Montcada   -   Ripollet -:-
06/11 UD San Lorenzo   -   Manresa -:-
06/11 Mollet   -   Premià -:-
06/11 Peralada   -   Figueres UE -:-
06/11 Gramanet Milán B   -   Avià -:-
06/11 Farners   -   Cerdanyola del Vallés -:-
06/11 San Cristóbal CP   -   Vilassar Mar -:-
06/11 CF Junior   -   Palamós -:-
 
 

Jornada 10ª

13.11.2011
13/11 Guíxols   -   CF Junior -:-
13/11 Ripollet   -   Lloret -:-
13/11 Manresa   -   Montcada -:-
13/11 Premià   -   UD San Lorenzo -:-
13/11 Figueres UE   -   Mollet -:-
13/11 Avià   -   Peralada -:-
13/11 Cerdanyola del Vallés   -   Gramanet Milán B -:-
13/11 Vilassar Mar   -   Farners -:-
13/11 Palamós   -   San Cristóbal CP -:-
 

Jornada 11ª

20.11.2011
20/11 Guíxols   -   Ripollet -:-
20/11 Lloret   -   Manresa -:-
20/11 Montcada   -   Premià -:-
20/11 UD San Lorenzo   -   Figueres UE -:-
20/11 Mollet   -   Avià -:-
20/11 Peralada   -   Cerdanyola del Vallés -:-
20/11 Gramanet Milán B   -   Vilassar Mar -:-
20/11 Farners   -   Palamós -:-
20/11 CF Junior   -   San Cristóbal CP -:-
 
 

Jornada 12ª

27.11.2011
27/11 Ripollet   -   CF Junior -:-
27/11 Manresa   -   Guíxols -:-
27/11 Premià   -   Lloret -:-
27/11 Figueres UE   -   Montcada -:-
27/11 Avià   -   UD San Lorenzo -:-
27/11 Cerdanyola del Vallés   -   Mollet -:-
27/11 Vilassar Mar   -   Peralada -:-
27/11 Palamós   -   Gramanet Milán B -:-
27/11 San Cristóbal CP   -   Farners -:-
 

Jornada 13ª

04.12.2011
04/12 Ripollet   -   Manresa -:-
04/12 Guíxols   -   Premià -:-
04/12 Lloret   -   Figueres UE -:-
04/12 Montcada   -   Avià -:-
04/12 UD San Lorenzo   -   Cerdanyola del Vallés -:-
04/12 Mollet   -   Vilassar Mar -:-
04/12 Peralada   -   Palamós -:-
04/12 Gramanet Milán B   -   San Cristóbal CP -:-
04/12 CF Junior   -   Farners -:-
 
 

Jornada 14ª

18.12.2011
18/12 Manresa   -   CF Junior -:-
18/12 Premià   -   Ripollet -:-
18/12 Figueres UE   -   Guíxols -:-
18/12 Avià   -   Lloret -:-
18/12 Cerdanyola del Vallés   -   Montcada -:-
18/12 Vilassar Mar   -   UD San Lorenzo -:-
18/12 Palamós   -   Mollet -:-
18/12 San Cristóbal CP   -   Peralada -:-
18/12 Farners   -   Gramanet Milán B -:-
 

Jornada 15ª

08.01.2012
08/01 Manresa   -   Premià -:-
08/01 Ripollet   -   Figueres UE -:-
08/01 Guíxols   -   Avià -:-
08/01 Lloret   -   Cerdanyola del Vallés -:-
08/01 Montcada   -   Vilassar Mar -:-
08/01 UD San Lorenzo   -   Palamós -:-
08/01 Mollet   -   San Cristóbal CP -:-
08/01 Peralada   -   Farners -:-
08/01 CF Junior   -   Gramanet Milán B -:-
 
 

Jornada 16ª

15.01.2012
15/01 CF Junior   -   Premià -:-
15/01 Figueres UE   -   Manresa -:-
15/01 Avià   -   Ripollet -:-
15/01 Cerdanyola del Vallés   -   Guíxols -:-
15/01 Vilassar Mar   -   Lloret -:-
15/01 Palamós   -   Montcada -:-
15/01 San Cristóbal CP   -   UD San Lorenzo -:-
15/01 Farners   -   Mollet -:-
15/01 Gramanet Milán B   -   Peralada -:-
 

Jornada 17ª

22.01.2012
22/01 Premià   -   Figueres UE -:-
22/01 Manresa   -   Avià -:-
22/01 Ripollet   -   Cerdanyola del Vallés -:-
22/01 Guíxols   -   Vilassar Mar -:-
22/01 Lloret   -   Palamós -:-
22/01 Montcada   -   San Cristóbal CP -:-
22/01 UD San Lorenzo   -   Farners -:-
22/01 Mollet   -   Gramanet Milán B -:-
22/01 Peralada   -   CF Junior -:-
 
 

Jornada 18ª

29.01.2012
29/01 Figueres UE   -   CF Junior -:-
29/01 Guíxols   -   Palamós -:-
29/01 UD San Lorenzo   -   Gramanet Milán B -:-
29/01 Premià   -   Avià -:-
29/01 Manresa   -   Cerdanyola del Vallés -:-
29/01 Ripollet   -   Vilassar Mar -:-
29/01 Lloret   -   San Cristóbal CP -:-
29/01 Montcada   -   Farners -:-
29/01 Mollet   -   Peralada -:-
 

Jornada 19ª

05.02.2012
05/02 Avià   -   Figueres UE -:-
05/02 Vilassar Mar   -   Manresa -:-
05/02 CF Junior   -   Mollet -:-
05/02 Peralada   -   UD San Lorenzo -:-
05/02 San Cristóbal CP   -   Guíxols -:-
05/02 Palamós   -   Ripollet -:-
05/02 Cerdanyola del Vallés   -   Premià -:-
05/02 Farners   -   Lloret -:-
05/02 Gramanet Milán B   -   Montcada -:-
 
 

Jornada 20ª

12.02.2012
12/02 Avià   -   CF Junior -:-
12/02 Manresa   -   Palamós -:-
12/02 Lloret   -   Gramanet Milán B -:-
12/02 UD San Lorenzo   -   Mollet -:-
12/02 Figueres UE   -   Cerdanyola del Vallés -:-
12/02 Premià   -   Vilassar Mar -:-
12/02 Ripollet   -   San Cristóbal CP -:-
12/02 Guíxols   -   Farners -:-
12/02 Montcada   -   Peralada -:-
 

Jornada 21ª

26.02.2012
26/02 Vilassar Mar   -   Figueres UE -:-
26/02 Cerdanyola del Vallés   -   Avià -:-
26/02 San Cristóbal CP   -   Manresa -:-
26/02 CF Junior   -   UD San Lorenzo -:-
26/02 Gramanet Milán B   -   Guíxols -:-
26/02 Farners   -   Ripollet -:-
26/02 Palamós   -   Premià -:-
26/02 Peralada   -   Lloret -:-
26/02 Mollet   -   Montcada -:-
 
 

Jornada 22ª

04.03.2012
04/03 Cerdanyola del Vallés   -   CF Junior -:-
04/03 Figueres UE   -   Palamós -:-
04/03 Ripollet   -   Gramanet Milán B -:-
04/03 Lloret   -   Mollet -:-
04/03 Montcada   -   UD San Lorenzo -:-
04/03 Avià   -   Vilassar Mar -:-
04/03 Premià   -   San Cristóbal CP -:-
04/03 Manresa   -   Farners -:-
04/03 Guíxols   -   Peralada -:-
 

Jornada 23ª

11.03.2012
11/03 San Cristóbal CP   -   Figueres UE -:-
11/03 Palamós   -   Avià -:-
11/03 Gramanet Milán B   -   Manresa -:-
11/03 Mollet   -   Guíxols -:-
11/03 Vilassar Mar   -   Cerdanyola del Vallés -:-
11/03 Peralada   -   Ripollet -:-
11/03 Farners   -   Premià -:-
11/03 UD San Lorenzo   -   Lloret -:-
11/03 CF Junior   -   Montcada -:-
 
 

Jornada 24ª

18.03.2012
18/03 Vilassar Mar   -   CF Junior -:-
18/03 Cerdanyola del Vallés   -   Palamós -:-
18/03 Premià   -   Gramanet Milán B -:-
18/03 Ripollet   -   Mollet -:-
18/03 Guíxols   -   UD San Lorenzo -:-
18/03 Avià   -   San Cristóbal CP -:-
18/03 Figueres UE   -   Farners -:-
18/03 Manresa   -   Peralada -:-
18/03 Lloret   -   Montcada -:-
 

Jornada 25ª

25.03.2012
25/03 Gramanet Milán B   -   Figueres UE -:-
25/03 Farners   -   Avià -:-
25/03 Mollet   -   Manresa -:-
25/03 Montcada   -   Guíxols -:-
25/03 San Cristóbal CP   -   Cerdanyola del Vallés -:-
25/03 Palamós   -   Vilassar Mar -:-
25/03 UD San Lorenzo   -   Ripollet -:-
25/03 Peralada   -   Premià -:-
25/03 CF Junior   -   Lloret -:-
 
 

Jornada 26ª

01.04.2012
01/04 Palamós   -   CF Junior -:-
01/04 Avià   -   Gramanet Milán B -:-
01/04 Premià   -   Mollet -:-
01/04 Manresa   -   UD San Lorenzo -:-
01/04 Vilassar Mar   -   San Cristóbal CP -:-
01/04 Cerdanyola del Vallés   -   Farners -:-
01/04 Figueres UE   -   Peralada -:-
01/04 Guíxols   -   Lloret -:-
01/04 Ripollet   -   Montcada -:-
 

Jornada 27ª

15.04.2012
15/04 Mollet   -   Figueres UE -:-
15/04 San Cristóbal CP   -   Palamós -:-
15/04 Peralada   -   Avià -:-
15/04 Montcada   -   Manresa -:-
15/04 CF Junior   -   Guíxols -:-
15/04 Gramanet Milán B   -   Cerdanyola del Vallés -:-
15/04 Farners   -   Vilassar Mar -:-
15/04 Lloret   -   Ripollet -:-
15/04 UD San Lorenzo   -   Premià -:-
 
 

Jornada 28ª

22.04.2012
22/04 San Cristóbal CP   -   CF Junior -:-
22/04 Vilassar Mar   -   Gramanet Milán B -:-
22/04 Avià   -   Mollet -:-
22/04 Figueres UE   -   UD San Lorenzo -:-
22/04 Ripollet   -   Guíxols -:-
22/04 Palamós   -   Farners -:-
22/04 Cerdanyola del Vallés   -   Peralada -:-
22/04 Manresa   -   Lloret -:-
22/04 Premià   -   Montcada -:-
 

Jornada 29ª

29.04.2012
29/04 Montcada   -   Figueres UE -:-
29/04 Gramanet Milán B   -   Palamós -:-
29/04 UD San Lorenzo   -   Avià -:-
29/04 Guíxols   -   Manresa -:-
29/04 Mollet   -   Cerdanyola del Vallés -:-
29/04 Peralada   -   Vilassar Mar -:-
29/04 Farners   -   San Cristóbal CP -:-
29/04 CF Junior   -   Ripollet -:-
29/04 Lloret   -   Premià -:-
 
 

Jornada 30ª

06.05.2012
06/05 Farners   -   CF Junior -:-
06/05 San Cristóbal CP   -   Gramanet Milán B -:-
06/05 Vilassar Mar   -   Mollet -:-
06/05 Cerdanyola del Vallés   -   UD San Lorenzo -:-
06/05 Premià   -   Guíxols -:-
06/05 Manresa   -   Ripollet -:-
06/05 Palamós   -   Peralada -:-
06/05 Figueres UE   -   Lloret -:-
06/05 Avià   -   Montcada -:-
 

Jornada 31ª

13.05.2012
13/05 Guíxols   -   Figueres UE -:-
13/05 Mollet   -   Palamós -:-
13/05 Lloret   -   Avià -:-
13/05 CF Junior   -   Manresa -:-
13/05 Montcada   -   Cerdanyola del Vallés -:-
13/05 UD San Lorenzo   -   Vilassar Mar -:-
13/05 Peralada   -   San Cristóbal CP -:-
13/05 Gramanet Milán B   -   Farners -:-
13/05 Ripollet   -   Premià -:-
 
 

Jornada 32ª

20.05.2012
20/05 Gramanet Milán B   -   CF Junior -:-
20/05 Premià   -   Manresa -:-
20/05 San Cristóbal CP   -   Mollet -:-
20/05 Palamós   -   UD San Lorenzo -:-
20/05 Avià   -   Guíxols -:-
20/05 Figueres UE   -   Ripollet -:-
20/05 Farners   -   Peralada -:-
20/05 Cerdanyola del Vallés   -   Lloret -:-
20/05 Vilassar Mar   -   Montcada -:-
 

Jornada 33ª

27.05.2012
27/05 Premià   -   CF Junior -:-
27/05 Manresa   -   Figueres UE -:-
27/05 Montcada   -   Palamós -:-
27/05 Peralada   -   Gramanet Milán B -:-
27/05 Ripollet   -   Avià -:-
27/05 Guíxols   -   Cerdanyola del Vallés -:-
27/05 Lloret   -   Vilassar Mar -:-
27/05 UD San Lorenzo   -   San Cristóbal CP -:-
27/05 Mollet   -   Farners -:-
 
 

Jornada 34ª

03.06.2012
03/06 Avià   -   Manresa -:-
03/06 Gramanet Milán B   -   Mollet -:-
03/06 Farners   -   UD San Lorenzo -:-
03/06 Vilassar Mar   -   Guíxols -:-
03/06 Cerdanyola del Vallés   -   Ripollet -:-
03/06 Figueres UE   -   Premià -:-
03/06 CF Junior   -   Peralada -:-
03/06 Palamós   -   Lloret -:-
03/06 San Cristóbal CP   -   Montcada -:-
 
Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix
Diari de Girona - Página no existeix

Primera Regional Catalana

Primera Regional Catalana

Partits de la jornada 1ª de Primera Regional Catalana

Classificació
11/09 -:- Peralada   -   Mollet
11/09 -:- Gramanet Milán B   -   UD San Lorenzo
11/09 -:- Farners   -   Montcada
11/09 -:- San Cristóbal CP   -   Lloret
11/09 -:- Palamós   -   Guíxols
11/09 -:- Vilassar Mar   -   Ripollet
11/09 -:- Cerdanyola del Vallés   -   Manresa
11/09 -:- Avià   -   Premià
11/09 -:- CF Junior   -   Figueres UE
 

Buscador de deportes