Calendari de Tercera divisió del Grup 16

Jornada 1ª

20.08.2017
20/08 Logroñés B 3 - 0 Alfaro Fi
20/08 Villegas 0 - 2 Náxara Fi
20/08 Varea 6 - 0 Casalarreina Fi
20/08 Yagüe 0 - 4 CD Calahorra Fi
20/08 Haro 4 - 1 Tedeón Fi
20/08 Anguiano 3 - 0 Pradejón Fi
20/08 SD Logroñés 6 - 0 Oyonesa Fi
20/08 Arnedo 2 - 0 Berceo Fi
20/08 At. Vianés 2 - 1 Calasancio Fi
20/08 River Ebro 1 - 0 Agoncillo Fi
 

Jornada 2ª

26.08.2017 - 27.08.2017
26/08 Casalarreina 0 - 1 SD Logroñés Fi
27/08 Tedeón 0 - 0 River Ebro Fi
27/08 Náxara 5 - 0 At. Vianés Fi
27/08 CD Calahorra 4 - 0 Villegas Fi
27/08 Berceo 1 - 0 Logroñés B Fi
27/08 Calasancio 0 - 2 Anguiano Fi
27/08 Agoncillo 3 - 3 Yagüe Fi
27/08 Pradejón 3 - 0 Arnedo Fi
27/08 Oyonesa 0 - 1 Haro Fi
27/08 Alfaro 1 - 2 Varea Fi
 

Jornada 3ª

02.09.2017 - 03.09.2017
02/09 Yagüe 3 - 0 Tedeón Fi
03/09 Logroñés B 1 - 1 Pradejón Fi
03/09 Villegas 0 - 2 Agoncillo Fi
03/09 Varea 5 - 1 Berceo Fi
03/09 Náxara 0 - 3 CD Calahorra Fi
03/09 River Ebro 0 - 0 Oyonesa Fi
03/09 SD Logroñés 2 - 0 Alfaro Fi
03/09 Arnedo 5 - 1 Calasancio Fi
03/09 At. Vianés 1 - 4 Anguiano Fi
03/09 Haro 4 - 0 Casalarreina Fi
 

Jornada 4ª

09.09.2017 - 10.09.2017
09/09 Agoncillo 2 - 2 Náxara Fi
09/09 Calasancio 1 - 3 Logroñés B Fi
10/09 Tedeón 4 - 0 Villegas Fi
10/09 Berceo 0 - 5 SD Logroñés Fi
10/09 Anguiano 3 - 0 Arnedo Fi
10/09 CD Calahorra 4 - 0 At. Vianés Fi
10/09 Oyonesa 2 - 3 Yagüe Fi
10/09 Pradejón 1 - 2 Varea Fi
10/09 Casalarreina 1 - 2 River Ebro Fi
10/09 Alfaro 1 - 1 Haro Fi
 

Jornada 5ª

15.09.2017 - 17.09.2017
15/09 Villegas 1 - 2 Oyonesa Fi
15/09 Yagüe 4 - 1 Casalarreina Fi
15/09 CD Calahorra 7 - 0 Agoncillo Fi
17/09 Logroñés B 1 - 2 Anguiano Fi
17/09 Haro 0 - 0 Berceo Fi
17/09 SD Logroñés 3 - 0 Pradejón Fi
17/09 Náxara 4 - 0 Tedeón Fi
17/09 River Ebro 2 - 2 Alfaro Fi
17/09 Varea 1 - 0 Calasancio Fi
17/09 At. Vianés 2 - 1 Arnedo Fi
 

Jornada 6ª

23.09.2017 - 24.09.2017
23/09 Agoncillo 1 - 3 At. Vianés Fi
23/09 Casalarreina 1 - 3 Villegas Fi
24/09 Berceo 2 - 2 River Ebro Fi
24/09 Alfaro 3 - 0 Yagüe Fi
24/09 Pradejón 0 - 1 Haro Fi
24/09 Arnedo 0 - 2 Logroñés B Fi
24/09 Tedeón 1 - 1 CD Calahorra Fi
24/09 Anguiano 1 - 1 Varea Fi
24/09 Oyonesa 0 - 5 Náxara Fi
24/09 Calasancio 2 - 5 SD Logroñés Fi
 

Jornada 7ª

30.09.2017 - 01.10.2017
30/09 River Ebro 0 - 2 Pradejón Fi
30/09 Yagüe 1 - 3 Berceo Fi
30/09 Haro 2 - 0 Calasancio Fi
01/10 Varea 4 - 2 Arnedo Fi
01/10 Agoncillo 3 - 0 Tedeón Fi
01/10 Villegas 0 - 4 Alfaro Fi
01/10 CD Calahorra 3 - 2 Oyonesa Fi
01/10 Náxara 7 - 1 Casalarreina Fi
01/10 SD Logroñés 3 - 2 Anguiano Fi
01/10 At. Vianés 0 - 1 Logroñés B Fi
 

Jornada 8ª

07.10.2017 - 08.10.2017
07/10 Logroñés B 0 - 2 Varea Fi
08/10 Berceo 2 - 1 Villegas Fi
08/10 Calasancio 1 - 2 River Ebro Fi
08/10 Tedeón 1 - 1 At. Vianés Fi
08/10 Casalarreina 0 - 1 CD Calahorra Fi
08/10 Alfaro 2 - 1 Náxara Fi
08/10 Pradejón 6 - 1 Yagüe Fi
08/10 Anguiano 0 - 4 Haro Fi
08/10 Oyonesa 3 - 2 Agoncillo Fi
08/10 Arnedo 0 - 5 SD Logroñés Fi
 

Jornada 9ª

12.10.2017 - 15.10.2017
12/10 Náxara 7 - 0 Berceo Fi
12/10 CD Calahorra 4 - 2 Alfaro Fi
14/10 Agoncillo 2 - 1 Casalarreina Fi
14/10 Yagüe 4 - 1 Calasancio Fi
15/10 Villegas 2 - 0 Pradejón Fi
15/10 River Ebro 2 - 1 Anguiano Fi
15/10 Tedeón 1 - 1 Oyonesa Fi
15/10 Haro 4 - 0 Arnedo Fi
15/10 SD Logroñés 2 - 1 Logroñés B Fi
15/10 At. Vianés 0 - 2 Varea Fi
 

Jornada 10ª

22.10.2017
22/10 Berceo 0 - 1 CD Calahorra Fi
22/10 Logroñés B 1 - 1 Haro Fi
22/10 Varea 0 - 0 SD Logroñés Fi
22/10 Casalarreina 3 - 2 Tedeón Fi
22/10 Alfaro 2 - 1 Agoncillo Fi
22/10 Pradejón 0 - 1 Náxara Fi
22/10 Calasancio 0 - 0 Villegas Fi
22/10 Anguiano 9 - 0 Yagüe Fi
22/10 Arnedo 2 - 1 River Ebro Fi
22/10 Oyonesa 1 - 1 At. Vianés Fi
 

Jornada 11ª

28.10.2017 - 29.10.2017
28/10 Agoncillo 1 - 0 Berceo Fi
28/10 Yagüe 3 - 2 Arnedo Fi
29/10 Villegas 1 - 1 Anguiano Fi
29/10 River Ebro 1 - 1 Logroñés B Fi
29/10 CD Calahorra 4 - 0 Pradejón Fi
29/10 Oyonesa 0 - 0 Casalarreina Fi
29/10 Tedeón 2 - 1 Alfaro Fi
29/10 Náxara 2 - 0 Calasancio Fi
29/10 Haro 3 - 0 Varea Fi
29/10 At. Vianés 0 - 3 SD Logroñés Fi
 

Jornada 12ª

01.11.2017
01/11 Calasancio 0 - 2 CD Calahorra Fi
01/11 Berceo 2 - 1 Tedeón Fi
01/11 Logroñés B 3 - 1 Yagüe Fi
01/11 Varea 3 - 0 River Ebro Fi
01/11 Anguiano 1 - 4 Náxara Fi
01/11 Casalarreina 2 - 1 At. Vianés Fi
01/11 Alfaro 3 - 1 Oyonesa Fi
01/11 Pradejón 1 - 0 Agoncillo Fi
01/11 Arnedo 1 - 0 Villegas Fi
01/11 SD Logroñés 6 - 0 Haro Fi
 

Jornada 13ª

04.11.2017 - 05.11.2017
04/11 Yagüe 3 - 3 Varea Fi
05/11 Casalarreina 2 - 1 Alfaro Fi
05/11 Villegas 0 - 6 Logroñés B Fi
05/11 Agoncillo 0 - 1 Calasancio Fi
05/11 CD Calahorra 8 - 0 Anguiano Fi
05/11 River Ebro 0 - 6 SD Logroñés Fi
05/11 Oyonesa 1 - 4 Berceo Fi
05/11 Tedeón 0 - 2 Pradejón Fi
05/11 Náxara 4 - 0 Arnedo Fi
05/11 At. Vianés 0 - 1 Haro Fi
 

Jornada 14ª

11.11.2017 - 12.11.2017
11/11 Berceo 0 - 0 Casalarreina Fi
11/11 Calasancio 1 - 0 Tedeón Fi
11/11 Logroñés B 0 - 0 Náxara Fi
12/11 Varea 2 - 0 Villegas Fi
12/11 Alfaro 1 - 2 At. Vianés Fi
12/11 Anguiano 5 - 1 Agoncillo Fi
12/11 Pradejón 3 - 1 Oyonesa Fi
12/11 Arnedo 0 - 6 CD Calahorra Fi
12/11 SD Logroñés 3 - 0 Yagüe Fi
12/11 Haro 4 - 0 River Ebro Fi
 

Jornada 15ª

18.11.2017 - 19.11.2017
18/11 Casalarreina 1 - 3 Pradejón Fi
18/11 Agoncillo 3 - 1 Arnedo Fi
18/11 At. Vianés 0 - 1 River Ebro Fi
19/11 Villegas 1 - 8 SD Logroñés Fi
19/11 Yagüe 0 - 1 Haro Fi
19/11 Alfaro 3 - 0 Berceo Fi
19/11 CD Calahorra 6 - 0 Logroñés B Fi
19/11 Oyonesa 0 - 0 Calasancio Fi
19/11 Tedeón 1 - 3 Anguiano Fi
19/11 Náxara 3 - 1 Varea Fi
 

Jornada 16ª

25.11.2017 - 26.11.2017
25/11 Haro 4 - 0 Villegas Fi
26/11 Berceo 1 - 0 At. Vianés Fi
26/11 Varea 0 - 2 CD Calahorra Fi
26/11 Logroñés B 1 - 0 Agoncillo Fi
26/11 Anguiano 4 - 2 Oyonesa Fi
26/11 Arnedo 3 - 2 Tedeón Fi
26/11 River Ebro 4 - 1 Yagüe Fi
26/11 Pradejón 0 - 2 Alfaro Fi
26/11 Calasancio 1 - 0 Casalarreina Fi
26/11 SD Logroñés 1 - 1 Náxara Fi
 

Jornada 17ª

03.12.2017 - 23.12.2017
03/12 Villegas 2 - 1 River Ebro Fi
03/12 Agoncillo 1 - 3 Varea Fi
03/12 Berceo 1 - 0 Pradejón Fi
03/12 Alfaro 3 - 0 Calasancio Fi
03/12 CD Calahorra 2 - 0 SD Logroñés Fi
03/12 Oyonesa 0 - 1 Arnedo Fi
03/12 Tedeón 0 - 2 Logroñés B Fi
03/12 Náxara 3 - 2 Haro Fi
03/12 At. Vianés 3 - 3 Yagüe Fi
23/12 Casalarreina 1 - 3 Anguiano Fi
 

Jornada 18ª

06.12.2017 - 10.12.2017
06/12 Calasancio 1 - 3 Berceo Fi
06/12 Yagüe 4 - 1 Villegas Fi
06/12 SD Logroñés 1 - 0 Agoncillo Fi
09/12 Logroñés B 5 - 1 Oyonesa Fi
10/12 Anguiano 2 - 2 Alfaro Fi
10/12 Varea 5 - 0 Tedeón Fi
10/12 River Ebro 1 - 2 Náxara Fi
10/12 Arnedo 2 - 1 Casalarreina Fi
10/12 At. Vianés 0 - 0 Pradejón Fi
10/12 Haro 0 - 0 CD Calahorra Fi
 

Jornada 19ª

16.12.2017 - 17.12.2017
16/12 Berceo 0 - 1 Anguiano Fi
16/12 Casalarreina 1 - 3 Logroñés B Fi
16/12 Agoncillo 1 - 0 Haro Fi
16/12 Náxara 4 - 0 Yagüe Fi
17/12 Villegas 2 - 1 At. Vianés Fi
17/12 Pradejón 3 - 0 Calasancio Fi
17/12 Alfaro 4 - 0 Arnedo Fi
17/12 CD Calahorra 6 - 0 River Ebro Fi
17/12 Oyonesa 1 - 3 Varea Fi
17/12 Tedeón 2 - 4 SD Logroñés Fi
 

Jornada 20ª

07.01.2018 - 01.04.2018
07/01 Berceo 3 - 1 Arnedo Fi
07/01 Pradejón 3 - 3 Anguiano Fi
07/01 Calasancio 0 - 2 At. Vianés Fi
07/01 Oyonesa 0 - 4 SD Logroñés Fi
07/01 Tedeón 0 - 6 Haro Fi
10/01 CD Calahorra 6 - 0 Yagüe Fi
17/01 Náxara 7 - 0 Villegas Fi
07/02 Alfaro 1 - 2 Logroñés B Fi
14/03 Agoncillo 4 - 0 River Ebro Fi
01/04 Casalarreina 0 - 1 Varea Fi
 

Jornada 21ª

13.01.2018 - 14.01.2018
13/01 Yagüe 3 - 2 Agoncillo Fi
13/01 Logroñés B 6 - 1 Berceo Fi
14/01 Villegas 0 - 5 CD Calahorra Fi
14/01 Varea 1 - 5 Alfaro Fi
14/01 Anguiano 3 - 1 Calasancio Fi
14/01 River Ebro 1 - 2 Tedeón Fi
14/01 Arnedo 1 - 2 Pradejón Fi
14/01 Haro 6 - 0 Oyonesa Fi
14/01 At. Vianés 1 - 4 Náxara Fi
14/01 SD Logroñés 2 - 0 Casalarreina Fi
 

Jornada 22ª

21.01.2018
21/01 Oyonesa 2 - 2 River Ebro Fi
21/01 Berceo 1 - 5 Varea Fi
21/01 Pradejón 4 - 3 Logroñés B Fi
21/01 Agoncillo 1 - 1 Villegas Fi
21/01 Anguiano 2 - 0 At. Vianés Fi
21/01 Casalarreina 2 - 5 Haro Fi
21/01 Alfaro 1 - 0 SD Logroñés Fi
21/01 Calasancio 3 - 2 Arnedo Fi
21/01 CD Calahorra 1 - 1 Náxara Fi
21/01 Tedeón 2 - 1 Yagüe Fi
 

Jornada 23ª

27.01.2018 - 28.01.2018
27/01 Yagüe 3 - 2 Oyonesa Fi
27/01 Logroñés B 2 - 0 Calasancio Fi
28/01 Villegas 1 - 1 Tedeón Fi
28/01 Varea 1 - 1 Pradejón Fi
28/01 River Ebro 2 - 0 Casalarreina Fi
28/01 Arnedo 0 - 1 Anguiano Fi
28/01 At. Vianés 0 - 3 CD Calahorra Fi
28/01 Haro 2 - 1 Alfaro Fi
28/01 Náxara 4 - 1 Agoncillo Fi
28/01 SD Logroñés 4 - 0 Berceo Fi
 

Jornada 24ª

03.02.2018 - 01.04.2018
03/02 Agoncillo 0 - 4 CD Calahorra Fi
04/02 Berceo 1 - 2 Haro Fi
04/02 Casalarreina 1 - 1 Yagüe Fi
04/02 Alfaro 1 - 0 River Ebro Fi
04/02 Pradejón 0 - 2 SD Logroñés Fi
04/02 Calasancio 0 - 1 Varea Fi
04/02 Arnedo 3 - 1 At. Vianés Fi
04/02 Tedeón 0 - 1 Náxara Fi
04/02 Oyonesa 1 - 1 Villegas Fi
01/04 Anguiano 2 - 1 Logroñés B Fi
 

Jornada 25ª

10.02.2018 - 11.02.2018
10/02 River Ebro 3 - 1 Berceo Fi
10/02 Yagüe 2 - 1 Alfaro Fi
10/02 Logroñés B 3 - 1 Arnedo Fi
11/02 Villegas 0 - 0 Casalarreina Fi
11/02 Varea 3 - 3 Anguiano Fi
11/02 CD Calahorra 4 - 0 Tedeón Fi
11/02 At. Vianés 1 - 0 Agoncillo Fi
11/02 Náxara 2 - 1 Oyonesa Fi
11/02 Haro 3 - 1 Pradejón Fi
11/02 SD Logroñés 2 - 0 Calasancio Fi
 

Jornada 26ª

17.02.2018 - 18.02.2018
17/02 Logroñés B 3 - 0 At. Vianés Fi
18/02 Berceo 2 - 0 Yagüe Fi
18/02 Pradejón 1 - 0 River Ebro Fi
18/02 Calasancio 1 - 1 Haro Fi
18/02 Anguiano 2 - 4 SD Logroñés Fi
18/02 Arnedo 1 - 2 Varea Fi
18/02 Tedeón 1 - 0 Agoncillo Fi
18/02 Oyonesa 0 - 2 CD Calahorra Fi
18/02 Casalarreina 3 - 4 Náxara Fi
18/02 Alfaro 5 - 0 Villegas Fi
 

Jornada 27ª

24.02.2018 - 25.02.2018
24/02 Agoncillo 1 - 1 Oyonesa Fi
24/02 Yagüe 2 - 1 Pradejón Fi
25/02 Villegas 1 - 4 Berceo Fi
25/02 Varea 1 - 2 Logroñés B Fi
25/02 River Ebro 1 - 1 Calasancio Fi
25/02 CD Calahorra 4 - 0 Casalarreina Fi
25/02 At. Vianés 2 - 1 Tedeón Fi
25/02 Náxara 3 - 1 Alfaro Fi
25/02 Haro 1 - 0 Anguiano Fi
25/02 SD Logroñés 2 - 1 Arnedo Fi
 

Jornada 28ª

03.03.2018 - 04.03.2018
03/03 Calasancio 4 - 1 Yagüe Fi
03/03 Logroñés B 0 - 1 SD Logroñés Fi
04/03 Pradejón 4 - 3 Villegas Fi
04/03 Varea 4 - 0 At. Vianés Fi
04/03 Berceo 0 - 3 Náxara Fi
04/03 Anguiano 2 - 1 River Ebro Fi
04/03 Oyonesa 4 - 1 Tedeón Fi
04/03 Casalarreina 2 - 4 Agoncillo Fi
04/03 Alfaro 1 - 2 CD Calahorra Fi
04/03 Arnedo 1 - 4 Haro Fi
 

Jornada 29ª

10.03.2018 - 11.03.2018
10/03 River Ebro 1 - 1 Arnedo Fi
10/03 Yagüe 0 - 7 Anguiano Fi
11/03 Agoncillo 1 - 4 Alfaro Fi
11/03 CD Calahorra 4 - 1 Berceo Fi
11/03 Villegas 0 - 3 Calasancio Fi
11/03 At. Vianés 1 - 2 Oyonesa Fi
11/03 Tedeón 0 - 2 Casalarreina Fi
11/03 Náxara 3 - 1 Pradejón Fi
11/03 Haro 2 - 0 Logroñés B Fi
11/03 SD Logroñés 1 - 0 Varea Fi
 

Jornada 30ª

17.03.2018 - 18.03.2018
17/03 Casalarreina 1 - 2 Oyonesa Fi
18/03 Berceo 1 - 3 Agoncillo Fi
18/03 Varea 0 - 2 Haro Fi
18/03 Arnedo 6 - 0 Yagüe Fi
18/03 Logroñés B 4 - 2 River Ebro Fi
18/03 Calasancio 2 - 2 Náxara Fi
18/03 Alfaro 0 - 1 Tedeón Fi
18/03 Pradejón 0 - 8 CD Calahorra Fi
18/03 Anguiano 4 - 0 Villegas Fi
18/03 SD Logroñés 5 - 0 At. Vianés Fi
 

Jornada 31ª

25.03.2018
25/03 Yagüe 0 - 5 Logroñés B Fi
25/03 Villegas 0 - 3 Arnedo Fi
25/03 At. Vianés 0 - 1 Casalarreina Fi
25/03 Oyonesa 0 - 4 Alfaro Fi
25/03 Tedeón 0 - 1 Berceo Fi
25/03 Agoncillo 1 - 1 Pradejón Fi
25/03 CD Calahorra 5 - 0 Calasancio Fi
25/03 Náxara 4 - 2 Anguiano Fi
25/03 River Ebro 1 - 2 Varea Fi
25/03 Haro 0 - 2 SD Logroñés Fi
 

Jornada 32ª

28.03.2018 - 29.03.2018
28/03 Logroñés B 5 - 1 Villegas Fi
28/03 SD Logroñés 3 - 0 River Ebro Fi
29/03 Alfaro 4 - 0 Casalarreina Fi
29/03 Berceo 1 - 2 Oyonesa Fi
29/03 Calasancio 2 - 0 Agoncillo Fi
29/03 Varea 3 - 1 Yagüe Fi
29/03 Haro 4 - 0 At. Vianés Fi
29/03 Pradejón 2 - 3 Tedeón Fi
29/03 Anguiano 1 - 1 CD Calahorra Fi
29/03 Arnedo 1 - 4 Náxara Fi
 

Jornada 33ª

07.04.2018 - 08.04.2018
07/04 Yagüe 0 - 3 SD Logroñés Fi
07/04 Oyonesa 3 - 3 Pradejón Fi
08/04 Villegas 1 - 6 Varea Fi
08/04 Náxara 3 - 1 Logroñés B Fi
08/04 CD Calahorra 5 - 0 Arnedo Fi
08/04 Casalarreina 0 - 1 Berceo Fi
08/04 River Ebro 1 - 4 Haro Fi
08/04 Agoncillo 1 - 4 Anguiano Fi
08/04 At. Vianés 1 - 2 Alfaro Fi
08/04 Tedeón 0 - 1 Calasancio Fi
 

Jornada 34ª

14.04.2018 - 15.04.2018
14/04 Haro 4 - 1 Yagüe Fi
15/04 Berceo 0 - 3 Alfaro Fi
15/04 Varea 2 - 1 Náxara Fi
15/04 Logroñés B 1 - 2 CD Calahorra Fi
15/04 Pradejón 1 - 3 Casalarreina Fi
15/04 Calasancio 2 - 1 Oyonesa Fi
15/04 Anguiano 3 - 0 Tedeón Fi
15/04 Arnedo 4 - 1 Agoncillo Fi
15/04 SD Logroñés 2 - 0 Villegas Fi
15/04 River Ebro 2 - 2 At. Vianés Fi
 

Jornada 35ª

21.04.2018 - 22.04.2018
21/04 Yagüe 3 - 5 River Ebro Fi
21/04 Oyonesa 1 - 2 Anguiano Fi
22/04 Villegas 1 - 2 Haro Fi
22/04 Casalarreina 2 - 1 Calasancio Fi
22/04 Náxara 1 - 3 SD Logroñés Fi
22/04 CD Calahorra 1 - 0 Varea Fi
22/04 Alfaro 2 - 0 Pradejón Fi
22/04 Tedeón 2 - 2 Arnedo Fi
22/04 Agoncillo 2 - 2 Logroñés B Fi
22/04 At. Vianés 1 - 0 Berceo Fi
 

Jornada 36ª

28.04.2018 - 29.04.2018
28/04 Calasancio 0 - 2 Alfaro Fi
28/04 River Ebro 2 - 1 Villegas Fi
28/04 Anguiano 7 - 1 Casalarreina Fi
28/04 Yagüe 1 - 2 At. Vianés Fi
28/04 Logroñés B 5 - 2 Tedeón Fi
29/04 Varea 3 - 0 Agoncillo Fi
29/04 Pradejón 2 - 3 Berceo Fi
29/04 Arnedo 3 - 2 Oyonesa Fi
29/04 SD Logroñés 0 - 1 CD Calahorra Fi
29/04 Haro 2 - 2 Náxara Fi
 

Jornada 37ª

06.05.2018
06/05 Villegas 0 - 2 Yagüe Fi
06/05 Pradejón 0 - 2 At. Vianés Fi
06/05 Berceo 2 - 2 Calasancio Fi
06/05 Alfaro 3 - 2 Anguiano Fi
06/05 Casalarreina 2 - 1 Arnedo Fi
06/05 Oyonesa 2 - 0 Logroñés B Fi
06/05 Tedeón 1 - 3 Varea Fi
06/05 Agoncillo 1 - 3 SD Logroñés Fi
06/05 CD Calahorra 4 - 0 Haro Fi
06/05 Náxara 5 - 2 River Ebro Fi
 

Jornada 38ª

12.05.2018 - 13.05.2018
12/05 Yagüe 2 - 0 Náxara Fi
13/05 Calasancio 0 - 3 Pradejón Fi
13/05 Anguiano 5 - 2 Berceo Fi
13/05 Arnedo 1 - 6 Alfaro Fi
13/05 Logroñés B 0 - 1 Casalarreina Fi
13/05 Varea 1 - 1 Oyonesa Fi
13/05 SD Logroñés 4 - 3 Tedeón Fi
13/05 Haro 4 - 0 Agoncillo Fi
13/05 At. Vianés 0 - 1 Villegas Fi
13/05 River Ebro 1 - 1 CD Calahorra Fi
 

Buscador de deportes