Calendari de Tercera divisió del Grup 3

Jornada 1ª

19.08.2016 - 21.08.2016
19/08 Bezana 3 - 2 Laredo Fi
20/08 Meruelo 0 - 0 Siete Villas Fi
20/08 Revilla 1 - 1 Castro Fi
20/08 G. Torrelavega 2 - 1 Atlético Albericia Fi
21/08 Selaya 1 - 5 Racing B Fi
21/08 Cultural Guarnizo 0 - 1 Tropezón Fi
21/08 Vimenor 2 - 2 Barreda Fi
21/08 Colindres 1 - 1 Velarde Fi
21/08 Textil Escudo 1 - 0 Escobedo Fi
21/08 Cayón 0 - 0 Rayo Cantab. Fi
 

Jornada 2ª

27.08.2016 - 28.08.2016
27/08 Siete Villas 2 - 0 Colindres Fi
27/08 Atlético Albericia 0 - 4 Cayón Fi
27/08 Racing B 0 - 1 G. Torrelavega Fi
27/08 Escobedo 2 - 2 Vimenor Fi
27/08 Laredo 1 - 0 Meruelo Fi
27/08 Castro 3 - 1 Bezana Fi
28/08 Barreda 1 - 0 Cultural Guarnizo Fi
28/08 Rayo Cantab. 1 - 1 Revilla Fi
28/08 Tropezón 1 - 0 Selaya Fi
28/08 Velarde 4 - 1 Textil Escudo Fi
 

Jornada 3ª

02.09.2016 - 04.09.2016
02/09 Bezana 0 - 0 Rayo Cantab. Fi
03/09 Meruelo 0 - 5 Castro Fi
03/09 Cultural Guarnizo 0 - 0 Escobedo Fi
04/09 Vimenor 5 - 1 Velarde Fi
04/09 Selaya 1 - 3 G. Torrelavega Fi
04/09 Colindres 0 - 1 Laredo Fi
04/09 Tropezón 3 - 1 Barreda Fi
04/09 Textil Escudo 1 - 1 Siete Villas Fi
04/09 Revilla 1 - 2 Atlético Albericia Fi
04/09 Cayón 0 - 0 Racing B Fi
 

Jornada 4ª

10.09.2016 - 11.09.2016
10/09 Rayo Cantab. 2 - 1 Meruelo Fi
10/09 Barreda 2 - 0 Selaya Fi
10/09 Siete Villas 1 - 1 Vimenor Fi
10/09 Velarde 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
10/09 Laredo 1 - 0 Textil Escudo Fi
10/09 Atlético Albericia 1 - 1 Bezana Fi
10/09 Escobedo 0 - 1 Tropezón Fi
11/09 Racing B 3 - 0 Revilla Fi
11/09 Castro 2 - 0 Colindres Fi
11/09 G. Torrelavega 4 - 1 Cayón Fi
 

Jornada 5ª

17.09.2016 - 18.09.2016
17/09 Meruelo 0 - 2 Atlético Albericia Fi
17/09 Cultural Guarnizo 1 - 2 Siete Villas Fi
17/09 Revilla 0 - 2 G. Torrelavega Fi
17/09 Bezana 0 - 3 Racing B Fi
18/09 Barreda 0 - 1 Escobedo Fi
18/09 Vimenor 1 - 2 Laredo Fi
18/09 Selaya 1 - 1 Cayón Fi
18/09 Tropezón 4 - 0 Velarde Fi
18/09 Textil Escudo 1 - 2 Castro Fi
18/09 Colindres 0 - 2 Rayo Cantab. Fi
 

Jornada 6ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Escobedo 0 - 0 Selaya Fi
24/09 Velarde 1 - 2 Barreda Fi
24/09 G. Torrelavega 7 - 1 Bezana Fi
25/09 Siete Villas 2 - 0 Tropezón Fi
25/09 Racing B 1 - 0 Meruelo Fi
25/09 Castro 1 - 0 Vimenor Fi
25/09 Atlético Albericia 4 - 1 Colindres Fi
25/09 Cayón 1 - 0 Revilla Fi
25/09 Laredo 1 - 2 Cultural Guarnizo Fi
25/09 Rayo Cantab. 2 - 2 Textil Escudo Fi
 

Jornada 7ª

30.09.2016 - 02.10.2016
30/09 Bezana 0 - 2 Cayón Fi
01/10 Meruelo 1 - 2 G. Torrelavega Fi
01/10 Barreda 1 - 2 Siete Villas Fi
01/10 Escobedo 1 - 1 Velarde Fi
01/10 Cultural Guarnizo 2 - 2 Castro Fi
02/10 Selaya 1 - 1 Revilla Fi
02/10 Tropezón 0 - 1 Laredo Fi
02/10 Vimenor 3 - 0 Rayo Cantab. Fi
02/10 Textil Escudo 0 - 2 Atlético Albericia Fi
02/10 Colindres 0 - 0 Racing B Fi
 

Jornada 8ª

08.10.2016 - 09.10.2016
08/10 Racing B 2 - 0 Textil Escudo Fi
08/10 Cayón 1 - 1 Meruelo Fi
08/10 Atlético Albericia 2 - 0 Vimenor Fi
08/10 Revilla 1 - 1 Bezana Fi
09/10 Siete Villas 1 - 0 Escobedo Fi
09/10 Rayo Cantab. 0 - 0 Cultural Guarnizo Fi
09/10 Laredo 1 - 2 Barreda Fi
09/10 Castro 1 - 1 Tropezón Fi
09/10 G. Torrelavega 2 - 0 Colindres Fi
09/10 Velarde 1 - 1 Selaya Fi
 

Jornada 9ª

12.10.2016
12/10 Meruelo 1 - 1 Revilla Fi
12/10 Velarde 1 - 1 Siete Villas Fi
12/10 Escobedo 3 - 1 Laredo Fi
12/10 Barreda 4 - 2 Castro Fi
12/10 Tropezón 2 - 0 Rayo Cantab. Fi
12/10 Cultural Guarnizo 2 - 0 Atlético Albericia Fi
12/10 Textil Escudo 0 - 2 G. Torrelavega Fi
12/10 Selaya 1 - 0 Bezana Fi
12/10 Colindres 0 - 1 Cayón Fi
12/10 Vimenor 4 - 3 Racing B Fi
 

Jornada 10ª

15.10.2016 - 16.10.2016
15/10 Bezana 2 - 0 Meruelo Fi
15/10 Rayo Cantab. 2 - 0 Barreda Fi
15/10 Castro 0 - 2 Escobedo Fi
16/10 Siete Villas 1 - 1 Selaya Fi
16/10 Racing B 1 - 2 Cultural Guarnizo Fi
16/10 Cayón 2 - 0 Textil Escudo Fi
16/10 Laredo 0 - 3 Velarde Fi
16/10 G. Torrelavega 1 - 0 Vimenor Fi
16/10 Revilla 2 - 0 Colindres Fi
16/10 Atlético Albericia 1 - 1 Tropezón Fi
 

Jornada 11ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 Cultural Guarnizo 0 - 0 G. Torrelavega Fi
22/10 Velarde 0 - 0 Castro Fi
22/10 Escobedo 0 - 1 Rayo Cantab. Fi
22/10 Barreda 2 - 1 Atlético Albericia Fi
22/10 Selaya 1 - 0 Meruelo Fi
23/10 Siete Villas 2 - 1 Laredo Fi
23/10 Tropezón 1 - 1 Racing B Fi
23/10 Textil Escudo 3 - 0 Revilla Fi
23/10 Vimenor 0 - 3 Cayón Fi
23/10 Colindres 1 - 4 Bezana Fi
 

Jornada 12ª

28.10.2016 - 30.10.2016
28/10 Bezana 3 - 3 Textil Escudo Fi
29/10 Racing B 0 - 1 Barreda Fi
29/10 Meruelo 2 - 0 Colindres Fi
29/10 Cayón 0 - 0 Cultural Guarnizo Fi
29/10 Atlético Albericia 0 - 4 Escobedo Fi
29/10 Revilla 1 - 0 Vimenor Fi
30/10 Castro 0 - 0 Siete Villas Fi
30/10 G. Torrelavega 0 - 2 Tropezón Fi
30/10 Rayo Cantab. 1 - 1 Velarde Fi
30/10 Laredo 0 - 0 Selaya Fi
 

Jornada 13ª

05.11.2016 - 06.11.2016
05/11 Escobedo 0 - 1 Racing B Fi
05/11 Cultural Guarnizo 5 - 0 Revilla Fi
05/11 Laredo 3 - 0 Castro Fi
06/11 Siete Villas 1 - 1 Rayo Cantab. Fi
06/11 Barreda 0 - 3 G. Torrelavega Fi
06/11 Selaya 1 - 1 Colindres Fi
06/11 Velarde 1 - 0 Atlético Albericia Fi
06/11 Tropezón 0 - 2 Cayón Fi
06/11 Vimenor 3 - 3 Bezana Fi
06/11 Textil Escudo 1 - 1 Meruelo Fi
 

Jornada 14ª

12.11.2016 - 13.11.2016
12/11 Meruelo 1 - 1 Vimenor Fi
12/11 Racing B 2 - 1 Velarde Fi
12/11 Revilla 0 - 1 Tropezón Fi
12/11 Atlético Albericia 1 - 2 Siete Villas Fi
13/11 Cayón 1 - 1 Barreda Fi
13/11 Castro 4 - 1 Selaya Fi
13/11 Rayo Cantab. 1 - 0 Laredo Fi
13/11 G. Torrelavega 1 - 1 Escobedo Fi
13/11 Colindres 2 - 3 Textil Escudo Fi
13/11 Bezana 1 - 4 Cultural Guarnizo Fi
 

Jornada 15ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Cultural Guarnizo 2 - 1 Meruelo Fi
19/11 Velarde 0 - 0 G. Torrelavega Fi
19/11 Laredo 2 - 0 Atlético Albericia Fi
19/11 Tropezón 2 - 1 Bezana Fi
20/11 Barreda 4 - 0 Revilla Fi
20/11 Siete Villas 0 - 0 Racing B Fi
20/11 Escobedo 1 - 1 Cayón Fi
20/11 Selaya 0 - 1 Textil Escudo Fi
20/11 Castro 0 - 0 Rayo Cantab. Fi
20/11 Vimenor 1 - 1 Colindres Fi
 

Jornada 16ª

25.11.2016 - 27.11.2016
25/11 Bezana 1 - 1 Barreda Fi
26/11 Meruelo 0 - 2 Tropezón Fi
27/11 Racing B 2 - 2 Laredo Fi
27/11 Cayón 1 - 0 Velarde Fi
27/11 Atlético Albericia 1 - 0 Castro Fi
27/11 G. Torrelavega 3 - 0 Siete Villas Fi
27/11 Colindres 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
27/11 Textil Escudo 0 - 4 Vimenor Fi
27/11 Rayo Cantab. 3 - 1 Selaya Fi
27/11 Revilla 2 - 2 Escobedo Fi
 

Jornada 17ª

03.12.2016 - 04.12.2016
03/12 Escobedo 5 - 1 Bezana Fi
03/12 Rayo Cantab. 1 - 1 Atlético Albericia Fi
04/12 Siete Villas 1 - 1 Cayón Fi
04/12 Barreda 6 - 0 Meruelo Fi
04/12 Selaya 2 - 1 Vimenor Fi
04/12 Cultural Guarnizo 2 - 0 Textil Escudo Fi
04/12 Castro 1 - 2 Racing B Fi
04/12 Laredo 2 - 1 G. Torrelavega Fi
04/12 Tropezón 5 - 0 Colindres Fi
04/12 Velarde 3 - 0 Revilla Fi
 

Jornada 18ª

08.12.2016 - 11.12.2016
08/12 Selaya 0 - 1 Atlético Albericia Fi
10/12 Racing B   -   Rayo Cantab. 15:30h.
10/12 Cayón   -   Laredo 15:30h.
10/12 Meruelo   -   Escobedo 15:30h.
10/12 Textil Escudo   -   Tropezón 16:30h.
10/12 Bezana   -   Velarde 18:30h.
11/12 G. Torrelavega   -   Castro 17:00h.
11/12 Colindres   -   Barreda 17:00h.
11/12 Vimenor   -   Cultural Guarnizo 17:00h.
11/12 Revilla   -   Siete Villas 19:00h.
 

Jornada 19ª

18.12.2016
18/12 Atlético Albericia   -   Racing B -:-
18/12 Rayo Cantab.   -   G. Torrelavega -:-
18/12 Castro   -   Cayón -:-
18/12 Laredo   -   Revilla -:-
18/12 Siete Villas   -   Bezana -:-
18/12 Velarde   -   Meruelo -:-
18/12 Escobedo   -   Colindres -:-
18/12 Barreda   -   Textil Escudo -:-
18/12 Tropezón   -   Vimenor -:-
18/12 Cultural Guarnizo   -   Selaya -:-
 

Jornada 20ª

08.01.2017
08/01 Castro   -   Revilla -:-
08/01 Rayo Cantab.   -   Cayón -:-
08/01 Tropezón   -   Cultural Guarnizo -:-
08/01 Barreda   -   Vimenor -:-
08/01 Escobedo   -   Textil Escudo -:-
08/01 Atlético Albericia   -   G. Torrelavega -:-
08/01 Siete Villas   -   Meruelo -:-
08/01 Laredo   -   Bezana -:-
08/01 Racing B   -   Selaya -:-
08/01 Velarde   -   Colindres -:-
 

Jornada 21ª

15.01.2017
15/01 Cultural Guarnizo   -   Barreda -:-
15/01 Colindres   -   Siete Villas -:-
15/01 Bezana   -   Castro -:-
15/01 Selaya   -   Tropezón -:-
15/01 Textil Escudo   -   Velarde -:-
15/01 Vimenor   -   Escobedo -:-
15/01 Revilla   -   Rayo Cantab. -:-
15/01 G. Torrelavega   -   Racing B -:-
15/01 Meruelo   -   Laredo -:-
15/01 Cayón   -   Atlético Albericia -:-
 

Jornada 22ª

22.01.2017
22/01 Atlético Albericia   -   Revilla -:-
22/01 Racing B   -   Cayón -:-
22/01 Barreda   -   Tropezón -:-
22/01 Escobedo   -   Cultural Guarnizo -:-
22/01 Velarde   -   Vimenor -:-
22/01 Siete Villas   -   Textil Escudo -:-
22/01 Castro   -   Meruelo -:-
22/01 Rayo Cantab.   -   Bezana -:-
22/01 G. Torrelavega   -   Selaya -:-
22/01 Laredo   -   Colindres -:-
 

Jornada 23ª

29.01.2017
29/01 Selaya   -   Barreda -:-
29/01 Vimenor   -   Siete Villas -:-
29/01 Colindres   -   Castro -:-
29/01 Cultural Guarnizo   -   Velarde -:-
29/01 Tropezón   -   Escobedo -:-
29/01 Cayón   -   G. Torrelavega -:-
29/01 Meruelo   -   Rayo Cantab. -:-
29/01 Revilla   -   Racing B -:-
29/01 Textil Escudo   -   Laredo -:-
29/01 Bezana   -   Atlético Albericia -:-
 

Jornada 24ª

05.02.2017
05/02 Escobedo   -   Barreda -:-
05/02 G. Torrelavega   -   Revilla -:-
05/02 Velarde   -   Tropezón -:-
05/02 Siete Villas   -   Cultural Guarnizo -:-
05/02 Laredo   -   Vimenor -:-
05/02 Castro   -   Textil Escudo -:-
05/02 Atlético Albericia   -   Meruelo -:-
05/02 Racing B   -   Bezana -:-
05/02 Cayón   -   Selaya -:-
05/02 Rayo Cantab.   -   Colindres -:-
 

Jornada 25ª

12.02.2017
12/02 Selaya   -   Escobedo -:-
12/02 Barreda   -   Velarde -:-
12/02 Tropezón   -   Siete Villas -:-
12/02 Cultural Guarnizo   -   Laredo -:-
12/02 Vimenor   -   Castro -:-
12/02 Textil Escudo   -   Rayo Cantab. -:-
12/02 Colindres   -   Atlético Albericia -:-
12/02 Meruelo   -   Racing B -:-
12/02 Bezana   -   G. Torrelavega -:-
12/02 Revilla   -   Cayón -:-
 

Jornada 26ª

19.02.2017
19/02 Velarde   -   Escobedo -:-
19/02 Siete Villas   -   Barreda -:-
19/02 Laredo   -   Tropezón -:-
19/02 Castro   -   Cultural Guarnizo -:-
19/02 Rayo Cantab.   -   Vimenor -:-
19/02 Atlético Albericia   -   Textil Escudo -:-
19/02 Racing B   -   Colindres -:-
19/02 G. Torrelavega   -   Meruelo -:-
19/02 Cayón   -   Bezana -:-
19/02 Revilla   -   Selaya -:-
 

Jornada 27ª

26.02.2017
26/02 Selaya   -   Velarde -:-
26/02 Escobedo   -   Siete Villas -:-
26/02 Barreda   -   Laredo -:-
26/02 Tropezón   -   Castro -:-
26/02 Cultural Guarnizo   -   Rayo Cantab. -:-
26/02 Vimenor   -   Atlético Albericia -:-
26/02 Textil Escudo   -   Racing B -:-
26/02 Colindres   -   G. Torrelavega -:-
26/02 Meruelo   -   Cayón -:-
26/02 Bezana   -   Revilla -:-
 

Jornada 28ª

05.03.2017
05/03 Siete Villas   -   Velarde -:-
05/03 Laredo   -   Escobedo -:-
05/03 Castro   -   Barreda -:-
05/03 Rayo Cantab.   -   Tropezón -:-
05/03 Atlético Albericia   -   Cultural Guarnizo -:-
05/03 Racing B   -   Vimenor -:-
05/03 G. Torrelavega   -   Textil Escudo -:-
05/03 Cayón   -   Colindres -:-
05/03 Revilla   -   Meruelo -:-
05/03 Bezana   -   Selaya -:-
 

Jornada 29ª

12.03.2017
12/03 Selaya   -   Siete Villas -:-
12/03 Velarde   -   Laredo -:-
12/03 Escobedo   -   Castro -:-
12/03 Barreda   -   Rayo Cantab. -:-
12/03 Tropezón   -   Atlético Albericia -:-
12/03 Cultural Guarnizo   -   Racing B -:-
12/03 Vimenor   -   G. Torrelavega -:-
12/03 Textil Escudo   -   Cayón -:-
12/03 Colindres   -   Revilla -:-
12/03 Meruelo   -   Bezana -:-
 

Jornada 30ª

19.03.2017
19/03 Laredo   -   Siete Villas -:-
19/03 Castro   -   Velarde -:-
19/03 Rayo Cantab.   -   Escobedo -:-
19/03 Atlético Albericia   -   Barreda -:-
19/03 Racing B   -   Tropezón -:-
19/03 G. Torrelavega   -   Cultural Guarnizo -:-
19/03 Cayón   -   Vimenor -:-
19/03 Revilla   -   Textil Escudo -:-
19/03 Bezana   -   Colindres -:-
19/03 Meruelo   -   Selaya -:-
 

Jornada 31ª

26.03.2017
26/03 Selaya   -   Laredo -:-
26/03 Siete Villas   -   Castro -:-
26/03 Velarde   -   Rayo Cantab. -:-
26/03 Escobedo   -   Atlético Albericia -:-
26/03 Barreda   -   Racing B -:-
26/03 Tropezón   -   G. Torrelavega -:-
26/03 Cultural Guarnizo   -   Cayón -:-
26/03 Vimenor   -   Revilla -:-
26/03 Textil Escudo   -   Bezana -:-
26/03 Colindres   -   Meruelo -:-
 

Jornada 32ª

02.04.2017
02/04 Castro   -   Laredo -:-
02/04 Rayo Cantab.   -   Siete Villas -:-
02/04 Atlético Albericia   -   Velarde -:-
02/04 Racing B   -   Escobedo -:-
02/04 G. Torrelavega   -   Barreda -:-
02/04 Cayón   -   Tropezón -:-
02/04 Revilla   -   Cultural Guarnizo -:-
02/04 Bezana   -   Vimenor -:-
02/04 Meruelo   -   Textil Escudo -:-
02/04 Colindres   -   Selaya -:-
 

Jornada 33ª

09.04.2017
09/04 Selaya   -   Castro -:-
09/04 Tropezón   -   Revilla -:-
09/04 Barreda   -   Cayón -:-
09/04 Escobedo   -   G. Torrelavega -:-
09/04 Laredo   -   Rayo Cantab. -:-
09/04 Cultural Guarnizo   -   Bezana -:-
09/04 Velarde   -   Racing B -:-
09/04 Siete Villas   -   Atlético Albericia -:-
09/04 Vimenor   -   Meruelo -:-
09/04 Textil Escudo   -   Colindres -:-
 

Jornada 34ª

16.04.2017
16/04 Rayo Cantab.   -   Castro -:-
16/04 Atlético Albericia   -   Laredo -:-
16/04 Racing B   -   Siete Villas -:-
16/04 G. Torrelavega   -   Velarde -:-
16/04 Cayón   -   Escobedo -:-
16/04 Revilla   -   Barreda -:-
16/04 Bezana   -   Tropezón -:-
16/04 Meruelo   -   Cultural Guarnizo -:-
16/04 Colindres   -   Vimenor -:-
16/04 Textil Escudo   -   Selaya -:-
 

Jornada 35ª

23.04.2017
23/04 Escobedo   -   Revilla -:-
23/04 Velarde   -   Cayón -:-
23/04 Siete Villas   -   G. Torrelavega -:-
23/04 Selaya   -   Rayo Cantab. -:-
23/04 Tropezón   -   Meruelo -:-
23/04 Barreda   -   Bezana -:-
23/04 Laredo   -   Racing B -:-
23/04 Castro   -   Atlético Albericia -:-
23/04 Cultural Guarnizo   -   Colindres -:-
23/04 Vimenor   -   Textil Escudo -:-
 

Jornada 36ª

30.04.2017
30/04 Atlético Albericia   -   Rayo Cantab. -:-
30/04 Racing B   -   Castro -:-
30/04 G. Torrelavega   -   Laredo -:-
30/04 Cayón   -   Siete Villas -:-
30/04 Revilla   -   Velarde -:-
30/04 Bezana   -   Escobedo -:-
30/04 Meruelo   -   Barreda -:-
30/04 Colindres   -   Tropezón -:-
30/04 Textil Escudo   -   Cultural Guarnizo -:-
30/04 Vimenor   -   Selaya -:-
 

Jornada 37ª

07.05.2017
07/05 Atlético Albericia   -   Selaya -:-
07/05 Rayo Cantab.   -   Racing B -:-
07/05 Castro   -   G. Torrelavega -:-
07/05 Laredo   -   Cayón -:-
07/05 Siete Villas   -   Revilla -:-
07/05 Velarde   -   Bezana -:-
07/05 Escobedo   -   Meruelo -:-
07/05 Barreda   -   Colindres -:-
07/05 Tropezón   -   Textil Escudo -:-
07/05 Cultural Guarnizo   -   Vimenor -:-
 

Jornada 38ª

14.05.2017
14/05 Racing B   -   Atlético Albericia -:-
14/05 G. Torrelavega   -   Rayo Cantab. -:-
14/05 Cayón   -   Castro -:-
14/05 Revilla   -   Laredo -:-
14/05 Bezana   -   Siete Villas -:-
14/05 Meruelo   -   Velarde -:-
14/05 Colindres   -   Escobedo -:-
14/05 Textil Escudo   -   Barreda -:-
14/05 Vimenor   -   Tropezón -:-
14/05 Selaya   -   Cultural Guarnizo -:-