Calendari de Tercera divisió del Grup 8

Jornada 1ª

26.08.2017 - 27.08.2017
26/08 CD Burgos 1 - 0 La Virgen del Camino Fi
26/08 At. Astorga 3 - 0 Unionistas Salamanca Fi
26/08 Burgos Promesas 1 - 0 Cebrereña Fi
26/08 Sporting Uxama 1 - 1 At. Bembibre Fi
27/08 At. Tordesillas 1 - 1 Cristo Atletico Fi
27/08 Numancia B 3 - 1 CD San José Fi
27/08 La Bañeza FC 8 - 2 Real Burgos CF Fi
27/08 Real Ávila 3 - 3 Arandina Fi
27/08 Salmantino 3 - 0 Almazán Fi
27/08 Zamora 4 - 0 Becerril Fi
 

Jornada 2ª

02.09.2017 - 03.09.2017
02/09 La Virgen del Camino 1 - 1 At. Tordesillas Fi
02/09 CD San José 0 - 1 Real Ávila Fi
02/09 Unionistas Salamanca 2 - 0 CD Burgos Fi
03/09 Cristo Atletico 1 - 3 Zamora Fi
03/09 Real Burgos CF 1 - 1 Sporting Uxama Fi
03/09 Arandina 1 - 2 At. Astorga Fi
03/09 Almazán 2 - 1 Burgos Promesas Fi
03/09 At. Bembibre 0 - 3 Salmantino Fi
03/09 Cebrereña 2 - 3 Numancia B Fi
03/09 Becerril 0 - 1 La Bañeza FC Fi
 

Jornada 3ª

09.09.2017 - 10.09.2017
09/09 At. Tordesillas 2 - 2 Unionistas Salamanca Fi
09/09 CD Burgos 0 - 0 Arandina Fi
09/09 At. Astorga 4 - 1 CD San José Fi
09/09 Burgos Promesas 0 - 1 At. Bembibre Fi
10/09 Cristo Atletico 3 - 4 La Virgen del Camino Fi
10/09 Real Ávila 0 - 0 Cebrereña Fi
10/09 Numancia B 1 - 1 Almazán Fi
10/09 Salmantino 7 - 0 Real Burgos CF Fi
10/09 Sporting Uxama 0 - 5 Becerril Fi
10/09 Zamora 2 - 2 La Bañeza FC Fi
 

Jornada 4ª

16.09.2017 - 17.09.2017
16/09 La Virgen del Camino 3 - 3 Zamora Fi
16/09 At. Bembibre 1 - 1 Numancia B Fi
17/09 Unionistas Salamanca 2 - 1 Cristo Atletico Fi
17/09 Arandina 5 - 1 At. Tordesillas Fi
17/09 Real Burgos CF 0 - 6 Burgos Promesas Fi
17/09 CD San José 0 - 1 CD Burgos Fi
17/09 Cebrereña 4 - 2 At. Astorga Fi
17/09 Almazán 2 - 2 Real Ávila Fi
17/09 Becerril 1 - 1 Salmantino Fi
17/09 La Bañeza FC 1 - 1 Sporting Uxama Fi
 

Jornada 5ª

23.09.2017 - 24.09.2017
23/09 CD Burgos 1 - 1 Cebrereña Fi
23/09 Numancia B 6 - 0 Real Burgos CF Fi
23/09 Burgos Promesas 2 - 3 Becerril Fi
23/09 At. Astorga 1 - 1 Almazán Fi
24/09 La Virgen del Camino 2 - 0 Unionistas Salamanca Fi
24/09 Cristo Atletico 1 - 2 Arandina Fi
24/09 At. Tordesillas 8 - 1 CD San José Fi
24/09 Real Ávila 3 - 1 At. Bembibre Fi
24/09 Salmantino 4 - 0 La Bañeza FC Fi
24/09 Zamora 1 - 1 Sporting Uxama Fi
 

Jornada 6ª

30.09.2017 - 01.10.2017
30/09 CD San José 1 - 3 Cristo Atletico Fi
30/09 Almazán 0 - 1 CD Burgos Fi
30/09 Unionistas Salamanca 3 - 1 Zamora Fi
01/10 Real Burgos CF 2 - 4 Real Ávila Fi
01/10 Cebrereña 1 - 1 At. Tordesillas Fi
01/10 At. Bembibre 1 - 3 At. Astorga Fi
01/10 Becerril 1 - 1 Numancia B Fi
01/10 La Bañeza FC 2 - 0 Burgos Promesas Fi
01/10 Sporting Uxama 1 - 2 Salmantino Fi
01/10 Arandina 2 - 0 La Virgen del Camino Fi
 

Jornada 7ª

07.10.2017 - 08.10.2017
07/10 At. Tordesillas 2 - 0 Almazán Fi
07/10 Numancia B 5 - 0 La Bañeza FC Fi
07/10 Burgos Promesas 1 - 0 Sporting Uxama Fi
07/10 Unionistas Salamanca 2 - 1 Arandina Fi
07/10 At. Astorga 4 - 0 Real Burgos CF Fi
08/10 La Virgen del Camino 4 - 2 CD San José Fi
08/10 CD Burgos 1 - 2 At. Bembibre Fi
08/10 Cristo Atletico 2 - 1 Cebrereña Fi
08/10 Real Ávila 2 - 1 Becerril Fi
08/10 Zamora 2 - 1 Salmantino Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2017
12/10 Real Burgos CF 0 - 3 CD Burgos Fi
12/10 Arandina 2 - 0 Zamora Fi
12/10 CD San José 2 - 3 Unionistas Salamanca Fi
12/10 Cebrereña 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
12/10 Almazán 2 - 2 Cristo Atletico Fi
12/10 At. Bembibre 1 - 2 At. Tordesillas Fi
12/10 Becerril 2 - 0 At. Astorga Fi
12/10 Salmantino 2 - 1 Burgos Promesas Fi
12/10 La Bañeza FC 1 - 3 Real Ávila Fi
12/10 Sporting Uxama 0 - 0 Numancia B Fi
 

Jornada 9ª

15.10.2017
15/10 Unionistas Salamanca 2 - 1 Cebrereña Fi
15/10 La Virgen del Camino 1 - 1 Almazán Fi
15/10 CD Burgos 3 - 2 Becerril Fi
15/10 Numancia B 0 - 2 Salmantino Fi
15/10 Arandina 5 - 1 CD San José Fi
15/10 Cristo Atletico 3 - 1 At. Bembibre Fi
15/10 At. Tordesillas 2 - 1 Real Burgos CF Fi
15/10 Real Ávila 2 - 1 Sporting Uxama Fi
15/10 At. Astorga 2 - 2 La Bañeza FC Fi
15/10 Zamora 1 - 1 Burgos Promesas Fi
 

Jornada 10ª

21.10.2017 - 22.10.2017
21/10 CD San José 0 - 1 Zamora Fi
21/10 Sporting Uxama 1 - 2 At. Astorga Fi
21/10 Burgos Promesas 1 - 3 Numancia B Fi
22/10 Cebrereña 0 - 0 Arandina Fi
22/10 Almazán 0 - 1 Unionistas Salamanca Fi
22/10 At. Bembibre 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
22/10 Real Burgos CF 4 - 0 Cristo Atletico Fi
22/10 Becerril 0 - 2 At. Tordesillas Fi
22/10 Salmantino 1 - 2 Real Ávila Fi
22/10 La Bañeza FC 1 - 0 CD Burgos Fi
 

Jornada 11ª

28.10.2017 - 29.10.2017
28/10 CD San José 5 - 5 Cebrereña Fi
28/10 La Virgen del Camino 1 - 0 Real Burgos CF Fi
28/10 Unionistas Salamanca 4 - 2 At. Bembibre Fi
28/10 At. Tordesillas 0 - 1 La Bañeza FC Fi
28/10 At. Astorga 2 - 2 Salmantino Fi
28/10 Zamora 0 - 0 Numancia B Fi
29/10 CD Burgos 1 - 1 Sporting Uxama Fi
29/10 Arandina 1 - 1 Almazán Fi
29/10 Cristo Atletico 2 - 1 Becerril Fi
29/10 Real Ávila 1 - 0 Burgos Promesas Fi
 

Jornada 12ª

01.11.2017
01/11 Cebrereña 2 - 1 Zamora Fi
01/11 Burgos Promesas 0 - 3 At. Astorga Fi
01/11 Real Burgos CF 3 - 3 Unionistas Salamanca Fi
01/11 Numancia B 0 - 0 Real Ávila Fi
01/11 Almazán 1 - 2 CD San José Fi
01/11 At. Bembibre 2 - 1 Arandina Fi
01/11 Becerril 1 - 2 La Virgen del Camino Fi
01/11 La Bañeza FC 1 - 0 Cristo Atletico Fi
01/11 Sporting Uxama 2 - 2 At. Tordesillas Fi
01/11 Salmantino 1 - 1 CD Burgos Fi
 

Jornada 13ª

04.11.2017 - 05.11.2017
04/11 CD San José 1 - 0 At. Bembibre Fi
04/11 Unionistas Salamanca 4 - 0 Becerril Fi
05/11 La Virgen del Camino 2 - 2 La Bañeza FC Fi
05/11 Cebrereña 2 - 1 Almazán Fi
05/11 CD Burgos 1 - 1 Burgos Promesas Fi
05/11 At. Astorga 2 - 1 Numancia B Fi
05/11 Arandina 2 - 0 Real Burgos CF Fi
05/11 Cristo Atletico 4 - 0 Sporting Uxama Fi
05/11 At. Tordesillas 1 - 2 Salmantino Fi
05/11 Zamora 4 - 0 Real Ávila Fi
 

Jornada 14ª

11.11.2017 - 12.11.2017
11/11 Numancia B 1 - 0 CD Burgos Fi
11/11 Burgos Promesas 2 - 2 At. Tordesillas Fi
12/11 Real Burgos CF 1 - 0 CD San José Fi
12/11 Becerril 1 - 5 Arandina Fi
12/11 La Bañeza FC 0 - 2 Unionistas Salamanca Fi
12/11 Sporting Uxama 0 - 3 La Virgen del Camino Fi
12/11 Almazán 1 - 0 Zamora Fi
12/11 At. Bembibre 1 - 2 Cebrereña Fi
12/11 Salmantino 0 - 1 Cristo Atletico Fi
12/11 Real Ávila 2 - 2 At. Astorga Fi
 

Jornada 15ª

18.11.2017 - 19.11.2017
18/11 La Virgen del Camino 0 - 1 Salmantino Fi
18/11 CD San José 1 - 0 Becerril Fi
18/11 Unionistas Salamanca 2 - 1 Sporting Uxama Fi
19/11 Cebrereña 2 - 1 Real Burgos CF Fi
19/11 CD Burgos 2 - 2 Real Ávila Fi
19/11 Almazán 1 - 1 At. Bembibre Fi
19/11 At. Tordesillas 1 - 0 Numancia B Fi
19/11 Arandina 1 - 2 La Bañeza FC Fi
19/11 Cristo Atletico 3 - 0 Burgos Promesas Fi
19/11 Zamora 1 - 1 At. Astorga Fi
 

Jornada 16ª

25.11.2017 - 26.11.2017
25/11 Burgos Promesas 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
25/11 At. Astorga 2 - 0 CD Burgos Fi
25/11 Real Ávila 1 - 1 At. Tordesillas Fi
26/11 Real Burgos CF 2 - 1 Almazán Fi
26/11 Numancia B 0 - 0 Cristo Atletico Fi
26/11 Becerril 1 - 3 Cebrereña Fi
26/11 La Bañeza FC 1 - 0 CD San José Fi
26/11 Sporting Uxama 1 - 0 Arandina Fi
26/11 At. Bembibre 0 - 0 Zamora Fi
26/11 Salmantino 1 - 0 Unionistas Salamanca Fi
 

Jornada 17ª

02.12.2017 - 06.12.2017
02/12 La Virgen del Camino 0 - 0 Numancia B Fi
02/12 Unionistas Salamanca 4 - 0 Burgos Promesas Fi
02/12 At. Bembibre 0 - 0 Real Burgos CF Fi
03/12 Cebrereña 0 - 1 La Bañeza FC Fi
03/12 At. Tordesillas 0 - 2 At. Astorga Fi
03/12 Almazán 1 - 1 Becerril Fi
03/12 Arandina 1 - 2 Salmantino Fi
03/12 Cristo Atletico 0 - 0 Real Ávila Fi
03/12 Zamora 3 - 0 CD Burgos Fi
06/12 CD San José 1 - 0 Sporting Uxama Fi
 

Jornada 18ª

16.12.2017 - 17.12.2017
16/12 At. Astorga 1 - 0 Cristo Atletico Fi
17/12 Burgos Promesas 1 - 2 Arandina Fi
17/12 Becerril 0 - 1 At. Bembibre Fi
17/12 Numancia B 0 - 2 Unionistas Salamanca Fi
17/12 La Bañeza FC 3 - 2 Almazán Fi
17/12 Sporting Uxama 2 - 2 Cebrereña Fi
17/12 CD Burgos 5 - 0 At. Tordesillas Fi
17/12 Zamora 2 - 1 Real Burgos CF Fi
17/12 Salmantino 4 - 0 CD San José Fi
17/12 Real Ávila 1 - 1 La Virgen del Camino Fi
 

Jornada 19ª

23.12.2017
23/12 CD San José 0 - 0 Burgos Promesas Fi
23/12 La Virgen del Camino 0 - 1 At. Astorga Fi
23/12 At. Bembibre 0 - 1 La Bañeza FC Fi
23/12 Cebrereña 0 - 0 Salmantino Fi
23/12 Real Burgos CF 1 - 1 Becerril Fi
23/12 Unionistas Salamanca 3 - 1 Real Ávila Fi
23/12 Cristo Atletico 1 - 0 CD Burgos Fi
23/12 Almazán 1 - 1 Sporting Uxama Fi
23/12 At. Tordesillas 4 - 0 Zamora Fi
23/12 Arandina 1 - 2 Numancia B Fi
 

Jornada 20ª

07.01.2018 - 11.04.2018
07/01 La Virgen del Camino 1 - 1 CD Burgos Fi
07/01 Becerril 0 - 1 Zamora Fi
07/01 At. Bembibre 0 - 0 Sporting Uxama Fi
07/01 Cristo Atletico 1 - 2 At. Tordesillas Fi
07/02 Almazán 2 - 1 Salmantino Fi
28/02 CD San José 0 - 1 Numancia B Fi
07/03 Unionistas Salamanca 0 - 0 At. Astorga Fi
21/03 Arandina 2 - 0 Real Ávila Fi
29/03 Cebrereña 2 - 3 Burgos Promesas Fi
11/04 Real Burgos CF 1 - 0 La Bañeza FC Fi
 

Jornada 21ª

13.01.2018 - 29.03.2018
13/01 Numancia B 3 - 2 Cebrereña Fi
13/01 At. Astorga 0 - 0 Arandina Fi
14/01 Burgos Promesas 0 - 0 Almazán Fi
14/01 CD Burgos 0 - 3 Unionistas Salamanca Fi
14/01 Sporting Uxama 2 - 0 Real Burgos CF Fi
14/01 At. Tordesillas 0 - 0 La Virgen del Camino Fi
14/01 La Bañeza FC 3 - 2 Becerril Fi
14/01 Zamora 0 - 4 Cristo Atletico Fi
14/01 Salmantino 2 - 3 At. Bembibre Fi
29/03 Real Ávila 2 - 1 CD San José Fi
 

Jornada 22ª

21.01.2018
21/01 Unionistas Salamanca 1 - 2 At. Tordesillas Fi
21/01 Real Burgos CF 0 - 0 Salmantino Fi
21/01 CD San José 0 - 1 At. Astorga Fi
21/01 La Virgen del Camino 0 - 1 Cristo Atletico Fi
21/01 Becerril 0 - 0 Sporting Uxama Fi
21/01 Almazán 1 - 1 Numancia B Fi
21/01 At. Bembibre 1 - 2 Burgos Promesas Fi
21/01 La Bañeza FC 0 - 1 Zamora Fi
21/01 Cebrereña 2 - 1 Real Ávila Fi
21/01 Arandina 2 - 0 CD Burgos Fi
 

Jornada 23ª

27.01.2018 - 28.01.2018
27/01 Numancia B 1 - 0 At. Bembibre Fi
27/01 At. Astorga 2 - 0 Cebrereña Fi
27/01 Burgos Promesas 2 - 2 Real Burgos CF Fi
28/01 At. Tordesillas 2 - 0 Arandina Fi
28/01 CD Burgos 1 - 1 CD San José Fi
28/01 Sporting Uxama 0 - 1 La Bañeza FC Fi
28/01 Zamora 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
28/01 Real Ávila 3 - 1 Almazán Fi
28/01 Cristo Atletico 1 - 0 Unionistas Salamanca Fi
28/01 Salmantino 4 - 1 Becerril Fi
 

Jornada 24ª

03.02.2018 - 23.04.2018
03/02 CD San José 0 - 2 At. Tordesillas Fi
03/02 Almazán 1 - 0 At. Astorga Fi
03/02 Sporting Uxama 1 - 1 Zamora Fi
03/02 Unionistas Salamanca 5 - 0 La Virgen del Camino Fi
04/02 Real Burgos CF 0 - 0 Numancia B Fi
04/02 Becerril 0 - 2 Burgos Promesas Fi
04/02 At. Bembibre 1 - 1 Real Ávila Fi
04/02 La Bañeza FC 1 - 0 Salmantino Fi
04/02 Arandina 0 - 1 Cristo Atletico Fi
23/04 Cebrereña 2 - 2 CD Burgos Fi
 

Jornada 25ª

10.02.2018 - 25.04.2018
10/02 La Virgen del Camino 0 - 4 Arandina Fi
10/02 Numancia B 0 - 1 Becerril Fi
10/02 Burgos Promesas 1 - 2 La Bañeza FC Fi
10/02 At. Astorga 2 - 0 At. Bembibre Fi
11/02 At. Tordesillas 2 - 0 Cebrereña Fi
11/02 CD Burgos 2 - 2 Almazán Fi
11/02 Cristo Atletico 3 - 2 CD San José Fi
11/02 Salmantino 5 - 0 Sporting Uxama Fi
11/02 Zamora 0 - 0 Unionistas Salamanca Fi
25/04 Real Ávila 3 - 0 Real Burgos CF Fi
 

Jornada 26ª

17.02.2018 - 18.02.2018
17/02 CD San José 1 - 1 La Virgen del Camino Fi
17/02 Cebrereña 2 - 4 Cristo Atletico Fi
17/02 Almazán 2 - 0 At. Tordesillas Fi
18/02 Real Burgos CF 0 - 3 At. Astorga Fi
18/02 At. Bembibre 1 - 0 CD Burgos Fi
18/02 La Bañeza FC 3 - 0 Numancia B Fi
18/02 Sporting Uxama 4 - 1 Burgos Promesas Fi
18/02 Arandina 1 - 0 Unionistas Salamanca Fi
18/02 Becerril 3 - 2 Real Ávila Fi
18/02 Salmantino 2 - 0 Zamora Fi
 

Jornada 27ª

24.02.2018 - 25.02.2018
24/02 La Virgen del Camino 2 - 0 Cebrereña Fi
24/02 Numancia B 3 - 1 Sporting Uxama Fi
24/02 Unionistas Salamanca 4 - 1 CD San José Fi
24/02 At. Tordesillas 2 - 0 At. Bembibre Fi
24/02 At. Astorga 1 - 0 Becerril Fi
24/02 Burgos Promesas 0 - 3 Salmantino Fi
25/02 CD Burgos 1 - 1 Real Burgos CF Fi
25/02 Zamora 0 - 1 Arandina Fi
25/02 Cristo Atletico 5 - 1 Almazán Fi
25/02 Real Ávila 0 - 0 La Bañeza FC Fi
 

Jornada 28ª

03.03.2018 - 04.03.2018
03/03 At. Bembibre 1 - 2 Cristo Atletico Fi
04/03 Burgos Promesas 1 - 1 Zamora Fi
04/03 Real Burgos CF 0 - 1 At. Tordesillas Fi
04/03 CD San José 0 - 1 Arandina Fi
04/03 Cebrereña 0 - 2 Unionistas Salamanca Fi
04/03 Almazán 1 - 2 La Virgen del Camino Fi
04/03 Becerril 4 - 1 CD Burgos Fi
04/03 La Bañeza FC 3 - 1 At. Astorga Fi
04/03 Sporting Uxama 1 - 1 Real Ávila Fi
04/03 Salmantino 1 - 3 Numancia B Fi
 

Jornada 29ª

10.03.2018 - 11.03.2018
10/03 La Virgen del Camino 0 - 0 At. Bembibre Fi
10/03 Numancia B 1 - 0 Burgos Promesas Fi
10/03 Unionistas Salamanca 1 - 0 Almazán Fi
11/03 CD Burgos 2 - 0 La Bañeza FC Fi
11/03 Zamora 0 - 0 CD San José Fi
11/03 Arandina 4 - 0 Cebrereña Fi
11/03 Cristo Atletico 3 - 0 Real Burgos CF Fi
11/03 At. Tordesillas 4 - 0 Becerril Fi
11/03 Real Ávila 1 - 2 Salmantino Fi
11/03 At. Astorga 6 - 1 Sporting Uxama Fi
 

Jornada 30ª

17.03.2018 - 18.03.2018
17/03 Numancia B 1 - 0 Zamora Fi
17/03 Real Burgos CF 2 - 0 La Virgen del Camino Fi
17/03 Burgos Promesas 1 - 1 Real Ávila Fi
18/03 Cebrereña 3 - 0 CD San José Fi
18/03 Almazán 0 - 2 Arandina Fi
18/03 At. Bembibre 0 - 1 Unionistas Salamanca Fi
18/03 Becerril 1 - 2 Cristo Atletico Fi
18/03 La Bañeza FC 0 - 2 At. Tordesillas Fi
18/03 Sporting Uxama 2 - 2 CD Burgos Fi
18/03 Salmantino 1 - 1 At. Astorga Fi
 

Jornada 31ª

24.03.2018 - 25.03.2018
24/03 Unionistas Salamanca 1 - 0 Real Burgos CF Fi
24/03 La Virgen del Camino 1 - 0 Becerril Fi
24/03 At. Astorga 1 - 1 Burgos Promesas Fi
25/03 Zamora 3 - 1 Cebrereña Fi
25/03 CD San José 0 - 1 Almazán Fi
25/03 Cristo Atletico 5 - 0 La Bañeza FC Fi
25/03 At. Tordesillas 2 - 1 Sporting Uxama Fi
25/03 CD Burgos 2 - 2 Salmantino Fi
25/03 Real Ávila 0 - 2 Numancia B Fi
25/03 Arandina 7 - 0 At. Bembibre Fi
 

Jornada 32ª

29.03.2018 - 01.05.2018
29/03 La Bañeza FC 2 - 0 La Virgen del Camino Fi
31/03 Sporting Uxama 0 - 1 Cristo Atletico Fi
01/04 Almazán 1 - 1 Cebrereña Fi
01/04 At. Bembibre 6 - 0 CD San José Fi
11/04 Salmantino 2 - 1 At. Tordesillas Fi
25/04 Numancia B 1 - 1 At. Astorga Fi
01/05 Becerril 1 - 5 Unionistas Salamanca Fi
01/05 Real Ávila 1 - 2 Zamora Fi
01/05 Real Burgos CF 0 - 4 Arandina Fi
01/05 Burgos Promesas 3 - 2 CD Burgos Fi
 

Jornada 33ª

07.04.2018 - 08.04.2018
07/04 At. Tordesillas 3 - 0 Burgos Promesas Fi
07/04 At. Astorga 1 - 1 Real Ávila Fi
07/04 Unionistas Salamanca 3 - 1 La Bañeza FC Fi
08/04 La Virgen del Camino 1 - 1 Sporting Uxama Fi
08/04 CD San José 0 - 1 Real Burgos CF Fi
08/04 CD Burgos 1 - 3 Numancia B Fi
08/04 Cebrereña 1 - 3 At. Bembibre Fi
08/04 Arandina 4 - 0 Becerril Fi
08/04 Zamora 0 - 0 Almazán Fi
08/04 Cristo Atletico 1 - 1 Salmantino Fi
 

Jornada 34ª

14.04.2018 - 15.04.2018
14/04 At. Bembibre 2 - 1 Almazán Fi
14/04 Burgos Promesas 0 - 1 Cristo Atletico Fi
14/04 At. Astorga 2 - 1 Zamora Fi
15/04 Real Burgos CF 0 - 3 Cebrereña Fi
15/04 Becerril 4 - 1 CD San José Fi
15/04 Sporting Uxama 1 - 2 Unionistas Salamanca Fi
15/04 Salmantino 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
15/04 Real Ávila 2 - 1 CD Burgos Fi
15/04 La Bañeza FC 0 - 4 Arandina Fi
15/04 Numancia B 0 - 0 At. Tordesillas Fi
 

Jornada 35ª

21.04.2018 - 22.04.2018
21/04 Cebrereña 3 - 1 Becerril Fi
21/04 Almazán 1 - 0 Real Burgos CF Fi
21/04 CD Burgos 1 - 1 At. Astorga Fi
21/04 Cristo Atletico 2 - 0 Numancia B Fi
22/04 Unionistas Salamanca 1 - 2 Salmantino Fi
22/04 La Virgen del Camino 1 - 1 Burgos Promesas Fi
22/04 CD San José 0 - 3 La Bañeza FC Fi
22/04 At. Tordesillas 2 - 1 Real Ávila Fi
22/04 Arandina 1 - 0 Sporting Uxama Fi
22/04 Zamora 3 - 0 At. Bembibre Fi
 

Jornada 36ª

28.04.2018 - 29.04.2018
28/04 Becerril 1 - 0 Almazán Fi
28/04 Real Ávila 0 - 0 Cristo Atletico Fi
28/04 CD Burgos 1 - 1 Zamora Fi
28/04 Burgos Promesas 0 - 2 Unionistas Salamanca Fi
28/04 Salmantino 0 - 2 Arandina Fi
29/04 Real Burgos CF 3 - 2 At. Bembibre Fi
29/04 Sporting Uxama 4 - 0 CD San José Fi
29/04 Numancia B 4 - 0 La Virgen del Camino Fi
29/04 At. Astorga 0 - 1 At. Tordesillas Fi
29/04 La Bañeza FC 1 - 0 Cebrereña Fi
 

Jornada 37ª

05.05.2018 - 06.05.2018
05/05 La Virgen del Camino 2 - 0 Real Ávila Fi
05/05 CD San José 0 - 2 Salmantino Fi
05/05 Cebrereña 1 - 3 Sporting Uxama Fi
05/05 Unionistas Salamanca 0 - 3 Numancia B Fi
06/05 Real Burgos CF 0 - 3 Zamora Fi
06/05 Almazán 3 - 0 La Bañeza FC Fi
06/05 Cristo Atletico 2 - 2 At. Astorga Fi
06/05 At. Tordesillas 3 - 1 CD Burgos Fi
06/05 At. Bembibre 1 - 2 Becerril Fi
06/05 Arandina 3 - 0 Burgos Promesas Fi
 

Jornada 38ª

13.05.2018
13/05 Real Ávila 0 - 0 Unionistas Salamanca Fi
13/05 Becerril 0 - 2 Real Burgos CF Fi
13/05 La Bañeza FC 3 - 1 At. Bembibre Fi
13/05 Sporting Uxama 2 - 1 Almazán Fi
13/05 Salmantino 3 - 2 Cebrereña Fi
13/05 Burgos Promesas 0 - 0 CD San José Fi
13/05 Numancia B 1 - 2 Arandina Fi
13/05 At. Astorga 2 - 1 La Virgen del Camino Fi
13/05 CD Burgos 2 - 2 Cristo Atletico Fi
13/05 Zamora 3 - 2 At. Tordesillas Fi
 

Buscador de deportes