CENTRE CULTURAL LA MERCÈ
13h. Albert Guinovart presenta “Nocturne”. Piano (Clàssica)
17-17.45h.Escola de Música del Gironès
18-18.50h.Preludi, Escola de Música
19-19.50h. Escola Municipal de Música de Girona
20-20.50h. Aula Musical
21-21.50h.Escola Sol de Solfa
PLAÇA DELS JURATS
17-17.30h. SerUno (rock argentí)
17.30-18h. Malestruch (rock)
18-18.30h.Tabula Rasa (rock- metal)
18.30h-19h. Black Sugar (rock- funk)
19-19.30h. Rockaround (rock)
19.30-20h. Hot Drinks (rock)
20-20.30h. Norman Bates (rock)
20.30-21h. Näos (rock)
21-21.30h. The Double Shame (rock))
21.30-22h. Veiculo Longo (rock)
22-22.30h. VANdNIT (rock)
22.30-23h. Mireia Vilalta (rock-blues)
SUNSET JAZZ CLUB
18-18.20h. Swing Cookies - Escola de Música de Sant Gregori
18.30-18.55h. Happy Jazz Band - Escola de Música de Sant Gregori
19h. Banda del Barri
19.15h. Espai Jazz Academy
20h. Entre Cordes.
20.45h. 5 o 6
21.30h. Catalonian Knights
22h. Rubén Berengena trio & Enric Canada
PLAÇA MERCADERS
17-17.30h. Coral Sol Ixent
17.40-18.10h. TuttiVeus
18.20-18.50h. Cabotatge Havaneres
19-19.30h. Els cantaires de Sarrià
19.40-20.10h. Grup Vell Galligants
20.20-20.50h. Coral Musicandis
21-21.30h. 4Gami
RAMBLA DE LA LLIBERTAT
17-17.30h. Projecte Mau (pop-indie/folk)
17.40-18.10h. David in trouble (folk)
18.20-18.50h. La Maravillosa Cabeza Parlante (pop-rock absurd)
19-19.30h. Anna Selva (folk)
19.40-20.10h. Lia4U (pop-rock)
PLAÇA DEL PALLOL
17-17.45h. Combo Tempir (variat/blues/rock)
18-18.45h. Twins Jazz Quartet (jazz)
19-19.45h. Ànima negra (blues/soul)
20-20.45h. Leopard Lily (reggae/fusió)
21-21.45h. Girona Banda Band (banda de música)
ALTRES ESCENARIS
Plaça del Pou Rodó | 20.30h. La Moderna Drumline (world music)
Parc del Migdia | 16-22h Mistah P, Induhman, Rise Up Sound System
Porcus (Pl.Catalunya) | 19-22h. Nino Dj (Chill out)
El Cafè (C. Ciutadans) | 20 h. Gazpacho
Centre Cívic Santa Eugènia | 19.30h. Cor Allegro i Coral Familiar del Conservatori de Música de Girona
Plaça Pere Calders - Can Gibert del Pla | 19.30h. Sed de Rumba
Passatge de Can Cardós - Can Gibert del Pla | 18h. Músiques del món
Cafeteria restaurant +cub (c. Albareda) | 18 a 21h. Combo de flamenco-jazz de l’EMMG