Begur
Candidatura número: 1. JUNTS x BEGUR- ESCLANYÀ- ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (JxB- E- ERC- AM)
1. JOAN MANEL LOUREIRO I VALL
2. MAITE MARTIN I ALCAIDE
3. MARTÍ ALDRICH I ROS
4. MÒNICA MARTÍNEZ CARRIÓ
5. ALBERT VILÀ ROURA
6. CATI CARDONA PELLICER
7. PILAR RIBERA I PÉREZ
8. MIQUEL GRAU I BOSCH
9. ERNEST SAIS BOHÉ
10. SANDRA HERRERA MARTÍNEZ
11. GEMMA ESPONELLÀ MATÓ
Suplents
1. MONTSERRAT FERNÁNDEZ NOGUÉS
Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN CATALÀ PAGÈS
2. JUAN FRANCISCO VADILLO LÓPEZ
3. PERE FELIU RAMIRO (Independent)
4. SANDRA BISBE LUIS (Independent)
5. MARIA TERESA SELVA HUERTAS
6. JULI ARNAU PIDEVALL (Independent)
7. MARIA DOLORS TORRENT GRABULOSA
8. RAFAEL CRIADO ACEBES (Independent)
9. CONSUELO CARDEÑA GARCIA (Independent)
10. SUSAGNA COSTA COMAS (Independent)
11. FRANCESC XAVIER ANGLADA VISELLACH (Independent)
Candidatura número: 3. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. MARC CONTRERAS LUNATI
2. ALFONSO PEREZ ROSALES
3. PATRICIA CORDOBA BENITEZ
4. EMILIO GARCIA ARRANZ
5. ANTONIA SANCHEZ SANCHEZ
6. JUAN LOPEZ MITJA
7. DAVID LLADO GAMEZ
8. ANTONIO JIMENEZ HERNANDEZ
9. MARIA CARAVACA SEGURA
10. CELIA TAUSTE NAVARRO
11. FRANCISCO COSTOYA SANCHEZ
Candidatura número: 4. CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-PMC)
1. FRANCISCO PILSA MATILLO (PSC)
2. RAFAEL FOLK GILSANZ (PSC)
3. FRANCISCA MARIN CORDERO (PSC)
4. DOLORES BERTRAN POUS (PSC)
5. EDI LÒPEZ MARIN (PSC)
6. ANTONIO ROJAS GARCIA (PSC)
7. MIGUEL FERNANDEZ BIETO (PSC)
8. RAFAELA MARTIN GONZALEZ (PSC)
9. FRANCISCO JOSE HIDALGO COCERA (PSC)
10. CRISTINA ALCAINA ZAPATA (PSC)
11. MARIA CARMEN SANCHEZ OTERO (PSC)
Candidatura número: 5. BLOC MUNICIPAL DE CATALUNYA (Bloc Municipal)
1. MARIÀ RENART CARRERES
2. ENCARNACION GARCIA SORIANO
3. EUGENIO PIBERNAT ROIG
4. CAROLINA RUIZ FERNANDEZ
5. MARIA INMACULADA BENITO NIETO
6. CRISTINA SAMPER SAIS
7. IGNASI IGLESIAS MITJANS
8. JOSEP TORIBIO DELGADO
9. SANTIAGO ESTRAGUES SABALLS
10. ISABEL MARIA MORON GALERA
11. EDUARD PEREZ CASADEVALL
Suplents
1. JOSE BENITO NIETO
2. ZORIELA PÉREZ ROMÁN
3. DIEGO DIEZ SIERRA
Calonge
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. MARTÍ FONALLERAS I DARNACULLETA
2. NORBERT BOTELLA I VENTURA
3. ESTER BONAVENTURA I FONALLERAS
4. MIQUEL BELL-LLOCH PALET
5. CARME VIÑAS I BENÍTEZ
6. ELENA SERRA I ALBERT
7. ELENA BELL-LLOCH PALET
8. IVAN JOANALS AMETLLER
9. DANIEL ILLA I CRUZ
10. DOLORS PÉREZ I MIÑARRO
11. HELENA GUILLEM I COROMINAS
12. JORDI LAPEDRA DÍAZ
13. GISEL·LA HERMOSO LOREN
14. JOAN MARIA GARCIA I MASCARÓS
15. SALVADOR MIQUEL I PÉREZ
16. ALÍCIA LÓPEZ I LÓPEZ
17. JOSE MANUEL RODRIGUEZ CALDERON
Suplents
1. JOAN ARTIGAS MARCÓ
2. JOSEP EDO I CAMÍ
3. JOAN BATALLÉ I VILA
4. MARIA ROCA DREDRID
5. CRISTINA MANZANO I CARRERAS
6. MARTA FUERTES PIGEM
7. JAUME RIBERA I VILA
8. CARLES VENTURA I SANTASUANA
9. SERGIO ABAD ITARTE
10. ANTÒNIA LOZANO I GALLEGO
Candidatura número: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. JUAN PONS PELLISA
2. FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ COBOS
3. TEODORO GALLEGO LOPEZ
4. ROSA MARIA ROS MASSO
5. ILSE MARIA SUAREZ GEISSLER
6. ANGEL GOMEZ PAZ
7. MIGUEL LOZANO BLANCO
8. ANTONIO NESTAR SAMPER
9. CRISTINA QUESADA CANO
10. PATRICIA MARTI QUERALTO
11. RUDESINDO AGUADO RODRIGUEZ
12. ENRIQUE LOPEZ PARERA
13. ALMUDENA BONILLA ALVAREZ
14. SOFIA CARLOTA NOGUERA MENDIA
15. FRANCISCO DE ASIS ROMANA SURIS
16. ALEXANDRE NUÑEZ GLADBACH
17. INGRID GLADBACH AUSEM
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JORDI SOLER CASALS
2. JOAN CANER FERNÁNDEZ
3. JOSEP DARNÉS JUANALS
4. JUANA MAESTRE RODRÍGUEZ
5. MARTA GELI BARRIGA
6. ALBERT ROS MERCADER
7. CARLOS BONET FORT
8. CARLOS CAMPMAJÓ MORENO
9. ROSANA CAMBIL MALENO
10. ROSARIO ROJAS ARROGANTE
11. JOSEP MASSICH ESTEVE
12. DAVID VALLÈS LARA
13. MONTSERRAT PRUJA NOGUER
14. ENRIC DALFÓ RUIZ
15. MARTA DEULOFEU LAVIÑA
16. ELENA RIART CASTILLO
17. ADEL MECHAAL MECHAAL
Suplents
1. JOSÉ LUIS ALAMINOS DIAZ
2. ENRIQUETA JUSCAFRESA FONT
3. MARÍA DEL CARMEN MARTÍNEZ CORBERA
4. JOSEP GARCIA FRIGOLÉ
5. XAVIER SALVADÓ SUÑÉ
Candidatura número: 4. AVANCEM-MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (AVANCEM-MES)
1. ELISENDA PEREZ ESTEVE (AVANCEM.MÉSMOVIMENT D'ESQUERRES)
2. JOSEP ABELLI CRUAÑAS (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
3. IMMACULADA SANCHEZ ROMEU (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
4. MARIA NURIA CAMINAL GUILLEN (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
5. CARMEN BELLO PASTOR (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
6. JUAN RAGEL MUÑOZ (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
7. ADELAIDA CORTO VAZQUEZ (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
8. ENCARNACION PEREZ FORTESZ (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
9. ALEXANDRA GALLART DIUMENGE (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
10. AMIRA SOLEDAD LOPEZ DE CALATAYUD LORIDO (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
11. ALICIA SERRALVO PERPIÑAN (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
12. MARC CLARA MARTIN (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
13. SARA MARTINEZ RODRIGUEZ (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
14. JOAN GALLART FORNOS (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
15. ESTER PÉREZ ESTEVE (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
16. JOAN ROSSELLO RIBOT (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
17. ANTONI ESTEVE TAULER (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
Suplents
1. FRANCISCO ROBLEDILLO MOLINA (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
2. LLUIS CIBERTA SITJA (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
3. ENCARNACIÓN COBO FERNANDEZ (AVANCEM.MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
Candidatura número: 5. COMPROMÍS PER CALONGE I SANT ANTONI (CCSA)
1. DAVID LLENSA GONZALEZ
2. VICTORIA SABRIÀ CANO
3. MARIA VICTORIA GUERRERO ROBLES
4. RAFAEL PULIDO PINTO-ALMEIDA
5. ROSER PUERTO OLLER
6. MANUEL LUIS LOPEZ DE CALATAYUD GAIO (Independent)
7. JORDI AYALA ANGUILA (Independent)
8. MARIA JESUS ILLA GARCIA (Independent)
9. CATALINA RISPAU CALABUS (Independent)
10. FRANCISCO LOPEZ DE CALATAYUD ALCAZAR (Independent)
11. MARTI REYES PUERTO
12. SONIA ALVENTOSA XAMPENY (Independent)
13. JOEL BENAVENTE GUERRERO (Independent)
14. SANDRA MARIA LORIDO OROSCO (Independent)
15. ALEIX JAIME GARCIA (Independent)
16. MANUEL FLORES SCHLENKER (Independent)
17. YOLANDA BRETONES MOYA
Suplents
1. SALVIO FERRER FIGUERAS (Independent)
2. MARIA MANUELA HIDALGO NIETO (Independent)
3. JORGE SOLER DOMENECH (Independent)
4. PEDRO BRETONES FERNANDEZ
5. SUSANA CAYUELA FUSTE (Independent)
6. CARMEN CEREZUELA LOPEZ (Independent)
7. EMILIANO GUERRERO BUSTOS
8. EDUARDO VILCHEZ MASSO
9. PALOMA RUIZ-GIMENEZ AGUILAR (Independent)
10. JOSE ROSELLO PIJOAN
Candidatura número: 6. CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-PMC)
1. ARTURO PRADES MARTINEZ (PSC-CP)
2. MERCEDES ORDUÑA VALIENTE (PSC-CP)
3. SERGIO ORDUÑA VALIENTE (PSC-CP)
4. VICENTE SOLER AGUSTI (PSC-CP)
5. NATALIA ADROHER ELIZALDE (PSC-CP)
6. ANA MARIA LOPEZ ARRABAL (PSC-CP)
7. BASTIAAN SIETZE VAN GELDER (PSC-CP)
8. FRANCISCO OSORIO ROS (PSC-CP)
9. JESUS CEBRIAN TRABALON (PSC-CP)
10. SILVIA SUAREZ CHAVES (PSC-CP)
11. MONICA MARTINEZ MONTEAGUDO (PSC-CP)
12. SERAFIN VAZQUEZ ROMAN (PSC-CP)
13. MARIA CARMEN MONTEAGUDO SORIANO (PSC-CP)
14. SALVADOR ANGOSTO MUÑOZ (PSC-CP)
15. LUISA FERNANDEZ RINCON (PSC-CP)
16. AURORA VARGAS EXPOSITO (PSC-CP)
. 17. DOMINGO AGRAS RAMON (PSC-CP)
Suplents
1. CARMELO BLASCO GONZÁLEZ (PSC-CP)
Castell-Platja d'Aro
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. ESTEL RODRÍGUEZ I IGLESIAS
2. MONTSERRAT ROVIRA I RAMOS
3. ROBERT RODRÍGUEZ I ASTOR
4. SALVADOR BRASÓ I CAMPDERRÓS
5. CHRISTIAN PALAGOS I GILLEN
6. NÚRIA SERRA I DULCET
7. BARTOMEU TARRUELLA I CASAS (Independent)
8. ROSA CUFÍ NAVARRO (Independent)
9. SERGI CABEZAS I CUFÍ (Independent)
10. JORDINA DALMAU I IRLA (Independent)
11. JOAN PUIGBERT I CARRERAS
12. SERGI GUTIÉRREZ I ALBERICHE
13. ELENA PORRAS SÁNCHEZ (Independent)
14. MARIA ARNAU I CASAS (Independent)
15. MARIA TERESA MORA MARTÍNEZ (Independent)
16. JORDI RIERA I SAGUÉ
17. MARINA LLABRÉS I TORRENT
Suplents
1. PAQUITA ALBERICHE I MARTÍNEZ (Independent)
2. ALEIX PADROSA I BADOSA
Candidatura número: 2. INICIATIVA PER CATALUNYA VERDA-ESQUERRA UNIDA I ALTERNATIVA (ICV-EUiA-E)
1. PEDRO TORRES LOPEZ
2. MARTA CABALLERO TORRES
3. OSCAR LLANDRICH MERINO
4. MIRIAM DURAN CABRERA
5. ANGEL BARREROS ESCRIBANO
6. RAMONA HUERTAS DEL SOL
7. OLGA CASADEVALL VERGELI
8. ANTONIA CABRERA BAÑUELOS
9. DESIDERIO DURAN FERNANDEZ
10. FRANCISCO-MIGUEL ANGUITA CANO
11. OLIVER GONZALEZ GARCIA
12. AGUSTIN VIÑALS VILA
13. JONATAN VICENTE PINTO VIEIRA
14. FRANCISCA MARTINEZ SANCHEZ
15. ANDREA ANCHÉN PELLEJERO
16. LIDIA COELLO ESPINOSA
17. ESTEVE LLANDRICH CRUAÑAS
Suplents
1. MIGUEL VILLANUEVA BENEDICTO
2. ANA BALSERA CINTAS
3. OLESYA TONKONOH BOYKO
Candidatura número: 3. Partit Popular de Catalunya/Partido Popular de Cataluña (PP)
1. PETER KLAUS KOSIDLO
2. ANA QUILES JURADO
3. JOSE MAS BAHILO
4. MARIA MAR GRUARTMONER ROIG
5. JUAN MONTIEL MONTIEL
6. CONCEPCION GIBERT GOU
7. DANIEL NIETO NIETO
8. AMALIA MANGAS SOGO
9. HECTOR DANIEL DETHIER NAVARRETE
10. ALIPIO MOZO JUAN
11. SECUNDINO ANGEL BERGANTIÑOS TOME
12. MIREIA MARTI RIERA
13. ARMANDO LODATO BALSAMO
14. CATALINA GARCIA PERELLON
15. ELVIRA TREPAT RIERA
16. MONICA MAYOL GARCIA
17. CRISTOBAL RUIZ GELI
Candidatura número: 4. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
1. JOSE LUIS VILLA MONTAVA
2. ANTONIO REQUENA YEDRA
3. MARTA ANDREU LEON
4. MIGUEL PEREZ BARNES
5. MARCELA PILAR GOMEZ SEYMOUR
6. FRANCISCO BANCELLS GARCIA
7. JOSE LUIS GONZALEZ FERNANDEZ
8. NATALIA DOLGOPOLOVA LOBANOVA
9. MARIA ELVA DEMARCHI CONTRERAS
10. CARMEN GALINDO PRIETO
11. ANA VICENTE PALOMO
12. ISMAEL PEREZ DEMARCHI
13. FRANCISCA RUIZ GONZALEZ
14. MIREILLE MUSSOT
15. TONY ROY GIMENEZ TECHERA
16. MARIA GRACIELA MENDEZ RIGUETTI
17. LAIA PEREZ DEMARCHI
Suplents
1. JUAN GARCIA GALINDO
Candidatura número: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN GIRAUT COT
2. JOSEP MARIA SOLE CHAVERO
3. IMMACULADA GELABERT CASADEVALL
4. DOLORES GUIRADO IRUELA
5. ALBERT LOPEZ TAULER
6. LLUIS PUJOL PIJOAN
7. ANTONIO BOTELLE VILA
8. NURIA GIRALT COMADIRA
9. JUAN MANUEL MORENO GOMEZ
10. MARIA TERESA DIAZ COMAS
11. JOSE MARIA TURA TORRES
12. ADRIA TAULER BONA
13. CATALINA GIBERT SANTALIESTRA
14. JORDI BUSQUETS NUELL
15. MARIA CARMEN VILA ARMENGOL
16. OSCAR BARNES CALVET
17. MONTSERRAT SALA CALSINA
Suplents
1. CHRISTIAN PRAT GALCERAN
2. MARIA ALIU LUMBRERAS
3. AITOR TENDERO GUIRADO
4. CATALINA MERINO SANCHEZ
5. DAVID PROHIAS MASSAGUER
Candidatura número: 6. CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-PMC)
1. MAURICIO JIMENEZ RUIZ (PSC)
2. MONICA RIOS GARCIA (PSC)
3. MIGUEL ANGEL CHAMORRO MEDIANO (PSC)
4. MARIA PILAR FERRERO FRESNO (PSC)
5. OSCAR PARELLA SAGARRA (PSC)
6. JOSEP MANEL AMAT CALVET (PSC)
7. CARLOS MENDEZ LOPEZ (PSC)
8. MARTA POYATOS GONZALEZ (PSC)
9. SONIA BAS LAY (PSC)
10. MERIEM BOUHAJRA LAMGHIZARTI (PSC)
11. MANUEL VICTOR ACEDO GALAN (PSC)
12. ROCIO RODRIGUEZ JULIAN (PSC)
13. MARTI DURAN PONS (PSC)
14. MERCEDES SAFONT VICENTE (PSC)
15. JOSEP MARIA BAS LAY (Independent)
16. FERRAN JUAN MARTIN BOU (PSC)
17. DOLORES PADILLA RICHART (PSC)
Suplents
1. FRANCISCO BAENA PEDREGOSA (PSC)
2. DOLORES ESCOBAR HERMOSILLA (PSC)
3. JORGE ELOY FERNANDEZ PELAEZ (PSC)
4. OLGA CORTES DE ABAJO (PSC)
5. ALBERT MONT MORATO (PSC)
6. LOURDES GUTIERREZ PERIANES (PSC)
7. JAIME ESTEVA MASO (PSC)
Corçà
Candidatura número: 1. MOVIMENT D'ESQUERRES PER CORÇÀ-ACORD MUNICIPAL (MESxCorçà)
1. MARIA CARME GÜELL PARNAU
2. JOSEP MITJÀ FERRER
3. SANDRA CAMÓN SÁNCHEZ
4. JOSEP PEIRÓ FONT
5. JORDI POCH ROMERO
6. NÚRIA GELABERT FERRARÓS
7. INGRID MIR BARDERA
8. CONRAD FONT VERDAGUER
9. SERGI DARDER TUBERT
Suplents
1. MARIA CARME GARRIGA BAYOD
2. NÚRIA FERNÁNDEZ POSTIGO
3. ROGER MERCADER COLOMER
4. NÚRIA RAMÍREZ ROIG
5. MARTA VENTURA ROS
6. LLUÍS CAMPS PUIGNAU
Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura
Candidatura número: 1. AVENÇ-ACORD MUNICIPAL (AVENÇ-AM)
1. SALVI CASAS I CAMPS (ERC)
2. JOSEP SERRAMIÀ I FÀBREGAS (ERC)
3. ELISABET ALSINA HUGAS (ERC)
4. ELENA CORTADA DE LA ROSA (ERC)
5. JORDI ALSINA BRUNSOM (ERC)
6. CRISPI ALSINA I REIXACH (ERC)
7. JOSEP MARIA DALMAU BRUNET (ERC)
8. DANIEL ENCINAS GRANADOS (ERC)
9. JORDI REGENCÓS SALVADOR (ERC)
Suplents
1. ANNA BARDAGÍ ADMETLLA (ERC)
2. BENET CUYÀS PIBERNAT (ERC)
3. ESTER SAURÍ I BAÑERAS (ERC)
4. FÈLIX PAJARES RODRÍGUEZ (ERC)
5. DOLORS RUIZ AYBAR (ERC)
6. RICARD MARTIN NAVARRO (ERC)
7. ANNA PELL I ESTANYOL (ERC)
8. JOAN PLA I REIXACH (ERC)
9. IMMA MOGAS I MOGAS (ERC)
Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ANTONIO HERMOSO MUÑOZ
2. ARCADIO CORRETGER PUIG
3. JOSEP TORRES CORDON
4. MARTA FELIP VILA
5. MIQUEL ALDRICH CASADEVALL
6. DANIEL CORRETGER LARA
7. FRANCISCO MUÑOZ MONELLS
8. JUAN FERRER ESPINOS
9. JOSEP ARTIGAS SABATER
Suplents
1. ISABEL PUÑIDO MELGUIZO
Foixà
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP OLIVERAS GALÍ
2. VICENÇ FELIU PARÉS
3. JOSEP SUREDA TORRENT
4. PERE PIJOAN COSTA
5. ANNA ALABAU PELLICER
6. JOSEP CASELLAS SALVÀ
7. EDUARD TORRENT PUIG
Suplents
1. GERARD CASELLAS ARBAT
2. ANDREU JAILE ANDRÉS
3. MIQUEL BRANCÓS COLL
4. JAUME PIFERRER RAMADA
5. JOAQUIM PARETAS BURCH
6. JOAN PI PONS
Candidatura número: 2. ESCONS EN BLANC (EB)
1. JORDI PEDRAGOSA SALA
2. GERMÁN RODRÍGUEZ FERRER
3. MARTA TORRAS CREXELLS (Independent)
4. FRANCISCO JAVIER DE TIENDA GARCÍA (Independent)
5. SERAPÍ SOLER ILL (Independent)
6. PILAR VIVES BOIX (Independent)
7. XAVIER BOU SORT (Independent)
Fontanilles
Candidatura número: 1. Partit Popular de Catalunya/ Partido Pupular de Cataluña (P.P.)
1. HIPOLITA ADORACION HERRERO TENA
Candidatura número: 2. Independents per Fontanilles- Candidatura de Progrés (CP)
1. MARTA GAVALDA GARCIA
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. SALVADOR COLL SERRA
2. JOAN* ARTERO CASAÑAS
3. M. CARME RICARD FARRÓ
4. LIDIA PALOU BARNES
5. GERARD BECH CROSA
Forallac
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP SALA LEAL
2. MARTA CHICOT SALGAS
3. SANTIAGO MUNI MAURETA
4. JAUME MONT POCH
5. NÚRIA LAGRAÑA FONT
6. XAVIER RAMÍREZ IBERNON
7. JAUME TEIXIDOR CASAS
8. ÀNGEL AZNAR SABATER
9. NARCÍS ORIOL REGENCÓS
Suplents
1. VANESA REYES ALCÁNTARA
2. CLARA RUIZ DELGADO
3. ROSA FIGUERAS PIBERNAT
4. SALVADOR VILA PIGEM
5. LIDIA MATENCIO VIDAL
6. FORTUNATO JORDI BATLLE
7. SALVIO RIBAS FONT
8. JOSEP MATES PORCEL
9. MANUEL MENDOZA VÁZQUEZ
10. JUAN SERRA VILARÓ
Candidatura número: 2. TOTS SOM FORALLAC-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (TSF-ERC-AM)
1. MARTA PUIG I BARNÉS
2. JORDI PUIG FERRER
3. SERGI SERRA MUIXACH
4. AGNÈS GASULL COSTA
5. FRANCESC FELIU VILANOVA
6. GERMÀ MASSOT FIGUERAS
7. DAVID ROS PIPLÀ
8. ELISENDA ALMENARA VERGÉS
9. MARTIN LEY USSING
Suplents
1. JAUME YAGÜEZ ROQUI
2. IVETTE FARRARÓ I MATLLER
3. CARLES COSTA AMATLLER
4. NURI IRLA DOBLADO
5. EMILIO SOLÉS NOGUERO
6. PAU GUILLEM SOLÉS MARTÍN
7. JUSÚS GARRIDO VALENZUELA
8. SÍLVIA MEDIALDEA CAPDEVILA
9. DAVID CAMPILLO DE ANZIZU
10. JORDI SALÓ AGUSTÍ
Gualta
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JAUME FONTDEVILA TARABAL
2. MÒNICA VILA BRANCÓS (Independent)
3. FRANCESC XAVIER AGELL PUJOL (Independent)
4. MARIA EUGÈNIA DE GISPERT ARNÓ (Independent)
5. MARIA GRÀCIA MASCARRERAS JAIME (Independent)
6. MARIA ISABEL MARÍN SERRA (Independent)
7. FRANCESC DE PAULA ALMAR AMER (Independent)
Suplents
1. EVA SUANA ROVIRA (Independent)
2. JUDITH PUJADÓ PUIGDOMÈNECH (Independent)
3. SANDRA FRIGOLA SERRA (Independent)
4. MARC CASADELLÀ AMER (Independent)
5. ANSATA BALDEH BALDEH (Independent)
6. NÚRIA FONTDEVILA PARETA (Independent)
7. IMMA CASADELLÀ ALMAR (Independent)
8. SÍLVIA MARÍN SERRA (Independent)
Candidatura número: 2. INDEPENDENTS PER GUALTA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. FRANCESC PUJADAS ROURA (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
2. ALEXANDRE SAYED CABRERA (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
3. JOAN* TARRÉS* PARERA (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
4. JOAQUIM GRAU SALVÀ (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
5. ÀNGELA ROIG PAGUINA (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
6. JOSÉ FERRER JAIME (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
7. MERCÈ ROMAGUERA LLORET (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
Suplents
1. CARMEN FRIGOLA MARTÍ (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
2. JOSÉ FRANCISCO COBOS VALENZUELA (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
3. EUGEN PORCEANU (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
4. GERARD BRUGAT BALAGUER (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
5. JOSEP CASADELLÀ* ORIOL (Independents per Gualta.- Candidatura de Progrés)
La Bisbal d'Empordà
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC- AM)
1. LLUÍS SAIS I PUIGDEMONT
2. DAVID BAIXERAS I MARÍN (Independent)
3. GEMMA PASCUAL I FABRELLAS (Independent)
4. CARME VALL I CLARA
5. ENRIC MARQUÈS SERRA (Independent)
6. JOSEP GOU I SALÓ
7. VICTORIANO MURIANA I PEDROSA (Independent)
8. NATÀLIA CARBONELL I ROS (Independent)
9. XÈNIA SALA I PARETA
10. ROBERT VIDAL I MIR (Independent)
11. ANTONI BARNÉS I CILLERUELO (Independent)
12. FRANCESC XAVIER SOLÉS I COLL
13. SUSANA AZNAR I SABATER (Independent)
14. DAVID MONT-ROS I AMETLLER (Independent)
15. JUDIT LLOVERAS I HERRERA
16. JORDI PUJOL I SOTILLOS
17. NÚRIA FELIP I JACAS
Suplents
1. IMMA ALVENTOSA I SABEÑA (Independent)
2. XAVIER BONET I CLARÀ (Independent)
3. NÚRIA SALÓ I MAYOLAS (Independent)
4. JOSEP FELIP I JUHERA
Candidatura número: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. CARLES PUIG MADRENAS
2. MARIA ROURE FABRÉ
3. JÈSSICA FOLCH SOLDEVILLA
4. PERE MARUNY COMAS
5. JOSEP MARIA CASTELLS GARANGOU
6. ALBERT LÓPEZ PÉREZ
7. MARÇAL COLLELL CORNELLES
8. MARTA JULIÁN PASCUAL
9. JOAN RIBET CATALÀ
10. EVA PUIG PLANAS
11. ELENA XIFRE BAGUÉ
12. JOSÉ VILA TRAPERO
13. JAUME BOFILL RABANEDA
14. MARC MORA VILÀ
15. NÚRIA GUASCH CORNELL
16. JÚLIA ROURE FABRÉ
17. ENRIC MARTÍ LLENSA
Suplents
1. MONTSERRAT NOGUER DAURELL
2. FRANCESC GALEOTE CRUAÑAS
3. IGNASI TORRES FERRÉ
Candidatura número: 3. Independents per la Bisbal-Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés (IpLB-PSC-CP)
1. OSCAR APARICIO PEDROSA (PSC)
2. MARTA CAROL GERONÉS (Independent)
3. CRISTINA SALVÀ RECA (Independent)
4. JORDI GASULL PUJOL (Independent)
5. ALBERT PACHECO PLANAS (PSC)
6. CARLES SANJOSE BOSCH (Independent)
7. IMMA PADROS PAGES (Independent)
8. EVA ROVIRA ANGLADA (Independent)
9. EVA BASSÓ PUIG (Independent)
10. FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ (Independent)
11. ABEL REY ALSINA (Independent)
12. OSCAR PAREJO TORRES (PSC)
13. ANTONI RUIZ CABEZAS (PSC)
14. ANNA PASCUAL FABRELLAS (Independent)
15. ANA MARIA PEDROSA LINARES (Independent)
16. JORDI PUIG BOSCH (Independent)
17. CARMEN PEDROSA LINARES (Independent)
Suplents
1. ARCADI PIFERRER CASAÑAS (PSC)
2. JOAN PEREZ MUÑOZ (PSC)
3. ALBA BORREGO VILLODRES (Independent)
4. IRENE MUÑOZ PUIG (Independent)
Candidatura número: 4. COMPROMÍS PER LA BISBAL (CxLB)
1. XAVIER FONT GALI
2. CATALINA VILÀ TEIXIDOR
3. NURIA CASSANYES I BORRELL
4. MARTIN PEREZ ROCA
5. POL FAGES RAMIÓ
6. MOISÈS NEGRE BAHÍ
7. JOSEP MARIA PLAJA SOLÀ
8. MONICA FONTANENT CASADEVALL
9. RAMON PIERA DE CIURANA
10. SANDRA DELGADO RUIZ
11. EUSEBIO VELASCO TORRES
12. JOAQUIM DURAN CASTAÑE
13. EMPAR VIÑOLAS IGLESIAS
14. MARIA ASUNCION MASGRAU CRUMOLS
15. JOAN SEGUÍ SERRA
16. ANNA MARIA CULLA ZARZALEJO
17. JOAN VILA-CLARA GARRIGA
Suplents
1. ARIADNA FONT SORS
2. ANGEL MIRAVETE AMADOR
Candidatura número: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. NURIA ANGLADA CASAMAJOR
2. JOAN JESUS VILA PEREZ
3. XAVIER DILME VERT
4. YAHYA JAMALI BIDAOUI
5. GLORIA MASSANAS VIDAL
6. JORDI SOLER I JUANOLA
7. JORDI CASSAÑAS BORRELL
8. MONTSERRAT FIGAROLA VIADE
9. JOAN COLL SALVADO
10. ANNA BOADA NICOLAU
11. MARIA TERESA LAGARES ARROYO
12. JUAN MANUEL CABELLO REYES
13. OLESYA OSETSKA RESHETYUK
14. CAMIL MATACAS CASTELLO
15. JOSE ANTONIO CORTES ALCOBE
16. CONCEPCIO TORRES FERRER
17. EDUARDO RODRIGUEZ SARIS
Candidatura número: 6. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. ANDRES CANO BONILLO
2. DESIREE MATEO HERRERO
3. MARIA LOURDES SOLANO JARIT
4. RUBEN DIES RODRIGUEZ
5. EDUARDO JOSE CHICO ORTEGA
6. JOSE JOAQUIN VALENCIANO ORTEGA
7. JOSE EMILIO FRANCO URIA
8. JOSE CABRERA ORELLANA
9. MARIA FELIPA MARTIN INGELMO
10. MARIA EVANGELINA LALMOLDA MARTIN
11. RICARDO ALBERTO RODRIGUEZ GONZALEZ
12. EDUARDO JOSE LOPEZ GARCIA
13. VICTOR JOSE GUTIERREZ SANCHEZ
14. ANGUSRIAS PONCEDE LEON YEBRA
15. MARIA DEL PILAR RODRIGUEZ BETEGON
16. RICARDO ALBERTO RODRIGUEZ CARRASCO
17. ERNESTINA CARDOSO GARCIA
Candidatura número: 7. ICV-EUiA-E (ICV-EUiA-E)
1. MARIA TERESA BRAVO RODRÍGUEZ
2. FRANCISCO AYALA PEINADO
3. DEROBAH ANNE COLL WHITTALL
4. KHAOULA ECHAOUECH EL ABBASSI
5. GENÍS FIGA CORTÉS
6. ANTÒNIA* LARA JIMÉNEZ*
7. IGNASI PANADÉS FIGUERAS
8. MARIA DEL PILAR SADORNILL RUIZ
9. MARTÍ TORRES ARRABAL
10. DOLORS* MARMOL JIMÉNEZ *
11. AUREL POROJAN
12. RAQUEL ORELLANA MARTÍN*
13. JOAQUIM (QUIM) URTÓS DE SANTA CATALINA
14. MANUEL LARA GUILLÉN*
15. MARÍA* RAMÍREZ* ORELLANA
16. ÀNGEL FIGA SASTREGENER
17. PERE TEIXIDOR HERNÁNDEZ*
Suplents
1. DOLORS* FARRAN MARTÍ*
2. MARÍA GRACIA PANEQUE RODRÍGUEZ
3. JOSEP* MOLINS GUILLEMÍ*
4. ALEXANDRA MAS CASABÓ*
5. JUAN DÍAZ* GÓMEZ*
6. JOSEFA MÁRMOL* JIMÉNEZ*
7. ANDRÉS RAMÍREZ* LARA
8. TERESA* BATLLOSERA FONT
9. PURIFICACIÓN* CÍVICO* GORDILLO
La Pera
Candidatura número: 1. GRUP D'INDEPENDENTS PER LA PERA (GIP)
1. MARIA LLUÏSA TEIXIDOR I PAGÈS
2. JULIÀ SALVÀ MASCARRERAS
3. NATÀLIA BONANY SUBIRÀ
4. MARC BAHÍ TEIXIDOR
5. MARCEL ALOFRA MARCÉ
6. LAURA BOU RIERA
7. JOSEP PI NEGRE
Suplents
1. JORDI GRAU CARRERAS
2. ORIOL BALLIU CASTANYER
3. JOSEP JAN MASSÓ
Candidatura número: 2. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. MANUEL CORTES RODRIGUEZ
2. JUAN JOSE CORTES RODRIGUEZ
3. JOSE CORTES GUTIERREZ
4. MARIA JOSEFA PELAEZ RODRIGUEZ
5. JOSE MANUEL MESA TORO
6. JORGE MARTINEZ RUIZ
7. JUAN JOSE CORTES PELAEZ
La Tallada d'Empordà
Candidatura número: 1. VEÏNS DE CANET, MARENYÀ, LA TALLADA I TOR (VCMTT)
1. JOSEP FERRER VILAVELLA
2. MARIA DOLORS GUÀRDIA GASULL
3. JAUME RIU SALA
4. ELISABETH CRUZ LOZANO
5. ANTONI FERNÁNDEZ SANDOVAL
6. ULTANO GÓMEZ PONSETÍ
7. MARIA DOLORS PALOMERAS MASPOCH
Suplents
1. JORDI MARGARIT CREIXELL
2. MARIA VICTÒRIA QUINTANA CUBERT
3. FERRAN CANTALAPIEDRA BARCALA
4. MARCEL CAROLÀ ROURA
5. JOSÉ INGNACIO VILA MENDIBURU
6. LLUÍS RESTA GÜELL
7. CATALINA MORENO PUJADAS
8. AURELI SERRA BRUGUERA
9. ANTONIO HERNÁNDEZ MADRID
Candidatura número: 2. Esquerra Republicana de Catalunya- Acord Municipal (ERC - AM)
1. IRENE GERONIMO I VILELLA
2. JORDI COLOME I GARCIA
3. JOAQUIM MARIA ZURIAGA BAIXAULI
4. ALBERT JOHER I BLANCH
5. SANTI RISTOL I MASSONS
6. MARIO AKBAREDA TIANA
7. JOAQUIM MARIA ROURA I COLL
Suplents
1. ANDREU LIZANDRA I CRESPÍ
Mont-ras
Candidatura número: 1. ACORD MUNICIPAL PER MONT-RAS - ACORD MUNICIPAL (AMM-AM)
1. MERCÈ CATALÀ I ORTIZ
2. GAIETÀ GÓMEZ I FIERRO
3. IRENE GENÍS OLIVERAS
4. FRANCISCO ROMERO GONZÁLEZ
5. ROBERT XICOIRA I CORREDOR
6. DOLORS CORP BOSCH
7. JOAQUIM VIDAL CAMA
8. PATRICIA FERRER I ZAMORA
9. MARTÍ SABRIÀ DEULOFEU
Suplents
1. ADRIÀ ESPARRAGÓ I MESTRES
2. TERESA PONS I BONAL
3. MANUEL MARTÍN GUALDA
4. ANNA MARIA FERRER ZAMORA
5. PILAR GIMÉNEZ PUIG
6. LAIA ESPARRAGÓ XICOIRA
Candidatura número: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JOAQUIM PUIG SABATER (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
2. RAMÓN HERNÁNDEZ SALMERÓN (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
3. MONTSERRAT HUGAS CRUZ (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
4. JOSÉ GIMÉNEZ DÍAZ (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
5. SILVIA PEREIRA ZORNOZA (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
6. JUAN JOSÉ CARRILLO SERRANO (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
7. AINA SÁNCHEZ MASCORT (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
8. VICTORIANO MARTÍNEZ RODRÍGUEZ (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
9. ANNA MARIA PLANTALECH CASTAÑÉ (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
Suplents
1. MARIA TERESA CAPELL TORRES (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
2. FRANCISCO VALDIVIA JIMÉNEZ (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CARLES SALGAS PADROSA
2. JOAN MATÉS ESPEJO
3. ENRIC PEIRÓ TORRENT
4. MARGARITA LÓPEZ* ROBERTO
5. MARIA ÀNGELS SÁNCHEZ GELADA
6. LLUÍS PERPIÑÀ TORRENT
7. MIQUEL PLANAS ROCAS
8. LLUÍS ALBERT AYMERICH FUSTER
9. ANNA RIGART SALA
Suplents
1. MANUEL (MANOLO) DÍAZ LÓPEZ
2. SERGI BURGAS JURADO
3. DAVID MARTÍNEZ AGUSTÍ
4. JOSEFA GARCIA ROIG (JOSEFINA)
5. SÒNIA MARTORELL CAMPOS
6. SEBIASTIÀ MORATÓ ROCAS
7. JOSÉ MERINO GARRIDO
8. JOSÉ ANTONIO ANDÚJAR RAMOS
9. DAVID CANO JUSCAFRESA
10. BEGONYA MONTALBÁN VILAS
Candidatura número: 4. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. JOSE MARIA ROBLES SIERRA
2. FRANCISCO PEREA MUÑOZ
3. JOSE MIGUEL GUILLEM ROMERO
4. CRISTINA PEREA GARCIA
5. MARIA CARMEN CARRETERO MARTINEZ
6. EMILIO FERNANDEZ HERNANDEZ
7. TERESITA SOLANO GIFRE
8. RAMON SANCHEZ MARTINEZ
9. JUAN PONTERO RODRIGUEZ
Palafrugell
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. JOSEP PIFERRER I PUIG
2. ROSER MASSAGUER I MALLEU
3. SERGI SABRIÀ I BENITO
4. F. XAVIER JONAMA I CASELLAS
5. MÒNICA TAUSTE VIVO
6. PAU LLADÓ I REBULL
7. JAUME PALAHÍ I AGUSTÍ
8. ALBERT TANÉ I PADRÓS
9. OLGA RIDAO I TORROELLA
10. OLGA PALAHÍ I JORDI
11. XAVIER VILÀ I BONMATÍ
12. EUDALD PAGÈS I ALSINA
13. FRANCESC FRIGOLA I JUSCAFRESA
14. ROSA MARIA MARTÍN I LLAMAS
15. ROSA PLAJA I ESCRIBANO
16. JORDI MONTSENY I PIBERNAT
17. CARLES FRANCESCH I BOSCHDEMONT
18. MARIA SALVADOR I CALZADA
19. MARIA CARME FARRARONS I TURRÓ
20. MÀRIUS LLEDÓ I SALVADOR
21. XAVIER SEGURA I JOFRA
Suplents
1. LLUÍS BOFILL I MIQUEL
2. ANNA ISERN I BARNILS
3. ELSA GARCIA I SALABERT
4. JOSEP MONTSENY I PIBERNAT
5. MARIA ANTONIA BENITO I CARRERAS
6. SERGI CORNELLÀ I MASSÓ
7. NÚRIA RUSIÑOL I PONSHARNAU
8. MARTÍ RIBOT I VIDAL
Candidatura número: 2. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (C's)
1. VICTOR GIRBAL BOSSACOMA
2. SHEILA ARIAS MALPICA
3. WENCESLAO NALDA PONS
4. MIRIAM MERINO NEVADO
5. CARLES ROCA CASTAÑO
6. OLGA SALAS SANCHEZ
7. ESTELLE CLUA IBAÑEZ
8. CELIA GUIXERAS FALGUERAS
9. ANGEL GALVAÑ PALOMARES
10. FRANCISCO NOVO SANCHEZ
11. ANGEL ARIAS MALPICA
12. MARIA DEL MAR MATAMOROS CLUA
13. CARLOS ANDRES GONZALEZ HERNANDEZ
14. TATIANA LUISI CAUSSA
15. LUIS GIRBAL FUENTES
16. XAVIER LUIS FERRER
17. MARIA ROSA CLUA IBAÑEZ
18. MARIA JOSE GUERRERO HERRERA
19. JOSE MANUEL BRAVO DELGADO
20. DANIEL GRANDE SANCHEZ
21. JUAN PAEZ MILENA
Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JULIO FERNÁNDEZ IRUELA (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
2. XAVIER ROCAS GUTIÉRREZ (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
3. JUDIT ZARAGOZA LLIRINÓS (Independent)
4. JOAQUIM VENCELLS SERRA (Independent)
5. MARGARITA MAURI JUNQUÉ (Independent)
6. FRANCISCO JAVIER RANGEL MARTÍNEZ (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
7. VANESA PALACIOS RUIZ (Independent)
8. MARTA CARBONELL ROVIRA (Independent)
9. MARIANO RUIZ ROJO (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
10. JOSÉ LUIS CABALLERO NAVARRO (Independent)
11. ANDREA ALBIZUA AVELLÍ (Independent)
12. ALEXANDRE TEIXIDOR SAIS (Independent)
13. GLÒRIA DABAN SOLER (Independent)
14. FRANCESC PRUNEDA AGUSTÍ (Independent)
15. JOSEPH JOHN HOGAN (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
16. ELVIRA VIDAL GUTIÉRREZ (Independent)
17. JULIO NAVARRO PÉREZ (Independent)
18. CLOTILDE MARTÍNEZ COLOMER (Independent)
19. DOLORES MARIA PÉREZ DÍAZ (Independent)
20. ANTONIO ILLESCAS CAJAS (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
21. MONTSERRAT VERDAGUER CLAVERA (Independent)
Suplents
1. EDUARDO ROMERO GARCÍA (PSC - CANDIDATURA DE PROGRÉS)
Candidatura número: 4. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)
1. EDUARD GUERRA CASTILLO
2. JOSEP MARIA MONREAL LABRADOR
3. ERIC HERNANDEZ CIURO
4. ASCENSION RIVERO RAMOS
5. ESPERANZA SANCHEZ MORENO
6. VICTOR MANUEL DE ZULOAGA BONO
7. FRANCESC ROCA GUIX
8. ANTONIO ALVAREZ RUIZ
9. EVA MUÑOZ MORON
10. ANA FERNANDEZ MORENTE
11. BERNARDINO QUINTANS CEJUDO
12. MANUEL NUÑEZ RAMOS
13. CARLOS JIMENEZ PIZARRO
14. EMILIA HEREDIA RODRIGUEZ
15. OLGA ROCA ROURA
16. ANDRES BELMONTE GAMBIN
17. JUAN JOSE VELASCO MONTENEGRO
18. MARCOS MARTINEZ SANTISTEBAN
19. EVA BELMONTE GORRAIZ
20. MARIA ANGELES MARTIN FOLLECO
21. DELFINA FULLADOSA CEREZO
Candidatura número: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. ALBERT GOMEZ I CASAS
2. LLUÍS ROS I COLLS
3. MARIA TERESA FRIGOLA I* BORRÀS
4. LLUÍS PUJOL I MASCORT
5. MARTA BASERBA I MUÑOZ
6. JOSEP* GABARRÓ I GUIRAO
7. GEMMA JANÓ I SOLANO
8. MARÍA JOSÉ BESÓS SABIDO
9. IVONNE JANET FARIAS I LEON
10. LLUÍS* GELPÍ I TORRELLAS
11. CRISTINA CADENAS I BERNAL
12. LLUÍS CEBRIÀ I SAIS
13. JORDI BORRAT I IZQUIERDO
14. JÚLIA AYMERICH I CATALÀ
15. ENRIC ALFONS PEDRÓ I MARTÍ
16. CLÀUDIA TORRELLAS I AGUDO
17. ESTELA MARTI I MALDONADO
18. ANNA* IRUELA I RAMOS
19. JORDI TEIXIDOR I PI
20. FEDERICO PRATS I ESTEVE
21. JOSEP* MUÑOZ I CASTILLO
Suplents
1. ANTONIO ELEUCIPIO NAVARRO I PEREZ
2. VALENTÍ* MORENO I BUSTOS
3. PILAR MUÑOZ I FRIGOLA
4. ISABEL SIMON NINITTE
5. RAMON RIERADEVALL I QUER
6. JESUS SOLER I GELABERT
7. MONTSERRAT FERRER I PLA
8. SARA RUIZ I FERNANDEZ
9. MARIA TERESA RUIZ I * GUTIERREZ
10. JOAN CARLES BISBE I PAGÈS
Candidatura número: 6. ENTESA PER PALAFRUGELL (E-E)
1. GUILLEM JENOVER RIBAS
2. BIBIANA CASADO PRAT
3. ALBERT RECASENS PUJOL
4. ÓSCAR MANUEL LUISI ROMERO
5. CARME CALVET DARDER
6. JORDI ROCAS CANTENYS
7. ANNA PAPIOL CONSTANTÍ
8. RICARDO MENOR PEIRÓ
9. JORDI ALSINA FERRER
10. ANA REMEDIOS RECIO LOPEZ
11. JOAN CORTEY SERRANO
12. LLUÏSA BONAL GRANES
13. XAVIER MARTÍNEZ BATLLE
14. AURORA MARTI MARTINEZ
15. JOAN ALIU PUIG
16. Mª DOLORS BUTIÑÀ ARTADI
17. ANTONIO JOSÉ BERNAL RUBIO
18. JOSEFA (Harmonia) PÉREZ HEWITSON
19. VICTÒRIA CURÓS LLENAS
20. RUDOLP SERGIO CANDELARIA WORK
21. MARIO RIVAS MASCARÓS
Suplents
1. LLUÍS MEDIR HUERTA
Candidatura número: 7. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. LAURA GALIANA GARCIA
2. ANGEL VILA DE LA PEÑA
3. JOAN RIOS TRIVIÑO
4. MARTA RIOS TRIVIÑO
5. FRANCISCO JAVIER RODRIGO LOPEZ
6. SANTIAGO CRUZ LARA
7. CINTA TORRES SERRANO
8. JAVIER CRUZ MALAVE
9. DANIEL GARRIDO IZQUIERDO
10. TERESA SANCHEZ GREGORI
11. MARIA DEL PILAR TORRES SERRANO
12. CARLOS CRUZ MALAVER
13. ALEJANDRO PALENCIA GUIU
14. TAMARA CABRILLANA EL ASSRI
15. MONTSERRAT GARCIA GANIGUE
16. DAVID EXPOSITO ROMERO
17. ALBA ROIG MARTORELL
18. SORAYA TORNERO BRUGUE
19. LLUIS GUBAU COMAS
20. ANTONIO RIOS CORTES
21. NARCIS FUSTE TORRES
Candidatura número: 8. BLOC MUNICIPAL DE CATALUNYA (Bloc Municipal)
1. LUIS SOLANO GIFRE
2. ANTONIO PEREZ ALVAREZ
3. SAMIR EL BOUKHRISSI BENSERIA
4. SUSANA ROSAS DOBLADO
5. FRANCISCA GAMEZ IRUELA
6. JORDI OLIVER PUIGDOMENECH
7. LUCAS JEAN VIGOUROUX
8. AGUSTÍ PLAJA MORENO
9. MARIA VICTORIA CORNEJO CABELLO
10. ANCA MADALINA MIHAI
11. GLORIA TORRES NAVARRO
12. MARGARITA CUBI FERNANDEZ
13. EMMANUEL FEUZEU TADE
14. CARLOS PEREZ ALVAREZ
15. GERARDO ALEJANDRO ARANGO GOMEZ
16. PILAR CASADEVALL OLIVERAS
17. SARA ROBLES CARRETERO
18. SIMON BADI DAOUDI
19. CISMARU COSTEL OVIDIU
20. FLORENCIO BERTA BARQUERO
21. MIQUEL SERRANO PRAT
Suplents
1. PEDRO GONZALEZ MUÑOZ
2. ANA MARIA PEREZ ALVAREZ
Palamós
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. LLUÍS PUIG I MARTORELL
2. EMILI COLLS I FONTANET
3. MARIA PUIG I FERRER
4. XAVIER LLOVERAS I BALMAÑA
5. NATÀLIA CASELLAS I PARRA
6. JOAN BARBA GALLARDO
7. MARTA CREIXELL I RODRÍGUEZ
8. MARÇAL GALLEGO I SABALLS
9. MARTA MARTÍ I CÓRDOBA
10. MARC MESTRES BAS
11. MERCÈ FRIGOLA I MARTÍNEZ
12. PERE MINOBAS I SUQUET
13. ALAIN SOLÉS I BRULL
14. CINTA TORRENT TETAS
15. LLUÍS RODRÍGUEZ ALONSO
16. JOAN GINESTÀ MUÑOZ
17. ESTHER ROURA DALMAU
Suplents
1. ISMAEL CHARLES VILA
2. JOANA PUJADAS LLAMBRICH
3. MARIA DEL MAR HENCHE FORTUNY
4. JAUME VINYALS MASSAGUÉ
5. MARTA VILLAGRASA GIMÉNEZ
6. NURI MULLOR I MASSAGUÉ
7. JOSEP CAMA I SUBIRANA
8. TÀNIA VIÑOLAS I PUIGMOLÉ
9. JOAN GASULL I BATLLE
10. FELIU ANTÚNEZ I SEGUÍ
Candidatura número: 2. JUNTS x PALAMÓS i SANT JOAN (JXPSJ)
1. DANIEL REIXACH I BALUENGA
2. MIQUEL GUBERT CAMPINS
3. ENRIC XICARS VILÀ
4. AINA LLÀTSER PIJOAN
5. LEXURI CASTRO QUIRÓS
6. DAVID CAROL CANO
7. VICTOR BLANCA AGUSTÍ
8. ROSA MUÑOZ BORREGUERO
9. JORDI LEAL TÓRTORAS
10. CARME ARJONA LLAURADÓ
11. DANIEL COLOMO ÒDENA
12. OLGA BLADO DALMAU
13. FERRAN PUJOL RODRÍGUEZ
14. MONTSERRAT CORBALAN QUINTANA
15. MARGARITA CAIXÀS ROS
16. ISIDRO DE SOLA PEDROL
17. MARGARITA CONTRERAS RAMOS
Suplents
1. FÈLIX ROA COMES
2. CRISTINA CASAOLIVA LÓPEZ
3. MARTÍ GÒMEZ NOGUER
4. M. FELICIA SERRANO RAMOS
5. JUAN VALENTÍN IGLESIAS MAS
6. CARME LLAURADÓ ROS
7. JOSEP LLÀTSER MIRALLES
Candidatura número: 3. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. JOAN BOHIGAS CAYUELA
2. ROSARIO HUETE CALDERON
3. LÍDIA LARA I VALLDEPERAS
4. LLUÍS SALICHS GARCIA
5. ALBERT FELIP ROURA
6. CARLOS BRAVO FALGUERAS
7. ADELAIS DE PEDROLO FABREGAT
8. ALEXIS BRAVO COBACHO
9. ENRIQUE FERRER REDONDO
10. MERITXELL GARCIA JIMÉNEZ
11. FRANCISCO RODRÍGUEZ MARTÍN
12. ESTER TABERNERO RODRÍGUEZ
13. NAKOR VIZCAÍNO GRAU
14. OLGA SADAKOVA
15. RAFEL BONILLO AYALA
16. CARMEN PERALTA CABRERA
17. VICENÇ HERNÁNDEZ FONTANELLA
Suplents
1. LUIS FIGUEROLA VALLALTA
2. CARMEN NICOLÁS PIERNAS
3. PERE ALIU ROTGER
4. FRANCISCO JAVIER PERALTA HUETE
5. FRANCESCA FUSTÉ CAMPS
Candidatura número: 4. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. VANESA MANYIK JIMENEZ
2. RAUL MARTIN SANCHEZ
3. JAVIER RODRIGUEZ PEREZ
4. BRIGITTE BOSCH NAVAS
5. SAMUEL SABATER CRUZ
6. MARIA TERESA COCA BLAZQUEZ
7. ISMAEL SABATER CRUZ
8. LUISA COLOMER GARCIA
9. JUAN JOSE PINEDA LAFUENTE
10. DIEGO MACIAS GRANADOS
11. MARIA DEL VALLE LAFUENTE GONZALEZ
12. CARLOS DEL VALLE SANZ
13. JOSE FERNANDO PEÑALVER SAIZ
14. FELIPE ARENAL ALAMILLA
15. JOSEFA CENTENO SANCHEZ
16. ANDREA ESTRADA MENENDEZ
17. MANUEL IBARS CASADEVALL
Candidatura número: 5. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. MARIA TERESA FERRÉS ÁVILA (PSC)
2. JUAN MARÍA JUAN GEA (PSC)
3. RAQUEL GALLEGO CRISTÓBAL (PSC)
4. JUAN ORTUÑO SANTÍS (PSC)
5. RAMÓN PEÑA SABAT (PSC)
6. GLÒRIA PRIM ROMERO (PSC)
7. JOSEP MANEL COLL VALERO (PSC)
8. FRANCESC MATÉS GÁLVEZ (PSC)
9. JUAN CURTO SAMARRA (PSC)
10. YOLANDA AGUILAR GALLEGO (PSC)
11. MARCOS FERRIOL CASAS (PSC)
12. MARIA GRÀCIA ARTIGAS IMBERS (PSC)
13. XAVIER GARCIA ARTAU (PSC)
14. GEMMA PALET MORAL (PSC)
15. RAQUEL BARÓN LÓPEZ (PSC)
16. JOSÉ ORTEGA POZO (PSC)
17. MARÍA DEL CARMEN LÓPEZ GÓNZALEZ (PSC)
Suplents
1. ROGER ANDREU DENOIX VEROLLET (PSC)
2. MONTSERRAT ENTRENA DEL CID (PSC)
3. JORGE ORS FONT (PSC)
4. CONSOL MARTÍNEZ PALET (PSC)
5. EMILIO PÉREZ VIDAL (PSC)
Candidatura número: 6. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JORDI PALLI ESTEVA (Independent)
2. FRANCESC J.* SUBIRATS MARTÍ
3. ANTONIO CASTILLO SENDER
4. MARIA ANGELS* FORNÉ* FONALLERAS (Independent)
5. MARTA GAY PALAZON
6. RAFAEL PASCUAL PORTET
7. ANA MARIA RESTA ROJAS (Independent)
8. RAIMON TRUJILLO CORIS
9. SANTIAGO IGLESIAS MOHEDAS (SANTI)
10. ANA MARIA TORNÉ* COLOREU (Independent)
11. SARA FERRER VIADER
12. JOAN SOLES PARÍS
13. MARIA ANGELES* SÁNCHEZ FORTUN RODRIGUEZ (Independent)
14. MARC GAFAROT MONJÓ
15. LUCIA GARCIA GARCIA
16. MARIA ROSA ROSELLÓ PLANA (Independent)
17. JUAN JOSE MORENO CARRIÓN
Suplents
1. GUILLEM ONYÓS DE PLANDOLIT RUÍZ
2. MIGUEL FORTUNY MONTFORT (Independent)
3. JOSEP* CORIS CELIS
4. RAFAELA OLAVE REBULL (Independent)
5. ROSER HERNANDEZ VILA (Independent)
6. SERGI PAGÉS ANGOSTO (Independent)
7. MIRIAM GONZALEZ PAEZ (Independent)
8. ESTEFANIA ALFAGEME ALSINA (Independent)
9. JAUME PAHISSA ZARAGOZA (Independent)
Candidatura número: 7. PIRATES DE CATALUNYA (PIRATA.CAT)
1. ARIADNA HORMIGO PITA
2. ANGEL RAMON HORMIGO PITA
3. MARIA LORENA MULLER
4. RAMON HORMIGO BOIX
5. MARIA LUISA BOFILL TORRENT
6. ANGEL RAMENTOL ARGENTE
7. FABIANA BEATRIZ MELITA ALONSO
8. TOMAS MATEOS GARCIA
9. MARIA ANGELES PITA MENDEZ
10. ENRIQUE VERGARA COLL
11. MARIA OLGA MARTINEZ GARCIA
12. JULIAN PINEDA
13. LOURDES MARTIN JIMENEZ
14. MARC SUBIRANA I GRANÉS
15. SILVIA JOHER SABAT
16. ALEJANDRO BENITO VIDAL MERCHAN
17. EVA SANDRA GARCIA CASTELLOTE
Suplents
1. MIRIAM FLORES UREÑA
2. CHARLOTTE MERLO
Candidatura número: 8. ENTESA-ICV DE PALAMÓS I SANT JOAN- ENTESA (EPSJ-ICV-E)
1. MARIA EULALIA SUÑER NAVARRO (Independent)
2. MIGUEL ANGEL LOZANO ARJONA (Independent)
3. DAVID MARTORELL PUGA (Independent)
4. MARIA DOLORES OLIVARES HERNANDEZ (Independent)
5. ERIK SOLES BRULL
6. JOSEP ESPADALE REBALLI
7. MATILDE COBACHO QUESADA (Independent)
8. JOAN GASULL PONSATÍ (Independent)
9. JOAQUIM VIDAL NAVARRO (Independent)
10. MARIA JOSE CAJA BRIASCO (Independent)
11. MIGUEL GASULL BUENAVENTURA (Independent)
12. JOAN MASO ANGLADA (Independent)
13. NANCY GEORGINA BASTIDAS LAZO (Independent)
14. JOSE TORRAS SALLO (Independent)
15. MARIA TERESA MARTINOY TEIXIDOR (Independent)
16. LAURA SOLEY BOUISSON (Independent)
17. JOSEP ALTAYO MORRAL
Palau-sator
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. JOAN SABRIÀ I GIRALT
2. JOSEP PADRÓS I MARTI
3. LLUÍS ROVIRA I CABALLÉ
4. JORDI FRIGOLA I REGÀS
5. PEPITA DALFÓ CASADEMONT
6. MARIA REMEI PAGÈS I VIDAL
7. DOLORS MOLINAS I XICOIRA
Suplents
1. CARME MOLINAS I I XICOIRA
2. JOAN FRIGOLA I CIURANA
3. JOSEP PI I PUIG
4. ALBERT ORIOL I FABRELLAS
5. SANDRA AGUSTÍ I ORIOL
Pals
Candidatura número: 1. JUNTS PER PALS-ACORD MUNICIPAL (JxP-AM)
1. SÍLVIA MONAR I AYNIER
2. MARTÍ DURAN I BOFILL
3. XAVIER COLL I ROVIRA
4. MARIA ÀNGELS CUENCA I SÀNCHEZ
5. EVA SAFONT I COLL
6. ÀNGEL GONZÁLEZ I PASCUAL
7. MARINA ANEAS I HONTANGAS
8. CARLES BARCONS I MASCARÓS
9. CHANTAL HERNÁNDEZ I BUJET
10. MARINA CID I RIERA
11. XAVIER COROMINAS I CASINO
Suplents
1. MERCÈ BRAVO I VIDAL
2. JOSEP PIGEM I PARALS
3. ENRIC PARALS I GRAU
4. MARGARIDA SICARS I BADIA
5. ALEIX BUENO I PARERA
6. MARC CASABÓ I TORRENT
7. ADRIÀ SABRIÀ I POCH
8. FRANCESC ROIG I RIBOT
9. JORDI BIGAS I XICARS
10. LLUÍS SICARS I MARTÍ
Candidatura número: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. MARISOL PEREA MARTIÍN (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
2. ESTEFANIA PERALTA RUBIO (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
3. LUIS EDUARDO CÉSPEDES BONINO (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
4. SUSANNE POSPIECH (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
5. NICOLAAS GERARDUS A.V. VAN DUIN (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
6. ELISABETH CATHARINA DE VOGEL (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
7. JAN NANNE DE ROOCK (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
8. CATALINA MORGADO ROMERO (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
9. ENRIQUE SIXTO AMECHAZURRA (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
10. JAN WILLEM MINDERHOUT (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
11. PERE GELI FERRER (PSC - CANDIATURA DE PROGRÉS)
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. SERGI BRULL COSTA
2. MAITE SERVIA PERICAY
3. MIREIA BONILLA OLIVERAS
4. LLUIS JOFRA HEREU
5. XAVIER SALTOR PUIG
6. GASPAR YBARRA MONTES
7. GEMMA BALMAÑA VILA
8. FRANCESC XAVIER SANCHEZ GONZALEZ
9. JAUME PARALS FABREGAS
10. MARTA PERPIÑA SERVIA
11. NARCIS REIG ESPINOS
Suplents
1. RICARD JULIA CANOVAS
2. JUAN ESTEBA GRANERO
3. JULIA GONZALEZ MARFIL
4. ISABEL BONA PUIG
5. JOSEP CUBIÑA POLO
Candidatura número: 4. COMPROMÍS AMB PALS
1. JOAN TRIAS BADRUNA
2. JOSEP LLUIS GALIANO BARCELO
3. NARCIS SUBIRANA FELIU
4. SILVIA FRIGOLA PLANELLAS
5. MARIA LLUISA FERRAS MUÑOZ
6. SEBASTIA GAFAS CURANTA
7. ANNA MARIA AGUSTI HONTANGAS
8. JOSEP MARIA PUJOL POUS
9. JAUME OSCAR GUIA JULVE
10. PERE PUIG GOU
11. MIQUEL ROCA SOROLLA
Suplents
1. CRISTINA BOADA LARIOS
2. LINDA ATKIN
Parlavà
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. XAVIER TORRENT VAQUER
2. JOAN MARIA BRONSOMS FABRELLAS
3. ÀNGEL BONET PARNAU
4. ALBERT PLAJA TORT
5. MARIA JOSEP GISPERT I MARTINELL
6. MÒNICA ORTIZ MORENO
7. JOAN NEGRE OLIVER
Suplents
1. MARC PONSATÍ ROURA
2. JOSEP MARIA NEGRE MARTÍ
Candidatura número: 2. Esquerra Republicana de Catalunya- Acord Municipal (ERC- AM)
1. JOAQUIM SABRIA PUJOL
2. ANNA MARIA BRUGUE URTOS
3. MONICA SAU SOLES
4. ENRIC PONSATI CLAVAGUERA
5. MARTI PLANAS PARETAS
6. ROSA PONSATI PAYARO
7. DAVID BONET ALSINA
Suplents
1. MIQUEL PARNAU FONT
2. MARIA LLUISA MOLINAS XICOIRA
3. JOSEP SAU SOLES
4. EDUARD LOPEZ MASSEGU
5. ADRIA PALOU MIR
6. ADAM FONTQUERNA POCH
7. XAVIER AGUSTI MARULL
8. JAUME PRAT ALONSO
9. MONTSERRAT DALMASAS BRUGUERAS
10. LLUIS FERRER SAU
Regencós
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. MARIA PILAR PAGÈS I ANDRÉS
2. PERE ESTEVE I COLL
3. DAVID GELI I PRUNEDA
4. PAU BONET I MIGUEL
5. PERE AMETLLER I PRATS
6. MARC TEIXIDOR I SABALLS
7. JUAN ANTONIO BASSAS LÓPEZ
Suplents
1. JORDI MARTÍNEZ I REYES
Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP FONTANILLAS PICAMAL
2. ENRIC TORRAS ABARCA
3. LAIA RAMISA ALSINA
4. M. CONCEPCIÓ (M. CONXA) FÀBREGAS MARTÍ
5. JORDI MILAN I TORRES
6. JOAN DEVANT SÁNCHEZ
7. Mª TERESA MIGUEL FIDALGO
Suplents
1. LLUÍS PLAJA I FARRÉS
Candidatura número: 3. MILLOREM REGENCÓS-ENTESA (MR-E)
1. MARC VIDAL POU
2. ANGELINA AGUDO VÁZQUEZ
3. MARTÍ GIMÉNEZ PUIG
4. MARIA PENA LOPERA
5. GUIU VIDAL YAGO
6. JOSEP TOMÁS CORTEY
7. SUSANNA GÓMEZ MARTÍN
Suplents
1. MARIA ISABEL YAGO SANZ
2. RAMÓN CASTILLO AMADOR
3. MIQUEL CALABÚS CORTEY
Rupià
Candidatura número: 1. ENTESA CIUTADANA PER RUPIÀ (ECpR)
1. MOISÈS FERRAN AMAGAT
2. XABIER OLAGOITIA ARIZAR
3. PERE RIBOT SOLÉS
4. DANIEL SERRANO TORRÓ
Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. CAROLINA ABADAL ARGEMI (Independent)
2. NARCIS SOLES BOLADERAS (Independent)
3. MANEL GOMEZ GIL (Independent)
4. QUIM JORDA ESTANY (Independent)
Candidatura número: 3. ESCONS EN BLANC (EB)
1. LUIS RAFAEL PERALTA ARTACHO
2. JOSÉ MARÍA QUIÑONES ROYO
3. JOSEP VILÀ I CORBATÓN (Independent)
4. JULIÁN SÁNCHEZ RAMOS (Independent)
5. ALBERT DOMÈNECH ALBERDI (Independent)
Candidatura número: 4. RUPIÀ PER VIURE-HI I CRÉIXER-HI (RUPIÀ)
1. ISABEL MARTÍNEZ STOLCKE
2. DUNA JOVÉ DOMÍNGUEZ
3. EVA ESTEVE FERRER
4. MONTSERRAT (MONTSE) SERÓ MIRÓ
Candidatura número: 5. Independents per Rupià- Candidatura de Progrés (CP)
1. BEATRIZ RIERA ROMAN
Sant Feliu de Guíxols
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. JORDI VILÀ I VILÀ
2. JOSEP RAMON LLOBET I POAL
3. GEORGINA LINARES I ALBERTÍ
4. ALBERT POLO I MIRET
5. NEUS PATÓN I MONAGO
6. MIQUEL SELLARÈS I PERELLÓ
7. MARTÍ VIÑALS I ROSELL
8. ANNA SERRA I MANZANO
9. XAVIER GORRO I GUERRERO
10. GEMMA ARNAU I BATALLER
11. JOSEP MARIA GIRONÈS I PRAT
12. MARC BENGUEREL I SOLER
13. ESTHER MESEGUER I BORDAS
14. JOAN VERA I ESTEVE
15. MARIA DEL PILAR ARBUNIÉS I POU
16. JOAN REYNÉ I PALAHÍ
17. ZOUHIR EL HAICHAR EL YAZNASNI
18. BERTA SAGUÉ I GARRETA
19. CRISTINA RIBERA I SOLER
20. ROSA MARIA RIGAU I ANDREU
21. CARLES BENGUEREL I SOLER
Suplents
1. ALBERT DUBÉ I SÀEZ
2. MONTSE PASTOR I ROSELL
3. JOSEP MARIA FARRÉS I RENAU
4. JOSEP MARIA NUEDA I RUIZ
5. MARIA CONCHILLO PALAHÍ
6. JOSEP MIQUEL FERNÀNDEZ I CRIADO
7. EMMA PORTAS I JUAN
8. MANEL GORRO I DEL TORO
9. FRANCESC XAVIER MARTÍ I MANSILLA
10. SUSANA MAS ELLIS
Candidatura número: 2. AVANCEM-MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (AVANCEM-MES)
1. PERE ALBÓ MARLÈS (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
2. JÚLIA VENDRELL AMATE (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
3. JOSEP ALBERTI CORTÉS (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
4. ROBERT SANCHEZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
5. MONTSERRAT PRATS DEVANT (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
6. PEDRO MORENO JIMÉNEZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
7. EVA SERRATS LUYTS (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
8. FRANCISCO JAVIER MONTFORT ANGLÈS (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
9. MARC MAYOR MÓNAGO (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
10. MARIA SOUSA POZA (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
11. ANTONIO GARCÍA ESPINAR (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
12. FRANCESC XAVIER DE BLAS LORONZO (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
13. ANNA BIGAS GARCIA (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
14. JOSÉ MARTÍN VIVES ABRIL (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
15. ROSER PLA GIRIBERT CASADEMUNT (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
16. PATRICIA REDONDO LÓPEZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
17. JORGE AGUADO NAVARRO (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
18. MONTSERRAT ÁGUILA RAMÍREZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
19. EDUARDO RAMÓN GARCÍA DE LA CERDA (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
20. NÚRIA ASTOR ADRIÀ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
21. ANTONI JUANALS ROMAN (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
Suplents
1. JOSÉ MARÍA SÁNCHEZ NAVÍO (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
2. SANDRA BLANCO RABASEDAS (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
3. MARÍA ISABEL FERNÁNDEZ MARTÍNEZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
4. CARLOS ANTONIO SANZ NAVALÓN (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
5. MARÍA BELÉN GIMÉNEZ-CORAL JIMÉNEZ (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
6. JORDI GRAU ROCA (AVANCEM-MES MOVIMENT D'ESQUERRES)
Candidatura número: 3. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. MARIA ELENA DELGADO CAPARROS
2. ANDREU FERRER FELEZ
3. ANIOL NEGRE ALBERTI
4. BEGOÑA SANCHEZ GARCIA NIETO
5. JUAN FERNANDEZ RIBAS
6. ROSA MARIA SALGAS CASTAÑO
7. MIRIAM MARTINEZ BENET
8. ABDENBI HAMOUDAN
9. ANDREU LEON MADRENAS
10. PERE PUIG BARRAGAN
11. MARIA ROSA PUJOL SOLER
12. AINA VERA LORENZO
13. PABLO VALLS CAÑELLAS
14. LUIS MIGUEL GONZALEZ CISTERNAS
15. XAVIER FERRER FELIU
16. MANUELA MORENO DOMINGUEZ
17. SANTIAGO GARCIA GRUARTMONER
18. DAVID TAULER TRASSIERRA
19. AGUSTIN SEGURA PERELLON
20. RAMONA VILALTA VILALTA
21. ANTONI PAU STRUBELL TRUETA (Independent)
Suplents
1. RICARDO RUBERT DIAZ
2. FRANCISCA RODRIGUEZ MORENO
3. ANGELA RUBIO GONZALEZ
4. GUILLEM MOLINE GUELL
5. JAVIER NAVARRO MARTINEZ
Candidatura número: 4. TOTS PER SANT FELIU (TSF)
1. CARLES MOTAS LÓPEZ
2. JOSEP SABALLS BALMAÑA
3. SÍLVIA ROMERO QUESADA
4. JOSEFINA COSP IGLESIAS
5. LAURA AIGUAVIVA CARRERAS
6. DAVID (ULI) OLIVERAS SALA
7. MANUEL ORTEGA REYES
8. MARÍA DOLORES FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
9. LAURA BARRERA LÓPEZ
10. OTÍLIA RIBERA CANALETA
11. ROSÓ FELIU HEREU
12. EVA CUMÍ BOU
13. JUDIT SERRANO GARCIA
14. XAVIER MARTORELL HORTA
15. MANUEL MATÍAS MARTÍNEZ
16. SÒNIA BARTUMEU TITOS
17. ROSA YDALIA CRUZ MORENO
18. ALEXANDRA DALMAU MORENO
19. HIPÓLITO (POLI) BRAVO GUTIÉRREZ
20. SEBASTIÁN MARTOS GAITAN
21. CARLES XARGAY SAURI
Suplents
1. ANA REMEDIOS MARTIN CAÑADAS
2. DOLORES IBÁNEZ RODRÍGUEZ
3. MANUEL CÓRDOBA REINA
4. MARGARIDA ALBERTÍ MARTIN
5. TERESA MARIA GUERRERO TELLO
6. MARIA FE LARRAGAY RAMOS
7. ROMAN COROMINAS COMAS
8. ESPERANZA GONZÁLEZ ÁLVARO
9. JUAN SAGUÉ XARGAY
10. PERE ARARÁ PLANELLAS
Candidatura número: 5. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOAN ALFONS ALBÓ ALBERTI
2. DOLORES LIGERO RUIZ
3. TOMÀS PLA PON
4. M. MAGDALENA (MAGDA) LUPIÁÑEZ SOLER
5. EMILI VILERT PIBERNAT
6. FRANCISCO CARDENAS TOSCANO
7. MARIA CARMEN QUERO CAMPASOL
8. JOAQUIM CLARA ESTAÑOL
9. MARIA ANGELES BRETONES BAENA
10. MARC FRANQUESA REIXACH
11. JOAN LLUÍS BRUSI MOLINAS
12. MARIA MERCÈ SANTIAGO SEGURA
13. SANTIAGO FARRÉ SOLER
14. MONTSERRAT GÓMEZ PÉREZ
15. ALFRED PINYOL I MAURESO
16. LLUÍS VÁZQUEZ GIRONÈS
17. MIREIA ESTRAGUÉS DE TENA
18. JOSE MARIA MENESES GONZÁLEZ
19. MIREIA PLAJA BORRELL
20. ENCARNA MAS MASÓ
21. VÍCTOR PASCUAL CASAS
Suplents
1. ANTONIO ARTACHO CORDÓN
Candidatura número: 6. TOTS UNITS GANXONS (TUG)
1. JOSE ANTONIO RODRIGUEZ LOPEZ
2. AURELIO JESUS GARVIN GONZALEZ
3. MONICA SANCHEZ MARTIN
4. SANDRA VIRTUDES PEREZ SERRANO
5. GISELA TENEDOR RUIZ
6. JUAN MUÑOZ CUTILLAS
7. LUCIA VICTORIA QUIROS ROJO
8. SILVIA GONZALEZ BELTRAN
9. LAURA CASADO GUISADO
10. FRANSCISCO ORTELLS ABUYE
11. JAVIER BELLOSO AMOR
12. ANTONIO GONZALEZ EXPOSITO
13. ANA MARIA LOPEZ ANTEQUERA
14. ANDRES GARCIA GOMEZ
15. VICTORIA ALEJANDRA SALANOVA WELTERS
16. MARIA CARMEN VERDEJO GARCIA
17. CHAKER FANKOUCH ZOHRI
18. PIEDAD FERNANDEZ CRUZ
19. CARMEN RODRIGUEZ CARBALLO
20. JUAN MOYA LOPEZ
21. JOSEFA GARCIA GARCIA
Candidatura número: 7. GUÍXOLS DES DEL CARRER-ENTESA (GdC-E)
1. JORDI LLOVERAS AVELLI
2. JULIÀ CASTELLÓ JANÓ
3. LAURA AGÜERA RIERA
4. MARIA ANGELES COMAS CATARINEU
5. SALVADOR SANCHEZ ARDID
6. ANA GRANOLLERAS CASTELLO
7. MARIA NIEVES MERLOS SORIANO
8. MARIA TERESA DALMAU BENET
9. MANUEL MUÑIZ CUSTARDOY
10. PEDRO ORTEGA GONZALEZ
11. ROSA MALLORQUÍ GRUART
12. MARIA TERESA SABATE GRAU
13. TREVOR GLENN SKINNER
14. JUANA VALLS ANDREU
15. MANUEL MARZO MARTINEZ
16. MARIA LUISA SALES FORN
17. MARIA CARMEN FRAILE DEULOFEU
18. LAURA MARIN MUÑOZ
19. MANUEL AGÜERA MUÑOZ
20. JESÚS FERNANDEZ BORT
21. PERE PUJOL PASSARIUS
Suplents
1. AMALIA CASTELLÓ JANO
2. ANGEL JIMENEZ NAVARRO
3. GUILLERMO CABELLO COSANO
4. MARIA CARMEN CAPILLA BOLIVAR
5. VIRGINIA CARRANZA RODA
Candidatura número: 8. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. ABRAHAM ALBERTO RODRIGUEZ REQUENA
2. MARIA PILAR QUESADA POLO
3. ELENA CUENCA TORRES
4. IBAN PARRA SEVILLA
5. ESTER HERRERA GUTIERREZ
6. LORENZO LOPEZ HERRERA
7. EMILIO JOSE GONZALEZ CAMPOY
8. ROSARIO CALDERON KUCENA
9. JUAN JOSE RAMOS MARTIN
10. RAMIRO GONZALEZ GONZALEZ
11. JULIO SANCHO LLOPES
12. RAFAEL DAVID LEON GIMENEZ
13. INGRID GISELA BERNAL ARANGUREN
14. MARIA CARMEN RODRIGUEZ REQUENA
15. ROBERTO CAMACHO CALVO
16. ISABEL CHUECOS GUILLEN
17. CELIA SANCHEZ RUIZ
18. ANTONIO RODRIGUEZ REQUENA
19. MANUEL REQUENA RODERO
20. MARIA DEL CARMEN REQUENA RODERO
21. RICARDO TORREGROSA BENITO
Candidatura número: 9. Partit dels Socialistes de Catalunya- Candidatura de Progrés (PSC)
1. JOSEP MELCIOR MUÑOZ AYATS
2. SALVADOR CALABUIG SERRA
3. LAURA SERRANO GALVEZ
4. RAÜL JIMENEZ AICART (Independent)
5. MARIA CARMEN HIDALGO GALVEZ
6. ARCADIO MORENO MONTES
7. ALFONSO MARTINEZ DOMENECH
8. MÓNICA SANTIAGO GARCÍA
9. ADRIÀ MASBERNAT MARTINEZ (Independent)
10. CARMEN* FELIP SISO (Independent)
11. TARIQ SELLAME HAFSI
12. ENCARNA CAPARROS GUEVARA
13. ARTURO VERA RUIZ
14. ANTONI ESCOBAR VALLE
15. SILVIA GALVEZ ESCOBAR
16. FERNANDO JAVIER IZE FALKE
17. JOAQUIN VIÑAS CAÑADAS
18. MONTSERRAT AYATS SOCORRO
19. MONTSERRAT ILLA VILÀ
20. ESTHER MARTINEZ MORENO
21. FRANCESC BAÑERAS CARRERAS
Suplents
1. FRANCISCO GALVEZ PEREZ
2. CARMEN DAUSÀ RONDÓS
3. SANTIAGO GUTIERREZ FUENTES
Santa Cristina d'Aro
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC- AM)
1. FRANCESC XAVIER SALA I CONGOST
2. JOSEP XIFRE I DEULOFEU
3. SÍLVIA FONOLL RIBAS
4. MARIA LOURDES FUENTES I FAIG
5. ÀNGEL PARDO I CUENCA
6. SÒNIA RODRÍGUEZ I ASTOR
7. JOAN FRANCESC PLA I SANSI
8. MARIA DEL PILAR LÓPEZ I FERNÁNDEZ
9. CARLES RODRÍGUEZ I CASANOVAS
10. MARIANO FERRER I THOMÀS
11. JUIDTH VENDRELL I ARANDA
12. JORDI FERRERES MAURI
13. MARTA ROSÉS I NOGUER
Suplents
1. PERE ALTIMIRA I GARCIA
2. CLARA GIRAUT JUNOY
3. PAULA FRIGOLA I PADRÉS
4. MARIA JOSEP LEON I BALAGUERÓ
5. YUKASSE CAMARA SUMAREH
6. PILAR SOLER I VIVES
7. ALBERT GRACIA I TERRAFETA
Candidatura número: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. SEBASTIAN MATEO HERRERO
2. MARIA TERESA ASENJO MUÑOZ
3. ISABEL ROMERO SANTOS
4. JONATAN MUELA PAJARES
5. JOAN PARETA FAUSELLAS
6. MONTSERRAT SOPO CASTILLEJOS
7. MANUEL VEGA MONTEAGUDO
8. ALBA SANHAUJA LOPEZ-AMBIT
9. MARIA DEL CARMEN LOPEZ-AMBIT DOMINGUEZ
10. JOSE ANTONIO SEPULVEDA SEPULVEDA
11. ALEXANDRA ANDREU LEON
12. JAVIER SANCHEZ NOTARIO
13. CARMEN PEÑALVER CAMARENA
Candidatura número: 3. AVANCEM-MES. MOVIMENT D'ESQUERRES (AVANCEM-MES)
1. CARMEN SOLER ROSSELLÓ
2. ORIOL BOSCH JOVER
3. ALBERT COSTA MUNTADA
4. MERCÈ CASALS SERRA
5. JOAN VILANOVA TERRASENCH
6. MARIA ROSARIO TRIVIÑO PRIETO
7. JOSEP BRUNET RIVAS
8. GREGORIO PRIETO RECHE
9. SANDRA VERGARA MENDOZA
10. MUSSA JUWARA GAKI
11. LARISSA PEREIRA DE SOUZA
12. SUSANA BLAYA SANCHEZ
13. ERNESTO PALOMERAS SEGUÍ
Suplents
1. NOELIA PRIETO COMINO
2. FRANCESC XAVIER SANCHEZ PEREZ
Candidatura número: 4. GUANYAREM SANTA CRISTINA DES DEL CARRER-ENTESA (GdC-E)
1. SÒNIA PUJOL VALLS
2. XAVIER FIGUERAS ESTEVE
3. MARTA ARCAS PEREZ
4. RÒMUL PAZ I RODRIGUEZ
5. ANTONIA CODINA FABREGAS
6. JUAN BLEDA MARTINEZ
7. MARIA TERESA ABADIAS GRIFOL
8. SERGIO VIZCAINO MARTINEZ
9. ELISENDA CAMPS BASSETS
10. ROSALIA SANCHEZ PULIDO
11. ORIOL BLEDA VALERO
12. GRAZIELA LORENA DELUPI ROSS
13. MARIA MERCE OLIVER RICART
Suplents
1. RICARD ELIAS MELIS
Candidatura número: 5. Independents per Santa Cristina d'Aro- Candidatura de Progrés (CP)
1. NARCIÍS PALAHÍ GARRIDO
2. JOAN ALCALDE ALONSO
3. CONCEPCION JIMÉNEZ ANDREU
4. ELISABET GIMÉNEZ VARGAS
5. JOSÉ GARCIA VILCHES
6. SANDRA ALCALDE PI
7. JOSEP ROSES BARCELÓ
8. JOSE MANUEL HINOJOSA REYNA
9. ANTONIO COBO MONTALVO
10. SUSANA LÓPEZ CRUAÑAS
11. PERE* JOFRA PALOU
12. MARIA FOLGUERAS* SANCHEZ
13. ANA Mª BAYE AMETLLER
Suplents
1. GABRIEL SANCHEZ URRUTIA
Candidatura número: 6. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP LLENSA ROCOSA
2. JORDI AVIÑO ROVIRA
3. JORDI GARCIA MARQUEZ
4. GEMMA CALVET FARRAS
5. SUSANA POU GONZALEZ
6. RUBEN ROMA ROCADEMBOSCH
7. MARIA JOSE FLORES GARCIA
8. SUSANA GERONES MORENO
9. CARLOS M. CASABONA MONTERDE
10. JAUNE JOSEP CONGOST AMAGAT
11. JORDI VILANOVA TERRASENCH
12. M.DOLORES SILVESTRE PAYET
13. RUTH CAMPS IBAÑEZ
Suplents
1. SOUBHI ABOULKACEM KILOULI
2. M. CRISTINA LLOVERAS SOLER
3. JORGE ROCA CHAMORRO
4. ALBERT SUREDA MASSAGUER
5. DOLORS* AMAGAT SAU
Candidatura número: 7. JUNTS PER SANTA CRISTINA (JUNTS)
1. JORDI ORIOL RADRESA
2. MARIO ALIU TRENADO
3. EVA CLARET TORREGLANCA
4. AGATA IRENE ALONSO COQUARD
5. JOSE MARIA MORENO GOMEZ
6. MANUEL EDUARDO CROS TRUJILLO
7. DAVID CORONEL EXPOSITO
8. JOSE JAVIER QUINTANA SOLANA
9. MARIA CRISTINA ANGLADA ARANDA
10. PATRICIA GRACIELA MARTINEZ FERRO
11. MARIA DOLORES CLAPERA POCH
12. JOSE LUIS DENGRA SANCHEZ
13. JOSE BERTRAN NICOLAU
Suplents
1. MARGARIDA LEONA HILLEWAERT DIET
Candidatura número: 8. EMPRENEDORS PER SANTA CRISTINA (EMP)
1. JULIO RICO BADOSA
2. CARLOS BASSO VIDAL
3. CARLOS RANGEL MACIAS
4. SANDRA CALLIZO GRAU
5. MARIA LUISA GIL CASTIÑEIRAS
6. ALEJANDRO GONZALEZ RUIZ
7. DIANA MEDINA MUÑOZ
8. PERE DIAZ PONT
9. MARIA LUISA RIGAU BALAM
10. FELISA MOLINA JIMENEZ
11. MARIA MONTSERRAT LARENA PAZ
12. JORDI GARCIA GARCIA
13. OLAF KARL ANDRESEN
Suplents
1. MARIANA SORIA DIEGO
2. NOUREDDINE EL IRO LAHRI
Serra de Daró
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. EVA COLOMER I MARTÍ
2. MARC PUJOL I MARULL
3. ELISENDA RAMÍREZ I CAMPS
Candidatura número: 2. INDEPENDENTS PER SERRA DE DARÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. FRANCISCO MANUEL GONZÁLEZ MUÑOZ (INDEPENDENTS PER SERRA DE DARÓ)
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP PUIG RIBAS
2. JORDI MOLINAS CUFÍ (Independent)
3. GLORIA MARULL COLL (Independent)
4. PAU POU PLANAS (Independent)
5. MARTA BARRIS PI (Independent)
Torrent
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MARIA ROS MARULL (Independent)
2. ENRIC CANER MARTÍNEZ (Independent)
Candidatura número: 2. Partit Popular de Catalunya/ Partido Popular de Cataluña (P.P.)
1. JAVIER MARTIN CALDERON
Candidatura número: 3. ENTESA TORRENT PER TORRENT (TPT-E)
1. MARC GERONES DEL DEDO
Candidatura número: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. ROSA BARRULL I DEULOFEU
2. MARC GARCIA I GARRIDO
Candidatura número: 5. PARTIT DELS SOCIALISTES-CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)
1. EMILIA GÓMEZ RUIZ (PSC-CP)
Torroella de Montgrí
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-JUNTS PER TORROELLA DE MONTGRÍ-ACORD MUNICIPAL (ERC-JUNTS@TdME-AM)
1. JOSEP MARIA RUFÍ PAGÈS
2. SANDRA BARTOMEUS VICENS
3. MARC CALVET MARTÍ
4. JORDI REGINCÓS ISERN
5. ANNA MARIA MERCADER SAIS
6. LAIA COLL AGUILERA
7. JORDI MASFERRER PESARRODONA
8. JOAN CARLES SÁNCHEZ DOBLADO
9. ANTONIO IGLESIAS NAVARRO
10. PILAR VALLS FIBLA
11. RAQUEL GARCIA ROVIRA
12. JOAN MANEL FRAU CARRERAS
13. YOLANDA TABERNERO SANTANA
14. JOSEP MARIA ROMAN AGUILERA
15. JOAN GOU DURAN
16. WALTER CHRISTIAAN DE LANGE
17. DOLORS BASSA COLL
Suplents
1. ALBERT BOU VILANOVA
2. ANNA MARIA PAYET TORESANO
3. EDUARD VINYES BOU
4. ANNA MARIA VIÑAS SIMON
5. MARC MUÑOZ DE BUSTILLO GALLEGO
6. CRISTINA RESPLANDI PLANAS
7. MARC VERDAGUER VICENS
ENTITAT MUNICIPAL DESCENTRALITZADA DE L´ESTARTIT (Candidat/a a president/a)
1. Titular: RAQUEL GARCIA ROVIRA
2. Suplent: SANDRA BARTOMEUS VICENS
Candidatura número: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. ANDRES NAVARRETE QUIROS
2. JULI PARELLA CASAMOR
3. SALVADOR MENDOZA ALCOBER
4. ANA ISABEL SANCHEZ BALSALOBRE
5. ROSA NEGRA MASO
6. RAMÓN LLANAS RODRIGUEZ
7. DOLORESPOATER POATER REGINCOS
8. FELIPE ARTALEJO SANCHEZ
9. SANDRA NAVARRETE SANCHEZ
10. ERIC TRESENE EXPOSITO
11. JAIME MARTRET GARCIA
12. MARIA DOLORES NEGRA MASO
13. LORENA . SANCHEZ FERNANDEZ
14. DIEGO RUIZ FLORES
15. JOSÉ HERVAS MORENO
16. CARLOS GUIRADO PEREZ
17. ANTONIA QUIROS HERRERA
Candidatura número: 3. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)
1. ROBERT HUERTAS I HUERTAS
2. CARLES VENTURA SANCHEZ
3. JOSEP SURROCA BASSA
4. NEREA HUERTAS I HUERTAS
5. SAMI VINYES I DE JONG
6. MARTI PUJADES COLL
7. JUDIT DIEZ DELGADO
8. DAVID CRUSIS BON
9. GUILLEM FERNANDEZ VALLS
10. LAURA RIBERA CREIXELL
11. JOAN PUJADES COLL
12. JOAN RADRESA FONTS
13. OLGA MIRÓ ARTIGAS
14. JUAN JOSE MARTINEZ ROSELL
15. AGNÈS SANTOS JULIÀ
16. AINA FUSTER CASANOVAS
17. JOAN MIRÓ ARTIGAS
Suplents
1. JORDI PAGUINA MATEU
2. CARLA RUTLLANT GARCIA
3. PERE CARRERAS SERRA
4. AGNÈS RAMIÓ I FELIU
5. ODILE SOLERNOU BOIVERT
Candidatura número: 4. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)
1. ENRIC JUAN ROMERO
2. MARIA JOSE MARTINEZ CARRILLO
3. SARA MARIA AGUAYO LAGUNA
4. BELEN CABEZAS DIAZ
5. ISAAC LLANAS GOMEZ
6. MARIA JOSEFA GIL VEGA
7. ALEXANDRE ABULI MORON
8. MANUEL PUNZANO GARCIA
9. SIMON GONZALEZ ROMERO
10. ALICIA JUAN ROMERO
11. MARIA DEL MAR CONTRERAS RODRIGUEZ
12. OSCAR BARRIOS CORTES
13. JORDI BERENGUER HERRERA
14. XAVIER PASCUAL GARCIA
15. FRANCISCO JOSE CRESPO NAVARRETE
16. NOELIA TORRES RUIZ
17. DANIEL MUÑOZ RUIZ
Suplents
1. ELISABET GARCIA GARCIA
2. ANITA FERREIRO SEVANE
Candidatura número: 5. GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. GENÍS CASAMORT FARRÓ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
2. ANGELA MARTÍN CANDELAS (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
3. GEORGINA CALS RIBAS (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
4. JORDI MARTÍN PALAGÓS (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
5. ROSER ALARI MAJÓ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
6. RAFAEL ARROYO SOLÀ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
7. JOSE RUIZ MARTÍNEZ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
8. IRIS MONTERO FERNÁNDEZ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
9. PERE RIBAS MASÓ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
10. NICOLA DONNA LLAONA JACKSON (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
11. JOSÉ MANUEL SÁNCHEZ NÚÑEZ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
12. MONTSERRAT FÀBREGAS VIVÉ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
13. PERE CALS SELLÉS (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
14. ANA JOSEFA FERNÁNDEZ IRUELA (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
15. NARCÍS COLOMER PARELLA (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
16. SIMÓN GONZÁLEZ LÓPEZ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
17. MARIA ELENA REBOREDO GÓMEZ (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
Suplents
1. DANIEL FÀBREGAS TORRES (GENT PER TORROELLA I L'ESTARTIT-CANDIDATURA DE PROGRÉS)
Candidatura número: 6. UNITAT I PROGRÉS MUNICIPAL (UiPM)
1. JORDI COLOMÍ MASSANAS
2. JOSEP MARTINOY CASADEMONT
3. ROSER FONT PI
4. NARCÍS NOGUER DAURELL
5. DUNIA OLIVERAS BAGUE
6. JOSEP ANGEL MARTIN DE ANTONIO
7. MARIA GLORIA MARTI ROMANI
8. GENÍS PIJEM OLIVE
9. ALBERT PUJOL I GOMEZ
10. MARIA TERESA FERRER FLOREZ
11. ANTONIO COBOS MUÑOZ
12. ALFONSO MARGALL MAGRET
13. SANDRA CROS RIPOLL
14. NARCISO CORREDOR SALA
15. ESTER SULLASTRES I AYUSO
16. EDUARD SUBIRANA FRIGOLA
17. LLUIS COLL TORRENT
Suplents
1. MARIA PARELLA I MARTI
2. CARLOS GALLEN MAIQUES
3. SONIA MARTIN COLOMI
4. MARINA FARRÓ I OLLER
5. FRANCESC FERRER GIMENEZ
6. RAMON FRIGOLA CIURANA
7. DAVID PRATS PIBERNAT
8. MARIA VICTORIA MARTINEZ MORENO
ENTITAT MUNICIPAL DESCENTRALITZADA DE L´ESTARTIT (Candidat/a a president/a)
1. Titular: GENÍS DALMAU BURGUÉS
2. Suplent: ALEXANDRA PIBERNAT BUSQUETS
Candidatura número: 7. L'ESTARTIT SOM TOTS (L'EST)
1. SILVIA COTAS BATISTA
2. ALEXANDRA PIBERNAT BUSQUETS
3. JOSEP PUIG VILA
4. ALBA DELGADO PUJADAS
5. JORDI ARTALEJO RADRESA
6. MARIA CARME MASACHS PLANA
7. JOSEP FERRER LAPUENTE
8. PAULA ALMAR BATLLE
9. GERARD PASCUAL TORRELLAS
10. ÁNGELA PAGUINA CALVELO
11. GENÍS PUIG SOLÀ
12. TRINIDAD AGRAMUNT BOTELLA
13. JAVIER CHAPINAL SÁNCHEZ
14. JOSE MARIA ALOS PEREZ
15. NÚRIA COLL FARRÓ
16. RAMON BORRAT JUBANY
17. LYDIA ZALDÍVAR FERRER
Suplents
1. SAMUEL AYLLÓN FERNÁNDEZ
2. ROSA NAVARRO JUAN
3. JOSEFA SÁNCHEZ MARTÍNEZ
ENTITAT MUNICIPAL DESCENTRALITZADA DE L´ESTARTIT (Candidat/a a president/a)
1. Titular:
2. Suplent: RAMON FRIGOLA CIURANA
Candidatura número: 8. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JORDI CORDON PULIDO
2. NURIA BOSCH GELMA (Independent)
3. FRANCESC PUIG BAGUE
4. JUAN RAMON ALADID LLANAS
5. DOLORS SUBIRA GUSO (Independent)
6. GEMMA AYMERICH FERNANDEZ
7. JORDI COLL SOLES (Independent)
8. DANIEL ZAMORA AMOROS (Independent)
9. CARLES ALENYA NOGUER
10. MARTA PAGUINA CALVELO (Independent)
11. MONTSERRAT SERENO RECACHA (Independent)
12. JOAN RIBAS XARGAY
13. RAUL CRUZ BORRAT
14. RAMON SILICIO GONZALEZ
15. INES ZALDIVAR FERRER (Independent)
16. ANA OLIVERAS CORTADA (Independent)
17. JOSE BORRAJA ECALA
Suplents
1. MARIA DOLORS FERRER SALIP (Independent)
2. CARLOS MASCARRERAS BALLO (Independent)
3. MARTI GUSO TEIXIDOR
4. MARTIN PUIG GARCIA (Independent)
5. DOLORES POU FERRER (Independent)
ENTITAT MUNICIPAL DESCENTRALITZADA DE L´ESTARTIT (Candidat/a a president/a)
1. Titular: DANIEL ZAMORA AMORÓS
2. Suplent: RAMON PLANAS FERRERAS
Candidatura número: 9. COORDINADORA L'ESTARTIT I TORROELLA (COET)
1. GREGORI SARQUELLA SUBIROS
2. GEMMA FARRERO PUJADAS
3. JORDI ROIG PAGUINA
4. LAIA DIAZ CORTES
5. GLORIA CAPELLA PALET
6. ESTHER MARIA BON
7. GUILLEM HORS NAVARRETE
8. EVA PAYET ARBEO
9. GUILLEM XUMETRA FELIU
10. DAVID VERGARA SERRANO
11. SONIA LEON ALONSO
12. DAVID GONZALEZ ROMERO
13. ROSA MARIA ROSANAS CATALA
14. JOSEP GRAELLS PUIG
15. DIDAC BALAGUER ROMERO
16. DESIRÉE BURGAS RUIZ
17. MIQUEL QUINTANA BUSQUETS
Suplents
1. ANICETO GATELL MADERO
2. MARIA LLUISA ROSTEY MARTIN
3. ROSA MARIA SOLER ALVAREZ
4. ROSER CARBONELL TRIOLA
5. PERE GIMENEZ RESCLOSA
6. CARMEN FERRER LOPEZ
7. LLORENÇ MASSSAGUER I SANCHEZ
ENTITAT MUNICIPAL DESCENTRALITZADA DE L´ESTARTIT (Candidat/a a president/a)
1. Titular: ESTHER BON
2. Suplent: EVA PAYET ARBEO
Ullà
Candidatura número: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. JOSEP LÓPEZ RUIZ (Independent)
2. JUAN JOSÉ CARAVACA ESCUDERO (Independent)
3. MA. DOLORS ANGUERA PONS (Independent)
4. LEANDRO BARRIGA TAMUREJO (Independent)
5. MÒNICA VALENTÍ I POU (Independent)
6. DESIDERIO RUIZ VECINO (Independent)
7. CRISTINA VIÑAS PASCUAL (Independent)
8. JUAN JOSÉ CARAVACA HUETA (Independent)
9. CARLA FUSTER CASANOVAS (Independent)
Suplents
1. MA. MAGDALENA BATLLE SALVA (Independent)
2. JAVIER PÉREZ JIMÉNEZ (Independent)
3. MIQUEL PÉREZ LOZANO (Independent)
4. AGUSTÍN COBOS MUÑOZ (Independent)
Candidatura número: 2. VEÏNS COMPROMESOS PER ULLÀ (VCU)
1. JOSEP VILA MASJOAN
2. MIQUEL VIEL CAMPS
3. PERE NOGUÉ BACH
4. JUAN PEDRO PÉREZ MORENO
5. XANTAL SUREDA QUINTANA
6. CRISTINA VILA CARRERA
7. MARIA ÁNGELES MILÁN NAVARRETE
8. MONTSERRAT VILANOVA CALVET
9. EDUARDO CORTÉS AGUILAR
Suplents
1. MANUEL ANTONIO AMADOR LÓPEZ
2. XAVIER LATORRE GIMÉNEZ
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. FRANCESC XAVIER DIAZ SERRANO
2. FRANCESC XAVIER JUNQUE CAPELLAS
3. MARIA CARMEN RODRIGUEZ HERNANDEZ
4. RAMON BUDI SAN EMETERIO
5. YAZMINA EGEA MOR
6. JULIAN OLIVARES FRANCO
7. PERE SABRIA REGLA
8. VICENC MATEU BALLESTER
9. LUIS TUDELA GARRIDO
Suplents
1. POL VEHI RODRIGUEZ
2. JORDI DIAZ FABRGAS
3. LAURA BELTRAN VILASECA
Ullastret
Candidatura número: 1. TREBALL I COMPROMÍS PER ULLASTRET-ACORD MUNICIPAL (TCU-AM)
1. MARTÍ AGUSTÍ I PARALS
2. ANNA CANALS PERES
3. SANDRA PARADEDA BOU
4. PAU MACIÀ MEJÍAS
5. PAULA QUER ALMENARA
6. JENNIFER COLLS CAULFIELD
7. JOSEP FERRÉ FALCÓ
Suplents
1. MARÍA CARMEN DURAN HERAS
Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. JOSEP MIQUEL GATIUS CALLÍS
2. GERARD CATEURA GÁLVEZ
3. SANTIAGO SALÓ TORRES
4. MARTA SOLÉS COLL
5. MARIA ELENA PLANELLA FORES
6. JOSEP MARIA SALÓ ROIG
7. DANIEL MARULL REIG
Suplents
1. MAGÍ GASULL ARTIGAS
2. XAVIER AIGUABELLA FRIGOLÉ
Ultramort
Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. MARIA GRÀCIA SERRATS PARETAS
2. POMPEU OLIVER ROBAU
3. LYDIA FARRERAS GALÍ
4. NÚRIA DAVESA VICENS
5. SERGI OLLER PIFERRER
Candidatura número: 2. Candidatura de Progrés (CP)
1. CRISTINA LECINA GIMENO
Vall-llobrega
Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. VICENÇ CEBRIÀ I PEIX
2. SUSANNA GARCIA I BRAMLEY
3. MARIA IMMACULADA CARBÓ I TUBERT
4. JAIME DE SAN EUGENIO I ALTIMIRA
5. MARTA SALVA I JORQUERA
6. DAVID RUBIO I VALERO
7. PATRÍCIA PÉREZ I SÁNCHEZ
Suplents
1. NARCÍS SAIS I SABATER
2. ROSER MARTÍNEZ I CASADEVALL
3. PERE BORRÀS I MAJÓ
4. NÚRIA CASTELLÀ I ESTEVE
5. CONSOL SABRIÀ I SÀBAT
6. AXEL GARCIA I CRUZ
7. MARIANO MONGE I SÁNCHEZ
8. JOSÉ SALVADO I JIMÉNEZ
9. ÀNGEL ROMERO I ULLASTRES
10. JOAQUIM ESTEVA I FALGUERAS
Candidatura número: 2. JUNTS PER VALL-LLOBREGA (JpV)
1. ALBERT GIRONÈS I MORADELL
2. MARGARITA GARCÍA TEIXIDOR
3. JOSÉ LUIS GARCÍA RODRÍGUEZ
4. ANN JANE BRADLEY
5. ESTEFANÍA ESCUDERO URÉNDEZ
6. MANUEL ROMAGOSA CARALT
7. JUAN SURROCA VILA
Suplents
1. JUAN TORROELLA SABALLS
2. MERCEDES MASÓ AGUSTINA
3. BIRTE PEMBERTON
Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. RUFINO GUIRADO IRUELA (Independent)
2. ÓSCAR IZQUIERDO FABÁ (Independent)
3. ENCARNACIÓN PALLI JUSCAFRESA (Independent)
4. GEMMA JULIÀ TEJEDOR (Independent)
5. MIQUEL ARENAS SOLÉS
6. MARIA TERESA FEIJOO CEPERO
7. YOLANDA RUIZ FRIGOLA
Suplents
1. OLGA SANTAMARIA MOLLA
2. RICARDO OLIVERAS AUGÉ
3. JUAN GUIRADO PUJOL (Independent)