FUTBOL
LLIGA BBVA (25a jornada)
-----------------------
Espanyol-Còrdova 20.45 (27)
Granada-Barcelona 16.00 (28)
LLIGA ADELANTE (27a jornada)
---------------------------
Sabadell-Alabès 18.00 (28)
Barcelona B-Mallorca 18.15 (28)
Girona-Numància 17.00 (1)
Saragossa-Llagostera 19.00 (1)
SEGONA B (27a jornada)
-----------------------
- GRUP III:
Huracà València-Cornellà 18.00 (28)
Gimnàstic-Lleida Esportiu 12.00 (1)
Elx Il·licità-Olot 12.00 (1)
Sant Andreu-Alcoià 12.00 (1)
Badalona-Hèrcules 12.00 (1)
l'Hospitalet-València Mestalla 12.00 (1)
Olímpic-Reus Deportiu 17.00 (1)
Eldenc-Espanyol B 17.00 (1)
BÀSQUET
LLIGA ENDESA (Jornada 22)
------------------------
Río Natura Monbus Obradoiro-FIATC Joventut 20.00 (28)
MoraBanc Andorra-La Bruixa d'Or Manresa 21.00 (28)
FC Barcelona-Gipuzkoa Bàsquet 12.15 (1)
EUROLLIGA (8a Jornada Top 16)
----------------------------
Barcelona - ALBA Berlín 20.45 (27)
LLIGA FEMENINA (20a jornada)
---------------------------
Cadi La Seu-Rivas Ecopolis 19.45 (28)
Citylift Girona-Gernika Bizkaia 18.00 (1)
ADECCO OR (23a jornada)
------------------------
Planasa Navarra - Actel Força Lleida 20.30 (27)
Ourense Baloncesto-Leyma Basquet Corunya 18.30 (28)
Prat Joventut-Ford Burgos 18.00 (1)
HANDBOL
LLIGA ASOBAL (19a jornada)
-------------------------
F.C. Barcelona-Frigoríficos Morrazo 20.45 (28)
COPA EHF. 3a jornada
--------------------
Fraikin Granollers-HCM Constanta (ROU) 16.00 (28)
DIVISIÓ D'HONOR FEMENINA. 16a jornada
---------------------------------------
Adesal Còrdova KH-7-BM. Granollers 12.00 (28)
Vivelafruta.com-Castelldefels-Prosetecnisa Zuazo 19.30 (28)
DIVISIÓ D'HONOR PLATA. 20a jornada
------------------------------------
Handbol Bordils-Go Fit 20.00 (28)
Barcelona B-BM La Roca 16.45 (28)
FUTBOL SALA
PRIMERA DIVISIÓ. 24a jornada
-----------------------------
FC Barcelona-Prone Lugo F.S. 18.20 (28)
Burela Pescados Rubén-Marfil Santa Coloma 18.30 (28)
VOLEIBOL
SUPERLLIGA FEMENINA
------------------
CVB Barça - Extremadura Arroyo 19.00 (28)
Font: EFE