Resultats i calendari de l'Eurocup

Grup A

Jornada 1ª

01.10.2019 - 02.10.2019
01/10 AS Monaco AS Monaco 82 - 66 MoraBanc Andorra Andorra Fi
02/10 Maccabi Rishon L. Maccabi Rishon LeZion 55 - 88 Promitheas Patras Promitheas P. Fi
02/10 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 79 - 92 Virtus Bologna Virtus Bologna Fi

Jornada 2ª

09.10.2019
09/10 Promitheas P. Promitheas Patras 74 - 77 AS Monaco AS Monaco Fi
09/10 Andorra MoraBanc Andorra 97 - 78 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm Fi
09/10 Virtus Bologna Virtus Bologna 96 - 77 Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. Fi

Jornada 3ª

15.10.2019 - 16.10.2019
15/10 Virtus Bologna Virtus Bologna 87 - 72 MoraBanc Andorra Andorra Fi
16/10 Maccabi Rishon L. Maccabi Rishon LeZion 77 - 72 AS Monaco AS Monaco Fi
16/10 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 67 - 70 Promitheas Patras Promitheas P. Fi

Jornada 4ª

22.10.2019 - 23.10.2019
22/10 Maccabi Rishon L. Maccabi Rishon LeZion 67 - 86 MoraBanc Andorra Andorra Fi
22/10 Promitheas P. Promitheas Patras 78 - 69 Virtus Bologna Virtus Bologna Fi
23/10 AS Monaco AS Monaco 82 - 65 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 5ª

29.10.2019 - 30.10.2019
29/10 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 103 - 89 Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. Fi
30/10 Andorra MoraBanc Andorra 81 - 91 Promitheas Patras Promitheas P. Fi
30/10 Virtus Bologna Virtus Bologna 77 - 75 AS Monaco AS Monaco Fi

Jornada 6ª

05.11.2019 - 06.11.2019
05/11 Andorra MoraBanc Andorra 95 - 68 AS Monaco AS Monaco Fi
06/11 Promitheas P. Promitheas Patras 88 - 77 Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. Fi
06/11 Virtus Bologna Virtus Bologna 92 - 91 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm Fi

Jornada 7ª

12.11.2019 - 13.11.2019
12/11 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 87 - 99 MoraBanc Andorra Andorra Fi
13/11 Maccabi Rishon L. Maccabi Rishon LeZion 79 - 85 Virtus Bologna Virtus Bologna Fi
13/11 AS Monaco AS Monaco 80 - 59 Promitheas Patras Promitheas P. Fi

Jornada 8ª

20.11.2019
20/11 Promitheas P. Promitheas Patras 82 - 77 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm Fi
20/11 AS Monaco AS Monaco 77 - 75 Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. Fi
20/11 Andorra MoraBanc Andorra 93 - 79 Virtus Bologna Virtus Bologna Fi

Jornada 9ª

11.12.2019
11/12 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm   -   AS Monaco AS Monaco 19:30h.
11/12 Andorra MoraBanc Andorra   -   Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. 20:00h.
11/12 Virtus Bologna Virtus Bologna   -   Promitheas Patras Promitheas P. 20:30h.

Jornada 10ª

17.12.2019 - 18.12.2019
17/12 Promitheas P. Promitheas Patras   -   MoraBanc Andorra Andorra 18:30h.
17/12 AS Monaco AS Monaco   -   Virtus Bologna Virtus Bologna 18:45h.
18/12 Maccabi Rishon L. Maccabi Rishon LeZion   -   Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 18:30h.

Classificació del grup A en la jornada 8ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Virtus Bologna Virtus Bologna 13 7 6 1 598 551 (+47)
2 Promitheas Patras Promitheas P. 12 7 5 2 548 506 (+42)
3 MoraBanc Andorra Andorra 11 7 4 3 596 560 (+36)
4 AS Monaco AS Monaco 11 7 4 3 536 513 (+23)
5 Ratiopharm Ulm Ratiopharm Ulm 8 7 1 6 570 621 (-51)
6 Maccabi Rishon LeZion Maccabi Rishon L. 8 7 1 6 521 618 (-97)

Grup B

Jornada 1ª

01.10.2019 - 02.10.2019
01/10 Lietuvos Lietuvos Rytas 92 - 86 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban Fi
01/10 Umana Reyer V. Umana Reyer Venezia 63 - 66 Partizan NIS Belgrado Partizán B. Fi
02/10 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 84 - 71 Limoges CSP Elite Limoges Fi

Jornada 2ª

08.10.2019 - 09.10.2019
08/10 Partizán B. Partizan NIS Belgrado 93 - 80 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa Fi
09/10 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 77 - 63 Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. Fi
09/10 Limoges Limoges CSP Elite 82 - 61 Lietuvos Rytas Lietuvos Fi

Jornada 3ª

15.10.2019 - 16.10.2019
15/10 Lietuvos Lietuvos Rytas 61 - 66 Partizan NIS Belgrado Partizán B. Fi
15/10 Umana Reyer V. Umana Reyer Venezia 76 - 65 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa Fi
16/10 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 86 - 75 Limoges CSP Elite Limoges Fi

Jornada 4ª

22.10.2019 - 23.10.2019
22/10 Partizán B. Partizan NIS Belgrado 80 - 71 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban Fi
22/10 Umana Reyer V. Umana Reyer Venezia 93 - 85 Limoges CSP Elite Limoges Fi
23/10 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 91 - 81 Lietuvos Rytas Lietuvos Fi

Jornada 5ª

29.10.2019 - 30.10.2019
29/10 Lietuvos Lietuvos Rytas 72 - 81 Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. Fi
30/10 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 69 - 72 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa Fi
30/10 Limoges Limoges CSP Elite 60 - 82 Partizan NIS Belgrado Partizán B. Fi

Jornada 6ª

05.11.2019 - 06.11.2019
05/11 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 82 - 87 Lietuvos Rytas Lietuvos Fi
05/11 Partizán B. Partizan NIS Belgrado 69 - 83 Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. Fi
06/11 Limoges Limoges CSP Elite 91 - 82 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa Fi

Jornada 7ª

13.11.2019
13/11 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 82 - 72 Partizan NIS Belgrado Partizán B. Fi
13/11 Lietuvos Lietuvos Rytas 92 - 78 Limoges CSP Elite Limoges Fi
13/11 Umana Reyer V. Umana Reyer Venezia 66 - 61 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban Fi

Jornada 8ª

20.11.2019
20/11 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 73 - 80 Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. Fi
20/11 Partizán B. Partizan NIS Belgrado 86 - 81 Lietuvos Rytas Lietuvos Fi
20/11 Limoges Limoges CSP Elite 77 - 92 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban Fi

Jornada 9ª

10.12.2019 - 11.12.2019
10/12 Lietuvos Lietuvos Rytas   -   Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 18:00h.
10/12 Limoges Limoges CSP Elite   -   Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. 20:00h.
11/12 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban   -   Partizan NIS Belgrado Partizán B. 18:00h.

Jornada 10ª

17.12.2019 - 18.12.2019
17/12 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa   -   Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 18:00h.
18/12 Umana Reyer V. Umana Reyer Venezia   -   Lietuvos Rytas Lietuvos 20:00h.
18/12 Partizán B. Partizan NIS Belgrado   -   Limoges CSP Elite Limoges 20:30h.

Classificació del grup B en la jornada 8ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Umana Reyer Venezia Umana Reyer V. 12 7 5 2 525 495 (+30)
2 Partizan NIS Belgrado Partizán B. 12 7 5 2 528 500 (+28)
3 Tofas SC Bursa Tofas SC Bursa 11 7 4 3 556 553 (+3)
4 Lietuvos Rytas Lietuvos 10 7 3 4 546 566 (-20)
5 Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 9 7 2 5 532 535 (-3)
6 Limoges CSP Elite Limoges 9 7 2 5 542 580 (-38)

Grup C

Jornada 1ª

02.10.2019
02/10 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 73 - 79 Darussafaka Darussafaka D. Fi
02/10 Germani Brescia Germani Brescia 84 - 75 Unics Kazan Unics Kazan Fi
02/10 Nanterre Nanterre 92 85 - 78 Club Joventut de Badalona Joventut Fi

Jornada 2ª

08.10.2019 - 09.10.2019
08/10 Darussafaka D. Darussafaka 72 - 65 Nanterre 92 Nanterre Fi
08/10 Joventut Club Joventut de Badalona 81 - 68 Germani Brescia Germani Brescia Fi
09/10 Unics Kazan Unics Kazan 80 - 67 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija Fi

Jornada 3ª

16.10.2019
16/10 Germani Brescia Germani Brescia 78 - 71 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija Fi
16/10 Nanterre Nanterre 92 92 - 94 Unics Kazan Unics Kazan Fi
16/10 Joventut Club Joventut de Badalona 85 - 82 Darussafaka Darussafaka D. Fi

Jornada 4ª

23.10.2019
23/10 Unics Kazan Unics Kazan 86 - 74 Club Joventut de Badalona Joventut Fi
23/10 Germani Brescia Germani Brescia 35 - 61 Darussafaka Darussafaka D. Fi
23/10 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 87 - 93 Nanterre 92 Nanterre Fi

Jornada 5ª

29.10.2019 - 30.10.2019
29/10 Nanterre Nanterre 92 65 - 73 Germani Brescia Germani Brescia Fi
29/10 Joventut Club Joventut de Badalona 101 - 81 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija Fi
30/10 Darussafaka D. Darussafaka 77 - 79 Unics Kazan Unics Kazan Fi

Jornada 6ª

06.11.2019
06/11 Unics Kazan Unics Kazan 77 - 63 Germani Brescia Germani Brescia Fi
06/11 Darussafaka D. Darussafaka 72 - 76 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija Fi
06/11 Joventut Club Joventut de Badalona 79 - 77 Nanterre 92 Nanterre Fi

Jornada 7ª

12.11.2019 - 13.11.2019
12/11 Nanterre Nanterre 92 68 - 82 Darussafaka Darussafaka D. Fi
13/11 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 81 - 76 Unics Kazan Unics Kazan Fi
13/11 Germani Brescia Germani Brescia 87 - 83 Club Joventut de Badalona Joventut Fi

Jornada 8ª

19.11.2019 - 20.11.2019
19/11 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 73 - 62 Germani Brescia Germani Brescia Fi
20/11 Unics Kazan Unics Kazan 72 - 79 Nanterre 92 Nanterre Fi
20/11 Darussafaka D. Darussafaka 92 - 86 Club Joventut de Badalona Joventut Fi

Jornada 9ª

10.12.2019 - 11.12.2019
10/12 Darussafaka D. Darussafaka   -   Germani Brescia Germani Brescia 18:15h.
11/12 Nanterre Nanterre 92   -   Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 20:45h.
11/12 Joventut Club Joventut de Badalona   -   Unics Kazan Unics Kazan 20:45h.

Jornada 10ª

17.12.2019 - 18.12.2019
17/12 Germani Brescia Germani Brescia   -   Nanterre 92 Nanterre 21:00h.
18/12 Unics Kazan Unics Kazan   -   Darussafaka Darussafaka D. 17:30h.
18/12 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija   -   Club Joventut de Badalona Joventut 18:30h.

Classificació del grup C en la jornada 8ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Unics Kazan Unics Kazan 12 7 5 2 567 538 (+29)
2 Germani Brescia Germani Brescia 12 8 4 4 550 586 (-36)
3 Darussafaka Darussafaka D. 11 7 4 3 525 481 (+44)
4 Club Joventut de Badalona Joventut 11 7 4 3 581 566 (+15)
5 Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija 11 8 3 5 609 641 (-32)
6 Nanterre 92 Nanterre 9 7 2 5 545 565 (-20)

Grup D

Jornada 1ª

01.10.2019 - 02.10.2019
01/10 Trento Dolomiti Energia Trento 64 - 70 Galatasaray Galatasaray Fi
01/10 Ewe Baskets O. Ewe Baskets Oldenburg 74 - 78 Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. Fi
02/10 Unicaja Unicaja 83 - 70 Buducnost Voli Buducnost Fi

Jornada 2ª

09.10.2019
09/10 Galatasaray Galatasaray 92 - 79 Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. Fi
09/10 Asseco Pro. Asseco Arka Gdynia 59 - 66 Unicaja Unicaja Fi
09/10 Buducnost Buducnost Voli 68 - 77 Dolomiti Energia Trento Trento Fi

Jornada 3ª

15.10.2019 - 16.10.2019
15/10 Unicaja Unicaja 88 - 83 Galatasaray Galatasaray Fi
16/10 Trento Dolomiti Energia Trento 91 - 81 Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. Fi
16/10 Buducnost Buducnost Voli 59 - 62 Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. Fi

Jornada 4ª

23.10.2019
23/10 Galatasaray Galatasaray 84 - 83 Buducnost Voli Buducnost Fi
23/10 Trento Dolomiti Energia Trento 80 - 91 Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. Fi
23/10 Ewe Baskets O. Ewe Baskets Oldenburg 91 - 78 Unicaja Unicaja Fi

Jornada 5ª

30.10.2019
30/10 Buducnost Buducnost Voli 83 - 85 Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. Fi
30/10 Asseco Pro. Asseco Arka Gdynia 78 - 83 Galatasaray Galatasaray Fi
30/10 Unicaja Unicaja 93 - 74 Dolomiti Energia Trento Trento Fi

Jornada 6ª

05.11.2019 - 06.11.2019
05/11 Galatasaray Galatasaray 76 - 81 Dolomiti Energia Trento Trento Fi
05/11 Asseco Pro. Asseco Arka Gdynia 61 - 73 Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. Fi
06/11 Buducnost Buducnost Voli 81 - 82 Unicaja Unicaja Fi

Jornada 7ª

12.11.2019 - 13.11.2019
12/11 Trento Dolomiti Energia Trento 69 - 76 Buducnost Voli Buducnost Fi
13/11 Ewe Baskets O. Ewe Baskets Oldenburg 79 - 72 Galatasaray Galatasaray Fi
13/11 Unicaja Unicaja 91 - 69 Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. Fi

Jornada 8ª

19.11.2019 - 20.11.2019
19/11 Galatasaray Galatasaray 91 - 80 Unicaja Unicaja Fi
20/11 Asseco Pro. Asseco Arka Gdynia 61 - 78 Buducnost Voli Buducnost Fi
20/11 Ewe Baskets O. Ewe Baskets Oldenburg 108 - 88 Dolomiti Energia Trento Trento Fi

Jornada 9ª

10.12.2019 - 11.12.2019
10/12 Unicaja Unicaja   -   Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. 20:45h.
11/12 Buducnost Buducnost Voli   -   Galatasaray Galatasaray 19:00h.
11/12 Asseco Pro. Asseco Arka Gdynia   -   Dolomiti Energia Trento Trento 20:00h.

Jornada 10ª

17.12.2019 - 18.12.2019
17/12 Trento Dolomiti Energia Trento   -   Unicaja Unicaja 20:45h.
18/12 Galatasaray Galatasaray   -   Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. 18:00h.
18/12 Ewe Baskets O. Ewe Baskets Oldenburg   -   Buducnost Voli Buducnost 20:45h.

Classificació del grup D en la jornada 8ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Unicaja Unicaja 14 8 6 2 661 618 (+43)
2 Galatasaray Galatasaray 13 8 5 3 643 625 (+18)
3 Ewe Baskets Oldenburg Ewe Baskets O. 11 7 4 3 562 555 (+7)
4 Dolomiti Energia Trento Trento 10 7 3 4 536 555 (-19)
5 Asseco Arka Gdynia Asseco Pro. 10 7 3 4 498 526 (-28)
6 Buducnost Voli Buducnost 8 7 1 6 513 534 (-21)

Buscador de deportes