Diari de Girona Esports BÓsquet Euroliga Lliga regular

Resultats i calendari de l'Euroliga

Grup

Jornada 1ª

11.10.2018 - 12.10.2018
11/10 CSKA CSKA Mosc˙ 95 - 75 Barša Lassa FC Barcelona Fi
11/10 Panathinaikos Panathinaikos 89 - 84 Maccabi E. Fi
11/10 FC Bayern Munich 71 - 90 Efes P. Fi
11/10 Real Madrid Real Madrid 109 - 93 Darussafaka Dogus Fi
12/10 KK Buducnost m:tel 71 - 82 Olimpia Milan Milano Fi
12/10 Khimki Moscú 66 - 87 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
12/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 79 - 87 Baskonia Fi
12/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 97 - 72 Herbalife G.C. Fi

Jornada 2ª

16.10.2018 - 17.10.2018
16/10 Darussafaka Dogus 71 - 63 KK Buducnost m:tel Fi
16/10 Maccabi E. 86 - 89 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
16/10 FC Bayern Munich 80 - 79 Panathinaikos Panathinaikos Fi
16/10 Herbalife G.C. 87 - 86 Barša Lassa FC Barcelona Fi
17/10 Efes P. 79 - 93 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
17/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 93 - 85 Khimki Moscú Fi
17/10 Milano Olimpia Milan 85 - 91 Real Madrid Real Madrid Fi
17/10 Baskonia 80 - 85 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi

Jornada 3ª

18.10.2018 - 19.10.2018
18/10 CSKA CSKA Mosc˙ 80 - 75 Darussafaka Dogus Fi
18/10 KK Buducnost m:tel 68 - 78 Maccabi E. Fi
18/10 Panathinaikos Panathinaikos 102 - 87 Herbalife G.C. Fi
18/10 FC Barcelona Barša Lassa 83 - 73 FC Bayern Munich Fi
19/10 Khimki Moscú 84 - 85 Efes P. Fi
19/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 75 - 82 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
19/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 75 - 99 Olimpia Milan Milano Fi
19/10 Real Madrid Real Madrid 97 - 79 Baskonia Fi

Jornada 4ª

25.10.2018 - 26.10.2018
25/10 Efes P. 89 - 83 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
25/10 FC Bayern Munich 77 - 71 Baskonia Fi
25/10 Milano Olimpia Milan 81 - 80 Khimki Moscú Fi
25/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 88 - 80 Maccabi E. Fi
25/10 Real Madrid Real Madrid 89 - 55 KK Buducnost m:tel Fi
26/10 Darussafaka Dogus 71 - 79 Barša Lassa FC Barcelona Fi
26/10 Panathinaikos Panathinaikos 83 - 87 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
26/10 Herbalife G.C. 91 - 106 CSKA Mosc˙ CSKA Fi

Jornada 5ª

01.11.2018 - 02.11.2018
01/11 CSKA CSKA Mosc˙ 69 - 65 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
01/11 Baskonia 82 - 56 Darussafaka Dogus Fi
01/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 88 - 84 FC Bayern Munich Fi
01/11 FC Barcelona Barša Lassa 74 - 58 Maccabi E. Fi
02/11 Khimki Moscú 87 - 72 Herbalife G.C. Fi
02/11 KK Buducnost m:tel 67 - 72 Panathinaikos Panathinaikos Fi
02/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas 79 - 90 Real Madrid Real Madrid Fi
02/11 Milano Olimpia Milan 81 - 80 Efes P. Fi

Jornada 6ª

08.11.2018 - 09.11.2018
08/11 FC Bayern Munich 116 - 70 Darussafaka Dogus Fi
08/11 Maccabi E. 66 - 87 Real Madrid Real Madrid Fi
08/11 Milano Olimpia Milan 85 - 90 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
08/11 Herbalife G.C. 90 - 94 Efes P. Fi
09/11 Khimki Moscú 80 - 87 Barša Lassa FC Barcelona Fi
09/11 KK Buducnost m:tel 60 - 72 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
09/11 Panathinaikos Panathinaikos 93 - 80 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
09/11 Baskonia 72 - 74 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi

Jornada 7ª

15.11.2018 - 16.11.2018
15/11 Darussafaka Dogus 92 - 98 Olimpia Milan Milano Fi
15/11 KK Buducnost m:tel 99 - 84 Baskonia Fi
15/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus 72 - 73 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
15/11 Real Madrid Real Madrid 79 - 74 Khimki Moscú Fi
16/11 Efes P. 78 - 62 Panathinaikos Panathinaikos Fi
16/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas 85 - 88 Barša Lassa FC Barcelona Fi
16/11 FC Bayern Munich 79 - 93 CSKA Mosc˙ CSKA Fi
16/11 Herbalife G.C. 84 - 78 Maccabi E. Fi

Jornada 8ª

20.11.2018 - 21.11.2018
20/11 Efes P.   -   Maccabi E. 18:00h.
20/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Darussafaka Dogus 19:00h.
20/11 FC Bayern Munich   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:30h.
20/11 Real Madrid Real Madrid   -   Herbalife G.C. 21:00h.
21/11 Khimki Moscú   -   KK Buducnost m:tel 18:00h.
21/11 CSKA CSKA Mosc˙   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:45h.
21/11 Panathinaikos Panathinaikos   -   Barša Lassa FC Barcelona 20:00h.
21/11 Milano Olimpia Milan   -   Baskonia 20:45h.

Jornada 9ª

22.11.2018 - 23.11.2018
22/11 Darussafaka Dogus   -   Efes P. 18:15h.
22/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Real Madrid Real Madrid 19:45h.
22/11 Maccabi E.   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:05h.
22/11 Herbalife G.C.   -   FC Bayern Munich 21:30h.
23/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Khimki Moscú 18:45h.
23/11 Baskonia   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:30h.
23/11 KK Buducnost m:tel   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:30h.
23/11 FC Barcelona Barša Lassa   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.

Jornada 10ª

29.11.2018 - 30.11.2018
29/11 Darussafaka Dogus   -   Herbalife G.C. 18:15h.
29/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olimpia Milan Milano 19:00h.
29/11 Maccabi E.   -   FC Bayern Munich 20:05h.
29/11 Real Madrid Real Madrid   -   CSKA Mosc˙ CSKA 21:00h.
30/11 Khimki Moscú   -   Panathinaikos Panathinaikos 18:00h.
30/11 Efes P.   -   Baskonia 18:30h.
30/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   KK Buducnost m:tel 20:30h.
30/11 FC Barcelona Barša Lassa   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.

Jornada 11ª

06.12.2018 - 07.12.2018
06/12 KK Buducnost m:tel   -   Barša Lassa FC Barcelona 19:00h.
06/12 Darussafaka Dogus   -   Maccabi E. 19:00h.
06/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 19:00h.
06/12 FC Bayern Munich   -   Khimki Moscú 20:30h.
06/12 Milano Olimpia Milan   -   Herbalife G.C. 20:45h.
07/12 Efes P.   -   Real Madrid Real Madrid 18:30h.
07/12 Baskonia   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:30h.
07/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:30h.

Jornada 12ª

13.12.2018 - 14.12.2018
13/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Efes P. 17:45h.
13/12 CSKA CSKA Mosc˙   -   Khimki Moscú 18:00h.
13/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Olimpia Milan Milano 19:30h.
13/12 Maccabi E.   -   Baskonia 20:05h.
13/12 Real Madrid Real Madrid   -   Barša Lassa FC Barcelona 21:00h.
14/12 FC Bayern Munich   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:30h.
14/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Darussafaka Dogus 20:30h.
14/12 Herbalife G.C.   -   KK Buducnost m:tel 21:00h.

Jornada 13ª

18.12.2018 - 19.12.2018
18/12 Efes P.   -   KK Buducnost m:tel 18:00h.
18/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   CSKA Mosc˙ CSKA 18:45h.
18/12 FC Barcelona Barša Lassa   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:45h.
18/12 Herbalife G.C.   -   Baskonia 21:30h.
19/12 Darussafaka Dogus   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:15h.
19/12 Maccabi E.   -   Khimki Moscú 20:05h.
19/12 Milano Olimpia Milan   -   FC Bayern Munich 20:45h.
19/12 Real Madrid Real Madrid   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.

Jornada 14ª

20.12.2018 - 21.12.2018
20/12 CSKA CSKA Mosc˙   -   Efes P. 18:00h.
20/12 KK Buducnost m:tel   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:00h.
20/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Herbalife G.C. 20:00h.
20/12 Baskonia   -   Barša Lassa FC Barcelona 21:00h.
21/12 Khimki Moscú   -   Darussafaka Dogus 18:00h.
21/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Maccabi E. 19:00h.
21/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Olimpia Milan Milano 20:00h.
21/12 FC Bayern Munich   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.

Jornada 15ª

27.12.2018 - 28.12.2018
27/12 Khimki Moscú   -   Baskonia 18:00h.
27/12 Darussafaka Dogus   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:15h.
27/12 Maccabi E.   -   Olimpia Milan Milano 20:05h.
27/12 FC Barcelona Barša Lassa   -   Efes P. 21:00h.
28/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Real Madrid Real Madrid 18:30h.
28/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   CSKA Mosc˙ CSKA 20:00h.
28/12 FC Bayern Munich   -   KK Buducnost m:tel 20:30h.
28/12 Herbalife G.C.   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:30h.

Jornada 16ª

03.01.2019 - 04.01.2019
03/01 Real Madrid Real Madrid   -   Maccabi E. -:-
04/01 Efes P.   -   FC Bayern Munich -:-
04/01 Milano Olimpia Milan   -   KK Buducnost m:tel -:-
04/01 Herbalife G.C.   -   Khimki Moscú -:-
04/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Baskonia -:-
04/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   CSKA Mosc˙ CSKA -:-
04/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
04/01 FC Barcelona Barša Lassa   -   Darussafaka Dogus 21:00h.

Jornada 17ª

08.01.2019 - 09.01.2019
08/01 Herbalife G.C.   -   Real Madrid Real Madrid -:-
09/01 Khimki Moscú   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
09/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Efes P. -:-
09/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Baskonia -:-
09/01 Darussafaka Dogus   -   CSKA Mosc˙ CSKA -:-
09/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   FC Bayern Munich -:-
09/01 Maccabi E.   -   KK Buducnost m:tel -:-
09/01 Milano Olimpia Milan   -   Barša Lassa FC Barcelona 20:45h.

Jornada 18ª

10.01.2019 - 11.01.2019
10/01 Real Madrid Real Madrid   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
11/01 Efes P.   -   Khimki Moscú -:-
11/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
11/01 Baskonia   -   Herbalife G.C. -:-
11/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   Maccabi E. -:-
11/01 KK Buducnost m:tel   -   Darussafaka Dogus -:-
11/01 FC Bayern Munich   -   Olimpia Milan Milano -:-
11/01 FC Barcelona Barša Lassa   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.

Jornada 19ª

17.01.2019 - 18.01.2019
17/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   FC Bayern Munich -:-
17/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Khimki Moscú -:-
17/01 Herbalife G.C.   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
17/01 Efes P.   -   Darussafaka Dogus -:-
17/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
17/01 Baskonia   -   Olimpia Milan Milano -:-
17/01 Maccabi E.   -   Barša Lassa FC Barcelona 20:05h.
18/01 KK Buducnost m:tel   -   Real Madrid Real Madrid -:-

Jornada 20ª

24.01.2019 - 25.01.2019
24/01 Real Madrid Real Madrid   -   Efes P. -:-
25/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
25/01 Maccabi E.   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
25/01 Milano Olimpia Milan   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
25/01 Khimki Moscú   -   FC Bayern Munich -:-
25/01 Darussafaka Dogus   -   Baskonia -:-
25/01 KK Buducnost m:tel   -   Herbalife G.C. -:-
25/01 FC Barcelona Barša Lassa   -   CSKA Mosc˙ CSKA 21:00h.

Jornada 21ª

31.01.2019 - 01.02.2019
31/01 Khimki Moscú   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
31/01 FC Bayern Munich   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
31/01 Baskonia   -   Maccabi E. -:-
31/01 CSKA CSKA Mosc˙   -   KK Buducnost m:tel -:-
31/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Efes P. -:-
31/01 Herbalife G.C.   -   Olimpia Milan Milano -:-
31/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Barša Lassa FC Barcelona 20:00h.
01/02 Darussafaka Dogus   -   Real Madrid Real Madrid -:-

Jornada 22ª

07.02.2019 - 08.02.2019
07/02 Efes P.   -   Herbalife G.C. -:-
07/02 KK Buducnost m:tel   -   Khimki Moscú -:-
07/02 Maccabi E.   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
07/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
07/02 Baskonia   -   FC Bayern Munich -:-
07/02 Milano Olimpia Milan   -   Darussafaka Dogus -:-
07/02 FC Barcelona Barša Lassa   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 21:00h.
08/02 CSKA CSKA Mosc˙   -   Real Madrid Real Madrid -:-

Jornada 23ª

21.02.2019 - 22.02.2019
21/02 CSKA CSKA Mosc˙   -   Herbalife G.C. -:-
21/02 Efes P.   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
21/02 Milano Olimpia Milan   -   Maccabi E. -:-
21/02 Darussafaka Dogus   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
21/02 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   KK Buducnost m:tel -:-
21/02 Panathinaikos Panathinaikos   -   Khimki Moscú -:-
21/02 FC Barcelona Barša Lassa   -   Baskonia 21:00h.
22/02 Real Madrid Real Madrid   -   FC Bayern Munich -:-

Jornada 24ª

01.03.2019
01/03 Khimki Moscú   -   Olimpia Milan Milano -:-
01/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Efes P. -:-
01/03 Maccabi E.   -   Darussafaka Dogus -:-
01/03 Herbalife G.C.   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
01/03 KK Buducnost m:tel   -   FC Bayern Munich -:-
01/03 Baskonia   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
01/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   CSKA Mosc˙ CSKA -:-
01/03 FC Barcelona Barša Lassa   -   Real Madrid Real Madrid 21:00h.

Jornada 25ª

07.03.2019 - 08.03.2019
07/03 Real Madrid Real Madrid   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
08/03 Darussafaka Dogus   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
08/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Herbalife G.C. -:-
08/03 FC Bayern Munich   -   Maccabi E. -:-
08/03 CSKA CSKA Mosc˙   -   Olimpia Milan Milano -:-
08/03 KK Buducnost m:tel   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
08/03 Baskonia   -   Khimki Moscú -:-
08/03 Efes P.   -   Barša Lassa FC Barcelona 18:30h.

Jornada 26ª

14.03.2019 - 15.03.2019
14/03 Khimki Moscú   -   Real Madrid Real Madrid -:-
15/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   FC Bayern Munich -:-
15/03 Maccabi E.   -   Efes P. -:-
15/03 Milano Olimpia Milan   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
15/03 Herbalife G.C.   -   Darussafaka Dogus -:-
15/03 CSKA CSKA Mosc˙   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
15/03 Baskonia   -   KK Buducnost m:tel -:-
15/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Barša Lassa FC Barcelona 18:45h.

Jornada 27ª

19.03.2019 - 20.03.2019
19/03 Efes P.   -   CSKA Mosc˙ CSKA -:-
19/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   KK Buducnost m:tel -:-
19/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   FC Bayern Munich -:-
19/03 Darussafaka Dogus   -   Khimki Moscú -:-
19/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Baskonia -:-
19/03 Maccabi E.   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
19/03 FC Barcelona Barša Lassa   -   Herbalife G.C. 21:00h.
20/03 Real Madrid Real Madrid   -   Olimpia Milan Milano -:-

Jornada 28ª

21.03.2019 - 22.03.2019
21/03 CSKA CSKA Mosc˙   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
21/03 KK Buducnost m:tel   -   Efes P. -:-
21/03 Herbalife G.C.   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos -:-
21/03 Khimki Moscú   -   Maccabi E. -:-
21/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Darussafaka Dogus -:-
21/03 Milano Olimpia Milan   -   Panathinaikos Panathinaikos -:-
21/03 FC Bayern Munich   -   Barša Lassa FC Barcelona 20:00h.
22/03 Baskonia   -   Real Madrid Real Madrid -:-

Jornada 29ª

28.03.2019
28/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Real Madrid Real Madrid -:-
28/03 Maccabi E.   -   Herbalife G.C. -:-
28/03 Milano Olimpia Milan   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker -:-
28/03 Khimki Moscú   -   CSKA Mosc˙ CSKA -:-
28/03 Darussafaka Dogus   -   FC Bayern Munich -:-
28/03 Baskonia   -   Efes P. -:-
28/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
28/03 FC Barcelona Barša Lassa   -   KK Buducnost m:tel 21:00h.

Jornada 30ª

04.04.2019 - 05.04.2019
04/04 Real Madrid Real Madrid   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris -:-
05/04 CSKA CSKA Mosc˙   -   Baskonia -:-
05/04 Efes P.   -   Olimpia Milan Milano -:-
05/04 Panathinaikos Panathinaikos   -   KK Buducnost m:tel -:-
05/04 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Maccabi E. -:-
05/04 FC Bayern Munich   -   Herbalife G.C. -:-
05/04 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Darussafaka Dogus -:-
05/04 FC Barcelona Barša Lassa   -   Khimki Moscú 21:00h.

Classificació del grup en la jornada 7ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Real Madrid Real Madrid 7 7 7 0 642 531 (+111)
2 CSKA Mosc˙ CSKA 7 7 7 0 622 556 (+66)
3 Fenerbahce Istanbul F. Ulker 6 7 6 1 590 549 (+41)
4 Olimpia Milan Milano 5 7 5 2 611 579 (+32)
5 Efes P. 5 7 5 2 595 564 (+31)
6 Barša Lassa FC Barcelona 5 7 5 2 560 540 (+20)
7 Panathinaikos Panathinaikos 4 7 4 3 573 552 (+21)
8 FC Bayern Munich 3 7 3 4 580 574 (+6)
9 Zalgiris Kaunas Zalguiris 3 7 3 4 550 550 (0)
10 Olympiacos Piraeus Olympiacos 3 7 3 4 552 560 (-8)
11 Baskonia 2 7 2 5 555 567 (-12)
12 Herbalife G.C. 2 7 2 5 583 650 (-67)
13 Khimki Moscú 1 7 1 6 556 584 (-28)
14 Maccabi E. 1 7 1 6 530 579 (-49)
15 KK Buducnost m:tel 1 7 1 6 483 548 (-65)
16 Darussafaka Dogus 1 7 1 6 528 627 (-99)

Buscador de deportes