Resultats i calendari de Lliga de les Nacions

Grup A1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Alemania 0 - 0 Francia Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Francia 2 - 1 Holanda Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Holanda 3 - 0 Alemania Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Francia 2 - 1 Alemania Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Holanda 2 - 0 Francia Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Alemania 2 - 2 Holanda Fi

Classificació del grup A1 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Holanda 7 4 2 1 1 8 4 2 2 0 0 5 0 2 0 1 1 3 4
2 Francia 7 4 2 1 1 4 4 2 2 0 0 4 2 2 0 1 1 0 2
3 Alemania 2 4 0 2 2 3 7 2 0 2 0 2 2 2 0 0 2 1 5

Grup A2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Suiza 6 - 0 Islandia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Islandia 0 - 3 Bélgica Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bélgica 2 - 1 Suiza Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Islandia 1 - 2 Suiza Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Bélgica 2 - 0 Islandia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Suiza 5 - 2 Bélgica Fi

Classificació del grup A2 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Suiza 9 4 3 0 1 14 5 2 2 0 0 11 2 2 1 0 1 3 3
2 Bélgica 9 4 3 0 1 9 6 2 2 0 0 4 1 2 1 0 1 5 5
3 Islandia 0 4 0 0 4 1 13 2 0 0 2 1 5 2 0 0 2 0 8

Grup A3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Italia 1 - 1 Polonia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Portugal 1 - 0 Italia Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Polonia 2 - 3 Portugal Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Polonia 0 - 1 Italia Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Italia 0 - 0 Portugal Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Portugal 1 - 1 Polonia Fi

Classificació del grup A3 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Portugal 8 4 2 2 0 5 3 2 1 1 0 2 1 2 1 1 0 3 2
2 Italia 5 4 1 2 1 2 2 2 0 2 0 1 1 2 1 0 1 1 1
3 Polonia 2 4 0 2 2 4 6 2 0 0 2 2 4 2 0 2 0 2 2

Grup A4

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Inglaterra 1 - 2 España Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 España 6 - 0 Croacia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Croacia 0 - 0 Inglaterra Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 España 2 - 3 Inglaterra Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Croacia 3 - 2 España Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Inglaterra 2 - 1 Croacia Fi

Classificació del grup A4 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Inglaterra 7 4 2 1 1 6 5 2 1 0 1 3 3 2 1 1 0 3 2
2 España 6 4 2 0 2 12 7 2 1 0 1 8 3 2 1 0 1 4 4
3 Croacia 4 4 1 1 2 4 10 2 1 1 0 3 2 2 0 0 2 1 8

Grup B1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 República Checa 1 - 2 Ucrania Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Ucrania 1 - 0 Eslovaquia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Eslovaquia 1 - 2 República Checa Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Ucrania 1 - 0 República Checa Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Eslovaquia 4 - 1 Ucrania Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 República Checa 1 - 0 Eslovaquia Fi

Classificació del grup B1 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ucrania 9 4 3 0 1 5 5 2 2 0 0 2 0 2 1 0 1 3 5
2 República Checa 6 4 2 0 2 4 4 2 1 0 1 2 2 2 1 0 1 2 2
3 Eslovaquia 3 4 1 0 3 5 5 2 1 0 1 5 3 2 0 0 2 0 2

Grup B2

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Turquía 1 - 2 Rusia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Suecia 2 - 3 Turquía Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Rusia 0 - 0 Suecia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Rusia 2 - 0 Turquía Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Turquía 0 - 1 Suecia Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Suecia 2 - 0 Rusia Fi

Classificació del grup B2 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Suecia 7 4 2 1 1 5 3 2 1 0 1 4 3 2 1 1 0 1 0
2 Rusia 7 4 2 1 1 4 3 2 1 1 0 2 0 2 1 0 1 2 3
3 Turquía 3 4 1 0 3 4 7 2 0 0 2 1 3 2 1 0 1 3 4

Grup B3

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Irlanda del Norte 1 - 2 Bosnia y Herzegovina Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Bosnia y Herzegovina 1 - 0 Austria Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Austria 1 - 0 Irlanda del Norte Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bosnia y Herzegovina 2 - 0 Irlanda del Norte Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Austria 0 - 0 Bosnia y Herzegovina Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Irlanda del Norte 1 - 2 Austria Fi

Classificació del grup B3 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bosnia y Herzegovina 10 4 3 1 0 5 1 2 2 0 0 3 0 2 1 1 0 2 1
2 Austria 7 4 2 1 1 3 2 2 1 1 0 1 0 2 1 0 1 2 2
3 Irlanda del Norte 0 4 0 0 4 2 7 2 0 0 2 2 4 2 0 0 2 0 3

Grup B4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Gales 4 - 1 República de Irlanda Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Dinamarca 2 - 0 Gales Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 República de Irlanda 0 - 0 Dinamarca Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 República de Irlanda 0 - 1 Gales Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gales 1 - 2 Dinamarca Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Dinamarca 0 - 0 República de Irlanda Fi

Classificació del grup B4 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Dinamarca 8 4 2 2 0 4 1 2 1 1 0 2 0 2 1 1 0 2 1
2 Gales 6 4 2 0 2 6 5 2 1 0 1 5 3 2 1 0 1 1 2
3 República de Irlanda 2 4 0 2 2 1 5 2 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4

Grup C1

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Albania 1 - 0 Israel Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Escocia 2 - 0 Albania Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Israel 2 - 1 Escocia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Israel 2 - 0 Albania Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Albania 0 - 4 Escocia Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Escocia 3 - 2 Israel Fi

Classificació del grup C1 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Escocia 9 4 3 0 1 10 4 2 2 0 0 5 2 2 1 0 1 5 2
2 Israel 6 4 2 0 2 6 5 2 2 0 0 4 1 2 0 0 2 2 4
3 Albania 3 4 1 0 3 1 8 2 1 0 1 1 4 2 0 0 2 0 4

Grup C2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Finlandia 1 - 0 Hungría Fi
08/09 Estonia 0 - 1 Grecia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Finlandia 1 - 0 Estonia Fi
11/09 Hungría 2 - 1 Grecia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Estonia 0 - 1 Finlandia Fi
12/10 Grecia 1 - 0 Hungría Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Estonia 3 - 3 Hungría Fi
15/10 Finlandia 2 - 0 Grecia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Grecia 1 - 0 Finlandia Fi
15/11 Hungría 2 - 0 Estonia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Grecia 0 - 1 Estonia Fi
18/11 Hungría 2 - 0 Finlandia Fi

Classificació del grup C2 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Finlandia 12 6 4 0 2 5 3 3 3 0 0 4 0 3 1 0 2 1 3
2 Hungría 10 6 3 1 2 9 6 3 3 0 0 6 1 3 0 1 2 3 5
3 Grecia 9 6 3 0 3 4 5 3 2 0 1 2 1 3 1 0 2 2 4
4 Estonia 4 6 1 1 4 4 8 3 0 1 2 3 5 3 1 0 2 1 3

Grup C3

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Noruega 2 - 0 Chipre Fi
06/09 Eslovenia 1 - 2 Bulgaria Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Bulgaria 1 - 0 Noruega Fi
09/09 Chipre 2 - 1 Eslovenia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Noruega 1 - 0 Eslovenia Fi
13/10 Bulgaria 2 - 1 Chipre Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Noruega 1 - 0 Bulgaria Fi
16/10 Eslovenia 1 - 1 Chipre Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Chipre 1 - 1 Bulgaria Fi
16/11 Eslovenia 1 - 1 Noruega Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Bulgaria 1 - 1 Eslovenia Fi
19/11 Chipre 0 - 2 Noruega Fi

Classificació del grup C3 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Noruega 13 6 4 1 1 7 2 3 3 0 0 4 0 3 1 1 1 3 2
2 Bulgaria 11 6 3 2 1 7 5 3 2 1 0 4 2 3 1 1 1 3 3
3 Chipre 5 6 1 2 3 5 9 3 1 1 1 3 4 3 0 1 2 2 5
4 Eslovenia 3 6 0 3 3 5 8 3 0 2 1 3 4 3 0 1 2 2 4

Grup C4

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Lituania 0 - 1 Serbia Fi
07/09 Rumanía 0 - 0 Montenegro Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Montenegro 2 - 0 Lituania Fi
10/09 Serbia 2 - 2 Rumanía Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Lituania 1 - 2 Rumanía Fi
11/10 Montenegro 0 - 2 Serbia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Rumanía 0 - 0 Serbia Fi
14/10 Lituania 1 - 4 Montenegro Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Serbia 2 - 1 Montenegro Fi
17/11 Rumanía 3 - 0 Lituania Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Montenegro 0 - 1 Rumanía Fi
20/11 Serbia 4 - 1 Lituania Fi

Classificació del grup C4 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Serbia 14 6 4 2 0 11 4 3 2 1 0 8 4 3 2 1 0 3 0
2 Rumanía 12 6 3 3 0 8 3 3 1 2 0 3 0 3 2 1 0 5 3
3 Montenegro 7 6 2 1 3 7 6 3 1 0 2 2 3 3 1 1 1 5 3
4 Lituania 0 6 0 0 6 3 16 3 0 0 3 2 7 3 0 0 3 1 9

Grup D1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Kazajstán 0 - 2 Georgia Fi
06/09 Letonia 0 - 0 Andorra Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 10.09.2018
09/09 Georgia 1 - 0 Letonia Fi
10/09 Andorra 1 - 1 Kazajstán Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Georgia 3 - 0 Andorra Fi
13/10 Letonia 1 - 1 Kazajstán Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Kazajstán 4 - 0 Andorra Fi
16/10 Letonia 0 - 3 Georgia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Kazajstán 1 - 1 Letonia Fi
15/11 Andorra 1 - 1 Georgia Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Andorra 0 - 0 Letonia Fi
19/11 Georgia 2 - 1 Kazajstán Fi

Classificació del grup D1 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Georgia 16 6 5 1 0 12 2 3 3 0 0 6 1 3 2 1 0 6 1
2 Kazajstán 6 6 1 3 2 8 7 3 1 1 1 5 3 3 0 2 1 3 4
3 Letonia 4 6 0 4 2 2 6 3 0 2 1 1 4 3 0 2 1 1 2
4 Andorra 4 6 0 4 2 2 9 3 0 3 0 2 2 3 0 1 2 0 7

Grup D2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Bielorrusia 5 - 0 ¡San_Marino! Fi
08/09 Luxemburgo 4 - 0 Moldavia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Moldavia 0 - 0 Bielorrusia Fi
11/09 ¡San_Marino! 0 - 3 Luxemburgo Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bielorrusia 1 - 0 Luxemburgo Fi
12/10 Moldavia 2 - 0 ¡San_Marino! Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bielorrusia 0 - 0 Moldavia Fi
15/10 Luxemburgo 3 - 0 ¡San_Marino! Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Luxemburgo 0 - 2 Bielorrusia Fi
15/11 ¡San_Marino! 0 - 1 Moldavia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Moldavia 1 - 1 Luxemburgo Fi
18/11 ¡San_Marino! 0 - 2 Bielorrusia Fi

Classificació del grup D2 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bielorrusia 14 6 4 2 0 10 0 3 2 1 0 6 0 3 2 1 0 4 0
2 Luxemburgo 10 6 3 1 2 11 4 3 2 0 1 7 2 3 1 1 1 4 2
3 Moldavia 9 6 2 3 1 4 5 3 1 2 0 3 1 3 1 1 1 1 4
4 San Marino 0 6 0 0 6 0 16 3 0 0 3 0 6 3 0 0 3 0 10

Grup D3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Azerbaiyán 0 - 0 Kosovo Fi
07/09 Islas Feroe 3 - 1 Malta Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Kosovo 2 - 0 Islas Feroe Fi
10/09 Malta 1 - 1 Azerbaiyán Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Islas Feroe 0 - 3 Azerbaiyán Fi
11/10 Kosovo 3 - 1 Malta Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Azerbaiyán 1 - 1 Malta Fi
14/10 Islas Feroe 1 - 1 Kosovo Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Azerbaiyán 2 - 0 Islas Feroe Fi
17/11 Malta 0 - 5 Kosovo Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Kosovo 4 - 0 Azerbaiyán Fi
20/11 Malta 1 - 1 Islas Feroe Fi

Classificació del grup D3 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Kosovo 14 6 4 2 0 15 2 3 3 0 0 9 1 3 1 2 0 6 1
2 Azerbaiyán 9 6 2 3 1 7 6 3 1 2 0 3 1 3 1 1 1 4 5
3 Islas Feroe 5 6 1 2 3 5 10 3 1 1 1 4 5 3 0 1 2 1 5
4 Malta 3 6 0 3 3 5 14 3 0 2 1 2 7 3 0 1 2 3 7

Grup D4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Armenia 2 - 1 Liechtenstein Fi
06/09 Gibraltar 0 - 2 Macedonia Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Macedonia 2 - 0 Armenia Fi
09/09 Liechtenstein 2 - 0 Gibraltar Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Armenia 0 - 1 Gibraltar Fi
13/10 Macedonia 4 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Armenia 4 - 0 Macedonia Fi
16/10 Gibraltar 2 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gibraltar 2 - 6 Armenia Fi
16/11 Liechtenstein 0 - 2 Macedonia Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Liechtenstein 2 - 2 Armenia Fi
19/11 Macedonia 4 - 0 Gibraltar Fi

Classificació del grup D4 en la jornada 6ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Macedonia 15 6 5 0 1 14 5 3 3 0 0 10 1 3 2 0 1 4 4
2 Armenia 10 6 3 1 2 14 8 3 2 0 1 6 2 3 1 1 1 8 6
3 Gibraltar 6 6 2 0 4 5 15 3 1 0 2 4 9 3 1 0 2 1 6
4 Liechtenstein 4 6 1 1 4 7 12 3 1 1 1 4 4 3 0 0 3 3 8

Buscador de deportes