Calendari de lliga 2018-2019: Barcelona

Temporada 18/19: Barcelona Barcelona

PARTITS D'ANADA
1 18/08 Barcelona Barcelona 3 - 0 Alavés Alavés
2 25/08 Real Valladolid Real Valladolid 0 - 1 Barcelona Barcelona
3 02/09 Barcelona Barcelona 8 - 2 Huesca Huesca
4 15/09 Real Sociedad Real Sociedad 1 - 2 Barcelona Barcelona
5 23/09 Barcelona Barcelona   -   Girona Girona
6 26/09 Leganés Leganés   -   Barcelona Barcelona
7 29/09 Barcelona Barcelona   -   Athletic Club Athletic Club
8 07/10 Valencia CF Valencia CF   -   Barcelona Barcelona
9 20/10 Barcelona Barcelona   -   Sevilla Sevilla
10 28/10 Barcelona Barcelona   -   Real Madrid Real Madrid
11 04/11 Rayo Vallecano Rayo Vallecano   -   Barcelona Barcelona
12 11/11 Barcelona Barcelona   -   Real Betis Real Betis
13 25/11 Atlético de Madrid Atlético de Madrid   -   Barcelona Barcelona
14 02/12 Barcelona Barcelona   -   Villarreal Villarreal
15 09/12 Espanyol Espanyol   -   Barcelona Barcelona
16 16/12 Levante Levante   -   Barcelona Barcelona
17 22/12 Barcelona Barcelona   -   Celta de Vigo Celta de Vigo
18 06/01 Getafe Getafe   -   Barcelona Barcelona
19 13/01 Barcelona Barcelona   -   Eibar Eibar

Buscador de deportes

Classificació 1ª divisió

EQUIP Punts PJ PG PE PP GF GC
1 Barcelona Barcelona 12 4 4 0 0 14 3
2 Real Madrid Real Madrid 10 4 3 1 0 11 3
3 Celta de Vigo Celta de Vigo 7 4 2 1 1 7 5
4 Espanyol Espanyol 7 4 2 1 1 5 3
5 Getafe Getafe 7 4 2 1 1 4 2
6 Girona Girona 7 4 2 1 1 5 6
7 Alavés Alavés 7 4 2 1 1 3 4
8 Athletic Club Athletic Club 5 3 1 2 0 5 4
9 Atlético de Madrid Atlético de Madrid 5 4 1 2 1 3 4
10 Real Betis Real Betis 5 4 1 2 1 1 3
11 Levante Levante 4 4 1 1 2 6 5
12 Sevilla Sevilla 4 4 1 1 2 4 4
13 Real Sociedad Real Sociedad 4 4 1 1 2 6 7
14 Villarreal Villarreal 4 4 1 1 2 2 3
15 Eibar Eibar 4 4 1 1 2 4 6
16 Huesca Huesca 4 4 1 1 2 6 12
17 Valencia CF Valencia CF 3 4 0 3 1 3 5
18 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 3 3 1 0 2 2 5
19 Real Valladolid Real Valladolid 2 4 0 2 2 0 2
20 Leganés Leganés 1 4 0 1 3 4 9

La travessa

Jornada 5ª - 16-09-2018 1 X 2
1 Real Sociedad Barcelona     2
2 Valencia Real Betis   X  
3 Ath.Bilbao Real Madrid   X  
4 Leganés Villarreal     2
5 Espanyol Levante 1    
6 Valladolid Alavés     2
7 Sevilla FC Getafe     2
8 Alcorcón Deportivo 1    
9 Elche Mallorca   X  
10 Lugo Real Oviedo     2
11 Almería Zaragoza 1    
12 Extremadura UD Las Palmas     2
13 Granada Rayo Majadahonda 1    
14 Sporting Numancia   X  
15 At. Madrid Eibar 1-1