Calendari de Segona divisió B del Grup 2

Jornada 1ª

24.08.2019 - 25.08.2019
24/08 Leioa Leioa 0 - 1 Guijuelo Guijuelo Fi
24/08 R. Sociedad B Real Sociedad B 1 - 1 Burgos CF Burgos CF Fi
24/08 Barakaldo Barakaldo 2 - 1 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
24/08 Cultural Cultural Leonesa 1 - 1 Amorebieta Amorebieta Fi
24/08 CD Calahorra Calahorra 2 - 0 Real Unión Real Unión Fi
25/08 Alavés B Alavés B 1 - 1 UD Logroñés UD Logroñés Fi
25/08 Haro Haro Deportivo 1 - 4 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
25/08 Tudelano Tudelano 2 - 1 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
25/08 Valladolid B Real Valladolid B 4 - 1 Izarra Izarra Fi
25/08 Salmantino Salamanca CF UDS 3 - 1 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
 

Jornada 2ª

31.08.2019 - 01.09.2019
31/08 Arenas de Getxo Arenas Club 1 - 1 Tudelano Tudelano Fi
31/08 Amorebieta Amorebieta 2 - 3 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
31/08 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 0 - 0 Calahorra CD Calahorra Fi
31/08 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 1 - 3 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
01/09 Osasuna B Osasuna Promesas 1 - 0 Real Valladolid B Valladolid B Fi
01/09 Burgos CF Burgos CF 1 - 1 Alavés B Alavés B Fi
01/09 Real Unión Real Unión 1 - 1 Cultural Leonesa Cultural Fi
01/09 Guijuelo Guijuelo 1 - 2 Barakaldo Barakaldo Fi
01/09 Izarra Izarra 2 - 0 Leioa Leioa Fi
01/09 UD Logroñés UD Logroñés 0 - 1 Haro Deportivo Haro Fi
 

Jornada 3ª

07.09.2019 - 08.09.2019
07/09 R. Sociedad B Real Sociedad B 2 - 0 Guijuelo Guijuelo Fi
07/09 Haro Haro Deportivo 1 - 1 Burgos CF Burgos CF Fi
07/09 Osasuna B Osasuna Promesas 4 - 1 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
08/09 Alavés B Alavés B 2 - 1 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
08/09 Tudelano Tudelano 0 - 0 Amorebieta Amorebieta Fi
08/09 CD Calahorra Calahorra 1 - 1 UD Logroñés UD Logroñés Fi
08/09 Barakaldo Barakaldo 1 - 2 Izarra Izarra Fi
08/09 Valladolid B Real Valladolid B 3 - 2 Leioa Leioa Fi
08/09 Salmantino Salamanca CF UDS 1 - 1 Real Unión Real Unión Fi
08/09 Cultural Cultural Leonesa 5 - 2 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
 

Jornada 4ª

14.09.2019 - 15.09.2019
14/09 Amorebieta Amorebieta 1 - 0 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
14/09 Arenas de Getxo Arenas Club 0 - 3 Real Valladolid B Valladolid B Fi
14/09 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 4 - 0 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
14/09 Guijuelo Guijuelo 1 - 0 Alavés B Alavés B Fi
14/09 Leioa Leioa 1 - 3 Barakaldo Barakaldo Fi
14/09 Izarra Izarra 1 - 1 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
15/09 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 2 - 1 Haro Deportivo Haro Fi
15/09 Burgos CF Burgos CF 0 - 1 Calahorra CD Calahorra Fi
15/09 Real Unión Real Unión 1 - 2 Tudelano Tudelano Fi
15/09 UD Logroñés UD Logroñés 3 - 2 Cultural Leonesa Cultural Fi
 

Jornada 5ª

21.09.2019 - 22.09.2019
21/09 Osasuna B Osasuna Promesas 4 - 2 Real Unión Real Unión Fi
22/09 Alavés B Alavés B 4 - 0 Izarra Izarra Fi
22/09 Tudelano Tudelano 0 - 3 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
22/09 Salmantino Salamanca CF UDS 0 - 2 UD Logroñés UD Logroñés Fi
22/09 Haro Haro Deportivo 1 - 0 Guijuelo Guijuelo Fi
22/09 Valladolid B Real Valladolid B 3 - 1 Barakaldo Barakaldo Fi
22/09 CD Calahorra Calahorra 1 - 1 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
22/09 R. Sociedad B Real Sociedad B 4 - 3 Leioa Leioa Fi
22/09 Arenas de Getxo Arenas Club 1 - 1 Amorebieta Amorebieta Fi
22/09 Cultural Cultural Leonesa 4 - 0 Burgos CF Burgos CF Fi
 

Jornada 6ª

28.09.2019 - 29.09.2019
28/09 Real Unión Real Unión 1 - 1 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
28/09 Amorebieta Amorebieta 1 - 0 Real Valladolid B Valladolid B Fi
28/09 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 1 - 2 Cultural Leonesa Cultural Fi
28/09 Leioa Leioa 2 - 0 Alavés B Alavés B Fi
28/09 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 5 - 0 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
29/09 Burgos CF Burgos CF 1 - 0 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
29/09 UD Logroñés UD Logroñés 4 - 0 Tudelano Tudelano Fi
29/09 Guijuelo Guijuelo 0 - 0 Calahorra CD Calahorra Fi
29/09 Izarra Izarra 0 - 2 Haro Deportivo Haro Fi
29/09 Barakaldo Barakaldo 0 - 5 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
 

Jornada 7ª

05.10.2019 - 06.10.2019
05/10 Alavés B Alavés B 1 - 0 Barakaldo Barakaldo Fi
05/10 Amorebieta Amorebieta 1 - 4 Real Unión Real Unión Fi
05/10 Valladolid B Real Valladolid B 2 - 1 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
05/10 Arenas de Getxo Arenas Club 1 - 2 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
05/10 Cultural Cultural Leonesa 3 - 1 Guijuelo Guijuelo Fi
06/10 Osasuna B Osasuna Promesas 0 - 1 UD Logroñés UD Logroñés Fi
06/10 Tudelano Tudelano 2 - 2 Burgos CF Burgos CF Fi
06/10 Salmantino Salamanca CF UDS 2 - 0 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
06/10 CD Calahorra Calahorra 1 - 0 Izarra Izarra Fi
06/10 Haro Haro Deportivo 0 - 0 Leioa Leioa Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 3 - 3 Amorebieta Amorebieta Fi
12/10 Real Unión Real Unión 2 - 1 Real Valladolid B Valladolid B Fi
12/10 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 1 - 1 Tudelano Tudelano Fi
12/10 Leioa Leioa 3 - 3 Calahorra CD Calahorra Fi
12/10 UD Logroñés UD Logroñés 4 - 0 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
13/10 Burgos CF Burgos CF 3 - 2 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
13/10 Izarra Izarra 0 - 1 Cultural Leonesa Cultural Fi
13/10 Guijuelo Guijuelo 1 - 2 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
13/10 Barakaldo Barakaldo 2 - 1 Haro Deportivo Haro Fi
13/10 R. Sociedad B Real Sociedad B 3 - 0 Alavés B Alavés B Fi
 

Jornada 9ª

19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 Real Unión Real Unión 0 - 1 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
19/10 Amorebieta Amorebieta 0 - 1 UD Logroñés UD Logroñés Fi
19/10 Osasuna B Osasuna Promesas 2 - 0 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
19/10 Valladolid B Real Valladolid B 1 - 0 Alavés B Alavés B Fi
19/10 Arenas de Getxo Arenas Club 0 - 2 Burgos CF Burgos CF Fi
20/10 Tudelano Tudelano 1 - 1 Guijuelo Guijuelo Fi
20/10 Salmantino Salamanca CF UDS 1 - 1 Izarra Izarra Fi
20/10 CD Calahorra Calahorra 3 - 3 Barakaldo Barakaldo Fi
20/10 Haro Haro Deportivo 2 - 0 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
20/10 Cultural Cultural Leonesa 2 - 0 Leioa Leioa Fi
 

Jornada 10ª

26.10.2019 - 27.10.2019
26/10 Leioa Leioa 2 - 1 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
26/10 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 4 - 1 Real Valladolid B Valladolid B Fi
26/10 R. Sociedad B Real Sociedad B 2 - 0 Calahorra CD Calahorra Fi
26/10 UD Logroñés UD Logroñés 3 - 2 Real Unión Real Unión Fi
27/10 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 1 - 2 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
27/10 Alavés B Alavés B 2 - 0 Haro Deportivo Haro Fi
27/10 Burgos CF Burgos CF 1 - 2 Amorebieta Amorebieta Fi
27/10 Guijuelo Guijuelo 1 - 2 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
27/10 Izarra Izarra 1 - 0 Tudelano Tudelano Fi
27/10 Barakaldo Barakaldo 0 - 0 Cultural Leonesa Cultural Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2019 - 03.11.2019
01/11 Osasuna B Osasuna Promesas 1 - 0 Izarra Izarra Fi
01/11 Amorebieta Amorebieta 1 - 3 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
02/11 Valladolid B Real Valladolid B 1 - 1 Haro Deportivo Haro Fi
02/11 Arenas de Getxo Arenas Club 0 - 0 Guijuelo Guijuelo Fi
02/11 Salmantino Salamanca CF UDS 3 - 0 Barakaldo Barakaldo Fi
03/11 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 3 - 1 UD Logroñés UD Logroñés Fi
03/11 Tudelano Tudelano 2 - 1 Leioa Leioa Fi
03/11 Real Unión Real Unión 0 - 1 Burgos CF Burgos CF Fi
03/11 CD Calahorra Calahorra 1 - 1 Alavés B Alavés B Fi
03/11 Cultural Cultural Leonesa 3 - 0 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
 

Jornada 12ª

09.11.2019 - 10.11.2019
09/11 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 0 - 2 Real Unión Real Unión Fi
09/11 Leioa Leioa 0 - 0 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
09/11 R. Sociedad B Real Sociedad B 3 - 1 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
09/11 UD Logroñés UD Logroñés 1 - 1 Real Valladolid B Valladolid B Fi
09/11 Haro Haro Deportivo 1 - 1 Calahorra CD Calahorra Fi
10/11 Alavés B Alavés B 1 - 1 Cultural Leonesa Cultural Fi
10/11 Izarra Izarra 3 - 1 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
10/11 Burgos CF Burgos CF 2 - 0 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
10/11 Guijuelo Guijuelo 0 - 1 Amorebieta Amorebieta Fi
10/11 Barakaldo Barakaldo 3 - 1 Tudelano Tudelano Fi
 

Jornada 13ª

16.11.2019 - 17.11.2019
16/11 Arenas de Getxo Arenas Club 0 - 3 Leioa Leioa Fi
16/11 Amorebieta Amorebieta 0 - 0 Izarra Izarra Fi
16/11 Osasuna B Osasuna Promesas 1 - 0 Barakaldo Barakaldo Fi
16/11 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 4 - 1 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
17/11 Tudelano Tudelano 0 - 0 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
17/11 Valladolid B Real Valladolid B 1 - 1 Calahorra CD Calahorra Fi
17/11 UD Logroñés UD Logroñés 3 - 0 Burgos CF Burgos CF Fi
17/11 Salmantino Salamanca CF UDS 1 - 0 Alavés B Alavés B Fi
17/11 Cultural Cultural Leonesa 2 - 0 Haro Deportivo Haro Fi
17/11 Real Unión Real Unión 2 - 1 Guijuelo Guijuelo Fi
 

Jornada 14ª

23.11.2019 - 24.11.2019
23/11 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 1 - 4 UD Logroñés UD Logroñés Fi
23/11 Leioa Leioa 0 - 1 Amorebieta Amorebieta Fi
23/11 R. Sociedad B Real Sociedad B 3 - 1 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
24/11 Alavés B Alavés B 1 - 0 Tudelano Tudelano Fi
24/11 Izarra Izarra 0 - 1 Real Unión Real Unión Fi
24/11 Burgos CF Burgos CF 0 - 1 Real Valladolid B Valladolid B Fi
24/11 Guijuelo Guijuelo 2 - 0 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
24/11 Barakaldo Barakaldo 1 - 3 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
24/11 Haro Haro Deportivo 1 - 2 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
24/11 CD Calahorra Calahorra 1 - 0 Cultural Leonesa Cultural Fi
 

Jornada 15ª

30.11.2019 - 01.12.2019
30/11 Amorebieta Amorebieta 3 - 2 Barakaldo Barakaldo Fi
30/11 Osasuna B Osasuna Promesas 3 - 1 Alavés B Alavés B Fi
30/11 Arenas de Getxo Arenas Club 1 - 0 Real Sociedad B R. Sociedad B Fi
01/12 Tudelano Tudelano 1 - 2 Haro Deportivo Haro Fi
01/12 Valladolid B Real Valladolid B 1 - 0 Cultural Leonesa Cultural Fi
01/12 Burgos CF Burgos CF 0 - 3 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
01/12 UD Logroñés UD Logroñés 2 - 0 Guijuelo Guijuelo Fi
01/12 Real Unión Real Unión 0 - 0 Leioa Leioa Fi
01/12 Salmantino Salamanca CF UDS 1 - 2 Calahorra CD Calahorra Fi
01/12 Bilbao Ath. Bilbao Athletic 3 - 3 Izarra Izarra Fi
 

Jornada 16ª

06.12.2019 - 08.12.2019
06/12 Izarra Izarra 2 - 2 UD Logroñés UD Logroñés Fi
06/12 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 0 - 0 Real Valladolid B Valladolid B Fi
06/12 Alavés B Alavés B 0 - 2 Arenas Club Arenas de Getxo Fi
06/12 Haro Haro Deportivo 1 - 0 Osasuna Promesas Osasuna B Fi
06/12 Leioa Leioa 1 - 0 Bilbao Athletic Bilbao Ath. Fi
06/12 Cultural Cultural Leonesa 3 - 1 Salamanca CF UDS Salmantino Fi
07/12 R. Sociedad B Real Sociedad B 4 - 2 Amorebieta Amorebieta Fi
07/12 Guijuelo Guijuelo 3 - 0 Burgos CF Burgos CF Fi
08/12 Barakaldo Barakaldo 2 - 1 Real Unión Real Unión Fi
08/12 CD Calahorra Calahorra 1 - 1 Tudelano Tudelano Fi
 

Jornada 17ª

14.12.2019 - 15.12.2019
14/12 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Barakaldo Barakaldo 15:30h.
14/12 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Guijuelo Guijuelo 16:00h.
14/12 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Calahorra CD Calahorra 16:00h.
14/12 Valladolid B Real Valladolid B   -   Salamanca CF UDS Salmantino 16:00h.
14/12 Amorebieta Amorebieta   -   Alavés B Alavés B 16:30h.
14/12 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Haro Deportivo Haro 18:00h.
15/12 UD Logroñés UD Logroñés   -   Leioa Leioa 12:00h.
15/12 Tudelano Tudelano   -   Cultural Leonesa Cultural 12:00h.
15/12 Burgos CF Burgos CF   -   Izarra Izarra 17:00h.
15/12 Real Unión Real Unión   -   Real Sociedad B R. Sociedad B 17:00h.
 

Jornada 18ª

22.12.2019
22/12 Valladolid B Real Valladolid B   -   Guijuelo Guijuelo -:-
22/12 Izarra Izarra   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
22/12 Leioa Leioa   -   Burgos CF Burgos CF -:-
22/12 Barakaldo Barakaldo   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
22/12 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
22/12 Alavés B Alavés B   -   Real Unión Real Unión -:-
22/12 Haro Haro Deportivo   -   Amorebieta Amorebieta -:-
22/12 CD Calahorra Calahorra   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
22/12 Cultural Cultural Leonesa   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
22/12 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Tudelano Tudelano -:-
 

Jornada 19ª

05.01.2020
05/01 Guijuelo Guijuelo   -   Izarra Izarra -:-
05/01 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Leioa Leioa -:-
05/01 Burgos CF Burgos CF   -   Barakaldo Barakaldo -:-
05/01 UD Logroñés UD Logroñés   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
05/01 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Alavés B Alavés B -:-
05/01 Real Unión Real Unión   -   Haro Deportivo Haro -:-
05/01 Amorebieta Amorebieta   -   Calahorra CD Calahorra -:-
05/01 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
05/01 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
05/01 Tudelano Tudelano   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 20ª

12.01.2020
12/01 Burgos CF Burgos CF   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
12/01 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Barakaldo Barakaldo -:-
12/01 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Tudelano Tudelano -:-
12/01 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
12/01 Amorebieta Amorebieta   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
12/01 Guijuelo Guijuelo   -   Leioa Leioa -:-
12/01 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Haro Deportivo Haro -:-
12/01 UD Logroñés UD Logroñés   -   Alavés B Alavés B -:-
12/01 Izarra Izarra   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
12/01 Real Unión Real Unión   -   Calahorra CD Calahorra -:-
 

Jornada 21ª

19.01.2020
19/01 Tudelano Tudelano   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
19/01 CD Calahorra Calahorra   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
19/01 Alavés B Alavés B   -   Burgos CF Burgos CF -:-
19/01 Valladolid B Real Valladolid B   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
19/01 Cultural Cultural Leonesa   -   Real Unión Real Unión -:-
19/01 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Amorebieta Amorebieta -:-
19/01 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
19/01 Leioa Leioa   -   Izarra Izarra -:-
19/01 Haro Haro Deportivo   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
19/01 Barakaldo Barakaldo   -   Guijuelo Guijuelo -:-
 

Jornada 22ª

26.01.2020
26/01 Guijuelo Guijuelo   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
26/01 Izarra Izarra   -   Barakaldo Barakaldo -:-
26/01 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
26/01 Amorebieta Amorebieta   -   Tudelano Tudelano -:-
26/01 Real Unión Real Unión   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
26/01 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
26/01 Burgos CF Burgos CF   -   Haro Deportivo Haro -:-
26/01 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Alavés B Alavés B -:-
26/01 Leioa Leioa   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
26/01 UD Logroñés UD Logroñés   -   Calahorra CD Calahorra -:-
 

Jornada 23ª

02.02.2020
02/02 Valladolid B Real Valladolid B   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
02/02 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
02/02 CD Calahorra Calahorra   -   Burgos CF Burgos CF -:-
02/02 Tudelano Tudelano   -   Real Unión Real Unión -:-
02/02 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Amorebieta Amorebieta -:-
02/02 Barakaldo Barakaldo   -   Leioa Leioa -:-
02/02 Haro Haro Deportivo   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
02/02 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Izarra Izarra -:-
02/02 Cultural Cultural Leonesa   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
02/02 Alavés B Alavés B   -   Guijuelo Guijuelo -:-
 

Jornada 24ª

09.02.2020
09/02 Amorebieta Amorebieta   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
09/02 Leioa Leioa   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
09/02 Real Unión Real Unión   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
09/02 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Tudelano Tudelano -:-
09/02 UD Logroñés UD Logroñés   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
09/02 Burgos CF Burgos CF   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
09/02 Guijuelo Guijuelo   -   Haro Deportivo Haro -:-
09/02 Izarra Izarra   -   Alavés B Alavés B -:-
09/02 Barakaldo Barakaldo   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
09/02 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Calahorra CD Calahorra -:-
 

Jornada 25ª

16.02.2020
16/02 Valladolid B Real Valladolid B   -   Amorebieta Amorebieta -:-
16/02 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Real Unión Real Unión -:-
16/02 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
16/02 Tudelano Tudelano   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
16/02 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Burgos CF Burgos CF -:-
16/02 Cultural Cultural Leonesa   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
16/02 CD Calahorra Calahorra   -   Guijuelo Guijuelo -:-
16/02 Haro Haro Deportivo   -   Izarra Izarra -:-
16/02 Alavés B Alavés B   -   Leioa Leioa -:-
16/02 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Barakaldo Barakaldo -:-
 

Jornada 26ª

23.02.2020
23/02 Real Unión Real Unión   -   Amorebieta Amorebieta -:-
23/02 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
23/02 UD Logroñés UD Logroñés   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
23/02 Burgos CF Burgos CF   -   Tudelano Tudelano -:-
23/02 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
23/02 Guijuelo Guijuelo   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
23/02 Izarra Izarra   -   Calahorra CD Calahorra -:-
23/02 Leioa Leioa   -   Haro Deportivo Haro -:-
23/02 Barakaldo Barakaldo   -   Alavés B Alavés B -:-
23/02 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 27ª

01.03.2020
01/03 Valladolid B Real Valladolid B   -   Real Unión Real Unión -:-
01/03 Amorebieta Amorebieta   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
01/03 Arenas de Getxo Arenas Club   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
01/03 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Burgos CF Burgos CF -:-
01/03 Tudelano Tudelano   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
01/03 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Guijuelo Guijuelo -:-
01/03 Cultural Cultural Leonesa   -   Izarra Izarra -:-
01/03 CD Calahorra Calahorra   -   Leioa Leioa -:-
01/03 Haro Haro Deportivo   -   Barakaldo Barakaldo -:-
01/03 Alavés B Alavés B   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
 

Jornada 28ª

08.03.2020
08/03 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Real Unión Real Unión -:-
08/03 UD Logroñés UD Logroñés   -   Amorebieta Amorebieta -:-
08/03 Burgos CF Burgos CF   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
08/03 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
08/03 Guijuelo Guijuelo   -   Tudelano Tudelano -:-
08/03 Izarra Izarra   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
08/03 Leioa Leioa   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
08/03 Barakaldo Barakaldo   -   Calahorra CD Calahorra -:-
08/03 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Haro Deportivo Haro -:-
08/03 Alavés B Alavés B   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 29ª

15.03.2020
15/03 Valladolid B Real Valladolid B   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
15/03 Real Unión Real Unión   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
15/03 Amorebieta Amorebieta   -   Burgos CF Burgos CF -:-
15/03 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
15/03 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Guijuelo Guijuelo -:-
15/03 Tudelano Tudelano   -   Izarra Izarra -:-
15/03 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Leioa Leioa -:-
15/03 Cultural Cultural Leonesa   -   Barakaldo Barakaldo -:-
15/03 CD Calahorra Calahorra   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
15/03 Haro Haro Deportivo   -   Alavés B Alavés B -:-
 

Jornada 30ª

22.03.2020
22/03 UD Logroñés UD Logroñés   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
22/03 Burgos CF Burgos CF   -   Real Unión Real Unión -:-
22/03 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Amorebieta Amorebieta -:-
22/03 Guijuelo Guijuelo   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
22/03 Izarra Izarra   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
22/03 Leioa Leioa   -   Tudelano Tudelano -:-
22/03 Barakaldo Barakaldo   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
22/03 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
22/03 Alavés B Alavés B   -   Calahorra CD Calahorra -:-
22/03 Haro Haro Deportivo   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 31ª

28.03.2020
28/03 Valladolid B Real Valladolid B   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
28/03 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Burgos CF Burgos CF -:-
28/03 Real Unión Real Unión   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
28/03 Amorebieta Amorebieta   -   Guijuelo Guijuelo -:-
28/03 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Izarra Izarra -:-
28/03 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Leioa Leioa -:-
28/03 Tudelano Tudelano   -   Barakaldo Barakaldo -:-
28/03 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
28/03 Cultural Cultural Leonesa   -   Alavés B Alavés B -:-
28/03 CD Calahorra Calahorra   -   Haro Deportivo Haro -:-
 

Jornada 32ª

05.04.2020
05/04 Burgos CF Burgos CF   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
05/04 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
05/04 Guijuelo Guijuelo   -   Real Unión Real Unión -:-
05/04 Izarra Izarra   -   Amorebieta Amorebieta -:-
05/04 Leioa Leioa   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
05/04 Barakaldo Barakaldo   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
05/04 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Tudelano Tudelano -:-
05/04 Alavés B Alavés B   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
05/04 Haro Haro Deportivo   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
05/04 CD Calahorra Calahorra   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 33ª

12.04.2020
12/04 Valladolid B Real Valladolid B   -   Burgos CF Burgos CF -:-
12/04 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
12/04 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Barakaldo Barakaldo -:-
12/04 Amorebieta Amorebieta   -   Leioa Leioa -:-
12/04 UD Logroñés UD Logroñés   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
12/04 Tudelano Tudelano   -   Alavés B Alavés B -:-
12/04 Real Unión Real Unión   -   Izarra Izarra -:-
12/04 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Guijuelo Guijuelo -:-
12/04 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Haro Deportivo Haro -:-
12/04 Cultural Cultural Leonesa   -   Calahorra CD Calahorra -:-
 

Jornada 34ª

19.04.2020
19/04 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Burgos CF Burgos CF -:-
19/04 Guijuelo Guijuelo   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
19/04 Izarra Izarra   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
19/04 Leioa Leioa   -   Real Unión Real Unión -:-
19/04 Barakaldo Barakaldo   -   Amorebieta Amorebieta -:-
19/04 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
19/04 Alavés B Alavés B   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
19/04 Haro Haro Deportivo   -   Tudelano Tudelano -:-
19/04 CD Calahorra Calahorra   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
19/04 Cultural Cultural Leonesa   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 35ª

26.04.2020
26/04 Amorebieta Amorebieta   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
26/04 Real Unión Real Unión   -   Barakaldo Barakaldo -:-
26/04 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Leioa Leioa -:-
26/04 Valladolid B Real Valladolid B   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
26/04 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Haro Deportivo Haro -:-
26/04 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Alavés B Alavés B -:-
26/04 UD Logroñés UD Logroñés   -   Izarra Izarra -:-
26/04 Burgos CF Burgos CF   -   Guijuelo Guijuelo -:-
26/04 Tudelano Tudelano   -   Calahorra CD Calahorra -:-
26/04 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
 

Jornada 36ª

03.05.2020
03/05 Guijuelo Guijuelo   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
03/05 Izarra Izarra   -   Burgos CF Burgos CF -:-
03/05 Leioa Leioa   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
03/05 Barakaldo Barakaldo   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
03/05 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   Real Unión Real Unión -:-
03/05 Alavés B Alavés B   -   Amorebieta Amorebieta -:-
03/05 Haro Haro Deportivo   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
03/05 CD Calahorra Calahorra   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
03/05 Cultural Cultural Leonesa   -   Tudelano Tudelano -:-
03/05 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
 

Jornada 37ª

10.05.2020
10/05 Guijuelo Guijuelo   -   Real Valladolid B Valladolid B -:-
10/05 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca   -   Izarra Izarra -:-
10/05 Burgos CF Burgos CF   -   Leioa Leioa -:-
10/05 UD Logroñés UD Logroñés   -   Barakaldo Barakaldo -:-
10/05 Bilbao Ath. Bilbao Athletic   -   Real Sociedad B R. Sociedad B -:-
10/05 Real Unión Real Unión   -   Alavés B Alavés B -:-
10/05 Amorebieta Amorebieta   -   Haro Deportivo Haro -:-
10/05 Arenas de Getxo Arenas Club   -   Calahorra CD Calahorra -:-
10/05 Osasuna B Osasuna Promesas   -   Cultural Leonesa Cultural -:-
10/05 Tudelano Tudelano   -   Salamanca CF UDS Salmantino -:-
 

Jornada 38ª

17.05.2020
17/05 Izarra Izarra   -   Guijuelo Guijuelo -:-
17/05 Leioa Leioa   -   Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca -:-
17/05 Barakaldo Barakaldo   -   Burgos CF Burgos CF -:-
17/05 R. Sociedad B Real Sociedad B   -   UD Logroñés UD Logroñés -:-
17/05 Alavés B Alavés B   -   Bilbao Athletic Bilbao Ath. -:-
17/05 Haro Haro Deportivo   -   Real Unión Real Unión -:-
17/05 CD Calahorra Calahorra   -   Amorebieta Amorebieta -:-
17/05 Cultural Cultural Leonesa   -   Arenas Club Arenas de Getxo -:-
17/05 Salmantino Salamanca CF UDS   -   Osasuna Promesas Osasuna B -:-
17/05 Valladolid B Real Valladolid B   -   Tudelano Tudelano -:-
 

Buscador de deportes