Calendari de Tercera divisió del Grup 16

Jornada 1ª

25.08.2018 - 26.08.2018
25/08 Oyonesa 3 - 0 Alberite Fi
26/08 Yagüe 1 - 2 Varea Fi
26/08 La Calzada 0 - 3 Anguiano Fi
26/08 River Ebro 2 - 0 Berceo Fi
26/08 Agoncillo 0 - 2 Logroñés B Fi
26/08 Calasancio 1 - 1 Alfaro Fi
26/08 Náxara 3 - 2 Arnedo Fi
26/08 Autol 0 - 0 Haro Fi
26/08 SD Logroñés 2 - 0 Rapid Fi
26/08 Pradejón 3 - 0 Vianés Fi
 

Jornada 2ª

02.09.2018
02/09 Logroñés B 0 - 1 Oyonesa Fi
02/09 Berceo 5 - 0 La Calzada Fi
02/09 Varea 0 - 2 Pradejón Fi
02/09 Anguiano 3 - 0 Autol Fi
02/09 Rapid 0 - 1 River Ebro Fi
02/09 Alberite 3 - 3 Yagüe Fi
02/09 Alfaro 3 - 0 Agoncillo Fi
02/09 Arnedo 3 - 0 Calasancio Fi
02/09 Vianés 2 - 2 SD Logroñés Fi
02/09 Haro 1 - 1 Náxara Fi
 

Jornada 3ª

08.09.2018 - 09.09.2018
08/09 Anguiano 4 - 1 Berceo Fi
08/09 Agoncillo 0 - 1 Arnedo Fi
08/09 Yagüe 1 - 0 Logroñés B Fi
08/09 Autol 0 - 1 Náxara Fi
09/09 La Calzada 0 - 1 Rapid Fi
09/09 River Ebro 2 - 1 Vianés Fi
09/09 SD Logroñés 2 - 0 Varea Fi
09/09 Oyonesa 0 - 2 Alfaro Fi
09/09 Calasancio 1 - 4 Haro Fi
09/09 Pradejón 3 - 1 Alberite Fi
 

Jornada 4ª

15.09.2018 - 16.09.2018
15/09 Varea 1 - 3 River Ebro Fi
16/09 Logroñés B 1 - 0 Pradejón Fi
16/09 Berceo 0 - 1 Autol Fi
16/09 Rapid 0 - 3 Anguiano Fi
16/09 Vianés 2 - 1 La Calzada Fi
16/09 Alberite 0 - 9 SD Logroñés Fi
16/09 Alfaro 2 - 3 Yagüe Fi
16/09 Arnedo 3 - 1 Oyonesa Fi
16/09 Haro 6 - 1 Agoncillo Fi
16/09 Náxara 1 - 0 Calasancio Fi
 

Jornada 5ª

22.09.2018 - 23.09.2018
22/09 Agoncillo 1 - 2 Náxara Fi
23/09 Berceo 4 - 1 Rapid Fi
23/09 Yagüe 4 - 3 Arnedo Fi
23/09 La Calzada 2 - 0 Varea Fi
23/09 Pradejón 0 - 2 Alfaro Fi
23/09 Anguiano 3 - 1 Vianés Fi
23/09 SD Logroñés 2 - 3 Logroñés B Fi
23/09 Oyonesa 0 - 2 Haro Fi
23/09 Autol 0 - 2 Calasancio Fi
23/09 River Ebro 1 - 1 Alberite Fi
 

Jornada 6ª

29.09.2018 - 30.09.2018
29/09 Logroñés B 5 - 2 River Ebro Fi
29/09 Haro 1 - 0 Yagüe Fi
29/09 Arnedo 1 - 2 Pradejón Fi
30/09 Varea 3 - 0 Anguiano Fi
30/09 Rapid 1 - 1 Autol Fi
30/09 Alfaro 1 - 3 SD Logroñés Fi
30/09 Náxara 2 - 0 Oyonesa Fi
30/09 Vianés 1 - 0 Berceo Fi
30/09 Alberite 2 - 1 La Calzada Fi
30/09 Calasancio 1 - 0 Agoncillo Fi
 

Jornada 7ª

06.10.2018 - 07.10.2018
06/10 Rapid 2 - 0 Vianés Fi
06/10 Yagüe 2 - 2 Náxara Fi
07/10 Berceo 0 - 1 Varea Fi
07/10 La Calzada 2 - 2 Logroñés B Fi
07/10 River Ebro 2 - 1 Alfaro Fi
07/10 SD Logroñés 2 - 0 Arnedo Fi
07/10 Pradejón 0 - 2 Haro Fi
07/10 Anguiano 5 - 0 Alberite Fi
07/10 Oyonesa 1 - 0 Calasancio Fi
07/10 Autol 0 - 1 Agoncillo Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2018 - 14.10.2018
12/10 Alfaro 2 - 2 La Calzada Fi
12/10 Agoncillo 1 - 1 Oyonesa Fi
12/10 Arnedo 1 - 1 River Ebro Fi
14/10 Varea 2 - 2 Rapid Fi
14/10 Logroñés B 0 - 2 Anguiano Fi
14/10 Náxara 0 - 0 Pradejón Fi
14/10 Calasancio 0 - 2 Yagüe Fi
14/10 Vianés 0 - 1 Autol Fi
14/10 Alberite 2 - 2 Berceo Fi
14/10 Haro 2 - 0 SD Logroñés Fi
 

Jornada 9ª

20.10.2018 - 21.10.2018
20/10 Rapid 4 - 2 Alberite Fi
20/10 Yagüe 1 - 1 Agoncillo Fi
21/10 Berceo 1 - 1 Logroñés B Fi
21/10 Anguiano 0 - 0 Alfaro Fi
21/10 Vianés 1 - 1 Varea Fi
21/10 La Calzada 1 - 3 Arnedo Fi
21/10 River Ebro 0 - 1 Haro Fi
21/10 SD Logroñés 1 - 3 Náxara Fi
21/10 Pradejón 2 - 0 Calasancio Fi
21/10 Autol 1 - 1 Oyonesa Fi
 

Jornada 10ª

27.10.2018 - 28.10.2018
27/10 Agoncillo 1 - 0 Pradejón Fi
27/10 Logroñés B 4 - 2 Rapid Fi
28/10 Varea 2 - 0 Autol Fi
28/10 Alfaro 1 - 1 Berceo Fi
28/10 Alberite 2 - 1 Vianés Fi
28/10 Arnedo 0 - 2 Anguiano Fi
28/10 Náxara 6 - 2 River Ebro Fi
28/10 Calasancio 0 - 2 SD Logroñés Fi
28/10 Oyonesa 0 - 1 Yagüe Fi
28/10 Haro 5 - 0 La Calzada Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2018 - 04.11.2018
01/11 Berceo 0 - 2 Arnedo Fi
01/11 River Ebro 6 - 1 Calasancio Fi
01/11 Pradejón 1 - 1 Oyonesa Fi
04/11 Varea 3 - 1 Alberite Fi
04/11 Rapid 0 - 4 Alfaro Fi
04/11 Anguiano 2 - 3 Haro Fi
04/11 Vianés 0 - 3 Logroñés B Fi
04/11 La Calzada 1 - 2 Náxara Fi
04/11 SD Logroñés 4 - 0 Agoncillo Fi
04/11 Autol 2 - 2 Yagüe Fi
 

Jornada 12ª

10.11.2018 - 11.11.2018
10/11 Logroñés B 2 - 1 Varea Fi
10/11 Agoncillo 1 - 3 River Ebro Fi
10/11 Yagüe 2 - 0 Pradejón Fi
11/11 Alberite 1 - 1 Autol Fi
11/11 Alfaro 1 - 0 Vianés Fi
11/11 Arnedo 3 - 2 Rapid Fi
11/11 Calasancio 1 - 1 La Calzada Fi
11/11 Haro 1 - 2 Berceo Fi
11/11 Náxara 5 - 2 Anguiano Fi
11/11 Oyonesa 0 - 1 SD Logroñés Fi
 

Jornada 13ª

17.11.2018 - 18.11.2018
17/11 Anguiano   -   Calasancio 15:45h.
17/11 Rapid   -   Haro 16:00h.
18/11 Varea   -   Alfaro 12:00h.
18/11 Berceo   -   Náxara 15:45h.
18/11 Alberite   -   Logroñés B 16:00h.
18/11 River Ebro   -   Oyonesa 16:15h.
18/11 Vianés   -   Arnedo 16:30h.
18/11 Autol   -   Pradejón 16:45h.
18/11 La Calzada   -   Agoncillo 17:00h.
18/11 SD Logroñés   -   Yagüe 17:00h.
 

Jornada 14ª

25.11.2018
25/11 Logroñés B   -   Autol -:-
25/11 Alfaro   -   Alberite -:-
25/11 Arnedo   -   Varea -:-
25/11 Haro   -   Vianés -:-
25/11 Náxara   -   Rapid -:-
25/11 Calasancio   -   Berceo -:-
25/11 Agoncillo   -   Anguiano -:-
25/11 Oyonesa   -   La Calzada -:-
25/11 Yagüe   -   River Ebro -:-
25/11 Pradejón   -   SD Logroñés -:-
 

Jornada 15ª

02.12.2018
02/12 Logroñés B   -   Alfaro -:-
02/12 Alberite   -   Arnedo -:-
02/12 Varea   -   Haro -:-
02/12 Vianés   -   Náxara -:-
02/12 Rapid   -   Calasancio -:-
02/12 Berceo   -   Agoncillo -:-
02/12 Anguiano   -   Oyonesa -:-
02/12 La Calzada   -   Yagüe -:-
02/12 River Ebro   -   Pradejón -:-
02/12 Autol   -   SD Logroñés -:-
 

Jornada 16ª

09.12.2018
09/12 Alfaro   -   Autol -:-
09/12 Arnedo   -   Logroñés B -:-
09/12 Haro   -   Alberite -:-
09/12 Náxara   -   Varea -:-
09/12 Calasancio   -   Vianés -:-
09/12 Agoncillo   -   Rapid -:-
09/12 Oyonesa   -   Berceo -:-
09/12 Yagüe   -   Anguiano -:-
09/12 Pradejón   -   La Calzada -:-
09/12 SD Logroñés   -   River Ebro -:-
 

Jornada 17ª

16.12.2018
16/12 Alfaro   -   Arnedo -:-
16/12 Logroñés B   -   Haro -:-
16/12 Alberite   -   Náxara -:-
16/12 Varea   -   Calasancio -:-
16/12 Vianés   -   Agoncillo -:-
16/12 Rapid   -   Oyonesa -:-
16/12 Berceo   -   Yagüe -:-
16/12 Anguiano   -   Pradejón -:-
16/12 La Calzada   -   SD Logroñés -:-
16/12 Autol   -   River Ebro -:-
 

Jornada 18ª

23.12.2018
23/12 Autol   -   Arnedo -:-
23/12 Haro   -   Alfaro -:-
23/12 Náxara   -   Logroñés B -:-
23/12 Calasancio   -   Alberite -:-
23/12 Agoncillo   -   Varea -:-
23/12 Oyonesa   -   Vianés -:-
23/12 Yagüe   -   Rapid -:-
23/12 Pradejón   -   Berceo -:-
23/12 SD Logroñés   -   Anguiano -:-
23/12 River Ebro   -   La Calzada -:-
 

Jornada 19ª

06.01.2019
06/01 Arnedo   -   Haro -:-
06/01 Alfaro   -   Náxara -:-
06/01 Logroñés B   -   Calasancio -:-
06/01 Alberite   -   Agoncillo -:-
06/01 Varea   -   Oyonesa -:-
06/01 Vianés   -   Yagüe -:-
06/01 Rapid   -   Pradejón -:-
06/01 Berceo   -   SD Logroñés -:-
06/01 Anguiano   -   River Ebro -:-
06/01 La Calzada   -   Autol -:-
 

Jornada 20ª

13.01.2019
13/01 Logroñés B   -   Agoncillo -:-
13/01 Alfaro   -   Calasancio -:-
13/01 Anguiano   -   La Calzada -:-
13/01 Berceo   -   River Ebro -:-
13/01 Rapid   -   SD Logroñés -:-
13/01 Arnedo   -   Náxara -:-
13/01 Varea   -   Yagüe -:-
13/01 Alberite   -   Oyonesa -:-
13/01 Haro   -   Autol -:-
13/01 Vianés   -   Pradejón -:-
 

Jornada 21ª

20.01.2019
20/01 La Calzada   -   Berceo -:-
20/01 Pradejón   -   Varea -:-
20/01 Oyonesa   -   Logroñés B -:-
20/01 Autol   -   Anguiano -:-
20/01 SD Logroñés   -   Vianés -:-
20/01 River Ebro   -   Rapid -:-
20/01 Agoncillo   -   Alfaro -:-
20/01 Náxara   -   Haro -:-
20/01 Yagüe   -   Alberite -:-
20/01 Calasancio   -   Arnedo -:-
 

Jornada 22ª

27.01.2019
27/01 Arnedo   -   Agoncillo -:-
27/01 Haro   -   Calasancio -:-
27/01 Berceo   -   Anguiano -:-
27/01 Rapid   -   La Calzada -:-
27/01 Vianés   -   River Ebro -:-
27/01 Varea   -   SD Logroñés -:-
27/01 Logroñés B   -   Yagüe -:-
27/01 Alfaro   -   Oyonesa -:-
27/01 Náxara   -   Autol -:-
27/01 Alberite   -   Pradejón -:-
 

Jornada 23ª

03.02.2019
03/02 Autol   -   Berceo -:-
03/02 River Ebro   -   Varea -:-
03/02 Pradejón   -   Logroñés B -:-
03/02 La Calzada   -   Vianés -:-
03/02 Anguiano   -   Rapid -:-
03/02 Calasancio   -   Náxara -:-
03/02 Yagüe   -   Alfaro -:-
03/02 Agoncillo   -   Haro -:-
03/02 SD Logroñés   -   Alberite -:-
03/02 Oyonesa   -   Arnedo -:-
 

Jornada 24ª

10.02.2019
10/02 Rapid   -   Berceo -:-
10/02 Náxara   -   Agoncillo -:-
10/02 Vianés   -   Anguiano -:-
10/02 Varea   -   La Calzada -:-
10/02 Alberite   -   River Ebro -:-
10/02 Logroñés B   -   SD Logroñés -:-
10/02 Arnedo   -   Yagüe -:-
10/02 Haro   -   Oyonesa -:-
10/02 Calasancio   -   Autol -:-
10/02 Alfaro   -   Pradejón -:-
 

Jornada 25ª

17.02.2019
17/02 Autol   -   Rapid -:-
17/02 Berceo   -   Vianés -:-
17/02 Anguiano   -   Varea -:-
17/02 La Calzada   -   Alberite -:-
17/02 River Ebro   -   Logroñés B -:-
17/02 SD Logroñés   -   Alfaro -:-
17/02 Pradejón   -   Arnedo -:-
17/02 Yagüe   -   Haro -:-
17/02 Oyonesa   -   Náxara -:-
17/02 Agoncillo   -   Calasancio -:-
 

Jornada 26ª

24.02.2019
24/02 Vianés   -   Rapid -:-
24/02 Varea   -   Berceo -:-
24/02 Alberite   -   Anguiano -:-
24/02 Logroñés B   -   La Calzada -:-
24/02 Alfaro   -   River Ebro -:-
24/02 Arnedo   -   SD Logroñés -:-
24/02 Haro   -   Pradejón -:-
24/02 Náxara   -   Yagüe -:-
24/02 Calasancio   -   Oyonesa -:-
24/02 Agoncillo   -   Autol -:-
 

Jornada 27ª

03.03.2019
03/03 Autol   -   Vianés -:-
03/03 Rapid   -   Varea -:-
03/03 Berceo   -   Alberite -:-
03/03 Anguiano   -   Logroñés B -:-
03/03 La Calzada   -   Alfaro -:-
03/03 River Ebro   -   Arnedo -:-
03/03 SD Logroñés   -   Haro -:-
03/03 Pradejón   -   Náxara -:-
03/03 Yagüe   -   Calasancio -:-
03/03 Oyonesa   -   Agoncillo -:-
 

Jornada 28ª

10.03.2019
10/03 Varea   -   Vianés -:-
10/03 Alberite   -   Rapid -:-
10/03 Logroñés B   -   Berceo -:-
10/03 Alfaro   -   Anguiano -:-
10/03 Arnedo   -   La Calzada -:-
10/03 Haro   -   River Ebro -:-
10/03 Náxara   -   SD Logroñés -:-
10/03 Calasancio   -   Pradejón -:-
10/03 Agoncillo   -   Yagüe -:-
10/03 Oyonesa   -   Autol -:-
 

Jornada 29ª

17.03.2019
17/03 Autol   -   Varea -:-
17/03 Vianés   -   Alberite -:-
17/03 Rapid   -   Logroñés B -:-
17/03 Berceo   -   Alfaro -:-
17/03 Anguiano   -   Arnedo -:-
17/03 La Calzada   -   Haro -:-
17/03 River Ebro   -   Náxara -:-
17/03 SD Logroñés   -   Calasancio -:-
17/03 Pradejón   -   Agoncillo -:-
17/03 Yagüe   -   Oyonesa -:-
 

Jornada 30ª

24.03.2019
24/03 Alberite   -   Varea -:-
24/03 Logroñés B   -   Vianés -:-
24/03 Alfaro   -   Rapid -:-
24/03 Arnedo   -   Berceo -:-
24/03 Haro   -   Anguiano -:-
24/03 Náxara   -   La Calzada -:-
24/03 Calasancio   -   River Ebro -:-
24/03 Agoncillo   -   SD Logroñés -:-
24/03 Oyonesa   -   Pradejón -:-
24/03 Yagüe   -   Autol -:-
 

Jornada 31ª

31.03.2019
31/03 Autol   -   Alberite -:-
31/03 Varea   -   Logroñés B -:-
31/03 Vianés   -   Alfaro -:-
31/03 Rapid   -   Arnedo -:-
31/03 Berceo   -   Haro -:-
31/03 Anguiano   -   Náxara -:-
31/03 La Calzada   -   Calasancio -:-
31/03 River Ebro   -   Agoncillo -:-
31/03 SD Logroñés   -   Oyonesa -:-
31/03 Pradejón   -   Yagüe -:-
 

Jornada 32ª

07.04.2019
07/04 Logroñés B   -   Alberite -:-
07/04 Alfaro   -   Varea -:-
07/04 Arnedo   -   Vianés -:-
07/04 Haro   -   Rapid -:-
07/04 Náxara   -   Berceo -:-
07/04 Calasancio   -   Anguiano -:-
07/04 Agoncillo   -   La Calzada -:-
07/04 Oyonesa   -   River Ebro -:-
07/04 Yagüe   -   SD Logroñés -:-
07/04 Pradejón   -   Autol -:-
 

Jornada 33ª

14.04.2019
14/04 Autol   -   Logroñés B -:-
14/04 Anguiano   -   Agoncillo -:-
14/04 Berceo   -   Calasancio -:-
14/04 Rapid   -   Náxara -:-
14/04 Alberite   -   Alfaro -:-
14/04 La Calzada   -   Oyonesa -:-
14/04 Vianés   -   Haro -:-
14/04 Varea   -   Arnedo -:-
14/04 River Ebro   -   Yagüe -:-
14/04 SD Logroñés   -   Pradejón -:-
 

Jornada 34ª

18.04.2019
18/04 Alfaro   -   Logroñés B -:-
18/04 Arnedo   -   Alberite -:-
18/04 Haro   -   Varea -:-
18/04 Náxara   -   Vianés -:-
18/04 Calasancio   -   Rapid -:-
18/04 Agoncillo   -   Berceo -:-
18/04 Oyonesa   -   Anguiano -:-
18/04 Yagüe   -   La Calzada -:-
18/04 Pradejón   -   River Ebro -:-
18/04 SD Logroñés   -   Autol -:-
 

Jornada 35ª

28.04.2019
28/04 Rapid   -   Agoncillo -:-
28/04 Vianés   -   Calasancio -:-
28/04 Varea   -   Náxara -:-
28/04 Autol   -   Alfaro -:-
28/04 Anguiano   -   Yagüe -:-
28/04 Berceo   -   Oyonesa -:-
28/04 Alberite   -   Haro -:-
28/04 Logroñés B   -   Arnedo -:-
28/04 La Calzada   -   Pradejón -:-
28/04 River Ebro   -   SD Logroñés -:-
 

Jornada 36ª

05.05.2019
05/05 Arnedo   -   Alfaro -:-
05/05 Haro   -   Logroñés B -:-
05/05 Náxara   -   Alberite -:-
05/05 Calasancio   -   Varea -:-
05/05 Agoncillo   -   Vianés -:-
05/05 Oyonesa   -   Rapid -:-
05/05 Yagüe   -   Berceo -:-
05/05 Pradejón   -   Anguiano -:-
05/05 SD Logroñés   -   La Calzada -:-
05/05 River Ebro   -   Autol -:-
 

Jornada 37ª

12.05.2019
12/05 Arnedo   -   Autol -:-
12/05 Alfaro   -   Haro -:-
12/05 Logroñés B   -   Náxara -:-
12/05 Alberite   -   Calasancio -:-
12/05 Varea   -   Agoncillo -:-
12/05 Vianés   -   Oyonesa -:-
12/05 Rapid   -   Yagüe -:-
12/05 Berceo   -   Pradejón -:-
12/05 Anguiano   -   SD Logroñés -:-
12/05 La Calzada   -   River Ebro -:-
 

Jornada 38ª

19.05.2019
19/05 Haro   -   Arnedo -:-
19/05 Náxara   -   Alfaro -:-
19/05 Calasancio   -   Logroñés B -:-
19/05 Agoncillo   -   Alberite -:-
19/05 Oyonesa   -   Varea -:-
19/05 Yagüe   -   Vianés -:-
19/05 Pradejón   -   Rapid -:-
19/05 SD Logroñés   -   Berceo -:-
19/05 River Ebro   -   Anguiano -:-
19/05 Autol   -   La Calzada -:-
 

Buscador de deportes