Calendari de Tercera divisió del Grup 17

Jornada 1ª

26.08.2018
26/08 San Juan AD 1 - 0 Robres Fi
26/08 Utebo 2 - 1 Atlético Monzón Fi
26/08 Sabiñánigo 0 - 0 Brea Fi
26/08 Calamocha CF 1 - 0 Casetas Fi
26/08 Villanueva CF 0 - 2 Sariñena Fi
26/08 Almudévar 2 - 1 SD Borja Fi
26/08 Tamarite 1 - 1 San Lorenzo Flumen Fi
26/08 Illueca 1 - 1 Binéfar Fi
26/08 La Almunia 1 - 1 Belchite 97 Fi
26/08 Tarazona 1 - 0 Zaragoza B Fi
 

Jornada 2ª

01.09.2018 - 02.09.2018
01/09 Sariñena 0 - 0 Tarazona Fi
02/09 Zaragoza B 4 - 0 Calamocha CF Fi
02/09 Casetas 3 - 1 La Almunia Fi
02/09 San Lorenzo Flumen 0 - 4 Sabiñánigo Fi
02/09 Binéfar 1 - 1 San Juan AD Fi
02/09 Robres 4 - 1 Tamarite Fi
02/09 SD Borja 7 - 1 Villanueva CF Fi
02/09 Atlético Monzón 2 - 2 Almudévar Fi
02/09 Brea 0 - 1 Utebo Fi
02/09 Belchite 97 0 - 2 Illueca Fi
 

Jornada 3ª

08.09.2018 - 09.09.2018
08/09 Tamarite 2 - 2 Binéfar Fi
09/09 San Juan AD 1 - 0 Belchite 97 Fi
09/09 SD Borja 3 - 0 Atlético Monzón Fi
09/09 Sabiñánigo 3 - 0 Robres Fi
09/09 Almudévar 1 - 2 Brea Fi
09/09 Calamocha CF 1 - 3 Sariñena Fi
09/09 Utebo 2 - 0 San Lorenzo Flumen Fi
09/09 Illueca 0 - 0 Casetas Fi
09/09 La Almunia 1 - 1 Zaragoza B Fi
09/09 Tarazona 3 - 0 Villanueva CF Fi
 

Jornada 4ª

16.09.2018
16/09 Zaragoza B 1 - 1 Illueca Fi
16/09 Casetas 0 - 3 San Juan AD Fi
16/09 Brea 3 - 1 SD Borja Fi
16/09 Robres 0 - 2 Utebo Fi
16/09 Binéfar 1 - 1 Sabiñánigo Fi
16/09 Atlético Monzón 2 - 0 Villanueva CF Fi
16/09 San Lorenzo Flumen 0 - 2 Almudévar Fi
16/09 Sariñena 3 - 0 La Almunia Fi
16/09 Belchite 97 2 - 0 Tamarite Fi
16/09 Tarazona 6 - 0 Calamocha CF Fi
 

Jornada 5ª

23.09.2018
23/09 San Juan AD 1 - 2 Zaragoza B Fi
23/09 SD Borja 0 - 0 San Lorenzo Flumen Fi
23/09 Atlético Monzón 0 - 3 Brea Fi
23/09 Sabiñánigo 1 - 3 Belchite 97 Fi
23/09 La Almunia 0 - 2 Tarazona Fi
23/09 Villanueva CF 1 - 4 Calamocha CF Fi
23/09 Almudévar 0 - 1 Robres Fi
23/09 Utebo 3 - 0 Binéfar Fi
23/09 Tamarite 3 - 0 Casetas Fi
23/09 Illueca 0 - 1 Sariñena Fi
 

Jornada 6ª

30.09.2018
30/09 Casetas 2 - 3 Sabiñánigo Fi
30/09 Zaragoza B 1 - 0 Tamarite Fi
30/09 San Juan AD 1 - 0 Sariñena Fi
30/09 Brea 2 - 0 Villanueva CF Fi
30/09 Robres 0 - 0 SD Borja Fi
30/09 Belchite 97 1 - 1 Utebo Fi
30/09 Calamocha CF 1 - 0 La Almunia Fi
30/09 San Lorenzo Flumen 1 - 3 Atlético Monzón Fi
30/09 Binéfar 2 - 2 Almudévar Fi
30/09 Tarazona 4 - 2 Illueca Fi
 

Jornada 7ª

07.10.2018
07/10 San Juan AD 3 - 2 Tarazona Fi
07/10 Brea 3 - 0 San Lorenzo Flumen Fi
07/10 Villanueva CF 1 - 3 La Almunia Fi
07/10 Atlético Monzón 1 - 0 Robres Fi
07/10 SD Borja 3 - 1 Binéfar Fi
07/10 Almudévar 0 - 0 Belchite 97 Fi
07/10 Utebo 2 - 0 Casetas Fi
07/10 Sabiñánigo 0 - 1 Zaragoza B Fi
07/10 Illueca 2 - 0 Calamocha CF Fi
07/10 Tamarite 3 - 1 Sariñena Fi
 

Jornada 8ª

13.10.2018 - 14.10.2018
13/10 Robres 0 - 2 Brea Fi
13/10 Casetas 1 - 0 Almudévar Fi
14/10 Zaragoza B 0 - 0 Utebo Fi
14/10 Sariñena 1 - 0 Sabiñánigo Fi
14/10 San Lorenzo Flumen 1 - 0 Villanueva CF Fi
14/10 Calamocha CF 1 - 0 San Juan AD Fi
14/10 La Almunia 0 - 2 Illueca Fi
14/10 Belchite 97 0 - 0 SD Borja Fi
14/10 Tarazona 4 - 0 Tamarite Fi
14/10 Binéfar 0 - 1 Atlético Monzón Fi
 

Jornada 9ª

21.10.2018
21/10 Zaragoza B 4 - 1 Almudévar Fi
21/10 San Juan AD 1 - 1 La Almunia Fi
21/10 San Lorenzo Flumen 2 - 0 Robres Fi
21/10 Sabiñánigo 0 - 2 Tarazona Fi
21/10 Brea 0 - 0 Binéfar Fi
21/10 Atlético Monzón 1 - 0 Belchite 97 Fi
21/10 SD Borja 2 - 1 Casetas Fi
21/10 Villanueva CF 1 - 1 Illueca Fi
21/10 Utebo 1 - 0 Sariñena Fi
21/10 Tamarite 1 - 1 Calamocha CF Fi
 

Jornada 10ª

27.10.2018 - 28.10.2018
27/10 Sariñena 2 - 1 Almudévar Fi
28/10 Casetas 2 - 0 Atlético Monzón Fi
28/10 Belchite 97 1 - 2 Brea Fi
28/10 Zaragoza B 5 - 1 SD Borja Fi
28/10 Binéfar 2 - 1 San Lorenzo Flumen Fi
28/10 Robres 0 - 1 Villanueva CF Fi
28/10 Calamocha CF 3 - 2 Sabiñánigo Fi
28/10 La Almunia 2 - 0 Tamarite Fi
28/10 Illueca 1 - 2 San Juan AD Fi
28/10 Tarazona 2 - 0 Utebo Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2018
01/11 Robres 2 - 0 Binéfar Fi
01/11 San Lorenzo Flumen 0 - 0 Belchite 97 Fi
01/11 Sabiñánigo 1 - 0 La Almunia Fi
01/11 Brea 2 - 1 Casetas Fi
01/11 SD Borja 1 - 1 Sariñena Fi
01/11 Tamarite 1 - 4 Illueca Fi
01/11 Villanueva CF 2 - 1 San Juan AD Fi
01/11 Atlético Monzón 0 - 0 Zaragoza B Fi
01/11 Almudévar 0 - 0 Tarazona Fi
01/11 Utebo 3 - 2 Calamocha CF Fi
 

Jornada 12ª

04.11.2018
04/11 Casetas 2 - 2 San Lorenzo Flumen Fi
04/11 Zaragoza B 0 - 2 Brea Fi
04/11 San Juan AD 1 - 0 Tamarite Fi
04/11 Sariñena 0 - 0 Atlético Monzón Fi
04/11 Belchite 97 1 - 3 Robres Fi
04/11 Calamocha CF 0 - 1 Almudévar Fi
04/11 La Almunia 1 - 2 Utebo Fi
04/11 Binéfar 1 - 0 Villanueva CF Fi
04/11 Tarazona 0 - 0 SD Borja Fi
04/11 Illueca 0 - 0 Sabiñánigo Fi
 

Jornada 13ª

11.11.2018
11/11 Robres 2 - 0 Casetas Fi
11/11 San Lorenzo Flumen 0 - 4 Zaragoza B Fi
11/11 Brea 0 - 1 Sariñena Fi
11/11 Atlético Monzón 0 - 1 Tarazona Fi
11/11 SD Borja 1 - 0 Calamocha CF Fi
11/11 Almudévar 3 - 1 La Almunia Fi
11/11 Villanueva CF 2 - 2 Tamarite Fi
11/11 Binéfar 1 - 0 Belchite 97 Fi
11/11 Utebo 2 - 1 Illueca Fi
11/11 Sabiñánigo 0 - 0 San Juan AD Fi
 

Jornada 14ª

18.11.2018
18/11 Zaragoza B 1 - 0 Robres Fi
18/11 San Juan AD 0 - 0 Utebo Fi
18/11 Binéfar 5 - 0 Casetas Fi
18/11 Sariñena 2 - 1 San Lorenzo Flumen Fi
18/11 Belchite 97 1 - 1 Villanueva CF Fi
18/11 Calamocha CF 1 - 0 Atlético Monzón Fi
18/11 La Almunia 1 - 2 SD Borja Fi
18/11 Illueca 1 - 2 Almudévar Fi
18/11 Tamarite 3 - 0 Sabiñánigo Fi
18/11 Tarazona 2 - 0 Brea Fi
 

Jornada 15ª

25.11.2018
25/11 Robres 1 - 4 Sariñena Fi
25/11 San Lorenzo Flumen 1 - 0 Tarazona Fi
25/11 Belchite 97 1 - 2 Casetas Fi
25/11 Brea 1 - 0 Calamocha CF Fi
25/11 Atlético Monzón 3 - 0 La Almunia Fi
25/11 SD Borja 1 - 2 Illueca Fi
25/11 Almudévar 0 - 0 San Juan AD Fi
25/11 Villanueva CF 1 - 0 Sabiñánigo Fi
25/11 Binéfar 1 - 1 Zaragoza B Fi
25/11 Utebo 0 - 0 Tamarite Fi
 

Jornada 16ª

02.12.2018
02/12 Casetas 2 - 0 Villanueva CF Fi
02/12 Zaragoza B 0 - 2 Belchite 97 Fi
02/12 San Juan AD 0 - 1 SD Borja Fi
02/12 Calamocha CF 0 - 1 San Lorenzo Flumen Fi
02/12 Sariñena 2 - 1 Binéfar Fi
02/12 La Almunia 4 - 2 Brea Fi
02/12 Illueca 1 - 0 Atlético Monzón Fi
02/12 Tamarite 1 - 2 Almudévar Fi
02/12 Sabiñánigo 1 - 2 Utebo Fi
02/12 Tarazona 2 - 0 Robres Fi
 

Jornada 17ª

06.12.2018
06/12 Binéfar 1 - 3 Tarazona Fi
06/12 Robres 2 - 0 Calamocha CF Fi
06/12 San Lorenzo Flumen 0 - 0 La Almunia Fi
06/12 Villanueva CF 1 - 1 Utebo Fi
06/12 Belchite 97 1 - 1 Sariñena Fi
06/12 Brea 2 - 1 Illueca Fi
06/12 SD Borja 1 - 0 Tamarite Fi
06/12 Almudévar 1 - 0 Sabiñánigo Fi
06/12 Casetas 0 - 5 Zaragoza B Fi
06/12 Atlético Monzón 0 - 3 San Juan AD Fi
 

Jornada 18ª

16.12.2018
16/12 San Juan AD 1 - 0 Brea Fi
16/12 Sariñena 2 - 0 Casetas Fi
16/12 Calamocha CF 1 - 2 Binéfar Fi
16/12 Villanueva CF 0 - 0 Zaragoza B Fi
16/12 La Almunia 1 - 4 Robres Fi
16/12 Illueca 4 - 1 San Lorenzo Flumen Fi
16/12 Tamarite 0 - 1 Atlético Monzón Fi
16/12 Sabiñánigo 1 - 1 SD Borja Fi
16/12 Tarazona 0 - 0 Belchite 97 Fi
16/12 Utebo 0 - 0 Almudévar Fi
 

Jornada 19ª

22.12.2018 - 23.12.2018
22/12 Zaragoza B   -   Sariñena 11:30h.
22/12 San Lorenzo Flumen   -   San Juan AD 15:30h.
22/12 Belchite 97   -   Calamocha CF 15:45h.
22/12 Brea   -   Tamarite 15:45h.
22/12 Casetas   -   Tarazona 16:00h.
22/12 Almudévar   -   Villanueva CF 16:00h.
22/12 Atlético Monzón   -   Sabiñánigo 16:30h.
22/12 Binéfar   -   La Almunia 17:00h.
22/12 Robres   -   Illueca 17:30h.
23/12 SD Borja   -   Utebo 12:00h.
 

Jornada 20ª

06.01.2019
06/01 Belchite 97   -   La Almunia -:-
06/01 Casetas   -   Calamocha CF -:-
06/01 SD Borja   -   Almudévar -:-
06/01 Atlético Monzón   -   Utebo -:-
06/01 Brea   -   Sabiñánigo -:-
06/01 Zaragoza B   -   Tarazona -:-
06/01 Robres   -   San Juan AD -:-
06/01 Binéfar   -   Illueca -:-
06/01 Sariñena   -   Villanueva CF -:-
06/01 San Lorenzo Flumen   -   Tamarite -:-
 

Jornada 21ª

13.01.2019
13/01 Almudévar   -   Atlético Monzón -:-
13/01 Tamarite   -   Robres -:-
13/01 Illueca   -   Belchite 97 -:-
13/01 Villanueva CF   -   SD Borja -:-
13/01 Sabiñánigo   -   San Lorenzo Flumen -:-
13/01 Utebo   -   Brea -:-
13/01 La Almunia   -   Casetas -:-
13/01 Tarazona   -   Sariñena -:-
13/01 San Juan AD   -   Binéfar -:-
13/01 Calamocha CF   -   Zaragoza B -:-
 

Jornada 22ª

20.01.2019
20/01 Zaragoza B   -   La Almunia -:-
20/01 Sariñena   -   Calamocha CF -:-
20/01 Atlético Monzón   -   SD Borja -:-
20/01 Brea   -   Almudévar -:-
20/01 San Lorenzo Flumen   -   Utebo -:-
20/01 Robres   -   Sabiñánigo -:-
20/01 Belchite 97   -   San Juan AD -:-
20/01 Casetas   -   Illueca -:-
20/01 Tarazona   -   Villanueva CF -:-
20/01 Binéfar   -   Tamarite -:-
 

Jornada 23ª

27.01.2019
27/01 Villanueva CF   -   Atlético Monzón -:-
27/01 Utebo   -   Robres -:-
27/01 Tamarite   -   Belchite 97 -:-
27/01 Almudévar   -   San Lorenzo Flumen -:-
27/01 SD Borja   -   Brea -:-
27/01 Calamocha CF   -   Tarazona -:-
27/01 San Juan AD   -   Casetas -:-
27/01 La Almunia   -   Sariñena -:-
27/01 Sabiñánigo   -   Binéfar -:-
27/01 Illueca   -   Zaragoza B -:-
 

Jornada 24ª

03.02.2019
03/02 Brea   -   Atlético Monzón -:-
03/02 Tarazona   -   La Almunia -:-
03/02 San Lorenzo Flumen   -   SD Borja -:-
03/02 Robres   -   Almudévar -:-
03/02 Binéfar   -   Utebo -:-
03/02 Belchite 97   -   Sabiñánigo -:-
03/02 Zaragoza B   -   San Juan AD -:-
03/02 Sariñena   -   Illueca -:-
03/02 Calamocha CF   -   Villanueva CF -:-
03/02 Casetas   -   Tamarite -:-
 

Jornada 25ª

10.02.2019
10/02 Villanueva CF   -   Brea -:-
10/02 Atlético Monzón   -   San Lorenzo Flumen -:-
10/02 SD Borja   -   Robres -:-
10/02 Almudévar   -   Binéfar -:-
10/02 Utebo   -   Belchite 97 -:-
10/02 Sabiñánigo   -   Casetas -:-
10/02 Tamarite   -   Zaragoza B -:-
10/02 San Juan AD   -   Sariñena -:-
10/02 Illueca   -   Tarazona -:-
10/02 La Almunia   -   Calamocha CF -:-
 

Jornada 26ª

17.02.2019
17/02 San Lorenzo Flumen   -   Brea -:-
17/02 Robres   -   Atlético Monzón -:-
17/02 Binéfar   -   SD Borja -:-
17/02 Belchite 97   -   Almudévar -:-
17/02 Casetas   -   Utebo -:-
17/02 Zaragoza B   -   Sabiñánigo -:-
17/02 Sariñena   -   Tamarite -:-
17/02 Tarazona   -   San Juan AD -:-
17/02 Calamocha CF   -   Illueca -:-
17/02 La Almunia   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 27ª

24.02.2019
24/02 Villanueva CF   -   San Lorenzo Flumen -:-
24/02 Brea   -   Robres -:-
24/02 Atlético Monzón   -   Binéfar -:-
24/02 SD Borja   -   Belchite 97 -:-
24/02 Almudévar   -   Casetas -:-
24/02 Utebo   -   Zaragoza B -:-
24/02 Sabiñánigo   -   Sariñena -:-
24/02 Tamarite   -   Tarazona -:-
24/02 San Juan AD   -   Calamocha CF -:-
24/02 Illueca   -   La Almunia -:-
 

Jornada 28ª

03.03.2019
03/03 Robres   -   San Lorenzo Flumen -:-
03/03 Binéfar   -   Brea -:-
03/03 Belchite 97   -   Atlético Monzón -:-
03/03 Casetas   -   SD Borja -:-
03/03 Zaragoza B   -   Almudévar -:-
03/03 Sariñena   -   Utebo -:-
03/03 Tarazona   -   Sabiñánigo -:-
03/03 Calamocha CF   -   Tamarite -:-
03/03 La Almunia   -   San Juan AD -:-
03/03 Illueca   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 29ª

10.03.2019
10/03 Villanueva CF   -   Robres -:-
10/03 San Lorenzo Flumen   -   Binéfar -:-
10/03 Brea   -   Belchite 97 -:-
10/03 Atlético Monzón   -   Casetas -:-
10/03 SD Borja   -   Zaragoza B -:-
10/03 Almudévar   -   Sariñena -:-
10/03 Utebo   -   Tarazona -:-
10/03 Sabiñánigo   -   Calamocha CF -:-
10/03 Tamarite   -   La Almunia -:-
10/03 San Juan AD   -   Illueca -:-
 

Jornada 30ª

17.03.2019
17/03 Binéfar   -   Robres -:-
17/03 Belchite 97   -   San Lorenzo Flumen -:-
17/03 Casetas   -   Brea -:-
17/03 Zaragoza B   -   Atlético Monzón -:-
17/03 Sariñena   -   SD Borja -:-
17/03 Tarazona   -   Almudévar -:-
17/03 Calamocha CF   -   Utebo -:-
17/03 La Almunia   -   Sabiñánigo -:-
17/03 Illueca   -   Tamarite -:-
17/03 San Juan AD   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 31ª

24.03.2019
24/03 Villanueva CF   -   Binéfar -:-
24/03 Robres   -   Belchite 97 -:-
24/03 San Lorenzo Flumen   -   Casetas -:-
24/03 Brea   -   Zaragoza B -:-
24/03 Atlético Monzón   -   Sariñena -:-
24/03 SD Borja   -   Tarazona -:-
24/03 Almudévar   -   Calamocha CF -:-
24/03 Utebo   -   La Almunia -:-
24/03 Sabiñánigo   -   Illueca -:-
24/03 Tamarite   -   San Juan AD -:-
 

Jornada 32ª

31.03.2019
31/03 Belchite 97   -   Binéfar -:-
31/03 Casetas   -   Robres -:-
31/03 Zaragoza B   -   San Lorenzo Flumen -:-
31/03 Sariñena   -   Brea -:-
31/03 Tarazona   -   Atlético Monzón -:-
31/03 Calamocha CF   -   SD Borja -:-
31/03 La Almunia   -   Almudévar -:-
31/03 Illueca   -   Utebo -:-
31/03 San Juan AD   -   Sabiñánigo -:-
31/03 Tamarite   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 33ª

07.04.2019
07/04 Villanueva CF   -   Belchite 97 -:-
07/04 SD Borja   -   La Almunia -:-
07/04 Atlético Monzón   -   Calamocha CF -:-
07/04 Brea   -   Tarazona -:-
07/04 Casetas   -   Binéfar -:-
07/04 Almudévar   -   Illueca -:-
07/04 San Lorenzo Flumen   -   Sariñena -:-
07/04 Robres   -   Zaragoza B -:-
07/04 Utebo   -   San Juan AD -:-
07/04 Sabiñánigo   -   Tamarite -:-
 

Jornada 34ª

14.04.2019
14/04 Casetas   -   Belchite 97 -:-
14/04 Zaragoza B   -   Binéfar -:-
14/04 Sariñena   -   Robres -:-
14/04 Tarazona   -   San Lorenzo Flumen -:-
14/04 Calamocha CF   -   Brea -:-
14/04 La Almunia   -   Atlético Monzón -:-
14/04 Illueca   -   SD Borja -:-
14/04 San Juan AD   -   Almudévar -:-
14/04 Tamarite   -   Utebo -:-
14/04 Sabiñánigo   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 35ª

18.04.2019
18/04 Brea   -   La Almunia -:-
18/04 San Lorenzo Flumen   -   Calamocha CF -:-
18/04 Robres   -   Tarazona -:-
18/04 Villanueva CF   -   Casetas -:-
18/04 SD Borja   -   San Juan AD -:-
18/04 Atlético Monzón   -   Illueca -:-
18/04 Binéfar   -   Sariñena -:-
18/04 Belchite 97   -   Zaragoza B -:-
18/04 Almudévar   -   Tamarite -:-
18/04 Utebo   -   Sabiñánigo -:-
 

Jornada 36ª

28.04.2019
28/04 Zaragoza B   -   Casetas -:-
28/04 Sariñena   -   Belchite 97 -:-
28/04 Tarazona   -   Binéfar -:-
28/04 Calamocha CF   -   Robres -:-
28/04 La Almunia   -   San Lorenzo Flumen -:-
28/04 Illueca   -   Brea -:-
28/04 San Juan AD   -   Atlético Monzón -:-
28/04 Tamarite   -   SD Borja -:-
28/04 Sabiñánigo   -   Almudévar -:-
28/04 Utebo   -   Villanueva CF -:-
 

Jornada 37ª

05.05.2019
05/05 Zaragoza B   -   Villanueva CF -:-
05/05 Casetas   -   Sariñena -:-
05/05 Belchite 97   -   Tarazona -:-
05/05 Binéfar   -   Calamocha CF -:-
05/05 Robres   -   La Almunia -:-
05/05 San Lorenzo Flumen   -   Illueca -:-
05/05 Brea   -   San Juan AD -:-
05/05 Atlético Monzón   -   Tamarite -:-
05/05 SD Borja   -   Sabiñánigo -:-
05/05 Almudévar   -   Utebo -:-
 

Jornada 38ª

12.05.2019
12/05 Sariñena   -   Zaragoza B -:-
12/05 Tarazona   -   Casetas -:-
12/05 Calamocha CF   -   Belchite 97 -:-
12/05 La Almunia   -   Binéfar -:-
12/05 Illueca   -   Robres -:-
12/05 San Juan AD   -   San Lorenzo Flumen -:-
12/05 Tamarite   -   Brea -:-
12/05 Sabiñánigo   -   Atlético Monzón -:-
12/05 Utebo   -   SD Borja -:-
12/05 Villanueva CF   -   Almudévar -:-
 

Buscador de deportes