Calendari de Tercera divisió del Grup 3

Jornada 1ª

25.08.2018 - 26.08.2018
25/08 Ribamontan Mar 0 - 1 Escobedo Fi
25/08 Torina 2 - 1 Cultural Guarnizo Fi
25/08 Barreda 1 - 0 Vimenor Fi
25/08 Cayón 0 - 0 Racing B Fi
25/08 Tropezón 0 - 1 Bezana Fi
25/08 Velarde 2 - 0 CD Naval Fi
25/08 Solares 1 - 1 Laredo Fi
26/08 Siete Villas 1 - 1 Sámano Fi
26/08 Atlético Albericia 4 - 0 Rinconeda Polanco Fi
26/08 Textil Escudo 3 - 1 Revilla Fi
 

Jornada 2ª

01.09.2018 - 02.09.2018
01/09 Sámano 1 - 0 Ribamontan Mar Fi
01/09 CD Naval 1 - 3 Barreda Fi
01/09 Cultural Guarnizo 1 - 4 Velarde Fi
01/09 Escobedo 2 - 1 Textil Escudo Fi
01/09 Laredo 1 - 1 Atlético Albericia Fi
01/09 Revilla 0 - 1 Cayón Fi
02/09 Racing B 0 - 0 Torina Fi
02/09 Rinconeda Polanco 2 - 2 Siete Villas Fi
02/09 Vimenor 1 - 2 Tropezón Fi
02/09 Bezana 3 - 0 Solares Fi
 

Jornada 3ª

08.09.2018 - 09.09.2018
08/09 Atlético Albericia 3 - 2 Bezana Fi
08/09 Ribamontan Mar 3 - 1 Rinconeda Polanco Fi
08/09 Torina 3 - 2 Revilla Fi
08/09 Solares 0 - 1 Vimenor Fi
09/09 Cultural Guarnizo 0 - 2 Racing B Fi
09/09 Siete Villas 0 - 5 Laredo Fi
09/09 Tropezón 2 - 1 CD Naval Fi
09/09 Cayón 1 - 2 Escobedo Fi
09/09 Textil Escudo 1 - 1 Sámano Fi
09/09 Velarde 1 - 3 Barreda Fi
 

Jornada 4ª

14.09.2018 - 16.09.2018
14/09 Bezana 1 - 1 Siete Villas Fi
15/09 Sámano 0 - 1 Cayón Fi
15/09 Barreda 3 - 2 Tropezón Fi
15/09 Revilla 2 - 1 Cultural Guarnizo Fi
16/09 Racing B 3 - 0 Velarde Fi
16/09 Rinconeda Polanco 3 - 2 Textil Escudo Fi
16/09 CD Naval 1 - 4 Solares Fi
16/09 Escobedo 5 - 0 Torina Fi
16/09 Laredo 5 - 0 Ribamontan Mar Fi
16/09 Vimenor 4 - 1 Atlético Albericia Fi
 

Jornada 5ª

22.09.2018 - 23.09.2018
22/09 Solares 1 - 1 Barreda Fi
22/09 Ribamontan Mar 1 - 2 Bezana Fi
22/09 Atlético Albericia 2 - 1 CD Naval Fi
22/09 Cultural Guarnizo 5 - 0 Escobedo Fi
22/09 Torina 1 - 0 Sámano Fi
23/09 Siete Villas 4 - 0 Vimenor Fi
23/09 Racing B 1 - 1 Revilla Fi
23/09 Cayón 4 - 2 Rinconeda Polanco Fi
23/09 Velarde 0 - 3 Tropezón Fi
23/09 Textil Escudo 1 - 0 Laredo Fi
 

Jornada 6ª

29.09.2018 - 30.09.2018
29/09 Escobedo 1 - 0 Racing B Fi
29/09 Sámano 2 - 1 Cultural Guarnizo Fi
29/09 CD Naval 3 - 3 Siete Villas Fi
29/09 Laredo 1 - 0 Cayón Fi
29/09 Revilla 0 - 4 Velarde Fi
30/09 Barreda 1 - 2 Atlético Albericia Fi
30/09 Rinconeda Polanco 0 - 1 Torina Fi
30/09 Vimenor 1 - 0 Ribamontan Mar Fi
30/09 Tropezón 3 - 0 Solares Fi
30/09 Bezana 0 - 0 Textil Escudo Fi
 

Jornada 7ª

06.10.2018 - 07.10.2018
06/10 Ribamontan Mar 5 - 0 CD Naval Fi
06/10 Atlético Albericia 1 - 1 Tropezón Fi
07/10 Revilla 0 - 2 Escobedo Fi
07/10 Siete Villas 1 - 2 Barreda Fi
07/10 Racing B 2 - 0 Sámano Fi
07/10 Cayón 2 - 1 Bezana Fi
07/10 Cultural Guarnizo 1 - 0 Rinconeda Polanco Fi
07/10 Torina 0 - 2 Laredo Fi
07/10 Textil Escudo 1 - 3 Vimenor Fi
07/10 Velarde 0 - 2 Solares Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2018 - 14.10.2018
12/10 Barreda 2 - 0 Ribamontan Mar Fi
12/10 Escobedo 2 - 1 Velarde Fi
12/10 Tropezón 1 - 2 Siete Villas Fi
12/10 Vimenor 0 - 1 Cayón Fi
12/10 Laredo 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
12/10 Solares 0 - 0 Atlético Albericia Fi
13/10 Sámano 2 - 0 Revilla Fi
13/10 Bezana 2 - 0 Torina Fi
13/10 CD Naval 1 - 1 Textil Escudo Fi
14/10 Rinconeda Polanco 0 - 1 Racing B Fi
 

Jornada 9ª

20.10.2018 - 21.10.2018
20/10 Cayón 4 - 0 CD Naval Fi
20/10 Ribamontan Mar 2 - 2 Tropezón Fi
20/10 Escobedo 1 - 1 Sámano Fi
20/10 Cultural Guarnizo 1 - 2 Bezana Fi
21/10 Revilla 1 - 0 Rinconeda Polanco Fi
21/10 Siete Villas 0 - 2 Solares Fi
21/10 Racing B 2 - 1 Laredo Fi
21/10 Torina 3 - 4 Vimenor Fi
21/10 Velarde 1 - 0 Atlético Albericia Fi
21/10 Textil Escudo 2 - 0 Barreda Fi
 

Jornada 10ª

27.10.2018 - 28.10.2018
27/10 Solares 2 - 1 Ribamontan Mar Fi
27/10 Sámano 3 - 0 Velarde Fi
27/10 Barreda 0 - 0 Cayón Fi
27/10 Bezana 2 - 1 Racing B Fi
27/10 Atlético Albericia 2 - 0 Siete Villas Fi
27/10 Vimenor 2 - 2 Cultural Guarnizo Fi
27/10 Laredo 5 - 1 Revilla Fi
27/10 CD Naval 1 - 3 Torina Fi
28/10 Rinconeda Polanco 1 - 1 Escobedo Fi
28/10 Tropezón 1 - 1 Textil Escudo Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2018 - 04.11.2018
01/11 Racing B 3 - 0 Vimenor Fi
01/11 Ribamontan Mar 2 - 0 Atlético Albericia Fi
01/11 Cultural Guarnizo 1 - 1 CD Naval Fi
01/11 Revilla 2 - 2 Bezana Fi
03/11 Sámano 3 - 0 Rinconeda Polanco Fi
03/11 Torina 2 - 3 Barreda Fi
03/11 Escobedo 1 - 1 Laredo Fi
03/11 Velarde 1 - 0 Siete Villas Fi
04/11 Cayón 0 - 1 Tropezón Fi
04/11 Textil Escudo 2 - 1 Solares Fi
 

Jornada 12ª

10.11.2018 - 11.11.2018
10/11 Barreda 1 - 1 Cultural Guarnizo Fi
10/11 Solares 1 - 3 Cayón Fi
10/11 Laredo 1 - 0 Sámano Fi
10/11 Bezana 1 - 1 Escobedo Fi
10/11 CD Naval 1 - 1 Racing B Fi
10/11 Atlético Albericia 1 - 0 Textil Escudo Fi
11/11 Siete Villas 0 - 0 Ribamontan Mar Fi
11/11 Rinconeda Polanco 1 - 2 Velarde Fi
11/11 Tropezón 1 - 0 Torina Fi
11/11 Vimenor 3 - 1 Revilla Fi
 

Jornada 13ª

17.11.2018 - 18.11.2018
17/11 Sámano 3 - 2 Bezana Fi
17/11 Escobedo 1 - 1 Vimenor Fi
17/11 Cultural Guarnizo 0 - 1 Tropezón Fi
17/11 Velarde 0 - 0 Ribamontan Mar Fi
18/11 Revilla 5 - 2 CD Naval Fi
18/11 Rinconeda Polanco 2 - 2 Laredo Fi
18/11 Torina 0 - 0 Solares Fi
18/11 Cayón 3 - 1 Atlético Albericia Fi
18/11 Racing B 4 - 3 Barreda Fi
18/11 Textil Escudo 4 - 1 Siete Villas Fi
 

Jornada 14ª

24.11.2018 - 25.11.2018
24/11 Solares 0 - 0 Cultural Guarnizo Fi
24/11 Bezana 1 - 0 Rinconeda Polanco Fi
24/11 Atlético Albericia 3 - 1 Torina Fi
24/11 Laredo 3 - 1 Velarde Fi
25/11 Barreda 2 - 2 Revilla Fi
25/11 Siete Villas 2 - 1 Cayón Fi
25/11 Ribamontan Mar 1 - 0 Textil Escudo Fi
25/11 CD Naval 0 - 1 Escobedo Fi
25/11 Tropezón 1 - 1 Racing B Fi
25/11 Vimenor 0 - 1 Sámano Fi
 

Jornada 15ª

01.12.2018 - 02.12.2018
01/12 Sámano 1 - 1 CD Naval Fi
01/12 Cultural Guarnizo 0 - 1 Atlético Albericia Fi
01/12 Escobedo 4 - 2 Barreda Fi
01/12 Laredo 2 - 0 Bezana Fi
01/12 Velarde 1 - 0 Textil Escudo Fi
01/12 Revilla 0 - 0 Tropezón Fi
02/12 Racing B 3 - 0 Solares Fi
02/12 Torina 1 - 0 Siete Villas Fi
02/12 Cayón 0 - 1 Ribamontan Mar Fi
02/12 Rinconeda Polanco 1 - 1 Vimenor Fi
 

Jornada 16ª

06.12.2018 - 09.12.2018
06/12 Siete Villas 1 - 0 Cultural Guarnizo Fi
06/12 CD Naval 3 - 1 Rinconeda Polanco Fi
06/12 Solares 0 - 3 Revilla Fi
06/12 Atlético Albericia 1 - 1 Racing B Fi
08/12 Barreda 3 - 1 Sámano Fi
08/12 Ribamontan Mar 2 - 0 Torina Fi
08/12 Bezana 2 - 0 Velarde Fi
09/12 Vimenor 2 - 0 Laredo Fi
09/12 Tropezón 1 - 1 Escobedo Fi
09/12 Textil Escudo 0 - 2 Cayón Fi
 

Jornada 17ª

15.12.2018 - 16.12.2018
15/12 Sámano 1 - 3 Tropezón Fi
15/12 Cultural Guarnizo 0 - 1 Ribamontan Mar Fi
15/12 Escobedo 1 - 0 Solares Fi
15/12 Bezana 4 - 2 Vimenor Fi
15/12 Laredo 2 - 0 CD Naval Fi
15/12 Rinconeda Polanco 1 - 1 Barreda Fi
15/12 Revilla 1 - 1 Atlético Albericia Fi
16/12 Racing B 1 - 1 Siete Villas Fi
16/12 Torina 2 - 1 Textil Escudo Fi
16/12 Velarde 0 - 1 Cayón Fi
 

Jornada 18ª

22.12.2018 - 23.12.2018
22/12 Ribamontan Mar 1 - 1 Racing B Fi
22/12 CD Naval 1 - 2 Bezana Fi
22/12 Barreda 0 - 5 Laredo Fi
22/12 Cayón 1 - 0 Torina Fi
22/12 Siete Villas 2 - 1 Revilla Fi
22/12 Solares 2 - 1 Sámano Fi
22/12 Velarde 1 - 1 Vimenor Fi
22/12 Atlético Albericia 0 - 0 Escobedo Fi
22/12 Tropezón 0 - 1 Rinconeda Polanco Fi
23/12 Textil Escudo 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
 

Jornada 19ª

05.01.2019 - 06.01.2019
05/01 Sámano 3 - 2 Atlético Albericia Fi
05/01 Cultural Guarnizo 2 - 2 Cayón Fi
05/01 Bezana 0 - 1 Barreda Fi
05/01 Laredo 1 - 3 Tropezón Fi
05/01 Rinconeda Polanco 2 - 3 Solares Fi
05/01 Escobedo 4 - 1 Siete Villas Fi
05/01 Revilla 4 - 0 Ribamontan Mar Fi
06/01 Racing B 1 - 0 Textil Escudo Fi
06/01 Torina 3 - 1 Velarde Fi
06/01 Vimenor 4 - 1 CD Naval Fi
 

Jornada 20ª

12.01.2019 - 13.01.2019
12/01 Cultural Guarnizo 0 - 1 Torina Fi
12/01 Sámano 2 - 0 Siete Villas Fi
12/01 Escobedo 1 - 0 Ribamontan Mar Fi
12/01 Bezana 1 - 1 Tropezón Fi
12/01 Laredo 2 - 1 Solares Fi
12/01 Revilla 1 - 3 Textil Escudo Fi
13/01 Rinconeda Polanco 1 - 1 Atlético Albericia Fi
13/01 Racing B 0 - 0 Cayón Fi
13/01 Vimenor 2 - 2 Barreda Fi
13/01 CD Naval 1 - 0 Velarde Fi
 

Jornada 21ª

19.01.2019 - 20.01.2019
19/01 Ribamontan Mar 2 - 0 Sámano Fi
19/01 Barreda 0 - 1 CD Naval Fi
19/01 Solares 1 - 2 Bezana Fi
19/01 Atlético Albericia 0 - 3 Laredo Fi
19/01 Velarde 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
20/01 Siete Villas 3 - 0 Rinconeda Polanco Fi
20/01 Torina 1 - 1 Racing B Fi
20/01 Cayón 8 - 0 Revilla Fi
20/01 Textil Escudo 0 - 1 Escobedo Fi
20/01 Tropezón 2 - 0 Vimenor Fi
 

Jornada 22ª

26.01.2019 - 27.01.2019
26/01 CD Naval 0 - 6 Tropezón Fi
26/01 Sámano 2 - 0 Textil Escudo Fi
26/01 Barreda 2 - 1 Velarde Fi
26/01 Escobedo 1 - 1 Cayón Fi
26/01 Bezana 1 - 0 Atlético Albericia Fi
26/01 Laredo 2 - 1 Siete Villas Fi
26/01 Revilla 3 - 3 Torina Fi
27/01 Racing B 5 - 0 Cultural Guarnizo Fi
27/01 Vimenor 1 - 0 Solares Fi
27/01 Rinconeda Polanco 0 - 0 Ribamontan Mar Fi
 

Jornada 23ª

02.02.2019 - 27.02.2019
02/02 Ribamontan Mar 0 - 2 Laredo Fi
02/02 Cultural Guarnizo 3 - 0 Revilla Fi
02/02 Atlético Albericia 1 - 1 Vimenor Fi
03/02 Siete Villas 0 - 0 Bezana Fi
03/02 Cayón 2 - 1 Sámano Fi
03/02 Torina 2 - 2 Escobedo Fi
03/02 Tropezón 2 - 1 Barreda Fi
03/02 Textil Escudo 3 - 0 Rinconeda Polanco Fi
03/02 Velarde 0 - 3 Racing B Fi
27/02 Solares 1 - 1 CD Naval Fi
 

Jornada 24ª

09.02.2019 - 10.02.2019
09/02 Barreda 1 - 1 Solares Fi
09/02 Sámano 3 - 1 Torina Fi
09/02 Bezana 2 - 2 Ribamontan Mar Fi
09/02 Escobedo 3 - 0 Cultural Guarnizo Fi
09/02 CD Naval 0 - 4 Atlético Albericia Fi
09/02 Revilla 1 - 2 Racing B Fi
09/02 Laredo 3 - 1 Textil Escudo Fi
10/02 Rinconeda Polanco 2 - 3 Cayón Fi
10/02 Vimenor 2 - 1 Siete Villas Fi
10/02 Tropezón 3 - 0 Velarde Fi
 

Jornada 25ª

16.02.2019 - 17.02.2019
16/02 Cultural Guarnizo 0 - 1 Sámano Fi
16/02 Ribamontan Mar 0 - 1 Vimenor Fi
16/02 Solares 0 - 0 Tropezón Fi
16/02 Atlético Albericia 0 - 0 Barreda Fi
16/02 Velarde 2 - 4 Revilla Fi
17/02 Racing B 2 - 0 Escobedo Fi
17/02 Siete Villas 3 - 1 CD Naval Fi
17/02 Torina 3 - 1 Rinconeda Polanco Fi
17/02 Cayón 0 - 1 Laredo Fi
17/02 Textil Escudo 2 - 1 Bezana Fi
 

Jornada 26ª

23.02.2019 - 24.02.2019
23/02 Sámano 1 - 1 Racing B Fi
23/02 CD Naval 1 - 2 Ribamontan Mar Fi
23/02 Barreda 0 - 1 Siete Villas Fi
23/02 Solares 2 - 1 Velarde Fi
23/02 Bezana 1 - 4 Cayón Fi
23/02 Laredo 0 - 0 Torina Fi
24/02 Escobedo 6 - 0 Revilla Fi
24/02 Rinconeda Polanco 2 - 1 Cultural Guarnizo Fi
24/02 Vimenor 1 - 1 Textil Escudo Fi
24/02 Tropezón 2 - 0 Atlético Albericia Fi
 

Jornada 27ª

02.03.2019 - 03.03.2019
02/03 Racing B 0 - 0 Rinconeda Polanco Fi
02/03 Cultural Guarnizo 0 - 2 Laredo Fi
02/03 Ribamontan Mar 0 - 2 Barreda Fi
02/03 Atlético Albericia 2 - 2 Solares Fi
02/03 Velarde 1 - 4 Escobedo Fi
03/03 Siete Villas 1 - 3 Tropezón Fi
03/03 Revilla 3 - 1 Sámano Fi
03/03 Torina 0 - 2 Bezana Fi
03/03 Cayón 5 - 0 Vimenor Fi
03/03 Textil Escudo 1 - 1 CD Naval Fi
 

Jornada 28ª

09.03.2019 - 10.03.2019
09/03 Solares 0 - 0 Siete Villas Fi
09/03 Barreda 1 - 3 Textil Escudo Fi
09/03 Sámano 0 - 0 Escobedo Fi
09/03 Bezana 3 - 1 Cultural Guarnizo Fi
09/03 Atlético Albericia 3 - 0 Velarde Fi
09/03 Laredo 0 - 0 Racing B Fi
10/03 Rinconeda Polanco 2 - 2 Revilla Fi
10/03 CD Naval 0 - 0 Cayón Fi
10/03 Tropezón 1 - 1 Ribamontan Mar Fi
10/03 Vimenor 0 - 2 Torina Fi
 

Jornada 29ª

16.03.2019 - 17.03.2019
16/03 Escobedo 8 - 1 Rinconeda Polanco Fi
16/03 Cultural Guarnizo 1 - 2 Vimenor Fi
16/03 Ribamontan Mar 1 - 1 Solares Fi
16/03 Velarde 4 - 3 Sámano Fi
16/03 Revilla 0 - 2 Laredo Fi
17/03 Siete Villas 1 - 0 Atlético Albericia Fi
17/03 Racing B 3 - 0 Bezana Fi
17/03 Torina 5 - 0 CD Naval Fi
17/03 Cayón 1 - 0 Barreda Fi
17/03 Textil Escudo 1 - 3 Tropezón Fi
 

Jornada 30ª

23.03.2019 - 24.03.2019
23/03 Solares 0 - 1 Textil Escudo Fi
23/03 Barreda 1 - 3 Torina Fi
23/03 Atlético Albericia 0 - 1 Ribamontan Mar Fi
23/03 Vimenor 1 - 1 Racing B Fi
23/03 CD Naval 0 - 3 Cultural Guarnizo Fi
23/03 Laredo 1 - 2 Escobedo Fi
23/03 Bezana 3 - 0 Revilla Fi
24/03 Rinconeda Polanco 2 - 5 Sámano Fi
24/03 Siete Villas 0 - 0 Velarde Fi
24/03 Tropezón 1 - 0 Cayón Fi
 

Jornada 31ª

30.03.2019 - 31.03.2019
30/03 Escobedo 5 - 1 Bezana Fi
30/03 Cultural Guarnizo 1 - 0 Barreda Fi
30/03 Sámano 1 - 2 Laredo Fi
30/03 Velarde 2 - 2 Rinconeda Polanco Fi
31/03 Ribamontan Mar 0 - 0 Siete Villas Fi
31/03 Revilla 1 - 2 Vimenor Fi
31/03 Racing B 7 - 0 CD Naval Fi
31/03 Textil Escudo 2 - 0 Atlético Albericia Fi
31/03 Torina 1 - 3 Tropezón Fi
31/03 Cayón 2 - 0 Solares Fi
 

Jornada 32ª

06.04.2019 - 07.04.2019
06/04 Solares 2 - 1 Torina Fi
06/04 Bezana 2 - 0 Sámano Fi
06/04 Barreda 1 - 2 Racing B Fi
06/04 Atlético Albericia 0 - 1 Cayón Fi
06/04 Ribamontan Mar 0 - 0 Velarde Fi
06/04 Vimenor 0 - 3 Escobedo Fi
06/04 CD Naval 3 - 0 Revilla Fi
06/04 Laredo 4 - 1 Rinconeda Polanco Fi
07/04 Siete Villas 2 - 0 Textil Escudo Fi
07/04 Tropezón 5 - 3 Cultural Guarnizo Fi
 

Jornada 33ª

13.04.2019 - 14.04.2019
13/04 Sámano 3 - 1 Vimenor Fi
13/04 Escobedo 3 - 1 CD Naval Fi
13/04 Cayón 0 - 0 Siete Villas Fi
13/04 Revilla 1 - 0 Barreda Fi
13/04 Textil Escudo 1 - 0 Ribamontan Mar Fi
13/04 Velarde 0 - 2 Laredo Fi
14/04 Racing B 4 - 0 Tropezón Fi
14/04 Rinconeda Polanco 1 - 2 Bezana Fi
14/04 Cultural Guarnizo 1 - 1 Solares Fi
14/04 Torina 2 - 1 Atlético Albericia Fi
 

Jornada 34ª

17.04.2019 - 21.04.2019
17/04 Tropezón 4 - 0 Revilla Fi
18/04 Barreda 0 - 4 Escobedo Fi
18/04 Ribamontan Mar 1 - 2 Cayón Fi
18/04 Solares 0 - 0 Racing B Fi
18/04 Atlético Albericia 0 - 1 Cultural Guarnizo Fi
18/04 Bezana 1 - 1 Laredo Fi
18/04 Textil Escudo 2 - 0 Velarde Fi
18/04 Siete Villas 2 - 2 Torina Fi
20/04 CD Naval 2 - 3 Sámano Fi
21/04 Vimenor 2 - 0 Rinconeda Polanco Fi
 

Jornada 35ª

27.04.2019 - 28.04.2019
27/04 Cultural Guarnizo 3 - 2 Siete Villas Fi
27/04 Sámano 2 - 0 Barreda Fi
27/04 Torina 2 - 2 Ribamontan Mar Fi
27/04 Velarde 2 - 0 Bezana Fi
27/04 Rinconeda Polanco 2 - 3 CD Naval Fi
27/04 Revilla 1 - 1 Solares Fi
27/04 Laredo 1 - 0 Vimenor Fi
28/04 Racing B 2 - 2 Atlético Albericia Fi
28/04 Escobedo 2 - 0 Tropezón Fi
28/04 Cayón 1 - 0 Textil Escudo Fi
 

Jornada 36ª

04.05.2019 - 05.05.2019
04/05 Solares 0 - 0 Escobedo Fi
04/05 Atlético Albericia 1 - 2 Revilla Fi
04/05 CD Naval 1 - 3 Laredo Fi
04/05 Barreda 2 - 1 Rinconeda Polanco Fi
04/05 Ribamontan Mar 1 - 0 Cultural Guarnizo Fi
05/05 Siete Villas 1 - 1 Racing B Fi
05/05 Tropezón 2 - 0 Sámano Fi
05/05 Vimenor 2 - 3 Bezana Fi
05/05 Textil Escudo 5 - 1 Torina Fi
05/05 Cayón 6 - 0 Velarde Fi
 

Jornada 37ª

11.05.2019
11/05 Vimenor 1 - 1 Velarde Fi
11/05 Bezana 3 - 1 CD Naval Fi
11/05 Laredo 1 - 0 Barreda Fi
11/05 Rinconeda Polanco 1 - 6 Tropezón Fi
11/05 Sámano 1 - 0 Solares Fi
11/05 Escobedo 3 - 2 Atlético Albericia Fi
11/05 Revilla 2 - 1 Siete Villas Fi
11/05 Racing B 0 - 1 Ribamontan Mar Fi
11/05 Cultural Guarnizo 2 - 1 Textil Escudo Fi
11/05 Torina 3 - 2 Cayón Fi
 

Jornada 38ª

18.05.2019
18/05 Siete Villas 0 - 1 Escobedo Fi
18/05 CD Naval 0 - 2 Vimenor Fi
18/05 Barreda 3 - 2 Bezana Fi
18/05 Tropezón 1 - 1 Laredo Fi
18/05 Solares 1 - 0 Rinconeda Polanco Fi
18/05 Atlético Albericia 0 - 0 Sámano Fi
18/05 Ribamontan Mar 2 - 0 Revilla Fi
18/05 Textil Escudo 2 - 0 Racing B Fi
18/05 Cayón 1 - 1 Cultural Guarnizo Fi
18/05 Velarde 1 - 0 Torina Fi
 

Buscador de deportes