Calendari de Tercera divisió del Grup 4

Jornada 1ª

25.08.2018 - 26.08.2018
25/08 Club Bermeo 1 - 1 Beasain Fi
25/08 Pasaia KE 1 - 2 Sestao Fi
25/08 Ordizia 0 - 5 Portugalete Fi
25/08 UD San Pedro 0 - 2 Real Sociedad C Fi
25/08 Zamudio 3 - 2 Balmaseda Fi
25/08 Amurrio 1 - 0 Lagun Onak Fi
25/08 Sodupe 1 - 4 Alavés B Fi
26/08 Santurtzi 0 - 1 Santutxu Fi
26/08 Baskonia 2 - 2 Deusto Fi
26/08 San Ignacio 3 - 0 Somorrostro Fi
 

Jornada 2ª

01.09.2018 - 02.09.2018
01/09 Balmaseda 2 - 0 Santurtzi Fi
01/09 Beasain 1 - 1 Sodupe Fi
01/09 Lagun Onak 4 - 0 Club Bermeo Fi
02/09 Santutxu 0 - 0 Ordizia Fi
02/09 Alavés B 3 - 0 UD San Pedro Fi
02/09 Portugalete 3 - 0 Pasaia KE Fi
02/09 Real Sociedad C 6 - 0 Zamudio Fi
02/09 Deusto 1 - 0 Amurrio Fi
02/09 Somorrostro 2 - 1 Baskonia Fi
02/09 Sestao 2 - 2 San Ignacio Fi
 

Jornada 3ª

08.09.2018 - 09.09.2018
08/09 Club Bermeo 1 - 1 Deusto Fi
08/09 Pasaia KE 0 - 0 Santutxu Fi
08/09 UD San Pedro 2 - 1 Beasain Fi
08/09 San Ignacio 1 - 1 Portugalete Fi
08/09 Balmaseda 0 - 1 Real Sociedad C Fi
08/09 Zamudio 1 - 3 Alavés B Fi
08/09 Sodupe 1 - 1 Lagun Onak Fi
08/09 Baskonia 0 - 1 Sestao Fi
09/09 Amurrio 1 - 4 Somorrostro Fi
09/09 Santurtzi 2 - 2 Ordizia Fi
 

Jornada 4ª

15.09.2018 - 16.09.2018
15/09 Portugalete 2 - 1 Baskonia Fi
15/09 Ordizia 0 - 1 Pasaia KE Fi
15/09 Beasain 3 - 1 Zamudio Fi
15/09 Lagun Onak 3 - 2 UD San Pedro Fi
16/09 Santutxu 1 - 4 San Ignacio Fi
16/09 Alavés B 0 - 2 Balmaseda Fi
16/09 Somorrostro 5 - 0 Club Bermeo Fi
16/09 Sestao 6 - 0 Amurrio Fi
16/09 Deusto 0 - 0 Sodupe Fi
16/09 Real Sociedad C 0 - 1 Santurtzi Fi
 

Jornada 5ª

22.09.2018 - 23.09.2018
22/09 Baskonia 0 - 2 Santutxu Fi
22/09 Balmaseda 1 - 1 Beasain Fi
22/09 Zamudio 4 - 2 Lagun Onak Fi
22/09 UD San Pedro 2 - 2 Deusto Fi
22/09 Sodupe 1 - 0 Somorrostro Fi
22/09 Club Bermeo 0 - 4 Sestao Fi
22/09 Real Sociedad C 0 - 0 Alavés B Fi
23/09 Santurtzi 0 - 0 Pasaia KE Fi
23/09 San Ignacio 1 - 0 Ordizia Fi
23/09 Amurrio 2 - 1 Portugalete Fi
 

Jornada 6ª

29.09.2018 - 30.09.2018
29/09 Pasaia KE 2 - 0 San Ignacio Fi
29/09 Lagun Onak 1 - 2 Balmaseda Fi
29/09 Beasain 1 - 0 Real Sociedad C Fi
29/09 Somorrostro 1 - 0 UD San Pedro Fi
30/09 Santutxu 2 - 0 Amurrio Fi
30/09 Alavés B 0 - 0 Santurtzi Fi
30/09 Portugalete 2 - 0 Club Bermeo Fi
30/09 Ordizia 2 - 2 Baskonia Fi
30/09 Sestao 2 - 1 Sodupe Fi
30/09 Deusto 0 - 1 Zamudio Fi
 

Jornada 7ª

06.10.2018 - 07.10.2018
06/10 Club Bermeo 0 - 0 Santutxu Fi
06/10 Zamudio 1 - 2 Somorrostro Fi
06/10 Sodupe 0 - 3 Portugalete Fi
06/10 UD San Pedro 3 - 4 Sestao Fi
06/10 Real Sociedad C 0 - 1 Lagun Onak Fi
07/10 Santurtzi 1 - 1 San Ignacio Fi
07/10 Alavés B 2 - 0 Beasain Fi
07/10 Amurrio 1 - 0 Ordizia Fi
07/10 Balmaseda 3 - 1 Deusto Fi
07/10 Baskonia 3 - 0 Pasaia KE Fi
 

Jornada 8ª

11.10.2018 - 13.10.2018
11/10 Sestao 0 - 0 Zamudio Fi
12/10 Santutxu 1 - 0 Sodupe Fi
12/10 Portugalete 2 - 0 UD San Pedro Fi
12/10 Pasaia KE 2 - 1 Amurrio Fi
12/10 San Ignacio 0 - 1 Baskonia Fi
12/10 Deusto 0 - 0 Real Sociedad C Fi
12/10 Ordizia 2 - 2 Club Bermeo Fi
12/10 Beasain 1 - 0 Santurtzi Fi
12/10 Somorrostro 1 - 1 Balmaseda Fi
13/10 Lagun Onak 1 - 1 Alavés B Fi
 

Jornada 9ª

20.10.2018 - 21.10.2018
20/10 Beasain 4 - 1 Lagun Onak Fi
20/10 Zamudio 0 - 4 Portugalete Fi
20/10 Club Bermeo 2 - 0 Pasaia KE Fi
20/10 Amurrio 0 - 0 San Ignacio Fi
20/10 Real Sociedad C 3 - 3 Somorrostro Fi
20/10 UD San Pedro 0 - 1 Santutxu Fi
20/10 Balmaseda 3 - 0 Sestao Fi
21/10 Santurtzi 2 - 2 Baskonia Fi
21/10 Alavés B 3 - 1 Deusto Fi
21/10 Sodupe 1 - 1 Ordizia Fi
 

Jornada 10ª

27.10.2018 - 28.10.2018
27/10 Ordizia 2 - 1 UD San Pedro Fi
27/10 Pasaia KE 0 - 3 Sodupe Fi
27/10 Lagun Onak 0 - 0 Santurtzi Fi
27/10 Deusto 2 - 1 Beasain Fi
28/10 Santutxu 2 - 0 Zamudio Fi
28/10 Portugalete 1 - 0 Balmaseda Fi
28/10 San Ignacio 4 - 0 Club Bermeo Fi
28/10 Baskonia 2 - 2 Amurrio Fi
28/10 Somorrostro 3 - 2 Alavés B Fi
28/10 Sestao 2 - 3 Real Sociedad C Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2018 - 03.11.2018
01/11 UD San Pedro 0 - 0 Pasaia KE Fi
01/11 Santurtzi 1 - 0 Amurrio Fi
01/11 Zamudio 2 - 2 Ordizia Fi
01/11 Lagun Onak 1 - 1 Deusto Fi
01/11 Balmaseda 1 - 1 Santutxu Fi
03/11 Alavés B 0 - 3 Sestao Fi
03/11 Beasain 1 - 0 Somorrostro Fi
03/11 Club Bermeo 0 - 1 Baskonia Fi
03/11 Sodupe 1 - 1 San Ignacio Fi
03/11 Real Sociedad C 3 - 1 Portugalete Fi
 

Jornada 12ª

10.11.2018 - 11.11.2018
10/11 Pasaia KE 2 - 1 Zamudio Fi
10/11 Deusto 1 - 2 Santurtzi Fi
10/11 Ordizia 0 - 1 Balmaseda Fi
11/11 Santutxu 0 - 3 Real Sociedad C Fi
11/11 Portugalete 1 - 0 Alavés B Fi
11/11 Baskonia 2 - 0 Sodupe Fi
11/11 San Ignacio 2 - 0 UD San Pedro Fi
11/11 Amurrio 2 - 0 Club Bermeo Fi
11/11 Sestao 1 - 1 Beasain Fi
11/11 Somorrostro 1 - 0 Lagun Onak Fi
 

Jornada 13ª

17.11.2018 - 18.11.2018
17/11 Lagun Onak 0 - 1 Sestao Fi
17/11 Beasain 0 - 1 Portugalete Fi
17/11 Zamudio 1 - 4 San Ignacio Fi
17/11 Balmaseda 0 - 1 Pasaia KE Fi
17/11 Sodupe 1 - 0 Amurrio Fi
17/11 Deusto 0 - 1 Somorrostro Fi
17/11 UD San Pedro 2 - 1 Baskonia Fi
18/11 Santurtzi 2 - 1 Club Bermeo Fi
18/11 Alavés B 5 - 1 Santutxu Fi
18/11 Real Sociedad C 3 - 0 Ordizia Fi
 

Jornada 14ª

24.11.2018 - 25.11.2018
24/11 Pasaia KE 0 - 0 Real Sociedad C Fi
24/11 Portugalete 2 - 0 Lagun Onak Fi
24/11 Ordizia 2 - 2 Alavés B Fi
24/11 Baskonia 3 - 1 Zamudio Fi
24/11 Club Bermeo 2 - 2 Sodupe Fi
25/11 Santutxu 0 - 0 Beasain Fi
25/11 San Ignacio 1 - 3 Balmaseda Fi
25/11 Amurrio 3 - 3 UD San Pedro Fi
25/11 Somorrostro 2 - 1 Santurtzi Fi
25/11 Sestao 3 - 1 Deusto Fi
 

Jornada 15ª

01.12.2018 - 02.12.2018
01/12 Alavés B 1 - 1 Pasaia KE Fi
01/12 Deusto 0 - 2 Portugalete Fi
01/12 Lagun Onak 1 - 0 Santutxu Fi
01/12 Beasain 0 - 0 Ordizia Fi
01/12 Real Sociedad C 1 - 0 San Ignacio Fi
01/12 Balmaseda 1 - 1 Baskonia Fi
01/12 UD San Pedro 2 - 1 Club Bermeo Fi
01/12 Somorrostro 1 - 1 Sestao Fi
02/12 Zamudio 2 - 2 Amurrio Fi
02/12 Santurtzi 0 - 1 Sodupe Fi
 

Jornada 16ª

06.12.2018 - 08.12.2018
06/12 Santutxu 2 - 3 Deusto Fi
06/12 San Ignacio 2 - 2 Alavés B Fi
06/12 Sestao 2 - 0 Santurtzi Fi
06/12 Amurrio 0 - 0 Balmaseda Fi
06/12 Club Bermeo 1 - 1 Zamudio Fi
06/12 Sodupe 1 - 1 UD San Pedro Fi
06/12 Pasaia KE 1 - 1 Beasain Fi
08/12 Portugalete 0 - 0 Somorrostro Fi
08/12 Baskonia 0 - 0 Real Sociedad C Fi
08/12 Ordizia 0 - 4 Lagun Onak Fi
 

Jornada 17ª

15.12.2018 - 16.12.2018
15/12 Lagun Onak 2 - 1 Pasaia KE Fi
15/12 Beasain 3 - 3 San Ignacio Fi
15/12 Zamudio 2 - 1 Sodupe Fi
15/12 Deusto 2 - 2 Ordizia Fi
15/12 Somorrostro 3 - 0 Santutxu Fi
15/12 Real Sociedad C 3 - 3 Amurrio Fi
15/12 Balmaseda 1 - 0 Club Bermeo Fi
16/12 Santurtzi 2 - 0 UD San Pedro Fi
16/12 Alavés B 2 - 0 Baskonia Fi
16/12 Sestao 0 - 1 Portugalete Fi
 

Jornada 18ª

22.12.2018 - 23.12.2018
22/12 San Ignacio   -   Lagun Onak 15:30h.
22/12 Baskonia   -   Beasain 16:30h.
22/12 Amurrio   -   Alavés B 16:30h.
22/12 Ordizia   -   Somorrostro 17:00h.
22/12 Pasaia KE   -   Deusto 17:00h.
22/12 UD San Pedro   -   Zamudio 18:00h.
23/12 Santurtzi   -   Portugalete 11:15h.
23/12 Santutxu   -   Sestao 11:15h.
23/12 Club Bermeo   -   Real Sociedad C 17:00h.
23/12 Sodupe   -   Balmaseda 17:30h.
 

Jornada 19ª

06.01.2019
06/01 Portugalete   -   Santutxu -:-
06/01 Sestao   -   Ordizia -:-
06/01 Somorrostro   -   Pasaia KE -:-
06/01 Deusto   -   San Ignacio -:-
06/01 Lagun Onak   -   Baskonia -:-
06/01 Beasain   -   Amurrio -:-
06/01 Alavés B   -   Club Bermeo -:-
06/01 Real Sociedad C   -   Sodupe -:-
06/01 Balmaseda   -   UD San Pedro -:-
06/01 Zamudio   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 20ª

13.01.2019
13/01 Somorrostro   -   San Ignacio -:-
13/01 Sestao   -   Pasaia KE -:-
13/01 Balmaseda   -   Zamudio -:-
13/01 Real Sociedad C   -   UD San Pedro -:-
13/01 Alavés B   -   Sodupe -:-
13/01 Portugalete   -   Ordizia -:-
13/01 Lagun Onak   -   Amurrio -:-
13/01 Deusto   -   Baskonia -:-
13/01 Santutxu   -   Santurtzi -:-
13/01 Beasain   -   Club Bermeo -:-
 

Jornada 21ª

20.01.2019
20/01 Zamudio   -   Real Sociedad C -:-
20/01 Club Bermeo   -   Lagun Onak -:-
20/01 Baskonia   -   Somorrostro -:-
20/01 Santurtzi   -   Balmaseda -:-
20/01 Sodupe   -   Beasain -:-
20/01 UD San Pedro   -   Alavés B -:-
20/01 San Ignacio   -   Sestao -:-
20/01 Ordizia   -   Santutxu -:-
20/01 Amurrio   -   Deusto -:-
20/01 Pasaia KE   -   Portugalete -:-
 

Jornada 22ª

27.01.2019
27/01 Portugalete   -   San Ignacio -:-
27/01 Santutxu   -   Pasaia KE -:-
27/01 Real Sociedad C   -   Balmaseda -:-
27/01 Alavés B   -   Zamudio -:-
27/01 Beasain   -   UD San Pedro -:-
27/01 Lagun Onak   -   Sodupe -:-
27/01 Somorrostro   -   Amurrio -:-
27/01 Sestao   -   Baskonia -:-
27/01 Ordizia   -   Santurtzi -:-
27/01 Deusto   -   Club Bermeo -:-
 

Jornada 23ª

03.02.2019
03/02 Santurtzi   -   Real Sociedad C -:-
03/02 UD San Pedro   -   Lagun Onak -:-
03/02 Club Bermeo   -   Somorrostro -:-
03/02 Zamudio   -   Beasain -:-
03/02 Balmaseda   -   Alavés B -:-
03/02 Pasaia KE   -   Ordizia -:-
03/02 Amurrio   -   Sestao -:-
03/02 San Ignacio   -   Santutxu -:-
03/02 Sodupe   -   Deusto -:-
03/02 Baskonia   -   Portugalete -:-
 

Jornada 24ª

10.02.2019
10/02 Alavés B   -   Real Sociedad C -:-
10/02 Ordizia   -   San Ignacio -:-
10/02 Beasain   -   Balmaseda -:-
10/02 Lagun Onak   -   Zamudio -:-
10/02 Deusto   -   UD San Pedro -:-
10/02 Somorrostro   -   Sodupe -:-
10/02 Portugalete   -   Amurrio -:-
10/02 Santutxu   -   Baskonia -:-
10/02 Pasaia KE   -   Santurtzi -:-
10/02 Sestao   -   Club Bermeo -:-
 

Jornada 25ª

17.02.2019
17/02 Santurtzi   -   Alavés B -:-
17/02 Real Sociedad C   -   Beasain -:-
17/02 Balmaseda   -   Lagun Onak -:-
17/02 Zamudio   -   Deusto -:-
17/02 UD San Pedro   -   Somorrostro -:-
17/02 Sodupe   -   Sestao -:-
17/02 Club Bermeo   -   Portugalete -:-
17/02 Amurrio   -   Santutxu -:-
17/02 Baskonia   -   Ordizia -:-
17/02 San Ignacio   -   Pasaia KE -:-
 

Jornada 26ª

24.02.2019
24/02 Beasain   -   Alavés B -:-
24/02 Lagun Onak   -   Real Sociedad C -:-
24/02 Deusto   -   Balmaseda -:-
24/02 Somorrostro   -   Zamudio -:-
24/02 Sestao   -   UD San Pedro -:-
24/02 Portugalete   -   Sodupe -:-
24/02 Santutxu   -   Club Bermeo -:-
24/02 Ordizia   -   Amurrio -:-
24/02 Pasaia KE   -   Baskonia -:-
24/02 San Ignacio   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 27ª

03.03.2019
03/03 Santurtzi   -   Beasain -:-
03/03 Alavés B   -   Lagun Onak -:-
03/03 Real Sociedad C   -   Deusto -:-
03/03 Balmaseda   -   Somorrostro -:-
03/03 Zamudio   -   Sestao -:-
03/03 UD San Pedro   -   Portugalete -:-
03/03 Sodupe   -   Santutxu -:-
03/03 Club Bermeo   -   Ordizia -:-
03/03 Amurrio   -   Pasaia KE -:-
03/03 Baskonia   -   San Ignacio -:-
 

Jornada 28ª

10.03.2019
10/03 Lagun Onak   -   Beasain -:-
10/03 Deusto   -   Alavés B -:-
10/03 Somorrostro   -   Real Sociedad C -:-
10/03 Sestao   -   Balmaseda -:-
10/03 Portugalete   -   Zamudio -:-
10/03 Santutxu   -   UD San Pedro -:-
10/03 Ordizia   -   Sodupe -:-
10/03 Pasaia KE   -   Club Bermeo -:-
10/03 San Ignacio   -   Amurrio -:-
10/03 Baskonia   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 29ª

17.03.2019
17/03 Santurtzi   -   Lagun Onak -:-
17/03 Beasain   -   Deusto -:-
17/03 Alavés B   -   Somorrostro -:-
17/03 Real Sociedad C   -   Sestao -:-
17/03 Balmaseda   -   Portugalete -:-
17/03 Zamudio   -   Santutxu -:-
17/03 UD San Pedro   -   Ordizia -:-
17/03 Sodupe   -   Pasaia KE -:-
17/03 Club Bermeo   -   San Ignacio -:-
17/03 Amurrio   -   Baskonia -:-
 

Jornada 30ª

24.03.2019
24/03 Deusto   -   Lagun Onak -:-
24/03 Somorrostro   -   Beasain -:-
24/03 Sestao   -   Alavés B -:-
24/03 Portugalete   -   Real Sociedad C -:-
24/03 Santutxu   -   Balmaseda -:-
24/03 Ordizia   -   Zamudio -:-
24/03 Pasaia KE   -   UD San Pedro -:-
24/03 San Ignacio   -   Sodupe -:-
24/03 Baskonia   -   Club Bermeo -:-
24/03 Amurrio   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 31ª

31.03.2019
31/03 Santurtzi   -   Deusto -:-
31/03 Lagun Onak   -   Somorrostro -:-
31/03 Beasain   -   Sestao -:-
31/03 Alavés B   -   Portugalete -:-
31/03 Real Sociedad C   -   Santutxu -:-
31/03 Balmaseda   -   Ordizia -:-
31/03 Zamudio   -   Pasaia KE -:-
31/03 UD San Pedro   -   San Ignacio -:-
31/03 Sodupe   -   Baskonia -:-
31/03 Club Bermeo   -   Amurrio -:-
 

Jornada 32ª

07.04.2019
07/04 Somorrostro   -   Deusto -:-
07/04 Sestao   -   Lagun Onak -:-
07/04 Portugalete   -   Beasain -:-
07/04 Santutxu   -   Alavés B -:-
07/04 Ordizia   -   Real Sociedad C -:-
07/04 Pasaia KE   -   Balmaseda -:-
07/04 San Ignacio   -   Zamudio -:-
07/04 Baskonia   -   UD San Pedro -:-
07/04 Amurrio   -   Sodupe -:-
07/04 Club Bermeo   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 33ª

14.04.2019
14/04 Santurtzi   -   Somorrostro -:-
14/04 Balmaseda   -   San Ignacio -:-
14/04 Real Sociedad C   -   Pasaia KE -:-
14/04 Alavés B   -   Ordizia -:-
14/04 Deusto   -   Sestao -:-
14/04 Zamudio   -   Baskonia -:-
14/04 Beasain   -   Santutxu -:-
14/04 Lagun Onak   -   Portugalete -:-
14/04 UD San Pedro   -   Amurrio -:-
14/04 Sodupe   -   Club Bermeo -:-
 

Jornada 34ª

18.04.2019
18/04 Sestao   -   Somorrostro -:-
18/04 Portugalete   -   Deusto -:-
18/04 Santutxu   -   Lagun Onak -:-
18/04 Ordizia   -   Beasain -:-
18/04 Pasaia KE   -   Alavés B -:-
18/04 San Ignacio   -   Real Sociedad C -:-
18/04 Baskonia   -   Balmaseda -:-
18/04 Amurrio   -   Zamudio -:-
18/04 Club Bermeo   -   UD San Pedro -:-
18/04 Sodupe   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 35ª

28.04.2019
28/04 Alavés B   -   San Ignacio -:-
28/04 Beasain   -   Pasaia KE -:-
28/04 Lagun Onak   -   Ordizia -:-
28/04 Santurtzi   -   Sestao -:-
28/04 Balmaseda   -   Amurrio -:-
28/04 Real Sociedad C   -   Baskonia -:-
28/04 Deusto   -   Santutxu -:-
28/04 Somorrostro   -   Portugalete -:-
28/04 Zamudio   -   Club Bermeo -:-
28/04 UD San Pedro   -   Sodupe -:-
 

Jornada 36ª

05.05.2019
05/05 Portugalete   -   Sestao -:-
05/05 Santutxu   -   Somorrostro -:-
05/05 Ordizia   -   Deusto -:-
05/05 Pasaia KE   -   Lagun Onak -:-
05/05 San Ignacio   -   Beasain -:-
05/05 Baskonia   -   Alavés B -:-
05/05 Amurrio   -   Real Sociedad C -:-
05/05 Club Bermeo   -   Balmaseda -:-
05/05 Sodupe   -   Zamudio -:-
05/05 UD San Pedro   -   Santurtzi -:-
 

Jornada 37ª

12.05.2019
12/05 Portugalete   -   Santurtzi -:-
12/05 Sestao   -   Santutxu -:-
12/05 Somorrostro   -   Ordizia -:-
12/05 Deusto   -   Pasaia KE -:-
12/05 Lagun Onak   -   San Ignacio -:-
12/05 Beasain   -   Baskonia -:-
12/05 Alavés B   -   Amurrio -:-
12/05 Real Sociedad C   -   Club Bermeo -:-
12/05 Balmaseda   -   Sodupe -:-
12/05 Zamudio   -   UD San Pedro -:-
 

Jornada 38ª

19.05.2019
19/05 Santutxu   -   Portugalete -:-
19/05 Ordizia   -   Sestao -:-
19/05 Pasaia KE   -   Somorrostro -:-
19/05 San Ignacio   -   Deusto -:-
19/05 Baskonia   -   Lagun Onak -:-
19/05 Amurrio   -   Beasain -:-
19/05 Club Bermeo   -   Alavés B -:-
19/05 Sodupe   -   Real Sociedad C -:-
19/05 UD San Pedro   -   Balmaseda -:-
19/05 Santurtzi   -   Zamudio -:-
 

Buscador de deportes