Diari de Girona

Calendari de Tercera divisió del Grup 6

Jornada 1ª

24.08.2019 - 25.08.2019
24/08 GCD San Joan 1 - 1 At. Saguntino Fi
24/08 Jove Español 2 - 3 Novelda Fi
24/08 Crevillente 1 - 1 Acero Fi
24/08 Recambios Colón 0 - 3 Villarreal C Fi
25/08 Elche Ilicitano 1 - 1 Atzeneta Fi
25/08 Eldense 2 - 1 Paterna C.F Fi
25/08 Benigànim 1 - 3 Alcoyano Fi
25/08 Alzira 2 - 0 CD Roda Fi
25/08 Silla FC 2 - 1 Vilamarxant Fi
25/08 Olimpic 1 - 2 Hércules B Fi
 

Jornada 2ª

31.08.2019 - 01.09.2019
31/08 Atzeneta 0 - 1 GCD San Joan Fi
31/08 CD Roda 0 - 2 Elche Ilicitano Fi
31/08 Acero 0 - 1 Jove Español Fi
31/08 Hércules B 3 - 0 Crevillente Fi
31/08 Vilamarxant 1 - 1 Alzira Fi
01/09 Paterna C.F 1 - 0 Silla FC Fi
01/09 Villarreal C 1 - 0 Olimpic Fi
01/09 At. Saguntino 5 - 0 Benigànim Fi
01/09 Novelda 0 - 3 Eldense Fi
01/09 Alcoyano 1 - 0 Recambios Colón Fi
 

Jornada 3ª

07.09.2019 - 08.09.2019
07/09 Eldense 2 - 0 Acero Fi
07/09 Jove Español 0 - 0 Hércules B Fi
08/09 Elche Ilicitano 2 - 1 Vilamarxant Fi
08/09 GCD San Joan 2 - 2 CD Roda Fi
08/09 Recambios Colón 3 - 1 Olimpic Fi
08/09 Silla FC 0 - 1 Novelda Fi
08/09 Crevillente 1 - 1 Villarreal C Fi
08/09 Benigànim 0 - 0 Atzeneta Fi
08/09 Alzira 1 - 0 Paterna C.F Fi
08/09 Alcoyano 1 - 0 At. Saguntino Fi
 

Jornada 4ª

14.09.2019 - 09.10.2019
14/09 At. Saguntino 2 - 1 Recambios Colón Fi
14/09 Vilamarxant 1 - 3 GCD San Joan Fi
14/09 Hércules B 3 - 1 Eldense Fi
15/09 Paterna C.F 0 - 1 Elche Ilicitano Fi
15/09 Villarreal C 4 - 0 Jove Español Fi
15/09 Atzeneta 0 - 1 Alcoyano Fi
15/09 CD Roda 2 - 1 Benigànim Fi
02/10 Novelda 0 - 0 Alzira Fi
09/10 Olimpic 2 - 1 Crevillente Fi
09/10 Acero 2 - 0 Silla FC Fi
 

Jornada 5ª

21.09.2019 - 22.09.2019
21/09 At. Saguntino 1 - 0 Atzeneta Fi
21/09 Benigànim 2 - 0 Vilamarxant Fi
21/09 Jove Español 1 - 1 Olimpic Fi
22/09 Elche Ilicitano 4 - 0 Novelda Fi
22/09 GCD San Joan 0 - 0 Paterna C.F Fi
22/09 Recambios Colón 1 - 2 Crevillente Fi
22/09 Silla FC 1 - 1 Hércules B Fi
22/09 Alcoyano 4 - 0 CD Roda Fi
22/09 Eldense 0 - 2 Villarreal C Fi
22/09 Alzira 0 - 0 Acero Fi
 

Jornada 6ª

28.09.2019 - 29.09.2019
28/09 Atzeneta 3 - 0 Recambios Colón Fi
28/09 Novelda 1 - 0 GCD San Joan Fi
28/09 Acero 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
28/09 Hércules B 1 - 2 Alzira Fi
28/09 Vilamarxant 1 - 2 Alcoyano Fi
29/09 Paterna C.F 1 - 2 Benigànim Fi
29/09 Villarreal C 2 - 2 Silla FC Fi
29/09 Olimpic 1 - 1 Eldense Fi
29/09 CD Roda 1 - 1 At. Saguntino Fi
29/09 Crevillente 0 - 4 Jove Español Fi
 

Jornada 7ª

05.10.2019 - 06.10.2019
05/10 Atzeneta 1 - 4 CD Roda Fi
06/10 Benigànim 0 - 3 Novelda Fi
06/10 Elche Ilicitano 0 - 0 Hércules B Fi
06/10 GCD San Joan 1 - 1 Acero Fi
06/10 Recambios Colón 1 - 0 Jove Español Fi
06/10 At. Saguntino 0 - 3 Vilamarxant Fi
06/10 Silla FC 0 - 1 Olimpic Fi
06/10 Alcoyano 1 - 0 Paterna C.F Fi
06/10 Alzira 2 - 1 Villarreal C Fi
06/10 Eldense 1 - 1 Crevillente Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 Novelda 0 - 2 Alcoyano Fi
12/10 Acero 3 - 0 Benigànim Fi
12/10 Villarreal C 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
13/10 Paterna C.F 0 - 0 At. Saguntino Fi
13/10 Jove Español 2 - 1 Eldense Fi
13/10 Hércules B 0 - 1 GCD San Joan Fi
13/10 CD Roda 1 - 1 Recambios Colón Fi
13/10 Crevillente 1 - 0 Silla FC Fi
13/10 Vilamarxant 0 - 2 Atzeneta Fi
13/10 Olimpic 0 - 1 Alzira Fi
 

Jornada 9ª

19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 Atzeneta 1 - 2 Paterna C.F Fi
19/10 CD Roda 3 - 1 Vilamarxant Fi
19/10 At. Saguntino 1 - 2 Novelda Fi
19/10 Benigànim 1 - 3 Hércules B Fi
20/10 Elche Ilicitano 0 - 1 Olimpic Fi
20/10 GCD San Joan 2 - 1 Villarreal C Fi
20/10 Recambios Colón 1 - 0 Eldense Fi
20/10 Silla FC 0 - 1 Jove Español Fi
20/10 Alcoyano 4 - 0 Acero Fi
20/10 Alzira 0 - 1 Crevillente Fi
 

Jornada 10ª

26.10.2019 - 27.10.2019
26/10 Acero 0 - 1 At. Saguntino Fi
26/10 Villarreal C 5 - 0 Benigànim Fi
26/10 Hércules B 1 - 3 Alcoyano Fi
26/10 Jove Español 1 - 1 Alzira Fi
27/10 Paterna C.F 1 - 0 CD Roda Fi
27/10 Novelda 2 - 2 Atzeneta Fi
27/10 Olimpic 0 - 0 GCD San Joan Fi
27/10 Crevillente 2 - 1 Elche Ilicitano Fi
27/10 Eldense 0 - 0 Silla FC Fi
27/10 Vilamarxant 3 - 1 Recambios Colón Fi
 

Jornada 11ª

01.11.2019 - 03.11.2019
01/11 Atzeneta 1 - 0 Acero Fi
01/11 Recambios Colón 7 - 2 Silla FC Fi
02/11 Benigànim 0 - 1 Olimpic Fi
02/11 Elche Ilicitano 2 - 1 Jove Español Fi
02/11 At. Saguntino 2 - 2 Hércules B Fi
03/11 CD Roda 2 - 1 Novelda Fi
03/11 GCD San Joan 5 - 1 Crevillente Fi
03/11 Alcoyano 1 - 1 Villarreal C Fi
03/11 Alzira 0 - 0 Eldense Fi
03/11 Vilamarxant 1 - 0 Paterna C.F Fi
 

Jornada 12ª

09.11.2019 - 10.11.2019
09/11 Paterna C.F 1 - 1 Recambios Colón Fi
09/11 Hércules B 0 - 1 Atzeneta Fi
09/11 Acero 1 - 1 CD Roda Fi
09/11 Villarreal C 2 - 1 At. Saguntino Fi
09/11 Jove Español 1 - 2 GCD San Joan Fi
10/11 Novelda 1 - 0 Vilamarxant Fi
10/11 Olimpic 2 - 2 Alcoyano Fi
10/11 Crevillente 2 - 0 Benigànim Fi
10/11 Silla FC 1 - 1 Alzira Fi
10/11 Eldense 2 - 1 Elche Ilicitano Fi
 

Jornada 13ª

16.11.2019 - 17.11.2019
16/11 Atzeneta 0 - 1 Villarreal C Fi
16/11 CD Roda 1 - 0 Hércules B Fi
16/11 Benigànim 0 - 3 Jove Español Fi
17/11 GCD San Joan 3 - 0 Eldense Fi
17/11 Recambios Colón 1 - 0 Alzira Fi
17/11 Paterna C.F 2 - 2 Novelda Fi
17/11 Elche Ilicitano 1 - 2 Silla FC Fi
17/11 At. Saguntino 0 - 0 Olimpic Fi
17/11 Alcoyano 0 - 0 Crevillente Fi
17/11 Vilamarxant 3 - 2 Acero Fi
 

Jornada 14ª

22.11.2019 - 24.11.2019
22/11 Villarreal C 2 - 2 CD Roda Fi
23/11 Hércules B 0 - 1 Vilamarxant Fi
23/11 Acero 1 - 1 Paterna C.F Fi
24/11 Jove Español 2 - 3 Alcoyano Fi
24/11 Novelda 1 - 2 Recambios Colón Fi
24/11 Olimpic 0 - 1 Atzeneta Fi
24/11 Crevillente 1 - 4 At. Saguntino Fi
24/11 Silla FC 0 - 1 GCD San Joan Fi
24/11 Alzira 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
24/11 Eldense 6 - 0 Benigànim Fi
 

Jornada 15ª

30.11.2019 - 01.12.2019
30/11 Atzeneta 1 - 0 Crevillente Fi
30/11 CD Roda 2 - 1 Olimpic Fi
30/11 Benigànim 3 - 0 Silla FC Fi
30/11 Vilamarxant 0 - 2 Villarreal C Fi
01/12 GCD San Joan 3 - 3 Alzira Fi
01/12 Recambios Colón 2 - 1 Elche Ilicitano Fi
01/12 Paterna C.F 2 - 1 Hércules B Fi
01/12 Alcoyano 2 - 0 Eldense Fi
01/12 Novelda 2 - 0 Acero Fi
01/12 At. Saguntino 1 - 0 Jove Español Fi
 

Jornada 16ª

06.12.2019 - 11.12.2019
06/12 Elche Ilicitano 2 - 1 GCD San Joan Fi
11/12 Hércules B 2 - 1 Novelda Fi
11/12 Villarreal C 3 - 1 Paterna C.F Fi
11/12 Olimpic 4 - 4 Vilamarxant Fi
11/12 Acero 2 - 1 Recambios Colón Fi
11/12 Jove Español 1 - 0 Atzeneta Fi
11/12 Alzira 2 - 0 Benigànim Fi
11/12 Silla FC 0 - 0 Alcoyano Fi
11/12 Crevillente 1 - 1 CD Roda Fi
11/12 Eldense 0 - 1 At. Saguntino Fi
 

Jornada 17ª

14.12.2019 - 15.12.2019
14/12 Atzeneta 2 - 0 Eldense Fi
14/12 CD Roda 1 - 0 Jove Español Fi
15/12 Benigànim 2 - 3 Elche Ilicitano Fi
15/12 Acero 3 - 1 Hércules B Fi
15/12 Paterna C.F 3 - 0 Olimpic Fi
15/12 Recambios Colón 0 - 1 GCD San Joan Fi
15/12 Novelda 1 - 1 Villarreal C Fi
15/12 At. Saguntino 2 - 2 Silla FC Fi
15/12 Alcoyano 4 - 0 Alzira Fi
15/12 Vilamarxant 2 - 1 Crevillente Fi
 

Jornada 18ª

21.12.2019 - 22.12.2019
21/12 Jove Español 1 - 1 Vilamarxant Fi
21/12 Silla FC 0 - 2 Atzeneta Fi
21/12 Crevillente 2 - 0 Paterna C.F Fi
21/12 Alzira 3 - 1 At. Saguntino Fi
21/12 Olimpic 2 - 0 Novelda Fi
21/12 GCD San Joan 3 - 1 Benigànim Fi
22/12 Elche Ilicitano 0 - 3 Alcoyano Fi
22/12 Recambios Colón 1 - 0 Hércules B Fi
22/12 Villarreal C 2 - 1 Acero Fi
22/12 Eldense 2 - 0 CD Roda Fi
 

Jornada 19ª

04.01.2020 - 05.01.2020
04/01 Atzeneta 1 - 0 Alzira Fi
04/01 Alcoyano 2 - 2 GCD San Joan Fi
04/01 Novelda 0 - 0 Crevillente Fi
04/01 Vilamarxant 1 - 1 Eldense Fi
04/01 Hércules B 1 - 1 Villarreal C Fi
05/01 Benigànim 0 - 2 Recambios Colón Fi
05/01 Acero 1 - 2 Olimpic Fi
05/01 CD Roda 2 - 0 Silla FC Fi
05/01 At. Saguntino 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
05/01 Paterna C.F 2 - 2 Jove Español Fi
 

Jornada 20ª

11.01.2020 - 12.01.2020
11/01 Atzeneta 2 - 1 Elche Ilicitano Fi
11/01 CD Roda 1 - 1 Alzira Fi
11/01 Acero 0 - 2 Crevillente Fi
11/01 At. Saguntino 1 - 2 GCD San Joan Fi
12/01 Alcoyano 2 - 0 Benigànim Fi
12/01 Paterna C.F 1 - 1 Eldense Fi
12/01 Villarreal C 1 - 1 Recambios Colón Fi
12/01 Hércules B 0 - 0 Olimpic Fi
12/01 Novelda 1 - 1 Jove Español Fi
12/01 Vilamarxant 1 - 2 Silla FC Fi
 

Jornada 21ª

18.01.2020 - 05.02.2020
18/01 Elche Ilicitano 0 - 1 CD Roda Fi
18/01 Jove Español 2 - 0 Acero Fi
18/01 Benigànim 2 - 0 At. Saguntino Fi
19/01 Recambios Colón 1 - 1 Alcoyano Fi
19/01 GCD San Joan 1 - 4 Atzeneta Fi
19/01 Alzira 3 - 0 Vilamarxant Fi
19/01 Olimpic 4 - 0 Villarreal C Fi
19/01 Silla FC 1 - 0 Paterna C.F Fi
19/01 Eldense 2 - 1 Novelda Fi
05/02 Crevillente 0 - 1 Hércules B Fi
 

Jornada 22ª

25.01.2020 - 26.01.2020
25/01 CD Roda 0 - 5 GCD San Joan Fi
25/01 Novelda 0 - 0 Silla FC Fi
25/01 Acero 2 - 1 Eldense Fi
26/01 Villarreal C 1 - 1 Crevillente Fi
26/01 At. Saguntino 0 - 1 Alcoyano Fi
26/01 Atzeneta 4 - 1 Benigànim Fi
26/01 Paterna C.F 1 - 1 Alzira Fi
26/01 Hércules B 0 - 1 Jove Español Fi
26/01 Vilamarxant 2 - 2 Elche Ilicitano Fi
26/01 Olimpic 0 - 1 Recambios Colón Fi
 

Jornada 23ª

01.02.2020 - 02.02.2020
01/02 Elche Ilicitano 0 - 0 Paterna C.F Fi
01/02 Benigànim 0 - 1 CD Roda Fi
01/02 Jove Español 4 - 2 Villarreal C Fi
01/02 Crevillente 1 - 1 Olimpic Fi
02/02 Recambios Colón 1 - 1 At. Saguntino Fi
02/02 GCD San Joan 5 - 3 Vilamarxant Fi
02/02 Alzira 1 - 0 Novelda Fi
02/02 Alcoyano 2 - 0 Atzeneta Fi
02/02 Silla FC 2 - 1 Acero Fi
02/02 Eldense 1 - 0 Hércules B Fi
 

Jornada 24ª

08.02.2020 - 09.02.2020
08/02 Atzeneta 0 - 0 At. Saguntino Fi
08/02 Villarreal C 0 - 1 Eldense Fi
08/02 Acero 1 - 2 Alzira Fi
09/02 Hércules B 2 - 2 Silla FC Fi
09/02 CD Roda 0 - 2 Alcoyano Fi
09/02 Paterna C.F 2 - 2 GCD San Joan Fi
09/02 Olimpic 2 - 1 Jove Español Fi
09/02 Novelda 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
09/02 Crevillente 1 - 0 Recambios Colón Fi
09/02 Vilamarxant 2 - 1 Benigànim Fi
 

Jornada 25ª

15.02.2020 - 16.02.2020
15/02 Elche Ilicitano 0 - 0 Acero Fi
15/02 Jove Español 1 - 1 Crevillente Fi
15/02 Benigànim 2 - 3 Paterna C.F Fi
16/02 Recambios Colón 1 - 2 Atzeneta Fi
16/02 GCD San Joan 1 - 2 Novelda Fi
16/02 At. Saguntino 3 - 1 CD Roda Fi
16/02 Alcoyano 6 - 0 Vilamarxant Fi
16/02 Alzira 1 - 0 Hércules B Fi
16/02 Silla FC 0 - 1 Villarreal C Fi
16/02 Eldense 0 - 1 Olimpic Fi
 

Jornada 26ª

22.02.2020 - 23.02.2020
22/02 Villarreal C 1 - 2 Alzira Fi
22/02 Jove Español 1 - 1 Recambios Colón Fi
22/02 Acero 1 - 1 GCD San Joan Fi
23/02 CD Roda 1 - 1 Atzeneta Fi
23/02 Paterna C.F 0 - 0 Alcoyano Fi
23/02 Hércules B 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
23/02 Novelda 5 - 0 Benigànim Fi
23/02 Olimpic 1 - 1 Silla FC Fi
23/02 Crevillente 0 - 3 Eldense Fi
23/02 Vilamarxant 0 - 1 At. Saguntino Fi
 

Jornada 27ª

29.02.2020 - 01.03.2020
29/02 Elche Ilicitano 1 - 3 Villarreal C Fi
29/02 Atzeneta 2 - 0 Vilamarxant Fi
29/02 Benigànim 1 - 0 Acero Fi
01/03 Recambios Colón 1 - 0 CD Roda Fi
01/03 GCD San Joan 0 - 1 Hércules B Fi
01/03 At. Saguntino 3 - 0 Paterna C.F Fi
01/03 Alcoyano 2 - 2 Novelda Fi
01/03 Alzira 2 - 0 Olimpic Fi
01/03 Silla FC 0 - 0 Crevillente Fi
01/03 Eldense 4 - 0 Jove Español Fi
 

Jornada 28ª

07.03.2020 - 08.03.2020
07/03 Acero 1 - 0 Alcoyano Fi
07/03 Hércules B 2 - 0 Benigànim Fi
08/03 Paterna C.F 1 - 6 Atzeneta Fi
08/03 Villarreal C 2 - 0 GCD San Joan Fi
08/03 Novelda 1 - 1 At. Saguntino Fi
08/03 Olimpic 1 - 0 Elche Ilicitano Fi
08/03 Crevillente 1 - 2 Alzira Fi
08/03 Jove Español 3 - 0 Silla FC Fi
08/03 Eldense 1 - 1 Recambios Colón Fi
08/03 Vilamarxant 4 - 2 CD Roda Fi
 

Buscador de deportes