Diari de Girona » Esports » Futbol » Tercera divisió » Promoció ascens a segona divisió B

Promoció ascens a segona divisió B

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Tornada

26/05 17:30h. Mensajero 0 - 1 At. Sanluqueño Fi
26/05 17:30h. Náxara 3 - 0 L´Hospitalet Fi
26/05 18:00h. San Juan 2 - 3 Alcalá Fi
26/05 18:00h. Plasencia 5 - 0 Burladés Fi
26/05 18:15h. Atlético Ceuta 2 - 0 Felanitx Fi
27/05 11:30h. Getafe B 2 - 0 CD Coria Fi
27/05 11:30h. Almería B 3 - 1 Villarrubia Fi
27/05 11:30h. Alavés B 4 - 1 Laredo Fi
27/05 11:30h. Rayo B 1 - 0 Ejea Fi
27/05 12:00h. Levante B 1 - 2 CD Calahorra Fi
27/05 12:00h. Oviedo B 3 - 1 Mutilvera Fi
27/05 12:00h. Mallorca B 2 - 2 G. Torrelavega Fi
27/05 12:00h. Espanyol B 4 - 2 Compostela Fi
27/05 12:00h. Conquense 0 - 0 C.Durango Fi
27/05 12:00h. Villarrobledo 2 - 0 Lanzarote Fi
27/05 12:00h. Poblense 2 - 3 Salmantino Fi
27/05 12:00h. Portugalete 3 - 0 Llanes Fi
27/05 12:15h. UD Ibiza - Eivissa 2 - 1 Algeciras Fi
27/05 13:00h. Tenerife B 1 - 1 Inter de Madrid Fi
27/05 17:00h. Teruel 0 - 0 Cádiz B Fi
27/05 17:00h. Langreo 1 - 3 Alondras Fi
27/05 17:00h. Marino 1 - 0 UD San Fernando Fi
27/05 18:00h. Castellón 4 - 1 Tropezón Fi
27/05 18:00h. Cacereño 1 - 0 ED Churra Fi
27/05 18:00h. Arandina 2 - 0 Sestao Fi
27/05 18:00h. Bergantiños 2 - 1 At. Cirbonero Fi
27/05 18:00h. SD Borja 3 - 1 Haro Fi
27/05 18:00h. SD Logroñés 1 - 1 Tarazona Fi
27/05 18:00h. Orihuela 2 - 1 Cristo Atletico Fi
27/05 18:00h. Atlético Pulpileño 0 - 0 Rac. Villalbes Fi
27/05 18:30h. Mar Menor 0 - 2 Terrassa Fi
27/05 18:45h. Yeclano 1 - 1 At. Malagueño Fi
27/05 19:00h. Don Benito 1 - 0 Unionistas Salamanca Fi
27/05 19:00h. Escobedo 3 - 1 La Nucía Fi
27/05 19:00h. Sant Andreu 1 - 0 Antequera Fi
27/05 19:00h. Socuéllamos 2 - 0 Real Jaén Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase - Anada

19/05 12:00h. Inter de Madrid 0 - 0 Tenerife B Fi
19/05 18:00h. Unionistas Salamanca 0 - 0 Don Benito Fi
19/05 18:00h. Mutilvera 0 - 2 Oviedo B Fi
19/05 18:00h. ED Churra 0 - 0 Cacereño Fi
19/05 18:00h. At. Cirbonero 1 - 0 Bergantiños Fi
19/05 18:30h. C.Durango 1 - 1 Conquense Fi
19/05 18:30h. Felanitx 0 - 1 Atlético Ceuta Fi
19/05 18:30h. Laredo 3 - 2 Alavés B Fi
19/05 19:00h. At. Sanluqueño 1 - 0 Mensajero Fi
19/05 19:30h. Villarrubia 1 - 4 Almería B Fi
20/05 11:30h. Alcalá 1 - 0 San Juan Fi
20/05 11:30h. Algeciras 0 - 1 UD Ibiza - Eivissa Fi
20/05 12:00h. G. Torrelavega 4 - 1 Mallorca B Fi
20/05 12:00h. At. Malagueño 0 - 0 Yeclano Fi
20/05 12:00h. Salmantino 2 - 2 Poblense Fi
20/05 12:00h. Ejea 2 - 0 Rayo B Fi
20/05 12:00h. Burladés 1 - 2 Plasencia Fi
20/05 13:00h. Lanzarote 1 - 1 Villarrobledo Fi
20/05 13:00h. UD San Fernando 3 - 1 Marino Fi
20/05 16:30h. Cádiz B 0 - 1 Teruel Fi
20/05 17:00h. Alondras 0 - 3 Langreo Fi
20/05 17:00h. Rac. Villalbes 0 - 0 Atlético Pulpileño Fi
20/05 17:30h. Compostela 0 - 0 Espanyol B Fi
20/05 17:30h. Llanes 0 - 0 Portugalete Fi
20/05 18:00h. CD Calahorra 1 - 2 Levante B Fi
20/05 18:00h. Tropezón 1 - 1 Castellón Fi
20/05 18:00h. Sestao 1 - 0 Arandina Fi
20/05 18:00h. Terrassa 1 - 0 Mar Menor Fi
20/05 18:00h. Haro 3 - 2 SD Borja Fi
20/05 18:00h. Tarazona 3 - 1 SD Logroñés Fi
20/05 18:00h. L´Hospitalet 0 - 0 Náxara Fi
20/05 18:00h. Cristo Atletico 0 - 1 Orihuela Fi
20/05 19:00h. La Nucía 5 - 3 Escobedo Fi
20/05 19:00h. CD Coria 1 - 2 Getafe B Fi
20/05 19:00h. Antequera 0 - 1 Sant Andreu Fi
20/05 19:15h. Real Jaén 1 - 1 Socuéllamos Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Tornada

09/06 18:00h. Mutilvera 1 - 2 Salmantino Fi
09/06 18:00h. Mallorca B 2 - 1 At. Sanluqueño Fi
09/06 18:00h. Portugalete 1 - 1 Plasencia Fi
09/06 19:00h. C.Durango 2 - 0 Alcalá Fi
10/06 11:30h. Levante B 1 - 0 Rac. Villalbes Fi
10/06 11:30h. Getafe B 0 - 1 UD Ibiza - Eivissa Fi
10/06 11:30h. Almería B 3 - 2 Arandina Fi
10/06 12:00h. Cádiz B 3 - 2 Alavés B Fi
10/06 12:00h. SD Borja 0 - 0 UD San Fernando Fi
10/06 12:00h. Villarrobledo 1 - 1 Escobedo Fi
10/06 13:00h. Tenerife B 1 - 2 Ejea Fi
10/06 17:00h. Langreo 5 - 0 Náxara Fi
10/06 18:30h. Cacereño 0 - 4 Socuéllamos Fi
10/06 18:45h. Yeclano 1 - 0 At. Cirbonero Fi
10/06 19:00h. Unionistas Salamanca 2 - 0 Tarazona Fi
10/06 19:00h. Atlético Ceuta 1 - 1 Orihuela Fi
10/06 19:00h. Sant Andreu 1 - 1 Castellón Fi
10/06 20:00h. Compostela 3 - 0 Terrassa Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase - Anada

02/06 18:00h. Náxara 2 - 1 Langreo Fi
02/06 18:00h. Escobedo 0 - 3 Villarrobledo Fi
02/06 20:00h. Orihuela 1 - 1 Atlético Ceuta Fi
03/06 11:30h. Alavés B 0 - 2 Cádiz B Fi
03/06 12:00h. Alcalá 1 - 1 C.Durango Fi
03/06 12:00h. Salmantino 1 - 1 Mutilvera Fi
03/06 12:00h. At. Sanluqueño 1 - 0 Mallorca B Fi
03/06 12:00h. Ejea 2 - 0 Tenerife B Fi
03/06 12:15h. UD Ibiza - Eivissa 0 - 0 Getafe B Fi
03/06 13:00h. UD San Fernando 1 - 0 SD Borja Fi
03/06 16:30h. Rac. Villalbes 1 - 1 Levante B Fi
03/06 17:00h. Socuéllamos 1 - 0 Cacereño Fi
03/06 17:30h. Castellón 0 - 0 Sant Andreu Fi
03/06 18:00h. Terrassa 2 - 0 Compostela Fi
03/06 18:00h. Tarazona 4 - 3 Unionistas Salamanca Fi
03/06 18:00h. At. Cirbonero 1 - 2 Yeclano Fi
03/06 18:00h. Arandina 0 - 0 Almería B Fi
03/06 18:30h. Plasencia 1 - 2 Portugalete Fi

Partits de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 2ª

Calendari
23/06 19:00h. Unionistas Salamanca 3 - 1 Socuéllamos Fi
24/06 11:30h. Levante B 1 - 0 UD Ibiza - Eivissa Fi
24/06 11:30h. Almería B 2 - 0 Villarrobledo Fi
24/06 12:00h. C.Durango 2 - 0 UD San Fernando Fi
24/06 12:00h. Cádiz B 2 - 2 Ejea Fi
24/06 18:00h. Langreo 1 - 0 Orihuela Fi
24/06 18:45h. Yeclano 2 - 3 At. Sanluqueño Fi
24/06 19:00h. Compostela 0 - 1 Salmantino Fi
24/06 20:45h. Castellón 1 - 0 Portugalete Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final - Anada

16/06 20:00h. At. Sanluqueño 3 - 0 Yeclano Fi
17/06 12:00h. Salmantino 1 - 1 Compostela Fi
17/06 12:00h. UD Ibiza - Eivissa 1 - 0 Levante B Fi
17/06 12:00h. Socuéllamos 1 - 0 Unionistas Salamanca Fi
17/06 12:00h. Ejea 1 - 1 Cádiz B Fi
17/06 12:00h. Villarrobledo 3 - 6 Almería B Fi
17/06 13:00h. UD San Fernando 0 - 1 C.Durango Fi
17/06 18:00h. Portugalete 1 - 1 Castellón Fi
17/06 19:00h. Orihuela 2 - 1 Langreo Fi

Buscador de deportes

Olimpiadas 2012

Olimpiadas

Juegos Olímpicos

Sigue a España en los , Juegos Olímpicos y mantente informado con las últimas noticias de cada deporte.