Resultats en directe de la jornada 13

Albacete - Cádiz

Carlos Belmonte
Sense començar 25.10.2019 21:00h.
Albacete Albacete   -   Cádiz Cádiz
 
Gol TV

Rayo Vallecano - Ponferradina

Estadio de Vallecas
Sense començar 26.10.2019 16:00h.
Rayo Vallecano Rayo Vallecano   -   Ponferradina Ponferradina
 

Mirandés - Tenerife

Municipal de Anduva
Sense començar 26.10.2019 18:00h.
Mirandés Mirandés   -   Tenerife Tenerife
 

Málaga - Real Oviedo

La Rosaleda
Sense començar 26.10.2019 20:00h.
Málaga Málaga   -   Real Oviedo Real Oviedo
 

Numancia - Lugo

Los Pajaritos
Sense començar 26.10.2019 20:00h.
Numancia Numancia   -   Lugo Lugo
 

Girona - Alcorcón

Municipal de Montilivi
Sense començar 27.10.2019 12:00h.
Girona Girona   -   Alcorcón Alcorcón
 

Sporting de Gijón - Real Zaragoza

El Molinón - Enrique Castro Quini
Sense començar 27.10.2019 16:00h.
Sporting de Gijón Sporting de Gijón   -   Real Zaragoza Real Zaragoza
 

Huesca - Elche

El Alcoraz
Sense començar 27.10.2019 18:00h.
Huesca Huesca   -   Elche Elche
 

Las Palmas - Fuenlabrada

Estadio Gran Canaria
Sense començar 27.10.2019 18:00h.
Las Palmas Las Palmas   -   Fuenlabrada Fuenlabrada
 

Almería - Extremadura UD

Estadio de los Juegos Mediterráneos
Sense començar 27.10.2019 21:00h.
Almería Almería   -   Extremadura UD Extremadura UD
 
Gol TV

Buscador de deportes

La travessa

Jornada 16ª - 30-10-2019 1 X 2
1 Alavés At. Madrid      
2 Barcelona Valladolid      
3 Real Sociedad Levante      
4 Valencia Sevilla FC      
5 Ath.Bilbao Espanyol      
6 Real Betis Celta de Vigo      
7 Eibar Villarreal      
8 Mallorca Osasuna      
9 Getafe Granada      
10 Nápoles Atalanta      
11 Cagliari Bologna      
12 Lazio Torino      
13 Sassuolo Fiorentina      
14 Udinese Roma      
15 Real Madrid Leganés      

Classificació 2ª divisió

EQUIP Punts PJ PG PE PP GF GC
1 Cádiz Cádiz 31 12 10 1 1 20 9
2 Almería Almería 20 12 5 5 2 18 11
3 Fuenlabrada Fuenlabrada 20 12 6 2 4 15 12
4 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 19 12 4 7 1 20 14
5 Real Zaragoza Real Zaragoza 19 12 5 4 3 17 12
6 Huesca Huesca 19 12 6 1 5 12 9
7 Albacete Albacete 19 12 6 1 5 9 14
8 Las Palmas Las Palmas 18 12 5 3 4 14 12
9 Alcorcón Alcorcón 16 12 4 4 4 18 17
10 Elche Elche 16 12 4 4 4 11 11
11 Girona Girona 16 12 5 1 6 15 16
12 Ponferradina Ponferradina 15 12 3 6 3 16 14
13 Numancia Numancia 15 12 3 6 3 12 11
14 Sporting de Gijón Sporting de Gijón 14 12 3 5 4 12 13
15 Mirandés Mirandés 14 12 3 5 4 14 20
16 Real Oviedo Real Oviedo 13 12 3 4 5 17 19
17 Extremadura UD Extremadura UD 13 12 3 4 5 11 14
18 Lugo Lugo 13 12 2 7 3 13 17
19 Tenerife Tenerife 12 12 3 3 6 17 19
20 Málaga Málaga 11 12 2 5 5 9 12
21 Racing de Santander Racing de Santander 10 12 1 7 4 13 16
22 Deportivo de La Coruña Deportivo de La Coruña 8 12 1 5 6 11 22