Calendari de Primera Catalana del Grup 1

Jornada 1ª

07.09.2019
07/09 Fundació Esportiva Grama 2 - 3 Palamós Fi
07/09 Tona 0 - 2 Vic Fi
07/09 Rubí 3 - 1 Sabadell Nord Fi
07/09 Júpiter 0 - 1 L'Escala Fi
07/09 Parets 2 - 2 Escola Fútbol Mataró Fi
07/09 Escola Esportiva Guineueta 2 - 0 La Jonquera Fi
07/09 Lloret 3 - 2 Mollet Fi
07/09 Manlleu 0 - 3 Girona B Fi
 

Jornada 2ª

14.09.2019
14/09 Sabadell Nord 3 - 2 Manlleu Fi
14/09 Mollet 5 - 0 Rubí Fi
14/09 La Jonquera 1 - 3 Fundació Esportiva Grama Fi
14/09 Girona B 4 - 1 Tona Fi
14/09 L'Escala 4 - 1 Lloret Fi
14/09 Vic 4 - 0 Parets Fi
14/09 Palamós 1 - 0 Llagostera B Fi
14/09 Escola Fútbol Mataró 2 - 1 Escola Esportiva Guineueta Fi
 

Jornada 3ª

21.09.2019
21/09 Fundació Esportiva Grama 1 - 2 Escola Fútbol Mataró Fi
21/09 Sabadell Nord 2 - 1 Mollet Fi
21/09 Rubí 3 - 1 L'Escala Fi
21/09 Júpiter 1 - 2 Palamós Fi
21/09 Parets 1 - 3 Girona B Fi
21/09 Escola Esportiva Guineueta 2 - 1 Vic Fi
21/09 Llagostera B 0 - 1 La Jonquera Fi
21/09 Manlleu 3 - 1 Tona Fi
 

Jornada 4ª

28.09.2019
28/09 Tona 2 - 0 Parets Fi
28/09 Mollet 4 - 1 Manlleu Fi
28/09 La Jonquera 0 - 2 Júpiter Fi
28/09 Girona B 1 - 0 Escola Esportiva Guineueta Fi
28/09 L'Escala 1 - 2 Sabadell Nord Fi
28/09 Vic 0 - 1 Fundació Esportiva Grama Fi
28/09 Palamós 2 - 1 Lloret Fi
28/09 Escola Fútbol Mataró 3 - 1 Llagostera B Fi
 

Jornada 5ª

05.10.2019 - 06.10.2019
05/10 Fundació Esportiva Grama 0 - 0 Girona B Fi
05/10 Mollet 3 - 2 L'Escala Fi
05/10 Rubí 1 - 3 Palamós Fi
05/10 Júpiter 2 - 2 Escola Fútbol Mataró Fi
05/10 Escola Esportiva Guineueta 0 - 0 Tona Fi
05/10 Lloret 3 - 1 La Jonquera Fi
05/10 Llagostera B 0 - 3 Vic Fi
05/10 Manlleu 1 - 0 Parets Fi
 

Jornada 6ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 Vic 2 - 1 Júpiter Fi
12/10 Tona 0 - 1 Fundació Esportiva Grama Fi
12/10 La Jonquera 0 - 1 Rubí Fi
13/10 Girona B 1 - 0 Llagostera B Fi
13/10 Parets 1 - 1 Escola Esportiva Guineueta Fi
13/10 L'Escala 3 - 1 Manlleu Fi
13/10 Palamós 1 - 1 Sabadell Nord Fi
13/10 Escola Fútbol Mataró 1 - 1 Lloret Fi
 

Jornada 7ª

19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 Lloret 1 - 2 Vic Fi
20/10 Sabadell Nord 1 - 2 La Jonquera Fi
20/10 Fundació Esportiva Grama 2 - 1 Parets Fi
20/10 Mollet 2 - 2 Palamós Fi
20/10 Rubí 0 - 1 Escola Fútbol Mataró Fi
20/10 Júpiter 0 - 4 Girona B Fi
20/10 Manlleu 2 - 1 Escola Esportiva Guineueta Fi
20/10 Llagostera B 0 - 0 Tona Fi
 

Jornada 8ª

26.10.2019 - 27.10.2019
26/10 La Jonquera 3 - 2 Mollet Fi
26/10 Vic 2 - 0 Rubí Fi
27/10 Tona 1 - 1 Júpiter Fi
27/10 Girona B 3 - 0 Lloret Fi
27/10 Parets 1 - 1 Llagostera B Fi
27/10 Escola Esportiva Guineueta 1 - 1 Fundació Esportiva Grama Fi
27/10 Palamós 3 - 4 L'Escala Fi
27/10 Escola Fútbol Mataró 0 - 0 Sabadell Nord Fi
 

Jornada 9ª

02.11.2019 - 05.12.2019
02/11 Lloret 3 - 0 Tona Fi
03/11 Sabadell Nord 1 - 2 Vic Fi
03/11 Mollet 2 - 0 Escola Fútbol Mataró Fi
03/11 Júpiter 1 - 0 Parets Fi
03/11 L'Escala 0 - 1 La Jonquera Fi
03/11 Manlleu 3 - 1 Fundació Esportiva Grama Fi
03/11 Llagostera B 0 - 1 Escola Esportiva Guineueta Fi
05/12 Rubí 0 - 4 Girona B Fi
 

Jornada 10ª

09.11.2019 - 10.11.2019
09/11 Vic 2 - 0 Mollet Fi
09/11 Escola Esportiva Guineueta 2 - 1 Júpiter Fi
10/11 Tona 3 - 3 Rubí Fi
10/11 Fundació Esportiva Grama 2 - 0 Llagostera B Fi
10/11 Palamós 3 - 0 Manlleu Fi
10/11 Girona B 4 - 0 Sabadell Nord Fi
10/11 Parets 1 - 1 Lloret Fi
10/11 Escola Fútbol Mataró 2 - 1 L'Escala Fi
 

Jornada 11ª

16.11.2019 - 17.11.2019
16/11 Lloret 0 - 0 Escola Esportiva Guineueta Fi
17/11 Sabadell Nord 1 - 0 Tona Fi
17/11 Palamós 1 - 0 La Jonquera Fi
17/11 Mollet 0 - 2 Girona B Fi
17/11 Rubí 1 - 3 Parets Fi
17/11 Júpiter 1 - 0 Fundació Esportiva Grama Fi
17/11 L'Escala 1 - 1 Vic Fi
17/11 Manlleu 1 - 2 Llagostera B Fi
 

Jornada 12ª

23.11.2019 - 24.11.2019
23/11 La Jonquera 0 - 2 Manlleu Fi
23/11 Llagostera B 1 - 3 Júpiter Fi
24/11 Tona 1 - 1 Mollet Fi
24/11 Fundació Esportiva Grama 4 - 3 Lloret Fi
24/11 Girona B 3 - 0 L'Escala Fi
24/11 Parets 1 - 3 Sabadell Nord Fi
24/11 Escola Esportiva Guineueta 2 - 0 Rubí Fi
24/11 Escola Fútbol Mataró 1 - 0 Palamós Fi
 

Jornada 13ª

30.11.2019 - 01.12.2019
30/11 La Jonquera 1 - 0 Escola Fútbol Mataró Fi
01/12 Sabadell Nord 0 - 4 Escola Esportiva Guineueta Fi
01/12 Palamós 1 - 4 Vic Fi
01/12 Mollet 2 - 1 Parets Fi
01/12 Rubí 2 - 1 Fundació Esportiva Grama Fi
01/12 Lloret 1 - 0 Llagostera B Fi
01/12 L'Escala 0 - 1 Tona Fi
01/12 Manlleu 1 - 1 Júpiter Fi
 

Jornada 14ª

14.12.2019
14/12 Fundació Esportiva Grama   -   Sabadell Nord 11:45h.
14/12 Girona B   -   Palamós 12:00h.
14/12 Parets   -   L'Escala 12:00h.
14/12 Júpiter   -   Lloret 12:00h.
14/12 Escola Esportiva Guineueta   -   Mollet 12:30h.
14/12 Vic   -   La Jonquera 16:00h.
14/12 Escola Fútbol Mataró   -   Manlleu 17:00h.
14/12 Llagostera B   -   Rubí 17:00h.
 

Jornada 15ª

22.12.2019
22/12 La Jonquera   -   Girona B 12:00h.
22/12 Mollet   -   Fundació Esportiva Grama 12:00h.
22/12 Sabadell Nord   -   Llagostera B 12:00h.
22/12 Rubí   -   Júpiter 12:00h.
22/12 L'Escala   -   Escola Esportiva Guineueta 16:00h.
22/12 Escola Fútbol Mataró   -   Vic 17:00h.
22/12 Palamós   -   Tona 17:00h.
22/12 Manlleu   -   Lloret 17:00h.
 

Jornada 16ª

11.01.2020
11/01 Tona   -   La Jonquera 11:45h.
11/01 Fundació Esportiva Grama   -   L'Escala 11:45h.
11/01 Girona B   -   Escola Fútbol Mataró 12:00h.
11/01 Parets   -   Palamós 12:00h.
11/01 Júpiter   -   Sabadell Nord 12:00h.
11/01 Lloret   -   Rubí 16:00h.
11/01 Manlleu   -   Vic 17:00h.
11/01 Llagostera B   -   Mollet 17:00h.
 

Jornada 17ª

18.01.2020
18/01 La Jonquera   -   Parets 12:00h.
18/01 Mollet   -   Júpiter 12:00h.
18/01 Sabadell Nord   -   Lloret 12:00h.
18/01 Rubí   -   Manlleu 12:00h.
18/01 Vic   -   Girona B 16:00h.
18/01 L'Escala   -   Llagostera B 16:00h.
18/01 Escola Fútbol Mataró   -   Tona 17:00h.
18/01 Palamós   -   Escola Esportiva Guineueta 17:00h.
 

Jornada 18ª

25.01.2020
25/01 Girona B   -   Manlleu 12:00h.
25/01 Mollet   -   Lloret 12:00h.
25/01 La Jonquera   -   Escola Esportiva Guineueta 12:00h.
25/01 Sabadell Nord   -   Rubí 12:00h.
25/01 Vic   -   Tona 16:00h.
25/01 L'Escala   -   Júpiter 16:00h.
25/01 Palamós   -   Fundació Esportiva Grama 17:00h.
25/01 Escola Fútbol Mataró   -   Parets 17:00h.
 

Jornada 19ª

01.02.2020
01/02 Tona   -   Girona B 11:45h.
01/02 Fundació Esportiva Grama   -   La Jonquera 11:45h.
01/02 Rubí   -   Mollet 12:00h.
01/02 Parets   -   Vic 12:00h.
01/02 Escola Esportiva Guineueta   -   Escola Fútbol Mataró 12:30h.
01/02 Lloret   -   L'Escala 16:00h.
01/02 Manlleu   -   Sabadell Nord 17:00h.
01/02 Llagostera B   -   Palamós 17:00h.
 

Jornada 20ª

08.02.2020
08/02 Tona   -   Manlleu 11:45h.
08/02 Mollet   -   Sabadell Nord 12:00h.
08/02 Girona B   -   Parets 12:00h.
08/02 La Jonquera   -   Llagostera B 12:00h.
08/02 Vic   -   Escola Esportiva Guineueta 16:00h.
08/02 L'Escala   -   Rubí 16:00h.
08/02 Escola Fútbol Mataró   -   Fundació Esportiva Grama 17:00h.
08/02 Palamós   -   Júpiter 17:00h.
 

Jornada 21ª

15.02.2020
15/02 Fundació Esportiva Grama   -   Vic 11:45h.
15/02 Parets   -   Tona 12:00h.
15/02 Júpiter   -   La Jonquera 12:00h.
15/02 Sabadell Nord   -   L'Escala 12:00h.
15/02 Escola Esportiva Guineueta   -   Girona B 12:30h.
15/02 Lloret   -   Palamós 16:00h.
15/02 Llagostera B   -   Escola Fútbol Mataró 17:00h.
15/02 Manlleu   -   Mollet 17:00h.
 

Jornada 22ª

29.02.2020
29/02 Tona   -   Escola Esportiva Guineueta 11:45h.
29/02 Parets   -   Manlleu 12:00h.
29/02 Girona B   -   Fundació Esportiva Grama 12:00h.
29/02 La Jonquera   -   Lloret 12:00h.
29/02 L'Escala   -   Mollet 16:00h.
29/02 Vic   -   Llagostera B 16:00h.
29/02 Escola Fútbol Mataró   -   Júpiter 17:00h.
29/02 Palamós   -   Rubí 17:00h.
 

Jornada 23ª

07.03.2020
07/03 Fundació Esportiva Grama   -   Tona 11:45h.
07/03 Sabadell Nord   -   Palamós 12:00h.
07/03 Rubí   -   La Jonquera 12:00h.
07/03 Júpiter   -   Vic 12:00h.
07/03 Escola Esportiva Guineueta   -   Parets 12:30h.
07/03 Lloret   -   Escola Fútbol Mataró 16:00h.
07/03 Llagostera B   -   Girona B 17:00h.
07/03 Manlleu   -   L'Escala 17:00h.
 

Jornada 24ª

14.03.2020
14/03 Tona   -   Llagostera B 11:45h.
14/03 Parets   -   Fundació Esportiva Grama 12:00h.
14/03 La Jonquera   -   Sabadell Nord 12:00h.
14/03 Girona B   -   Júpiter 12:00h.
14/03 Escola Esportiva Guineueta   -   Manlleu 12:30h.
14/03 Vic   -   Lloret 16:00h.
14/03 Palamós   -   Mollet 17:00h.
14/03 Escola Fútbol Mataró   -   Rubí 17:00h.
 

Jornada 25ª

21.03.2020
21/03 Fundació Esportiva Grama   -   Escola Esportiva Guineueta 11:45h.
21/03 Júpiter   -   Tona 12:00h.
21/03 Sabadell Nord   -   Escola Fútbol Mataró 12:00h.
21/03 Mollet   -   La Jonquera 12:00h.
21/03 Rubí   -   Vic 12:00h.
21/03 Lloret   -   Girona B 16:00h.
21/03 L'Escala   -   Palamós 16:00h.
21/03 Llagostera B   -   Parets 17:00h.
 

Jornada 26ª

28.03.2020
28/03 Fundació Esportiva Grama   -   Manlleu 11:45h.
28/03 Tona   -   Lloret 11:45h.
28/03 Parets   -   Júpiter 12:00h.
28/03 Girona B   -   Rubí 12:00h.
28/03 La Jonquera   -   L'Escala 12:00h.
28/03 Escola Esportiva Guineueta   -   Llagostera B 12:30h.
28/03 Vic   -   Sabadell Nord 16:00h.
28/03 Escola Fútbol Mataró   -   Mollet 17:00h.
 

Jornada 27ª

04.04.2020
04/04 Sabadell Nord   -   Girona B 12:00h.
04/04 Rubí   -   Tona 12:00h.
04/04 Júpiter   -   Escola Esportiva Guineueta 12:00h.
04/04 Mollet   -   Vic 12:00h.
04/04 L'Escala   -   Escola Fútbol Mataró 16:00h.
04/04 Lloret   -   Parets 16:00h.
04/04 Llagostera B   -   Fundació Esportiva Grama 17:00h.
04/04 Manlleu   -   Palamós 17:00h.
 

Jornada 28ª

18.04.2020
18/04 Tona   -   Sabadell Nord 11:45h.
18/04 Fundació Esportiva Grama   -   Júpiter 11:45h.
18/04 Girona B   -   Mollet 12:00h.
18/04 La Jonquera   -   Palamós 12:00h.
18/04 Parets   -   Rubí 12:00h.
18/04 Escola Esportiva Guineueta   -   Lloret 12:30h.
18/04 Vic   -   L'Escala 16:00h.
18/04 Llagostera B   -   Manlleu 17:00h.
 

Jornada 29ª

25.04.2020
25/04 Mollet   -   Tona 12:00h.
25/04 Sabadell Nord   -   Parets 12:00h.
25/04 Rubí   -   Escola Esportiva Guineueta 12:00h.
25/04 Júpiter   -   Llagostera B 12:00h.
25/04 L'Escala   -   Girona B 16:00h.
25/04 Lloret   -   Fundació Esportiva Grama 16:00h.
25/04 Palamós   -   Escola Fútbol Mataró 17:00h.
25/04 Manlleu   -   La Jonquera 17:00h.
 

Jornada 30ª

02.05.2020
02/05 Fundació Esportiva Grama   -   Rubí 11:45h.
02/05 Tona   -   L'Escala 11:45h.
02/05 Júpiter   -   Manlleu 12:00h.
02/05 Parets   -   Mollet 12:00h.
02/05 Escola Esportiva Guineueta   -   Sabadell Nord 12:30h.
02/05 Vic   -   Palamós 16:00h.
02/05 Llagostera B   -   Lloret 17:00h.
02/05 Escola Fútbol Mataró   -   La Jonquera 17:00h.
 

Jornada 31ª

09.05.2020
09/05 Sabadell Nord   -   Fundació Esportiva Grama 12:00h.
09/05 Mollet   -   Escola Esportiva Guineueta 12:00h.
09/05 Rubí   -   Llagostera B 12:00h.
09/05 La Jonquera   -   Vic 12:00h.
09/05 L'Escala   -   Parets 16:00h.
09/05 Lloret   -   Júpiter 16:00h.
09/05 Palamós   -   Girona B 17:00h.
09/05 Manlleu   -   Escola Fútbol Mataró 17:00h.
 

Jornada 32ª

16.05.2020
16/05 Fundació Esportiva Grama   -   Mollet 11:45h.
16/05 Tona   -   Palamós 11:45h.
16/05 Girona B   -   La Jonquera 12:00h.
16/05 Júpiter   -   Rubí 12:00h.
16/05 Escola Esportiva Guineueta   -   L'Escala 12:30h.
16/05 Lloret   -   Manlleu 16:00h.
16/05 Vic   -   Escola Fútbol Mataró 16:00h.
16/05 Llagostera B   -   Sabadell Nord 17:00h.
 

Jornada 33ª

23.05.2020
23/05 Rubí   -   Lloret 12:00h.
23/05 La Jonquera   -   Tona 12:00h.
23/05 Mollet   -   Llagostera B 12:00h.
23/05 Sabadell Nord   -   Júpiter 12:00h.
23/05 Vic   -   Manlleu 16:00h.
23/05 L'Escala   -   Fundació Esportiva Grama 16:00h.
23/05 Escola Fútbol Mataró   -   Girona B 17:00h.
23/05 Palamós   -   Parets 17:00h.
 

Jornada 34ª

30.05.2020
30/05 Tona   -   Escola Fútbol Mataró 11:45h.
30/05 Júpiter   -   Mollet 12:00h.
30/05 Parets   -   La Jonquera 12:00h.
30/05 Girona B   -   Vic 12:00h.
30/05 Escola Esportiva Guineueta   -   Palamós 12:30h.
30/05 Lloret   -   Sabadell Nord 16:00h.
30/05 Manlleu   -   Rubí 17:00h.
30/05 Llagostera B   -   L'Escala 17:00h.
 

Buscador de deportes