Diari de Girona Esports Futbol Classificació Mundial 2018, Europa

Classificació Mundial 2018, Europa

Partits de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 6ª

Calendari
Grup A
09/06 20:45h. Bielorrusia   -   Bulgaria
09/06 20:45h. Suecia   -   Francia
09/06 20:45h. Holanda   -   Luxemburgo
Grup B
09/06 20:45h. Islas Feroe   -   Suiza
09/06 20:45h. Andorra   -   Hungria
09/06 20:45h. Letonia   -   Portugal
Grup C
10/06 20:45h. Azerbaiyán   -   Irlanda del N.
10/06 20:45h. Alemania   -   San Marino
10/06 20:45h. Noruega   -   Rep. Checa
Grup D
11/06 18:00h. Rep. Irlanda   -   Austria
11/06 18:00h. Moldavia   -   Georgia
11/06 20:45h. Serbia   -   Gales
Grup E
10/06 18:00h. Kazajistán   -   Dinamarca
10/06 20:45h. Montenegro   -   Armenia
10/06 20:45h. Polonia   -   Rumania
Grup F
10/06 18:00h. Escocia   -   Inglaterra
10/06 18:00h. Eslovenia   -   Malta
10/06 20:45h. Lituania   -   Eslovaquia
Grup G
11/06 20:45h. Italia   -   Liechtenstein
11/06 20:45h. Macedonia   -   España
11/06 20:45h. Israel   -   Albania
Grup H
09/06 20:45h. Estonia   -   Bélgica
09/06 20:45h. Bosnia-Herzegovina   -   Grecia
09/06 20:45h. Gibraltar   -   Chipre
Grup I
11/06 18:00h. Finlandia   -   Ucrania
11/06 20:45h. Islandia   -   Croacia
11/06 20:45h. Kosovo   -   Turquía

Resultats de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 5ª

Grup A
25/03 18:00h. Suecia 4 - 0 Bielorrusia Fi
25/03 20:45h. Bulgaria 2 - 0 Holanda Fi
25/03 20:45h. Luxemburgo 1 - 3 Francia Fi
Grup B
25/03 18:00h. Andorra 0 - 0 Islas Feroe Fi
25/03 18:00h. Suiza 1 - 0 Letonia Fi
25/03 20:45h. Portugal 3 - 0 Hungria Fi
Grup C
26/03 18:00h. Azerbaiyán 1 - 4 Alemania Fi
26/03 18:00h. San Marino 0 - 6 Rep. Checa Fi
26/03 20:45h. Irlanda del N. 2 - 0 Noruega Fi
Grup D
24/03 18:00h. Georgia 1 - 3 Serbia Fi
24/03 20:45h. Austria 2 - 0 Moldavia Fi
24/03 20:45h. Rep. Irlanda 0 - 0 Gales Fi
Grup E
26/03 18:00h. Armenia 2 - 0 Kazajistán Fi
26/03 20:45h. Montenegro 1 - 2 Polonia Fi
26/03 20:45h. Rumania 0 - 0 Dinamarca Fi
Grup F
26/03 18:00h. Inglaterra 2 - 0 Lituania Fi
26/03 20:45h. Malta 1 - 3 Eslovaquia Fi
26/03 20:45h. Escocia 1 - 0 Eslovenia Fi
Grup G
24/03 20:45h. Italia 2 - 0 Albania Fi
24/03 20:45h. Liechtenstein 0 - 3 Macedonia Fi
24/03 20:45h. España 4 - 1 Israel Fi
Grup H
25/03 18:00h. Chipre 0 - 0 Estonia Fi
25/03 18:00h. Bosnia-Herzegovina 5 - 0 Gibraltar Fi
25/03 20:45h. Bélgica 1 - 1 Grecia Fi
Grup I
24/03 18:00h. Turquía 2 - 0 Finlandia Fi
24/03 20:45h. Croacia 1 - 0 Ucrania Fi
24/03 20:45h. Kosovo 1 - 2 Islandia Fi

Resultats de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 4ª

Grup A
11/11 20:45h. Francia 2 - 1 Suecia Fi
13/11 18:00h. Bulgaria 1 - 0 Bielorrusia Fi
13/11 18:00h. Luxemburgo 1 - 3 Holanda Fi
Grup B
13/11 18:00h. Hungria 4 - 0 Andorra Fi
13/11 18:00h. Suiza 2 - 0 Islas Feroe Fi
13/11 20:45h. Portugal 4 - 1 Letonia Fi
Grup C
11/11 20:45h. Rep. Checa 2 - 1 Noruega Fi
11/11 20:45h. Irlanda del N. 4 - 0 Azerbaiyán Fi
11/11 20:45h. San Marino 0 - 8 Alemania Fi
Grup D
12/11 18:00h. Austria 0 - 1 Rep. Irlanda Fi
12/11 18:00h. Georgia 1 - 1 Moldavia Fi
12/11 20:45h. Gales 1 - 1 Serbia Fi
Grup E
11/11 18:00h. Armenia 3 - 2 Montenegro Fi
11/11 20:45h. Dinamarca 4 - 1 Kazajistán Fi
11/11 20:45h. Rumania 0 - 3 Polonia Fi
Grup F
11/11 20:45h. Inglaterra 3 - 0 Escocia Fi
11/11 20:45h. Malta 0 - 1 Eslovenia Fi
11/11 20:45h. Eslovaquia 4 - 0 Lituania Fi
Grup G
12/11 20:45h. Albania 0 - 3 Israel Fi
12/11 20:45h. Liechtenstein 0 - 4 Italia Fi
12/11 20:45h. España 4 - 0 Macedonia Fi
Grup H
13/11 18:00h. Chipre 3 - 1 Gibraltar Fi
13/11 20:45h. Bélgica 8 - 1 Estonia Fi
13/11 20:45h. Grecia 1 - 1 Bosnia-Herzegovina Fi
Grup I
12/11 18:00h. Croacia 2 - 0 Islandia Fi
12/11 19:00h. Turquía 2 - 0 Kosovo Fi
12/11 20:45h. Ucrania 1 - 0 Finlandia Fi

Resultats de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 3ª

Grup A
10/10 20:45h. Bielorrusia 1 - 1 Luxemburgo Fi
10/10 20:45h. Holanda 0 - 1 Francia Fi
10/10 20:45h. Suecia 3 - 0 Bulgaria Fi
Grup B
10/10 20:45h. Andorra 1 - 2 Suiza Fi
10/10 20:45h. Islas Feroe 0 - 6 Portugal Fi
10/10 20:45h. Letonia 0 - 2 Hungria Fi
Grup C
11/10 20:45h. Rep. Checa 0 - 0 Azerbaiyán Fi
11/10 20:45h. Alemania 2 - 0 Irlanda del N. Fi
11/10 20:45h. Noruega 4 - 1 San Marino Fi
Grup D
09/10 18:00h. Gales 1 - 1 Georgia Fi
09/10 20:45h. Moldavia 1 - 3 Rep. Irlanda Fi
09/10 20:45h. Serbia 3 - 2 Austria Fi
Grup E
11/10 18:00h. Kazajistán 0 - 0 Rumania Fi
11/10 20:45h. Dinamarca 0 - 1 Montenegro Fi
11/10 20:45h. Polonia 2 - 1 Armenia Fi
Grup F
11/10 20:45h. Lituania 2 - 0 Malta Fi
11/10 20:45h. Eslovaquia 3 - 0 Escocia Fi
11/10 20:45h. Eslovenia 0 - 0 Inglaterra Fi
Grup G
09/10 18:00h. Israel 2 - 1 Liechtenstein Fi
09/10 20:45h. Albania 0 - 2 España Fi
09/10 20:45h. Macedonia 2 - 3 Italia Fi
Grup H
10/10 20:45h. Bosnia-Herzegovina 2 - 0 Chipre Fi
10/10 20:45h. Estonia 0 - 2 Grecia Fi
10/10 20:45h. Gibraltar 0 - 6 Bélgica Fi
Grup I
09/10 18:00h. Finlandia 0 - 1 Croacia Fi
09/10 18:00h. Ucrania 3 - 0 Kosovo Fi
09/10 20:45h. Islandia 2 - 0 Turquía Fi

Resultats de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 2ª

Grup A
07/10 20:45h. Francia 4 - 1 Bulgaria Fi
07/10 20:45h. Luxemburgo 0 - 1 Suecia Fi
07/10 20:45h. Holanda 4 - 1 Bielorrusia Fi
Grup B
07/10 20:45h. Hungria 2 - 3 Suiza Fi
07/10 20:45h. Letonia 0 - 2 Islas Feroe Fi
07/10 20:45h. Portugal 6 - 0 Andorra Fi
Grup C
08/10 18:00h. Azerbaiyán 1 - 0 Noruega Fi
08/10 20:45h. Alemania 3 - 0 Rep. Checa Fi
08/10 20:45h. Irlanda del N. 4 - 0 San Marino Fi
Grup D
06/10 20:45h. Austria 2 - 2 Gales Fi
06/10 20:45h. Moldavia 0 - 3 Serbia Fi
06/10 20:45h. Rep. Irlanda 1 - 0 Georgia Fi
Grup E
08/10 18:00h. Armenia 0 - 5 Rumania Fi
08/10 18:00h. Montenegro 5 - 0 Kazajistán Fi
08/10 20:45h. Polonia 3 - 2 Dinamarca Fi
Grup F
08/10 18:00h. Inglaterra 2 - 0 Malta Fi
08/10 20:45h. Escocia 1 - 1 Lituania Fi
08/10 20:45h. Eslovenia 1 - 0 Eslovaquia Fi
Grup G
06/10 20:45h. Macedonia 1 - 2 Israel Fi
06/10 20:45h. Italia 1 - 1 España Fi
06/10 20:45h. Liechtenstein 0 - 2 Albania Fi
Grup H
07/10 20:45h. Bélgica 4 - 0 Bosnia-Herzegovina Fi
07/10 20:45h. Grecia 2 - 0 Chipre Fi
07/10 20:45h. Estonia 4 - 0 Gibraltar Fi
Grup I
06/10 20:45h. Islandia 3 - 2 Finlandia Fi
06/10 20:45h. Turquía 2 - 2 Ucrania Fi
06/10 20:45h. Kosovo 0 - 6 Croacia Fi

Resultats de Classificació Mundial 2018, Europa. Fase 1. Jornada 1ª

Grup A
06/09 20:45h. Bielorrusia 0 - 0 Francia Fi
06/09 20:45h. Bulgaria 4 - 3 Luxemburgo Fi
06/09 20:45h. Suecia 1 - 1 Holanda Fi
Grup B
06/09 20:45h. Andorra 0 - 1 Letonia Fi
06/09 20:45h. Islas Feroe 0 - 0 Hungria Fi
06/09 20:45h. Suiza 2 - 0 Portugal Fi
Grup C
04/09 18:00h. San Marino 0 - 1 Azerbaiyán Fi
04/09 20:45h. Rep. Checa 0 - 0 Irlanda del N. Fi
04/09 20:45h. Noruega 0 - 3 Alemania Fi
Grup D
05/09 18:00h. Georgia 1 - 2 Austria Fi
05/09 20:45h. Serbia 2 - 2 Rep. Irlanda Fi
05/09 20:45h. Gales 4 - 0 Moldavia Fi
Grup E
04/09 18:00h. Dinamarca 1 - 0 Armenia Fi
04/09 18:00h. Kazajistán 2 - 2 Polonia Fi
04/09 20:45h. Rumania 1 - 1 Montenegro Fi
Grup F
04/09 18:00h. Lituania 2 - 2 Eslovenia Fi
04/09 18:00h. Eslovaquia 0 - 1 Inglaterra Fi
04/09 20:45h. Malta 1 - 5 Escocia Fi
Grup G
05/09 20:45h. Albania 2 - 1 Macedonia Fi
05/09 20:45h. Israel 1 - 3 Italia Fi
05/09 20:45h. España 8 - 0 Liechtenstein Fi
Grup H
06/09 20:45h. Bosnia-Herzegovina 5 - 0 Estonia Fi
06/09 20:45h. Chipre 0 - 3 Bélgica Fi
06/09 21:45h. Gibraltar 1 - 4 Grecia Fi
Grup I
05/09 20:45h. Croacia 1 - 1 Turquía Fi
05/09 20:45h. Ucrania 1 - 1 Islandia Fi
05/09 20:45h. Finlandia 1 - 1 Kosovo Fi