Eleccions 21-D: Les llistes electorals de Barcelona

Consulta totes les candidatures al detall

20.11.2017 | 07:07

Candidatura Núm. 1

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

Sigles: PSC

1. Miquel Iceta Llorens

2. Eva Granados Galiano

3. Ramón Espadaler Parcerisas (Ind)

4. Beatriz Silva Gallardo (Ind)

5. Ferran Pedret i Santos

6. Alícia Romero Llano

7. Jordi Terrades Santacreu

8. Assumpta Escarp Gibert

9. David Pérez Ibáñez

10. Esther Niubó Cidoncha

11. Pol Gibert Horcas

12. Marta Moreta i Rovira

13. Raúl Moreno Montaña

14. Eva Maria Martínez Morales

15. Juan Luis Ruiz López

16. Maria Mas Arrufat

17. David Donaire Domínguez

18. Mercè Cardona Junyent

19. Jordi Riba Colom

20. Eva Menor Cantador

21. Josep Perpinyà i Palau

22. Vanesa Múñoz Fernández

23. Mario García Gómez

24. Olga Ortiz Moreno

25. Enric Fernàndez-Velilla Ceprià

26. Esther Pujol i Martí

27. Jonatan Martínez López

28. Mireia Dionisio Calé

29. Carlos Cordón Núñez

30. Judith Riera Román

31. Ernesto Carrión Sablich

32. Isabel Sierra Navarro

33. Abdul Razzaq Sadiq Chohan

34. Elia Tortolero Orejuela

35. Marcos Pérez López

36. Sonia Guerra López

37. Salustià Monteagudo Hidalgo

38. Maria Lladó Leal

39. Juan Pedro Pérez Castro

40. María Teresa Revilla Sánchez

41. Mohamed Ahsissene Ben Sbih

42. Concepción Jiménez Cruz (Conchi)

43. Adrià Díaz Maldonado

44. Miriam Pérez Rojano

45. David Buxens Escorihuela

46. Maria Inmaculada Bajo De La Fuente

47. Antonio Rozas Martínez

48. Ana Ampudia I Dalmau

49. Roger Guisado Castro

50. Anna Villarreal Pascual

51. José Luis López Carrasco

52. Carmen López García

53. José Antonio Monteagudo Urgel

54. Isabel Iglesias Martínez

55. Hugo Ferrer Sáez

56. Carme Tena Lameiro

57. David Gómez Luque

58. Rosa Jiménez Martínez

59. Ernest Suñé Nicolás

60. Daniela Fernández Llorens (Ind)

61. Lucio Villasol González

62. Eva Riulas Huet

63. Jordi Piera Cascales

64. Olga Campos Berlanga

65. Miguel Comino Haro

66. Dolors González Dana

67. Joan Ramón i Bernabé

68. Mireia Cándida Garrido García

69. Juan Carlos Fernández López

70. Eva Centeno Escudero

71. Marcos Delgado Chamizo (Ind)

72. Susana López Rico

73. Manuel Gómez Acosta

74. Isis Abad Ruiz

75. Alex Ramos Torre

76. Núria Gispert Feliu

77. Manuel Zaguirre Cano

78. Anna Balletbó i Puig

79. Carlos Losada Marrodan (Ind)

80. Carme Valls Llobet (Ind)

81. Mario Romeo García

82. Elisenda Malaret García ( Ind)

83. Jordi Hereu i Boher

84. Victoria Camps Cervera ( Ind)

85. Carlos Jiménez Villarejo (Ind)

SUPLENTS

1. Laura Rodríguez Mesas

2. José Ignacio Aparicio Ciria

3. Laura Millán Martos

4. Javier Fernández Medrano

5. Catalina Siles Royo

6. Pedro Curado Bola

Candidatura Núm. 2

PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR

Sigles: PP

1. Xavier García Albiol

2. Andrea Levy Soler

3. Santiago Rodríguez i Serra

4. Esperanza García González

5. Daniel Serrano Coronado

6. Alberto Villagrasa Gil

7. Manuel Reyes López

8. Juan Milián Querol

9. Concepció Veray Cama

10. Rosa Del Amo Hernández

11. Fernando Sánchez Costa

12. Elisa De Mata Arnaldo

13. Josep Tutusaus Besante

14. Irene Pardo Romera

15. Eduardo Bolaños Rodríguez

16. Miriam Casanova Doménech

17. Rosa Bertrán Bartomeu

18. Joan Antoni López Noguera

19. Óscar Ramírez Lara

20. Elisabet Ortega Robles

21. Sonia Esplugas González

22. Javier Barreña Flores

23. Carles Jiménez Morera

24. Mónica Parés Centeno

25. Boris Valls Guardiola

26. Joan Agramunt i Seuba

27. Gemma María Martín-Moreno García

28. Maria Dolors Morera Sola

29. José Manuel López Gónzalez

30. Jaume Mira Matas

31. Jesús García Bragado

32. José Antonio Calleja Clavero

33. Marina Lozano Illescas

34. Ramón Sabaté Puig

35. Núria Carreras Povill

36. Álvaro Benejam Peretó

37. Ferrán Llombart Guilabert

38. Susana Calvo Casadesús

39. Consuelo Santos Neyra

40. Carlos Remacha López

41. Antonio Carpio López

42. Sonia Motos Pérez

43. Manuel López López

44. Rafael Bernardo González Ordóñez

45. Carmen Santana González

46. Antonio Molina Melero

47. Francisco Ibáñez López

48. Susana Clerici López

49. Marta Giménez Arcusa

50. Manuel Conde García

51. Ana Vega Raya

52. José Padilla Roig

53. Daniel Paños Molina

54. Ester Sevilla Roselló

55. Ramon Molist Godó

56. Isaac-Iván Martín Salva

57. Jesús Cañas Cañizares

58. Florencia Badia Aviñó

59. José Luis Javaloyes Vilalta

60. María Turruchel Alcantud Inarejos

61. Xavier Cañigueral González

62. Jaume Gelada Jiménez

63. Miguel Ángel Ochoa Oliva

64. Isabel Soler García

65. Josefa (Fina) Martínez Ruiz

66. José Asín Fernández

67. Susana Ferrer Vargas

68. María Luisa Ibáñez Boira

69. Eugenia Urgellés Gil De Sola

70. Óscar Lupiáñez García

71. Araceli Amatller Medina

72. Azucena Laura Rodera Feliz

73. Miguel Raposo Riesco

74. Jaime José Fernández Pérez

75. Ramon Planas Freixas

76. Alberto Nicolau López

77. Manuel Buenaño García

78. Hanan Serroukh Ahmed

79. Albert Fernández Saltiveri

80. Elisabeth Jiménez Cara

81. Ramón Riera Macia

82. Josep Llobet Navarro

83. Alberto Fernández Díaz

84. Alícia Sánchez-Camacho Pérez

85. Dolors Montserrat Montserrat

SUPLENTS

1. Francisco Guillem Molins

2. Isaac Fernández García

3. José Francisco Ramírez Carpintero

4. Anna Roig Fargas

5. Yolanda Laspalas Cantón

6. Antonio Verdera Punti

7. Montserrat Silva Iglesias

8. Alejandro Muñoz Mateos

9. Marta Suárez Herrero

10. Francisco Rivas Ruiz

Candidatura Núm. 3

PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL

Sigles: PACMA

1. Ana Bayle Garcia

2. David Martinez Planellas

3. Raquel Iglesias Martinez

4. Carme Bassas Mundo

5. Javier Muñoz Aranda

6. Alejandro Cuesta Hidalgo

7. Xavier Martí Vallés

8. Concepción Dempere Llinás

9. Edita Olaizola Fernandez

10. M. Teresa Marín Minguez

11. Xavier Alvarado Artigas

12. Ana Maria Soler Escrich

13. Olga Eyre Estrada

14. Javier Diaz Lopez

15. Monica Alvarez Consul

16. Patricia Alfani Moncusí

17. Maria Elisa Lopez -Mateos Moreno

18. Luisa Claver Oñate

19. Carlos Moreno Garcia

20. Miquel Grau Zapata

21. Ana Maria Lisbona Sacristán

22. Juan Jose Corres Orue

23. Margarita Blanch Nieto

24. Mercè Blanch Nieto

25. Aldo Alcaraz Diaz De Liaño

26. Sonia Hernández Jové

27. Salvador Jódar Rivas

28. Mercè Danes Bernades

29. Montserrat Alcaraz Pitarque

30. Carles Joan Lorente Rivera

31. Carmen Fernández Gómez

32. Albert Morillo Grados

33. David Rodriguez Galo

34. Lorena Torrano Bote

35. Aurora Carrasco Peris

36. Alfonso Rubio Arpón

37. Vanessa Fernández Polaino

38. Juan Carlos Besoli Garcia

39. Montserrat Jardí Segura

40. Carmen Bayle Garcia

41. Blanca Pérez Uñó

42. Manuel Almagro Torres

43. Francina Plujà Pujol

44. Gonzalo Torre-Marin Domingo

45. Olga Cornellà Sala

46. Mª Angeles Palacios Coscullano

47. Eva Rios Perez

48. Julia Lara Enguix

49. Ramón Moragas Marpica

50. Daniel De Los Cobos Castell

51. Paola Natalia Acuña Tecitor

52. Maravillas Durán Fernandez

53. Raúl Ligero Sánchez

54. Gonzalo Blanca Bonilla

55. Tamara Garcia Cascales

56. Eulàlia Llobet Sales

57. Daniel De Las Heras González

58. Martina Pajuelo Novillo

59. David Cuchillo Pardo

60. Maria Pilar Martínez Rodriguez

61. José Luis Fernandez Martinez

62. Miguel Angel Rodriguez Tapia

63. Antonia Bote Collado

64. Eleonora Donatelli Jordi

65. Maria Jesús Roldán Varona

66. Maria Pilar Burillo Lorente

67. Maria Verdura Lladós

68. Eloisa Soria Cabeza

69. Albert Freijomil Reventer

70. José Maria Carrasco Sánchez

71. Eloisa Garcia Delgado

72. Francesca Donatelli Jordi

73. Sandra Albareda Miranda

74. Ladislao Almeda De Manuel

75. Maximino Cordero Erustes

76. Gemma Visent Bueso

77. Solange Ivana Nuñez Sienra

78. Elena Allué Tejerina

79. Jorge Luis Iglesias Martínez

80. José Manuel Lozano Galende

81. Elena Pérez De Gracia Jabardo

82. Maria Pilar Lobez Rodríguez

83. Alain Forton Amarante

84. Leonor Díaz De Liaño Serra

85. Miguel Foraster Serra

SUPLENTS

1. Concepción Ventura Vargas

2. Francisco Santos Chillón

3. Maria Sol Costarrosa Marcos

4. Agustin Jurado Jiménez

5. Eva Ruiz Rispolis

Candidatura Núm. 4

CIUTADANS –PARTIDO DE LA CIUDADANIA

Sigles: C's

1. Inés Arrimadas García

2. Carlos Carrizosa Torres

3. José María Espejo-Saavedra Conesa

4. Fernando Tomás de Páramo Gómez

5. Sonia Sierra Infante

6. Ignacio (Nacho) Martín Blanco

7. Joan García González

8. Marina Bravo Sobrino

9. David Mejía Ayra

10. Noemí De la Calle Sifré

11. Antonio Espinosa Cerrato

12. Susana Beltrán García

13. Laura Vilchez Sánchez

14. María Luz Guilarte Sánchez

15. Martín Eusebio Barra López

16. Blanca Victoria Navarro Pacheco

17. José María Cano Navarro

18. Sergio Sanz Jiménez

19. Carmen de Rivera Pla

20. Elisabeth Valencia Mimbrero

21. María Francisca Valle Fuentes

22. Munia Fernández-Jordán Celorio

23. Dimas Gragera Velaz

24. Manuel Rodríguez de l'Hotellerie de Fallois

25. Martín Pachamé Barrera

26. Jorge Feijóo Suñol

27. María Mercedes Escofet Sala

28. Manuel Losada Seivane

29. María Carmen Esteban Fernández

30. Carlos Sánchez Nicolau

31. Josep María González Murt

32. Carolina Torres García

33. Sonia Reina Sánchez

34. Julio Manuel Roldán Moreno

35. Eric Laserna Triviño

36. Carmen Ortuño Aparcero

37. Laura Casado Delgado

38. Francisco Javier González Blesa

39. María del Carmen Soffiati Requena

40. José Luis Fernández Díaz

41. Gorka Samaniego Asenjo

42. María Soledad García Durán

43. María Cristina Corona Guijarro

44. Francisco Javier López Morano

45. Francisco Muñoz Jiménez

46. Anna-Clara Martínez Fernández

47. Luis Díaz Vargas

48. Julia Barea Sánchez

49. David Gerboles Pérez

50. Nicolás Ortiz Cuevas

51. Saray Cantero García

52. Raquel Quiles Puerto

53. Roberto Carmany Valls

54. Pedro Miret Betanzos

55. Jordi Obón Cabre

56. Esther Martínez Martí

57. Jorge Pavón Álvarez

58. Tahir Rafi Khanum

59. Guadalupe del Rio Reyes

60. Salvador Tovar Funes

61. Cristina Claret Fernández

62. Noemí Martín Peña

63. Jose Luis Cerro Fernández

64. Javier Pérez Gómez

65. Guillermo Massana Romero

66. Alejandro Fernández González

67. Raquel Gázquez López

68. Francisco Gavilán Peña

69. Sonia Rodríguez Ruiz

70. Mónica Liliana Dahan Rodríguez

71. Josep Gabarra Barneda

72. Francisco Javier González Mateo

73. Margarita Castaño Gómez

74. José Rosales Fuentes

75. Angels Valls Borrás

76. Juan (Nito) Foncuberta Riba

77. Aurora Montserrat Suárez Vázquez

78. Manuel Mendoza García

79. Félix Cogolludo Gamboa

80. Aurora Sáez Gonzalez

81. Sonia Rosales Calderón

82. Jorge García Mulet

83. Miguel Manuel García Valle

84. Carina Mejías Sánchez

85. Francesc De Carreras Serra

SUPLENTS

1. Paloma Jiménez de Parga Maseda

2. Fernando Viñas Rodríguez

3. Sira Rahmouni Villalón

4. Rubén Martínez Goy

5. Jesús Amadeo Martín González

6. Jesús Castell Devis

Candidatura Núm. 5

Esquerra Republicana- Catalunya Sí

Sigles: ERC-CatSí

1. Oriol Junqueras i Vies

2. Marta Rovira i Vergés

3. Raül Romeva i Rueda

4. Carme Forcadell i Lluís

5. Carles Mundó i Blanch

6. Alba Vergés i Bosch

7. Antoni Comín i Oliveres

8. Jenn Díaz i Ruiz

9. Rubén Wagensberg i Ramon

10. Najat Driouech Ben Moussa

11. Josep Maria Jové i Lladó

12. Eva Baró i Ramos

13. Ernest Maragall i Mira

14. Rut Ribas i Martí

15. Antoni Castellà i Clavé

16. Adriana Delgado i Herreros

17. Jordi Albert i Caballero

18. Mònica Palacín i París

19. Gerard Gómez del Moral i Fuster

20. Assumpció (Titon) Laïlla i Jou

21. Chakir El Homrani Lesfar

22. Marc Sanglas i Alcantarilla

23. Lluïsa Llop i Fernàndez

24. Josep Ginesta i Vicente

25. Núria Picas i Albets

26. José Rodríguez Fernández

27. Fabián Mohedano i Morales

28. Aurora Carbonell i Abella

29. Robert Fabregat i Fuentes

30. Pilar Vallugera i Balañà

31. Eduardo Reyes Pino

32. Queralt Fernández i Prats

33. Alba Metge i Climent

34. Núria Montmany i Àlvarez

35. Miquel Estruch i Traité

36. Carme Labòria i Rojas

37. Esther Guirao i Valenzuela

38. Oriol Carreras i Barbany

39. Montserrat Bartomeus i Sans

40. Alexandre Miquel i Homet

41. Anna Salicrú i Maltas

42. Marta Vilaret i García

43. Ramon Vilar i Camprubí

44. Meritxell Caralt i Sànchez

45. David Agustí i Belart

46. Anna Maria Balsera i Marín

47. Xavier Ruestes i Campos

48. Beatriu Acín i José

49. Pere Sàbat i Lluverol

50. Mariona Homs i Alsina

51. Jordi Medina i Alsina

52. Eva Ferris i Gallart

53. Antoni Farran i Vall

54. Pilar Pérez i Bautista

55. Manuel Pérez i Nespereira

56. Alba Camps i Roca

57. Jordi Fernández i Cuadrench

58. Marina Sánchez i Casanovas

59. Robert Garrigós i Castro

60. Montserrat Soler i Pons

61. Mario Francisco Campelo i Castro

62. Ester Raventós i Canals

63. Jaume Nicolau Forés i Llasat

64. Sònia Galtié i Lorente

65. José Luis Sáez i Cervantes

66. Esther Miralles i Ripoll

67. Jordi Pesarrodona i Capsada

68. Paloma López i Mesas

69. Marc Tienda i Casas

70. Magalí Miracle i Rigalós

71. Antoni Masana i Ubach

72. Núria Pi i Martínez

73. Ferran Estruch i Torrents

74. Sandra Rodríguez i Tafur

75. Jordi Fàbrega i Colomer

76. Montserrat Martínez i Gonzàlez

77. Jordi Badia i Perea

78. Sílvia Casola i Salvatella

79. Julià Fernández i Olivares

80. Marta Roqué i Aubia

81. Josep Maria López i Llaví

82. Annabel Moreno i Nogué

83. Josep (Pep) Cruanyes i Tor

84. Maria Teresa Aymerich i Boltà

85. Ramón Cotarelo García

SUPLENTS

1. Marc Bosch de Dòria

2. Àdria Mazcuñán i Claret

3. Salvador Vives i Alarí

4. Maria Teresa Escobar i Gomera

5. Jordi Borràs i Vivó

6. Mireia Monfort i Sòria

7. Andreu Francisco i Roger

8. Mireia Ingla i Mas

9. Albert Alfaro i Giró

10. Maria del Carme Rallo i Casanovas

Candidatura Núm. 6

DIÀLEG REPUBLICÀ

Sigles: DIÀLEG

1. Emma Soler i Bertrana

2. Gabriel Cursach i Perona

3. Denís Llussà i Brunet

4. Carla Vassena i Fajardo

5. Albert Creixell i Gonzàlez

6. Miquel Badals i Torrecilla

7. Jordina Monge i Valls

8. Martí Copestake i Cornellà

9. Aitana Rodriguez i Rico

10. Jan Josep Sibina i Ribas

11. Joel Vera i Sunyer

12. Héctor Martinez i Brasé

13. Sergi Torres i Gomila

14. Jana Pous i Solé

15. Ainhoa Mas i Pérez

16. Aleix Ibáñez i Bach

17. Joan Gimenez i Anglada

18. Marc Casanova i Roca

19. Marta Amigó i López

20. Mireia Junqué i Ripoll

21. Marc Cots i Gonzalvo

22. Daniel Gimenez i Miralles

23. Martí Fabrés i Grau

24. Marta González i Pascual

25. Esther Motjer i Ayats

26. Guillem Briones i Torrent

27. Carles Llopart i Roura

28. Aleix Freixa i Ferrer

29. Laia Soler i Pla

30. Mar Besses i Casanovas

31. Cristian Cabanillas i Fernandez

32. Pere Marieges i Soucheiron

33. Andrea Piñera i Pons

34. Elna Vendrell i Auleda

35. Clàudia López i Ferrer

36. Rui Nuno De Castro i Tendeiro

37. Eloi López i Márquez

38. Marina Arbós i Junyent

39. Xènia Costa i Monforte

40. Nadine Van Loock i Borràs

41. Marçal Planas i Beltran

42. Adrià Burniol i García

43. Patricia García i Castro

44. Sílvia Rovira i López

45. Júlia Mumany i Pesarrodona

46. Pau Guiu i Ribera

47. Octavi Alfonso Rojas i Ortega

48. Judith Molero i Lorenzo

49. Anna Salamó i Vai

50. Laia Palacín i Borrell

51. Guillem Millán i Ganaza

52. Toni Martínez i Brasé

53. Jaume Uguet i Candel

54. Sabina Vidal i Navarrete

55. Laura Garí i Draper

56. Miguel Olivares i Asbert

57. Oriol Serra i Rueda

58. Albert Tous i Valles

59. Kim Marieges i Casas

60. Laia Vilà i Dalmau

61. Albert Gómez i Barot

62. David Maya i Prieto

63. Teresa Maluquer i Reina

64. Eulalia Barrera i Raventós

65. Clàudia Cardona i Arqué

66. Xavier Mombiela i Quintero

67. David Rodríguez i Carrillo

68. Arnau Biarge i Casas

69. Lídia Marqués i Andreu

70. Laia Jordana i Ferrer

71. Martí Torné i Pérez

72. Daniel Suqué i Tusell

73. Laura Roger i Anglada

74. Maria Dulce Brasé i Arnau

75. Meritxell Espona i Vinyeta

76. Daniel Coll i Sol

77. Marti Bridgewater i Mateu

78. Pol Kobeaga i Simó

79. Imma Caballero i Ferret

80. Maria Galindo i Barral

81. Pol Bellera i Coto

82. Oriol Cazorla i Argenté

83. Laura Algueró i Vadell

84. Alba Serratosa i Tort

85. Lara Carbonell i Yanovsky

Candidatura Núm. 7

Candidatura d'Unitat Popular

Sigles: CUP

1. Carles Riera Albert

2. Maria Sirvent Escrig

3. Vidal Aragonés Chicharro

4. Fuentsanta Ballester Jiménez

5. Jordi Isidro Salvia Cuadras

6. Isabel (Bel) Olid Baez

7. Ramon Vancells Casacuberta

8. Maria Rovira i Torrens

9. Arnau Comas Miñarro

10. Núria Gibert Dasca

11. Isabel Benitez Romero

12. Maria Asunción Martinez Artero

13. Aitor Blanc Aranjuelo

14. Mariona Pascual Alfaras

15. Òscar Mendoza Gómez

16. Esther Del Alcázar Fabregat

17. Pau Romero Garcia

18. Gemma Boix Pou

19. Enric Pineda Traïd

20. Núria Araüna Baró

21. Lluc Vinyes Peláez

22. Montserrat Castañe Roque

23. Eva Fernàndez Lamelas

24. Anna Coll Zabala

25. Otger Amatller Gutierrez

26. Susana Rofín Gimeno

27. Àlex Rosa Gandia

28. Gemma Codina Serra

29. Marc Sellarès Cots

30. Eva Pedraza Aguilera

31. Aritz Garcia Gómez

32. Meritxell Martínez Masoni

33. Roger Badosa Teba

34. Mireia Sánchez Pi

35. Pere Freixa Oliveras

36. Joana Pujol Llop

37. Pere Gelabert Xirinachs

38. Maria Isabel (Mabel) Rodríguez Rivero

39. Pedro Mercadé Toro

40. Montserrat Mata Dumenjó

41. Josep (Pep) Riera Porta

42. Montserrat Recasens Bel

43. Genís Rovira Barat

44. Roser Veciana Olivé

45. Xavier Pellicer Pareja

46. Alba Vinyes Cormina

47. Jordi Pujol Lizana

48. Jaume Casals Ció

49. Fabià Díaz Cortés

50. Neus Montaner Sanchez

51. Georgina Monge López

52. Carla Dinarès Ayats

53. Josep Tarradas Dulcet

54. Elena Crespi Asensio

55. Belen Cañizar Bel

56. Elena Idoate Ibáñez

57. Joan López Fernàndez

58. Marta Cordomí Forns

59. Eudald Calvo Català

60. Roser Valverde Lojo

61. Dídac Rimoldi Camí

62. Mireia Herrera Prats

63. Carlos Escolà Sànchez

64. Laia Santís Martí

65. Josep Maria Ballarín Cuadra

66. Immaculada Prat Costa

67. Pau Font Martínez

68. Núria Comerma Cortada

69. Íñigo Robredo Corta

70. Míriam Ferràndiz Saus

71. Oleguer Presas Renom

72. Montserrat Venturós Villalba

73. Joan Coma Roura

74. Mireia Foradada Villar

75. Joan Garriga Quadres

76. Eulàlia Reguant Cura

77. Xavier Safont-Tria Ramon

78. Mireia Vehí Cantenys

79. Julián De Jódar Muñoz

80. Maria Gabriela Serra Frediani

81. Albert Botran Pahissa

82. Isabel Vallet Sànchez

83. Joaquim Arrufat Ibáñez

84. Anna Maria Gabriel Sabaté

85. David Fernández Ramos

SUPLENTS

1. Jordi Méndez Cordobés

2. Alfredo Lafuente Marco

3. Clara Camps Calvet

4. Arnau Aymerich Casas

5. Eligio Medina Rivero

6. Clara Sànchez Mas

7. Arnau Galí Montiel

Candidatura núm. 8

PER UN MÓN MÉS JUST

Sigles: PUM+J

1. Mar Martinez Turallols

Candidatura núm. 9

CATALUNYA EN COMÚ- PODEM

Sigles: CatComú-Podem

1. Xavier Domènech Sampere

2. Elisenda Alamany Gutiérrez

3. Jèssica Albiach Satorres

4. Marta Ribas Frias

5. Joan Josep Nuet Pujals

6. Susana Segovia Sánchez

7. David Cid Colomer

8. Lucas Silvano Ferro Solé

9. Marc Parés Franzi

10. Concepción Abellán Carretero

11. Sandra Ezquerra Samper

12. Candela López Tagliafico

13. Marc Verneda Urbano

14. Núria Lozano Montoya

15. Antoni Ribas Bravo

16. Immaculada Sañé García-Cascón

17. Antonio Pérez García

18. Montserrat Mompió Gallart

19. Pere Mariné Jové

20. Ramon Arnabat Mata

21. Anna Maria Pérez Oller

22. Jordi Manils Tavío

23. Cristina Bedmar Batalla

24. Joaquim Balaguer Nicolau (Ximo)

25. Anna Maria Aroca De Maya

26. Ramon Gutiérrez Illana

27. Sandra Bernad Martínez

28. Germán López Sánchez

29. Jaume Durall Lobete

30. Raquel Serra Lerga

31. Antoni Salado Pérez

32. Leonardo Lamich Betancourt

33. Anna Cecília Querol Muñoz

34. Alba Blanco Ruiz

35. Araceli Viñes Herreros

36. Francisco J. Villaescusa Caballero

37. Nora Sánchez Oussedik

38. Dolores Morilla Hidalgo

39. Marc Martorell Escofet

40. Dolores Castro Leiva

41. Javier López Cegarra

42. Alba Molina Serrano

43. Eduard Navarro García

44. Narciso Sevilla Martínez

45. Mireia Marín Ferrer

46. Anna Maria González Montes

47. Jordi Gil Dorado

48. Ana Guadalupe Gallardo Vázquez

49. Marcos Ortega Canillas

50. Julio Rúa González

51. Miquel Canal de Torres

52. María Carmen Del Jesús Romero

53. Georgina González García

54. César Sierra Noguera

55. Ricard Ribera Llorens

56. Maria Pozuelo Castro

57. Carme Gasulla Blanco

58. Oriol Arcas Abella

59. Marta Campoy Fernández

60. Rafael Berlanga Rojas

61. Anna Usart Anglada

62. Carolina Gabaldón Casanovas

63. Joan Antoni Torres Bedman

64. Antonio López Rodríguez

65. Arminda Soliz Balderrama

66. Joaquín Pérez Gómez

67. Llum Ventura Gil

68. Ariadna Cotén Saludes

69. Rosa Maria Mateu Escrich

70. José Ramón Pinto Sánchez

71. Carlos Izquierdo Lázaro

72. Maria Isabel Ibáñez Villuendas

73. Mònica Palet Montero

74. Silvino Folgueral Pérez

75. Maria Luisa Cordero Gracia

76. Carles Rodríguez Herencia

77. Laura Campos Ferrer

78. Josep Maria Balcells Gené

79. Rosa Maria Cañadell Pascual

80. Joan Carles Gallego Herrera

81. Mar Coll Sansalvador

82. Vicenç Navarro López

83. Maria Salvo Iborra

84. Jaume Barberà Ribas

85. Ada Colau Ballano

SUPLENTS

1. Anna Maria Flores Carrión

2. Alicia Cecilia Valencia Cerdà

3. Marc Pous González

4. Paula Quílez Rellaño

5. Pol Ferran Acózar Torrecillas

Candidatura núm. 10

JUNTS PER CATALUNYA

Sigles: JUNTSxCATALUNYA

1. Carles Puigdemont i Casamajó

2. Jordi Sànchez Picanyol

3. Clara Ponsatí Pubiols

4. Jordi Turull i Negre

5. Laura Borràs i Castanyer

6. Josep Rull i Andreu

7. Lluís Puig i Gordi

8. Eduard Pujol i Bonell

9. Aurora Madaula i Giménez

10. Elsa Artadi i Vila

11. Joaquim Torra i Pla

12. Lluís Font i Espinós

13. Josep Riera i Font

14. Anna Tarrés i Campa

15. M. Isabel Ferrer i Àlvarez

16. Francesc De Dalmases i Thió

17. Josep Costa i Rosselló

18. Antoni Morral i Berenguer

19. Saloua Laquaji Faridi

20. M. Neus Lloveras i Massana

21. Anna Erra i Solà

22. Miquel Buch i Moya

23. M. Elena Fort i Cisneros

24. Josep Puig i Boix

25. Glòria Freixa i Vilardell

26. Ferran Mascarell i Canalda

27. Maria Senserrich i Guitart

28. Santiago Vilanova i Tané

29. Montserrat Vilalta i Cambra

30. Abigail Monells i Hernàndez

31. Núria Guillaumes i Isern

32. Meritxell Budó i Pla

33. Rosa Artigal i Valls

34. Bernat Parera i Berdala

35. Joan Torres i Pérez

36. Anna Figueras i Ibàñez

37. Montserrat Royes i Vila

38. Abel Plana i Campos

39. Laura Bertran i Fontserè

40. Martí Anglada i Birulés

41. Ramon Riera i Bruch

42. Emili Valdero i Mora

43. Maria Teresa Draper i Viada

44. Marta Cervelló i Casanova

45. Alexandre Fenoll i Cruells

46. M. Mercè Rius i Serra

47. Marta Amigó i Olmos

48. Eduard Sànchez i Campoy

49. Francesca Ferreres i Storti

50. Lluís Vall i Carrillo

51. Enric Roca i Casas

52. Salvador Escofet i Poblet

53. Mercè Rueda i Tebé

54. Lorena Judith Iglesias i Teixidó

55. David Martínez i Raventós

56. M. Teresa Casanovas i Archcs

57. M. Lourdes Ciuró i Buldó

58. Josep Sort i Jané

59. Anna Mulà i Arribas

60. Jordi Monés i Carilla

61. Immaculada Prat i Salvans

62. Ramir de Porrata-Doria i Yagüe

63. Alicia Casals i Gelpí

64. Pilar Calvo i Gómez

65. Joan Oliveras i Bagués

66. M. Àngels Torras i Ripoll

67. Oriol Amat i Salas

68. Antoni Trilla i García

69. Marc Vidal i Aparicio

70. Joan Lluís Bozzo i Duran

71. Isidor Marí i Mayans

72. F. Xavier Hernández i Cardona

73. M. Victòria Molins i Gomila

74. Manel Pousa i Engroñat

75. Mariona Isern i Casaramona

76. Magdalena Oranich i Solagran

77. Àngel Castiñeira i Fernández

78. Virgínia Novel i Martí

79. Fermí Puig i Botey

80. Ferran Requejo i Coll

81. Maria Geli i Fàbrega

82. Salvador Cardús i Ros

83. Jaume Cabré i Fabré

84. M.Pilar (Pilarin) Bayés i de Luna

85. Joan Rigol i Roig

Candidatura Núm. 11

LA FAMILIA PAZ Y LIBERTAD

Sigles: LA FAMILIA

1. Lisardo Cano Montes

2. Maria del Pilar Delgado Ávarez

3. Josue Cano Delgado

4. Eloy Lobato Álvarez

5. David Rodan Cintas

6. Sonia Esther Zubeldía Masante

7. Miguel Benjamín Leal Quezada

8. Gabriel López Martos

9. Moises Segura Ginés

10. Rut Roldan Cintas

11. Sara Rosas Lopez

12. Haniel Fuentes Estrada

13. Miguel Angel Niño Barea

14. Concepción Torres Fernández

15. Marlene Zelaya Martínez

16. Matilde Márquez Díaz

17. Olga Patricia Galvez Moran

18. Jesús Román Palacios

19. Arturo Cortes Cabrera

20. Samuel Cano Delgado

21. Oscar Ferrer Alba

22. Estrella Montserrat Camacho Moreno

23. Roberto John García Sánchez

24. Carlos Roldan Cintas

25. Noemi López Torres

26. Milagros Romas Mercado

27. Antonio Martínez Egea

28. Ana Serrano Borrell

29. Juan Enrique Deig Cutrina

30. Esther Canlals Vila

31. Teresa del Carmen Quijije Reyes

32. Juan Francisco Mañero Bravo

33. Concepción Fernández Fernández

34. Damasa Gil Polanco

35. Francisco Villena Arnaldo

36. Margarita Rosales Latorre

37. Sandra H. Huacon Jiménez

38. Justa Caridad Mendoza Minier

39. Moisés Efraín Marquina Álvarez

40. Mercedes Pierina Murillo Minda

41. María José Noblecilla Ruiz

42. Belinda Cortés Cortés

43. Eliseo Vásquez Alarcón

44. Juan Aurora Mendez Quezada

45. Claudia Patricia Ortiz López

46. Lorena Varela Arenas

47. Oscar Enrique Cáceres Bocanegra

48. Mar Conejo Sánchez

49. Ruth Catalina de la Cruz Calderón

50. Elisabeth Subirà Fernàndez

51. Miguel Angel Perez Muñoz

52. Isaac Carrera Martínez

53. Alicia Mercedes Paula Yanqui

54. Maria Montserrat Galipienso Mas

55. Alexis Manuel Roca Echeverria

56. Isaac Alvarado Alvarez

57. Luis Patricio Gualsaqui Tulcanazo

58. Sandra Hermelinda Huacon Jiménez

59. Luis Hernando Amaya Restrepo

60. Erika Fernanda Cortés Ortiz

61. Belén Román Rosales

62. Cecilia de la Cruz Encarnación

63. Sandra Farrah Osejo Martínez

64. Reynaldina Encarnación de Micuel

65. Arturo Froilan Cortes Gayoso

66. Nicolas Jose Campetecla Zubeldia

67. Lesly Alejandra Perez Asimbaya

68. Carmen Eliza Tello Santillan

69. Eduardo Arango Torika

70. Ana Maria Rio Moreno

71. Dennis Roman Flores Araoz

72. Felix Martinez Olea

73. Martina Rosario Poche

74. Luz Mila Mosquera Torrez

75. Alicia Argentina Cruz Acuria

76. Julio Gómec Rodríguez

77. Cleidiz Andreina Aguirre Guzman

78. Marina Buritica Díaz

79. Katia Jordan Arauz

80. Raul Francisco Perez Ruiz

81. Laura Gisela Mendez Guzman

82. Wanda Yennifer Griffin Valdez

83. Isabel Moreno Vicente

84. Jordi Rodriguez Homos

85. Josué Martínez Amaro

SUPLENTS

1. Juana Moreno Santiago

2. Sara Gines Oliveras

Candidatura núm. 12

RECORTES CERO-GRUPO VERDE

Sigles: RECORTES CERO-GRUPO VERDE

1. Nuria Suarez

2. Eva Avendaño Mata

3. Arelis Guaramato Díaz

4. Manuel Camuñas Gómez

5. Aitor Martin Faura

6. Natalia Vara Bodas

7. Antonio Joaquin Garcia Navarro

8. Pascuala Gómez Iniesta

9. Ignasi Soler Crespo

10. Jordi Trujillo Agulló

11. Rosa Estefanía Pérez Fernández

12. Agustín Tella Barrachina

13. Encarnación Valle Fernández

14. Juan Carlos Gonzalo Pérez

15. Carlos López Verges

16. Javier Delgado Martínez

17. Mª Josefa Agut Barbero

18. Adrián Ramírez Rodríguez

19. Erika Camuñas Blanco

20. Jordi Muiños Martínez

21. Elisabet Mateo Flores

22. Juan José Cabello Cabello

23. Adriana Torres Luque

24. José Ramón García Bregante

25. Ramón Pérez Sexer

26. Noemí Serrano González

27. Antonio De La Puerta Andrés

28. Antonia Expósito Roma

29. Enrique Macias Molina

30. Valentín Redondo González

31. Mari Carmen Jurado Expósito

32. Guillermo De Azcoitia Ginés

33. Laura Sexer Pérez

34. Francisco Alemán Hernández

35. María Suárez Hernández

36. Pilar Ruiz Palacios

37. Jose Mª Fumanal Rey

38. Gertrudis Faura Martín

39. Luis Fernando Rosas Rosa

40. Fernando Alberto Pastor González

41. Javier Cabrera Atenza

42. Alba Zorione González Ansoleaga

43. Ana García Claver

44. Jordi Morera Cudos

45. Antonio Sevillano López

46. María Gracia Palomo González

47. María Ureña Moix

48. Javier Pérez Farré

49. Ángel Pallejà Muñoz

50. Manuel Puig Hugas

51. Noelia Delgado Marmolejo

52. Pascual Gallart Arias

53. Juan Ramos Puertas

54. Francisco Javier Crego Diéguez

55. María Cotes Porcel

56. Juan Enrique Navalpotro Puerta

57. Jordi Murgadella Sola

58. Ana Mª Jurado Expósito

59. Francisco Cantón Revuelto

60. Susana Trujillo Agulló

61. Joan Edo Moreno

62. Paula Zabala Hernández

63. Antonio García Conesa

64. Sheila Marín Marín

65. Jose Mª Hidalgo Mancha

66. Miguel Fernández Vázquez

67. Melania Huertas Olivares

68. Jorge Pérez González

69. Rafael Julibert Pérez

70. Mª Isabel Hidalgo Arenas

71. Ángel Casado Iglesias

72. Adrià García Gargallo

73. Victoria Hoyo Seguí

74. Cándido Laguarta Sánchez

75. Patricia Parra Bermúdez

76. Antoni Colom Poudevida

77. Alejandra Redondo González

78. Ricardo Cano Gaviria (IND)

79. Josep Farriol Vidal (IND)

80. María Dolores Almazán López (IND)

81. Concha García García (IND)

82. José Enrique Martínez Lapuente (IND)

83. Rosa Lentini Chao (IND)

84. Antonina Rodrigo García (IND)

85. Octavi Piulats Riu (IND)

SUPLENTS

1. Manuel Caño González

2. Mª Pilar López Grijalva

3. Alberto Artigas Mavrommati

4. Manuela Rodríguez Mielgo

5. Vicente Díez Domper

6. Mª Pilar Rodríguez Bardia

7. Jesús Garrido Estepa

8. Mª Pilar Crespo Muñoz

9. Pedro Martín Peñasco

10. Alfonsa Redonda Asensio

Candidatura Núm. 13

DEMOCRACIA NACIONAL

Sigles: DN

1. Alberto Bruguera

2. Víctor Rubia

3. Blanca Hernandez

Candidatura Núm. 14

PARTIT FAMILIA i VIDA

Sigles: PFiV

1. Josep Carreras García

2. Pau Sanfeliu Arboix

3. Salvador Tello de Meneses

4. Rosa Maria Pich-Aguilera Roca

5. Mercè Roca Vilaseca

6. Ramon Casals Lamarca

7. Josep Torrella Corbera

8. José Javier Fernández Jauregui

9. Cristina Drudis Rosell

10. Gema Silva Castignani

11. Sebastià Navarro Navarro

12. Santiago Dorronsoro de Santos

13. Josep Canal Iglesias

14. Fátima Begoña Casamitjana Aguilera

15. Gemma Brovia Solans

16. Lluis Poy Chavarria

17. Sergi Barnils Basomba

18. Eusebio Murillo Sánchez

19. María Teresa Ferrer Bel

20. Mª Dolores de Santos García

21. Álvaro Dorronsoro de Santos

22. Eulogio Ruiz Tintoré

23. Ignacio Lajara Fernández

24. Antonia Ortiz de Arcos

25. Montserrat Casamitjana Aguilera

26. Ramón María Dorronsoro Sánchez

27. Alejandro Martínez Zárate

28. José Ignacio Llombart Canto

29. Maria Rosa Bonals Comella

30. Àngels Puig Sanahuja

31. Ignacio José Pascual Aguirre de Cárcer

32. Galo Navarro Ballester

33. Pedro Ignacio Cerdán Laguno

34. Virginia Pujol Soler

35. Mª Angeles Otal Lacambra

36. Julio Gálvez Rubio

37. Domingo Carreras Puig

38. Raúl Ramiro Bellenzier Gómez

39. Goretti Torrella Corbera

40. Susana Vicente Escudero

41. Jaume Carreras Maide

42. Fermín de Alarcón Moreno

43. Jordi Casas Casas

44. Heilen Beatriz Plaza Vera

45. Elsa Zapata Jorba

46. Antonio Carreras García

47. Ignacio Mundet de Càceres

48. Cristian Murga Gotelli

49. Mercè Palleró Castillo

50. Mercè Marquès Amat

51. Enrique Vallejo Casals

52. Joan Pere Peralta Peña

53. Jordi Casas Vicente

54. Núria Domenech Viña

55. Mireia Clotet Arrufat

56. Alex Caballé Zurita

57. Miquel Llenín Pujol

58. Gabriel Poch Silva

59. Mª Mercè Benítez Holgado

60. Belén Martinez Casamitjana

61. Marc Farré Brovia

62. Miguel Ángel Pujol Vila

63. Miquel Clotet Arrufat

64. Irene Poch Silva

65. Adolfa Maide Elena

66. Jordi Viñeta Manero

67. Albert Clotet Arrufat

68. Rafael Bretons Buxareu

69. Sonía Agustí Cervantes

70. Maria Rosa Postigo Pich-Aguilera

71. Rafael José Martínez Casamitjana

72. Alejandro Javier Martínez Casamitjana

73. Ignasi Agustín Gracia Molins

74. Mª Ángels Casas Vicente

75. Gemma García Rius

76. Josep Borrell Vilanova

77. Josep Maria Clotet Huertas

78. Pere Benet Quintana

79. Mª Eva Palomino Ballesteros

80. Mª Begoña Martínez Casamitjana

Candidatura Núm. 15

CONVERGENTS

Sigles: CNV

1. Teresa Maria Pitarch Albos

2. Germà Gordó Aubarell

3. Sílvia Requena Martinez

4. Luis Miguel Perez Cervera

5. Tatiana Chris Dominguez Araujo

6. Gustavo Favian De Lio Perez

7. Carmen Borbones Bresco

8. Miquel Angel Rodriguez Villuendas

9. Maria Pilar Centeno Fernandez

10. Victor Trujillo Trapero

11. Nuria Tenas Abellon

12. Josep Ramon Argilés Serrador

13. Maria Monterde Comillas

14. Josep Ramon Vidal Bartoli

15. Cristina Torella Montero

16. Antonio Bueno Bordonau

17. Julia Rojas Lopez

18. Juan Jose Cabanas Oltra

19. Maria Sonia Ruiz Gomez

20. Francisco Serrano Zamorano

21. Julia Costa I Gordó

22. Roger Basco Conesa

23. Cristina Gibert Montserrat

24. David Torner Mercader

25. Jesus Marin Hernandez

26. Gené Gordó Abarell

27. Dolores Fernandez Gutierrez

28. Teresa Clua Bosch

29. Marc Tostado Encabo

30. Carlos Beltran Gimenez

31. Pilar Montoya Pelayo

32. Jordi Galve Beorilegui

33. Rosario Garcia Fernandez

34. Luis Perez Silva

35. Emilio Barbera Gregory

36. Hector Jose Gomez Denegri Pons

37. Noemi Jimenez Piera

38. Federico Carrero Monserrat

39. Ana Lafont Monie

40. Rafel Gutierrez Herran

41. Noveprit Singh Kaur

42. Ramon Buxeda Flotats

43. Lovlean Singh Kaur

44. Jose Luis Miguel Pinta

45. Roman Lopez Del Moral

46. Gemma Sopena Montero

47. Juan Jose Colomo Saperas

48. Maria Dardiña Segales

49. Gonzalo Carrero Puig

50. Alberto Alegre Brugueras

51. Nisha Papiol Carreras

52. Jorge Luis Ortiz Cordoba

53. Elizabeth Araujo Marquina

54. Miquel Trilla De Bruguera

55. Antonio Valles Novel

56. Rat Gasol Pollina

57. Antar Arcon Torrella

58. Edith Mascarell Farre

59. Joan Costa Costa

60. Juan Jose Aymerich Delgado

61. Maria Jose Busta Mas

62. Miguel Angel Majadas Martinez

63. Maria Angeles Centeno Fernandez

64. Diego Mula Lerida

65. Ramon Almirall Erliso

66. Antonia Caurin Cano

67. Daniel Gimenez Brau

68. Isabel Veciana Molina

69. Jordi Sole Garreta

70. Ramon Gasulla Gomez

71. Margarita Domingo Rodriguez

72. Jordi Domenech Llaneza

73. Ana Isabel Gonzalez Marcos

74. Dario Jimenez Piera

75. Raski Abdelli Bayou

76. Rosa Ruiz Combalia

77. Carles Lopez De Francisco

78. Nuria Iglesias Pros

79. Ramon Felipe De Montagut Biada

80. Miguel Angel Vera Pedra

81. Laura Piera Vidal

82. Jaume Piquer Bosch

83. Georgina Puig Espar

84. Raimundo Maragall Marfa

85. Marcos Caballe Espinosa

SUPLENTS

1. Luis Carlos Carrero Puig

2. Luis Carrero Monserrat

3. Jose Buxeda Pujol

Candidatura Núm.16

UNIDOS y SOCIALISTAS+por la Democracia

Sigles: UNIDOS-DEf-Socialistas

1. Enrique Martínez Herrera

2. Julio Villacorta García

3. Huma Jamshed Bashir

4. Angela Herrero Vicario

5. Francisco Oya Cámara

6. Carlos Cortizo Casanova

7. Consuelo Hernández Valerio

8. Angel Velasco Fernández

9. Belén Pérez Azor

10. Ramón González Moreira

11. Natividad Sajurjo Golpe

12. Ana María Luque Muriel

13. Javier Casas Pérez

14. Ángel Luis García Martínez

15. Miguel Bautista Ferreiro

16. José Migueiz Fernández

17. Carmen Gutiérrez Comas

18. Cristóbal Pérez Martínez

19. Valentina Herrero Vicario

20. Jorge Moreno Nieto

21. Mercedes Aguilera Vilalta

22. Javier Gallardo Carrasco

23. Lourdes Tabasco Organista

24. Juan Francisco Rey Benito

25. Eduardo Félez Gutiérrez

26. Carmen Sofía Cano Molina

27. Silvia Vicente García

28. Lorenzo Ángel Villacampa Carrilla

29. Jorge Pascual Arias

30. Luis Mimbrero Zambrano

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook
Enllaços recomanats: Premis cinema