Candidatures municipals de la Junta electoral de Girona
Candidatures municipals de la Junta electoral de Girona
Aiguaviva
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Josep Pinsach i Riera (ERC - AM)
2. Sra. Carme Simon Figueras (ERC - AM)
3. Sr. Marc Brugues i Triola (ERC - AM)
4. Sra. Dolors Vall-Llosera i Costa (ERC - AM)
5. Sra. Lorena Picazo Cardenas (ERC - AM)
6. Sr. Jordi Rivero Recio (ERC - AM)
7. Sr. Martí Bartomeus Sans (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Gabriel Robledillo López (ERC - AM)
2. Sr. Gerard Lagresa Rodríguez (ERC - AM)
3. Sra. Roser Pérez Sánchez (ERC - AM)
4. Sr. Juan Brugués Berenguaret (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. PARTIT INDEPENDENT D'AIGUAVIVA (PIA)
1. En Joaquim Mateu Bosch (Independiente)
2. Na Marta Vives Albertí (Independiente)
3. Na Silvia Gómez Mestres (Independiente)
4. N'Oriol Dalmau Pararols (Independiente)
5. En Manuel López Moragues (Independiente)
6. Na Maria Rosa Cabarrocas Peiró (Independiente)
7. En Luis Brunner Vázquez (Independiente)
Suplents
1. En Luis Lagarda Callis (Independiente)
2. En Luis Gómez Pereira (Independiente)
3. Na Georgina Bubé Fulcarà (Independiente)
4. En Gregorio Quintana Jiménez (Independiente)
5. Na Trinidad Maya Seguí (Independiente)
6. En Pere Oliveras Anglada (Independiente)
7. En Francisco Javier Castañer Bohigas (Independiente)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Montse Belmar i Lopez
2. Joan Pau Ferre i Gicquel
3. Nomei Viso i Rodriguez
4. Maria Neus Ribot i Bruguera
5. David Llopart i Vidal
6. Anna Molina i Castillo
7. Lluis Cubarsi i Gener
Suplents
1. Laura Molina i Belmar
2. Vanesa Herrero i Sanchez
3. Angel Redondo i Sanchez
4. Anna Maria Ponce i Garrido
5. Manuel Rodriguez i Benavente
Candidatura núm.: 4. UNIÓ MUNICIPAL DE CATALUNYA (UMdC)
1. Jordi Bohigas i Maynegre
2. Pere Fàbrega i Vilà
3. Sandra Farell i Sànchez
4. Mario García-Risco Álvarez
5. Àngel de Argila Fernàndez
6. Marta Valls Salada
Suplents
1. Francisco L. Jiménez Pérez
2. Francesca Maynegre Masachs
Albons
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Joan Hostench i Doñabeitia
2. Miquel Florejachs i Valmaña
3. Joseo Ramon Llavero i Abad
4. Guuillem Borrell i Pale
5. Raul Requena i Llavero
6. Robert Borrell i Pale
7. Francesc Arbusi i Pagés
Suplents
1. Joan Josep Pagés i Custals
2. Joan Coll i Bonet
3. Maria Pilar Angelats i Valenti
4. Mònica Cavallé i Díaz
5. Xavier Mullera i Font
Amer
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Maria Rosa Vila Juanhuix
2. Xavier Castelló Castells
3. Sebastià Samblas Gonzalez (Independiente)
4. Marc Carreras Mares
5. Joan Planchart Julia (Independiente)
6. Sara Clarà Iglesias (Independiente)
7. Enric Jou Rabionet (Independiente)
8. Francesca Triadó Badosa (Independiente)
9. Maria Puigdemont Lopez (Independiente)
10. Ariadna Pujol Feixas
11. Albert Plana Lopez (Independiente)
Suplents
1. Maria del Mar Franco Salvador (Independiente)
2. Lluis Fàbregas Montserrat (Independiente)
3. Sandra Auguet Martínez
4. Maria Carme Casacuberta Sau (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC AM)
1. Sr. Salvador Clarà i Pons (ERC - AM)
2. Sr. Albert Sau i Picañol (ERC - AM)
3. Sra. Mª Carmen Ruano i Romero (ERC - AM)
4. Sr. Pere Clermont Panosa (ERC - AM)
5. Sra. Laia Masó i Samblás (ERC - AM)
6. Sr. Joan Palau Bentanachs (ERC - AM)
7. Sra. Roser Caballero Ter (ERC - AM)
8. Sr. Joan Ferrer i Hernández (38809309Y)
9. Sra. Stéphanie Bustamante Pardo (ERC - AM)
10. Sra. Laura Cabrera i Soler (ERC - AM)
11. Sr. Albert Molins i Albanell (ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Rosa Mª Marès García (ERC - AM)
2. Sra. Montserrat Casellas i Vila (ERC - AM)
3. Sr. Jordi Alamo i Llapart (ERC - AM)
4. Sr. Josep lluis Plana Gonzalez (ERC - AM)
5. Sra. Emília Romero i Ruano (ERC - AM)
Candidatura núm.: 3. JUNTS PER AMER - FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (JA-FIC)
1. Moisès Garcia Milans
2. Jordi Corominas Simon
3. Carme Albo Valls
4. Anaïs Font Retes
5. Núria Plana Franch
6. Manel Caballero Ter
7. Joan Molins Puigdemont
8. Joaquim Vidla Rigau
9. Josep Rovira Carles
10. Pau Feixas Castells
11. Carme Espígol Batlle
Suplents
1. Eva Masachs Plana
2. Joan Clarà Garangou
Banyoles
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Miquel Noguer Planas
2. Ester Busquets Fernandez
3. Lluis Miquel Costabella Portella
4. Joana Vilà Brugué
5. Jordi Bosch Batlle
6. Jordi Congost Genís
7. Pau Comas Balateu
8. Albert Tubert Yani
9. Clàudia Massó Fontàs
10. Elisabet Torrent Campamà
11. Pau Vilardell Rigau
12. Cristina Almanza Plazas
13. Jordi Calvet San José
14. Josep Farràs Casòliva
15. Gemma Feixas Mir
16. Anna Maria Puigdemont Abad
17. Josep Lloveras Vives
Suplents
1. Joaquim Llinàs Montull
2. Marta Graboleda Congost
3. Jordi Carretero Navarro
4. Maria Teresa Dutras Congost
5. Jordi Vila Parnau
6. Francisca Morante Marquez
7. Joan Parnau Bosch
8. Núria Palomeras Pinsach
9. Lluís Butinyà Teixidó
10. Miquel Vilanova Cullell
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Alexandra Pazos Massanas (CUP-PA)
2. Ramon Casadevall Sala (CUP-PA)
3. Nuri Brugada Arnau (CUP-PA)
4. Ferriol "Leto" Masó Frigolé (CUP-PA)
5. Núria Palmada Garcia (CUP-PA)
6. Zaida Vidal Verdaguer (CUP-PA)
7. Maria de Palol Martínez (CUP-PA)
8. Xavier Reina Rodríguez (CUP-PA)
9. Antònia Tubert Soler (CUP-PA)
10. Ivan Luna Ortega (CUP-PA)
11. Francesc Batchelli Gibert (CUP-PA)
12. Pere Palmada Badia (CUP-PA)
13. Maria Ponsatí Cornellà (CUP-PA)
14. Josep Ignasi "Runi" Estany Algans (CUP-PA)
15. Dolors Fontbernat Portella (CUP-PA)
16. Victor Carreño Cano (CUP-PA)
17. Anna Sanchez Vidal (CUP-PA)
Suplents
1. Coral·lí Rodríguez Lavall (CUP-PA)
2. Jaume Casademont Girgas (CUP-PA)
3. Mª Teresa Gil Roca (CUP-PA)
4. Xavier Ros Gonzàlez (CUP-PA)
5. Collell Brugada Arnau (CUP-PA)
6. Sergi Rodríguez Gonzalez (CUP-PA)
7. Maria dels Àngels Lladó Sidera (CUP-PA)
8. Albert Palomer Vila (CUP-PA)
9. Carol Montiel Lozano (CUP-PA)
10. Jordi Pradas Serra (CUP-PA)
Candidatura núm.: 3. ENTESA (ICV-IdB-E)
1. Joan Luengo i Sala (ICV-IdB-E)
2. Juanjo (Jan) Butron i Melero (ICV-IdB-E)
3. Sonia Martín i Marín (ICV-IdB-E)
4. Miquel Molina i Alvarez (ICV-IdB-E)
5. Mercé Borràs i Dòlera (ICV-IdB-E)
6. Mel Ravelo i Cordoves (ICV-IdB-E)
7. Corina Busquets i Gimeno (ICV-IdB-E)
8. Emilio Martinez i Vazquez (ICV-IdB-E)
9. Elena Hernández del Amo (ICV-IdB-E)
10. Jose Maria Reyes i Vidal (ICV-IdB-E)
11. Lourdes Masllorens i Arpa (ICV-IdB-E)
12. Carles Feo i Quer (ICV-IdB-E)
13. Maria del Pilar Nualart i Bayo (ICV-IdB-E)
14. Ruben Doll i Petit (ICV-IdB-E)
15. Maria Casadevall i Pararols (ICV-IdB-E)
16. Jaouad Oulad Abdellah i Belhaj (ICV-IdB-E)
17. Nuria Langa i Estadella (ICV-IdB-E)
Suplents
1. Lucy Humphries (ICV-IdB-E)
2. Valentin Casanovas i Maylin (ICV-IdB-E)
3. Ana Lietz (ICV-IdB-E)
Candidatura núm.: 4. ACORD MUNICIPAL (JpB - ERC - AM)
1. Sra. Roser Masgrau i Plana (JpB - ERC - AM)
2. Sr. David Juan i Garganta (JpB - ERC - AM)
3. Sra. Susanna Cros i Bahí (JpB - ERC - AM)
4. Sr. Francesc Xavier Carreras de Cabrera (JpB - ERC - AM)
5. Sr. Xavier Bosch i Pujol (JpB - ERC - AM)
6. Sr. Xavier Vila i Portella (JpB - ERC - AM)
7. Sra. Rosa Marzo i Castillejo (JpB - ERC - AM)
8. Sra. Júlia Vargas i Trallero (JpB - ERC - AM)
9. Sra. Eulàlia Turró i Ventura (JpB - ERC - AM)
10. Sr. Jordi Xena i Ballada (JpB - ERC - AM)
11. Sr. Jaume Butinyà i Sitjà (JpB - ERC - AM)
12. Sra. Mont Sánchez i Comas (JpB - ERC - AM)
13. Sr. Toti Teixidor i Coll (JpB - ERC - AM)
14. Sra. Rosa Maria Amorós i Munells (JpB - ERC - AM)
15. Sr. Dani Coll i Pairaló (JpB - ERC - AM)
16. Sra. Txell Satorras i Català (JpB - ERC - AM)
17. Sr. Xavi Boix i Angelats (JpB - ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Maria Ferre i Malagón (JpB - ERC - AM)
2. Sr. Albert Masdevall i Palomo (JpB - ERC - AM)
3. Sra. Maria Vila i Gussinyer (JpB - ERC - AM)
4. Sr. Eliseu Santamaria i Boixó (JpB - ERC - AM)
5. Sr. Jaume Sitjà i Rovira (JpB - ERC - AM)
6. Sra. M.Antonia Tallada i Serra (JpB - ERC - AM)
7. Sra. Suli Teixidor i Corominas (JpB - ERC - AM)
8. Sr. Tomàs Cortada i Colomer (JpB - ERC - AM)
9. Sr. Pere Bosch i Cuenca (JpB - ERC - AM)
10. Sr. Josep Vicens i Teixidor (JpB - ERC - AM)
Candidatura núm.: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Xavier Masdemont Congost
2. Adela Ejarque Montesano
3. Albert Muñoz Pecharroman
4. Jose Luis Santaella Galvez
5. Montserrat Creus Altimiras
6. Rafael Sanchez Fernandez
7. Margarita Gratacos Ortiz
8. Juan Banal Bertran
9. Dolors Congost Pujolar
10. Remedios Lopez Sanchez
11. Carlos Ruben Bonet Bonet
12. Concepcio Manel-la Sala
13. Lucia Bolivar Carrillo
14. Josep Mir Ros
15. Jose Palma Luque
16. Uxia Alvarez Zuñiga
17. Maria Jose Garcia Cuevas
Bàscara
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Lluís Lloret i Quer
2. Sr. Pere Tubert i Juhé
3. Sr. Josep Guitart i Vilardell
4. Sra. Maria Mercé Pagès i Camó
5. Sra. Anna Ros i Sans
6. Sr. Joan Montané i Martí
7. Sr. Lluís Ripoll i Costa
Suplents
1. Sr. Jaume Escofet i Boix
2. Sr. Emili Reglà i Alsina
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Narcís Saurina Clavaguera (ERC - AM)
2. Sr. Adam Carmona Carrasco (ERC - AM)
3. Sr. Joan Riera Casellas (ERC - AM)
4. Sra. Empar Méndez Rodriguez (ERC - AM)
5. Sra. Raquel Giró Canet (ERC - AM)
6. Sr. Jaume Costal Subirós (ERC - AM)
7. Sr. Miquel Saus Carpio (ERC - AM)
Bellcaire d'Empordà
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER BELLCAIRE D'EMPORDÀ (JBE)
1. David Font Saballs (Independiente)
2. Flavi Saballs Maranya (Independiente)
3. Jordi Antunez Callis (Independiente)
4. Georgina Andreu Mur (Independiente)
5. David Sallares Valls (Independiente)
6. Guillem Sobrepera LLonch (Independiente)
7. Genis Valls Pau (Independiente)
Suplents
1. Gloria Olive Casino (Independiente)
2. Rosa Maria Arjona Camps (Independiente)
3. Maria Lluisa Montroig Amer (Independiente)
4. Maria Font Batlle (Independiente)
Bescanó
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Moisès Ortega i Cobos (ERC - AM)
2. Sr. Xavier Vinyoles i Compta (ERC - AM)
3. Sr. Ferran Nogareda i Mirandés (ERC - AM)
4. Sra. Neus Bagué Vilaplana (ERC - AM)
5. Sra. Bernadeta Sedó Riera (ERC - AM)
6. Sr. Jesús Ruano Gonzàlez (ERC - AM)
7. Sra. Mireia Salvadó Huerta (ERC - AM)
8. Sra. Marta Riera i Simón (ERC - AM)
9. Sr. Salvador Masó Poch (ERC - AM)
10. Sr. Jaume Solergasto i Brugué (ERC - AM)
11. Sra. Núria Amich Rabaseda (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Pere Castanyer Sardà (ERC - AM)
2. Sr. Francesc Carles i Puig (ERC - AM)
3. Sr. Xavier Angelats Escartín (ERC - AM)
4. Sra. Araceli Bataller Soms (ERC - AM)
5. Sra. Sílvia Fornès i Pol (ERC - AM)
6. Sr. Josep Ribera Ferrer (ERC - AM)
7. Sr. Dalmau Coll i Bagué (ERC - AM)
8. Sra. Maria Carmen Robledillo Garcia (ERC - AM)
9. Sra. Cristina Abulí i Salvador (ERC - AM)
10. Sr. Carles Genoher i Tarrès (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGENCIA I UNIO (CiU)
1. Pere Lluís Garcia i Palou
2. Maria Teresa Prat i Porcell
3. Marc Ciurana i Badosa
4. Ariadna Costa i Romero
5. Maria del Mar Vega i Cano-Caballero
6. Francesc Boada i Rigau
7. Jordi Rútia i Faura
8. Manel Quesada i Bursó
9. Meritxell Solé i Eugenio
10. Neus Malagelada i Robledillo
11. Jordi Moner Mansilla
Suplents
1. Maria Àngels Gri i Cano
2. Ferran Marquez i Morgade
3. Susanna Massana i Crous
4. Josep Luque i Cufi
5. Joan Vila i Gelabert
6. Agnès Horta i Reig
7. Francesc Xavier Verdaguer i Vendrell
8. Joan Batchelli i Font
9. Maria Rosa Palou i Crehuet
10. Xavier Soy i Soler
Candidatura núm.: 3. ENTESA (ICV-EUiA-E)
1. Angeles (Angie) Lopez Caraballo (ICV-EUiA-E)
2. Jesus Gonzalez de la O (ICV-EUiA-E)
3. Cesar Hergueta de Diego (ICV-EUiA-E)
4. Anna Pruneda Llinares (ICV-EUiA-E)
5. Kevin Lopez Castillo (ICV-EUiA-E)
6. Monica Salvanera Dalmau (ICV-EUiA-E)
7. Amadeo Pardo Gomez (ICV-EUiA-E)
8. Vanesa Gonzalez Ortega (ICV-EUiA-E)
9. Alexandre Montalban Rivodigo (ICV-EUiA-E)
10. Florencio Garrido Aguilar (ICV-EUiA-E)
11. Noelia Palacios Cerezo (ICV-EUiA-E)
Suplents
1. Emilio Moner Rufi (ICV-EUiA-E)
2. Maria Vigara Ruíz (ICV-EUiA-E)
3. Francisco Montalban Cobo (ICV-EUiA-E)
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA /PARTIDO POPULAR DE CATALUNYA (P.P.)
1. Miguel Marti Alofre
2. Marta Martinez Casado
3. Andres Redondo Lopez
4. Miguel A. de la Fuente Gonzalez
5. Concepcion Taverner Arabia
6. C.Mª Dolores Aguado Hernandez
7. Pablo Rodriguez Fernandez-Jardon
8. Patricia Carazo Hermoso
9. Jesus Corrales Mateos
10. Jesus Herranz Sanz
11. Isabel Gonzalez Elias
Bordils
Candidatura núm.: 1. AGRUPACIÓ MUNICIPAL INDEPENDENT - BORDILS (AMI-B)
1. Sr. Albert Serrats Llach (Independiente)
2. Sra. Montserrat Pou Costa (Independiente)
3. Sra. Maria Assumpció Balló Salas (Independiente)
4. Sr. Jordi Barrera Coll (Independiente)
5. Sra. Maria Isabel Medina Pagès (Independiente)
6. Sr. Luis Negre Pigem (Independiente)
7. Sra. Soledad Artero López (Independiente)
8. Sr. Javier Amagat Comas (Independiente)
9. Sr. Josep Olivet Ferrer (Independiente)
Suplents
1. Sr. Joan Casas Pagès (Independiente)
2. Sra. Maria Asunción Ferrer Matas (Independiente)
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Joan Antoni Simon Fernandez (CUP - PA)
2. Albert Serrats Sau (CUP - PA)
3. Francesc Xavier Jou Viola (CUP - PA)
4. Montserrat Sala Vila (CUP - PA)
5. Jordi Gou Joher (CUP - PA)
6. Carles Nadal Soy (CUP - PA)
7. Mar Masferre Irazola (CUP - PA)
8. Enric Barrull Marull (CUP - PA)
9. Rut Puigvert Xargay (CUP - PA)
Suplents
1. Ramon Planas Batlle (CUP - PA)
2. Montserrat Vivet Salueña (CUP - PA)
3. Stefan Siegert Gomez-Camacho (CUP - PA)
Camós
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER CAMÓS - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JpC - ERC - AM)
1. Sr. Josep Jordi Torrentà (JpC - ERC - AM)
2. Sra. Maria Teresa Brunsó Puigvert (JpC - ERC - AM)
3. Sra. Carme Jutglar Moreno (JpC - ERC - AM)
4. Sr. Lluís Robert Massanas (JpC - ERC - AM)
5. Sr. Jordi Massanas Camps (JpC - ERC - AM)
6. Sr. Vicenç Monge Cruz (JpC - ERC - AM)
7. Sra. Maite Marcó Triola (JpC - ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Martí Jutglar Deu (JpC - ERC - AM)
2. Sra. Isabel Maria Diaz Gallardo (JpC - ERC - AM)
3. Sr. Lluís Fortet Massanas (JpC - ERC - AM)
4. Sr. Jordi Joaquim Portas Freixas (JpC - ERC - AM)
5. Sra. Isabel Vilagran Colprim (JpC - ERC - AM)
6. Sr. Josep Robert Serra (JpC - ERC - AM)
7. Sra. Rocio Abelenda Carrillo (JpC - ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Narcís Masanas i Xargay
2. Pere Roura i Daranas
3. Pere Fauró i Saus
4. Maria del Mont Fontdecaba i Baig
5. Lluís Banal i Sala
6. Joaquim Mariscot i Bas
7. Montserrat Vilanova i Pons
Suplents
1. Consol Bagué i Padrosa
2. Joaquim Vila i Riera
3. Sara Gil i Cabaño
4. Josep Miquel Badosa i Duran
5. Joaquim Ferrarons i Soldevila
Campllong
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Lluís Freixas i Vilardell
2. David Bou i Valls (Independiente)
3. Roser Freixas i Puig
4. Alexandre Carrera i Llinàs (Independiente)
5. Ester Roqueta i Vilà (Independiente)
6. Eliseu Carreras i Cortés (Independiente)
7. Sílvia Bosch i Agustí (Independiente)
Suplents
1. José Luís Zúñiga i Delgado (Independiente)
2. Eva Carreras i Cortés (Independiente)
3. Josep Sureda i Poch (Independiente)
4. Ferran De Toro i Perpinyà (Independiente)
5. Lluís Batllosera i Mas (Independiente)
6. Esteve Prunell i Ciurana (Independiente)
Canet d'Adri
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER CANET D'ADRI - ACORD MUNICIPAL (IpC - AM)
1. Sr. Carles Espígol i Camps (IpC - AM)
2. Sr. Jordi Fonoll Lluís (IpC - AM)
3. Sr. Albert Badosa i Noguer (IpC - AM)
4. Sra. Mercè Vilà i Pujadas (IpC - AM)
5. Sr. Albert Torrentà i Pagès (IpC - AM)
6. Sra. Lídia Coll i Company (IpC - AM)
7. Sra. Yolanda Lladó i Molins (IpC - AM)
Suplents
1. Sra. Marta Bosacoma i Bell-lloch (IpC - AM)
2. Sr. Carles Fontanella i Oliveras (IpC - AM)
3. Sr. Narcís Torrentà i Campolier (IpC - AM)
4. Sra. Sílvia Garcia i Oliver (IpC - AM)
5. Sr. Joan Boix i Expósito (IpC - AM)
6. Sr. David Vila i Melció (IpC - AM)
7. Sr. Lluís Noguer i Crous (IpC - AM)
Candidatura núm.: 2. AGRUPACIÓ VEÏNAL INDEPENDENTS DE CANET D'ADRI (AVICA)
1. Enrique Subils Quera (Independiente)
2. Bartolomé Salvadó Via (Independiente)
3. Tomás José Pons Cortés (Independiente)
4. Matías Rodríguez Palet (Independiente)
5. Montserrat Rebollo Navarro (Independiente)
6. Antonio Ángel Alejandre Bóveda (Independiente)
7. Elisenda Pujiulà Cebey (Independiente)
Suplents
1. Narcís Arbat Marquès (Independiente)
2. Gemma Ayats Pruñonosa (Independiente)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Joel Casellas i Puig
2. Sònia Bosch i Congost
3. Georgina Trias i Pilsa
4. Joaquim Montgé i Armangué
5. Raquel Bosch i Jimenez
6. Joan Rebujent i Planella
7. Ignasi Garcia i Rafanell
Suplents
1. Silvia Corominas i Bossacoma
2. Josep Maria Noguer i Bassols
3. Josep Alsina i Rubirola
Cassà de la Selva
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Martí Vallès i Prats (ERC - AM)
2. Sr. Josep Ferrer i Serra (ERC - AM)
3. Sra. Eva Sáez Revuelta (ERC - AM)
4. Sr. Pau Presas i Bertran (ERC - AM)
5. Sra. Meritxell Rabionet i Frigola (ERC - AM)
6. Sr. Emili Mató i Palós (ERC - AM)
7. Sr. Joan Cañigueral i Casellas (ERC - AM)
8. Sr. Eloi Madrià i Roura (ERC - AM)
9. Sra. Simona Croitoru (ERC - AM)
10. Sra. Maria Assumpció Vilahur i Godoy (ERC - AM)
11. Sra. Helga Nuell i Turon (ERC - AM)
12. Sra. Sílvia Simon Rabasseda (ERC - AM)
13. Sr. Joaquim Bosch Codolà (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Eduard Cienfuegos i Bou (ERC - AM)
2. Sr. Eloi Tarrés Torrent (ERC - AM)
3. Sra. Alba Gonzalez i Vilahur (ERC - AM)
4. Sra. Sílvia Soliguer Fernández (ERC - AM)
5. Sr. Josep Vidal i Nierga (ERC - AM)
6. Sr. Josep Hernàndez i Batlle (ERC - AM)
7. Sra. Maria Rosa Costa i Vidal (ERC - AM)
8. Sr. David Vila i Ligero (ERC - AM)
9. Sra. Isabel Carbó i Martí (ERC - AM)
10. Sr. Carles Casanova i Martí (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Robert Mundet i Anglada
2. Josep Maria Mir i Gruart
3. Cristina Boadella i Gispert
4. Joan Casabó i Fuguet
5. Assumpció Rubirola i Sitjas
6. Sandra Maldonado i Oliver
7. Joan Maria Carré i Dalmau
8. Christian Cortés i de la Fuente
9. Gemma Teixidor i Tarrés
10. Xavier Casabó i Rabassedas
11. Núria Bernatallada i Pla
12. Manuel Mora i Reyes
13. Mercè Casadevall i Molas
Suplents
1. Jordi Vilà i Molero
2. Sergi Bou i Bosch
3. Carla Matilla i Rovirola
4. Maria Eleuteria Serrano i Ramos
5. Enric Bagué i Vilà
Candidatura núm.: 3. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Josep Uño i Cabot
2. Isabel Cortes Rodriguez
3. Isidoro Conejo Junquera
4. Isabel Rodriguez Herrera
5. Jose Murillo Garcia
6. Mª Carmen Benitez Santiago
7. Jose Javier Murillo Santiago
8. Faiza Toubaoui el Ghazouani
9. Juan Antonio Fernandez Garcia
10. Juan Pares Papiol
11. Mª Catalina Navarrete Quiros
12. Maria Sanchez Andrada
13. Alejandro Virgós Soto
Celrà
Candidatura núm.: 1. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Daniel Cornellà Detrell (CUP-PA)
2. Josep Bartis Fàbrega (CUP-PA)
3. Eulàlia Ferrer Benito (CUP-PA)
4. Jan Costa Rengel (CUP-PA)
5. Maria del Mar Camps Mora (CUP-PA)
6. Héctpr Cabrera Valera (CUP-PA)
7. Mercè Amich Vidal (CUP-PA)
8. Montserrat Palau Padr´p (CUP-PA)
9. Sònia Fortià Martí (CUP-PA)
10. Enric Mateu Serrats (CUP-PA)
11. Oriol Rigau Argilaga (CUP-PA)
12. Ester Trave Esteve (CUP-PA)
13. Josep Vicent Pascual Giner (CUP-PA)
Suplents
1. Vanesa Andrea Zaro Martínez (CUP-PA)
2. Jaume Fiol Santaló (CUP-PA)
3. Marta Pijoan Guàrdia (CUP-PA)
4. Nil Costa Rengel (CUP-PA)
5. Joan Mercader Torrent (CUP-PA)
6. Maria Belén Lorenzo Cantalejo (CUP-PA)
7. Francesc Anton Duarte (CUP-PA)
8. Marc Renart Fort (CUP-PA)
9. Enric Carreter Adzerías (CUP-PA)
10. Judih Nierga Adroher (CUP-PA)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. David Mas i Roselló
2. Irina Gil Abuin
3. Marc Motera i Martínez
4. Anna Ferrer i Nogué
5. Jordi Bernabeu i Serret
6. Andrea Guirado i Rodríguez
7. Josep Teixidor i Artiaga
8. Ausias Berenguer i Torres
9. Maria Asuncion Guillaumes i Vilà
10. Josep Sánchez i Alberch
11. Jordi Vila i Blay
12. Carles Cornellà i Heras
13. Maria Teresa Frigola i Escarceller
Suplents
1. Carles Vilà i Pi
2. Rosa Maria Pijuan i Alayeto
Candidatura núm.: 3. I CELRÀ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (I Celrà - ERC - AM)
1. Sr. Gerard Fernández i Tatjé (I Celrà - ERC - AM)
2. Sr. Enric Cabarrocas i Illa (I Celrà - ERC - AM)
3. Sra. Susana Pascual i Pozo (I Celrà - ERC - AM)
4. Sr. Jordi Puig i Boada (I Celrà - ERC - AM)
5. Sra. M. Àngels Viñolas Segarra (I Celrà - ERC - AM)
6. Sr. Magno Maneu i Marcos (I Celrà - ERC - AM)
7. Sra. Laura Manzano i Casademont (I Celrà - ERC - AM)
8. Sr. Daniel Jiménez i Elvira (I Celrà - ERC - AM)
9. Sra. Carme Castro i Abelairas (I Celrà - ERC - AM)
10. Sr. Lluís Salsas i Bastardas (I Celrà - ERC - AM)
11. Sra. Marta Faixedas i Puig (I Celrà - ERC - AM)
12. Sr. Albert Senent i Vilà (I Celrà - ERC - AM)
13. Sra. Lourdes Casademont i Colomer (I Celrà - ERC - AM)
Suplents
1. Sr. David Grau i Plaza (I Celrà - ERC - AM)
2. Sr. Joan Guïbas i Carreras (I Celrà - ERC - AM)
3. Sra. Francina Ubeda i López (I Celrà - ERC - AM)
4. Sr. Carles Sureda i Serrat (I Celrà - ERC - AM)
5. Sra. Isabel López i Bernal (I Celrà - ERC - AM)
6. Sr. Eugeni Bofill i Soliguer (I Celrà - ERC - AM)
7. Sr. Joan Farreró i Carolà (I Celrà - ERC - AM)
8. Sra. Montserrat Font i Lloveras (I Celrà - ERC - AM)
9. Sr. Lluís Xargay i Llaona (I Celrà - ERC - AM)
10. Sr. Margarida Nicuesa i Tejedor (I Celrà - ERC - AM)
Cervià de Ter
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Roser Estañol i Torrent
2. Jordi Tarradas i Manté
3. Josep Maria Geli i Feixes
4. Joaquim Soles i Llora
5. Mireia Planas i Mas
6. Joaquim Soler i Garriga
7. Oscar Torres i Fondevila
Suplents
1. Rafael Abelenda i Lomas
2. Dolors Masó i Casadellà
3. Hector Ugalde i Rojo
Colomers
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PEL PROGRÉS DE COLOMERS - CUP - POBLE ACTIU (IPC - CUP - PA)
1. Senyor Josep Manuel López Gifreu (IPC - CUP - PA)
2. Senyora Rosa Puntí Garriga (IPC - CUP - PA)
3. Senyor Carles Domènech Massot (IPC - CUP - PA)
4. Senyor Joan Bonany Prim (IPC - CUP - PA)
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUNYA (PP)
1. Sebastian Mateo Villarroya
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER COLOMERS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sra. Núria Asensio Valls (CP)
Cornellà del Terri
Candidatura núm.: 1. COMPROMÍS PER CORNELLÀ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (CpC - ERC - AM)
1. Sra. Maria Teresa Castañer Vivas (CpC - ERC - AM)
2. Sr. Jordi Figueras Bosch (CpC - ERC - AM)
3. Sr. Joan Bartrina Gironès (CpC - ERC - AM)
4. Sra. Mireia Muñoz Mateu (CpC - ERC - AM)
5. Sr. Manel Palmada Prat (CpC - ERC - AM)
6. Sra. Aurora Armesto Caamaño (CpC - ERC - AM)
7. Sra. Montse Cerdán Pla (CpC - ERC - AM)
8. Sr. David Padrés i Noguer (CpC - ERC - AM)
9. Sr. Joan Jou i Buch (CpC - ERC - AM)
10. Sra. Sandra Gutierrez Sanchez (CpC - ERC - AM)
11. Sra. Núria Comella Rigola (CpC - ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Fina Reixach Gironès (CpC - ERC - AM)
2. Sr. Lluís Ramió Torrentà (CpC - ERC - AM)
3. Sr. Maria Teresa Puigdevall Serralvo (CpC - ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Salvador Coll i Baucells
2. Pere Vila i Ferrer
3. Ramon Figa i Avellana
4. Josep Massanella i Brossa
5. Miquel Grau i Gelada
6. Núria Brunsó i Torrent
7. Maria Pilar Homs i Saballs
8. Francesc Xavier Pujol i Company
9. Josep Antoni Hidalgo i Garcia
10. Montserrat Serra i Vila
11. Josep Maria Pla i Bartina
Suplents
1. Marta Oliveras i Brunsó
2. Joan Coll i Barceló
3. Andreu Comas Vallmajor
4. Josep Maria Planella i Pruenca
5. Narcís Darné i Bosch
6. Narcís Pinatella i Casadevall
7. Salvador Campany i Xabe
8. Maria Figa i Felip
9. Josep Llahó i Serrat
10. Mario Acerete i Pelegrin
Esponellà
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Joan Farres Porxas
2. Xavi Castellà Bosch
3. Meritxel Olivé Garcia
4. Manel Busquets Rigou
5. Jesus Aradas Solé
6. Gemma Torrent Puigvert
7. Silvia Casellas Pi
Suplents
1. Mª Gràcia Darnés Homs
2. Francesc Gironès Coma
3. Emili Planas Armada
4. Albert Darnés Juncà
5. Jaume Quer Doga
6. Remei Costa Campolier
7. Mª Carme Brugada Parella
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER ESPONELLÀ - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JpE - ERC - AM)
1. Sra. Carme PalomerI i Teixidor (JpE - ERC - AM)
2. Sra. Rosa Teixidor i Planells (JpE - ERC - AM)
3. Sr. Joan Nierga i Plana (JpE - ERC - AM)
4. Sr. Roger Soler i Nualart (JpE - ERC - AM)
5. Sra. Maria Teresa Artigas Sol (JpE - ERC - AM)
6. Sr. Jesús Marcé i Genís (JpE - ERC - AM)
7. Sr. Joel Amat i Casulleras (JpE - ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Aurora Palmada i Felez (JpE - ERC - AM)
2. Sr. Lluís Soler i Casanovas (JpE - ERC - AM)
3. Sr. Lluís Estany i Serra (JpE - ERC - AM)
4. Sr. Francesc Arranz Martorell (JpE - ERC - AM)
5. Sr. Oscar Gallench i Garcia (JpE - ERC - AM)
6. Sr. Ricard Perez Sanchez (JpE - ERC - AM)
7. Sra. Marta Tarradas Quintana (JpE - ERC - AM)
Flaçà
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Jesús Font i Galí
2. Joan Adroher i Feliu
3. J. Miquel Terradez i Valmaña
4. Rosa Maria Vila i Viader
5. Esteve Oliveras i Bosch
6. Jordi Comalada i Salo
7. Ramon Batallé i Pérez
8. Josep Perich i Pons
9. Montserrat Pagés i Bisba
Suplents
1. Eva Romero i Lavado
2. Montserrat Perich i Rosell
Candidatura núm.: 2. MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (Moviment d'Esquerres)
1. Helena Faixeda i Vidal
2. Jose Triviño Fernandez
3. Mª del Mar Lopez i Payan
4. Lidia Gutierrez Pujol
5. Marc Canal Pi
6. Clara Vilarrasa i Faixeda
7. Lidia Ponseti Rabaña
8. Lluis Coll Sanchez
9. Josefa Ibañez Ramon
Suplents
1. Aniol Vilarrasa i Faixeda
2. Salvador Vila Gonzalez
3. Montserrat Faixeda Vidal
4. Jaume Palaus Pelegri
Fontcoberta
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Lluís Freixa i Macià
2. Albert Verges i Capellera
3. Francesc Molina i Jimenez
4. Meritxell Cervera i Esteve
5. Dolors Bustins i Serarols
6. Anna Maria Dilmé i Comas
7. Ernest Boronat i Margosa
8. Tània Serra i Solé
9. Pere Josep Roque i Perez
Suplents
1. Joaquim Ahumada i Ralita
2. Marc Sanchez i Solanas
3. Josep Soldevila i Molina
4. Carme Coll i Planas
5. Josep Puigdemont i Duran
6. Carme Ferrando i Callís
7. Jaume Roura i Noguer
Candidatura núm.: 2. JUNTS PER FONTCOBERTA I VILAVENUT - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JpFV - ERC - AM)
1. Senyor Joan Estarriola i Vilardell
2. Senyor Francesc Xaxier Cros i Verdaguer
3. Senyor Joaquím Costabella i Pla
4. Senyora Maria Neus Campmany i Queralt
5. Senyora Pilar Busquets i Barceló
6. Senyor Carles Pedrola i Carreras
7. Senyora Amèlia Risco i Perez
8. Senyor Narcís Bartis i Bosch
9. Senyor Xavier Lozano i Lozano
Suplents
1. Senyora Annie Cubizolles i Roman
2. Senyora Maria Pinsach i Rubio
3. Senyora Maria Salvat i Rofes
4. Senyor LLorenç Soler i Malagelada
5. Senyor Genís Barnosell i Jordà
6. Senyora Maria Mercè Juanola i Tornabells
7. Senyor Narcís Ribot i Igualada
8. Senyor Jaume Colomer i Feliu
Fornells de la Selva
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Francesc Triola i Riera (ERC - AM)
2. Sr. Joan Busquets i Biarnes (ERC - AM)
3. Sra. Susana Casquero Garcia (ERC - AM)
4. Sr. Albert Rosa i Congost (ERC - AM)
5. Sr. Carles Gras i Maymi (ERC - AM)
6. Sr. Jordi Vicens i Renart (ERC - AM)
7. Sra. Laura Aubert i Ribas (ERC - AM)
8. Sr. Martí Batlle i Pascua (ERC - AM)
9. Sr. Sergi Sànchez i Tolosa (ERC - AM)
10. Sr. Ramon Juanola i Bohigas (ERC - AM)
11. Sr. Josep Esteba i Estany (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Joan Francesc Simón Gisbert (ERC - AM)
2. Sr. Albert Suarez Figueras (ERC - AM)
3. Sra. Empar Mallol Bataller (ERC - AM)
4. Sra. Paquita Samsó Travé (ERC - AM)
5. Sra. Anna Maria Romagós Viñolas (ERC - AM)
6. Sr. Josep Font i Anglada (ERC - AM)
7. Sr. Joaquim Planas i Freixas (ERC - AM)
8. Sr. Joan Romero i Nadal (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. VEÏNS PEL MUNICIPI-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sr. Javier Salamero Marco (CP)
2. Sr. Xavier Boix Teixidor (CP)
3. Sra. Neus Velasco Izquierdo (CP)
4. Sr. José Javier Priego Rodriguez (CP)
5. Sra. Cristina Segarra Figueres (CP)
6. Sr. Juan José Moreno Sánchez (CP)
7. Sr. Francisco Javier Cabrera García (CP)
8. Sr. Jose Pardo Gomez (CP)
9. Sr. Alejandro Tur Bue (CP)
10. Sra. Rebeca Fernández Segura (CP)
11. Sr. Jordi Nadal Ferreres (CP)
Suplents
1. Sra. Remei Osorio Vaca (CP)
2. Sr. Santi Álamo Seco (CP)
3. Sra. Yolanda Homs Cano (CP)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Narcís Boschdemont i Esparraguera
2. Francesc Fernández i Rodríguez
3. Sònia Gràcia i Xuclà
4. Jordi Grabulosa i Darné
5. Cristina Puigdevall i Martorell
6. Jaume Ribas i Faja
7. Ester Rafel i Cufí
8. Ivan Bohigas i Cabaño
9. Roser Plantés i Mateu
10. Alba Juandó i Boix
11. Julián de Castro i Vila
Suplents
1. Eduard Guinó Valentí
2. Jordi Fuentes i Prada
3. Guillem Cuervas i Cubero
4. Roser Vilagrau Abuli
5. Ernest Martínez i Marsal
6. Maria Antònia Morera i Ràfols
7. Joan Busó i Recasens
8. Gerard Darnés i Soms
9. Lídia Casellas i Roura
10. Mateu Parera-Nieto i Perich
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUNYA (PP)
1. Alejandro Borras Pardo
2. Julia Veray Cama
3. Marcos Ricardo Navarro Cobos
4. Angel Extremera Extremera
5. Maria Josefa Ribera Carrasco
6. Enrique Diaz Villarchao
7. Jose Antonio de Frutos Hurtado
8. Piedad Elena Yudego
9. Antonio Sayago del Viso
10. Carla Aragon Castillo
11. Maria Blanca Puyuelo del Val
Candidatura núm.: 5. MES, MOVIMENT D'ESQUERRES (Moviment d'Esquerres)
1. Benet Garriga Fernandez
2. Joaquim Ruscalleda Alsina
3. Joan Puig Baguer
4. Elvira Álvarez Serra
5. Neus Aragones Juando
6. Javier Valenzuela Fontane
7. Pedro Aragones Pages
8. Ildefonso Cruz Cruz
9. Encarna García Molina
10. Maria Angela Teixidor Ramio
11. Josep Xuclà Dalmau
Suplents
1. Josep Otero Triola
2. David Paz Salicru
Garrigoles
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Salvador de Ros i Falgàs (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUNYA (PP)
1. Alejandro Fernandez Garza
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Josep M. Prats Pages
Candidatura núm.: 4. INDEPENDENTS DE GARRIGOLES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdG-CP)
1. Sr. Josep Bernad Pons (IdG-CP)
2. Sr. Josep Gibert Marti (IdG-CP)
3. Sr. Josep Hipolit Comas (IdG-CP)
4. Sr. Modest Puigvert Comas (IdG-CP)
5. Sr. Eduard Sanchez Magrané (IdG-CP)
Girona
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -MOVIMENT D'ESQUERRES - ACORD MUNICIPAL (ERC - MES - AM)
1. Sra. Maria Mercè Roca i Perich (ERC - MES - AM)
2. Sr. Ricard Calvo i Pla (ERC - MES - AM)
3. Sr. Pere Albertí i Serra (ERC - MES - AM)
4. Sr. Martí Terés i Bonet (ERC - MES - AM)
5. Sra. Marta Morera i Sadurní (ERC - MES - AM)
6. Sra. Roser Maeso i Alemany (ERC - MES - AM)
7. Sr. Àdam Bertran i Martínez (ERC - MES - AM)
8. Sr. Miquel Poch i Clara (ERC - MES - AM)
9. Sra. Rosa Maria Jaumà i Pou (ERC - MES - AM)
10. Sr. Francesc Brunés i Marfà (ERC - MES - AM)
11. Sr. Salva Romero i Garcia (ERC - MES - AM)
12. Sra. Ariadna Jou i Fuyà (ERC - MES - AM)
13. Sra. Laia Cañigueral i Olivé (ERC - MES - AM)
14. Sra. Montse Benito i Puig (ERC - MES - AM)
15. Sr. Pau Marquès i Turon (ERC - MES - AM)
16. Sr. Ramon Ripoll i Masferrer (ERC - MES - AM)
17. Sra. Anna Maria Cumí i Bou (ERC - MES - AM)
18. Sr. Àngel Quintana i Morraja (ERC - MES - AM)
19. Sra. Gemma Clarissó i García (ERC - MES - AM)
20. Sr. Josep Maria Dalmau i Alsina (ERC - MES - AM)
21. Sra. Judit Roig i Calvete (ERC - MES - AM)
22. Sra. Neus Morlà i Arias (ERC - MES - AM)
23. Sr. Joaquim Vall.llosera i Costa (ERC - MES - AM)
24. Sra. Amèlia Barbero i Rivera (ERC - MES - AM)
25. Sr. Josep Maria Terricabras i Nogueras (ERC - MES - AM)
Suplents
1. Sr. Lluís Corominas i Mainegre (ERC - MES - AM)
2. Sr. Lluís Mundet i Cerdan (ERC - MES - AM)
3. Sra. Anna Quirante i Martínez (ERC - MES - AM)
4. Sra. Isabel Codina i González (ERC - MES - AM)
5. Sra. Montserrat Molledo i Rigau (ERC - MES - AM)
6. Sr. David Camps I Vilà (ERC - MES - AM)
7. Sr. Anna Costa i Vidal (ERC - MES - AM)
8. Sr. Jaume Hidalgo i Colomé (ERC - MES - AM)
9. Sr. Roser Vidal i Pallarols (ERC - MES - AM)
10. Sr. Josep Maria Barneda i Moya (ERC - MES - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Carles Puigdemont i Casamajó
2. Maria Isabel Muradas i Vázquez
3. Marta Madrenas i Mir
4. Maria Àngels Planas i Crous
5. Carles Ribas i Gironès
6. Glòria Plana i Gironès (Independiente)
7. Eva Palau i Gil
8. Joan Josep Alcalà i Quiñones
9. Cristobal Sanchez i Torreblanca (Independiente)
10. Eduard Berloso i Ferrer
11. Vicenç Estanyol i Bardera
12. Marta Cullell i Montserrat
13. Carles Bonaventura i Cabanes (Independiente)
14. Gemma Martinez i Villagrasa (Independiente)
15. Albert Colomer i Serrat
16. Pol Xart i Terradellas
17. Roser Urra i Fàbregas
18. Júlia Calders i Ramió (Independiente)
19. Albert Ballesta i Tura
20. Narcís Sastre i Fulcarà
21. Josep Pujols i Romeu
22. Carles Mulero i Punsí
23. Maria Mercè Garcia i Gonzalez
24. Marina Ayats i Vilanova
25. Corali Cunyat i Badosa
Suplents
1. Ignasi Bosch i Cullell (Independiente)
2. Maria Bagué i Collell (Independiente)
3. Assumpció Rodriguez i Vilert
4. Javier Ribas i Mateos
5. Raquel Sanchez i Roura
6. Francesc Hortal i Brugués
7. Rosa Cruz i Puig
Candidatura núm.: 3. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. Sra. Concepcio Veray Cama
2. Sr. Joan Menacho Gabardino
3. Sra. Mª del Mar Llambi Morillas
4. Sr. Jordi Planella Pujol
5. Sr. Alberto Martin de Vidales Ritores
6. Sr. Alejandro Moreno Ramirez
7. Sr. Manel Olivas Veray
8. Sra. Montse Dalmau Roura
9. Sra. Juana Mª Herrera Lopez
10. Sr. Jordi Aguilo Vendrell
11. Sr. Juan Jesus Nogueras Lopez
12. Sra. Magda Cuellar Manjor
13. Sra. Astrid Vazquez Franch
14. Sr. Bibiano Rina Paniagua
15. Sr. Angel Ortega Garcia
16. Sra. Gemma Garcia Alacio
17. Sr. Toni Bores Reixach
18. Sr. Alex Manzana Hidalgo
19. Sra. Betty Mª Salas Mantilla
20. Sr. Jorge Carlos Ruiz Llamas
21. Sra. Teresa de Jesus Zalaya Velasquez
22. Sra. Maite Carpintero Campal
23. Sr. Ramon Moncunill Bernet
24. Sr. Joan Muntada Batlle
25. Sr. Josep Enric Millo i Rocher
Candidatura núm.: 4. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
1. Juan Maria Castel Sucarrat
2. Miriam Pujola Romero
3. Manuel Vazquez Rodriguez
4. Jose Maria Garcia Martin
5. Noelia Segovia Clemente
6. Enric Urreta Alvarez
7. Maria Concepcion Zuñiga Simon
8. Javier Escaned Sumalla
9. Montserrat Joals Maties
10. Mateo Padilla Ramon
11. Marc Tarrus i de Vehi
12. Manuel David Vazquez Bermudez
13. Oswaldo Granell Domenech
14. Maria Martinez Fernandez
15. Maria Dolores Bermudez Ramos
16. Felix Fernandez Lopez
17. Francisco Lara Reguera
18. Sara Mateos Linacero
19. David Bonifacio Mallorqui
20. Maria Angeles Aguilar Girela
21. Manuel Diez San Jose
22. Enrique Moresco Morato
23. Marta Gali Villa
24. Montserrat Fontane Gascons
25. Salvador Valenzuela Pulido
Suplents
1. Borja Montserrat Alvarez
2. Marisol Villa Sanchez
Candidatura núm.: 5. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-CRIDA PER GIRONA-POBLE ACTIU (CUP-Crida per Girona-PA)
1. Laia Pèlach Saget
2. Lluc Salellas Villar
3. Ester Costa Fita
4. Toni Granados Aguilera
5. Jaume Gratacós Grau
6. Mariona Salvador Pujolràs
7. Marc Daunis Fabregó
8. Biel de Montserrat Valls
9. Carla Soler Fiol
10. Carmen Ribas Vilagran
11. Josep Manel Barbero Garcia
12. Sonia Berlanas Bueso
13. Ferran Soler Vila
14. Glòria Sanz Pinyol
15. Alfons Enrique Pecero
16. Montse Díaz López
17. Aram Estiu Graugés (Independiente)
18. Fina Espinosa Rodríguez
19. Natxo Fajardo Sárraga
20. Ferran Coll Vidal
21. Jordi Garcia Torroella
22. Imma Merino Serrat
23. Narcís Comadira Moragriega
24. Anna Pujolàs Vilar
25. Jordi Navarro Morera
Suplents
1. Càrol Coll Marquès
2. Jordi Alemany Royo
3. Mariona Palahí Adroher
4. Adela Camaño García
5. Marc Vilar Caritg
6. Sabina Raurell Sumalla
7. Ferran Artero Pérez
8. Magalí Pons Garcia
9. Cristina Forga Boada
10. Oriol Millan Tarragona
Candidatura núm.: 6. SOLIDARITAT PER LA INDEPENDÈNCIA (SI-Solidaritat)
1. Andreu Garriga Pradas
2. Josep Maria Rodriguez Vidal
3. Cecilia Sala Serra
4. Lluís Borrell Busquets
5. Maria Encarnació Gili Ripoll
6. Francesc Xavier Masia Martorell
7. Juli-Miquel Saldanya Garcia
8. Jordi Martinez Peracaula
9. Maria Angels Font Vaccaro
10. Maria del Carme Colomer Solench
11. Lluís Maria Bonet Saris
12. Jordi Pibernat Mas
13. Montserat Vivas Vidal
14. Mercè Llunch Burguet
15. Anna Maria Garriga Mortensen
16. Maria Consol Rovira Pons
17. Daniel Muñoz Chetrit
18. Antoni Agustí Royo Zamora
19. Marc Lopez Aventin
20. Judit Parella i Sala
21. Anna Maria Sala Serra
22. Jordi Falgas Carol
23. Joan Vericat Llunell
24. Maria Carme Dalmau Planas
25. Jaume Soler Prat
Candidatura núm.: 7. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. Sra. Silvia Paneque Sureda (PSC-CP)
2. Sra. Elisabeth Riera Alemany (PSC-CP)
3. Sr. Joaquim Rodriguez Vidal (PSC-CP)
4. Sr. Manuel Martín Vertedor (PSC-CP)
5. Sra. Maria Teresa Guerrero Sánchez (PSC-CP)
6. Sr. Larbi Hlal Boutir (PSC-CP)
7. Sra. Carolina Jiménez Fernández (PSC-CP)
8. Sr. Joaquin Ballesteros Jimenez (PSC-CP)
9. Sra. Estela López González (PSC-CP)
10. Sr. José Rodríguez Fontao (PSC-CP)
11. Sr. Mario Castillo Ros (PSC-CP)
12. Sra. Irene Heras Ruiz (PSC-CP)
13. Sr. Francisco Javier Montero Funes (PSC-CP)
14. Sra. Alba Cascallar López (PSC-CP)
15. Sr. Salvador López Muñoz (PSC-CP)
16. Sra. Manuela González Alcalá (PSC-CP)
17. Sr. Joan Arjona Zamorano (PSC-CP)
18. Sra. Ramatoulaye Sabaly Traore (PSC-CP)
19. Sr. Antonio Araque Granados (PSC-CP)
20. Sr. Francesc Lloveras Castillo (PSC-CP)
21. Sra. Maria Isabel Lara Serrano (PSC-CP)
22. Sr. Andreu Otero Triola (PSC-CP)
23. Sra. Esther Blanco Ribot (PSC-CP)
24. Sr. Josep Quintanas Bosch (PSC-CP)
25. Sr. Francesc Francisco-Busquets i Palahí (PSC-CP)
Suplents
1. Sr. Jesus Ruiz Rodríguez (PSC-CP)
2. Sr. Juan Antonio Amador Chistou (PSC-CP)
3. Sra. Rayisa Zarubina Stashko (PSC-CP)
4. Sra. Rosa Gordillo Gordillo (PSC-CP)
5. Sr. Pere Piqueras Ramos (PSC-CP)
6. Sra. Maria Ángeles Linde Navarro (PSC-CP)
7. Sr. Alfons Palahí Gracia (PSC-CP)
Candidatura núm.: 8. ESCONS EN BLANC (EB)
1. Roger Panadés Llorens
2. Mònica Abian Jové (Independiente)
3. Jordi Pla Sami (Independiente)
4. Mercè Llorens Jové (Independiente)
5. Jordi Pla Llorens (Independiente)
6. Ferran Capo Gómez (Independiente)
7. Rosa Maria López Botías (Independiente)
8. Agustí Panadès Aran (Independiente)
9. Anna Murcia Balaguer (Independiente)
10. Agustí Panadès Llorens (Independiente)
11. Ferran Hernandez Suriñach (Independiente)
12. Esperança Llorens Jové (Independiente)
13. Toni Ramon Boixaderas
14. Isabel Sanllehí Palet (Independiente)
15. Joan Surinyach Altes (Independiente)
16. Daniel Rios Bernal (Independiente)
17. Sara Deulofeu Villanueva (Independiente)
18. Sergi Surinyach García (Independiente)
19. Mª Isabel García Grau (Independiente)
20. Eduardo Lax Quintana (Independiente)
21. Xavier Sanchez Bellot (Independiente)
22. Noèlia Mensal Fernàndez (Independiente)
23. Joaquim Antunez Gimbernat (Independiente)
24. Laura Oriol Wenceslao (Independiente)
25. Ricard Blancafort Omenat (Independiente)
Candidatura núm.: 9. COMPROMÍS AMB GIRONA (CG)
1. Javier Vilarreal Piedra (CG)
2. Enrique Cardona Garcia (CG)
3. Gemma Triedo Salvador (CG)
4. Jose Pablo Canal de Diego (CG)
5. Maria Esperanza Macarena Martinez Cobo (CG)
6. Isabel Ramos Sierpes (CG)
7. Nyama Sillah Jallow (CG)
8. Javier Emilio Jaramillo Zambrano (CG)
9. Edgar Fernandez Garrido (CG)
10. Ares Sitjes Marsol (CG)
11. Enric Pineda Traïd (CG)
12. Gregori Solá Güell (CG)
13. Alejandro Bueno Lázaro (CG)
14. Maria Crous Serra (CG)
15. Marta Sousa Fernández (CG)
16. Juan Antonio Balbin Valentí (CG)
17. Jesus Jorge Maya Gato (CG)
18. Jana Canal Freixenet (CG)
19. Anna Balbin Olmos (CG)
20. Francisca Rosario Garcia Piedra (CG)
21. Ramon Serra Marcos (CG)
22. Antonio Jimenez Lora (CG)
23. Bubakar Sillah Jallow (CG)
24. Maria Luisa de Amores Escriba (CG)
25. Dolores Piedra Luque (CG)
Suplents
1. Najmeldin Manssour Kadura (CG)
2. Enrique Cardona de Amores (CG)
3. Noemi Hernandez Cejas (CG)
Candidatura núm.: 10. PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)
1. Sra. Yasmina Pérez Miguel
2. Sra. Antonia Fernández García
3. Sr. José Torres González
4. Sra. María de las Mercedes Muriel Saiz
5. Sr. Ángel Rodríguez Vilagrán
6. Sra. Iria González Escribano
7. Sr. Joaquín Montes Robledo
8. Sra. Raquel Fernández Fernández
9. Sr. Juan Ramiro Martínez Fernández
10. Sra. Fanny Patricia Laurin Martín
11. Sra. Lidia Isardo Briones
12. Sr. Agustín Sánchez Mateos
13. Sra. Ariadna Almario Solà
14. Sr. Rafael Merino Delgado
15. Sra. Karima Alneameh de Francisco
16. Sra. Laura Salud Galcerán
17. Sr. Javier Martín Caamaño
18. Sra. María Jesús Navío Sanz
19. Sr. Enrique Esteban Jiménez
20. Sra. Zaida Izquierdo Moreno
21. Sra. Verónica López Villarejo
22. Sr. Francisco José Lauriño García
23. Sra. Susana Amparo Melis Maynar
24. Sr. Alberto Pérez Arroyo
25. Sra. Silvia Romero Flores
Suplents
1. Sr. Luis Felipe Domínguez Domínguez
2. Sra. Sara Benito Serrano
3. Sr. Oscar Martín Martínez
Candidatura núm.: 11. ENTESA (ICV-EUiA-E)
1. Eugènia Pascual Puig
2. Núria Terés i Bonet
3. Gabriel Jover Avella
4. Marina Pibernat Vila
5. Josep Pau Galvez Lot
6. Laura López Dominguez
7. Josep Plazas Plazas
8. Ariadna Sánchez Mira
9. Pere Pujolras Baró
10. Rafael Torrent Barris
11. Victória Salvadó Martín
12. Marta Gabarda Mallorquí
13. Jorge Rodríguez Seguín
14. Marta Fluvià Corominola
15. Josep Maria Montalban Ruiz
16. Jordi Creixans Sargatal
17. Kady Baldé Baldé
18. Araceli Fuentes Bautista
19. Joaquim Trias Garriga
20. Enric Pardo Cifuentes
21. Pilar Puig Poch
22. Jordi Córdoba Garcia
23. Ariadna Gabarda Mallorquí
24. Meritxell Trias Borin
25. Luís Herrera Diaz
Suplents
1. Joan Francesc Pascual
2. Joan Miró Ametller
3. Francesc Pararols Mercader
4. Josepa Escandell Daranas
5. Maria Custodia Montalbán Ruiz
6. Meritxell Gil Calonge
7. Joan Olòriz Serra
Candidatura núm.: 12. UNIÓN PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)
1. Encarnación Conesa López
2. Vanesa Pons Guillem
3. Rubén Parra Martínez
4. Andrés Martínez Luque
5. Rubén Barrio lores
6. Tomas López Fernández
7. Manuel Álvaro Zotes Huerta
8. Víctor García López
9. María del Carmen Peidro Pastor
10. Vanessa Niño García
11. Antonio García Martínez
12. Jorge Rojas Saínz
13. Víctor Navascues Soria
14. María Víctoria Portús de Marco
15. Ascensión Sánchez Rojas
16. Ramón Torres Rodríguez
17. Luis Fernando Valero Iglesias
18. José Luis Llaquet Entrambasaguas
19. Josefa Saínz de la Rubia
20. Cristina Boix Mondejar
21. Alfonso José Paniagua Jiménez
22. Julián Galiano Patiño
23. Aida Pareja Ejea
24. Josefa Sánchez Cedrón
25. Ginés Javier Ramírez Orduña
Jafre
Candidatura núm.: 1. FUTUR PER JAFRE (FpJ)
1. Sra. Nuria Berga Ferrer (Independiente)
2. Sra. Èlia Bantí Alabau (Independiente)
3. Sr. Jordi Daban Soler (Independiente)
4. Sra. Immaculada Elias Alabau (Independiente)
5. Sr. Javier Berga Ferrer (Independiente)
6. Sr. Martí Marti Costa (Independiente)
7. Sr. Jordi Sabater Costa (Independiente)
Suplents
1. Sr. Martí Armengol Garia (Independiente)
2. Sr. Sebastian Alabau Teixidor (Independiente)
3. Sr. Juan Bonany Rocas (Independiente)
Candidatura núm.: 2. ALTERNATIVA PER JAFRE (AxJ)
1. Guillem Carbó Isern
2. Gloria Pou Teixidor
3. Maria Dolores Boix Julia
4. Pau Figueras Mundo
5. Marta Carbó Isern
6. Omar Ghadban Pou
7. Eva Costal Garcia
Suplents
1. Rosa Orpima Argemí
Juià
Candidatura núm.: 1. JUIÀ MILLOR (JM)
1. Daniel Ramírez de Cartagena i Hereu
2. Javier Rodriguez Gonzalez
3. Xavier Pagès Casas
4. Fina Busquets Puigdevall
5. Mª Àngels Burset Carreras
6. Laia Matas Busquets
7. Jack Massachs Domken
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Josep Vidal i Mias
2. Carlos Pagès i Sala
3. Juan Colom i Faxeda
4. Monica Casado i Pujol
5. Jorge Perez i Costa
6. Lluis Campistol i Gurt
7. Marta Batlle i Gorchs
Suplents
1. Nuria Miquel i Ros
2. Martirián Bertrán i Capdeferro
3. Ana Maria Costa i Cervia
L'Armentera
Candidatura núm.: 1. CONVERGENCIA i UNIO (CiU)
1. Narcís Isern i Serra
2. Marta Moradell i Cabratosa
3. Meritxell Ibarz i Solà
4. Joan Colomer i Pairés
5. Aurea Mazarico i Carrasco
6. Jaume Albert i Teixidor
7. Mireia Baix i Coll
Suplents
1. Apolonia Isern i Clotas
2. Joaquim Armengol i LLach
3. Narcís Roquera i Isern
L'Escala
Candidatura núm.: 1. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Juan Ball-llosera Llagostera
2. Adolfo Hernandez Ovejero
3. Jordan Cortes Carrio
4. Maria Dolors Creus Rabaseda
5. Sandra Pelayo de la Torre
6. Moises Fernandez Quintanilla
7. Francesc Xavier Costa Corbalan
8. Marta A. Vallecillo Rodriguez
9. Adolfo Hernandez Morillas
10. Sheila Iglesias Guillermo
11. Manuel Ariza Lopez
12. Javier Rodriguez Rodriguez
13. Teresa Ovejero Cariñana
14. Maria Luisa Gomez Vazquez
15. Jose Ariza Rojano
16. M del Camino Oseira Rodriguez
17. Merce Garcia Trujillo
Candidatura núm.: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. Sr. Víctor José Puga López (PSC-CP)
2. Sr. Josep Bofill Testart (PSC-CP)
3. Sra. Mariona Muñoz Díaz (PSC-CP)
4. Sr. Robert Figueras sala (PSC-CP)
5. Sra. Marta Rodeja Coloma (PSC-CP)
6. Sra. Ramona Viella Bosch (PSC-CP)
7. Sr. Rafael Lopez Vacas (PSC-CP)
8. Sra. Maria Isabel Calderon Carmona (PSC-CP)
9. Sr. Sergi Marin Barragan (PSC-CP)
10. Sr. Pedro Escat Tomas (PSC-CP)
11. Sra. Cristina Viegas Mancilla (PSC-CP)
12. Sr. Jordi Flores Chico (PSC-CP)
13. Sra. Ariadna Palma Baena (PSC-CP)
14. Sr. José Maria Gasull Colomer (PSC-CP)
15. Sra. Maria asuncíon Ballesta Esteva (PSC-CP)
16. Sra. Francisca Callol Bonal (PSC-CP)
17. Sr. Estanislau Puig Artigas (PSC-CP)
Suplents
1. Sr. Juan Martínez Dube (PSC-CP)
2. Sr. Marti Brugués Zambrano (PSC-CP)
3. Sr. Jonatan Indias Surina (PSC-CP)
4. Sra. Arantxa Berja Rodriguez (PSC-CP)
5. Sra. Josefa Artigas Ametller (PSC-CP)
6. Sra. Magda Arcos Callol (PSC-CP)
7. Sr. Jordi Boix Llonch (PSC-CP)
Candidatura núm.: 3. CONVERGENCIA I UNIO (CiU)
1. Mariona Solés i Lopez
2. Martí Guillem i Sureda
3. Antoni Espinosa i Teixidor
4. Laia Oriol i Bonachera
5. Robert Bosch i Bruguera
6. Montserrat Caldés i Torrent
7. Albert Parés i Hereu
8. Sabrina Lavado i Romero
9. Sergi Magaldi i Pujol
10. Lluís Puig i Buixeda
11. Raquel Sanchez i Oliveras
12. Paula Terrón i Marín
13. Salvador Simón i Coll
14. Basili Gironès i Bofill
15. Anna Fernandez i Torres
16. Joan Pujol i Espinet
17. Mari Dubé i Moreno
Suplents
1. Inés Brugués i Rodriguez
2. Joan Carles de Cruz i Bara
3. Marc Figueras i Figueras
Candidatura núm.: 4. ESCONS EN BLANC (EB)
1. Joan Ramon Serra Font
2. Maila Surisca Ramos
3. Juan Carlos Sentís Antolín (Independiente)
4. Marta Sentís Antolín (Independiente)
5. Ricard Guamis Tarruella (Independiente)
6. Jorge Gracia Moya (Independiente)
7. Eulalia Vidal Marigó (Independiente)
8. José Sentís de los Ojos (Independiente)
9. Laura Roma Costa (Independiente)
10. Francisco Javier Álvarez Glück (Independiente)
11. Nicolau Sentís Vidal (Independiente)
12. Mari Cruz Moya Mira (Independiente)
13. Albert Iglesias Bainad (Independiente)
14. Ana Brugués Torra (Independiente)
15. Francesc Xavier Algans Mas (Independiente)
16. Jorge Gracia Pérez (Independiente)
17. Sandra Palací Martín (Independiente)
Candidatura núm.: 5. ENTESA (ICV-EUiA-E)
1. Angel Rodriguez Llistosella (ICV-EUiA-E)
2. Jordi Pages González (ICV-EUiA-E)
3. Rosa Mendez Sanchez (ICV-EUiA-E)
4. Albert Pons Ramos (ICV-EUiA-E)
5. Laila Touati Pages (ICV-EUiA-E)
6. Felix Sastre Gandia (ICV-EUiA-E)
7. Paula Brugues Costals (ICV-EUiA-E)
8. Albert Cipres Palau (ICV-EUiA-E)
9. Montserrat Velasco Tomas (ICV-EUiA-E)
10. Jose Lopez Lopez (ICV-EUiA-E)
11. Sainza Varela Canevas (ICV-EUiA-E)
12. Enric Casadevall Rodriguez (ICV-EUiA-E)
13. Eduard Pons Ramos (ICV-EUiA-E)
14. Sebastiana Berja Mendez (ICV-EUiA-E)
15. Nuria Arrufat Perello (ICV-EUiA-E)
16. Merce Baquero Cortes (ICV-EUiA-E)
17. Tomas Pages Bosch (ICV-EUiA-E)
Suplents
1. Sophie Desbois Leborgne (ICV-EUiA-E)
2. Lluis Cipres Paltre (ICV-EUiA-E)
3. Milagros Mendez Polo (ICV-EUiA-E)
Candidatura núm.: 6. GUANYEM L'ESCALA (GE)
1. Juan Carlos Martinez Fernandez
2. Antoni Quesada Espelt
3. Ramon Teruel Folch
4. Diana Corduneanu (Independiente)
5. Maria Isabel Subirà Salmerón (Independiente)
6. Maria Trinidad Marquez Morales (Independiente)
7. Jose Manuel Casado Caballero (Independiente)
8. Nancy Mendieta Posada (Independiente)
9. Alexandre Grutter Nugué (Independiente)
10. Joan Baptista Olivet Frigola (Independiente)
11. Francesca Velasco Muñoz (Independiente)
12. Roi Oliveira Silva (Independiente)
13. Joan Marquès Ruiz (Independiente)
14. Trinidad Morales Cortés (Independiente)
15. Said Nagouri Taher (Independiente)
16. Eva Francisca Gallego Vicente (Independiente)
17. Jesús Perez Casellas (Independiente)
Candidatura núm.: 7. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - JUNTS PER L'ESCALA - ACORD MUNICIPAL (ERC - JxE - AM)
1. Sr. Xavier Ballesta i Ros (ERC - JxE - AM)
2. Sra. Etna Estrems i Fayos (ERC - JxE - AM)
3. Sr. Carles Carlà i Barbero (ERC - JxE - AM)
4. Sra. Rosa Hostench i Virosella (ERC - JxE - AM)
5. Sra. Rosa Maria Caballero i Vallès (ERC - JxE - AM)
6. Sra. Elsa Barriga i Sureda (ERC - JxE - AM)
7. Sr. Marc Jiménez i Paradís (ERC - JxE - AM)
8. Sra. Roser Falgàs i Planas (ERC - JxE - AM)
9. Sr. José Luis Sánchez i Martínez (ERC - JxE - AM)
10. Sr. Manel Antoni Gallart i Lloret (ERC - JxE - AM)
11. Sra. Amandine Garriga i Gallardo (ERC - JxE - AM)
12. Sr. Xavier Carmona i Llavero (ERC - JxE - AM)
13. Sra. Eva Monge i Garcia (ERC - JxE - AM)
14. Sr. Joaquim Torrent i Alemany (ERC - JxE - AM)
15. Sra. Anna Almazan i Guillén (ERC - JxE - AM)
16. Sr. Joaquim Serrat i Nos (ERC - JxE - AM)
17. Sra. Aldara Marín i Núñez (ERC - JxE - AM)
Suplents
1. Sr. Salvador Falgàs i Oller (ERC - JxE - AM)
2. Sra. Amàlia Salinas i Almiñana (ERC - JxE - AM)
3. Sra. Isabel Tosola i Redondo (ERC - JxE - AM)
4. Sra. Ma. Mercè Rueda i Planas (ERC - JxE - AM)
5. Sr. Josep Martí i Vilavedra (ERC - JxE - AM)
Llagostera
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Josep Fermí Santamaria i Molero
2. Sr. Josep Aliu i Mundet
3. Sr. Sergi Miquel i Valentí
4. Sra. Maria Montserrat Vila i Añón
5. Sra. Pilar Aliu i Bou
6. Sr. Ramon Soler i Salvadó
7. Sr. Jesús Malagón i Granados
8. Sr. Xavier Vilella i Baye
9. Sra. Anna Hereu Masó
10. Sra. Olga Gonzalez i Gomez
11. Sr. Robert Montiel i Molina
12. Sra. Montserrat Cortes i Marco
13. Sra. Veronica Sancho i Pavon
Suplents
1. Sr. Albert Viñas i Molina
2. Sr. Jordi Mir i Frigola
3. Sr. Eduard Montiel i Molina
4. Sra. Aurora Sánchez i Martín
5. Sra. Rosa Maria Miro i Ivern
6. Sr. Carles Serrat i Tur
7. Sr. Marc Peyrecave i Vidal
8. Sra. Francesca Cabello i Avila
9. Sra. Joaquina Vall-llosera i Casas
10. Sr. Jaume Ventura i Prim
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Senyor Antoni Navarro i Robledo (ERC - AM)
2. Senyor Alexandre Puig i Mayol (ERC - AM)
3. Senyor Joaquim Castelló i Boadas (ERC - AM)
4. Senyora Silvia Fà i Cateura (ERC - AM)
5. Senyora Angelina Moragas i Font (ERC - AM)
6. Senyor Ángel OLiveras i Rovira (ERC - AM)
7. Senyora Inmaculada Petit i Guinart (ERC - AM)
8. Senyor Xavier Casas i Comas (ERC - AM)
9. Senyora Lídia Marzo i Agüera (ERC - AM)
10. Senyor Josep Maria Codina i Tobías (ERC - AM)
11. Senyora Josefa Llagostera i Puig (ERC - AM)
12. Senyor Eduard Díaz i Capallera (ERC - AM)
13. Senyora Mª Eugènia Comas i Alsina (ERC - AM)
Suplents
1. Senyor Robert Ventura i Brugulat (ERC - AM)
2. Senyora Esther Alsina i Solà (ERC - AM)
3. Senyor Eduard Ros i Blay (ERC - AM)
4. Senyora Montse Albertí i Cañigueral (ERC - AM)
5. Senyor Miquel Aguado i López (ERC - AM)
6. Senyor Xavier Puyol i Navarri (ERC - AM)
7. Senyora Mireia Puigdemont i Ramos (ERC - AM)
8. Senyor Daniel Daunís i Llobet (ERC - AM)
9. Senyor Albert Domènech i Salvador (ERC - AM)
10. Senyora Irene Comas i Alsina (ERC - AM)
Candidatura núm.: 3. ALTERNATIVA PER LLAGOSTERA - ENTESA (ALL - E)
1. David Parron Ojeda (ALL - E)
2. Maria Luisa Fuentes Gonzalez (ALL - E)
3. Bertrand Yann Dufrasne De Roy (ALL - E)
4. Marta Prieto Baye (ALL - E)
5. Esteve Barceló Bosch (ALL - E)
6. Isabel Miquel Riera (ALL - E)
7. Josep Jovanet Rissech (ALL - E)
8. Nuria Albertí Cateura (ALL - E)
9. Albert Donate Sanchez (ALL - E)
10. Montserrat Camprubí Herreros (ALL - E)
11. Jordi Moll Casamitjana (ALL - E)
12. Maria Teresa Rosa Testart (ALL - E)
13. Marta López del Castillo Ruiz (ALL - E)
Suplents
1. Júlia Nogué Masdevall (ALL - E)
2. Gerard Nuell Saez (ALL - E)
3. Júlia Turón i Loren (ALL - E)
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Oscar Alvarez Gomez
2. Deborah Pinto Shoovaerts
3. Juan Francisco Ramirez Ramirez
4. Alicia Muñoz Velasco
5. Francisco Javier de Paz Alvarez
6. Antonio M. Lopez Polo
7. Oscar Manuel Llamazares Blanco
8. Mª Victoria Bugarin Lago
9. Mª del Pilar Crespo Castillo
10. Maria del Carmen Trueba del Amo
11. Maria Teresa Fernandez Albares
12. Jesus C. Garcia Fernandez
13. Juan Carlos del Coso Rodriguez
Llambilles
Candidatura núm.: 1. TOTS PER LLAMBILLES - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (TpLL - ERC - AM)
1. Sr. Lluís Bosch i Planella (TpLL - ERC - AM)
2. Sr. Daniel Comas i Matas (TpLL - ERC - AM)
3. Sra. Eva Tràfach i Dotes (TpLL - ERC - AM)
4. Sr. Gerard Serra i Gafarot (TpLL - ERC - AM)
5. Sr. Dídac Pagès i Fuertes (TpLL - ERC - AM)
6. Sra. Lídia Solà i Puig (TpLL - ERC - AM)
7. Sr. Josep Lloret i Carolà (TpLL - ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Xavier Cristòfol i Mas (TpLL - ERC - AM)
2. Sr. Marc Pagès i Fuertes (TpLL - ERC - AM)
3. Sr. Salvador Ferrer i Viader (TpLL - ERC - AM)
4. Sr. Xavier Martinoy i Guerrero (TpLL - ERC - AM)
5. Sr. Joan Quintana i Fernandez (TpLL - ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Josep Maria Vidal i Vidal
2. Lluís de Manuel-Rimbau i Muñoz
3. Àngel Vidal i Jordà
4. Albert Serra i Pagès
5. Dolors Lloveras i Sitjes
6. Oriol Vidal i Montijano
7. Sandra Florenza i Xifra
Suplents
1. Esperanza Sánchez i Masó
2. Cristina Pujol i Canals
3. Jordi Serra i Bellapart
4. Maria Carme Pujol i Vila
5. Marià Vayreda i Solé
6. Josep Massegur i Bassacomas
7. Joan Serra i Roqueta
8. Rosa Hereu i Altafulla
9. Maria del Remedio Pastor i Navarro
10. Joan Pujol i Martínez
Candidatura núm.: 3. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Jaume Veray Cama
2. David Calvo Abad
3. Silvia Ramos Lerma
4. Juan Manuel Dorado Maestre
5. Juan Jesus Sesma Saviron
6. Ricardo Mayoral Leon
7. Hector Ayala Quintana
Madremanya
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS PER MADREMANYA - ACORD MUNICIPAL (IpM - AM)
1. Sr. Albert Peracaula Boschsacoma (IpM - AM)
2. Sra. Júlia Castelló Camó (IpM - AM)
3. Sr. Jaume Vidal Corredor (IpM - AM)
4. Sra. Anna Iglesias Castelló (IpM - AM)
5. Sr. David Gestas Bonamaiso (IpM - AM)
6. Sr. Enric Canada Vidal (IpM - AM)
7. Sra. Mònica Madrenas Pujol (IpM - AM)
Suplents
1. Sr. Joaquim Cros Castelló (IpM - AM)
2. Sr. _Joseba Santiago Vidaurre (IpM - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Josep Enrich i Almar
2. Anna Maria Boix i Jordà
3. Anna Maria Bisbe i Viñas
4. Pere Lluís Suñer i Hombravella
5. Daniel Cros i Laut
6. Gemma Hipolit i Ferrer
7. Joaquim Lorca Garcia
Suplents
1. Santiago de Gomar i Roca
Palol de Revardit
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Jordi Xargay i Congost
2. Yolanda Parella i Masó
3. Miquel Camps i Franch
4. Ramon Vilà i Mir
5. Lluc Herencia i López
6. Jordi Farrés i Rovira
7. Maria Assumpció Palomeras i Agramunt
Suplents
1. Eva Xargayó i Serra
2. Lourdes Badia i Ribas
3. Jordi Pujolar i Planellas
4. Alexandre Estebanell i Mercader
5. Neus Jordà i Mir
6. Carles Vidal i Coch
7. Marc Matas i Martí
8. Albert Xargay i Sureda
9. Jaume Ribas i Jimenez
10. Santi Bosch i Massa
Porqueres
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Susanna Maria Bazan i López
2. Armanter Coll i Coll
3. Yolanda Ramírez i Balló
4. Joaquim Vidal i Vidal
5. Valentí Anglada i Garcia
6. Josep Juscafresa i Frigola
7. Adrià Mercader i Borrell
8. Pere Barceló i Casadevall
9. Meritxell Costa i Santiago
10. Maria Engracia Vilà i Masó
11. Silvia Carrasco i Rodríguez
Suplents
1. Josep Moisés Congost i Palomeras
2. Jaume Vilagran i Masllorens
3. Jordi Sibecas i Ferrer
4. Maria Gracia Costabella i Portella
5. Àngel Ibañez i Murillo
6. Ivet Tiana i Casablancas
7. Raquel Ortiz i Carmona
8. Narcís Juan i Colomar
9. Anna Maria Ferrer i Rovirola
10. Francisco Vilà i Teixidor
Candidatura núm.: 2. INDEPENDENTS DE PORQUERES - ACORD MUNICIPAL (IdP - AM)
1. Sr. Francesc Castañer i Campolier (IdP - AM)
2. Sra. Elisa Teixidor i Planella (IdP - AM)
3. Sra. Marta Alberni Ginabreda (IdP - AM)
4. Sr. Ferran Vivar i Labrador (IdP - AM)
5. Sr. Enric Silva Moreno (IdP - AM)
6. Sr. Joel Burch Viñals (IdP - AM)
7. Sra. Rosa De la cueva i Parera (IdP - AM)
8. Sr. Jordi Burch i Viñals (IdP - AM)
9. Sra. Sara Cabarroques i Güell (IdP - AM)
10. Sra. Francesca Badosa i Ferrer (IdP - AM)
11. Sr. Xavier Gifra Darne (IdP - AM)
Suplents
1. Sr. Narcis Vidal Mir (IdP - AM)
2. Sr. Joaquim Sanchez Frigola (IdP - AM)
3. Sra. Irene Serrat i Roura (IdP - AM)
4. Sra. Nuria Sabri Alvarez (IdP - AM)
5. Sr. Quim Vila Massanas (IdP - AM)
6. Sra. Montserrat Oriol Ventura (IdP - AM)
7. Sr. Ferran Bosch Mencion (IdP - AM)
8. Sr. Albert Serarols Robert (IdP - AM)
9. Sr. Agustin Alamo Rodriguez (IdP - AM)
10. Sra. Carmen Masmitja Estany (IdP - AM)
Candidatura núm.: 3. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Ines de la Higuera de Tejada
2. Mercedes Cama Armengol
3. Victor Pampliega Pedreira
4. German Martinez Falero German
5. Phonsavanh Keovilay Somsahat
6. Luis Tejedor Lopez
7. Norberto Rodriguez Martinez
8. José María Vierna Pernia
9. Maria Isabel Abuin Domingo
10. Mª del Carmen Arias Gil
11. Gema Covadonga Fernandez Revuelta
Quart
Candidatura núm.: 1. ALTERNATIVA PER QUART - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (AxQ - ERC - AM)
1. Sr. Francesc Pérez i Puig (AxQ - ERC - AM)
2. Sr. Joan de Domingo i Miquel (AxQ - ERC - AM)
3. Sra. Laura Vall-Llosera i Casanovas (AxQ - ERC - AM)
4. Sr. Manel Baulida i Estadella (AxQ - ERC - AM)
5. Sra. Mònica González i Trapero (AxQ - ERC - AM)
6. Sr. Antoni Sagrera i Jiménez (AxQ - ERC - AM)
7. Sra. Meritxell Navarra i Moncayola (AxQ - ERC - AM)
8. Sr. Joaquim Cufí i Solé (AxQ - ERC - AM)
9. Sra. Carme Juny i Torrent (AxQ - ERC - AM)
10. Sr. Xavier Córdoba i Vives (AxQ - ERC - AM)
11. Sra. Elena Parera i Bonmatí (AxQ - ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Nur Vilalta i Costa (AxQ - ERC - AM)
2. Sr. Mohamed Najih (AxQ - ERC - AM)
3. Sr. Lluís Julià i Torrent (AxQ - ERC - AM)
4. Sr. Abel Garriga i Coll (AxQ - ERC - AM)
5. Sra. Míriam Ferrer i Avellí (AxQ - ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. QUART ACTIU - ACTIVISME MUNICIPAL (Qa - Am)
1. Sr. Carles Gutierrez Medina (Independiente)
2. Sra. Sílvia Ballesteros Olmedo (Independiente)
3. Sr. Lluís Parra Gómez (Independiente)
4. Sr. Lur Sedeño Lizarzaburu (Independiente)
5. Sra. Georgina Rabell Maimí (Independiente)
6. Sra. Laia Gonzalez Macias (Independiente)
7. Sr. Joel Polvillo Fortes (Independiente)
8. Sr. Daniel Calvet Quintas (Independiente)
9. Sr. Juan Pedro Navarro Rey (Independiente)
10. Sra. Dénia Lara Parra (Independiente)
11. Sra. Ángeles Huertas Cubero (Independiente)
Suplents
1. Sra. Xochitl Estrada Cienfuegos (Independiente)
2. Sr. Alex Martin Medina (Independiente)
3. Sra. Mª Merce Martinez Barragan (Independiente)
4. Sr. Miquel Gonzalez Lopez (Independiente)
5. Sra. Imma Garcia Ramos (Independiente)
Candidatura núm.: 3. CONVERGENCIA I UNIO (CiU)
1. Isidre Alís i Meya
2. Laura Juanola i Ortega
3. Alexandra Ginesta i Madruga
4. David Sances i Jiménez
5. Jorge Batlle i Egea
6. Julià Ribas i Canals
7. Rosa Boschdemont i Mundet
8. Gemma Prats i Garcia
9. Quel Callís i Nierga
10. Josep Sola i Colomer
11. Celia Galan i Santiago
Suplents
1. Enric Delgado i Velázquez
2. Miquel Roura i Masdevall
3. Lluís Quintana i Paradeda
4. Marta Hors i Garcia
5. Maria Angels Suquet i Fontana
Candidatura núm.: 4. INDEPENDENTS PER QUART - PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IPQ-PSC-CP)
1. Senyor Pere Cabarrocas i Sitjes (IPQ-PSC-CP)
2. Senyor Miguel Cortés Cardenal (IPQ-PSC-CP)
3. Senyora Glòria Ribas Domenech (IPQ-PSC-CP)
4. Senyor Narciso Mas Martí (IPQ-PSC-CP)
5. Senyora Rosa Rosell Simon (IPQ-PSC-CP)
6. Senyora Lara Patricia Mas Machío (IPQ-PSC-CP)
7. Senyor Antón Guyon Amich (IPQ-PSC-CP)
8. Senyor Jordi Bosch Paradeda (IPQ-PSC-CP)
9. Senyora Núria Moncanut Jorda (IPQ-PSC-CP)
10. Senyor Pedro Lijarcio Mercado (IPQ-PSC-CP)
11. Senyora Rut Pera Ruiz (IPQ-PSC-CP)
Suplents
1. Senyora Paula Sánchez Espada (IPQ-PSC-CP)
2. Senyor Rosendo Riera Codina (IPQ-PSC-CP)
3. Senyora María Mercedes Arenales Esparraguera (IPQ-PSC-CP)
4. Senyor Francisco Javier Olgoso Mata (IPQ-PSC-CP)
5. Senyora Juana Cano Peñas (IPQ-PSC-CP)
6. Senyor Juan Pérez Gómez (IPQ-PSC-CP)
Candidatura núm.: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Jordi Barquero Muñoz
2. Joaquin Junca Barea
3. Maria Eugenia Frago Perez
4. Maria Gloria Estepar Gonzalez
5. Jordi Yañez Cano
6. Jordi Veray Cama
7. Carmen Catarina Iglesias Soto
8. Vanessa Calero Martinez
9. Jose Luis Martin Ros
10. Jose Antonio Mendoza Jimenez
11. Gemma Garcia Garcia
Salt
Candidatura núm.: 1. PLATAFORMA INDEPENDENT GENT PER SALT (GENT PER SALT)
1. Sr. Antonio Rodriguez Lopez
2. Sr. Jose Luis Garcia Berlanga
3. Sra. Encarna Muñoz Repiso
4. Sr. Francisco Jose Perez Domingo
5. Sr. Jose Martinez Gala
6. Sra. Inma Castro Garvi
7. Sr. Ferran Moya Carrascal
8. Sra. Anna Maria Masferrer Valls
9. Sr. Francesc Xavier Güell Vila
10. Sra. Martina Ondoño Ondoño
11. Sr. Eduardo Salvador Peradalta
12. Sra. Rosa Muñoz Llanes
13. Sr. Manuel Martinez Reina
14. Sra. Alba Rodriguez Llamas
15. Sr. Victor Pallares Alvarez
16. Sr. Francesc Planas Comas
17. Sra. Maria Soledad Porcell Carre
18. Sr. Gabriel Olcina Rodriguez
19. Sra. Maria Carmen Garcia Diaz
20. Sr. Joaquin Manuel Heredia Ramos
21. Sra. Dolores Andujar Marquez
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Jordi Viñas i Xifra (ERC - AM)
2. Sr. Alexandre Barceló i Llauger (ERC - AM)
3. Sr. Antoni Vidal i Sastre (ERC - AM)
4. Sra. Isabel Alberch i Fugueras (ERC - AM)
5. Sra. Núria Tió i Rotllan (ERC - AM)
6. Sr. Fermí Cunill Garcia (ERC - AM)
7. Sr. Josep Frigola i Parés (ERC - AM)
8. Sr. Josep Soler i Aguilar (ERC - AM)
9. Sra. Montserrat Galceran Freixa (ERC - AM)
10. Sra. Eva Bitlloch i Aurich (ERC - AM)
11. Sra. Ariana Guerrero i Guerrero (ERC - AM)
12. Sr. Joan Rigau i Domingo (ERC - AM)
13. Sra. Roser Rovira Fornells (ERC - AM)
14. Sr. Angel Soler i Bartomeu (ERC - AM)
15. Sr. Manuel Pont Calvet (ERC - AM)
16. Sra. Eva Aynó i Campillo (ERC - AM)
17. Sra. Maria Núria Gibrat Pla (ERC - AM)
18. Sr. Joel Molina i Gallegos (ERC - AM)
19. Sr. Salvador Comamala Trias (ERC - AM)
20. Sra. Esther Santafé Ortiz (ERC - AM)
21. Sr. Salvador Sunyer i Aimeric (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Carles Barceló Vidal (ERC - AM)
2. Sra. Gemma Boix Pino (ERC - AM)
3. Sr. Joan Bagaria Canals (ERC - AM)
4. Sra. Sandra Guerrero Guerrero (ERC - AM)
5. Sr. Sergi Quiñones i Pujadas (ERC - AM)
6. Sra. Maria Rosa Gili Alcalá (ERC - AM)
7. Sr. Joan Boada i Reig (ERC - AM)
8. Sr. Francesc Reixach i Dorca (ERC - AM)
9. Sr. David Majó Timoneda (ERC - AM)
10. Sra. Mercè Soles i Olivé (ERC - AM)
Candidatura núm.: 3. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)
1. Sr. Sergi Fabri Llavero
2. Sr. Sergio Concepción Llañez
3. Sra. Ana Sanchez Castaño
4. Sra. Cruz Riol Lazaro
5. Sra. Maria Teresa Ortiz Gonzalez
6. Sr. Jose Antonio Padilla Chico
7. Sr. David Moreno Sanchez
8. Sr. Cristian Lopez Arques
9. Sra. Ester Alejo Ruiz
10. Sra. Dolores Carballo Carrillo
11. Sr. Julio Valebona Biedma
12. Sra. Laura Rivero Ramos
13. Sr. Fidel Cuesta AVila
14. Sr. Emilio Sanchez Ortega
15. Sra. Monica Aroca Lopez
16. Sra. Ana Maria Santabrigida Benitez
17. Sra. Raquel Mercedes Gonzalez Ortega
18. Sr. Jordi Arbos Verdejo
19. Sr. Miguel Ramirez Atrio
20. Sra. Lidia Calvo Trave
21. Sra. Maria Dolores Lopez Gutierrez
Suplents
1. Sra. Antonia Torres Arrabal
2. Sr. Carles Valeri Manzano
3. Sr. Antonio Garcia Encinas
4. Sra. Cristina Ortega Triguero
5. Sr. Oscar Alonso Hernandez
Candidatura núm.: 4. FEDERACIÓ DE CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)
1. Jaume Torramade Ribas
2. Rosa Maria Portulas Viladomat
3. Ana Maria Fuste Pujol
4. Jose Valenti Feixas
5. Francisco Honrado Infantes
6. Estefania Carabellido Bruns
7. Gloria Pamies Casas
8. Laura Serra Seriña
9. Fernando Espinosa Ortega
10. Miguel Antonio Cortes Moya
11. Monica Avilés Gómez
12. Marisa Reverter Burset
13. Ivon Maritza Henao Arias
14. Angel Soler Ballell
15. Antoni Moiset Lidon
16. Anna Maria Coll Portabella
17. Consuelo Jimenez Pubill
18. Daniel Navarro Turbau
19. Francesc Xavier Pifarre Abella
20. Pilar Vigara Ruiz
21. Robert Fabregas Ripoll
Suplents
1. Albert Casellas Vall-Llosera
2. Joan Vidal Gayolà
3. Maria Dolors Bartomeu Galí
4. Juan Pórtulas Font
5. Angeles Güell Bertran
6. Pere Mas Frigola
Candidatura núm.: 5. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. Sra. Iolanda Pineda Balló (PSC-CP)
2. Sr. Joan Martín Puntada (PSC-CP)
3. Sra. Yasmina Abad Puntada (PSC-CP)
4. Sra. Soumaya Waez Bieto (PSC-CP)
5. Sr. Mohamed Houri Rajai (PSC-CP)
6. Sra. Rosa Buso Gifra (PSC-CP)
7. Sr. Carles Borrell Boada (PSC-CP)
8. Sra. Cristina López González (PSC-CP)
9. Sr. David Estévez Soler (PSC-CP)
10. Sra. Montserrat Blasco López (PSC-CP)
11. Sr. Àngel García Arellano (PSC-CP)
12. Sra. Fina Gómez Sánchez (PSC-CP)
13. Sr. Miguel Sánchez Castillo (PSC-CP)
14. Sra. Lluïsa Blanch Fulcara (PSC-CP)
15. Sr. Salomó Ferrer Marquès (PSC-CP)
16. Sra. Maria Pujolràs Blasco (PSC-CP)
17. Sr. Ferran Fernández Tello (PSC-CP)
18. Sra. Glòria Tatiana Garcia Bernal (PSC-CP)
19. Sr. Candid Vaca Varela (PSC-CP)
20. Sra. Teresa Castellanos Silva (PSC-CP)
21. Sr. Tomàs Lama Guijarro (PSC-CP)
Suplents
1. Sr. Jordi Matas Roca (PSC-CP)
2. Sra. Carme Carbó Casellas (PSC-CP)
3. Sr. José Hernández Pubill (PSC-CP)
Candidatura núm.: 6. PARTIDO SOCIALISTA DEL TRABAJO (INTERNACIONALISTA) (PST (I))
1. Mohammed Ouassar Talbi
2. Enrique Martínez Herrera
3. Amadou Camara Sidibeh
4. Larronne Balde Mballo
5. Fatou Sawaneh Jabbie
6. Mamadou Haby Barry Barry
7. Amadou Jallow Jallow
8. Moloud El-Andallousi El-Abbouti
9. Lorena De Bengoechea Huerta
10. Safyatu Bah Diallo
11. Fatou Jaiteh Touray
12. Mustafá Aakid Harchai
13. Saida Maanan Ismael
14. Miguel Angel Pérez Ramírez
15. Kecouta Balde Balde
16. Omar Ouchan Adahchour
17. Asatu Susoho Damba
18. Lamnawar Afkir Dahmani
19. Dienabou Jallow Diallo
20. Alhaji Gassama Jabbi
21. Yero Balde Balde
Candidatura núm.: 7. CANVIEM SALT-ENTESA (CS-E)
1. Wilder Alfonso Palacio Pineda (CS-E)
2. Javier Alcaine López (CS-E)
3. Mohamed Chriyaa Alami (CS-E)
4. Cristina Gardia de la Cruz (CS-E)
5. Maria Victoria González Gámez (CS-E)
6. David Abad Castillo (CS-E)
7. Creu Agustina Vivas (CS-E)
8. Maria Teresa Cairó Crusellas (CS-E)
9. Francisco José Ortega Cortijos (CS-E)
10. Maria Cristina Argente Pibernat (CS-E)
11. Ester Bernatallada Ayala (CS-E)
12. Maria Isabel Caballero Tena (CS-E)
13. Silvia Gladys Sosa Larrosa (CS-E)
14. Xavier Vives Olivella (CS-E)
15. Javie Ortega Gallardo (CS-E)
16. Eduardo Suarez Casas (CS-E)
17. Maria Luisa Ortega Cortijos (CS-E)
18. Ana Maria de la Cruz Villarrubia (CS-E)
19. Jordi Borruel Bonet (CS-E)
20. Gloria Jimenez Martinez (CS-E)
21. Francesc Martinez López (CS-E)
Suplents
1. Salma Khalili Hajjout (CS-E)
2. Miguel Angel Santos Dorante (CS-E)
3. Adriana Maria Pineda Castro (CS-E)
Candidatura núm.: 8. INDEPENDENTS PER SALT - CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (IPS-CUP-PA)
1. Ferran Bosch i Gonazalez
2. Eva Rigau i Bruguer
3. Marta Guillaumes i Pibernat
4. Cristina Sibina i Nogué
5. Ramon Muñoz i Salló
6. Alfonso Garrido i Escobar
7. Paula Vazquez i Martinez
8. Jordi Paradalta i Palau
9. Àlex Sarrado i Molina
10. Lidia Julià i Palomeras
11. Rosa Bagué i Massegur
12. Roberto Santaengracia i Merino
13. Miguel Plana i Bossacoma
14. Anna Burrassó i Trias
15. Eric Bonet i Carbó
16. Rosa Sala i Careras
17. Irene Badosa i Alberch
18. Rafael Muñoz i Castro
19. Marta Picó i Micaló
20. Carlus Camps i Torner
21. Xavier Fàbrega i Costa
Suplents
1. José Maria Masó i Castro
2. Francesc Xavier Vilardell i Clos
3. Coral Saus i Raurell
4. Maria Neus Matóp i Figueras
5. Daniel Fernandez i Pérez
6. Robert Pastor i Rabós
Candidatura núm.: 9. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
1. Atilano Gonzalez Moran
2. Victor Nalda Clua
3. Maria del Camino Fernandez Riol
4. Avelino Ballesteros Nocete
5. Danna Merchan Gongora
6. Remei Gandaria Gamero
7. Cristian Ballesteros Gandaria
8. Lluis Verges Quintana
9. Beatriz Martinez Taranilla
10. Isidro Fernandez Riol
11. Jordi Vela Lechuga
12. Juan Antonio Mariño da Silva
13. Montserrat Gelaberto Mantes
14. Jarry Alejandro Benjumea Cardona
15. Tania Gonzalez Mate
16. Francisco Mera Viñas
17. Juan Manuel Paneque Lopez
18. Christian Mauricio Benjumea Diaz
19. Dayfennis Delgado Delgado
20. Maria Elena Mate Rico
21. Manuel Aubo Roig
Suplents
1. Margarita Lucia Mestre Tortella
2. Daniel Sabalete Azorin
Candidatura núm.: 10. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Sergio Santamaria Santigosa
2. Josep Mª Angelats Fabregas
3. Julià Carpintero Rich
4. Mª Pilar Marin Coll
5. Maria Dolores Gimenez Monroy
6. Jose Luis Oliver Gavilan
7. Ledy Mercedes Mendoza Rodriguez
8. Mª del Carmen Martín-Consuegra Fernandez
9. Juan de Dios Sabater Morilla
10. Pere Joan Carpintero Rich
11. Mª Lourdes Huici Añon
12. Eladio Lozano Gordaliza
13. Walkiria E. Bendeck Mendoza
14. Juan Bautista Guardiola Lopez
15. Sammy David Bendeck Mendoza
16. Consol Ferre Romera
17. Jose Miguel Dominguez Moros
18. Carmen Fuentes Jimenez
19. Jose Antonio Gonzalez Sanchez
20. Adrian Oviedo Sanchez
21. Mª Carmen Navarro Cruz
Sant Gregori
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Josep Vidal i Fàbrega (ERC - AM)
2. Sr. Enric Forés i Reverté (ERC - AM)
3. Sra. Cristina Ribas i Casademont (ERC - AM)
4. Sra. Susanna Garcia i Senen (ERC - AM)
5. Sr. Joan Fuentes Amate (ERC - AM)
6. Sra. Mercè Pibernat i Carreras (ERC - AM)
7. Sra. Josefa Casals i Moros (ERC - AM)
8. Sr. Manel Galan Requena (ERC - AM)
9. Sr. Santi Viñas i Marro (ERC - AM)
10. Sr. Josep Maria Pascual i Gil (ERC - AM)
11. Sra. Mònica Planas Oliveras (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Carles Martín i Valls (ERC - AM)
2. Sr. Felip Puig i Tixe (ERC - AM)
3. Sra. Anna Casadevall i Fàbrega (ERC - AM)
4. Sr. Pau Masià Estellé (ERC - AM)
5. Sr. Núria Sagrera Auñón (ERC - AM)
6. Sr. Xavier Enriquez Garcia (ERC - AM)
7. Sra. Roser Pararols i Vidal (ERC - AM)
8. Sra. Laia Vidal i Fàbrega (ERC - AM)
9. Sr. Ignasi Auquer i Pedemonte (ERC - AM)
10. Sr. Florenci Teixidor i Fàbrega (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Joaquim Roca i Ventura
2. Josep Nadal i Colomer
3. Àfrica Masó i Sumsi
4. Anton Sunyer i Serrat
5. Lídia Vidal i Juventench
6. Eduard Grabulosa i Bosch
7. Josep Maria Serra i Noguer
8. Alfred (Fredi) Guillazo I Blanch
9. Mònica Arnau i Roura
10. Marina Molas i Badosa
11. Maria Concepción (Conxa) Torrado i Oliva
Suplents
1. Sergi Casademont i Escolà
2. Marta Ferrer i Picard
3. Olga Mascarell i Sararols
4. Jordi Planas i Prada
5. Josep Maria Quintanas i Isern
6. Anna Massaguer i Puigdemont
7. Raquel Pujadas i de Palol
8. Pere Batlle i Ventulà
9. Jaume Ribas i Massachs
10. Jordi Noguer i de Palol
Candidatura núm.: 3. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Oriol Pellicer i Sabrià (CUP - PA)
2. Paula Martos Garcia (CUP - PA)
3. Pau Molas i Vidal (CUP - PA)
4. Josep Pallarés i Burbail (CUP - PA)
5. Judit Sala i Vilaseca (CUP - PA)
6. Esteve Espinal Fabregas (CUP - PA)
7. Nora Solé Corcoll (CUP - PA)
8. Marcel Bartumeus Bacardit (CUP - PA)
9. Guerau Pellicer i Sabrià (CUP - PA)
10. Júlia Serinyà Ruiz (CUP - PA)
11. Maria Helena Riuró Càceres (CUP - PA)
Suplents
1. José Vergés Fort (CUP - PA)
2. Pol Nieto Geli (CUP - PA)
3. Ignasi Alonso i Fibla (CUP - PA)
4. Maria Victoria Fuster Escoi (CUP - PA)
5. Nuri Negre Herzing (CUP - PA)
6. Juan Francisco Arena Martin (CUP - PA)
Sant Joan de Mollet
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER MOLLET - ACORD MUNICIPAL (JperM - AM)
1. Sr. Ramon Costa i Palomeras (JperM - AM)
2. Sr. Josep Planchart i Muntada (JperM - AM)
3. Sr. Alfred Oliver i Malagelada (JperM - AM)
4. Sra. Montserrat Parnau i Prats (JperM - AM)
5. Sr. Josep López i Vila (JperM - AM)
6. Sra. Marta Tugas i Prats (JperM - AM)
7. Sr. Josep Ferrer i Recasens (JperM - AM)
Suplents
1. Sr. Joan Amores i Viñas (JperM - AM)
2. Sr. Joan Fernández i Cardenete (JperM - AM)
3. Sr. Ivan Molina i Cuestas (JperM - AM)
4. Sr. Albert Ventura i Costa (JperM - AM)
5. Sr. Miquel Parramon i Fauchs (JperM - AM)
6. Sr. JOaquim Madrenas i Campistol (JperM - AM)
7. Sr. Xavier Tugas i Naudi (JperM - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Xavier Pagès i Coll
2. Jordi Vilert i Isern
3. Josep Perich i Armengol
4. Maria Carmen Roig i Alemany
5. Francesc Xavier Abel i Visellach
6. Maria Àngels Adroher i Recasens
7. Juan Ribas i Mas
Suplents
1. Josep Agullé i Puigdemont
2. Jaume Massó i Jordà
3. Joan Baranera i Hom
Sant Jordi Desvalls
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Jordi Corominas i Ribas
2. Marc Amagat i Madrenas
3. Joaquin Pradel i Sala
4. Alicia Herrero i Prieto
5. Agusti Piferrer Costa
6. Jordi Illa i Claras
7. Jordi Bagué i Sebastià
Suplents
1. Jordi Barceló i Noguer
2. Jordi Masó i Casadellà
3. Llorenç Bisba i Carreras
Candidatura núm.: 2. SENY i COHERÈNCIA (SiC)
1. Josep Aulet Aleña
2. Martí Vila Bronsoms
3. Marc Massot Bayes
4. Adrià Ayguadé Ribas
5. Sandra Puig Alabau
6. Mireia Aulet Boada
7. Jordi Garcia Maspoch
Suplents
1. Carla Aguilera Maspoch
2. Gemma Roca Nierga
Sant Julià de Ramis
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Marc Puigtió i Rebollo (ERC - AM)
2. Sra. Mª Cristina Bosc i Coll (ERC - AM)
3. Sr. Pere Pujolràs i Feixas (ERC - AM)
4. Sr. Carles Royan i Salvatella (ERC - AM)
5. Sra. Mª José González i Jara (ERC - AM)
6. Sr. Aleix Magret i Pous (ERC - AM)
7. Sra. Eva Cau i Garcia (ERC - AM)
8. Sr. Jordi Trias i Puig (ERC - AM)
9. Sra. Joana Santoro i Aparicio (ERC - AM)
10. Sra. Rosa Garcia i Garcia (ERC - AM)
11. Sra. Sabina Caparrós i Fàbrega (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Jaume Casamitjana i Capdevila (ERC - AM)
2. Sra. Mª Paz Robles i Garcia (ERC - AM)
3. Sr. Arcadi Fontquerna i Casanovas (ERC - AM)
4. Sr. Jordi Frigolé i Arpa (ERC - AM)
5. Sra. Judith Serradell i Verdura (ERC - AM)
6. Sr. Pitu Montiel i Pujolràs (ERC - AM)
7. Sra. Laura Casamitjana i Díaz (ERC - AM)
8. Sr. Oriol Costa i Lechuga (ERC - AM)
9. Sra. Beatriz Expòsito i Puerto (ERC - AM)
10. Sr. Carles Besalú i Costa (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Patrici Oliveras i Fornells
2. Josep Figrolé i Oliveras
3. Maria del _Mar González i Nuñez
4. Josep Arbat i Corral
5. Immaculada López i Sadornil
6. Jordi Pairó i Pascual
7. Lina Kaial i Karkar
8. Martí Puig i Fernández
9. Mònica Casademont i Maruny
10. Salvador Galvez i Peña
11. Júlia Massó i Pujolràs
Suplents
1. Carles Pascual i Schmidt
2. Joaquim Pla i Torrent
3. Ivan Rodríguez i Pérez
4. Maria Dolors Oliveras i Mach
5. Adriana Perales i Labaila
6. Eva Martí i Temple
7. Ester Cruz i López
8. Isaac Casademont i Maruny
9. Alfons Mera i Agudo
10. Joan Coll i Bosch
Candidatura núm.: 3. MEDINYÀ1972-ENTESA (M1972-E)
1. Sixte Galià Turró (M1972-E)
2. Pere Bosch Viñas (M1972-E)
3. Montserrat Garcia Sánchez (M1972-E)
4. Guillem Trias Valentí (M1972-E)
5. Maria Victoria Alguacil Garcia (M1972-E)
6. Margarita Rico Vilanova (M1972-E)
7. Francisco José Gil Moreno (M1972-E)
8. Luisa Piñeri Medina (M1972-E)
9. Oriol Rodriguez Prat (M1972-E)
10. Miquel Felip Hurtos (M1972-E)
11. Maria Isabel Navarro Garcia (M1972-E)
Suplents
1. Josep Maria de Palol Basagaña (M1972-E)
2. Gerard Navarro Fausellas (M1972-E)
3. Estel Urgell Galard (M1972-E)
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Mariano Ramos Bautista
2. Fedeerico Zarza Nuñez
3. Jorge Aguado Iglesias
4. Maria del Pilar Mendez-Rocafort Area
5. Maria Teresa del Portillo Lopez
6. Angel Sebastian Gonzalez
7. Mariano Izquierdo Rodriguez
8. Ana Maria Gonzalez Moro
9. Brigida Pastrana Robles
10. Jhonier Argemiro Arango Martinez
11. Maria Teresa Blanco Sanchez
Candidatura núm.: 5. INDEPENDENTS PER SANT JULIÀ DE RAMIS I MEDINYÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sr. Joaquim Mazo Artau (CP)
2. Sra. Maria Araceli Torres Mendoza (CP)
3. Sra. Mª Mercedes Muñoz Ruiz (CP)
4. Sra. Mònica Esteban Herrera (CP)
5. Sr. Francisco Javier Fernández García (CP)
6. Sra. Mª Dolores Rodríguez Cuenca (CP)
7. Sr. Gil Díaz Méndez (CP)
8. Sr. Joan Francesc Teclas Puigdellivol (CP)
9. Sr. Jordi Mota Sierra (CP)
10. Sra. Ana Guzman Fornells (CP)
11. Sr. Salvador Ramírez Gutiérrez (CP)
Sant Julià del Llor i Bonmatí
Candidatura núm.: 1. GRUP INDEPENDENT SANT JULIÀ DE LLOR I BONMATÍ - ACORD MUNICIPAL (GISJLLiB - AM)
1. Sr. Marc Garcia i Nadal (GISJLLiB - AM)
2. Sra. Gemma Dominguez i Garangou (GISJLLiB - AM)
3. Sr. Àdam Domènech Serra (GISJLLiB - AM)
4. Sra. Cristina Taberner Claparols (GISJLLiB - AM)
5. Sra. Susanna Roura Nadal (GISJLLiB - AM)
6. Sr. Raül Recasens i Ferrer (GISJLLiB - AM)
7. Sr. Toni Badia i Ortega (GISJLLiB - AM)
8. Sr. Xavier Ribas i Surroca (GISJLLiB - AM)
9. Sra. Maria Remei Brescó i Esteve (GISJLLiB - AM)
Suplents
1. Sra. Cristina López i Calero (GISJLLiB - AM)
2. Sr. Joan Fontané i Marcos (GISJLLiB - AM)
3. Sr. Josepa Claparols i Pujolràs (GISJLLiB - AM)
4. Sr. Josep Martínez i Misvacas (GISJLLiB - AM)
5. Sra. Pilar Alsina i Corominas (GISJLLiB - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sra. Emilia Borras Farran
2. Sr. Angel Pubill Otalora (Independiente)
3. Sra. Ester Rubirola Taberner (Independiente)
4. Sr. Abel Feliu Masachs (Independiente)
5. Sra. Felisa Torre Calleja (Independiente)
6. Sra. Ana Maria Masachs Coll (Independiente)
7. Sr. Ivan Mendez Riera (Independiente)
8. Sra. Ana Maria Clua Fernandez (Independiente)
9. Sr. Robert Matillo Moreno
Suplents
1. Sr. Lluis Molas Prat (Independiente)
2. Sra. Gemma Badosa Comas (Independiente)
3. Sr. Fernando Aranega Martinez (Independiente)
4. Sr. Julià Gifré Serarols
Sant Martí de Llémena
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sra. Susanna Fernández i Planas (ERC - AM)
2. Sra. Dolors Navarro i Pou (ERC - AM)
3. Sra. Pilar Àvia i Castells (ERC - AM)
4. Sra. Anna Ball-llosera i Castillo (ERC - AM)
5. Sra. Montse Arnau i Martínez (ERC - AM)
6. Sra. Maria del Mar Agüero i Martínez (ERC - AM)
7. Sra. Teresa Labourdette i Soucourre (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGENCIA I UNIO (CiU)
1. Jaume Busquets i Arnau
2. Albert Pons i Sayols
3. Joan Antoni Pla i Calsina
4. Josep Soler i Garcia
5. Ariadna Torrent i Boet
6. Albert Barrot i Hernández
7. Marc Costa i Triadú
Suplents
1. Albert Pujades i Pigem
2. Berta Coma i Pont
3. Marc Roca i Chillaron
4. Laura Moret i ILL
5. Josep Mª Arnau i Fontané
6. Antoni Corbalan i Bonamusa
7. Joan Costa i Burch
8. Ester Sánchez i Martín
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE LA LLÈMENA-ENTESA (ILL-E)
1. Lluís Buch i Tarrats (ILL-E)
2. Rudolf Van der Haar (ILL-E)
3. Santiago Gomez i Segura (ILL-E)
4. Anna Ramirez i Saez (ILL-E)
5. Albert Piqué i Guijarro (ILL-E)
6. Maria Carmen Mañas i Jimenez (ILL-E)
7. Josep Anguera i Torrents (ILL-E)
Sant Martí Vell
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Robert Vilà i Brugues (ERC - AM)
2. Sra. Maria Àngels Vilà i Sastre (ERC - AM)
3. Sra. Sílvia Martínez i Bertran (ERC - AM)
4. Sra. Josep Maria Almar i Buxeda (ERC - AM)
5. Sra. Ane Movilla i Garcia (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Josep Maria Bosch Ros
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER SANT MARTÍ VELL - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sr. Antonio Padilla Pinilla (CP)
Sant Mori
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Modesta Cucurull i Nadal
2. Carles Terrades i Pou
3. Rosendo Regla i Castillo
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Pablo Casado Chacon
Candidatura núm.: 3. PER SANT MORI-CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)
1. Sra. Aida González Mancilla (CP)
2. Sr. Ignacio Garre de Senillosa (CP)
3. Sra. Francisc Moreno Serra (CP)
4. Sr. Manuel de Gracia Blanco (CP)
Candidatura núm.: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Josep Ma. Canals i Collell (ERC - AM)
Sarrià de Ter
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Roger Torrent i Ramió (ERC - AM)
2. Sr. Narcís Fajula i Aulet (ERC - AM)
3. Sra. Lourdes Gelada i Astor (ERC - AM)
4. Sr. Josep Maria Santiago i González (ERC - AM)
5. Sra. Meritxell Pla i Torrent (ERC - AM)
6. Sra. Imma Oliveras i Caixas (ERC - AM)
7. Sra. Encarnacion Jimenez Yeste (ERC - AM)
8. Sra. Desiree Arasa Jimenez (ERC - AM)
9. Sr. Jordi Estefanell i Medina (ERC - AM)
10. Sr. Josep Viladomat i Fusellas (ERC - AM)
11. Sr. Domingo Infantes i Rodríguez (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Jose Pueyo Ros (ERC - AM)
2. Sra. Rosa Lara Quiñones (ERC - AM)
3. Sr. Roberto Pelayo Juan (ERC - AM)
4. Sra. Elisenda Carreras Musellas (ERC - AM)
5. Sr. Jaume Vilà i Soler (ERC - AM)
6. Sr. Pere Casadesus i Font (ERC - AM)
7. Sra. Olga Bonilla Ventura (ERC - AM)
8. Sr. Francesc Riera i Casalí (ERC - AM)
9. Sra. Esther Portilla i Benito (ERC - AM)
10. Sr. Jordi Paretas i Falgas (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Jordi Costa i Serra
2. Marta Prat i Burjachs
3. Daniel Coll i Muñoz
4. Maria Dolors (Dolly) Grau i Plaza
5. Karina Torrent i Tarrés
6. Lluís Aymerich i Viñals
7. Ana Belen Bautista i Olivares
8. Fernando Carroza i Pozo
9. Josep Llunell i Torrent
10. Xènia Saubich i Mir
11. Antonio Moratalla i Triguero
Suplents
1. Blai Ivars i Roura
2. Marta Comalada i Fernández
3. Jordi Sánchez-Blanco i Martin
4. Rosa Rubirola i Cervià
5. Joan Altarriba i Cabanas
Candidatura núm.: 3. CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sr. Roger Casero Gumbau (PC)
2. Sra. Raquel Garcia Segura (PC)
3. Sra. Raimonda Coll Bonet (PC)
4. Sra. Assumpció Vila Simón (PC)
5. Sr. José Luís Herrera Gordilla (PC)
6. Sra. Sonia Corral Medialdea (PC)
7. Sra. María Dolores Fernández Herrera (PC)
8. Sra. Montserrat Pradas Pellicer (PC)
9. Sr. Jordi Fernández Herrera (PC)
10. Sr. Emili Pérez Llamas (PC)
11. Sr. Miguel Rivas Peralta (PC)
Suplents
1. Sra. Eva Maria Martínez Escobosa (PC)
Saus, Camallera i Llampaies
Candidatura núm.: 1. INDEPENDENTS DE SAUS, CAMALLERA I LLAMPAIES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sr. Josep Tremoleda Burjats (CP)
2. Sra. Regina Morell Balada (CP)
3. Sra. Marta Ramió Serrats (CP)
4. Sr. Carmelo Mauleón de la Parte (CP)
5. Sra. Susana Lechuga Cordón (CP)
6. Sra. Rosario Monreal Ros (CP)
7. Sr. Xavier Peraferrer Ferran (CP)
Candidatura núm.: 2. SACALLA - ACORD MUNICIPAL (SACALLA - AM)
1. Sr. Lluís Novel i Nogués (SACALLA - AM)
2. Sr. Jordi Pujol i Coll (SACALLA - AM)
3. Sr. Silvio Augusto Marcelino Ferreira (SACALLA - AM)
4. Sr. Rosa Maria Monte i Serra (SACALLA - AM)
5. Sra. Maria Pilar Pellicero Archs (SACALLA - AM)
6. Sr. Enric Vila i LLambrich (SACALLA - AM)
7. Sr. Joan Culubret i Roca (SACALLA - AM)
Suplents
1. Sr. Cesar Alberto Romeu Dura (SACALLA - AM)
2. Sr. Ramon Roda i Sànchez (SACALLA - AM)
3. Sra. Aimée Huguette Boquet (SACALLA - AM)
4. Sra. Maria Piferrer i Isern (SACALLA - AM)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Esteve Gironès i Hernandez
2. Montserrat Galí i Morales
3. Joan Pascual i Salmarón
4. Bernadí Costa i Ferrer
5. Rafael Martínez i López
6. Xavier Garcia i Salon
7. Eva Morell i Balada
Suplents
1. Jordi Feliu i Godó
2. Anna Maria Parés Serrats
3. Jordo Soler i Solís
4. Miquel Batlle i Brancos
5. Cristina Carbonell i Murgadella
6. Marta Payet i Solé
Candidatura núm.: 4. GRUP INDEPENDENT - ENTESA PEL PROGRÈS MUNICIPAL DE SAUS, CAMALLERA I LLAMPAIES - ENTESA (GI-EPM-E)
1. Miquel Hernandez Abalos (GI-EPM-E)
2. Mercè Torrent Riba (GI-EPM-E)
3. Alba Hospital Camps (GI-EPM-E)
4. Jaume Planas Planas (GI-EPM-E)
5. Francesc Ventalló Armengol (GI-EPM-E)
6. Joan Sayeras Joher (GI-EPM-E)
7. Pere Camps Campos (GI-EPM-E)
Serinyà
Candidatura núm.: 1. GENT PER SERINYÀ - ACORD MUNICIPAL (GpS - AM)
1. Sr. Josep Antoni Ramon i Guasch (GpS - AM)
2. Sr. Antoni Jordi i Olivares (GpS - AM)
3. Sra. Mª Àngels Ruiz Punzano (GpS - AM)
4. Sra. Montse Sala i Figueras (GpS - AM)
5. Sr. Sergi Planagumà Moradell (GpS - AM)
6. Sr. Vicenç Viñas i Feliu (GpS - AM)
7. Sra. Mª Carme Gassiot Noguer (GpS - AM)
8. Sr. Marc Tubert Torrent (GpS - AM)
9. Sr. Gerard Juncà i Aurich (GpS - AM)
Suplents
1. Sra. Luci Almazan i Vila (GpS - AM)
2. Sr. Xavier Diez Serra (GpS - AM)
3. Sr. Marçal Prat Sala (GpS - AM)
4. Sr. Judit Masdemont Isern (GpS - AM)
5. Sr. Josep Collmalivern i Curós (GpS - AM)
6. Sr. Ramon Torres Carpio (GpS - AM)
7. Sra. Maria Teresa Torrent Gratacos (GpS - AM)
8. Sr. Jaume Masdevall Sidera (GpS - AM)
9. Sr. Quim Soler Oller (GpS - AM)
10. Sr. Joan Cels i Felip (GpS - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Joan Poch i Sitjà
2. Sra. Cristina Gil i Duran
3. Sra. Alba Coll i Burch
4. Sr. Joan Mir i Serra
5. Sr. Albert de Palol i Pujadas
6. Sr. Albert Reixach i Espinar
7. Sr. Josep Coll i Ayats
8. Sr. Josep Miquel Huete i Perez
9. Sr. Joan Sala Rubirola
Suplents
1. Sra. Josefina Pujolar i Llorente
2. Sr. Josep Coll i Lara
Ventalló
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Joan Albert i Teixidor
2. Sra. Teresa Casas i Tubau
3. Sr. Miquel Riera Casellas
4. Sra. M.Remei Costa i Reig
5. Sr. Marc Puigbert i Tubert
6. Sr. Robert Planas i Puigbert
7. Sr. Xavier Prats i Auguet
Suplents
1. Sr. Albert Isern i Ferrer
2. Sr. Jordi Clotas i Illa
3. Sra. Gemma Ferrer i Sais
4. Sr. Francesc Palomera i Auquer
5. Sr. Ramon Icart Pujol
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Josep Alabau Lloveras (ERC - AM)
2. Sr. Albert Bigas Xicars (ERC - AM)
3. Sr. Ignasi Rifé Escudero (ERC - AM)
4. Sra. Agar Vilà Martínez (ERC - AM)
5. Sra. Clàudia Serra Sala (ERC - AM)
6. Sr. Raul Ibeñez Martinez (ERC - AM)
7. Sr. Narcís Costa Ventura (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Oriol Ferrer Ribalaiga (ERC - AM)
2. Sr. Nicolás Teixidor Legoux (ERC - AM)
3. Sr. Tomàs Fabra Carreras (ERC - AM)
4. Sr. Joan Torrent Isern (ERC - AM)
5. Sr. Salvador Lafont Genís (ERC - AM)
6. Sr. Francisco Baguer Brugés (ERC - AM)
7. Sr. Ramon Pujolàs Mitjavila (ERC - AM)
8. Sra. Carme Canadell Dellonder (ERC - AM)
9. Sr. Xavier Frigola i Costa (ERC - AM)
Candidatura núm.: 3. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA/PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Marcos Domingo Asensio
2. Santiago Acuña Soutullo
3. Manuel Contreras Lopez
4. Alberto Expósito Medina
5. Carlos Andres Aragon Martinez
6. Jesus Cobas Rodriguez
7. Miguel Angel Lopez Lozano
Verges
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sra. Susanna Mustera i Garrofa (ERC - AM)
2. Sra. Dolors Pareta i Jofre (ERC - AM)
3. Sra. Anna Maria Alcalà Ungria (ERC - AM)
4. Sr. Josep Jacomet Viader (ERC - AM)
5. Sr. Santi Gifre i Ponce (ERC - AM)
6. Sr. Pau Ponsdomenech Baltasar (ERC - AM)
7. Sr. Pere Maspoch i Deulofeu (ERC - AM)
8. Sr. Cinto Romero i Manera (ERC - AM)
9. Sra. Maria José Vargas Rosales (ERC - AM)
Suplents
1. Sra. Núria Font Batlle (ERC - AM)
2. Sr. Joaquim Carolà Marull (ERC - AM)
3. Sr. Lluís Joanmiquel i Isern (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. JUNTS FEM POBLE - CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (JFM-CUP-PA)
1. Ignasi Sabater Poch (JFM-CUP-PA)
2. Jordi Tubert Vilà (JFM-CUP-PA)
3. Núria Roca Puigdemont (JFM-CUP-PA)
4. Marc Roura Pujo (JFM-CUP-PA)
5. Susagna Ribas Ros (JFM-CUP-PA)
6. Mireia Feliu Amat (JFM-CUP-PA)
7. Maria Sadurní Palomeras (JFM-CUP-PA)
8. Francesc Riu Peraferrer (JFM-CUP-PA)
9. Núria Baeta Ferrer (JFM-CUP-PA)
Suplents
1. Marta Santos Mir (JFM-CUP-PA)
2. Noemí Castillo Sanchez (JFM-CUP-PA)
3. Concepció Nadal Coloma (JFM-CUP-PA)
4. Iolanda Quintana Andres (JFM-CUP-PA)
5. Adrià Sabater Poch (JFM-CUP-PA)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Cosme Hugas Domingo
2. Mª Dolors Torres i Bover
3. David Payet Mitjanas
4. Daniel Rodríguez Garcia
5. Narcís Matas Hugas
6. Miriam Peraferrer i Coll
7. Carles Fabrellas Padrés
8. Eva Batllori Ramió
9. Pau Parals Oliveras
Vilablareix
Candidatura núm.: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)
1. Sr. José Garcia Rodríguez (PSC-CP)
2. Sr. Miguel Angel Muñoz Lozano (PSC-CP)
3. Sr. Silvia Conde Garcia (PSC-CP)
4. Sr. Lázaro Pinilla de los Santos (PSC-CP)
5. Sra. Fina Fernández Pérez (PSC-CP)
6. Sr. Antoni Coromines Vilardell (PSC-CP)
7. Sr. Juan Manuel López Muñoz (PSC-CP)
8. Sra. Alba de la Rosa Garcia (PSC-CP)
9. Sra. Antonia Viñuelas Saucedo (PSC-CP)
10. Sr. José Manuel Pérez Garcia (PSC-CP)
11. Sra. Ariadna Garcia Ros (PSC-CP)
Candidatura núm.: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. David Mascort i Subiranas (ERC - AM)
2. Sr. Jordi Frigola i Bube (ERC - AM)
3. Sra. Marta Fusté i Serra (ERC - AM)
4. Sr. Pau Rovira i Bonet (ERC - AM)
5. Sra. Sònia Ruiz Sànchez (ERC - AM)
6. Sr. Josep Manel Pallàs i Julià (ERC - AM)
7. Sra. M. Teresa Tixis Padrosa (ERC - AM)
8. Sr. Miquel Molas Pujol (ERC - AM)
9. Sra. Imma Vilà i Vendrell (ERC - AM)
10. Sr. Joaquim Sala i Carreras (ERC - AM)
11. Sra. Mònica Julià i Marquet (ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Albert Turon i Panella (ERC - AM)
2. Sra. Montse Enrech i Intente (ERC - AM)
3. Sr. Carles Buisac i Mas (ERC - AM)
4. Sra. Isabel Rigau i Canals (ERC - AM)
5. Sr. Pedro Zamora i Lozano (ERC - AM)
6. Sra. Eva Olivan Riera (ERC - AM)
7. Sr. David Rojas Rebato (ERC - AM)
8. Sra. Alejandra Fontarosa Cerro (ERC - AM)
9. Sr. Pere Vilà i Guanter (ERC - AM)
10. Sra. Maria Dolors Ferré i Ismael (ERC - AM)
Candidatura núm.: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Josep Boschdemont Puig
2. Sr. Daniel Bartomeu Requena
3. Sra. Mª Teresa Serra Xabadia
4. Sr. Josep Mª Cherino Jimenez
5. Sr. Xavier Verdaguer Martín
6. Sr. Josep Martín Gimenez
7. Sr. Lluís Galia Arpa
8. Sr. Xavier Sureda Soms
9. Sr. Pau Ayats Cano
10. Sr. Francesc Xavier Jerez Baquedano
11. Sr. Mateu Marcó Güell
Suplents
1. Sr. Josep Morales Pérez
2. Sra. Cristina Cherino Montiel
3. Sr. Joan Gironès Muñoz
4. Sra. Irina Martín Besalú
5. Sr. Antoni Fernandez Davila
6. Sr. Antoni Bruno Garrido
7. Sra. Maribel Escaño Redondo
Candidatura núm.: 4. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA/PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Ivan Prieto Coronado
2. Joaquin Fuster Borras
3. Mª Teresa Aguado de Andres
4. Enrique Manzanedo Carrera
5. Rosa María Avila Iñigo
6. Rafael Ruiz Garrido
7. Rodrigo Sanabria Conesa
8. Concepció Costa Falgas
9. Maria Piñeiro Pardal
10. Francisco Javier Garcia Fernandez
11. Julia Camila Aceituno Rubio
Viladamat
Candidatura núm.: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Cristina Vila i Urzanqui
2. Joan Seculi i Padrosa
3. Clara Costa i Cros
4. Jaume Lletget i Solà
5. Dolors Rocas i Vila
6. Moises Velarde i Palahi
7. Esteban Casanueva i Canton
Suplents
1. Jordi Gallegos i Córdoba
Candidatura núm.: 2. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Robert Sabater Costa (CUP - PA)
2. Josep Maria Gasull Perpiña (CUP - PA)
3. Maria Dolors Pons Sais (CUP - PA)
4. Marc Alabau Roura (CUP - PA)
5. Daniel Armengol Garcia (CUP - PA)
6. Narcís Font Lloveras (CUP - PA)
7. Roser Sayeras Oliveras (CUP - PA)
Suplents
1. Arnau Planas Suñer (CUP - PA)
2. Anna Bataller Martinez (CUP - PA)
3. Abdón Ablard Puig (CUP - PA)
4. Cristina Rocas Guri (CUP - PA)
5. Xavier Carreras Ferran (CUP - PA)
6. Josep Maria Rocas Guri (CUP - PA)
7. Irene Palol Ribas (CUP - PA)
Viladasens
Candidatura núm.: 1. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA/PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Fausto Moreno Hernandez
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Enric Adroer i Pellicer (Independiente)
2. Laida Batllori i Arbat (Independiente)
3. Agustí Perramon i Puig
4. Alfons Soler i Pou
Candidatura núm.: 3. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)
1. Robert Sunyer i Llobet (CUP - PA)
2. Josep Massó Masos (CUP - PA)
3. Josep Lladó Grau (CUP - PA)
4. Albert Saus Masó (CUP - PA)
5. Albert Murtra Vila (CUP - PA)
Candidatura núm.: 4. PROGRÉS PER VILADASENS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PxV-PC)
1. Sr. Manuel Ortega Sevilla (PxV-CP)
Vilademuls
Candidatura núm.: 1. JUNTS PER VILADEMULS - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (JpV - ERC - AM)
1. Sr. Jaume Ayats i Solà (JpV - ERC - AM)
2. Sra. Maria Àngels Pallàs Puigdomènech (JpV - ERC - AM)
3. Sr. Joaquim Ferrer Adroher (JpV - ERC - AM)
4. Sr. Carles Sanchez Pulido (JpV - ERC - AM)
5. Sr. Xavier Busquets i Pairó (JpV - ERC - AM)
6. Sra. Rosa Maria Pujol Miralles (JpV - ERC - AM)
7. Sr. Noemí Maruny Portas (JpV - ERC - AM)
Suplents
1. Sr. Tomas Andres Garcia Rueda (JpV - ERC - AM)
2. Sr. Jaume Pairet Figueras (JpV - ERC - AM)
3. Sra. Maria Dolors Puigdelloses Carreras (JpV - ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. CONVERGENCIA I UNIO (CiU)
1. Àlex Terrés i Cordón
2. Jordi Ginabreda i Felip
3. Eva Alsina i Quer
4. Albert Piera i Sanchez
5. Francesc Sibila i Mañach
6. Marc Mercader i Teixidor
7. Enric Pujolras i Felip
Suplents
1. Gemma Vilarnau i Puignau
2. Joan Saló i Orona
3. Ignasi Fèlix Calvera i Cabeza
4. Enric Romero i Martínez
5. Montserrat Sais i Casademont
6. Josep Maria Callís i Guixeras
7. Francesc d'Assís Barrachina i Panosa
8. Sònia Pujol i Nadal
9. Xavier Guilana i Serra
10. Maria Dolors Rovirola i Coromi
Vilaür
Candidatura núm.: 1. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Luis Miguel Zamorano Cobos
Candidatura núm.: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)
1. Sr. Jaume Farrero i Pi
2. Sra. Quimeta Ordeix i Planas
3. Sr. Joaquim Colome i Puigvert
4. Sr. Joan Ferrero i Rispau
5. Sr. Carles Serra i Clavaguera
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS DE VILAÜR - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sra. ANGELA ALTOZANO VERDEJO (CP)
Vilopriu
Candidatura núm.: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)
1. Sr. Martí Dinarès i Bayé (ERC - AM)
2. Sr. Daniel Palencia i Costa (ERC - AM)
3. Sr. Fermí Pi i Bagué (ERC - AM)
4. Sr. Pere Pulido i Buil (ERC - AM)
5. Sra. Yolanda Triguero i Jiménez (ERC - AM)
Candidatura núm.: 2. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)
1. Josep Toribio Cusso
Candidatura núm.: 3. INDEPENDENTS PER VILOPRIU - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)
1. Sra. Cristina Manzaneda Vargas (CP)
Més a Eleccions municipals a Girona
-
Coneix les opcions de votació: vot anticipat, vot per correu i vot en persona
-
Junts i ERC mantenen el poder municipal però reculen davant del PSC, CUP i independents
-
El PSC agafa el relleu d’ERC a Blanes amb Jordi Hernández com a nou alcalde
-
Jiménez (PSC) és investit de nou batlle de Platja d'Aro amb els vots de Junts i el BNC