14 de març de 2019
14.03.2019

Ral·li Costa Brava: trams i horaris

Coneix els horaris i trams del Ral·li Moritz Costa Brava

14.03.2019 | 13:23
Imatge de l'edició de l'any passat del Ral·li Costa Brava |

Aquest divendres i dissabte tindrà lloc la 67a edició del Ral·li Costa Brava, el més antic de l'estat espanyol, amb 184 cotxes participants: 66 en Velocitat, 76 en Regularitat i 42 en Legend, fent que sigui la inscripció més nombrosa del ral·li. En aquesta edició, que confirma la cursa com la més antiga d'Espanya, els participants hauran de completar un recorregut total de 841,54 km, dividits en 10 trams.

Aquests son els trams i horaris de la prova:

Divendres 15 de març

16.30 h Sortida «Lenegds», Parc Tancat La Copa
17.30 h Cerimònia de sortida, Pòdium de l'avinguda Ramon Folch
18.00 h Els Àngels
18.45 h Reagrupament
21.00 h Els Àngels
22.30 h Fi d'etapa, Parc tancat de la Copa

Dissabte 16 de març

08.00 h Sortida Etapa 2, Parc tancat de La Copa
09.18 h Osor 1
10.00 h Collsaplana 1
11.00 h Grions 1
11.45 h Cladells 1
13.00 h Reagrupament
14.48 h Osor 2
15.30 h Collsaplana 2
16.30 h Grions 2
17.15 h Cladells 2
19.00 h Fi d'etapa, Parc tancat de La Copa
21.00 h Entrega de Trofeus

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook

LaLiga

S'acaba el joc

Laliga Santander 2018-2019 està arribant al final. Has seguit totes les jornades de prop? Fes el següent test i descobreix quant saps sobre aquesta temporada


Buscador de deportes

L'últim El més llegit