21 de abril de 2015
21.04.2015
Diari de Girona
ELECCIONS MUNICIPALS

Candidatures municipals de la Junta electoral de Santa Coloma

Candidatures municipals de la Junta electoral de Santa Coloma

22.04.2015 | 00:57
Candidatures municipals de la Junta electoral de Santa Coloma

Anglès

Candidatura número: 1. Anglès2015 - ACORD MUNICIPAL (Anglès2015 - AM)

1. JOSEP CASADELLÀ I TURON
2. JORDI PIBERNAT I CASAS
3. CRISTINA RIBAS I DURAN
4. ELISENDA PUJULÀ I CUSTOJÀ
5. NEUS MORAGAS I FONTANÉ
6. CÈLIA CASANOVA I COLOMER
7. LAIA LÓPEZ I CRISTIÀ
8. XAVIER SICART I ROIG
9. DOLORS OLLER I GRANER
10. JOAN CASTILLO I CAPARROZ
11. LLUÍS GÜELL I CASALS
12. PILAR FONT I COMAS
13. JAUME PUJOLRÀS I AMAT

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ASTRID VICTORIA DESSET DESSET (Independent)
2. ANTONI FRANCO CABALLE (Independent)
3. DAVID BOHIGAS VILALTA
4. MARTA TRIADO MARGARIT
5. ALBERT ROURA FERRER
6. ESTHER BAEZ REYES
7. NATI JAMBERT DORCA
8. JUAN ROSSELL SERRAMITJA
9. JOAN MARIA PUIG PUIG
10. JOAQUIM BARCELONA MORENO
11. PILAR SABENCH RIBAS
12. RAMON VINYES-MIRALPEIX GASSO
13. ALBERT SERRA PEY
Suplents
1. SILVIA COLL VIÑOLAS

Candidatura número: 3. PER ANGLÈS UNITS (P.A.U.) - FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (P.A.U. - FIC)

1. PERE ESPINET COLL
2. ESTEBAN CALLIS PRAT
3. ANNA CARRILLO ORIOL
4. ANTONIO SIMON GONZALEZ
5. MONTSERRAT GARRIGA GIMBERNAT
6. BARTOMEU CARRILLO CAPARROS
7. ERNESTO LUZ AURICH
8. IMMA JIMENEZ PLA
9. MERITXELL DROCH CANALS
10. ALBERT LOGROÑO FONTQUERNA
11. PILAR GIRONES CALLIS
12. GERARD EXPOSITO JUFRE
13. JUANA ROMERO MORENO
Suplents
1. JOSEP BLANZQUEZ PLANS
2. XAVIER CREUS COLL
3. CONCEPCIÓ GELADA CAMPS
4. SONIA POLO RIOS
5. JAUME CREUS RABASEDA
6. MONTSERRAT ESPIN LUZ
7. SONIA LAVADO GONZALEZ

Candidatura número: 4. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)

1. SERGI RIERA SAU
2. IRENE CASAS PADIN
3. ELOI SANCHEZ VILAMITJANA
4. LAIA TEROL GIMENO
5. ARNAU PONT LLEOPART
6. ARNAU CASAS PADIN
7. BERTA ARPA PUIGDEMONT
8. JORDI ARBAT VALLS
9. ELENA SANCHEZ CARRERAS
10. ALBERTO CARNICER ASENJO
11. MARIA ANGELA VILAMITJANA GAMELL
12. ALBERT JORDI VENDRELL VIOLANT
13. IMMACULADA SAU GIRALT
Suplents
1. ANNA GIMENEZ CAMPS
2. CLIMENT PONT BARBOSA
Arbúcies

Candidatura número: 1. ENTESA PER ARBÚCIES - INDEPENDENTS PER LA SELVA (EA - IdSELVA)

1. PERE GARRIGA SOLÀ
2. JAUME SALMERON FONT
3. ÀNGEL CABRERO MÉNDEZ
4. MARIA ÀNGELA SOLER PUIGMACIÀ
5. MARIA TAYEDA CLAPÉS
6. ANTONIO RONDA RODRÍGUEZ
7. MARTÍ PASTELLS SÁNCHEZ
8. MANUEL SERRAS VILA
9. ANNA ROTLLANT CARALT
10. MARIA REMEI ARTIGAS CROSAS
11. DAVID BUSQUETS SALA
12. NÚRIA QUILEZ RIBERA
13. MÒNICA SALVADOR CORS
Suplents
1. ALBERT MAÑÉ PAGÈS
2. XAVIER AYMERICH MATAS
3. MIRTA SOLÀ MAS
4. JOSEP MERCADER DURAN
5. NICHOLAS CAMERON WENTWORTH-ALLAN
6. SÍLVIA CALATAYUD SORROZAL
7. JOSÉ VALLS DALMAU
8. ANNA CARDENAL PARCET
9. JÉSSICA GARRIGA SOLANAS
10. JORGE ROMERO VILLALBA

Candidatura número: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. ESTER SOMS I PAGESPETIT
2. JORDI BARTOMEUS I NICOLÀS
3. ANNA TEIXEIRA I MUÑÓZ
4. DAVID GRAU I BALVÍ
5. ANNA FELIPE I VILLALOBOS
6. ESTER CAMPOS I IZU
7. FRANCESC IGLESIES I RIUMALLÓ
8. ALBERT MAJÚA I ZARCERO
9. MARTA GAROLERA I PAGÈS
10. FRANCESC GUERRERO I COSTA
11. PERE CLAPÉS I JUANHUIX
12. M. ÀNGELS DALMASES I SERRAS
13. JOAQUIM SANTOS I RODOREDA
Suplents
1. JOAQUIM GUINDA I MARCHADOR
2. GLÒRIA SOMS I FORNÉS
3. ANTONI VIDAL I RIBERA
4. CHEMSDOHA EL HSSINI I RAIB
5. GLÒRIA MASNOU I BONFILL
6. MARIONA SERRADESANTFERM I PAGÈS
7. XAVIER SANTOS I RODOREDA
8. MARC PARERAS I RUIZ
9. MERITXELL SAULA I MASFERRER

Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JOAQUIM BOHILS CUBERTA
2. ALBERT SERRA MUÑOZ
3. MARTA DÍEZ ARIMANY
4. PERE ALARCÓN SOLER
5. MONTSERRAT GAROLERA PÈLACH
6. ERIK SUREDA CAUSADIAS
7. CARLES VILÀ CORTINA
8. ADRIÀ FAIXEDAS MALET
9. SANDRA BAYON LLAMAZARES
10. MARIA ANTÒNIA MONER LLORÀ
11. CARLES MERINO VIVES
12. MIREIA LLORÀ VALLS
13. MAGDALENA DELMAS DALMAU
Suplents
1. JAUME PASTELLS PAGÈS


Blanes

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. ÀNGEL CANOSA I FERNANDEZ
2. ALBERT SANZ I GONZALEZ
3. OLGA LÓPEZ I COLOMER
4. ASSUMPTA PLA I ALBERTÍ
5. JUAN JOSÉ GÀLVEZ I RECIO
6. PAU PALLARÈS I REDÓ
7. MARTÍ PUBILL I FERRER
8. ALBERT ALUM I BOU
9. ANNA TORRENT I ESGLEAS
10. MERCEDES PANZANO I PUJADAS
11. TOMÀS ROMERO I SÀNCHEZ
12. ANNA ANTIÑOLO I FOSSAS
13. NURI BAHÍ SASTRE
14. MANEL AGUILAR I CANO
15. RAMON MUÑOZ I COTRINA
16. BIBIANA ISERN BUSQUETS
17. SÍLVIA BARTOLOMÉ I GOTERRIS
18. RAÚL ANDRÉS FIGHETTI
19. JOSEP MARIA GARCIA I PÉREZ
20. JOSÉ MARIA CABANA I VERDAGUER
21. CONXITA BOLDÚ I SOLER
Suplents
1. JOSEP CALATAYUD I CUENCA
2. FRANCESC X. GIRALT I SOLÀ
3. XAVIER LLUNA I FERRER
4. ANTONIA CARLOS MAS
5. ROSA MARIA BRUNET I CLOPÉS
6. RAFAEL GRACIA I ARNO
7. DOLORS NAVARRO I ESTOL

Candidatura número: 2. PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. SALVADOR TORDERA PEREZ
2. CELESTINO LILLO LUNA
3. MANUEL ONIEVA MADRID
4. ENCARNACION CALDERON BERROCAL
5. CARMEN JUAREZ RUIZ
6. NICOLAS ALCANTARA KÜHN
7. ANTONIO ONIEVA MADRID
8. EMILIANO HOLGUERA HOLGUERA
9. Mª CARMEN NOGUER ACEVEDO
10. DIANA A. VALDEZ VALDEZ
11. LEONCIO E. PEREZ CASTAÑO
12. GABRIEL NAVARRO FERRERO
13. JOSE LLAMBI GONZALEZ
14. ISABEL AGUILAR SUAREZ
15. SUSANA ENRIQUEZ PARRON
16. MANUEL QUINTANA M0LINA
17. ANGEL ROMERO RUBIO
18. VICTOR M. MELLADO JIMENEZ
19. Mª CARMEN SANCHEZ-CAMACHO PEREA
20. Mª DEL PILAR MARTINEZ MONGE
21. BERNARDINA PEREZ CASTAÑO

Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

1. MIQUEL LUPIÁÑEZ ZAPATA
2. PEPA CELAYA ARMISEN
3. NICOLAS LAGUNA JIMÉNEZ
4. SUSANA RAMAJO ABALOS
5. MARIO ROS VIDAL
6. ASCENSION CAMPAYO SEGURA
7. JORDI BLAI VINAIXA MONTANÉ
8. ANTONIA COLL MERCADER
9. DAVID JUAN CARLES FRISUELOS
10. JOAN MANUEL SÁNCHEZ CAMPANO
11. MARCOS MANUEL SÁEZ BAENA
12. MARIA LLUÏSA COLOMER PLA
13. JOSÉ LUIS QUESADA ALOS
14. ISABEL DE LUIS PUIGDEVALL
15. JOSÉ LÓPEZ CORBALAN
16. MARIA MASSO TURON
17. JOSEP BAEZA CASTILLA
18. JUDITH LLORENS JUAN
19. FRANCESC GIRALT TORRENT
20. JOSEP MARIGÓ COSTA
21. Mª DOLORS OMS BASSOLS
Suplents
1. FRANCISCO MAESTRO MARTÍNEZ
2. JUAN MIGUEL DÍAZ ESTRADA
3. MARIA PORTILLO PEIRO

Candidatura número: 4. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. SERGIO ATALAYA MARTIN
2. MARGARITA SANTO CAMACHO
3. ROBERTO RIVAS RODRIGUEZ
4. JESUS CHAVES MARTINEZ
5. ELENA MARTIN RODRIGUEZ
6. ALFREDO GOMEZ SETVALLS
7. SILVIA MASCARELL FERNANDEZ
8. JOSE LOPEZ CASTELO
9. MARIA DEL MAR SANTOS CALERO
10. FRANCISCO GUERRERO SUAREZ
11. ANTONIO ABRIL DAUDEN
12. JOSEFA ORTIZ CARVAJAL
13. BENITO CADENA DORCA
14. JOSE MANUEL BLAZQUEZ AYUSO
15. ISABEL CABEZA DURAN
16. JESUS RODRIGUEZ ESCUDER
17. GERARD ATALAYA MARTIN
18. AGUSTIN MARTIN ESPINOLA
19. LAURA GALLARDO GUTIERREZ
20. PIEDAD ESTEBAN PLAZA
21. FRANCISCO RAMOS PARRILLAS
Suplents
1. JOSE ANTONIO GUTIERREZ GARCIA
2. ANGEL BLAZQUEZ AYUSO
3. JOSE LOPEZ YUDICE

Candidatura número: 5. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (C.U.P.)

1. JAUME PUJADAS CODONY
2. CLARA CASTRILLO VAQUER
3. FREDERIC TORT ESCALE
4. JOAN ROTA HÜBENTHAL
5. LAIA BUIXEDA SAGRERA
6. CRISTINA FERNANDEZ RECASENS
7. ALBA ISERN ROS
8. JORDI LLOVERAS TORRENT
9. CARLOS ESTRINGANA GARCIA
10. ROGER ESPAÑOL POBLET
11. JORDI BORRAS MARTIN
12. SÒNIA ISERN ROS
13. VALENTIN HINAREJOS AGUDO
14. NARCIS BALMANYA MASFERRER
15. ALBA PAGEROLS TEIXIDO
16. MARCOS CAUREL ROBERT
17. FRANCESC RUFS CALDERON
18. MARIA CASOLIVA ZALDO
19. VICTORIA ESTELLER HIGUERAS
20. ANASTASIO PULIDO CHOZAS
21. NURIA LLORENS SUREDA
Suplents
1. MAURO YURI COLMAN
2. XAVIER GOMEZ LLORENS
3. MARIA CARME POBLET CASANOVAS
4. DANIEL BAUTISTA VILELA
5. MARIA JOSE SANCHEZ BIELSA
6. ESTEVE GIBERNAU BORDES

Candidatura número: 6. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JOAQUIM TORRECILLAS CARRERAS
2. MERITXELL SALARICH SÁNCHEZ
3. JUAN JOSÉ NAVARRO ESPINOSA
4. JOEL COMAS BASTÉ
5. DAFNE GALVANY ROSSELL
6. SALVADOR GUTIERREZ GARCIA
7. AITOR ROGER DELGADO
8. FRANCESC FRAMIS FLORES
9. ISABEL TESTA LLANO
10. ANNA MARIA VALLS ALVAREZ
11. JOAN FELIP FURES
12. JAUME SAGRERA LLOVERAS
13. MARIA ANTONIA BORRÀS VIDAL
14. DAVID ESCOBEDO COLOM
15. MARIA DEL VILAR PUIG LLORENS
16. MARIA ASSUMPCIÓ GALLART TORRENT
17. RAMONA MARCÓ CUNÍ
18. MARIA PILAR PLANELLA SALUD
19. FELIX BOTA GIBERT
20. RAMON RAMOS ARGIMON
21. JOSEP TRIAS FIGUERAS
Suplents
1. MARIA RAMS FONT
2. AGUSTÍ ROBERT VIVES
3. MERCÈ TORRES BERROCAL
4. PERE LEON MARTIN
5. RAFAEL MONTELLS COLOMER

Candidatura número: 7. ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. JOAN SALMERON CROSAS
2. Mª DOLORS RUBIO CASTILLO
3. VICTOR CATALAN CASAS
4. MARIA ANA ANGUITA FERRER (MARIAN)
5. MIGUEL ANGEL LOPEZ CORREGIDOR (MIKY)
6. CARLOS FERNANDO SALGADO ALLARIA
7. MONTSERRAT ROMERA SABIO (Independent)
8. JESSICA TERRON SANCHEZ
9. YANICK BARBERO GARCIA
10. ROSA SERRANO MINGOTE
11. YOLANDA LARA MATEOS
12. JOAN MORA CRESPO
13. REGINA ANAYA OLIVERA (Independent)
14. ANTONIO JESUS SANCHEZ DIAZ
15. JULIA CORDOVILLA SANCHEZ
16. ELOI ESPOSITO KOCIELSKI
17. JOSEFA MAYA GALLEGO (FINA) (Independent)
18. JAVIER SOTILLOS GRAS (Independent)
19. MARTA FLORES NARANJO (Independent)
20. FACUNDO DIAZ TRONCOSO (FACU)
21. FRANCISCO MARTINEZ FERNANDEZ (PACO)
Suplents
1. BRENDA VERA DELGADO (Independent)
2. ALBERT QUEIRUGA ABAD
3. MARIA DEL CARMEN GIMENEZ SAHUQUILLO
4. KUGEGIE KONTEH NIMAGA (Independent)
5. MATIAS TALAVERA UCLES
6. ANTONIO FERNANDO SOLA RUBIRA (TONI)
7. NURIA ARMENTERO MANCHEÑO (Independent)
8. UXUE EKAI BUJALANCE (Independent)
9. JOSEP UTSET SANCHEZ

Candidatura número: 8. PARTIT DEMOCRATIC DE BLANES (PDB-PROA)

1. ANSELM RAMOS ARGIMON
2. SONIA PEREZ IZQUIERDO
3. JOSE MARIA BALTRONS CONSTANTE
4. JOSE MANUEL GALISTEO MAURIZ
5. MARIA RAFAELA SANCHEZ BLANES
6. ARTURO LAYRON BIEL
7. CARLOS LOPEZ SOLARES
8. FRANCISCO J. MARIN MELGAR
9. ELISA PLAZA LOBATO
10. VANESA RAMOS RUIZ
11. FERNANDO SANCHA HIRAREJOS
12. ROBERT GELABERTO SANS
13. JOSE PEREZ GARCIA
14. SUSANA ABAD MORRON
15. EVA PALOMERO PARRA
16. MANUEL ALFARO CUBERO
17. JOAN SEBASTIA ORTIZ SOLER
18. MARIA LUISA MARTINEZ GAMBIN
19. ANGELES PIERA MEDINA
20. ANTONIO FLORIDO DOMINGUEZ
21. ANNA MARIA MARTINEZ ARGIMON
Suplents
1. DAVID ALFARO ESTEBAN

Candidatura número: 9. AGRUPACIÓ BLANENCA D'ELECTORS BATEGA PER BLANES (AGRUPACIÓ BLANENCA D'ELECTORS BATEGA PER BLANES)

1. JORDI URGELL MARTÍNEZ
2. LUIS YUBERO MATEU
3. CARMEN PÉREZ MARTÍNEZ
4. LARA CASTELLVÍ JIMÉNEZ
5. JAIME MAS MOLINA
6. ÁNGEL JORDA CASAMOR
7. FRANCISCA ARIAS HIDALGO
8. VICTOR PALOMERO REVUELTA
9. MARIA EMILIA BREDESTON VERGARA
10. PAULA DIEGO RICO
11. MANUEL ROSA DELGADO
12. MARIA DEL PILAR HORCAJO FERNÁNDEZ
13. GUILLERMO PURDIE LANDA
14. LUIS FELIPE RENTERÍA LERMA
15. CARMEN LORENTE SALINAS
16. JOAQUÍN AGELL PESAFERRER
17. VERÓNICA PELÁEZ MÁRQUEZ
18. FAUSTO MIGUEL GARCÍA MUÑOZ
19. SANDRA RIRIN
20. JOSÉ FERNÁNDEZ GARCÍA
21. CONCEPCIÓN CERDÁN CALDO
Suplents
1. PURIFICACIÓN GARCÍA MUÑOZ
2. JOSÉ CREUS PÉREZ
3. ÁLEX DUMONT MARTÍ


Breda

Candidatura número: 1. TOTS PER BREDA - INDEPENDENTS DE LA SELVA (TPB - IdSELVA)

1. JAUME ANGLADA SARSANACH
2. JUAN ANTONIO FRIAS REDONDO
3. MONTSERRAT HERNÁNDEZ MORENO
4. XAVIER RODRÍGUEZ GARCIA
5. ANA PRADO BORLAN
6. ANNA BONJOCH CODINA
7. JUAN ANTONIO VERDE PACHÓN
8. MARIA TERESA MAS TRUNAS
9. MARIA ROSA COSTA CLOS
10. ELOI BUSQUETS CLAVELL
11. CÈLIA PLANASDEMUNT REGÀS
Suplents
1. VICTÒRIA BUIXALLEU MIRANGELS
2. ADORACIÓN DE LOS REYES MARTÍNEZ CORREDOR
3. DANIEL CORTINA SAGREDO
4. FRANCESC REIXACH TUBERT
5. ANTONI MAJÓ MANRESA

Candidatura número: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. DÍDAC MANRESA I MOLINS
2. ANDREU PUJOL I MAS
3. EVA ANDRÉS I MASÓ
4. JOSEP AMARGANT I ARGEMÍ
5. NÚRIA MARÈS I DE LAS HERAS
6. SAMUEL TORRES I TORRENT
7. ISABEL VILAMALA I SOLER
8. BERNAT GIMENO I POLLS
9. ROSA PRAT SALA
10. PERE ANGLISANO CASTANYER
11. ROSA FUGAROLAS I XAMANÍ
Suplents
1. ARNAU COLL I BANCHS
2. XAVIER FENOSA I VILARROYA
3. GENISA PLANA I PUJOL
4. DAVID FLORES MAGRANÉ
5. MIREIA MAYMÍ I JOSA
6. ARTUR CASANOVA I FRANCH
7. ANTONI BONET I BATLLE
8. DOLORS AUGER RIERA
9. ROSA MARI MEDINA MONTPLET
10. MARC PUJOL I VILAMALA

Candidatura número: 3. Bred@XXI - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

1. JUAN ANTONIO MARÍN ACUÑA
2. DOLORS HERNANDEZ MERCADER
3. EDUARDO VERDE PACHÓN
4. CRISTINA MASSA CLAPÉ
5. ROGER BERNABEU COLOMA
6. CARLES CASALS CANTIERI
7. ROSA MARI BANCHS NORDELO
8. MARIA DEL CARMEN GALAN JIMENEZ
9. ROSA ENCINAS RAMIS
10. JOAN JULIÀ SERRA
11. GABRIEL COTANO ORTIZ

Candidatura número: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JUDITH CORTADA ESTEVE
2. TERESA MARTORELL JULIÀ
3. JOAN RIERA VILA
4. ELISENDA COLOM SABATE
5. JOSEP CODINA BRUGUERA
6. JOAN LLUIS PLATERO OMS
7. CARME MORÉ BUSQUETS
8. SERGI DE LA FUENTE MÉNDEZ
9. CARME RODRÍGUEZ CUIXART
10. ISIDRE BASSI BLANCO
11. JORDI IGLESIAS SALIP
Suplents
1. SILVIA GÓMEZ DE COZAR
2. JOAN ROCA AULADELL
3. MARIA ASSUMPTA MATAMALA NIERGA
4. MARC IGLESIAS ARGEMÍ
5. ESTRELLA VERDE MARTÍNEZ
6. PABLO GODOY MORILLO
7. ANA FERNÁNDEZ POZO
8. ESTEVE LLORENS CLOPÉS
9. XAVIER TERRADAS RONQUILLO
10. ALFRED VIECCO GRAUPERA

Candidatura número: 5. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)

1. OSCAR MONTERO MARTORELL
2. ALEIX RECHE MARTI
3. CELIA GUTIERREZ RIERA
4. XAVIER SOLDEVOLA SANTOS
5. ROSA MARIA CAPARROS NAVARRO
6. EMMA PUJOLRAS FRIGOLA
7. JOAQUIN IBARZ GUILLEN
8. ARTURO GARCIA JUAREZ
9. ANNA MARIA MAJO MASEGUE
10. EUSEBIO SANCHEZ BOTIJA
11. LOURDES LOPEZ VAZQUEZ
Suplents
1. JOAN JOSEP MORALES RIERA
2. NICHOLAS SOUTHEY
3. MONTSERRAT PUIG SERRA
4. DAVID SOLÉ SOLÉ
5. MARIA EUGENIA MASSACHS LOPEZ
6. HELENA ORDOÑEZ PLANAS
7. JOSEP DANIEL HELBIG DOMINGUEZ


Brunyola

Candidatura número: 1. AGRUPACIÓ DE VEÏNS - ACORD MUNICIPAL (ADV - AM)

1. FRANCESC JOHE I CARRERAS
2. MERCÈ RUBIROLA I FERRER
3. GEMMA BOADA I BOSCH
4. MARIA TERESA COLL I OLIVERAS
5. JOAN VENTURA I LINARES
6. RAMON RIERADEVALL I BANUS
7. LOURDES SERRA I BUSÓ
Suplents
1. EUGENI DOMINGO I RIBARY
2. DAVID MORATO I PURIFICACION

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ANNA MARIA MASCORT NOGUÉ
2. SERGI BOSCH TURON
3. CONXITA CAMOS RIERA
4. PAU MASFERRER BOIX
5. ROGER PUIGDEVALL MASCORT
6. MARC ROCA CAMOS
7. ALBERT CASSÀ BAGUDANCH
Suplents
1. JOAN SUBIRANAS GELABERT
2. JOAQUIM VALLS RIERA
3. FRANCISCO GARRIGA MORERA
4. LLUIS RIERA TARRES
5. MARIA PEÑA GARCIA ORERA

Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

1. JUAN ANDRÉS PRIETO MURIEL
2. ÁNGEL LEÓN SANTANA
3. MARIA PILAR MARTINEZ ALARCÓN
4. LEOVIGILDA ALARCÓN MARTÍNEZ
5. MARIA DEL ROSARIO CAPARRÓS RAMOS
6. TERESA ESCOBAR VALLE
7. MANUEL CAPARRÓS GÓMEZ


Caldes de Malavella

Candidatura número: 1. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

1. JOSÉ FERNÁNDEZ CELADA
2. ANA BELÉN LÓPEZ SOTO
3. MONTSERRAT MARTÍNEZ GONZÁLEZ
4. RAMÓN ESQUERRA ROBREDO
5. MANUEL SUPERVIA CLAR
6. JULIÁN MORENO ROBLEDILLO
7. YOLANDA CARRIÓN MOLINA
8. MARIA SÁNCHEZ CATALAN
9. JOSÉ GONZÁLEZ BARBA
10. FRANCISCO JAVIER ROMERA CORRALES
11. EUSEBIO CARRUANA ROBLEDILLO
12. SILVIA MARTÍNEZ GONZÁLEZ
13. YVONNE CAMPS LEPAGE
Suplents
1. RAMÓN MIR ROCA
2. ELEUTERIA CARRUANA ESQUINAS
3. MANUEL RUBIO CAÑADAS

Candidatura número: 2. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. JOEL LUQUE HIDALGO
2. KEVIN VEGA GONZALEZ
3. AITOR LUQUE JODAR
4. MARIA MILAGROS HIDALGO DIESTRO
5. ISABEL MARTIN FOLLECO
6. JUAN TABARE GONZALEZ ROMERO
7. DANIEL JAVIER COS ALVAREZ
8. MIGUEL ANGEL FERRER PASCUAL
9. JANIS VALENCIA LANCHA
10. DIANA CUERVA MARTINEZ
11. RAMON MORENO GIMENEZ
12. SERGI VILAR VICENTE
13. LUISA GABARRE POVEDA

Candidatura número: 3. PLATAFORMA INDEPENDENT PER CALDES (PICaldes)

1. JOAN COLOMER LLINAS
2. ANNA MARIA SABAT MIR
3. LIDIA ANTONIO TROBAT
4. DANIEL SANCHO GARCIA
5. JORDI APARICIO ESPAÑOL
6. JOAN CARLES MARTIN ZARAGOZA
7. MARIA ISABEL BERMUDEZ YEBRA
8. JOSEP MARIA FUGAROLAS TIMONEDA
9. YOLANDA ALCON RIERA
10. JAVIER HERCE CARRERAS
11. PILAR TURON VAZQUEZ
12. SADURNI ROMERO FERNANDEZ
13. MIREIA VIÑOLES SERRA
Suplents
1. NARCIS PALAHI MUNDET
2. LLUIS COMALADA GUINO
3. FRANCESC XAVIER FREIXAS ROCA
4. MONTSERRAT VEHI CASELLAS
5. MARIA LLUÏSA VINYALS I IZQUIERDO

Candidatura número: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. SALVADOR BALLIU TORROELLA
2. SERGI MIR MIQUEL
3. MARIA MERCÈ ROSSELL RIUS
4. MARIA SUBIRANA ARMENGOL
5. MARIA ISABEL REIG MONTERO
6. ÀNGELA FRIGOLÉ BAGUDANCH
7. GEMMA ALSINA MIR
8. PERE OLIVERAS FARRERÓS
9. JOSEP ANTONI AMAYA GURT
10. OSCAR PLANES ROVIRA
11. RICARD SOLÉ MESONERO
12. DOLORS TARRÉS SALAMAÑA
13. MERCÈ ARMENGOL CULLELL
Suplents
1. ALBERT BARCELÓ FRIGOLÉ

Candidatura número: 5. ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. VICTORIANO RAMOS ALFONSO
2. FRANCISCO IGNACIO GAMERO ARGÚELLO
3. AURORA ROMAN SOLA
4. JOSE ANTONIO TENRERO MARTIN
5. MARIA JESUS GARCES ZALAYA
6. JOSE LUIS PEREZ RUBIANO
7. VANESA GONZALEZ RODRIGUEZ
8. VICENTE MANUEL MIRABET SANCHEZ
9. ESPERANZA LARIOS GRANADO
10. JESUS MORENO GARCIA
11. MARISOL JIMENEZ JARA
12. VICTOR JESUS RAMOS GARCES
13. OVIDIA YUSTES BORJA
Suplents
1. JUAN GONZALEZ CARRASCO
2. TERESA RAMOS GARCES
3. CANDIDO ORTEGA CAÑADAS
4. TEODORA YUSTAS BORJA

Candidatura número: 6. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. ISABEL LOZANO I RUIZ
2. ESTHER DOMÍNGUEZ I TARRÉ
3. ORIOL CARRERAS SUBIRANA
4. DIDAC LÓPEZ I VIÑAS
5. CLÀUDIA SOLÉS I TROBAT
6. PERE GIL RUIZ
7. ALEXANDRE HERNÀNDEZ I ORELLANA
8. FINA LÓPEZ BURCH
9. ALBERT SALADO I PRATSEBALLS
10. ANNA TRESSERRAS LOPEZ
11. JUDIT SARRÀ PUIG
12. LLUC RANDO I FERNÀNDEZ
13. JORDI CANET MALAGELADA
Suplents
1. FRANCESC PARÉS FABRELLAS
2. ANDREU BORDERIA I RABASSA
3. ANNA GARCIA DELA IGLESIA
4. JOAN JUANOLA I FRANQUESA
5. CLAUDIA FREIXAS BOADA
6. FRANCESCA ROS I BACARDIT
7. JOSEP SENAR CASTILLON

Candidatura número: 7. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. ELIZABETH MESA VEGA
2. ESTEBAN VILLA LOPEZ
3. MARIA DOLORES ARROYO MONCUNILL
4. AMADEO PEREZ FONTAO
5. LOURDES GARCIA GAZQUEZ
6. SALVADOR ROIG PASANO
7. MARIA FRANCISCA ROLDAN GARCIA
8. ENRIQUE ESTRADA CABALLERO
9. NURIA NAVARRO BERNABEU
10. FRANCISCO SANCHEZ NICOLAS
11. MANUELA VEGA EXPOSITO
12. JUAN FRANCISCO RODRIGUEZ ADOT
13. VICTORIA COLLADO ROLDAN


Espinelves

Candidatura número: 1. JUNTS PER ESPINELVES - ACORD MUNICIPAL (JpE - AM)

1. JOAN MANEL CLAVERIA I REGALES (JpE-AM)
2. SANDRA ROQUET PAHI (JpE-AM)
3. EDUARD DIAZ I MANSO (JpE-AM)
4. NURIA DELGADO CALERO (JpE-AM)
5. JORDI GELI SOLER (JpE-AM)

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. GERARD MASFERRER CARALT
2. ANA MARIA ACHIM
3. FRANCISCO JOSÉ BERNARDÓ LLAMBRICH
4. MIRIAM LALIGA CERVILLA

Candidatura número: 3. ESPINELVES, UN POBLE - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)

1. ESTHER SOTO SERRANO (CP)


Hostalric

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. LLUÍS TUBAU I ISERN
2. XAVIER DE LA ENCARNACIÓ I GÓMEZ
3. SERGI REGÀS I BUSQUETS
4. MIREIA VIVES I CAMÚS
5. LAURA BURGOS I ALBAREDA
6. NIL PAPIOL I CHAMPAGNE
7. MONTSE DURAN I XAMANÍ
8. MONTSE MATEU I MARTÍNEZ
9. JOSEP PLADEMUNT I SALVANYÀ
10. MARIA TERESA ARMENGOL I BERENGUER
11. MARC BUSQUETS I ROCA
Suplents
1. ROGER GOMBAU I BOADAS
2. HELENA CASTELLÀ I DURAN
3. ESTEVE COSTA I FARRÉS
4. DOLORS SERRADESANFERM CODINA
5. SEBASTIÀ TENA I GUIMERÀ
6. MARTA CASTELLÀ I DURAN
7. JOAN MARIA SERRAS I VILA
8. JOSEFA LORENZO I FERNÁNDEZ

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JOSEP ANTONI FRIAS MOLINA
2. RITA SAURI CANALETA
3. JOSEP COLL JULIA
4. SONIA BARO FERRIZ
5. JORDI MASSAGUER CARLES
6. FERRAN BONJOCH VILA
7. ANNA SALOMO AVELLANEDA
8. SALVADOR TORRENT AUGE
9. ANNA REYERO PLA
10. GLORIA JOAQUÍM NICOLAU
11. RAMON REYERO PLA
Suplents
1. SILVIA SANCHEZ FRAILE
2. JOAQUIM MOLINA SOLER
3. MARIA ANGELA NOGUERA CASELLAS
4. ANTONI MAYORGA MARTINEZ
5. INES MARIA NAGERA MONGE
6. MARIA TRINIDAD TORRES GARCIA
7. DAVID NOGUERO BECERRA
8. FAUSTINO SANCHEZ MARTIN
9. MARIA ASUNCION PAPELL SUREDA
10. JOSEP MATEU AVELLANA

Candidatura número: 3. ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. FRANCISCO ANDRÉS MARTÍNEZ MARÍN
2. MARIA SALUD ZANON NAVARRO
3. ANGEL GARCIA POZO
4. CARLOS ENRIQUE OLEA RODRIGUEZ
5. CONCEPCION RODRIGUEZ ROBLES
6. JULIÁN GONZALEZ VENTURA
7. MÓNICA GONZALEZ PERAL
8. MARCELINO RODRIGUEZ PULIDO
9. ROBERTO MARTINEZ SOLER
10. CARLA DEUMAL BORONAT
11. CONCEPCIÓN POZO MARTOS
Suplents
1. JOSÉ VILCHEZ RIVAS
2. TOMASA GARCIA BERNABE

Candidatura número: 4. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) (PSC-CP)

1. ENRIC NUALART CAPDEVILA
2. JOCELIA DO CARMO SILVA SILVA
3. SEBASTIAN VICENT LAPUENTE
4. MANUEL ZARATE NUÑEZ
5. CARLA NUALART BOIX
6. ALFREDO LÓPEZ TABLADA
7. CARMEN GUARDADO BELMONTE
8. JOANA BERRIO PRIETO
9. FRANCISCA AFRICA DOLORES LORENTE CASTILLO
10. ÀNGEL JURADO MATEO
11. JOSE ANTONIO JIMÉNEZ FERNÁNDEZ


La Cellera de Ter

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. FRANCESC XAVIER FARRES BERENGUER
2. ALBERT MELIAN CLOT
3. ELISENDA GIRONES ASTURIOL
4. LAURA TALLES DE SEBESTYEN
5. JOSEP JIMENEZ QUINTANA
6. XAVIER OLLER TEIXEIRA
7. SALVADOR VIADER BAIXES
8. JORDI PASTELLS GRABOLOSA
9. MARIA TERESA MELIAN CLOT
10. RAQUEL ESCOBAR CARMONA
11. JAUME CAT MORISCOT
Suplents
1. DOLORS VERDAGUER SOLER
2. JULIA RAMON JOSE
3. PILAR CANDIDA CASIELLES VIÑA

Candidatura número: 2. CELLERA ACCIÓ MUNICIPAL - ACORD MUNICIPAL (CAM - AM)

1. DAVID SARDANEDAS SERRAT
2. FRANCESC BOÏGUES CODINA
3. MERCÈ VILARNAU MARTÍN
4. NARCÍS POU MARTÍ
5. ORIOL AMARGANT BOSCH
6. GEMMA IGLESIAS FRANCH
7. SONIA GÓMEZ MAUGO
8. SERGI GUARDIOLA PLANAS
9. JAUME SALAS ORRIT
10. AMADEU BREVA TEIXIDÓ
11. PERE MASMIQUEL PIDEMONT
Suplents
1. JORDI BOIX TURA
2. RAMON QUER MADEO
3. MONTSERRAT PUIG SERRAMITJA
4. JORDI VILA BOHIGAS
5. JOAN MATAMALA TORRENT
6. RAMON BITLLOCH COMPAÑÓ
7. MIQUEL FONTANÉ FONT
8. MARC SOLER ALIU
9. CARLES COLL I BOIX


Lloret de Mar

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - AVANCEM - ACORD MUNICIPAL (ERC - AVANCEM - AM)

1. JORDI OROBITG I SOLÉ
2. JOAN BERNAT I PANÉ
3. NÚRIA QUEROL I COLOMER
4. ANNA PASCUAL BATLLE
5. CARLOS CLOS I GIMÉNEZ
6. ANNA TORÀ I RUSCALLEDA
7. JOSEP GUICH I VALLS
8. ALBERT FERRÁNDEZ MANCHADO (Independent)
9. ALBERT SANTIAGO I COZAR
10. SUSANA YERRO HERAS
11. EDUARD COLOMA I BOADA
12. MERCÈ RIERA I ENRICH
13. JOAQUÍN MAESTRA LÓPEZ (Independent)
14. MARIA LAURA SILVERA I FURLAN
15. ÀLEX LECHUGA I HERRERO
16. GRÀCIA FERRER I CODINACHS
17. JOSEP PÉREZ I CABALLERO
18. Mª ISABEL NAVARRO I FERNÁNDEZ
19. LURDES VALLICROSA I SASERAS
20. ENRIC CARCERENY I BELTRAN
21. JAUME GIMÉNEZ I FERRER
Suplents
1. XAVIER TERMES I LORENZO
2. MARIONA ORPÍ I RUSCALLEDA
3. JOAN JORDÀ I ROQUÉ
4. JÚLIA TERMES I QUEROL
5. JUAN AMILCAR BENEVENTANO I RAMÍREZ
6. GLÒRIA FERRO I BERNAT
7. ANTONI ESBRÍ I MOLINAS
8. CRISTINA MARTÍNEZ I GRANEL
9. RAMON ALBERTÍ I GALLART
10. MANUEL SERRA I MAYORDOMO

Candidatura número: 2. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. JORGE HERNANDEZ GARCIA
2. JAIME MUZAS MARCOS
3. ALFONSO GARCIA JORDAN
4. DAVINIA CHACON FURUSTAL
5. CRISTINA PEREZ ALVAREZ
6. DENNIS CHACON FURUSTAL
7. JUAN ANTONIO TORRES RODRIGUEZ
8. FERNANDO PRATS SANTAFE
9. MARIA SAGRARIO VELASCO BLANCO
10. CARMEN VELA QUIÑONES
11. FERNANDO OSCAR VILLEGAS BAREA
12. JERONIMO FERNANDO BARQUERO DIEZ
13. LORENZO DOMINGUEZ ARREGUI
14. MARIA MAGDALENA MARQUEZ BARROS
15. CLAUDIA VILLEGAS GOMEZ
16. FRANCISCO MANUEL ALCAZAR GONZALEZ
17. JULIO GUTIERREZ SEGURA
18. LUIS TRANCHE CASADO
19. MARIA LUISA CHACON VAZQUES
20. ISABEL CALDERON FAJARDO
21. IGNACIO COTANO GIL
Suplents
1. JOSE MARIA GIVICA DIAZ-TOLEDO
2. TOMAS DOMINGUEZ CLOTET
3. ROSARIO GUTIERREZ SEGURA

Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

1. ANTONIO JESÚS LORENTE ESTEPA
2. EDUARDO LÓPEZ ÁLVAREZ
3. CRISTIAN FERNÁNDEZ MADUEÑO
4. BEATRIZ FERNÁNDEZ MAYO
5. CYNTHIA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
6. JOAN CARLES AMAYA QUINTO
7. FRANCISCO GONZÁLEZ RUIZ
8. JUAN PABLO MACERONI
9. MARIA SOLEDAD CASARSA ZAPIOLA
10. MARIA JOSÉ MARCHÁN GARCÍA
11. YOLANDA PERALTA CARRIQUI
12. EUGENIO CAZALLA CÁMARA
13. WILLIAM ALFREDO VILLANUEVA VIANNA
14. ROSARIO MARTINEZ ALGARRA
15. JOSÉ POZUELOS MARTÍN
16. MARIA PILAR MOLINA ARIAS
17. JOSÉ CARRETO MOLINERO
18. EBRIMA DUKURAY DANSINA
19. ATIKA NOUALI BEJJA
20. ALMUDENA RODRÍGUEZ BECERRA
21. ÁNGEL HERNÁNDEZ ROBLES
Suplents
1. PERE GARCÍA POCH
2. MARTA PRAT FONOLLOSA

Candidatura número: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JAUME DULSAT RODRÍGUEZ
2. ALBERT ROBERT RIBOT
3. LLUÏSA BALTRONS MOLINA
4. JOAN GOU CAMPANAR
5. MÓNICA CUNILL OLIVAS
6. JOSEP LLUÍS LLIRINÓS MORENO
7. JORDI SAIS GIRALT
8. MERCÈ SERRANO RIERA
9. RONNY MORDOH HYDE
10. MARIA ANTONIA BATLLE ANDREU
11. JORDI MARTÍNEZ PUIG
12. ÀLEX LAMELAS MARTÍNEZ
13. CRISTINA FORNAGUERA PUIGVERT
14. DANI CANALS COSTA
15. ANNA HEREU ROS
16. JORDI CAPDEVILA OLIVAS
17. VICTÒRIA SERRANO FUMANAL
18. IDOIA SARACIBAR GARRIGA
19. ÀLEX MARGELÍ VÖLP
20. ESTER OLIVÉ GÜELL
21. ROMÀ CODINA MASERAS
Suplents
1. JORDI MARTÍNEZ PLANAS
2. ALBERT BATLLE MARLES
3. MAITE MORETONES PLANAS
4. JUDIT BACH FELIU

Candidatura número: 5. ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ PACIOS
2. MIGUEL ERNESTO GRACIA MORENO
3. MARIA ISABEL CANTO DIEZ (ANA)
4. ROMINA VILLANUEVA PETRACCONE
5. LUIS FUERTES RIVERO
6. MIRIAM BENSHAIN ESTEVE
7. EULALIA CORRALERO PAJARES (LALI)
8. MANUEL DAMAS OCAÑA
9. CARLOS MARTIN DE RIOJA
10. FRANCISCO JAVIER MORALES MANCHEÑO (CHIQUI)
11. ELADIO ALGUACIL SANCHEZ
12. MARIA MONTSERRAT FABRELLAS BARRIO
13. NURIA ISABEL PUIG GABIN
14. PEDRO BOX GRAU
15. ANTONIO MORENO SANJUAN
16. MARIA AUXILIADORA RAMOS CATA (IOIA)
17. JOSE PADILLA LOPEZ
18. FILOMENA RAMOS CUADRADO
19. JERONIMO MUÑOZ MUÑOZ
20. RAUL GRACIA MORENO
21. FERMIN REIXACH GARCIA
Suplents
1. TRINIDAD COLOMER FONT
2. MARIA CONSUELO CAMARERO GOROSPE
3. JOSE MANUEL LIEBANA OCAÑA

Candidatura número: 6. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. ENRIC MARTINEZ MAIZ
2. LEONARDO FERNANDEZ ESQUINAS
3. SONIA LOPEZ HINOJOSA
4. SANDRA CASTRO GOMEZ
5. LUCIA E. NAVARRO MARTINEZ
6. ANTONIA LOPEZ MILLAN
7. MANUEL MORENO LURI
8. JUAN CARLOS CAMACHO VARO
9. NATIVIDAD VAZQUEZ DA SILVA
10. JONATHAN ROMEO LOPEZ
11. FERNANDO GARCIA RODRIGUEZ
12. JOSE ANTONIO SEPULVEDA MORENO
13. ROSA NOGUERO VILLAR
14. Mª LUISA LOPEZ MAZPULE
15. FRANCISCO SANCHEZ CALDERA
16. JESUS GOMEZ MIGUEZ
17. CARLOS S. GARCIA TEIXIDO
18. FRANCISCO JAVIER MONTES JURADO
19. ENCARNACION MAIZ RIBERA
20. Mª PILAR MONDEJAR HERRERA
21. FELIX LOPEZ JIMENEZ

Candidatura número: 7. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - POBLE ACTIU (CUP - PA)

1. JESUS ELIAS RUZ
2. ANDREU ESPINOSA LAFUENTE
3. LAIA CLARA BARBERA HOE
4. JOSEP MARIA RAMÍREZ BURGADA
5. CONCEPCION PELL ALIMANY
6. JOAN MORET CAMPS
7. NATALIA BELTRAN BRUNET
8. MIQUEL FENERO CLIMENT
9. MARIA DEL ROSARIO MARTÍNEZ TOMÁS
10. JAIME SERRAT RIBERA
11. MARIA ASSUMPTA SERRA FONT
12. JAVIER GIMENEZ GIL
13. MARIA DEL CARMEN FONTRODONA SÁNCHEZ
14. CARLOS OMAR JIMÉNEZ MARTINEZ
15. ROSA ESTEVE ROS
16. ALEXANDRE BARON MUÑOZ
17. ISABEL BARBA MONTIEL
18. MOHAMED KARIME AL MANIUEL EL BAZI
19. PILAR JODAR TERUEL
20. LUIS CARAVACA RAMIREZ
21. HENAR ELÍAS CEMBRANOS
Suplents
1. MANEL PLASS AZNAR
2. SANDRA JIMÉNEZ MARTÍNEZ
3. JOAN COLL PUIG
4. JUDITH RAMIREZ BURGADA
5. JOSEP MARIA SANCHEZ NAVARRO

Candidatura número: 8. MILLOR - MOVIMENT INDEPENDENT DE LLORET DE MAR (MILLOR)

1. MARC FUERTES GARCIA
2. JOSEP TEIXIDOR CHARLON
3. RICHARD GERALD BENTHAM
4. CAROLINA RUIZ CARELLI
5. CARMEN PASCUAL ESCOT
6. FOUAD ALAMI BAKOURI
7. XAVI TERRADAS PALLAROLS
8. LLUÍS MOSELLA XIMENEZ
9. LAURA DANIELA TORRES
10. MARIA PALOMA MUÑOZ LOPEZ
11. ANGEL BARRERO GARCIA
12. JOSEP ALTAFULLA FLORES
13. DAVID LUCENA BEJAR
14. MARIA MONICA IBARZ BARRABES
15. MALILKA CHAHBOUNI PAJUELO
16. DANIEL BORREGO ESCOT
17. JORDI MASSAGUER PEREZ
18. DAVID GARCIA MARTINEZ
19. OLGA ARROYO MIRET
20. REMEDIOS FORTES DIAZ
21. CVETOMIR KRASTEV CEKOV
Suplents
1. MARTA GRIGORYANTS
2. DAVID ROTLLAN CORBELLA
3. TANIA BORREGO ESCOT

Candidatura número: 9. LLORET UNIDA (LLORET UNIDA)

1. JOSE LUIS BLANCO QUEVEDO
2. FERNANDO MANUEL BARBERO SANCHEZ
3. VICTORIA MARTINEZ ZAPATER
4. JUAN DIEZ MATEO
5. BEATRIZ CABALLERO MARTIN
6. MARIA ISABEL AGUILAR BARBA
7. MARIA YOLANDA GARCIA FERNANDEZ
8. ARMANDO VAZQUEZ TAVERA
9. ANTONIO COLET FIGA
10. MANUEL CANTILLO FONTANALS
11. RAUL BARRAGAN SANCHEZ
12. ELISENDA CANTERO MATE
13. ANTONIO FERNANDEZ ESCUDERO
14. DAVID ALBA VENTURA
15. ANTONIA REINOSO SANCHEZ
16. JAUME ALIMANY MORENO
17. LIDIA BENITO REAL
18. ELENA DE SOTO LOPEZ
19. ALFONSO LOPEZ LOPEZ
20. NURIA FARRAN ENDRINO
21. FREDERICH GUICH VALLS
Suplents
1. MONTSERRAT BLANCO QUEVEDO
2. SERGIO VAZQUEZ BECERRA
3. DAVID BARRAGAN SANCHEZ

Candidatura número: 10. EN LLORET SÍ, SE PUEDE (EN LLORET SÍ, SE PUEDE)

1. PAULINO GRACIA MONTAÑEZ
2. JOSÉ JAVIER GÓMEZ GALERA
3. ALICÍA CARRASCOSA VEGA
4. THAIS MARTÍNEZ FONTAL
5. MIGUEL JARRA JARRA
6. CRISTOBAL ARTURO LASO SILVA
7. CINTIA PÉREZ VARGAS
8. PATRICIA LARA GÓMEZ GALERA
9. CARLOS MARTÍNEZ PRETEL
10. GERARDO AMARELLE RODRÍGUEZ
11. ANAÏS CORALIE GIRAUT POITEVIN
12. MANUELA MONTAÑEZ VEGA
13. HAMID MOSSAOUI GHADAR
14. RAMÓN MARTÍ DURAN
15. ALICIA IRENE RODRÍGUEZ VALERA
16. NARCISO ALBA LÓPEZ
17. PASIÓN PARRA MONTAÑEZ
18. MIGUEL ÁNGEL HIDALGO CARRERA
19. LOUBNA CHARIF KHALIFI
20. REGINA VICTORIA LÓPEZ DÍAZ
21. OSCAR MARTÍN ALFONSO
Suplents
1. JOSÉ GÓMEZ MORENO


Maçanet de la Selva

Candidatura número: 1. ACORD PER MAÇANET - INDEPENDENTS DE LA SELVA (AM-IdSELVA)

1. JOSEP MARIA CIURANA PLANAS
2. RAQUEL REYNER BARRACA
3. JOSEP SAIS BRUCET
4. RENATE CATHARINA MARIA VAN DEN POL
5. ANTONI TRINCHERIA BOIX
6. MARIA DEL CARME FERNÁNDEZ ANELLO
7. JORDI SOLER SÁNCHEZ
8. ROSA MARIA CHINCHILLA MANRIQUE
9. SÍLVIA ZAMORA CABRERA
10. CARLES ALBERT RUBIO FERNÁNDEZ
11. EUGENI VILA PÉREZ
12. MARIA AGUILAR RODRÍGUEZ
13. MONTSERRAT TRULLOLS CUBERES
Suplents
1. ALBERTO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
2. SARAH LAWSON
3. GRAHAM FREDERICK NEAL
4. PALOMA HOYOS URDIALES
5. JOSEP LLUÍS VALENTÍ MOMPART
6. TALITHA IMARA PALOMO VAN DEN POL
7. JOSEP MOSULL MARTÍ
8. ROBERT GELMÀ COT
9. PONÇ ROCA MARUNY

Candidatura número: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. XAVIER XARBAU I ADROBAU
2. NARCÍS VILELLA I MUNJÉ
3. MONTSERRAT SOLER I MONNÉ
4. MONTSERRAT VERGÉS I VALL-LLOVERA
5. MARTA DE EGEA I HINOJOSA
6. CARLES ENRIC GARCIA I BLAYA
7. MARIA ROSA CASAS I SABATER
8. FRANCISCO JOSÉ CUEVAS I JIMÉNEZ
9. DAVID LOP I CARMONA
10. CARME ROCAS I MINELLA
11. THOMAS HORST
12. ROSER VIRGILI I POLLS
13. MIQUEL FAIG I PONS
Suplents
1. CONSOL FERNÁNDEZ I RAMOS
2. ERNEST REDÓ I QUEROL
3. SERGI FIRMINO I ROURA

Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

1. ADRIÀ ORTIZ JURADO
2. JOSÉ MARTÍNEZ HERRERA
3. CRISTINA POYATOS ORTEGA
4. MARIA JOSÉ MOLINA ORTIZ
5. JOSÉ MOLINA RAMOS
6. LOURDES PARLADE IZQUIERDO
7. PABLO BENÍTEZ GÓMEZ
8. EUGENIO GARCIA ESPADA
9. MONTSERRAT GARCIA MANDAYO
10. CARINA CORPAS HURTADO
11. MARIA ISABEL MARTÍNEZ PÉREZ
12. JUAN DE DIOS CÓRDOBA SOLER
13. MARC PARÉS PONS

Candidatura número: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ANTONI GUINÓ BOU
2. NATÀLIA FIGUERAS PAGÈS
3. CARLES VALLRIBERA MARTÍ
4. JOSE MARIA MARTINEZ REGAÑO
5. FRANCISCA MARIA GARCIA CALERO
6. JOAN JOSEP MARTINEZ GONZALEZ
7. SERGIO MESA MEDINA
8. NORBERTO ANTONIO GASPAR ESTRELLA
9. JUDIT PRESAS ESTEBAN
10. ANA ISABEL ROS NUÑO
11. ANA MARIA MEZQUITA SUROS
12. GABRIEL VILLA VELASCO
13. GLORIA ROCA BROSSA
Suplents
1. ANA MANUELA FLORES NUÑEZ
2. DAVID ALONSO GARCIA
3. FRANCISCA BELTRAN MORALES

Candidatura número: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA/PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. FERNANDO MAQUEDA RAMOS
2. MARIA E. MENGIBAR CARRASCOSA
3. MARIA DEL SOL LEON CAPARROS
4. JAVIER GONZALEZ GUARDIA
5. EVA GONZALEZ GUARDIA
6. JUANA SOLIS BEJAR
7. CARMEN ALVAREZ CARMONA
8. JOSE ANGEL LUQUE BEJAR
9. LUIS HERNANDO RODRIGUEZ
10. MARIA ROCIO BEJAR GALLEGO
11. CARMEN CARMONA PARLON
12. JOSE MANUEL JIMENEZ ALCAZAR
13. LUIS TEJEDOR BENEDICTO


Massanes

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ALEXANDRA SAURÍ TURA (Independent)
2. EMILIO RENÉ PASSOLAS (Independent)
3. FERNANDO DURBAU BASSAS (Independent)
4. JOSEP SUREDA MERCADER (Independent)
5. JOSEP MARIA CLOPÉS ARIMANY (Independent)
6. JOAQUIM OLIVERAS MATEU (Independent)
7. LLUIS DURAN CARDONA (Independent)
Suplents
1. ENRIQUETA MATAS LOPEZ (Independent)
2. ANTONI GARRIGA VIÑALS (Independent)
3. MARIA SALLENT TORRAS (Independent)
4. JOSEP OLLER MARCE (Independent)

Candidatura número: 2. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

1. LOURDES RUIZ GALLARDO
2. MANUEL JIMÉNEZ GALVAN
3. Mª BEGOÑA ESTEFANIA HERNÁNDEZ
4. SANTIAGO LÓPEZ SANCHO
5. MARGARITA SERRA CAROL
6. MIGUEL DOMINGUEZ DIAZ
7. MANUEL JUAN JIMÉNEZ CÓRDOBA
Suplents
1. PERE BASÍ PAGES
2. JOSÉ SUREDA ARENAS

Candidatura número: 3. ENTESA (ICV-E)

1. PERE FERNANDEZ BOIX
2. CRISTINA SORDO GARCIA
3. FERNANDO SANCHEZ VENTURA
4. NÚRIA MARTÍNEZ ALTARRIBA
5. JUAN MANUEL TAPIA GOMEZ
6. SEGIMON ARMENGOL NUALART
7. JORDINA SOLER ALTAFULLA
Suplents
1. FRANCISCO VERDEJO MURILLO
2. NÚRIA DEL PILAR MARTIN GARCIA

Candidatura número: 4. INDEPENDENTS PER MASSANES - ACORD MUNICIPAL (IPM - AM)

1. JOAN POU I LUCEA
2. FRANCESC GOMEZ I RIDORSA
3. JORDI FELIU I SALRACH
4. FRANCESC GUILANA I SUREDA
5. CRISTINA SOLER I CABRUJA
6. LLUÍS FAGEDA I GASCÓN
7. ESTHER MASSAGUER I VILASECA
Suplents
1. DANIEL RODRIGUEZ VADILLO
2. SÒNIA RODRÍGUEZ JIMÉNEZ
3. ESTER BARTROLI I CASTELLS
4. MARIA TERESA BOHILS I FERRER
5. JOAN SUREDA I CALL
6. JOAQUIM SUREDA I MERCADER

Osor

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ISIDRE FONT COROMINAS
2. JOAN CANTAL COLL
3. HELENA SALA TORRENT
4. JOAQUIM CEBALLOS SALINAS
5. JAUME GIL ARIAS
6. JORDI AGUSTI MIRALPEIX
7. JOAN QUER CANALETA
Suplents
1. JOSEP PUIG RASET
2. RAMON CROUS GOL
3. JOAN JOAN OLIVERAS
4. ANTONI DE PLANELL ASTORT
5. JOAQUIM SUMALLA OLLER

Candidatura número: 2. UNIÓ I FORÇA OSORENCA - ACORD MUNICIPAL (UFO - AM)

1. JOAN PLA I COLL
2. CARMEN FAUCHS I MORISCOT
3. PAU TRIAS I BERTRANA
4. JUDIT PLANCHART I COLL
5. ANNA ROCASALVA I GOL
6. ÀNGEL VÀZQUEZ I VIU
7. MARIÀ SUY I CASADESÚS
Suplents
1. ISIDRE RIPOLL I SUY
2. ANNA MIRALPEIX I FAUCHS
3. RAMON ARTÍS I MERCADET
4. CARLOS J. PEREZ I MARTINEZ
5. RAMON CODINA I PLANA

Candidatura número: 3. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC- CP)

1. FRANCESC XAVIER BAÑON FÁBREGAS
2. JOSÉ SERRANO MORENO
3. MARIA ANGELES GÁLVEZ PEREZ
4. JUAN LÓPEZ ALBA
5. MARÍA LUISA RUIZ REAL
6. JOSEFA BARBERO GALA
7. JOSEP MARÍA ALBIZUA CUESTAS


Riells i Viabrea

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - GRUP INDEPENDENTS DE RIELLS - ACORD MUNICIPAL (ERC - GIR - AM)

1. JOSEP MARIA BAGOT I BELFORT
2. FELIPE JUAN GONZÀLEZ I MARTÍN
3. ADRIANA PUIG I DURBAU
4. EVA MARIA CARRERAS I MOLINS
5. FRANCISCO TAPIA I MELENCHON
6. PATRICI CROS I GARCIA
7. FERNANDO RODRÍGUEZ FERNANDEZ
8. MONTSERRAT MERCADE ROCA
9. OSCAR GONZALEZ MONTIÀ
10. RAQUEL TOBAJAS MORENO
11. JOSEFINA GARCIA I DALÍ
Suplents
1. SALVADOR ORTEGA I MAYORGAS
2. SERGI RIBAS I GARCIA
3. TERESA COSTA TOLOSA
4. EVA PARCET CUSCO
5. JORDI SALVANYA I FÀBREGAS
6. SÍLVIA CASIMIRO I NIETO
7. JOSEP MARIA PIQUER I ARRUFAT
8. EMILI NOGUÉS I GORRI
9. MARTA GIMÉNEZ JIMÉNEZ

Candidatura número: 2. INDEPENDENTS PER RIELLS I VIABREA - PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IpRiV-PSC-CP)

1. CRISTINA MARTÍNEZ PICOT
2. FRANCESC XAVIER CÓRDOBA MONTESINOS
3. ANA ISABEL MÁRQUEZ SORIANO
4. JUAN PEDRO HERNÀNDEZ SORIANO
5. SHAILA CASELLAS CANALETA
6. Mª TERESA ROIG COSTA
7. MIGUEL PÉREZ PÉREZ
8. GREGORIO CUEVAS COSIO
9. NUNU RAICH VILA
10. JUAN JESUS BELLA RODRÍGUEZ
11. MANEL ORTI LÓPEZ
Suplents
1. TALIA JESUS VALENCIA ALARCON
2. RAFAEL CEBALLOS JIMENEZ
3. Mª ROSARIO DIEGUEZ PAVON
4. ANTONIO CALVO BAGUER
5. FERNANDA GARCIA ESCRIBANO
6. ALFONSO NIETO MUÑOZ
7. Mª JOSÉ FUSTE SAUS
8. EMILIO DIAZ SÁNCHEZ

Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JORDI JOAN PALAU FABREGAS (Independent)
2. GLÒRIA RIBAS FRADERA (Independent)
3. TATIANA CUENCA DENGRA (Independent)
4. JOAQUIM TORRENT BRU (Independent)
5. JUAN CARLOS ROSSA GUERRA (Independent)
6. MARTA GARDELLA VENTURA (Independent)
7. FERNANDO CUADRA TORRES (Independent)
8. MARIA CARMEN VARELA LOPEZ (Independent)
9. ANTONIO PRADOS NOGUERA (Independent)
10. EVA CASELLAS BAYES (Independent)
11. MIQUEL FILBA MARTINEZ (Independent)
Suplents
1. LAIA FERRER AGUIRRE (Independent)
2. ANTONIO ROIG BLASCO (Independent)
3. MARIA ALEGRIA LINARES BALLESTE (Independent)
4. ORIOL MIRÓ MORILLAS (Independent)
5. JOSEP MONTSANT PLANIOL

Candidatura número: 4. ENTESA (ICV-E)

1. JOSÉ ANTONIO RODRIGUEZ GRAGERA
2. ANTONIO SALA PUYALTO
3. AMPARO MARTOS AMEZCUA
4. JOSÉ MARTINEZ VALERO
5. FRANCISCA BLANCO BLANCO
6. DANIEL CUADRA ATENCIA
7. CARMEN ALPAÑEZ RUIZ
8. MIREIA BARCIAL BENITEZ
9. JESICA VERA ROSALES
10. JUAN RAMON BARCIAL ANTON
11. MªDOLORES FERNANDEZ OVIEDO
Suplents
1. JUAN GIMENEZ YNIESTA
2. MONTSERRAT BENITEZ GARCIA

Candidatura número: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA/PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. ANTONIO RAMOS DE LA TORRE
2. FRANCISCO JAVIER PAREJO NICOLAS
3. SUSANA MALAGON SANCHEZ
4. ARMANDO GONZALEZ VALENTIN
5. NATIVIDAD GARCIA GARCIA
6. DOLORS BUSQUETS MASAGUE
7. ARNALDO MAS SAGUES
8. NURIA ZOROA MENA
9. ANTONIO RODRIGUEZ GARRIDO
10. ROSA Mª IGLESIAS HERRAN
11. DOMINGO MERINO NAVARRO


Riudarenes

Candidatura número: 1. AGRUPACIÓ INDEPENDENT DE RIUDARENES - INDEPENDENTS DE LA SELVA (AIR-IdSELVA)

1. JORDI GIRONÈS PASOLAS
2. JOAN NICOLAU JULIÀ
3. ANNA SERRA GIRONÈS
4. JOAN MARIA ORRI FONT
5. BEATA BERNADETA MATUSZEWSKA
6. FRANCESC BOTA BASSAS
7. MARIA MONTSERRAT LEDESMA VERDAGUER
8. ISABEL SOLÉ VIUDEZ
9. EDUARD BLANQUERA BARAZA
10. NÚRIA ROURA ROVIRA
11. JAUME COSTA SURÓS
Suplents
1. RAFAEL ROURA BAGOT
2. ANTONIO GARCIA CHÁVES
3. SALVADOR GELMÀ ESTRACH

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ALBERT ABELLÓ VILARDEBÒ
2. MONTSERRAT SERRA VENDRELL
3. PAU SANCHO FAIG
4. RAQUEL GALDON ARRUE
5. JORDI BALMISA LOPEZ
6. PEDRO PLATA AGUNDEZ
7. MARCOS TEJADA GOMEZ
8. MARIA DEL CARME FONT FERRER
9. MONTSERRAT VALLS POVEDA
10. JACOB DEULOFEU JIMENEZ
11. LLUIS ROCA MASEGUT
Suplents
1. PERE MARTINEZ LASHERAS
2. FRANCESC DE PAULA CAMPMAJÓ CASAS
3. XAVIER PASET GELMÀ
4. MARIANO MUÑOZ MARTINEZ
5. NARCIS COLOMÉ JORDÀ

Candidatura número: 3. MOVIMENT SOCIAL REPUBLICA DE RIUDARENES CAN FORNACA (MSR)

1. ORIOL CASTAN CABAU
2. DANIEL CASTRO ROMERO
3. MARIA CARMEN ORTEGA PEDROLA
4. SUSANA LOPEZ BAYO
5. RUBEN VICENTE PALAZON (Independent)
6. MARTA CARBALLO VILLADANGOS (Independent)
7. SILVIA MARIN MARTINEZ (Independent)
8. JORDI ALBERT DE LA FUENTE MIRO
9. EFREN MARTIN HERNANDEZ
10. PAU CASTAN CABAU (Independent)
11. CAMILO MARIA CINGOLANI

Candidatura número: 4. INDEPENDENTS DE RIUDARENES- PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdR-PSC-CP)

1. FRANCISCO JURADO PEREZ (IdR-PSC-CP)
2. FRANCISCO JOSÉ BAETA SÁNCHEZ (IdR-PSC-CP)
3. ALBERTO GALLART PÉREZ (IdR-PSC-CP)
4. IMMACULADA MANZANEDA VARGAS (IdR-PSC-CP)
5. ESPERANÇA MITCHARET GONZALEZ (IdR-PSC-CP)
6. RAFAEL FALETE BALSERA (IdR-PSC-CP)
7. ÀNGEL PABLO CLAVER BORREGA (IdR-PSC-CP)
8. MARIA VICTORIA LUQUE HERRERA (IdR-PSC-CP)
9. PILAR JURADO GUTIERREZ (IdR-PSC-CP)
10. MARIA TERESA ORTEGA ATSET (IdR-PSC-CP)
11. CARLOS RUÍZ PEREZ (IdR-PSC-CP)


Riudellots de la Selva

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. MONTSERRAT ROURA MASSANEDA
2. JOSE MARIA COROMINAS PUJOL
3. LLUÍS-MARTÍ BARNÉS TARRÉS
4. GERARD FABRELLAS CIURANA
5. GERARD CALLE BARBA
6. MARIA DEL CARME CAMPS GOY
7. CRISTINA PINEDA ESPINOSA
8. JOSEP LLUÍS SANTAMARIA MORENO
9. JAUME BOSCH TORRENT
10. JORGE RAMOS FERNANDEZ
11. ROSA ROS MALLORQUÍ
Suplents
1. GERARD LLEOPART CAMPS
2. ERNEST ROURA I PUIGDEVALL
3. CARLA COSTA SALAVEDRA
4. DELMIRO CASALS PUIG
5. SÍLVIA TARRÉS BUSQUETS
6. JOSEP MARIA CANO SERRA
7. MARC TARRÉS I BUSQUETS

Candidatura número: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. PAULA TUBERT I CASALS
2. GABRIEL ESQUIUS I FUENTES
3. JOSEP MASSÓ I RUHÍ
4. SÍLVIA PERAFERRER I RIBOT
5. PERE ILLA I MINISTRAL
6. RAQUEL FUMADÓ I BOU
7. CARME RIBOT I MOTAS
8. NARCÍS PANELLA I XIFRA
9. MIQUEL SALVANS I BRUNSÓ
10. ALBERT TUBERT I ALSINA
11. PAOLA ESTRADA I GUERRA
Suplents
1. CARLES PERADALTA I PALAU
2. ARIADNA NOGUER I GARRIGA
3. ORIOL PLANELLA I PUIGDEMONT
4. JAUME XIBERTA I SOLÉ
5. JAUME JUHER I BARROT
6. XAVIER CALDERÓ I FONT
7. MANEL MOYA I GÓMEZ
8. JOSEP-ÀNGEL SÁEZ-BENITO I ARNEDO
9. CARLES SIMÓN GRUART
10. JOAN BARRET DOMÈNECH


Sant Andreu Salou

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. ABEL BUADAS I ARTAU
2. DAVID MIQUEL I CARABÚS
3. RAQUEL FONT I LLADÓ

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. FRANCESC XAVIER CASANOVAS I BUSQUETS
2. EDUARD SUY I BUADAS

Candidatura número: 3. INDEPENDENTS PER SANT ANDREU DE SALOU - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

1. Mª PILAR LARA CARDEÑA (CP)


Sant Feliu de Buixalleu

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JOSEP ROQUET AVELLANEDA
2. ALBERT FUGAROLAS BAGOT
3. FRANCESC PINTU PAGÈS
4. SIXTE MORERA VILÀ
5. MARTA SANITJAS OLEA
6. SANDRA NUALART GONZÁLEZ
7. XAVIER VALLS VALL·LLOSERA
Suplents
1. EMMA CODINA BOIX
2. MIREIA MOLAS COMAS
3. JOSEP MARIA CASES MASSAGUER

Candidatura número: 2. INDEPENDENTS DE SANT FELIU DE BUIXALLEU - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

1. RAFAEL GINÉS GUERRERO (CP)
2. Mª MERCEDES PÉREZ ESCARTIN (CP)
3. YASMINA RUIZ RODRÍGUEZ (CP)
4. JOSÉ FRANCISCO RUIZ MARTIN (CP)
5. MONTSERRAT VERDÚ HERNÁNDEZ (CP)
6. OLGA GELI RISPAU (CP)
7. ÁNGEL AMIEVA ARDINES (CP)


Sant Hilari Sacalm

Candidatura número: 1. PARTIT INDEPENDENT DE LES GUILLERIES - INDEPENDENTS DE LA SELVA (PIG - IdSELVA)

1. JOAN RAMON VECIANA MARTINEZ
2. JORDI ROTLLANT CORS
3. JENNIFER GALLARDO BUSTOS
4. JORDI MORAGAS ROTLLANT
5. JUDITH GÓMEZ FUGAROLAS
6. CRISTINA TEJEDOR SALA
7. SUSANNA VILAR BASSÓ
8. MIQUEL GUTIÉRREZ GUTIÉRREZ
9. ROSA MARIA GALLARDO BUSTOS
10. JOAN CASTELLS ROCA
11. JORDI MATAS ANOVES
12. ROSA MARIA GRABALOSA GUERRA
13. ANNA MARIA TORRENT VERDOLET
Suplents
1. JORDI VALLS PUJÓS
2. MERCÈ PELEGRÍ GUDAYOL
3. FRANCESC XAVIER CLOS JORDANA
4. MARIA DOLORS CLADELLAS SALVADOR

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ALBERT SANTAUGINI HOMS
2. NÚRIA NAVARRO PONT
3. ALBERT MOLAS VALLS
4. MIQUEL SERRADESANFERM GONZALEZ
5. CARME BENAGES CORT
6. NIL TORRENT FRIGOLA
7. MONTSERRAT PUJOLRÀS CANALETA
8. MIREIA COLON BOSCH
9. JOAN XANDRI FERRERAS
10. FLORENCI SERRAS VILA
11. GEMMA BRUGUÉS CLOPÉS
12. MARIA DOLORS TABERNER LUQUE
13. FRANCESC XAVIER CLOS BUSQUETS
Suplents
1. AGUSTÍ SERRANO SERRANO
2. MARIA ALVAREZ ATIENZA
3. ENRIC ARAU VÀZQUEZ
4. ROSALIA SANTAUGINI VILA
5. MARIA CARME VAZQUEZ HUERTAS
6. LLUIS DURAN HUIX

Candidatura número: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. JOAN GARRIGA I CROUS
2. XAVIER MARTÍNEZ PIQUERAS
3. DAVID VALVERDE GAÑAN
4. VALENTINA GONZÁLEZ MANZANAS
5. MARTA FRIGOLA I MATEU
6. GLÒRIA PARRAMÓN I MARTÍN
7. ROSA MARIA XAUBET I FERRER
8. ANNA SOLER I TURÓN
9. HILARI BORRÀS I ROVIRA
10. MANEL REINA JURADO
11. AINA GARRIGA I VIVES
12. INMACULADA LÓPEZ PONCE
13. NARCÍS CORBERA I SOLANELLS


Santa Coloma de Farners

Candidatura número: 1. LA VEU DEL POBLE - INDEPENDENTS DE LA SELVA (VP - IdSELVA)

1. RAFEL REIXACH COROMINAS
2. MIQUEL MAYNOU BALLELL
3. MERCÈ COMPTE AMETLLER
4. DAVID DÍAZ CORTÉS
5. MÍRIAM BLASCO BAENA
6. CARLES CORNELLÀ SALINAS
7. CRISTINA MANZANO HIGUERO
8. ERIC SURÓS ROCA
9. MARIA FARNERS PÈLACH FONTANÉ
10. JORDI POCH BERTRAN
11. ALEJANDRO YÁNEZ CARBONELL "ÀLEX"
12. ESTER CARME GODAY CUIXART
13. XAVIER PIANY BOSCH
14. MARIA CARME PLANAS SOLER
15. JOSEP VALLS OLIVER
16. MERCÈ PRIETO BAUSA
17. PERE BELLVEHÍ CASADELLÀ
Suplents
1. ESTHER SORIANO SOLER
2. MANJIT SINGH GIDDA
3. MARGARITA-LAURA ASENSIO JIMÉNEZ
4. FRANCISCO POSADAS GARCIA "FRAN"
5. ISAAC ROMANÍ COSTA

Candidatura número: 2. MES MOVIMENT D'ESQUERRES (Moviment d'Esquerres)

1. TERESA GARCIA RECASENS
2. JULIO CARLOS FIDALGO CARRETERO
3. JOSEP JOFRÉ CIURANA
4. SOFIA SENRA SANJAUME (Independent)
5. EDUARD GIRONÈS ASTURIOL (Independent)
6. MIGUEL ANGEL MORALES OROZCO
7. MONTSERRAT SOLÀ ARTAU (Independent)
8. JOSEP MARIA SITJÀ GÜETAS (Independent)
9. MARIA PUIG FERRER (Independent)
10. RAMON SALAMAÑA TURON
11. Mª DEL PILAR PADIN PANTIN (Independent)
12. RAMON COLL RIERA (Independent)
13. PERE GARCIA RECASENS
14. RUTH ABUIN MARTIN (Independent)
15. DAVID PERIES SANCHEZ (Independent)
16. PILAR COLOMER CROUS (Independent)
17. JOAN CUFÍ ALBERTÍ (Independent)
Suplents
1. DIONIS POCH FRIGOLE (Independent)
2. SALVADOR D'HORTA MARTI CAIRETA (Independent)

Candidatura número: 3. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. MANUEL AMADOR GONZALEZ
2. ANA MARIA ALCUBIERRE BARAS
3. FERNANDO CASTILLO GONZALEZ
4. JONATHAN CUENCA GARCIA
5. CONSOL BOIX FERNANDEZ
6. LUIS MANUEL DELGADO GARCIA
7. RAMON CONEJO MARTIN
8. RAQUEL PUGA CAPELA
9. ANGEL RAMON MUR ESCARTIN
10. SILVIA TORRES RODRIGUEZ
11. JUAN CASTILLO MOLINA
12. MANUEL MORILLO LEON
13. KEVIN JUAN FLORES DASILVA
14. LAURA MORILLO MARTINEZ
15. ALICIA PLANAS GALINDO
16. JUAN JOSE FERNANDEZ GARCIA
17. HECTOR ARTIGAS ALCUBIERRE
Suplents
1. IGNACIO DAVID ZAMBRANA DEL POZO
2. EULALIA ARENAL LOPEZ

Candidatura número: 4. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. JUDITH DA SILVA MARTINEZ
2. JOSE MANUEL VIVAS CANDIDO
3. ALBERTO BOSCH DEVESA
4. ALBERTO GRACIA BERNARDINO
5. PURIFICACION GARCIA VARO
6. ENGRACIA PATRICIA ORTEGA MENA
7. SERGIO DE AMAYA MARTIN
8. IKER JIMENEZ DA SILVA
9. JUAN SOLOZANO CAMACHO
10. ANA ISABEL DA SILVA PEREIRA
11. FRANCISCO JAVIER MORENO SANCHEZ
12. VANESSA FABRI LLAVERO
13. LIDIA BUENO AGUSTIN
14. MANUEL MARQUEZ RABANAL
15. ALBERT CREHUET GARRIGA
16. MANUEL RIVERO RAMOS
17. MONICA RODRIGUEZ RAMIREZ

Candidatura número: 5. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. JOAN MARTÍ I BONMATÍ
2. RICARD PUJOL I IGLESIAS
3. CARME DILMÉ I BURJATS
4. MANUEL BARROSO I ADAME
5. ANNA CAMPS I REÑÉ
6. JORDI ARMENGOL I ROURA
7. JORDI JOSEP SITJÀ I GÜETAS
8. IMMA TRIAS I MASÓ
9. MANEL JUBANY JOFRÉ
10. ÀNNIA DILMÉ I MARTÍNEZ DE HUETE
11. RAMON FRANCESC PAEZ I GONZÁLEZ
12. ANNA FREIXAS I MUÑOZ
13. GEMMA FORMIGA I FRIGOLÉ
14. SALVADOR SALLENT I VENDRELL
15. ALFONS DELGADO I GARCIA
16. DANI LUQUE I LORENZO
17. MONTSERRAT PUIG I PIJOAN
Suplents
1. JORDI SERRA I PARADEDA
2. MARICRUZ PACHECO CASÓS
3. JOAN CASALPRIM I BUSQUETS
4. MARIANA LUPUSORU
5. MOSTAFÀ LACHKAR SAID
6. JOAQUIM GRAUPERA I BARCELÓ
7. SANDRA TORRAS I GÓMEZ
8. MÀRIUS BUSQUETS I CAMPS
9. CRISTINA SALLÉS I DOMÈNECH
10. JOSEP GRAUPERA I AULADELL

Candidatura número: 6. PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

1. MANEL ROQUETA CASALPRIM
2. JESÚS MORA ROLANDO
3. Ma. FARNÉS BARCELÓ GIRONÈS
4. Ma. CARMEN ROMERO MEDINA
5. ANDREA J. BESSÓN RODRÍGUEZ
6. RAMÓN AMAYA PUJOL
7. VANESSA MORA GUTIÉRREZ
8. Ma. ELENA RODRÍGUEZ GANDARA
9. MARAVILLAS HORTENSIA SALVÓ RODRÍGUEZ
10. JULIO OCA MASANET
11. INÈS GUTIÉRREZ LÓPEZ
12. LUÏSA GONZÁLEZ SOSA
13. FRANCISCO MONTIAGUDO HERNÁNDEZ
14. ANTONIA PÉREZ RICO
15. JOSEP MALLELL RUHÍ
16. DOLORS ESTEVE GARRIDO
17. JOAN JOSEP ARRU FERRER

Candidatura número: 7. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. CARLES ROCA POU
2. JORDI SOLÀ CARÓS
3. CARINA PLANIOL CANALETA
4. DAVID JULIÀ BOADA
5. GEMMA CANTAL AVELLANEDA
6. MARTA SARQUELLA BASSOLS
7. SUSAGNA RIERA ANGLADA
8. JOSEP CARLES SOLER
9. LLUIS SUREDA CASTAÑER
10. RAQUEL MORA GUTIERREZ
11. LAURA FORROY FAGES
12. PERE CASADEVALL PLA
13. TÀNIA NAVARRETE RAMÍREZ
14. CARLES PUIG SIURANA
15. JOSEP MARIA PUIG VENDRELL
16. GEMMA ADROHER PEREZ
17. ANTONI SOLÀ BOHIGAS
Suplents
1. JOSEP CULLELL CULLELL
2. MONTSERRAT CODINA RIVERO
3. PERE PLANS SALAMAÑA
4. PILAR VALLS POVEDA
5. EDUARD LLAVARI ESPUÑES

Candidatura número: 8. ARA PODEM SANTA COLOMA DE FARNERS - DEMOCRÀCIA MUNICIPAL (APSCF-DM)

1. SERGI ALEIXANDRE MARTINEZ
2. MARIA DOLORES MUÑOZ MONTOYA
3. GUZMAN ALBERTO MARRERO PELAEZ
4. ELENA CATALINA ALEIXANDRE MARTINEZ
5. LOTFE SABRI BEN DAHAN
6. MARIA JESUS BAUTISTA REAL
7. INMACULADA OLIVER PLA
8. JOSE MARIA LOPEZ IZQUIERDO
9. DANIELA ALEXANDRA SOSA AMARELLI
10. ANTONIO BRIZ FIGUERAS
11. MANUEL GONZALEZ FRAGUAS
12. PAULINA GODINO ZAPATA
13. MARIA MORENO LEIVA
14. ANDRES ENRIQUE MARRERO PELAEZ
15. CLAUDIA GISSELL ATHAYDES VILCHES
16. SANDRA BRIZ GODINO
17. JOAQUIN CHACON AGUILAR
Suplents
1. PURIFICACION GOMEZ FERNANDEZ
2. ROSARIO MARTINEZ HUESO
3. MARIA ESPINOSA VENTEO

Candidatura número: 9. CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (C.U.P.)

1. SYLVIA DINORAH BARRAGAN SACCO
2. ALBERT TEIXIDOR FERRER
3. LLUÍS GINESTA VILA
4. MARINA PERA I ROS
5. ERNEST MORELL TORRA
6. ELOI GINESTA VILA
7. BETH GALI MATEU
8. ANNA GÜELL GUBAU
9. LLORENÇ GINESTA BALDEBEY
10. XAVI TABERNER DANES
11. IVETTE CASADEVALL I CUFI
12. LLUÍS MASÓ FONTANILS
13. DAMIÀ DOMINGO I PLA
14. MÍRIAM GARCIA I MARCÓ
15. SANTI RAMOS LOPEZ
16. MAR-PURIFICACION MEDINILLA GARCÍA
17. JOSEP MARIA FONTANET SUREDA
Suplents
1. GUSTAVO CHIAPPE SARAVIA
2. LLUÏSA ROS CAMPS
3. FRANCESC CLIMENT GIRAL

Candidatura número: 10. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. JAUME FONTANET MASFERRER
2. CRISTINA VIDAL PALOMERAS
3. EDUARDO CLOTA MOLL
4. FRANCESC X. MASSEGUER MASFERRER
5. INMACULADA VIADER BACHERO
6. JORDI FIGUERAS MAS
7. AGUEDA GONZALEZ DIAZ
8. ANA Mª GOMEZ MARTINEZ
9. ROSARIO BARCIA GARCIA
10. NARCIS FIGUERAS ROCA
11. SANDRA VICENTE RODRIGUEZ
12. MARIA ISABEL CORTES SANCHEZ
13. ANTONIO GONZALEZ RUIZ
14. CARLOS HERNANDO RODRIGUEZ
15. VICTOR G. AGUADO CARBONERO
16. MANUEL MORIEL CAMBRES
17. RUTH DE FRUTOS CRESPO


Sils

Candidatura número: 1. INDEPENDENTS DE SILS-MES-INDEPENDENTS DE LA SELVA (IDS-MES-IdSELVA)

1. MARTÍ NOGUÉ SELVA
2. JOAN ANDREU ARREDONDO RODRÍGUEZ
3. MARIA JOSÉ LÓPEZ RUIZ
4. MARIA MERCÈ PASCUAL FONTANILS
5. MARIA DOLORES JURADO GARCÍA "LOLI"
6. ESTHER CARRILLO PULIDO
7. FRANCISCO JAVIER SANGUINO BLANQUIÑO
8. ALBA MILENA HERRERA
9. MARIA JOSÉ ALCAIDE TARIFA "MAR"
10. JUAN CARLOS BLÁZQUEZ RAMOS
11. MARIA LUCÍA MUÑOZ MARTÍNEZ
12. ALBERT OLIVERA MUXI
13. IGNASI LÓPEZ MORAGUES
Suplents
1. MARIA DE LAS MERCEDES LÓPEZ SÁNCHEZ "MERCHE"
2. MARIA GUADALUPE SADA MARTÍNEZ "LUPE"
3. FRANCESC CARRERA PINEDA

Candidatura número: 2. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. JULI GARCIA I GONELL
2. ADOLF SAN JOSÉ I ARÉVALO
3. SERGI GARCIA I MECINAS
4. DOLORS CALVO I NIETO
5. MERITXELL VALLÈS I ALBIOL
6. RUBÉN CARRASCO I TARIFA
7. JOSEP BONCOMPAIN I GARCIA
8. NOEMÍ CARNICER I SERRANO
9. RAMONA MECINAS I MONTAÑEZ
10. HELENA DÍAZ I GARCIA
11. ERIC CORBELLA I RIBAS
12. ANTONIO MILLA I LEON
13. XÈNIA REGALES I MECINAS

Candidatura número: 3. INDEPENDENTS DE SILS - PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdS-PSC-CP)

1. AGUSTÍN VALDÉS HERRERA
2. BENET ASENSIO GIL
3. RAMIRO DURA DIAZ
4. ESTEFANIA LÓPEZ GIL
5. BEGOÑA BLASCO MARÍN
6. NOELIA POYATOS ORTEGA
7. JORGE RAÚL JUSTINIANO QUIROGA
8. DRISSA SISSOKO DAMBA
9. ISABEL CORTÉS RAMIREZ
10. TRINIDAD MARIA SEVILLA CANA
11. JOSE RAMÓN LÓPEZ REDONDO
12. ANA LÓPEZ GONZÁLEZ
13. MONTSERRAT COSTAS MARTÍ
Suplents
1. ALBA ORTIZ JURADO

Candidatura número: 4. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. PERE MAS GISPERT
2. CARLES TABERNER MORELL (Independent)
3. SILVIA JUANMIQUEL FONT (Independent)
4. MARIA DEULOFEU GARCIA
5. EDUARD COLOME RIBAS (Independent)
6. ALEJANDRO SIERRA IGLESIAS
7. GEMMA RODRIGUEZ ARAGAY (Independent)
8. PERE PLA AYMERICH (Independent)
9. MARIA NOGUER CANO (Independent)
10. ANNA MARIA MERIDA VALLE (Independent)
11. MARIO BLAZQUEZ LORENZO (Independent)
12. MARIA TERESA SALAMAÑA BERNATALLADA (Independent)
13. ANGEL MANUEL POMAR MARIN
Suplents
1. ALFONS FARREROS RIBAS (Independent)
2. ESTHER SAUS ESPUCHE (Independent)

Candidatura número: 5. PLATAFORMA CÍVICA SILS (PCCA)

1. JAVIER BALCELLS SALGADO
2. IMANOL REMÍREZ FERNÁNDEZ
3. ROSA MARIA PARREÑO ARIZA
4. LUIS ALMUIÑA CIMBRÓN
5. MONTSERRAT GORDILLO ROMERO
6. JESÚS OSORIO HERNÁNDEZ
7. SUSANA MARTÍNEZ GÓMEZ
8. ALFREDO YESTE GONZÁLEZ
9. DOLORES DENGRÀ IBÁÑEZ
10. DIEGO PÉREZ LÓPEZ
11. IVAN REINA RODRÍGUEZ
12. RAFAEL CASTELLANOS REDONDO
13. SALVADORA FERNÁNDEZ HERNÁNDEZ
Suplents
1. RAMONA TORRENTE PACHECO

Candidatura número: 6. ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. ALBERT MIRALLES GÜELL
2. MARIA CRISTINA SIMO ALCARAZ
3. GEMMA RODOREDA TORRES
4. RAUL CALDERON SANCHEZ
5. MARIA DOLORES MORENO CARRETERO
6. CARLES RIURO PLANELLA
7. MARIA YOLANDA LUCAS OROZCO
8. FERNANDO MARTINEZ ALBURQUERQUE
9. MARIA TERESA SELVA CAMBOR
10. FRANCISCO GONZALO PRINETTI
11. JUANA ESPINOSA RUIZ
12. ALFONS LLOBET ESPERANZA
13. JUAN ANTONIO ESPINAR CARMONA
Suplents
1. NURIA RAGA GARCIA
2. NEUS MARIA VILANOVA VILA
3. RAMON RODRIGUEZ SANCHEZ

Candidatura número: 7. CAPGIREM SILS - CUP - PA (CAPGIREM SILS-CUP-PA)

1. ALBERT ROSSELL MAS
2. SERGI URZAY GOMEZ
3. ARAM FIGUERAS ESPINOSA
4. ARIADNA PERALTA LLADO
5. LAIA TURON FERRÀ
6. LLUÍS BORRÀS I MASSAGUER
7. MAGDA PERALTA LLADO
8. ORIOL TORRESCASANA LOPEZ
9. MARIONA PLA GONZALEZ
10. MARTÍ FOREST I TITOS
11. MIRIAM DARNERS MARTIN
12. JORDI BOADA VERGES
13. RUT FIGUERAS ESPINOSA
Suplents
1. OLGA MASSAGUER SARRA
2. JOAN GENOVER MASSANEDA

Candidatura número: 8. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. JORGE JALDON JOAN
2. CARLOS SANCHO LOPEZ
3. RAFAEL RIOS RIOS
4. DOLORES GONZALEZ RAMOS
5. JOSEFA GARCIA JODAR
6. SALVADOR RAJA CEGARRA
7. CARMEN SANCHEZ BARRIO
8. JUAN PLEGUEZUELOS PEREZ
9. TANIA SANCHEZ LORENZO
10. SERGIO AGUILERA HERNANDEZ
11. ANNA SANCHEZ BARRIO
12. ANDRES DURAN GARCIA
13. MARIANO SANCHEZ BARRIO


Susqueda

Candidatura número: 1. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. JOAN MERCADER I ARIMANY
2. EVA VIÑOLAS I MARIN
3. ÀNGEL COLOM I ILLAMOLA

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. ORIOL ORTIN CASTELLSAGUÉ
2. ALBERTO MARCOS MEDINA

Candidatura número: 3. ALTERNATIVA PER SUSQUEDA (C.U.P.)

1. JOAQUIN XENA BACHS

Candidatura número: 4. INDEPENDENTS PELS POBLES - CANDIDATURA DE PROGRÈS (CP)

1. MIGUEL LORENTE MARTÍNEZ (CP)


Tossa de Mar

Candidatura número: 1. TOSSA UNIDA - INDEPENDENTS DE LA SELVA (TU-IdSELVA)

1. GISELA SALADICH PARÉS
2. MARIA ÀNGELA PUJALS VILÀ "MERI"
3. IGNASI SALLÉS CANTENYS
4. FRANCESC JOSEP NADAL ALONSO "XICU"
5. MANUEL ANGEL MOHEDANO RAMOS "MANU"
6. SERGIO BRUNA CEBALLOS
7. RICARDO NERAS XIQUES
8. SÍLVIA RIBAS PRIETO
9. JORDI CANUTO MUÑOZ
10. ANA MARIA MARTÍNEZ DICHA "ANI"
11. ESTEVE NONELL ESCOBEDO
12. ANGELINA JULIÀ XIQUES
13. FLAVIA CAROLINA ABELLEIRA GONZÁLEZ
Suplents
1. MARCELO GABRIEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
2. MERCÈ AUGÉ ALIMANY
3. MARIANO GALEOTE MEAVILLA
4. JOAQUINA PUIGDEMONT CASABÓ "QUIMI"
5. JUAN CARLOS MONCUSI MAÑEZ
6. LAURA AMORES DOMÍNGUEZ
7. RAFEL LLEONART TORRENT

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. IMMACULADA COLOM CANAL
2. JOAN ANTONI HERVIAS CHIROSA
3. MARTÍ PUJALS CASTELLÓ
4. EMILI OLLER GOL
5. MARIA ANGELA CUATRECASAS GOMIS
6. JOSEP ESTEVE RUAIX GALAN
7. JOAQUIM CORIS MAYMI
8. JOAN MANEL CORDOBA PEREZ
9. CATERINA GOTARRA BACHMANN
10. MARIA COLL FIGUERAS
11. JOSEP LLUIS MASSANELLA COROMINAS
12. MARIA SENPAU SANCHEZ-CUERVO
13. IMMACULADA CONCEPCION VILAVELLA CONDOM
Suplents
1. FRANCESC FONALLEDAS CAPDEVILA
2. ESTHER MARTIN SANCHEZ
3. JOAN CAPDEVILA OLIVERAS
4. MARIA FABREGAS CANAL
5. JAIME FELIPE MENDEZ MARTIN
6. GREGORIO MARTINEZ ARRIBA
7. MARTA TORRES MOLIST
8. JORDI RIBAS ORTIZ
9. ROSA MARIA MONRABA SOLSONA

Candidatura número: 3. CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. ALFONSO SANCHEZ FISAC
2. FRANCISCO JAVIER RAMOS CUARTERO
3. ESTHER MOHEDANO LUNA
4. CAROLINA MARTINEZ MARIN
5. ANTONIO MOHEDANO NOGUERA
6. JESÚS RAFAEL DUQUE SERRATO
7. MERCEDES LUNA BRETON
8. FRANCISCO JAVIER HERVIAS CHIROSA
9. JULIA VICTORIA JUAN GIMENO
10. MONICA BLAZQUEZ AYUSO
11. MIGUEL MARTINEZ MORENO
12. ADRIÁN FERNANDO MORENO BENÍTEZ
13. CRISTINA GARCIA TALLON
Suplents
1. MARIA ISABEL FISAC GASCÓN

Candidatura número: 4. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. NÚRIA SERRA I ROGRÍGUEZ
2. JOSEP LLUÍS NADAL I FAIG
3. JOAN SERRA RODRÍGUEZ
4. JORDI CUATRECASES ESTEVEZ
5. PAULA MACAYA RODRÍGUEZ
6. ROBERT FERRER SECALL
7. IGNASI BRAGULAT MAINEGRE
8. SALVADOR MAYMI SABA
9. MARIA JOSEFA BECERRA PEREZ LINARES
10. IMMACULADA SAL SAL
11. IGNASI BRAGULAT RABASSA
12. SETEFILLA MARTÍN NIETO
13. ROSA MARIA PRATSEBALLS TORRENT
Suplents
1. JOSEP SERRA MARCOS

Candidatura número: 5. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. JOSE CORTES ROVIRA
2. FRANCISCO FREIRE CAMBA
3. MANUEL CORTES I PELAEZ
4. Mª PILAR PRIETO ARIAS
5. NOEMI ACEVEDO GONZALEZ
6. IVAN NAVARRETE CARAVACA
7. DANIEL CASADO SOSA
8. RAFAEL DE LA CRUZ PARDA
9. IRIS SABINA ANTORANZ MIRALLES
10. Mª ANGELES FARTO RODRIGUEZ
11. RAQUEL GUTIERREZ FERNANDEZ
12. JESUS BAILE REPILADO
13. Mª ANTONIA RUIZ HERRERAS

Candidatura número: 6. INDEPENDENTS PER TOSSA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

1. NATÀLIA MARTÍNEZ COLOMO (CP)
2. ROSA JIMENEZ PRATS (CP)
3. CRISTINA SALIDO CABO (CP)
4. FRANCISCO GONZÁLEZ COSTA (CP)
5. ARMAND MAS GIMENEZ (CP)
6. ANDRÉS FERNÁNDEZ-VARELA MUÑOZ (CP)
7. JORGE JACOP GIBERT (CP)
8. LOURDES VILLANUEVE PEREZ (CP)
9. ELISABETH LÓPEZ JODAR (CP)
10. ESTEBAN GONZALEZ COSTA (CP)
11. JAIME ANTONIO MARTOS QUINTANA (CP)
12. JOSÉ CARLOS GARCÍA GONZÁLEZ (CP)
13. AMALIA RODRÍGUEZ MARTÍN (CP)


Vidreres

Candidatura número: 1. PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. CRISTIAN DE AMAYA MARTIN
2. RAMON DEGOLLADA SOLE
3. DAVID JIMENEZ LARA
4. GEMA SANCHEZ CARRILLO
5. ANA VANESA SOSA JORDAN
6. DANIEL MORENO PEREZ
7. OSCAR RUIZ JUAREZ
8. MARIA LUISA PORTERO GAMERO
9. JAVIER CARRASCO RODRIGUEZ
10. JOSEFA DA SILVA MARTINEZ
11. JAIME MASSOT BACALLA
12. SILVIA FOLGUERA GARCIA
13. CESAR DAVID GONZALEZ MORILLAS

Candidatura número: 2. PROGRÉS PER VIDRERES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

1. FRANCESC JESÚS BECERRA RAMÍREZ
2. JOSEP Mª SORT AZNAR
3. JOAN SUREDA LLORENTE
4. ALMUDENA JURADO MARTIN
5. RUTH ROSIQUE LABARTA
6. XAVIER BAEZA JANSA
7. MONTSERRAT SÁNCHEZ MARTÍNEZ
8. JOAN JOSÉ BARREIRO VAN DER WIJST
9. ANGELINA SANTIGOSA LATORRE
10. JOSÉ MEDINA MUÑOZ
11. JOANA GUARDIOLA SERAROLS
12. SORAYA BONILLA MONCADA
13. VICENTE JOSÉ MATEOS PIZARRO
Suplents
1. SANTI ACHON MASANA
2. EUSEBI ALCAIDE RICO
3. ANA MARIA BLAYA FERNÁNDEZ
4. SUSANA FERRER GAY
5. ANTONIO CONTRERAS MARÍN
6. LLUÍS FERRER PRAT
7. SALVADOR MARTÍNEZ ALTADILL
8. RENEÉ NATALIA SÁNCHEZ GAMARRA
9. ROSA FONT BAGUÉ

Candidatura número: 3. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JORDI CAMPS VICENTE
2. MARGARITA SOLE FERRER
3. MARIA ARTIGAS RUHI
4. FRANCESC BALTRONS LLOVERAS
5. ANTONIO FERNANDEZ GARCIA
6. MARC CARRERAS BARNADA
7. PERE RASET MIQUELA
8. LLUIS GALOBART VILAMITJANA
9. NURIA BALLUS NOVAS
10. ANTONIA MARTIN ARMIJO
11. XAVIER SOMOLINOS NUÑEZ
12. FARNERS VENDRELL TABERNER
13. PILAR HERNANDEZ PEREZ
Suplents
1. LÍDIA BAS CASTRO
2. AGUSTI OLIVER QUERALT
3. MIGUEL ANGEL PEREZ PEREZ
4. LILIANA LIUTA
5. SALVADOR VALLVE SALES
6. GEMMA MARTORELL PLANAS
7. JOAN SOLER VILA
8. JOAN CLAPES VIÑOLAS
9. MARIA ROSA MAYNEGRE VILA
10. SALVADOR TORRES BLANCO

Candidatura número: 4. VIDRERES PER A TOTHOM - ENTESA (VpT - E)

1. JOSE ANTONIO BERMUDEZ INFANTES
2. ELENA VALVERDE LOZANO
3. LARA ASUNCION AIBAR CORDOBES
4. JOSE ANTONIO GALVEZ MOLINO
5. IVAN RAMON PELAY BONAJAR
6. JOSE MIGUEL GUERRERO PEREZ
7. JUAN QUESADA TRIVIÑO
8. BONIFACIO TEJEDOR DE LEON
9. MARIA GUITART MARTINEZ
10. MARGARITA MADRID FERNANDEZ
11. ANDRES BORREGO ANDRES
12. EVA BLASCO GRACIA
13. JUDITH LOPEZ SANCHEZ
Suplents
1. DANIEL GARCIA SANCHEZ
2. YOLANDA DE LA FUENTE GONZALEZ

Candidatura número: 5. VIDRERES SOM TOTS - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC / ESQUERRA)

1. EDUARD ADROBAU I ROS
2. ANNA CLAPÉS GÒMEZ
3. FRANCISCO JAVIER ESTEVE GARCIA
4. SÍLVIA TRIAS MORELL
5. JAUME BALL·LLOSERA SANTIGOSA
6. CRISTINA GARRIGA PALAU DEL MAS
7. ARIÀ BAYÉ DARANAS
8. LÍDIA SUSIN RIBAS
9. JOAN BOSCO ANTON GARCIA
10. PERE GARRIGA ROCA
11. ANNA SUQUET FONTANA
12. ENCARNA GONZÁLEZ JIMÉNEZ
13. JOSEP TAULÉ BALL·LLOSERA
Suplents
1. RICARD SARGATAL SORIANO
2. JOSEP MARIA NAVASQUILLO OCHEDA
3. ELENA MORENO AYLLON
4. ÀLEX SIDERA MORENO
5. FRANCISCA MUÑOZ QUIÑONES
6. CARLA OLIVER ALTES
7. FRANCESC FALGUERAS BAQUERO
8. JAUME VERGENS TARRAGÓ
9. ISAAC COLLS RIERADEVALL
10. MARIA CARMEN PEREZ BERGARA

Candidatura número: 6. PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

1. JAUME VILA PARELLA
2. ANDREU CORTES VERDU
3. ANTONIO RUIZ MACHUCA
4. ALICIA Mª GARCIA ALHAMBRA
5. JULIANA NANCY AYALA MONTES
6. PEDRO NAVARRO JOVER
7. ANTONIO GOMEZ BECERRA
8. MARTA HERVAS FERNANDEZ
9. RAMON FEIJOO MENDEZ
10. ANA ISABEL DIESTRO TRUEBA
11. XAVIER SOLE VIVES
12. ALBERTO HERNANDEZ NAJERA
13. Mª ANGELES SANCHEZ DIAZ


Viladrau

Candidatura número: 1. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. JAUME TORDERA HOMS
2. RICARD ARGENTER TOMÀS
3. MANEL LÁZARO RASTRERO
4. NÚRIA MEDINA CASANOVAS
5. MARIA SERRA BANCELLS
6. SANTIAGO POLO RIBAS
7. RUBÉN VÁZQUEZ ALMEDA
8. CARLA CREUS CODINA
9. JOSEP MARIA VINYETA PUNTÍ
Suplents
1. FRANCESC XAVIER BRAVO PALOU
2. MONTSERRAT TORDERA VIGAS
3. ALBERT ROQUET ESTORCH
4. IVAN ESTORCH VIGAS

Candidatura número: 2. L'ALTERNATIVA (L'A)

1. MANUEL BASTIAS ROSELL
2. GABRIEL CANTIZANO BALDO
3. MIRIAM CLOPÉS COLL
4. ALBERT BOSCH PUIG
5. ENRIC MARTORI ARXÉ
6. SUSANNA BELLVEHÍ RIERA
7. JUAN MERCÉ MOZO
8. NOEMÍ BASTIAS CODINA
9. MERITXELL NUÑEZ ALBACETE
Suplents
1. MONICA ORDEIX PIBRALL
2. TONI HERNÁNDEZ DIAZ
3. VICENÇ CASTELLÀ BOTELLA
4. JUAN MASNOU ALMEDA
5. IOLANDA SERRA ORTI
6. JUAN SELGA GODAYOL
7. SERGI ARXÉ JOANIQUET
8. MARC SERRAT PASTOR
9. JOSE ANTONIO CAÑETE LINARES
10. ANTONIO TORRA PUJADAS

Candidatura número: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. MARGARIDA FELIU I PORTABELLA
2. JOSEP RABAT I BAS
3. MARIA FORMATJE I BANCELLS
4. MARTA ANTÒNIA PALOU I ALIGUÈ
5. JOAN MOLINA I GONZÀLEZ
6. ALBERT SALA I CORCHS
7. JOAN SENTIS I ABADES
8. DAVID CAMACHO I CREUS
9. JORDI SALVADOR I SALVANS
Suplents
1. MIQUEL DELS SANTS VIÑAS SABATÉS
2. LLUÍS PAGESPETIT I BLANCAFORT
3. RAQUEL VEGA I FERNANDEZ
4. MANEL ENRIC TOMÀS I FERNÀNDEZ
5. ARIADNA VILARRASSA I COMERMA
6. ÀNGEL LÁZARO I AMORÓS
Vilobí d'Onyar

Candidatura número: 1. GRUP MUNICIPAL INDEPENDENT - INDEPENDENTS DE LA SELVA (GMI-IdSELVA)

1. CRISTINA MUNDET I BENITO
2. JOSEP BORRELL BUENO
3. ROSA GÜELL PLANELLA
4. JOSÉ BORRELL MATÓ "PITU"
5. JOAQUIM VIVAS VIDAL
6. MARIA PILAR PLATA RAMÍREZ
7. GERARD SAUS I BLANCH
8. MIGUEL ÀNGEL BAGUÉ FRANCISCO
9. ALBERT PARÉ BONMATÍ
10. MARIA LORENA VILCHEZ GAZQUEZ
11. TEODORA SANTAMARIA COLOMER "DORA"
Suplents
1. MARIA DEL CARME SOLÀ VILARDELL
2. EDUARD BAYER LLOVERAS
3. JOAQUIM TORRENT FONT "REIET"
4. MONTSERRAT CLAVELL FIGUERAS
5. MARINA VIROLÈS CAROLÀ
6. JAUME JAUME CERDÀ
7. NÚRIA COMUÑAS VILATERSANA
8. CONCEPCIÓ GARRIGA FONT
9. FRANCESC XAVIER GAVARRÓ VALL
10. ARNAU MENCIÓ BOU

Candidatura número: 2. CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

1. OLGA GUILLEM PUJOL
2. LLUIS SALVI CAMPS
3. JOAN VIÑOLAS ESTEVA
4. XAVIER CUFI FRIGOLA
5. ANNA CORNELLÀ BATLLE
6. MARC GIRONÈS AMAT
7. NÚRIA CASALS VILALTA
8. ESTEVE COMAS VILA
9. MONTSERRAT JOU CIURANA
10. JÉSSICA VILERT GARROFA
11. ANNA SALVI MARTINEZ
Suplents
1. JOAN VENDRELL PANELLA
2. BETLEM FABREGAS RIPOLL
3. ANGEL ALSINA PASTELLS
4. DALMAU CANALS BAYÉ

Candidatura número: 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC - AM)

1. JOSEP ARGELÉS I FREIXAS
2. CARLES FITÉ I GABARRÓ
3. GEMMA VIDAL I BORRÀS
4. SANDRA LLORENS I FELIP
5. EDUARD CIDONCHA I CASTELLÀ
6. IVETTE FABREGA ASENSIO
7. CARLES ROCA LLADÓ
8. ALBERT LLORENS I COLL
9. NOELIA BENEIT I VILLA
10. NATÀLIA TORRÓN MACK
11. LLUÍS BALL-LLOSERA I POL
Suplents
1. BERNAT CLARIANA ESPERT
2. MARIA PLANESAS I DURAN

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook